zaterdag 21 april 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
18-03: Jubileumeditie Zwinstedenloop prooi voor Diaz Rodriguez
10-03: Leonie Ton pakt Nederlands record op 100 km terug
05-03: Yunis Stitan en Monica Sanderse de sterksten in Kustcross
19-02: Terugblik op Kapelleloop 2018
Recente uitslagen meer uitslagen
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
vr 20-04: 7e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 07-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (84)
za 07-04: 12e Oosterscheldeloop Goes (185)
ma 02-04: Paas Kustloop Breskens (77)
za 31-03: 25 km van Hulst (186)
za 31-03: Vrijburgloop Vlissingen (85)
za 24-03: 7e Ronde van BRU Bruinisse (127)
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen (62)
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis (307)
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle (95)
zo 11-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (55)
za 10-03: 46e Pannekoekloop Westenschouwen (240)
za 10-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (91)
 
Wedstrijden Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijdnaam, wedstrijdplaats of wedstrijddatum
Datum WedstrijdnaamWedstrijdplaatsOrganisatieHits
za21-04-2018 10e Marathon Zeeuws-VlaanderenHulst Marathon Zeeuws-Vlaanderen
zo22-04-2018 Antwerp 10 Miles & MarathonAntwerpen Antwerp Marathon
zo22-04-2018 7e Zwaakse Weel loopKwadendamme ZR Running Team
vr27-04-2018 43e Omloop van MenheerseMiddelharnis Flakkee
za28-04-2018 13e RopakustrunDishoek Dynamica
za05-05-2018 VrijgezellenloopVlissingen Dynamica
zo06-05-2018 Worstel en kom boven loopWolphaartsdijk Worstel en kom boven
vr11-05-2018 Track MeetingUtrecht Track Meetings
za12-05-2018 22e MeidoornloopNisse Meidoornloop
vr18-05-2018 18e StadsloopMiddelburg Dynamica
za19-05-2018 Ter Specke BokaalLisse Ter Specke Bokaal
ma21-05-2018 PinksterwedstrijdHulst RKHAV
vr25-05-2018 7e SchellachloopMiddelburg Dynamica
za26-05-2018 9e IFAM OutdoorOordegem IFAM
zo27-05-2018 28e Leiden MarathonLeiden Leiden Marathon
zo27-05-2018 8e Halve van RenesseRenesse Sportpromotion Zld
wo30-05-2018 Hoek RunHoek d'Oekse Feesten
vr01-06-2018 3e GaperloopGapinge González Running
vr01-06-2018 Track MeetingUtrecht Track Meetings
za02-06-2018 PutbosmeetingOordegem Putbos Flanders Cup
za02-06-2018 LadiesrunGoes Ladiesrun Goes
do07-06-2018 AvondbaanwedstrijdZierikzee Delta Sport
vr08-06-2018 10e GriffioenloopMiddelburg Dynamica
za09-06-2018 Allonsius Sport MeetingHuizingen Olympic Essenbeek Halle
za09-06-2018 36e Nationale LenteloopPapendrecht Lenteloop Papendrecht
za09-06-2018 47e Gouden SpikeLeiden Gouden Spike
di12-06-2018 AvondbaanwedstrijdTerneuzen Scheldesport
vr15-06-2018 10e LepraloopOostkapelle Dynamica
za16-06-2018 31e BavoloopRijsbergen Bavoloop
wo20-06-2018 AvondbaanwedstrijdVlissingen Dynamica
do21-06-2018 19e MolenloopStellendam StelleRunners
za23-06-2018 Zeeuwse kampioenschappenOostburg Wielingen
zo24-06-2018 Grote Prijs LokerenLokeren Grote Prijs Lokeren
zo24-06-2018 35e Halve Marathon RoosendaalRoosendaal Halve van Roosendaal
zo01-07-2018 Internationaal Antwerps AtletiekgalaMerksem Olse Merksem
di03-07-2018 1e ZomerloopCadzand-Bad Wielingen
wo04-07-2018 29e Stratenloop Zoutelande Zoutelande Dynamica
wo11-07-2018 8e Sportvissersloop Yerseke AV'56
vr13-07-2018 Track MeetingUtrecht Track Meetings
za14-07-2018 GuldensporenmeetingKortrijk Guldensporenmeeting
wo18-07-2018 39e Stratenloop Westkapelle Westkapelle Dynamica
