zondag 8 december 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
Recente uitslagen meer uitslagen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen (105)
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse (527)
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg (107)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (345)
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad (73)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
 
Wedstrijden Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijdnaam, wedstrijdplaats of wedstrijddatum
Datum WedstrijdnaamWedstrijdplaatsOrganisatieHits
zo08-12-2019 31e BruggenloopRotterdam Bruggenloop Rotterdam
za14-12-2019 Steense RattenloopSint Jansteen Funrunners
zo15-12-2019 14e Spark marathonSpijkenisse Spark
za21-12-2019 20e Aagtekerke RunAagtekerke MC Pekelinge
za21-12-2019 2e IGA NatuurloopAxel Road Running Axel
do26-12-2019 18e KerstloopDishoek Dynamica
vr27-12-2019 SnertloopArnemuiden KV TOP
za28-12-2019 EindejaarscrossAxel Scheldesport
di31-12-2019 39e SylvestercrossSoest Sylvestercross
di31-12-2019 TankloopWestkapelle Dynamica
di31-12-2019 2e NatuurloopNieuwvliet Wielingen
za04-01-2020 Jeff Thuy MemorialHeikant TC Heikant
za04-01-2020 59e WallenloopGoes AV'56
zo05-01-2020 ScheidsrechtersloopVlissingen Dynamica
za11-01-2020 BerlaerloopKoewacht VV Koewacht
za11-01-2020 48e DeltacrossWestenschouwen Delta Sport
zo12-01-2020 48e Halve van EgmondEgmond Egmond Halve
za18-01-2020 Dow trimloopTerneuzen Jogging Club Dow
za25-01-2020 6e Scheldesport crossWestdorpe Scheldesport
zo26-01-2020 50e Mastbos CrossBreda Mastbosscross
zo02-02-2020 29e Midwinter Halve MarathonCadzand Wielingen
za08-02-2020 ErpelkappersloopAxel Road Running Axel
za08-02-2020 Grevelingen crossBruinisse Flakkee
zo09-02-2020 43e Groet uit Schoorl RunSchoorl Groet Uit Schoorl
za15-02-2020 15e Zwaarste 10 van ZeelandWestenschouwen Delta Sport
za22-02-2020 Halve MarathonAxel Road Running Axel
zo23-02-2020 9e KapellecrossKapelle-Biezelinge JARO
zo23-02-2020 BosbokkentrailWestenschouwen Delta Sport
zo23-02-2020 3e NatuurloopCadzand-Bad Wielingen
za29-02-2020 ScheldeloopTerneuzen Scheldesport
za29-02-2020 31e KustcrossVlissingen Dynamica
za07-03-2020 KrokusloopHulst RKHAV
za07-03-2020 53e MassaloopOostkapelle Dynamica
zo08-03-2020 45e CPC LoopDen Haag CPC Loop
zo08-03-2020 4e NatuurloopCadzand-Bad Wielingen
za14-03-2020 48e PannekoekloopWestenschouwen Delta Sport
zo15-03-2020 32e ParelloopBrunssum Parelloop
za21-03-2020 Corn Boys LoopSas van Gent Corn Boys
za21-03-2020 9e Ronde van BRUBruinisse Delta Sport
zo22-03-2020 60 km van WalcherenVlissingen Dynamica
za28-03-2020 25 km van HulstHulst RKHAV
zo29-03-2020 15e VenloopVenlo Venloop Venlo
za04-04-2020 14e OosterscheldeloopGoes AV'56
za18-04-2020 12e Marathon Zeeuws-VlaanderenHulst Marathon Zeeuws-Vlaanderen
vr24-04-2020 9e OranjemuidenloopArnemuiden Dynamica
zo26-04-2020 9e Zwaakse Weel loopKwadendamme ZR Running Team
ma27-04-2020 45e Omloop van MenheerseMiddelharnis Flakkee
vr08-05-2020 9e SchellachloopMiddelburg Dynamica
za09-05-2020 24e MeidoornloopNisse Meidoornloop
vr15-05-2020 5e GaperloopGapinge González Running
vr29-05-2020 20e StadsloopMiddelburg Dynamica
vr05-06-2020 12e GriffioenloopMiddelburg Dynamica
wo01-07-2020 31e Stratenloop Zoutelande Zoutelande Dynamica
di07-07-2020 Zomerloop IJzendijkeIJzendijke Wielingen
