maandag 20 november 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
11-11: 50e Mosselloop is prooi voor El Mouaziz
05-11: Erwin Harmes en Tim van den Broeke winnen Trail by the Sea
04-11: Tim van den Broeke winnaar Moerschanscross
04-11: Paola van Gilst: wat allemaal kan als je je niet laat beperken door je gedachten
03-11: 2018 overgangsjaar voor JARO
30-10: Driemaal is scheepsrecht in Marathon Brabant
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 25-11: 32e Elderschanscross Aardenburg
zo 26-11: 18e Zakloop Nisse
zo 26-11: 59e Warandeloop Tilburg
za 02-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 02-12: 25e Inkelcross Kruiningen
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens
zo 10-12: Wintrloipe Middelburg
za 16-12: Kriekeloop Clinge
za 16-12: 18e Aagtekerke Run
zo 17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 18-11: 17e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (293)
zo 12-11: 1e Natuurloop Retranchement (73)
za 11-11: 50e Mosselloop Westenschouwen (363)
za 11-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (134)
zo 05-11: 7e Trail By The Sea Renesse (405)
za 04-11: Appelloop Axel (172)
za 04-11: 32e Moerschanscross Hulst (126)
za 28-10: 16e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (119)
za 21-10: 56e Singelloop Middelburg (110)
za 21-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (136)
za 14-10: Bamisrun Kloosterzande (125)
za 07-10: Clingse Bosloop Kapellebrug (87)
za 07-10: 15e Kustmarathon Zoutelande (1431)
vr 06-10: 10e Ladiesrun Zoutelande
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
13e Akerhoekse Bokbokaalloop
Ouddorp, donderdag 20 augustus 2015 - Organisatie: StelleRunners
 
16 km
  1 Wolfert Eric           av Flakkee       411 0:58:47   1eH 16.331  3.40 min/km
  2 Phaff Victor           Pallas'93        417 0:59:01   2eH 16.266  3.41 min/km
  3 Bouman David           av Flakkee       410 0:59:28   3eH 16.143  3.43 min/km
  4 Padmos Wim             Pallas'93        403 1:00:39   4eH 15.828  3.47 min/km
  5 Groot Tom              av Flakkee       412 1:01:34   5eH 15.592  3.50 min/km
  6 WijngaardIskander      Pallas'93        396 1:01:54   6eH 15.508  3.52 min/km
  7 Melissant Andre        av Flakkee       407 1:02:45   7eH 15.298  3.55 min/km
  8 Engel Ferry            Pallas'93        416 1:04:03   8eH 14.988  4.00 min/km
  9 Akershoek Leo          Stellerunners    419 1:07:09   9eH 14.296  4.11 min/km
 10 Bouwman Bart           Utrecht          392 1:07:31  10eH 14.218  4.13 min/km
 11 Hordijk Daniel         Hellevoetsluis   404 1:08:58  11eH 13.919  4.18 min/km
 12 Kreeke Carolien        Dynamica         414 1:09:14   1eD 13.866  4.19 min/km
 13 Bergen Ben van         Hellevoetsluis   415 1:09:41  12eH 13.776  4.21 min/km
 14 Wubben Cees            Naaldwijk        390 1:10:41  13eH 13.581  4.25 min/km
 15 Bree Tim v             RA               378 1:11:17  14eH 13.467  4.27 min/km
 16 Styntjes Michiel       Pallas'93        408 1:12:29  15eH 13.244  4.31 min/km
 17 Kweekel Jan            Pallas'93        401 1:13:22  16eH 13.084  4.35 min/km
 18 Wessels Ruud           Waterweg         381 1:14:15  17eH 12.929  4.38 min/km