wo25-07-2018 35e BokaalloopBurgh-Haamstede Delta Sport
vr27-07-2018 45e NoormannenloopWestkapelle VV Noormannen
za28-07-2018 Memorial RasschaertNinove Vita
wo01-08-2018 81e Boulevardloop Vlissingen Dynamica
vr03-08-2018 34e StrandloopOuddorp Flakkee
vr03-08-2018 Track MeetingUtrecht Track Meetings
za04-08-2018 Meeting voor MonKessel-Lo Meeting voor Mon
vr17-08-2018 4e Goes on TrackGoes AV'56
vr24-08-2018 Hardloop3DaagseRitthem Hardloop3Daagse
vr24-08-2018 9e Kapelsedag LoopKapelle-Biezelinge Kapelle Promotion
za25-08-2018 32e Halve MarathonWestenschouwen Delta Sport
wo29-08-2018 KreekloopTerneuzen Scheldesport
vr31-08-2018 Track MeetingUtrecht Track Meetings
za01-09-2018 12e KustloopVrouwenpolder Kustloop
zo02-09-2018 30e Tilburg Ten MilesTilburg Tilburg Ten Miles
za08-09-2018 43e Run WinschotenWinschoten Run Winschoten
za08-09-2018 AvondbaanwedstrijdHulst RKHAV
vr14-09-2018 23e StadsloopGoes AV'56
za15-09-2018 15e TielemanloopMiddelharnis Flakkee
za22-09-2018 4e Halve Marathon van TholenTholen Halve Marathon van Tholen
zo23-09-2018 2e KraaieloopLewedorp Kraaieloop
zo23-09-2018 34e Dam tot DamloopAmsterdam Dam Tot Damloop
za29-09-2018 Ten MilesPhilippine Scheldesport
vr05-10-2018 11e LadiesrunZoutelande Kustmarathon
za06-10-2018 Clingse BosloopKapellebrug RKHAV
za06-10-2018 16e KustmarathonZoutelande Kustmarathon
zo07-10-2018 33e Singelloop BredaBreda Bredase Singelloop
zo14-10-2018 35e Marathon EindhovenEindhoven Marathon Eindhoven
za20-10-2018 57e SingelloopMiddelburg Dynamica
zo21-10-2018 43e Amsterdam MarathonAmsterdam Amsterdam Marathon
zo28-10-2018 36e Marathon BrabantEtten-Leur Marathon Brabant
za03-11-2018 33e MoerschanscrossHulst RKHAV
zo04-11-2018 8e Trail By The SeaRenesse Sportpromotion Zld
za10-11-2018 51e MosselloopWestenschouwen Delta Sport
za17-11-2018 18e HobbeldebobbelloopZoutelande Dynamica
za24-11-2018 33e ElderschanscrossAardenburg Wielingen
zo25-11-2018 19e ZakloopNisse Zakloop
za08-12-2018 Halve MarathonTerneuzen Scheldesport
zo09-12-2018 Jules UnlimitedloopBreskens Wielingen
za15-12-2018 Stratenloop MenheerseMiddelharnis Flakkee
zo16-12-2018 13e Spark marathonSpijkenisse Spark
za22-12-2018 19e Aagtekerke RunAagtekerke MC Pekelinge
wo26-12-2018 KerstloopDishoek Dynamica
za29-12-2018 EindejaarscrossAxel Scheldesport
ma31-12-2018 TankloopWestkapelle Dynamica
Totaal 86
>>Ontbreekt er een wedstrijd of zijn de vermelde gegevens onjuist? Mail info@atletiekzeeland.nl <<
 
Laatste reactie:
Jan Roose: Gezocht: Gunstige Dag Voor Mar..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (6)
3000 m Tim van den Broeke (PR 8.23.79)8.26.86  Mse
3000 m Yunis Stitan (PR)8.45.42  Mse
3000 m Ronnie Overgaauw (PR 8.30.14)8.57.40  Mse
3000 m Franklin van Anrooij (PR)9.08.43  Mse
3000 m Robert de Graaf (PR)9.41.69  JoB
3000 m Shirin van Anrooij (PR 9.50.09)9.54.76  MeB
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
08-04: 38e Marathon Rotterdam (98)
08-04: Marathon Rome (1)
25-03: Halve marathon Lier (1)
25-03: 13e Venloop (45)
25-03: 10 van Halsteren (13)
18-03: Utrecht Marathon (2)
18-03: 30e Parelloop Brunssum (9)
18-03: 4e Stevensloop Nijmegen (4)
18-03: Scheveningen/Zandvoort strand marathon (3)
11-03: 44e CPC Loop Den Haag (85)
11-03: AttilaRun Tilburg (1)
10-03: Wegwedstrijd Rheine (1)
10-03: Dordtse Biesbosch halve marathon Dordrecht (5)
04-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (2)
25-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (6)
24-02: Halve Marathon Maasland (1)
Atletiek Zeeland © 2018