donderdag 21 juni 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
do 21-06: 19e Molenloop Stellendam
za 23-06: Zeeuwse kampioenschappen Oostburg
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
zo 01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke
vr 13-07: Track Meeting Utrecht
za 14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
za 02-06: Ladiesrun Goes
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge (199)
wo 30-05: Hoek Run (45)
zo 27-05: 8e Halve van Renesse (442)
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg (175)
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg (399)
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet (135)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 9e Wolvenloop

Wachtebeke, zaterdag 14 april 2018 - Organisatie: Jogging Moerbeke
10 EM >>> Zeeuws record staat met 47.01 vanaf 18-09-1988 op naam van John Vermeule <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/um/km
Philip Vioen (PR 1.12.50) Koewacht1.14.50  uur  Mannen  12.901  4:39
Berry Knibbeler (PR 1.13.48) Scheldesport1.20.23  uur  Mannen 55  12.010  5:00
 
10 km >>> Zeeuws record staat met 29.02 vanaf 01-04-1992 op naam van John Vermeule <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/um/km
Tim Pleijte (PR 30.12) Dynamica32.21  min  Mannen  18.547  3:14
Sander Post (PR 33.55) Scheldesport34.49  min  Mannen 35  17.233  3:29
Martijn Kox (PR 38.03) Westdorpe38.51  min  Mannen 40  15.444  3:53
Leo Bracke (PR 40.16) Axel40.36  min  Mannen 55  14.778  4:04
Renate de Reus (PR 42.43) Dynamica44.41  min  Vrouwen  13.428  4:28
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een snelheid van tenminste 10 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie fout? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.05 seconden nodig om deze lijst met 5 prestaties samen te stellen.

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
08-04-2017 Wolvenloop (13)MoerbekeJogging Moerbeke0
 
Laatste reacties:
Hans Corbijn: De Laatste Lepraloop!..
Hans Corbijn: De Laatste Lepraloop!..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
10 km Paola van Gilst (PR 40.10)40.53  V45
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
10 km Erwin Harmes (PR 31.18)32.17  M35
10 km Patrick de Vos (PR 32.14)32.27  Mse
10 km Heddie Nieuwdorp (PR 37.24)37.31  M60
10 km Ronald Geertse (PR)39.02  M35
10 km Johan Karelse (PR 36.55)39.18  M45
10 km Lion Baas (PR 41.27)41.39  M40
10 km Jaco Rip (PR 40.41)42.46  M40
10 km Annette Bevelander (PR)44.01  Vse
5 km Adrie van Bavel (PR 22.57)23.43  M55
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
3000 m Bereket Petersen (PR 8.56.34)9.01.69  JoB
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.07.06)4.13.49  JoB
800 m Paavo de Leng (PR 2.03.76)2.06.34  JoB
200 m Ruben Heijnen (PR)23.79  JoA
100 m Ruben Heijnen (PR)11.71  JoA
kogel Esther Bolle (PR)7.52  MeA
kogel Ruud Louter (PR)15.42  JoA
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
03-06: NK Masters Gouda (1)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
Atletiek Zeeland © 2018