donderdag 21 maart 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
18-03: KIKA-KWF Run
08-03: Wie leerde de Zeeuwen hardlopen?
28-02: Langzame lopers zijn ook welkom, maar……..?
25-02: 8e Kapellecross was geslaagd hardloopfeest
22-02: Wat eten we?
15-02: Krijgt Jarocross in Kapelle record deelname?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
zo 24-03: 31e Parelloop Brunssum
za 30-03: 25 km van Hulst
zo 31-03: 14e Venloop
za 06-04: 13e Oosterscheldeloop Goes
zo 07-04: Marathon Rotterdam
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
zo 14-04: Enschede Marathon
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (58)
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen (247)
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen (72)
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen (125)
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (141)
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (48)
za 23-02: Halve Marathon Axel (295)
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (121)
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (184)
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse (117)
za 09-02: Erpelkappersloop Axel (125)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in 30e Bruggenloop

Rotterdam, zondag 9 december 2018 - Organisatie: Bruggenloop Rotterdam
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
Naam
Prestatiekm/um/km
Joost de Klerk (debuut) Pijnacker56.05  min  Mannen 35  16.048  3:44
Monique Verschuure (debuut) AV'5657.00  min  Vrouwen 35  15.789  3:48
Emiel Flipse (PR 56.55) Vlissingen57.16  min  Mannen  15.716  3:49
Jan Willem Rietberg (PR)Oost-Souburg58.40  min  Mannen 40  15.341  3:55
Michel Velkers (PR)AV'561.00.30  uur  Mannen 45  14.876  4:02
Ronald Aarts (PR)AV'561.00.43  uur  Mannen 55  14.823  4:03
Marlies Kort (PR 54.24) Den Haag1.00.55  uur  Vrouwen 45  14.774  4:04
Gijsbert Elstgeest (PR 1.00.53) AV'561.01.19  uur  Mannen 45  14.678  4:05
Anthony van den Berg (PR)Vlissingen1.01.24  uur  Mannen 50  14.658  4:06
Dennis van Antwerpen (debuut) Goes1.02.42  uur  Mannen  14.354  4:11
Menno den Dekker (PR)Terneuzen1.03.07  uur  Mannen 45  14.259  4:12
Piet Wisse (PR 52.04) Dynamica1.03.42  uur  Mannen 50  14.129  4:15
Rinus van de Woestijne (PR 1.02.41) Dynamica1.03.45  uur  Mannen 35  14.118  4:15
JaapJan Ritsema (PR 59.38) Dynamica1.05.01  uur  Mannen 45  13.843  4:20
Mart Goudzwaard (PR)Delta Sport1.05.20  uur  Mannen  13.776  4:21
Piet Moes (PR)Koudekerke1.06.12  uur  Mannen 65  13.595  4:25
Marcel Struyk (PR 1.03.07) Middelburg1.06.28  uur  Mannen 40  13.541  4:26
Serge van Heiningen (PR 1.06.27) Vlissingen1.06.33  uur  Mannen 45  13.524  4:26
Robert-Jan Provoost (PR)Domburg1.07.03  uur  Mannen 45  13.423  4:28
Marko Verkaart (PR)Vlissingen1.07.12  uur  Mannen 45  13.393  4:29
Rinus Paardekooper (PR 1.07.25) AV'561.07.34  uur  Mannen 55  13.320  4:30
Marijn Corstanje (PR)s-Heer Arendskerke1.07.45  uur  Mannen  13.284  4:31
Caio de Graaf (PR)Delta Sport1.08.27  uur  Mannen 45  13.148  4:34
Andre Meijers (PR 1.04.11) AV'561.08.34  uur  Mannen 45  13.126  4:34
