woensdag 21 februari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
19-02: Terugblik op Kapelleloop 2018
04-02: Erwin Harmes oppermachtig in Halve Marathon van Cadzand
22-01: Erwin Harmes is ook in 46e Deltacross ongrijpbaar
22-01: 7e Kapelse bosloop/cross in nieuw jasje
21-01: Erwin Harmes voegt na serie missers alsnog Goese Wallenloop aan zegelijst toe
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 24-02: Halve van Axel
zo 25-02: 3e Natuurloop Cadzand
za 03-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 03-03: 29e Kustcross Vlissingen
za 10-03: 46e Pannekoekloop Westenschouwen
za 10-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 10-03: Krokusloop Hulst
zo 11-03: 44e CPC Loop Den Haag
zo 11-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle
zo 18-03: 4e Stevensloop Nijmegen
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis
zo 18-03: 30e Parelloop Brunssum
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 24-03: 7e Ronde van BRU Bruinisse
zo 25-03: 13e Venloop
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (53)
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (202)
za 17-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (116)
za 10-02: Erpelkappersloop Axel (139)
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse (102)
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand (374)
za 03-02: 20e Rammekensloop Ritthem (297)
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe (72)
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (128)
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (111)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (98)
 
Zoek tenminste met 3 letters. Meestal zal dat een keuzeoverzicht opleveren.
 
>>> Maak een andere lijst door de keuze te wijzigen. Totaal zijn er 30 prestaties aanwezig van Stef Kapteijn (16) <<<
  
DatumWedstrijdnaamWedstrijdplaatsOnderdeelCategoriePrestatiekm/uurmin/km
1.13-01-201846e DeltacrossWestenschouwen2.4 kmMannen/5e8.51 min  16.271  3:41
2.06-01-201857e WallenloopGoes7.44 kmJongens A/65e33.13 min  13.439  4:28
3.02-12-201725e InkelcrossKruiningen2.94 kmMannen/3e10.56 min  16.134  3:43
4.04-11-201732e MoerschanscrossHulst2.7 kmMannen/6e10.24 min  15.577  3:51
5.11-08-20173e Goes on TrackGoes3000 m (PR)Jongens C (ZR 9.06.59)10.02.41 min  17.928  3:21
6.05-08-2017Memorial Jos VerstocktLier800 m (PR 2.11.77)Jongens C (ZR 2.01.1)2.13.98 min  21.496  2:47
7.02-08-201780e BoulevardloopVlissingen7.24 kmMannen/131e33.37 min  12.922  4:39
8.29-07-201753e Internationaal Antwerps AtletiekgalaMerksem800 m (PR 2.11.77)Jongens C (ZR 2.01.1)2.14.19 min  21.462  2:48
9.22-07-2017Nacht van de AtletiekHeusden800 m (PR 2.11.77)Jongens C (ZR 2.01.1)2.13.09 min  21.639  2:46
10.08-07-2017Zeeuwse kampioenschappenZierikzee800 m (PR 2.11.77)Jongens C (ZR 2.01.1)2.13.86 min  21.515  2:47
11.05-06-2017PinksterwedstrijdHulst800 m (PR 2.11.77)Jongens C (ZR 2.01.1)2.17.28 min  20.979  2:52
12.01-04-201711e OosterscheldeloopGoes5 km (debuut)Mannen/13e (ZR 15.08)22.42 min  13.216  4:32

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.167 seconden nodig om dit overzicht van 12 regels samen te stellen.
Atletiek Zeeland © 2018