maandag 11 december 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
11-12: De ene crosser is de andere niet
29-11: Komen sportorganisaties onder druk te staan?
21-11: Verspringer Steven Nuytinck moet stoppen vanwege achillespeesblessure
11-11: 50e Mosselloop is prooi voor El Mouaziz
05-11: Erwin Harmes en Tim van den Broeke winnen Trail by the Sea
04-11: Tim van den Broeke winnaar Moerschanscross
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 16-12: Kriekeloop Clinge
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 16-12: 18e Aagtekerke Run
zo 17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse
di 26-12: Kerstloop Dishoek
za 30-12: Eindejaarscross Axel
zo 31-12: 37e Sylvestercross Soest
zo 31-12: Tankloop Westkapelle
zo 31-12: 2e Natuurloop Aardenburg
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 06-01: Sportdorploop Oostkapelle
za 06-01: 57e Wallenloop Goes
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen (142)
za 02-12: 25e Inkelcross Kruiningen (154)
zo 26-11: 18e Zakloop Nisse (668)
za 25-11: 32e Elderschanscross Aardenburg (115)
za 18-11: 17e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (293)
zo 12-11: 1e Natuurloop Retranchement (73)
za 11-11: 50e Mosselloop Westenschouwen (363)
za 11-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (134)
zo 05-11: 7e Trail By The Sea Renesse (405)
za 04-11: Appelloop Axel (172)
za 04-11: 32e Moerschanscross Hulst (126)
za 28-10: 16e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (119)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
31e Elderschanscross
Aardenburg, zaterdag 26 november 2016 - Organisatie: Wielingen
9.85 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tim PleijteDynamica33.56Mse   17.417  3:27
2  Tim van den BroekeDynamica34.07Mse   17.323  3:28
3  Erwin AdanDynamica35.38Mse   16.586  3:37
4  David BoumanFlakkee35.50Mse   16.493  3:38
5  Ralph WiessnerDynamica36.06M35   16.371  3:40
6  Bart BleyaertRC Gent36.11M35   16.333  3:40
7  Eric WolfertFlakkee36.30Mse   16.192  3:42
8  Sander d' HontScheldesport36.46Mse   16.074  3:44
9  Luuk BalkenendeAV'5637.21Mse   15.823  3:48
10  Angelo van NevelMeulebekt38.06Mse   15.512  3:52
11  Yves de PoorterKnokke38.49M45   15.225  3:56
12  Peter BalkenendeAV'5638.55M45   15.186  3:57
13  Michael den HamerScheldesport39.00M35   15.154  3:58
14  Arjo VerhageDynamica39.33M45   14.943  4:01
15  Ruud HoosemansDynamica39.39Mse   14.905  4:02
16  Benny ThuyRKHAV39.55M45   14.806  4:03
17  Herman van de VeldeZottegem40.07M45   14.732  4:04
18  Adriaan WielesScheldesport40.25M45   14.623  4:06
19  Geert WaelputKoewacht40.38M35   14.545  4:08
20  Piet van MourikDelta Sport41.20M50   14.298  4:12
21  Martijn HoosemansDynamica41.57M35   14.088  4:16
22  Monique VerschuureAV'5641.59V35   14.077  4:16
23  Wilko de VosAV'5642.01M50   14.066  4:16
24  Robin de VosAV'5642.38Mse   13.862  4:20
25  Cor de RidderDynamica43.54M45   13.462  4:27
26  Francois van den BroeckeWielingen44.03M45   13.417  4:28
27  David PietersWielingen44.12M35   13.371  4:29
28  Henkjan TielemanFlakkee44.24M45   13.311  4:30
29  Marcel SommeijerDynamica44.35M45   13.256  4:32
30  Henk LousDynamica44.51M55   13.177  4:33
31  Albert PlatteeuwScheldesport45.20M50   13.037  4:36
32  Peter van WaesWielingen45.23M50   13.022  4:36
33  Walther MurreScheldesport45.37M45   12.956  4:38
34  Jaap van der VeenScheldesport45.41M45   12.937  4:38
35  Monica SanderseDynamica45.43Vse   12.927  4:38
36  Wim de JongeAV'5646.03M65   12.834  4:41
37  Johan Loois46.08Mse   12.811  4:41
38  Leon van BavinchovenScheldesport46.34M45   12.691  4:44
39  Simon de FeijterSchoondijke46.41M45   12.660  4:44
40  Harold de MaatScheldesport46.53M45   12.606  4:46
41  Jacques ZamanScheldesport47.28M55   12.451  4:49
42  Roos NieuwdorpAV'5648.13Vse   12.257  4:54
43  Ebe BlaauwScheldesport48.29M60   12.190  4:55
44  Berry KnibbelerScheldesport48.30M55   12.186  4:55
45  Jan van HoeveWielingen48.54M65   12.086  4:58