Vincent Toutenhoofd (debuut) Westkapelle1.09.44  uur  Mannen 45  12.906  4:39
Melissa ten Kate (PR 1.08.46) Scheldesport1.10.51  uur  Vrouwen  12.703  4:43
Lee Mol (PR 1.09.45) Delta Sport1.11.00  uur  Mannen 35  12.676  4:44
Pieter Moelker (PR 1.09.19) Kloetinge1.11.05  uur  Mannen 50  12.661  4:44
Andre van den Hooven (PR)Oost-Souburg1.11.16  uur  Mannen 45  12.629  4:45
Wim Dingemanse (PR 1.05.26) González Running1.11.18  uur  Mannen 55  12.623  4:45
Maroeska Ars (PR)AV'561.11.37  uur  Vrouwen 40  12.567  4:46
Fred Bastemeijer (PR 1.05.43) Delta Sport1.12.15  uur  Mannen 70  12.457  4:49
Erwin Dingemanse (PR 1.10.55) Kortgene1.12.20  uur  Mannen 35  12.442  4:49
Leon Verlinde (PR)Terneuzen1.13.02  uur  Mannen 40  12.323  4:52
Linda Dekker (PR)Middelburg1.13.34  uur  Vrouwen 45  12.234  4:54
Hans Lievense (PR)Middelburg1.13.48  uur  Mannen 50  12.195  4:55
Corina Lievense (PR)Middelburg1.13.49  uur  Vrouwen 45  12.192  4:55
Erwin Scheele (PR 1.08.44) Terneuzen1.14.18  uur  Mannen 45  12.113  4:57
Jack Suijkerbuijk (PR 1.08.30) Diomedon1.14.23  uur  Mannen 60  12.099  4:58
Judith Goetheer (PR)Kloetinge1.14.38  uur  Vrouwen 40  12.059  4:59
Manouk Remijn (PR 1.14.37) Ovezande1.14.39  uur  Vrouwen  12.056  4:59
Jeroen van Wallenburg (debuut) Domburg1.15.05  uur  Mannen 35  11.987  5:00
Anne de Winter (debuut) Ovezande1.15.10  uur  Vrouwen  11.973  5:01
Gertjan Bakker (PR 1.07.47) AV'561.15.17  uur  Mannen 45  11.955  5:01
Alfred Sturm (PR 1.14.33) Wemeldinge1.15.40  uur  Mannen 45  11.894  5:03
Muriel Hofman (PR)Kloetinge1.16.12  uur  Vrouwen 40  11.811  5:05
Natalie Sinke (PR 1.14.21) González Running1.16.37  uur  Vrouwen 40  11.747  5:06
Marjan Ririhena (PR)Middelburg1.16.43  uur  Vrouwen 40  11.731  5:07
Ronald Roctus (PR)Terneuzen1.16.46  uur  Mannen 55  11.724  5:07
Frits Burger (PR 1.15.32) Zierikzee1.16.52  uur  Mannen 55  11.709  5:07
Johan Potter (PR)Spado1.17.04  uur  Mannen 35  11.678  5:08
Claudia van Sighem (PR)Westkapelle1.17.07  uur  Vrouwen 50  11.671  5:08
Michel Meeuwse (debuut) Vlissingen1.17.25  uur  Mannen 45  11.625  5:10
Leon Vermeulen (PR 1.10.01) Wemeldinge1.17.27  uur  Mannen 45  11.620  5:10
John Pleijte (PR)Vlissingen1.17.43  uur  Mannen 50  11.581  5:11
Ingmar Coppoolse (debuut) Bruinisse1.18.10  uur  Mannen 40  11.514  5:13
Leon Zuidhof (PR 1.06.12) Dynamica1.18.27  uur  Mannen 45  11.472  5:14
Jan Euser (PR)González Running1.18.38  uur  Mannen 65  11.446  5:15
Marcel van Gilst (PR 1.15.03) AV'561.18.39  uur  Mannen 45  11.443  5:15
Bianca Davidse (PR)Goes1.18.40  uur  Vrouwen 35  11.441  5:15
Lisette de Jong (PR)AV'561.18.40  uur  Vrouwen 40  11.441  5:15
Freer van Roeyen (PR)Axel1.18.45  uur  Mannen 50  11.429  5:15
Esther van Sluijs (PR 1.16.34) AV'561.18.47  uur  Vrouwen 40  11.424  5:15
Rob Roskam (PR 1.17.57) Dynamica1.19.32  uur  Mannen 35  11.316  5:18
Maarten Riemens (debuut) Grijpskerke1.19.34  uur  Mannen 35  11.311  5:18
Eric de Visser (debuut) Middelburg1.19.34  uur  Mannen  11.311  5:18
Pieter Janssen (PR)Kwadendamme1.19.56  uur  Mannen  11.259  5:20
Johan Rijkeboer (PR 1.15.19) Middelburg1.20.02  uur  Mannen 60  11.245  5:20
Pim Couwenbergh (PR 1.21.09) Zierikzee1.21.33  uur  Vrouwen 55  11.036  5:26
