maandag 23 september 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
23-09: Veldloopbijeenkomst
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
04-09: Nieuwe hardloopwedstrijd….. 1e Wemeldingeloop
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande
zo 06-10: 34e Singelloop Breda
zo 13-10: 36e Marathon Eindhoven
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
zo 27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
vr 20-09: Wemeldingeloop (87)
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (516)
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (138)
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen (77)
zo 25-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen (489)
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal (129)
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Zeeuwse prestaties in Avondbaanwedstrijd

Terneuzen, dinsdag 3 juni 2003 - Organisatie: Scheldesport
5000 m >>> Zeeuws record staat met 13.40.8 vanaf 04-06-1975 op naam van Jo Schout <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Sjaak Luteijn (PR 15.46.9) LPK15.49.3  min  Mannen 45  18.961  3:105.27669
Erik Goossen (PR 15.22.8) Scheldesport16.16.1  min  Mannen  18.441  3:155.12598
 
1500 m >>> Zeeuws record staat met 3.43.6 vanaf 12-08-1979 op naam van Henk Lindner <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Patrick van Remortel (PR 4.27.5) RKHAV4.38.9  min  Mannen 40  19.362  3:065.38458
Tim Aper (PR 4.33.6) RKHAV4.47.3  min  Jongens B  18.796  3:125.22388
 
200 m >>> Zeeuws record staat met 20.63 vanaf 13-05-2006 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Arjan Meijer (PR 25.1) Delta Sport26.2  sec  Mannen  27.481  2:117.63439
Ronald Rasenberg (PR 26.30) Scheldesport26.7  sec  Mannen  26.966  2:147.49393
Albert Platteeuw (PR 26.5) Scheldesport26.9  sec  Mannen  26.766  2:157.43375
Pien Stams (PR 26.17) Scheldesport26.9  sec  Meisjes B  26.766  2:157.43420
Jacques Zaman (PR 26.0) Scheldesport27.6  sec  Mannen 40  26.087  2:187.25317
Adriënne Bakker (debuut) Scheldesport29.0  sec  Meisjes B  24.828  2:256.90239
 
100 m >>> Zeeuws record staat met 10.27 vanaf 17-07-2002 op naam van Daniel Ward <<<
NaamVerenigingPrestatieCategoriekm/umin/kmm/secPtn
Ronald Rasenberg (PR 12.78) Scheldesport12.9  sec  Mannen  27.907  2:097.75414
Albert Platteeuw (debuut) Scheldesport13.0  sec  Mannen  27.692  2:107.69394
Stefan de Block (PR 11.5) RKHAV13.5  sec  Mannen  26.667  2:157.41301
Adriënne Bakker (debuut) Scheldesport13.7  sec  Meisjes B  26.277  2:177.30300
Jacques Zaman (PR 12.87) Scheldesport14.3  sec  Mannen 40  25.175  2:236.99179
 
Speer (800g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Raf de Wever (PR 36.04) Scheldesport30.39  m  Mannen 40   
Theo Knijff (debuut) Scheldesport22.03  m  Mannen 40   
Leo Kaijser (PR 25.29) Scheldesport21.46  m  Mannen 40   
 
Speer (600g)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Jisca Docters (PR 40.40) Scheldesport37.88  m  Meisjes A   
Audrey de Beule (PR 32.80) RKHAV30.30  m  Meisjes B   
Marieke Riemens (PR 38.26) AV'5628.62  m  Meisjes B   
Adriënne Bakker (PR 27.28) Scheldesport23.74  m  Meisjes B   
Cathy de Vries (PR 25.61) Wielingen21.79  m  Meisjes B   
Marije de Potter (debuut) Scheldesport19.95  m  Meisjes C   
Marita de Waard (PR)Wielingen17.37  m  Meisjes B   
 
Kogel (7¼kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Raf de Wever (PR 8.95) Scheldesport7.94  m  Mannen 40   
Ronald Rasenberg (PR 9.44) Scheldesport7.79  m  Mannen   
Theo Knijff (PR)Scheldesport7.54  m  Mannen 40   
Albert Platteeuw (PR 8.13) Scheldesport7.43  m  Mannen   
 