 19 Zee Paul van der       TVR              421 1:14:32  18eH 12.880  4.39 min/km
 20 Vlugt Ben v d          Pallas'93        409 1:15:56  19eH 12.642  4.44 min/km
 21 Huisman Wiebe          av Flakkee       387 1:16:00  20eH 12.631  4.45 min/km
 22 Groot Leendert de      Schiedam         379 1:17:10  21eH 12.440  4.49 min/km
 23 Hoof Henk              Mierlo           394 1:17:30  22eH 12.387  4.50 min/km
 24 Boeters EricPaul       Sommelsdijk      400 1:18:04  23eH 12.297  4.52 min/km
 25 Schinkel Peter         Pallas'93        405 1:18:23  24eH 12.247  4.53 min/km
 26 Schellevis Martin      Stellerunners    395 1:20:10  25eH 11.975  5.00 min/km
 27 Jansen Andre           Abbenbroek       375 1:20:41  26eH 11.898  5.02 min/km
 28 Brouwers Annemieke     Waalre           420 1:21:05   2eD 11.839  5.04 min/km
 29 Snijders Johan         Voorne Atletiek  382 1:21:26  27eH 11.788  5.05 min/km
 30 Blok Joost de          Brielle          376 1:21:57  28eH 11.714  5.07 min/km
 31 Braanker Theo d        Sliedrecht       374 1:22:09  29eH 11.685  5.08 min/km
 32 GroningenJudith        av Flakkee       386 1:22:18   3eD 11.664  5.08 min/km
 33 Kros Ferry             Pallas'93        406 1:22:25  30eH 11.648  5.09 min/km
 34 Groenendijk Peter      Oudendorp        377 1:22:41  31eH 11.610  5.10 min/km
 35 Bodegom Cok van        Stellerunners    413 1:23:16  32eH 11.529  5.12 min/km
 36 Schapers Erwin         Hellevoetsluis   385 1:26:15  33eH 11.130  5.23 min/km
 37 Zweck Klaas            Weyhei           384 1:27:34  34eH 10.963  5.28 min/km
 38 KehlenbeckMarkus       Weyer            383 1:27:36  35eH 10.958  5.28 min/km
 39 Nagtegaal Cor          Stellerunners    398 1:28:35  36eH 10.837  5.32 min/km
 40 Visser Lenie           Waterweg         402 1:35:15   4eD 10.078  5.57 min/km
 41 Heij Jolanda           av Flakkee       380 1:37:48   5eD 09.815  6.06 min/km
 42 Paassen J van          Rockanje         388 1:42:14   6eD 09.390  6.23 min/km

8 km
  1 PoldervaartErwin       Pallas'93        125 0:26:17   1eH 18.262  3.17 min/km
  2 Peeman Maikel          av Flakkee       119 0:28:19   2eH 16.951  3.32 min/km
  3 VeldhovenMaurice       FTRT             128 0:28:35   3eH 16.793  3.34 min/km
  4 Arensman Johnny        av Flakkee       222 0:28:46   4eH 16.685  3.35 min/km
  5 Gelton Marcel          Pallas'93        139 0:30:00   5eH 1600  3.45 min/km
  6 Putten Leonard v       av Flakkee       180 0:30:18   6eH 15.841  3.47 min/km
  7 RaymakersMichael       Passaat          114 0:30:58   7eH 15.500  3.52 min/km
  8 Goedhart Freek         Dirksland        229 0:31:25   8eH 15.278  3.55 min/km
  9 BourquinMarieke        Waterweg         240 0:31:29   1eD 15.246  3.56 min/km
 10 Kerkhof Henk           Hoogvliet        144 0:31:35   9eH 15.197  3.56 min/km
 11 Tuk Henk               Voorne Atletiek  137 0:31:38  10eH 15.173  3.57 min/km
 12 Volmer Marco           av Flakkee       178 0:31:49  11eH 15.086  3.58 min/km
 13 SlabbekoornLeen        av Flakkee       151 0:31:54  12eH 15.047  3.59 min/km
 14 TimmermansCharles      Pallas'93        129 0:32:00  13eH 1500  4.00 min/km
 15 Klink Sander           Pallas'93        153 0:32:10  14eH 14.922  4.01 min/km
