vrijdag 20 juli 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
vr 03-08: Track Meeting Utrecht
za 04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
vr 17-08: 4e Goes on Track
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande (192)
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke (74)
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle (95)
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
 

10 Miles Philippine
Philippine, zaterdag 30 september 2017 - Organisatie: Scheldesport

Starttijd: 15:00 uur, jeugd om 14:45 uur

Afstanden: 4- 9.5-16 km. Jeugdafstanden: 1 km

Inschrijving: Kantine V.V.Philippine (voetbalvelden)

Kleed/ douchelocatie: Bermpje (terrein Philippine voetbalvelden) Strandgaper 9B

Info: Ferdie de Klerk, fdeklerk@zeelandnet.nl

 
Laatste reactie:
Jan Roose: De Levensduur Van Hardloopweds..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
1500 m Chris de Smit (PR 4.29.70)4.38.26  M35
800 m Wouter Verstraate (PR 1.58.48)1.58.99  Mse
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
03-06: NK Masters Gouda (1)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
Atletiek Zeeland © 2018