Mariska Goudswaard (debuut) Delta Sport1.22.05  uur  Vrouwen 45  10.964  5:28
Esma Guigui (PR 1.20.47) AV'561.22.31  uur  Vrouwen  10.907  5:30
Jolien Kort (PR 1.20.48) AV'561.22.31  uur  Vrouwen 40  10.907  5:30
Evita Vermeulen (debuut) Goes1.22.49  uur  Vrouwen  10.867  5:31
Leona Olree (PR 1.18.05) Bruinisse1.22.56  uur  Vrouwen 35  10.852  5:32
Edith van Dijke (debuut) Goes1.22.58  uur  Vrouwen  10.848  5:32
Vivian Wolf (PR)Koudekerke1.23.19  uur  Vrouwen 40  10.802  5:33
Myra Latuheru (PR)Middelburg1.23.47  uur  Vrouwen 45  10.742  5:35
Monika Tramper (debuut) Middelburg1.23.49  uur  Vrouwen 45  10.738  5:35
Vera van der Moezel (debuut) Scharendijke1.23.59  uur  Vrouwen  10.716  5:36
Bianca Relyveld (debuut) Lewedorp1.25.14  uur  Vrouwen  10.559  5:41
Lucien Maat (debuut) AV'561.25.38  uur  Mannen 40  10.510  5:43
Jacqueline Meijers (PR)AV'561.25.40  uur  Vrouwen 45  10.506  5:43
Irene IJspelder (PR)Delta Sport1.27.00  uur  Vrouwen 55  10.345  5:48
Sylvia Glerum (PR 1.21.11) Delta Sport1.27.02  uur  Vrouwen 40  10.341  5:48
Janine Heijboer (PR 1.26.22) Delta Sport1.27.49  uur  Vrouwen  10.249  5:51
Jolanda van der Laan (debuut) Delta Sport1.27.58  uur  Vrouwen  10.231  5:52
 
Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Prestaties in landelijke wedstrijden vanaf 10 km worden alleen opgenomen als deze voldoen aan een snelheid van tenminste 10 km/u. Voor regionale wedstrijden buiten Zeeland is dat zelfs 15 km/u.
Voor meer info zie: Wanneer komen prestaties in de uitslagen/bestenlijsten van Atletiek Zeeland?


Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.651 seconden nodig om deze lijst met 86 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging Hits
11-12-2016 29e Bruggenloop (138)RotterdamBruggenloop Rotterdam440
13-12-2015 28e Bruggenloop (111)RotterdamBruggenloop Rotterdam923
07-12-2014 27e Bruggenloop (162)RotterdamBruggenloop Rotterdam1284
08-12-2013 26e Bruggenloop (77)RotterdamBruggenloop Rotterdam1032
09-12-2012 25e Bruggenloop (30)RotterdamBruggenloop Rotterdam386
11-12-2011 24e Bruggenloop (16)RotterdamBruggenloop Rotterdam215
24-02-2008 23e Bruggenloop (9)RotterdamBruggenloop Rotterdam175
25-02-2007 22e Bruggenloop (5)RotterdamBruggenloop Rotterdam218
26-02-2006 21e Bruggenloop (2)RotterdamBruggenloop Rotterdam191
21-02-2004 19e Bruggenloop (1)RotterdamBruggenloop Rotterdam188
 
Laatste reactie:
Jan Roose: KIKA-KWF Run..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-03: Stevensloop Nijmegen (8)
10 km Wouter Jansen (PR 30.21)31.52  Mse
10 km Mark Bouterse (PR 46.39)49.33  Mse
10 km Michelle van Doeselaar (PR 57.51)58.54  V35
10 km Marcel Pelster (PR 48.35)58.55  M35
5 km Wouter Verdurmen (PR)17.28  M35
halve Laurent van Nieuwenhuijze (PR 1.14.03)1.27.40  Mse
halve Rob Jongeneel (PR 1.38.58)1.47.18  M50
halve Jos Put (PR 1.37.17)1.48.45  M55
10-03: Marato Barcelona (6)
10-03: Halve van Oostvoorne (5)
10-03: AttilaRun Tilburg (3)
09-03: Indoorwedstrijd Gent (1)
03-03: Marathon Tokyo (1)
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (7)
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
Atletiek Zeeland © 2019