Kogel (4kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Wilhelmien Verdonk (PR 8.84) Scheldesport7.72  m  Vrouwen 45   
 
Kogel (3kg)
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Adriënne Bakker (debuut) Scheldesport8.95  m  Meisjes B   
 
Verspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Stefan de Block (PR 6.95) RKHAV6.31  m  Mannen   
Paul Kingma (PR 5.60) Scheldesport5.38  m  Jongens C   
Altuna Halilovic (PR 5.06) RKHAV4.63  m  Meisjes B   
Ronald Rasenberg (PR 5.04) Scheldesport4.50  m  Mannen   
Raf de Wever (PR 4.23) Scheldesport4.19  m  Mannen 40   
Jacques Zaman (PR 4.67) Scheldesport3.89  m  Mannen 40   
 
Hoogspringen
NaamVerenigingPrestatieCategorie
Cathy de Vries (PR 1.50) Wielingen1.45  m  Meisjes B   
 
De puntenwaardering is gebaseerd op de IAAF tabellen. Afwijkend van de IAAF, worden voor vrouwen prestaties de mannen tabellen gebruikt. Deze worden voor vrouwen vermeerderd met 12%. Dit percentage komt ruwweg het best overeen met het verschil tussen de mannen en vrouwen wereldrecords. De IAAF vrouwen tabellen, zijn in vergelijking tot de mannen, sterk overgewaardeerd.

Fouten graag melden via info@atletiekzeeland.nl Leeftijd of categorie onjuist? Mail dan geboortedatum.

De server had 0.95 seconden nodig om deze lijst met 38 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige jaren
Datum Wedstrijd Plaats Vereniging
28-05-2019 Avondbaanwedstrijd (9)TerneuzenScheldesport
07-05-2019 Avondbaanwedstrijd (12)TerneuzenScheldesport
12-06-2018 Avondbaanwedstrijd (23)TerneuzenScheldesport
09-06-2006 Avondbaanwedstrijd (80)TerneuzenScheldesport
01-07-2005 Avondbaanwedstrijd (85)TerneuzenScheldesport
08-06-2004 Avondbaanwedstrijd (25)TerneuzenScheldesport
04-06-2002 Avondbaanwedstrijd (46)TerneuzenScheldesport
12-06-2001 Avondbaanwedstrijd (49)TerneuzenScheldesport
06-06-2000 Avondbaanwedstrijd (49)TerneuzenScheldesport
18-05-1999 Avondbaanwedstrijd (42)TerneuzenScheldesport
09-06-1998 Avondbaanwedstrijd (25)TerneuzenScheldesport
27-05-1997 Avondbaanwedstrijd (24)TerneuzenScheldesport
 
Laatste reactie:
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (2)
Tien M Floris Willeboordse (debuut)53.37  Mse
Tien M Annemiek Verhage (PR)1.07.15  Vse
22-09: Berenloop Beernem (10)
10 km Patrick de Vos (PR 32.14)33.19  Mse
10 km Boris de Bruijn (PR)34.24  M35
10 km Wilko de Vos (PR 33.54)38.44  M55
10 km Marius Besuijen (PR 35.10)38.48  M55
10 km Rob van 't Veen (PR 37.11)39.21  M40
10 km Yann Sinke (PR 38.07)40.13  Mse
10 km Jan de Wilde (PR 32.16)43.17  M60
10 km Ingrid Koene (PR 44.27)47.20  V55
10 km Ellie Spaans (PR)50.51  V60
10 km John Guequierre (PR 33.40)52.13  M65
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
5000 m Marijke de Visser (ZR + PR)16.11.96  Vse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.53  JoA
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.48.23  V50
marath Guy van Driessche (PR 3.19.20)3.48.23  M50
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.53.05  M50
halve Bram Verhage (PR 1.26.01)1.34.12  M55
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.06  M35
10 km Jack Suijkerbuijk (PR 42.35)49.26  M60
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
10 km Lion Baas (PR 38.59)39.49  M40
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)44.36  M35
10 km Andre Meijers (PR 42.14)44.51  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)58.21  V45
08-09: Marathon Munster (1)
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (3)
09-08: Track Meeting Utrecht (2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove (1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag (8)
Atletiek Zeeland © 2019