zaterdag 25 november 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-11: Verspringer Steven Nuytinck moet stoppen vanwege achillespeesblessure
11-11: 50e Mosselloop is prooi voor El Mouaziz
05-11: Erwin Harmes en Tim van den Broeke winnen Trail by the Sea
04-11: Tim van den Broeke winnaar Moerschanscross
04-11: Paola van Gilst: wat allemaal kan als je je niet laat beperken door je gedachten
03-11: 2018 overgangsjaar voor JARO
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 25-11: 32e Elderschanscross Aardenburg
zo 26-11: 18e Zakloop Nisse
zo 26-11: 59e Warandeloop Tilburg
za 02-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 02-12: 25e Inkelcross Kruiningen
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens
zo 10-12: Wintrloipe Middelburg
za 16-12: Kriekeloop Clinge
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 16-12: 18e Aagtekerke Run
zo 17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse
di 26-12: Kerstloop Dishoek
za 30-12: Eindejaarscross Axel
Recente uitslagen meer uitslagen
za 18-11: 17e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (293)
zo 12-11: 1e Natuurloop Retranchement (73)
za 11-11: 50e Mosselloop Westenschouwen (363)
za 11-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (134)
zo 05-11: 7e Trail By The Sea Renesse (405)
za 04-11: 32e Moerschanscross Hulst (126)
za 04-11: Appelloop Axel (172)
za 28-10: 16e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (119)
za 21-10: 56e Singelloop Middelburg (110)
za 21-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (136)
za 14-10: Bamisrun Kloosterzande (125)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 3e Goes on Track

