dinsdag 17 januari 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
16-01: Modderparcours voor spikes of keihard als ijs?
09-01: Tim van de Velde geeft fletse 56e Wallenloop beetje kleur
05-01: 6e Kapellecross
21-12: Organisator Veldloop Laken Jos Van Roy: Geen Kenianen en malafide managers
17-12: Tim van den Broeke verslaat Erwin Harmes in Aagtekerke (video)
17-12: Daadkracht Tim van den Broeke beloond met winst in 17e Aagtekerkerun (video)
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 21-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
zo 22-01: 6e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
za 28-01: Scheldesport cross Terneuzen
za 28-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
zo 29-01: 48e Mastbos Cross Breda
za 04-02: 12e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 04-02: 19e Rammekensloop Ritthem
za 04-02: Berlaerloop Koewacht
zo 05-02: 26e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 11-02: Erpelkappersloop Axel
za 11-02: 23e Grevelingen cross Bruinisse
zo 12-02: 40e Groet uit Schoorl Run
za 18-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
zo 19-02: Natuurloop Cadzand
Recente uitslagen meer uitslagen
za 14-01: 45e Deltacross Westenschouwen
za 14-01: 19e Steense Rattenloop Sint Jansteen (73)
zo 08-01: 32e Scheidsrechtersloop Vlissingen (100)
za 07-01: 56e Wallenloop Goes (115)
vr 06-01: Ondoloop Sint Laurens
za 31-12: Tankloop Westkapelle (372)
za 31-12: Eindejaarscross Axel (176)
ma 26-12: Kerstloop Dishoek (585)
vr 23-12: 5e Serious Request Run Vlissingen
vr 23-12: 3e Serious Request Run Goes (64)
za 17-12: 17e Aagtekerke Run (488)
za 17-12: Kriekeloop Clinge (124)
za 10-12: 6e Ten Miles Zierikzee (83)
za 10-12: Scheldeloop Terneuzen (123)
za 10-12: 6e Stelleplas Kerstcross Heinkenszand (54)
za 03-12: 24e Inkelcross Kruiningen (165)
 
Interland
Doetinchem, zaterdag 1 september 2001 - Organisatie: Argo

Nog geen info beschikbaar. Raadpleeg de website van de organisatie.

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-01: 53e Abdijcross Kerkrade (8)
7.4 km Marijke de Visser28.42  Vse
4.6 km Bezuayehu Petersen16.42  JoB
2.9 km Wouter Schets11.20  JoC
2.9 km Stef Kapteijn11.38  JoC
2.6 km Aniek Aper 10.57  Vse
2.55 k Shirin van Anrooij9.57  MeC
10.5 k Tim van den Broeke37.28  Mse
10.5 k Erwin Harmes39.44  M35
08-01: 45e Halve van Egmond (19)
31-12: 36e Sylvestercross Soest (10)
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
30-12: Oudejaarsloop Vorden (1)
18-12: 11e Spark marathon Spijkenisse (14)
17-12: 23e Pallandtloop Middelharnis (3)
17-12: Linschotenloop (1)
11-12: 29e Bruggenloop Rotterdam (138)
04-12: Stratenloop Waspik (2)
04-12: Montferland Run s-Heerenberg (2)
27-11: Tis (voor) Niks Loop Geldrop (8)
27-11: 58e Warandeloop Tilburg (16)
27-11: WK 100 km Los Alcazares (1)
20-11: 33e Zevenheuvelenloop Nijmegen (116)
20-11: Maraton Valencia (8)
19-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (134)
06-11: 20e Berenloop Terschelling (8)
06-11: Sparkloop Spijkenisse (2)
06-11: New York City Marathon (3)
Atletiek Zeeland © 2017