maandag 19 februari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
19-02: Terugblik op Kapelleloop 2018
04-02: Erwin Harmes oppermachtig in Halve Marathon van Cadzand
22-01: Erwin Harmes is ook in 46e Deltacross ongrijpbaar
22-01: 7e Kapelse bosloop/cross in nieuw jasje
21-01: Erwin Harmes voegt na serie missers alsnog Goese Wallenloop aan zegelijst toe
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 24-02: Halve van Axel
zo 25-02: 3e Natuurloop Cadzand
za 03-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 03-03: 29e Kustcross Vlissingen
za 10-03: 46e Pannekoekloop Westenschouwen
za 10-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 10-03: Krokusloop Hulst
zo 11-03: 44e CPC Loop Den Haag
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle
zo 18-03: 4e Stevensloop Nijmegen
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis
zo 18-03: 30e Parelloop Brunssum
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 24-03: 7e Ronde van BRU Bruinisse
zo 25-03: 13e Venloop
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 10-02: Erpelkappersloop Axel (139)
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse (102)
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand (374)
za 03-02: 20e Rammekensloop Ritthem (297)
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe (72)
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (128)
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (111)
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (98)
za 06-01: 57e Wallenloop Goes (134)
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (211)
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens (56)
 

4e Natuurloop
Cadzand-Bad, zondag 11 maart 2018 - Organisatie: Wielingen

Starttijd: 10:30 uur (jeugd 10:15 uur)
Afstanden: 2,2 - 5 en 10 km
Jeugdafstanden: 750 meter (t/m 8 jaar) en 1500 meter (9 t/m 12 jaar)
Inschrijving: Strandpaviljoen "De Zeemeeuw", Cadzand-Bad

 
Laatste reacties:
Jan Roose: 7e Kapelse Bosloop/cross In Ni..
Jan Roose: 7e Kapelse Bosloop/cross In Ni..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (6)
1500 m Yunis Stitan (PR)4.05.01  Mse
800 m Yunis Stitan (PR)1.56.85  Mse
800 m Aniek Aper (PR 2.16.31)2.18.68  Vse
400 m Pelle Gelderblom (PR 51.26)52.16  Mse
60 m Gennaro Biswane (PR)7.05  Mse
60 m Mariska Bun (PR)7.80  Vse
11-02: 41e Groet uit Schoorl Run (8)
11-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (8)
04-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (9)
27-01: Sri Chinmoy Races Amsterdam (1)
21-01: Halve Marathon Maassluis (2)
14-01: 46e Halve van Egmond (14)
Atletiek Zeeland © 2018