zondag 20 mei 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
21-04: Erwin Harmes wint Marathon Zeeuws-Vlaanderen
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
18-03: Jubileumeditie Zwinstedenloop prooi voor Diaz Rodriguez
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
ma 21-05: Pinksterwedstrijd Hulst
ma 21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg
za 26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem
zo 27-05: 28e Leiden Marathon
zo 27-05: 8e Halve van Renesse
wo 30-05: Hoek Run
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge
vr 01-06: Track Meeting Utrecht
za 02-06: Putbosmeeting Oordegem
za 02-06: Ladiesrun Goes
do 07-06: Avondbaanwedstrijd Zierikzee
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg
za 09-06: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht
za 09-06: 47e Gouden Spike Leiden
di 12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
za 16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen
wo 20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
do 21-06: 19e Molenloop Stellendam
za 23-06: Zeeuwse kampioenschappen Oostburg
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet (135)
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (47)
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen (30)
vr 27-04: Koningsloop Oostburg
vr 27-04: 43e Omloop van Menheerse Middelharnis
zo 22-04: 7e Zwaakse Weel loop Kwadendamme (66)
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst (505)
vr 20-04: 7e Oranjemuidenloop Arnemuiden (88)
za 07-04: 12e Oosterscheldeloop Goes (185)
za 07-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (84)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in NK indoor A/B-junioren

Apeldoorn, zondag 11 februari 2018 - Organisatie: Atletiekunie
3000 m >>> Zeeuws record staat met 8.01.2 vanaf 25-01-1975 op naam van Jo Schout (†) <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/um/km
Bereket Petersen (PR)AV'569.00.05  min  Jongens B2eNK  20.000  3:00
Shirin van Anrooij (PR 10.01.40) AV'5610.09.15  min  Meisjes B2eNK  17.734  3:23
 
1500 m >>> Zeeuws record staat met 3.54.77 vanaf 22-02-2015 op naam van Neal Bouterse <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/um/km
Bezuayehu Petersen (PR)AV'564.07.52  min  Jongens B2eNK  21.862  2:45
Robert de Graaf (PR)AV'564.29.63  min  Jongens B  20.074  2:59
Shirin van Anrooij (ZR Meisjes B + PR)AV'564.37.98  min  Meisjes BNK MA  19.495  3:05
 
60 m >>> Zeeuws record staat met 6.75 vanaf 15-02-2003 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/um/km
Ruben Heijnen (PR)Delta Sport7.45  sec  Jongens A  28.993  2:04
 
Kogel (6kg) >>> Zeeuws record staat met 18.81 vanaf 16-02-1997 op naam van Erwin Simpelaar <<<
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Ruud Louter (debuut) AV'5614.67  m  Jongens A  
 
Kogel (5kg) >>> Zeeuws record staat met 18.26 vanaf 25-02-1995 op naam van Erwin Simpelaar <<<
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Noah Lauwers (PR)AV'5614.30  m  Jongens B3eNK  
 

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie fout? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.185 seconden nodig om deze lijst met 1 prestaties samen te stellen.

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
19-02-2017 NK indoor A/B-junioren (13)ApeldoornAtletiekunie0
20-02-2016 NK indoor A/B-junioren (15)ApeldoornAtletiekunie502
28-02-2015 NK indoor A/B-junioren (13)ApeldoornAtletiekunie637
08-02-2014 NK indoor A/B-junioren (10)ApeldoornAtletiekunie554
12-02-2012 NK indoor A/B-junioren (11)ApeldoornAtletiekunie150
06-02-2011 NK indoor A/B-junioren (7)ApeldoornAtletiekunie132
28-02-2010 NK indoor A/B-junioren (9)ApeldoornAtletiekunie155
08-02-2009 NK indoor A/B-junioren (7)ApeldoornAtletiekunie143
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.56.61  Mse
400 m Pelle Gelderblom (PR 49.73)50.42  Mse
400 m Evan de Schrijver (PR 50.02)50.58  Mse
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
10 EM Edwin de la Ruelle (PR 55.51)1.01.23  M50
10 EM Geert Waelput (PR)1.04.55  M45
10 EM Marnix van den Brande (PR)1.11.05  Mse
10 EM Philip Vioen (PR)1.12.50  Mse
10 EM Imo Jongepier (PR)1.33.03  M65
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
5000 m Niek den Exter (PR)15.13.28  Mse
800 m Maaike de Kreek (PR 2.23.88)2.30.71  MeA
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
1000 m Hassan Mahamed (PR)2.51.08  JoA
1000 m Wouter Schets (PR 2.55.03)2.55.16  JoB
1000 m Shirin van Anrooij (PR)2.56.05  MeB
1000 m Franklin van Anrooij (PR 2.41.87)2.56.07  Mse
1000 m Aniek Aper (PR 2.57.17)2.59.62  Vse
1000 m Emma van Mourik (PR 3.16.31)3.30.90  Vse
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
10 km Heddie Nieuwdorp (PR 37.24)37.37  M60
5 km Patrick de Vos (PR)15.27  Mse
5 km Franklin van Anrooij (PR)16.16  Mse
5 km Sergio Harinck (PR 16.21)16.24  JoA
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (11)
19-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (7)
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
08-04: 38e Marathon Rotterdam (99)
08-04: Marathon Rome (1)
25-03: 10 van Halsteren (13)
25-03: Halve marathon Lier (1)
25-03: 13e Venloop (45)
Atletiek Zeeland © 2018