 16 Derks Willem           Parthenon        113 0:32:14  15eH 14.891  4.01 min/km
 17 Pelt Jaap v            Waterweg         242 0:32:22  16eH 14.830  4.02 min/km
 18 GoedendorpRichard      Pallas'93        158 0:32:42  17eH 14.678  4.05 min/km
 19 Hamer Martin den       Waterweg         244 0:32:57  18eH 14.567  4.07 min/km
 20 Nunen Berhil           Passaat          118 0:33:02  19eH 14.530  4.07 min/km
 21 Kohn Ronald            TVS'90           116 0:33:22  20eH 14.385  4.10 min/km
 22 Keizer Harold          Temoelrunners    146 0:33:27  21eH 14.349  4.10 min/km
 23 Vernes Niels           Pallas'93        131 0:33:34  22eH 14.299  4.11 min/km
 24 Mourik Bram            Sommesldijk      145 0:33:38  23eH 14.271  4.12 min/km
 25 Kerkhof Michael        Hoogvliet        143 0:33:53  24eH 14.166  4.14 min/km
 26 Dijk Arie van          Flakkee          250 0:34:11  25eH 14.041  4.16 min/km
 27 Schraven Remco         Voorne Atletiek  136 0:34:37  26eH 13.866  4.19 min/km
 28 Putten Amina van       av Flakkee       179 0:34:39   2eD 13.852  4.19 min/km
 29 Groen Roland           Voorne Atletiek  133 0:34:41  27eH 13.839  4.20 min/km
 30 Houwen Aart v d        Voorne Atletiek  220 0:35:04  28eH 13.688  4.22 min/km
 31 Stip Hans              Voorne Atletiek  225 0:35:15  29eH 13.617  4.24 min/km
 32 Starink Ronald         Stellerunners    193 0:35:17  30eH 13.604  4.24 min/km
 33 Ouwedijk Jan           Waterweg         243 0:35:19  31eH 13.591  4.24 min/km
 34 RaaymakersMonique      Parthenon        112 0:35:22   3eD 13.572  4.25 min/km
 35 Weening Monique        Delft            391 0:35:26   4eD 13.546  4.25 min/km
 36 Schijndel Cyril        Koplopers        142 0:35:28  32eH 13.533  4.26 min/km
 37 Kroon Rinu             av Flakkee       213 0:35:30  33eH 13.521  4.26 min/km
 38 Taale Hans             av Flakkee       160 0:35:33  34eH 13.502  4.26 min/km
 39 Schwarze Vincent       Voorschoten      224 0:35:36  35eH 13.483  4.26 min/km
 40 Wageningen Ton v       Voorne Atletiek  189 0:35:55  36eH 13.364  4.29 min/km
 41 Waas Eric v            Waterweg         237 0:35:59  37eH 13.339  4.29 min/km
 42 Lodder Judith          av Flakkee       203 0:36:09   5eD 13.278  4.31 min/km
 43 Eijk Kees vd           Waterweg         233 0:36:25  38eH 13.180  4.33 min/km
 44 Zwinkels Ron           Voorne Atletiek  134 0:36:37  39eH 13.108  4.34 min/km
 45 Eijken Jan van         av Flakkee       159 0:36:52  40eH 13.019  4.36 min/km
 46 Werk Hester v d        Voorne Atletiek  135 0:36:57   6eD 12.990  4.37 min/km
 47 Blom Nanda             Koplopers        138 0:37:03   7eD 12.955  4.37 min/km
 48 Zwijnenberg Marja      Maassluis        241 0:37:09   8eD 12.920  4.38 min/km
 49 Waaij Marjan de        Pallas'93        188 0:37:14   9eD 12.891  4.39 min/km
 50 Driel Leen van         Ouddorp          218 0:37:16  41eH 12.880  4.39 min/km
 51 Driel Hans van         Stellerunners    254 0:37:35  42eH 12.771  4.41 min/km
 52 Rumpt Marcel v         Pallas'93        171 0:37:58  43eH 12.642  4.44 min/km
 53 Meijer Daniel          Middelharnis     216 0:38:09  44eH 12.581  4.46 min/km
 54 Vos Gerard             Pallas'93        127 0:38:23  45eH 12.505  4.47 min/km
