vrijdag 19 juli 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 23-07: 4e Zomerloop Groede
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede
za 27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen
za 03-08: Memorial Rasschaert Ninove
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
vr 09-08: Track Meeting Utrecht
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk
za 17-08: Sabbinge Loop Oud-Sabbinge
za 17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 20-08: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
za 13-07: Ronde van Sint Kruis
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande (200)
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke (80)
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg (105)
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle (56)
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg (144)
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg (381)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Avondbaanwedstrijd

Zierikzee, donderdag 9 juni 2016 - Organisatie: Delta Sport
1 EM >>> Zeeuws record staat met 4.06.2 vanaf 21-09-1986 op naam van Gert van der Weele <<<
Naam
Prestatiekm/umin/kmm/secPtn
Tommy Staal (debuut) AV'564.34.77  min  Mannen  21.081  2:515.86690
Franklin van Anrooij (PR 4.38.98) AV'564.40.62  min  Jongens A  20.641  2:545.73634
Wilco Boogaard (PR)Dynamica4.45.14  min  Mannen 35  20.314  2:575.64592
Patrick de Vos (PR 4.41.34) AV'564.45.56  min  Mannen  20.284  2:575.63588
Jasper Zuidhof (PR 4.47.45) AV'564.51.15  min  Mannen  19.895  3:015.53538
Laurent van Nieuwenhuijze (debuut) AV'564.58.18  min  Mannen  19.426  3:055.40479
Bart Balkenende (PR 4.50.69) AV'564.59.98  min  Jongens A  19.309  3:065.36464
Stef Kapteijn (debuut) AV'565.03.58  min  Jongens C  19.080  3:095.30436
Peter Balkenende (PR)AV'565.05.52  min  Mannen 50  18.959  3:105.27421
Piet van Mourik (PR)Delta Sport5.13.52  min  Mannen 50  18.475  3:155.13361
Krispijn de Jonge (PR 5.12.20) Delta Sport5.14.28  min  Mannen  18.431  3:155.12356
Robert de Graaf (debuut) AV'565.15.44  min  Jongens C  18.363  3:165.10348
Wouter Schets (PR 5.06.32) AV'565.16.76  min  Jongens C  18.286  3:175.08339
Johan Karelse (PR)AV'565.18.08  min  Mannen 40  18.211  3:185.06330
Ludolf Reijntjes (PR)Delta Sport5.28.24  min  Mannen 50  17.647  3:244.90264
Monique Verschuure (PR 5.32.1) AV'565.33.25  min  Vrouwen 35  17.382  3:274.83263
Berry Simonse (PR 5.31.14) AV'565.39.33  min  Mannen 40  17.070  3:314.74201
Emma van Mourik (PR)Delta Sport5.48.35  min  Vrouwen  16.628  3:374.62174
Mart Goudzwaard (PR 5.33.06) Delta Sport5.51.57  min  Mannen  16.476  3:394.58141
Jasmijn Geldof (PR)Dynamica5.55.55  min  Meisjes C  16.291  3:414.53138
Arjen de Vos (debuut) Delta Sport6.00.74  min  Mannen 45  16.057  3:444.46103
Paola van Gilst (PR 5.53.34) AV'566.01.28  min  Vrouwen 40  16.033  3:454.45113
Bram Kotvis (debuut) Delta Sport6.02.60  min  Mannen 55  15.975  3:454.4496
Cor Kloet (debuut) Delta Sport6.06.52  min  Mannen 60  15.804  3:484.3982
Gerard Bras (PR 4.21.7) Dynamica6.11.05  min  Mannen 60  15.611  3:514.3468
Co de Feijter (PR)Delta Sport6.12.80  min  Mannen 50  15.538  3:524.3262
Krista Voorham (debuut) Delta Sport6.51.70  min  Vrouwen 40  14.069  4:163.911
Joke de Koster (debuut) Delta Sport6.52.26  min  Vrouwen 55  14.050  4:163.901
Laura Schreutelkamp (PR 7.06.60) Delta Sport7.07.87  min  Vrouwen  13.538  4:263.76-
Herman Kreeft (debuut) Delta Sport7.42.95  min  Mannen 65  12.512  4:483.48-
Ineke van Poppel (ZR Vrouwen 65 + PR)Delta Sport8.01.98  min  Vrouwen 65  12.018  5:003.34-
Els van Zwieten (PR)Delta Sport8.22.91  min  Vrouwen 65  11.518  5:133.20-
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties de mannen tabellen gebruikt. Deze worden voor vrouwen vermeerderd met 12%. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen, zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.404 seconden nodig om deze lijst met 32 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
03-05-2019 Avondbaanwedstrijd (34)ZierikzeeDelta Sport
08-06-2017 Avondbaanwedstrijd (19)ZierikzeeDelta Sport
27-06-2013 Avondbaanwedstrijd (27)ZierikzeeDelta Sport
13-09-2012 Avondbaanwedstrijd (38)ZierikzeeDelta Sport
07-06-2012 Avondbaanwedstrijd (47)ZierikzeeDelta Sport
02-06-2006 Avondbaanwedstrijd (64)ZierikzeeDelta Sport
03-06-2005 Avondbaanwedstrijd (69)ZierikzeeDelta Sport
11-05-2004 Avondbaanwedstrijd (32)ZierikzeeDelta Sport
13-05-2003 Avondbaanwedstrijd (36)ZierikzeeDelta Sport
14-05-2002 Avondbaanwedstrijd (62)ZierikzeeDelta Sport
08-05-2001 Avondbaanwedstrijd (23)ZierikzeeDelta Sport
09-05-2000 Avondbaanwedstrijd (56)ZierikzeeDelta Sport
11-05-1999 Avondbaanwedstrijd (48)ZierikzeeDelta Sport
12-05-1998 Avondbaanwedstrijd (37)ZierikzeeDelta Sport
13-05-1997 Avondbaanwedstrijd (32)ZierikzeeDelta Sport
18-05-1993 Avondbaanwedstrijd (29)ZierikzeeDelta Sport
04-09-1990 Avondbaanwedstrijd (10)ZierikzeeDelta Sport
23-08-1988 Avondbaanwedstrijd (18)ZierikzeeDelta Sport
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
1500 m Noor Dekker (PR)4.37.36  Vse
800 m Mees Verbrugge (PR)2.05.08  JoB
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.56.67  Mse
400 mh Paavo de Leng (debuut)64.99  JoA
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)9.09.85  JoA
800 m Jasper Zuidhof (PR)1.59.28  Mse
800 m Wouter Schets (PR)2.06.57  JoB
800 m Abraham Mehari (debuut)2.07.21  JoA
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
marath Hans Westveer (debuut)4.12.30  M55
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
23-06: Grote Prijs Lokeren 6)
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal 34)
21-06: Track Meeting Utrecht ( 3)
19-06: Hardloopgala Gilze ( 2)
15-06: Maasdijkmarathon 1)
15-06: Nijmegen Global Athletics 3)
15-06: Baanwedstrijd Oostburg ( 10)
13-06: Track Meeting Dordrecht ( 3)
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst ( 10)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden ( 3)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier ( 1)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht ( 1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom ( 52)
01-06: Putbosmeeting Oordegem ( 4)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee ( 18)
30-05: Harry Schulting Games Vught ( 1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen ( 9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool ( 6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem ( 6)
24-05: Track Meeting Utrecht ( 4)
Atletiek Zeeland © 2019