Goes, vrijdag 11 augustus 2017 - Organisatie: AV'56
3000 m >>> Zeeuws record staat met 8.02.8 vanaf 28-06-1975 op naam van Jo Schout (†) <<<
Naam
Prestatiekm/um/km
Niek den Exter (PR 8.34.39) Scheldesport8.44.24  min  Mannen  20.611  2:55
Erwin Harmes (PR 8.32.10) González Running8.55.01  min  Mannen 35  20.187  2:58
Bezuayehu Petersen (PR 9.11.34) AV'569.16.07  min  Jongens B  19.424  3:05
Robbert Meeuwse (PR 9.16.61) AV'569.20.82  min  Mannen  19.286  3:07
Sander D'Hont (PR)Scheldesport9.30.51  min  Mannen  18.947  3:10
Laurent van Nieuwenhuijze (PR 9.29.9) AV'569.41.93  min  Mannen  18.589  3:14
Crum van der Linden (debuut) Dynamica9.43.08  min  Mannen  18.525  3:14
Jorim de Boks (PR 9.43.6) González Running9.56.78  min  Mannen  18.121  3:19
Stef Kapteijn (PR)AV'5610.02.41  min  Jongens C  17.940  3:21
Shirin van Anrooij (PR 9.50.09) AV'5610.05.09  min  Meisjes C  17.851  3:22
Patrick de Vos (PR 9.22.50) AV'5610.05.47  min  Mannen  17.851  3:22
Yann Sinke (PR)AV'5610.15.34  min  Mannen  17.561  3:25
Jeroen Janse (PR 10.13.91) Kapelle-Biezelinge10.23.12  min  Mannen  17.335  3:28
Tom Verbeek (PR)AV'5610.40.52  min  Mannen  16.875  3:33
Jan-Kees Koole (PR)AV'5610.42.06  min  Mannen  16.822  3:34
Jan Willem Meeuwse (PR)AV'5610.43.55  min  Mannen 55  16.796  3:34
Jarno Kooijman (debuut) AV'5610.45.63  min  Jongens A  16.744  3:35
Monique Verschuure (debuut) AV'5610.46.11  min  Vrouwen 35  16.718  3:35
Jan Molendijk (debuut) Krabbendijke10.54.96  min  Mannen  16.514  3:38
Rini Bruggeman (PR 8.57.24) AV'5611.06.20  min  Mannen 50  16.216  3:42
Berry Simonse (PR 11.09.93) AV'5611.16.36  min  Mannen 45  15.976  3:45
Paola van Gilst (PR)AV'5611.19.20  min  Vrouwen 40  15.906  3:46
Martijn de Vries (debuut) Middelburg11.32.34  min  Mannen 35  15.607  3:51
Martin van der Maas (debuut) AV'5611.35.77  min  Mannen 35  15.540  3:52
Rinus Paardekooper (debuut) AV'5611.39.90  min  Mannen 55  15.451  3:53
Tom Jonker (PR)AV'5611.43.31  min  Mannen  15.363  3:54
Henk Lous (PR 11.25.3) Dynamica11.54.22  min  Mannen 55  15.126  3:58
Astrid den Herder (PR 11.10.87) AV'5612.00.75  min  Vrouwen  15.000  4:00
Maurice Steketee (PR 11.47.6) Middelburg12.13.88  min  Mannen 35  14.734  4:04
Remco Kapteijn (PR 10.11.5) AV'5612.20.56  min  Mannen 45  14.595  4:07
Wim Huurman (PR 12.40.50) AV'5612.50.74  min  Mannen 55  14.026  4:17
Merijn Knulst (debuut) Middelburg13.18.46  min  Mannen  13.534  4:26
Rene Goetheer (PR 13.05.1) AV'5613.22.25  min  Mannen  13.466  4:27
Evelien Capello (PR 13.23.61) AV'5613.33.59  min  Vrouwen  13.284  4:31
Rob Bourgonje (PR 13.32.1) AV'5613.51.83  min  Mannen  12.996  4:37
Johnny Sinke (debuut) Spado13.51.85  min  Mannen 45  12.996  4:37
Hans Westveer (PR)AV'5613.56.80  min  Mannen 55  12.919  4:39
Stefan van den Dries (PR 13.30.22) AV'5613.58.12  min  Mannen  12.888  4:39
Jesper Simonse (debuut) Goes14.06.29  min  Mannen  12.766  4:42
Stefan Stokman (debuut) Dynamica14.15.79  min  Mannen  12.632  4:45
Herman van de Glind (PR 14.08.27) AV'5614.41.72  min  Mannen  12.259  4:54
Henk de Kiewit (debuut) AV'5614.43.60  min  Mannen  12.231  4:54
Wouter van den Dries (debuut) Heinkenszand14.46.68  min  Mannen  12.190  4:55
Peter Castel (PR)AV'5614.48.35  min  Mannen 55  12.162  4:56
Silvia Rijk (debuut) AV'5615.11.07  min  Vrouwen  11.855  5:04
Marco Wagenaar (debuut) AV'5615.25.62  min  Mannen  11.676  5:08
Katinka van de Glind (PR 16.07.77) AV'5616.09.84  min  Vrouwen 40  11.146  5:23
Helma Meeuwse (PR 11.37.7) AV'5617.26.57  min  Vrouwen  10.325  5:49
Marcel Mohr (PR 16.29.64) AV'5617.26.86  min  Mannen  10.325  5:49
Jan Roose (PR 10.01.0) Aart Stigter18.51.62  min  Mannen 65  9.549  6:17
 

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie fout? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.267 seconden nodig om deze lijst met 50 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
12-08-2016 2e Goes on Track (47)GoesAV'56442
14-08-2015 Goes on Track (60)GoesAV'56874
 
Laatste reactie:
Jan Roose: Nieuwe Hardloopschoenen Kopen..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-11: 34e Zevenheuvelenloop Nijmegen (71)
19-11: Ronde Venen Marathon Abcoude (2)
marath Nicolette Malcorps (PR)3.38.27  Vse
marath Arjan Kranenburg (PR 3.19.06)3.38.27  Mse
18-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (149)
12-11: Marathon Tenerife (7)
05-11: Marathon Porto (3)
05-11: 21e Berenloop Terschelling (5)
05-11: Herbstlauf Bottrop (2)
29-10: 35e Marathon Brabant Etten-Leur (76)
29-10: 12e Drechtstadloop Dordrecht (10)
28-10: Marathon van Gent (8)
22-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Typhoonloop Gorinchem (1)
15-10: Linker Oevert 1/2 marathon Antwerpen (12)
15-10: 42e Amsterdam Marathon (11)
08-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
08-10: 34e Marathon Eindhoven (11)
08-10: 31e 4 Mijl van Groningen (1)
01-10: 32e Singelloop Breda (40)
01-10: Singelloop Utrecht (5)
24-09: Vestingloop Willemstad (8)
Atletiek Zeeland © 2017