 55 Tanis Harm             Goedereede       217 0:38:32  46eH 12.456  4.48 min/km
 56 Risseeuw Wilko         Hellevoetsluis   215 0:38:58  47eH 12.318  4.52 min/km
 57 Valk Ton               Voorne Atl       167 0:39:03  48eH 12.291  4.52 min/km
 58 Ligthart Arie          Oostvoorne       200 0:39:05  49eH 12.281  4.53 min/km
 59 Molenaar Erik          Hellevoetsluis   207 0:39:08  50eH 12.265  4.53 min/km
 60 Boon Ab                Voorne Atletiek  124 0:39:11  51eH 12.250  4.53 min/km
 61 Poortvliet Yorgo       Pallas'93        184 0:39:14  52eH 12.234  4.54 min/km
 62 Dijkman Petra          av Flakkee       195 0:39:18  10eD 12.213  4.54 min/km
 63 Wissink Raymond        Pallas'93        226 0:39:27  53eH 12.167  4.55 min/km
 64 Baars Monique          Pallas'93        181 0:39:30  11eD 12.151  4.56 min/km
 65 Noordzij Bertus        Pallas'93        152 0:39:34  54eH 12.131  4.56 min/km
 66 Horst Servaas          Ouddorp          141 0:39:36  55eH 12.121  4.56 min/km
 67 Klein Adri             Stellerunners    208 0:39:39  56eH 12.105  4.57 min/km
 68 Ligthart Ton           Rozenburg        199 0:39:44  57eH 12.080  4.58 min/km
 69 Bommel Hans v          Pallas'93        196 0:40:10  58eH 11.950  5.01 min/km
 70 Gebaert Elaine         Pallas'93        191 0:40:17  12eD 11.915  5.02 min/km
 71 Krimpen Wendy v        AVU              205 0:40:20  13eD 11.900  5.02 min/km
 72 Westerveld Frans       Pallas'93        155 0:40:27  59eH 11.866  5.03 min/km
 73 Overheid Melvin        Pallas'93        177 0:40:35  60eH 11.827  5.04 min/km
 74 Bok Ronald vd          Goedereede       209 0:40:44  14eD 11.783  5.05 min/km
 75 Troost Nico            Goedereede       249 0:41:26  61eH 11.584  5.10 min/km
 76 Verroen Marvin         Pallas'93        150 0:41:34  62eH 11.547  5.11 min/km
 77 Langbroek Stefan       Sommelsdijk      212 0:41:36  63eH 11.538  5.11 min/km
 78 Langbroek Erik         Sommelsdijk      214 0:41:38  64eH 11.529  5.12 min/km
 79 Willemsen Diana        Hellevoetsluis   187 0:41:40  15eD 11.520  5.12 min/km
 80 Vos Annelies           Pallas'93        126 0:41:42  16eD 11.510  5.12 min/km
 81 Karsbergen Peter       O Tonge          206 0:41:51  65eH 11.469  5.13 min/km
 82 Groot Ruud de          Pallas'93        163 0:41:56  66eH 11.446  5.14 min/km
 83 Verhoef Afke           Voorne Atletiek  204 0:41:59  17eD 11.433  5.14 min/km
 84 Karsbegen Ellen        O Tonge          231 0:42:14  18eD 11.365  5.16 min/km
 85 Karsbergen Ruud        av Flakkee       230 0:42:18  67eH 11.347  5.17 min/km
 86 Klok Nienke            Voorne Atletiek  140 0:42:25  19eD 11.316  5.18 min/km
 87 Schinkel Sylvia        Pallas'93        172 0:42:52  20eD 11.197  5.21 min/km
 88 Waas Tim van           Waterweg         238 0:42:56  68eH 11.180  5.22 min/km
 89 Knook Andre            Sommelsdijk      221 0:43:04  69eH 11.145  5.22 min/km
 90 Janssen Rene           Scopias          201 0:43:15  70eH 11.098  5.24 min/km
 91 Gebaert Carola         Pallas'93        190 0:43:19  21eD 11.081  5.24 min/km
 92 Pelger Erwin           Pallas'93        192 0:43:21  71eH 11.072  5.25 min/km
 93 Troost Martin          Sommelsdijk      393 0:43:37  72eH 11.004  5.27 min/km
