zaterdag 23 juni 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-06: Zeeuwse kampioenschappen Oostburg
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
zo 01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke
vr 13-07: Track Meeting Utrecht
za 14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
za 02-06: Ladiesrun Goes
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge (199)
wo 30-05: Hoek Run (45)
zo 27-05: 8e Halve van Renesse (442)
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg (175)
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg (399)
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet (135)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Memorial Vertommen-Cuddy

Duffel, maandag 21 mei 2018 - Organisatie: Duffel
3000 m >>> Zeeuws record staat met 8.02.8 vanaf 28-06-1975 op naam van Jo Schout (†) <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/um/km
Ronnie Overgaauw (PR 8.30.14) Dynamica8.45.27  min  Mannen  20.571  2:55
Bezuayehu Petersen (PR)AV'568.51.67  min  Jongens B  20.339  2:57
 
1500 m >>> Zeeuws record staat met 3.43.6 vanaf 12-08-1979 op naam van Henk Lindner <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/um/km
Tim van den Broeke (PR 3.47.93) Dynamica3.49.80  min  Mannen  23.581  2:33
Franklin van Anrooij (PR 4.06.42) AV'564.08.24  min  Mannen  21.774  2:45
Chris de Smit (PR 4.29.70) RKHAV4.34.17  min  Mannen 35  19.708  3:03
Wouter Schets (PR)AV'564.34.93  min  Jongens B  19.708  3:03
Shirin van Anrooij (PR 4.30.89) AV'564.42.84  min  Meisjes B  19.149  3:08
 
800 m >>> Zeeuws record staat met 1.48.37 vanaf 13-08-2003 op naam van Sébastièn Schletterer <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/um/km
Bereket Petersen (PR)AV'562.03.12  min  Jongens B  23.415  2:34
Stef Kapteijn (PR 2.09.86) AV'562.12.39  min  Jongens B  21.818  2:45
 

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie fout? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.131 seconden nodig om deze lijst met 2 prestaties samen te stellen.

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
21-05-2017 Memorial Vertommen-Cuddy (2)DuffelDuffel0
07-06-2014 Memorial Vertommen-Cuddy (4)DuffelDuffel339
26-05-2013 Memorial Vertommen-Cuddy (3)DuffelDuffel189
28-05-2011 Memorial Vertommen-Cuddy (3)DuffelDuffel94
29-05-2010 Memorial Vertommen-Cuddy (5)DuffelDuffel109
30-05-2009 Memorial Vertommen-Cuddy (5)DuffelDuffel91
24-05-2008 Memorial Vertommen-Cuddy (9)DuffelDuffel113
 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Levensduur Van Hardloopweds..
Hans Corbijn: De Laatste Lepraloop!..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-06: NK baan Senioren Utrecht (4)
3000 m Tim van den Broeke (PR 9.05.03)9.22.97  Mse
800 m Aniek Aper (PR 2.14.18)2.19.94  Vse
100 m Mariska Bun (PR 12.11)12.41  Vse
verspr Joeri van der Hooft (PR 7.27)6.96  Mse
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
10 km Arnoud Rijk (PR 38.41)38.56  Mse
10 km Arco Melissant (PR)39.29  M35
10 km Ruben Boutens (PR 38.57)40.54  Mse
10 km Theo Engel (PR 47.05)51.53  Mse
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
10 km Paola van Gilst (PR 40.10)40.53  V45
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: NK Masters Gouda (1)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
Atletiek Zeeland © 2018