wo08-07-2020 10e Sportvissersloop Yerseke AV'56
di14-07-2020 Zomerloop Cadzand-BadCadzand Wielingen
wo15-07-2020 41e Stratenloop Westkapelle Westkapelle Dynamica
di21-07-2020 Zomerloop RetranchementRetranchement Wielingen
wo22-07-2020 37e BokaalloopHaamstede Delta Sport
di28-07-2020 Zomerloop GroedeGroede Wielingen
wo29-07-2020 83e Boulevardloop Vlissingen Dynamica
di04-08-2020 Zomerloop NieuwvlietNieuwvliet Wielingen
vr07-08-2020 36e StrandloopOuddorp Flakkee
za08-08-2020 15 van WolphaartsdijkWolphaartsdijk AV'56
di11-08-2020 Zomerloop ZuidzandeZuidzande Wielingen
za22-08-2020 34e Halve MarathonWestenschouwen Delta Sport
wo26-08-2020 KreekloopTerneuzen Scheldesport
vr28-08-2020 11e Kapelsedag LoopKapelle-Biezelinge AV'56
za05-09-2020 14e KustloopVrouwenpolder Kustloop
zo06-09-2020 32e Tilburg Ten MilesTilburg Tilburg Ten Miles
vr11-09-2020 25e StadsloopGoes AV'56
zo13-09-2020 Dwars Door De ZwingeulCadzand-Bad Wielingen
zo13-09-2020 KraaieloopLewedorp Kraaieloop
vr18-09-2020 2e WemeldingeloopWemeldinge AV'56
za19-09-2020 17e TielemanloopMiddelharnis Flakkee
zo20-09-2020 10e Halve van RenesseRenesse Sportpromotion Zld
zo20-09-2020 36e Dam tot DamloopAmsterdam Dam Tot Damloop
za03-10-2020 Clingse BosloopKapellebrug RKHAV
za03-10-2020 18e KustmarathonZoutelande Kustmarathon
zo04-10-2020 35e Singelloop BredaBreda Bredase Singelloop
za10-10-2020 37e Marathon EindhovenEindhoven Marathon Eindhoven
za17-10-2020 59e SingelloopMiddelburg Dynamica
zo18-10-2020 45e Amsterdam MarathonAmsterdam Amsterdam Marathon
za24-10-2020 9e StelleplascrossHeinkenszand JARO
zo25-10-2020 38e Marathon BrabantEtten-Leur Marathon Brabant
za31-10-2020 35e MoerschanscrossHulst RKHAV
za07-11-2020 20e HobbeldebobbelloopZoutelande Dynamica
zo08-11-2020 1e NatuurloopCadzand-Bad Wielingen
za14-11-2020 53e MosselloopWestenschouwen Delta Sport
zo15-11-2020 37e ZevenheuvelenloopNijmegen Zevenheuvelenloop
za21-11-2020 35e ElderschanscrossAardenburg Wielingen
za28-11-2020 8e ScheldesportloopTerneuzen Scheldesport
zo29-11-2020 21e ZakloopNisse Zakloop
za12-12-2020 28e InkelcrossKruiningen AV'56
za19-12-2020 21e Aagtekerke RunAagtekerke MC Pekelinge
za26-12-2020 19e KerstloopDishoek Dynamica
do31-12-2020 TankloopWestkapelle Dynamica
do31-12-2020 2e NatuurloopNieuwvliet Wielingen
Totaal 98
>>Ontbreekt er een wedstrijd of zijn de vermelde gegevens onjuist? Mail info@atletiekzeeland.nl <<
 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)40.25  Mse
10 km Colin Harmsen Van Der Vliet (PR 40.41)43.47  M35
10 km Sjef Goris (PR 40.53)43.59  M55
5 km Jaco Rip (PR 19.32)19.42  M40
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
15 km Wouter Jansen (PR 46.47)48.30  Mse
24-11: Marathon San Sebastian (9)
marath Arthur van Aartsen (PR 3.18.18)3.32.20  M45
marath Maurice Steketee (PR 3.51.31)3.53.03  M35
marath Hans Minnaard (PR 3.12.22)4.07.25  M55
halve Loura Kleinepier (debuut)1.33.55  Vse
halve Marije Besuijen (PR 1.45.31)1.49.05  V40
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.17  M65
halve Sebastian Nijssen (PR 2.06.22)2.06.27  M45
10 km Jos Janse (PR 40.27)49.41  M45
10 km Wim Jobse (PR 55.29)58.36  Mse
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (7)
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (109)
17-11: Marathon Palermo (3)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
Atletiek Zeeland © 2019