 94 Pronk Bas              Pallas'93        162 0:43:39  73eH 10.996  5.27 min/km
 95 Leijn Rob              Pallas'93        165 0:43:49  74eH 10.954  5.28 min/km
 96 Kasius Inge            Pallas'93        157 0:43:55  22eD 10.929  5.29 min/km
 97 Kleijn Kees            Stellerunners    232 0:44:19  75eH 10.831  5.32 min/km
 98 Disser Paul            Pallas'93        156 0:44:21  76eH 10.823  5.32 min/km
 99 Goos Karel             Pallas'93        168 0:44:24  77eH 10.810  5.33 min/km
100 Bassa Rene             Noordeloos       186 0:44:26  78eH 10.802  5.33 min/km
101 Mol Lisette            Pallas'93        122 0:44:32  23eD 10.778  5.33 min/km
102 Veen Corien van        Dirksland        194 0:44:35  24eD 10.766  5.34 min/km
103 Westbroek Robin        Hellevoetsluis   251 0:44:41  79eH 10.742  5.35 min/km
104 Westbroek Jorgen       Pallas'93        252 0:44:44  80eH 10.730  5.35 min/km
105 Nodelijk Jacqeline     Pallas'93        170 0:44:46  25eD 10.722  5.35 min/km
106 Dalsen Nathalie        Pallas'93        169 0:44:50  26eD 10.706  5.36 min/km
107 Dijkgraaf Cok          Pallas'93        248 0:44:58  81eH 10.674  5.37 min/km
108 Valk Martijn v d       Rotterdam        253 0:45:13  82eH 10.615  5.39 min/km
109 Mourik Edwin v         Pallas'93        166 0:45:37  83eH 10.522  5.42 min/km
110 Akershoek Ko           Ouddorp          106 0:45:41  84eH 10.507  5.42 min/km
111 Gelder Berry de        Pallas'93        164 0:45:46  85eH 10.487  5.43 min/km
112 Vogelzang Alex         Pallas'93        182 0:45:57  86eH 10.446  5.44 min/km
113 Vogelzang Suzanne      Rozenburg        183 0:45:58  27eD 10.442  5.44 min/km
114 Noordhoek Mary         Pallas'93        175 0:46:00  28eD 10.434  5.45 min/km
115 Noordhoek Kees         Pallas'93        174 0:46:03  87eH 10.423  5.45 min/km
116 Kievit Linda           Sommelsdijk      236 0:46:16  29eD 10.374  5.47 min/km
117 Romijn Dirk            s-Gravendeel     219 0:46:24  88eH 10.344  5.48 min/km
118 Karsbergen Anne        O Tonge          235 0:46:48  30eD 10.256  5.50 min/km
119 Mast Tamira            Hellevoetsluis   198 0:47:16  31eD 10.155  5.54 min/km
120 Mast Hans v d          Schiedam         197 0:47:18  89eH 10.147  5.54 min/km
121 Sauer Chris            Hellevoetsluis   202 0:47:20  90eH 10.140  5.54 min/km
122 Melissant Maartje      av Flakkee       147 0:47:40  32eD 10.069  5.57 min/km
123 Schwarze Mark          Voorschoten      223 0:47:46  91eH 10.048  5.58 min/km
124 Ploeg Michael          Goedereede       228 0:47:57  92eH 10.010  5.59 min/km
125 MastenbroekArnold      Pallas'93        173 0:47:59  93eH 10.003  5.59 min/km
126 Meekel Sandra          Hellevoetsluis   211 0:48:14  33eD 09.951  6.01 min/km
127 Nekbaker Fred          Pallas'93        176 0:48:16  94eH 09.944  6.01 min/km
128 Vooft Arie             Pallas'93        154 0:48:35  95eH 09.879  6.04 min/km
129 Gutteling Judith       Hellevoetsluis   210 0:49:06  34eD 09.775  6.08 min/km
130 Tuyl Roel van          Stellendam       227 0:49:57  96eH 09.609  6.14 min/km
131 OostenbruggeJanet      Melissant        245 0:49:59  35eD 09.603  6.14 min/km
132 Pleisier Simon         Waterweg         247 0:50:55  97eH 09.427  6.21 min/km
