donderdag 22 augustus 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
vr 30-08: Track Meeting Utrecht
zo 01-09: 31e Tilburg Ten Miles
za 07-09: Baanwedstrijd Hulst
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
vr 13-09: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 14-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
Recente uitslagen meer uitslagen
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen (290)
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad (104)
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede (109)
di 23-07: 4e Zomerloop Groede (102)
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle (192)
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement (87)
za 13-07: Ronde van Sint Kruis (37)
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
 

Beste Zeeuwse prestaties aller tijden Mannen in wegwedstrijden

Maak een andere lijst door op een van de onderstaande selectievakjes te klikken. Sommige lijsten vergen enig geduld.

    
Naam VerenigingPrestatie km/u min/km m/sec Datum Wedstrijd Wedstrijdplaats
1 EM
1.Sébastièn Schletterer Sp.Walcheren4.18 min   22.436  2:406.2325-03-1995 Frapoloop Vlissingen
2.Pascal Meerman Atletica4.22 min   22.090  2:436.1420-10-1996 Wegwedstrijd Utrecht
3.Miquel van Tongeren Sp.Walcheren4.24 min   21.921  2:446.0920-03-1993 Frapoloop Vlissingen
5 km
1.Wouter Jansen Cifla15.08 min   19.824  3:025.5112-09-2015 Kramp Run Varsseveld
2.Tommy Staal (Jongens A)AV'5615.09 min   19.802  3:025.5007-09-2013 Kramp Run Varsseveld
3.Niek den Exter Scheldesport15.12 min   19.737  3:025.4806-07-2016 Stratenloop Werkendam
4 EM
1.Tommy Staal AV'5618.57 min   20.378  2:575.6613-10-2013 27e 4 Mijl van Groningen Groningen
2.Wouter Jansen Cifla19.06 min   20.218  2:585.6210-10-2010 24e 4 Mijl van Groningen Groningen
3.Erwin Adan AV '3419.35 min   19.719  3:035.4813-10-2013 27e 4 Mijl van Groningen Groningen
10 km
1.Mauricio Gonzalez Sp.Walcheren28.20 min   21.176  2:505.8802-04-1995 7e Parelloop Brunssum
2.John Vermeule Dynamo28.40 min   20.930  2:525.8102-04-1995 7e Parelloop Brunssum
3.Kim Reijnierse Dynamo29.08 min   20.595  2:555.7210-06-1990 Babylonloop Den Haag
15 km
1.John Vermeule Dynamo44.31 min   20.217  2:585.6218-08-1990 15 van Wolphaartsdijk Wolphaartsdijk
2.Mauricio Gonzalez Sp.Walcheren45.01 min   19.993  3:005.5517-11-1996 13e Zevenheuvelenloop Nijmegen
3.Piet Vonck RKHAV45.11 min   19.919  3:015.5312-04-1981 Wegwedstrijd Geleen
10 EM
1.John Vermeule Dynamo47.01 min   20.533  2:555.7018-09-1988 Wegwedstrijd Arnhem
2.Kim Reijnierse Dynamo48.45 min   19.803  3:025.5002-07-1988 Wegwedstrijd Reusel
3.Piet Vonck RKHAV48.51 min   19.763  3:025.4906-06-1981 Nadorstloop Middelburg
20 km
1.John Vermeule Dynamo58.14 min   20.607  2:555.7211-03-1989 20 van Alphen Alphen a/d Rijn
2.Kim Reijnierse Dynamo59.42 min   20.101  2:595.5808-03-1986 20 van Alphen Alphen a/d Rijn
3.Hugo van Duysse RKHAV1.00.55 uur   19.699  3:035.4701-01-1979 Wegwedstrijd Niet bekend
halve marathon
1.John Vermeule Dynamo1.01.54 uur   20.450  2:565.6803-04-1993 19e CPC Loop Den Haag
2.Kim Reijnierse Dynamo1.03.06 uur   20.061  2:595.5712-05-1991 Utrecht Marathon Utrecht
3.Mauricio Gonzalez Sp.Walcheren1.05.27 uur   19.341  3:065.3706-10-1996 11e Singelloop Breda Breda
25 km
1.John Vermeule Dynamo1.16.01 uur   19.733  3:025.4820-08-1988 Wegwedstrijd Hagenau
2.Kim Reijnierse Dynamo1.17.46 uur   19.288  3:075.3602-08-1986 Wegwedstrijd Hamburg
3.Hugo van Duysse RKHAV1.18.17 uur   19.161  3:085.3217-04-1982 Wegwedstrijd Middelburg
30 km
1.Kim Reijnierse Dynamo1.35.30 uur   18.848  3:115.2418-02-1990 Wegwedstrijd Japan
2.Wies van Houte RKHAV1.37.38 uur   18.436  3:155.1204-09-1976 Wegwedstrijd Ebikon
3.Huib Dalebout AV'561.41.38 uur   17.711  3:234.9210-09-1983 Enschede Marathon Enschede
marathon
1.John Vermeule Dynamo2.12.22 uur   19.126  3:085.3108-04-1989 Westland Marathon Maassluis
2.Kim Reijnierse Dynamo2.13.43 uur   18.933  3:105.2610-09-1989 Marathon Berchem
3.Hugo van Duysse RKHAV2.15.49 uur   18.641  3:135.1814-09-1979 Marathon Berchem
uurloop
1.Piet Vonck RKHAV19441   22-07-1977 Uurloop (weg) Vlissingen
2.Hugo van Duysse RKHAV19416   04-02-1978 Midwinter Marathon Apeldoorn
3.Johan Antheunisse Marathon18951   31-05-1980 Uurloop (weg) Vlissingen
50 km
1.Wim Douw (Mannen 40)Diomedon3.35.15 uur   13.937  4:183.8712-05-2007 Eemmeerloop Harderwijk
2.Edward de Leng (Mannen 40)Dynamica3.47.49 uur   13.168  4:333.6612-05-2007 Eemmeerloop Harderwijk
3.Wim Roose AV'563.54.15 uur   12.807  4:413.5606-10-1974 Wegwedstrijd Wilrijk
100 km
1.Wim van Dijke (Mannen 40)Olympia6.59.20 uur   14.308  4:123.9707-09-1991 Run Winschoten Winschoten
2.Wouter de Vries (Mannen 35)Zierikzee7.32.47 uur   13.251  4:323.6808-09-2018 WK 100 km Sveti Martin na Muri
3.Dave Boone AV'567.55.55 uur NK  12.607  4:463.5014-09-2013 38e Run Winschoten Winschoten
Ekiden
1.Mannenteam Ekiden Sp.Walcheren Sp.Walcheren2.15.22 uur   18.703  3:125.2015-10-1994 Ekiden-estafette Vlissingen
2.Mannenteam Ekiden Atletica Atletica2.18.34 uur   18.271  3:175.0812-10-1996 Ekiden-estafette Vlissingen
3.Mannenteam Ekiden Dynamica Dynamica2.20.09 uur   18.064  3:195.0211-10-1997 Ekiden-estafette Vlissingen

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum.

Door eerst één onderdeel te selecteren en vervolgens Kies categorie als categorie te kiezen, wordt de Top 5 van dit onderdeel voor alle categoriën getoond.

Terug naar boven

De server had 1.86 seconden nodig om deze lijst met 45 prestaties samen te stellen.

Atletiek Zeeland © 2019