zaterdag 20 januari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
30-12: Yunis Stitan verrassende winnaar van 47e Kerstloop
23-12: Oegandees Aggrey Agaba wint 18e Aagtekerkerun
22-12: De beste stuurlui staan aan wal
21-12: Verslag van de 18e Aagtekerkerun
11-12: De ene crosser is de andere niet
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
za 03-02: Berlaerloop Koewacht
zo 04-02: Midwinter Marathon Apeldoorn
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 10-02: Erpelkappersloop Axel
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse
zo 11-02: 41e Groet uit Schoorl Run
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 17-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
za 24-02: Halve van Axel
Recente uitslagen meer uitslagen
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (98)
za 06-01: 57e Wallenloop Goes (134)
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (211)
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens (56)
zo 31-12: Tankloop Westkapelle (418)
zo 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (103)
za 30-12: Eindejaarscross Axel (217)
di 26-12: Kerstloop Dishoek (606)
za 16-12: Kriekeloop Clinge (110)
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 16-12: 18e Aagtekerke Run (458)
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens (50)
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen (142)
 

20e Rammekensloop
Ritthem, zaterdag 3 februari 2018 - Organisatie: Rammekensloop

Start:
13.30 uur: Kidsrun over 1800 meter
14.00 uur: Trimloop: 5 km en 10 km
14.00 uur: Wandelen: 10 km

Een zeer gevarieerde trimloop over schelpenpaadjes, mooie binnenwegen, de Ritthemse dijk en het Ritthemse bos

Er is kleedruimte en EHBO aanwezig en na afloop wordt u een drankje aangeboden. Er is géén mogelijkheid om te douchen.

De start en startnummers ophalen bij:
Clubgebouw KV Atlas Zuidwateringstraat 5  4389 TT Ritthem of (bij voorinschrijving) de Primera in Oost-Souburg

Voor- inschrijven trimlopen en wandelen tot en met woensdag 31 januari 24.00 uur via het inschrijfformulier op:
www.rammekensloop.nl
Na-inschrijven in clubgebouw KV Atlas op de dag zelf tot uiterlijk 13.15 uur
Voor-inschrijftarief is: €5,-      Kidsrun: €2,50
Na-inschrijftarief is: €7,-          Kidsrun: €3,50
Betalen is contant bij afhalen startnummer.

Deelnemers moeten beseffen dat deelname geheel op eigen risico is en de organisatie niet aansprakelijk kan worden gesteld in welke vorm dan ook.

Voor vragen en verdere info: info@rammekensloop.nl

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-01: 46e Halve van Egmond (14)
17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse (11)
26-11: Halve Marathon Tarragona (1)
26-11: Firenze Marathon Florence (4)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018