133 Oomen Miriam           Pallas'93        123 0:50:58  36eD 09.417  6.22 min/km
134 Knaap Nel v d          Pallas'93        120 0:51:00  37eD 09.411  6.22 min/km
135 Kok John               Pallas'93        161 0:51:23  98eH 09.341  6.25 min/km
136 Keyzer Annelies        av Flakkee       234 0:51:26  38eD 09.332  6.25 min/km
137 Karreman Edwin         Alblasserdam     110 0:51:43  99eH 09.281  6.27 min/km
138 Graaff Sandra v d      Ridderkerke      111 0:51:45  39eD 09.275  6.28 min/km
139 Salvador Pedro         Brielle          239 0:51:59  100eH 09.233  6.29 min/km
140 Haverkamp Esther       Ouddorp          115 0:52:51  40eD 09.082  6.36 min/km
141 Boerstra Merel         Pallas'93        121 0:52:53  41eD 09.076  6.36 min/km
142 SchavemakerNellie      Stellerunners    132 0:53:10  42eD 09.028  6.38 min/km
143 Kroon Joke v d         Stellerunners    108 0:53:12  43eD 09.022  6.39 min/km
144 Kievit Els             Stellerunners    107 0:53:14  44eD 09.016  6.39 min/km
145 Oesch  Julia           Frankenthal      130 0:53:18  45eD 09.005  6.39 min/km
146 Lansbergen Henk        Honselersdijk    185 0:53:23  101eH 08.991  6.40 min/km
147 Beuin Bart de          Dordrecht        148 0:55:36  102eH 08.633  6.56 min/km
148 Lips Ron               Ooltgensplaat    149 0:55:38  103eH 08.627  6.57 min/km
149 Noorthoek Kees         Stellendam       246 0:57:13  104eH 08.389  7.09 min/km
150 Ravesteyn Hennie       B Haamstede      117 0:58:43  105eH 08.174  7.20 min/km
151 Weert Victor           Goedereede       418 1:01:19  106eH 07.828  7.39 min/km
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
21-08-2014 12e Akerhoekse BokbokaalloopOuddorpStelleRunners1170
15-08-2013 11e Akerhoekse BokbokaalloopOuddorpStelleRunners1296
16-08-2012 10e Akerhoekse BokbokaalloopOuddorpStelleRunners2288
18-08-2011 9e Akerhoekse BokbokaalloopOuddorpStelleRunners3422
19-08-2010 8e Akerhoekse BokbokaalloopOuddorpStelleRunners3423
21-08-2008 6e Akerhoekse BokbokaalloopOuddorpStelleRunners2157
16-08-2007 5e Akerhoekse BokbokaalloopOuddorpStelleRunners1397
18-08-2005 3e Akerhoekse BokbokaalloopOuddorpStelleRunners1311
19-08-2004 2e Akerhoekse BokbokaalloopOuddorpStelleRunners1596
21-08-2003 1e Akerhoekse BokbokaalloopOuddorpStelleRunners1281

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-11: Ronde Venen Marathon Abcoude (2)
marath Arjan Kranenburg (PR 3.19.06)3.38.27  Mse
marath Nicolette Malcorps (PR)3.38.27  Vse
19-11: 34e Zevenheuvelenloop Nijmegen (71)
18-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (149)
12-11: Marathon Tenerife (7)
05-11: 21e Berenloop Terschelling (5)
05-11: Herbstlauf Bottrop (2)
05-11: Marathon Porto (3)
29-10: 12e Drechtstadloop Dordrecht (10)
29-10: 35e Marathon Brabant Etten-Leur (76)
28-10: Marathon van Gent (8)
22-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Typhoonloop Gorinchem (1)
15-10: 42e Amsterdam Marathon (11)
15-10: Linker Oevert 1/2 marathon Antwerpen (12)
08-10: 34e Marathon Eindhoven (11)
08-10: 31e 4 Mijl van Groningen (1)
08-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
01-10: 32e Singelloop Breda (40)
01-10: Singelloop Utrecht (5)
24-09: Berlin marathon Berlijn (2)
Atletiek Zeeland © 2017