46  Renate de ReusVlissingen48.56Vse   12.078  4:58
47  Peter NoordijkeGoes49.09M45   12.024  4:59
48  Piet BeijerDynamica50.40M65   11.664  5:09
49  Rene GoetheerWolphaartsdijk51.14M45   11.535  5:12
50  Ron DellebekeDynamica51.30M55   11.476  5:14
51  Ronny TraasPhilippine51.54M45   11.387  5:16
52  Fred BastemeijerDelta Sport51.59M65   11.369  5:17
53  Monique NobusAardenburg52.06Vse   11.344  5:17
54  Joop LasseurDelta Sport52.18M70   11.300  5:19
55  Rian FlikweertDynamica52.53V55   11.176  5:22
56  Bouwe PostmaMiddelburg52.58M55   11.158  5:23
57  Kobus BotmanDynamica53.26M65   11.061  5:25
58  Jannie de VriesDynamica53.50V55   10.978  5:28
59  Christine BalkenendeAV'5654.07V50   10.921  5:30
60  Rudie HogervorstWielingen54.11M45   10.907  5:30
61  Ineke TempelaarDynamica55.29V55   10.652  5:38
62  Katrijn Matthijssen55.33V35   10.639  5:38
63  Inge QuataertWielingen57.36V45   10.260  5:51
64  Edith MargadantDelta Sport58.02V60   10.184  5:54
Mannen: 52 (81.25%) => M35=6 - M45=19 - M50=4 - M55=5 - M60=1 - M65=5 - M70=1 - Mse=11
Vrouwen: 12 (18.75%) => V35=2 - V45=1 - V50=1 - V55=3 - V60=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Patrick van Petegem34:39Martijn de Kok35:17Bart Bleyaert35:47Monique Verschuure41:1275
2016Tim Pleijte33:56Tim van den Broeke34:07Erwin Adan35:38Monique Verschuure41:5964

2.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Wouter VerstraateWestkapelle9.52Mse   16.419  3:39
2  Jasper ZuidhofAV'5610.05Mse   16.066  3:44
3  Bart BalkenendeAV'5610.15Mse   15.805  3:48
4  Dennis ThuyRKHAV10.32Mse   15.380  3:54
5  Sebastiaan HeikoopDelta Sport10.36M45   15.283  3:56
6  Anjolie EngelsDynamica10.38V40   15.235  3:56
7  Matthijs van DriesscheTerhole10.44Mse   15.093  3:59
8  Edwin StolkFlakkee11.02M40   14.683  4:05
9  Floris HuighWielingen11.19Mse   14.315  4:11
10  Ewout van SluisFlakkee11.36Mse   13.966  4:18
11  Patrick van QuekelbergheWielingen11.41M50   13.866  4:20
12  Ivar van de WegeScheldesport11.51Mse   13.671  4:23
13  Rien de WildeAV'5611.58M55   13.538  4:26
14  Veerle van CampenhoutRKHAV12.19Vse   13.153  4:34
15  Jos de KreekScheldesport12.21M50   13.117  4:34
16  Maaike de KreekScheldesport12.23Vse   13.082  4:35
17  Johan HuighWielingen12.48M55   12.656  4:44
18  Veronique HersschensZottegem13.18Vse   12.180  4:56
19  Emma van MourikDelta Sport13.21Vse   12.135  4:57
20  Judith van DierenFlakkee13.24MeB   12.090  4:58
21  Caroline VeringaDynamica13.49V40   11.725  5:07
22  Paulette de KrakerDynamica13.54Vse   11.655  5:09
23  Patrick Dobbelaar13.59Mse   11.585  5:11
24  Marijke SiesFlakkee14.06Vse   11.489  5:13
25  Lenneke RuijsinkAV'5614.15V35   11.368  5:17
26  Debora van DierenFlakkee14.26MeB   11.224  5:21
27  Amy NiemantsverdrietRKHAV14.31MeB   11.160  5:23
28  Etienne SchuitScheldesport14.49M40   10.934  5:29
29  Vivian QuaakHulst15.38Vse   10.362  5:47
30  George SchanckWielingen15.53Mse   10.199  5:53
31  Marielle SimonseAV'5615.56V40   10.167  5:54
32  Annechien QuaakHulst16.04Mse   10.083  5:57
33  Daisy van de VeldeWielingen16.48Vse   9.643  6:13
34  Angelique DalenGoes18.22Vse   8.820  6:48
Mannen: 18 (52.94%) => M40=2 - M45=1 - M50=2 - M55=2 - Mse=11
Vrouwen: 13 (38.24%) => V35=1 - V40=3 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Robbert Meeuwse09:48Franklin van Anrooij09:52Wouter Verstraate10:16Anjolie Engels10:5540
2016Wouter Verstraate09:52Jasper Zuidhof10:05Bart Balkenende10:15Anjolie Engels10:3834
2015Wouter Verstraate10:07Jasper Zuidhof10:09Patrick de Vos10:12Anjolie Engels10:5035
2014Wouter Verstraate10:37Sebastiaan Heikoop10:50Franklin van Anrooij11:23Shirley Kerkhove11:4829


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.171 seconden nodig om deze lijst met 98 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Mannen se-34    9850m
    naam                           gbj stn  club         tijd
001 Pleijte         Tim             85 0058 Dynamica     0:33:56
002 Broeke          Tim van den        0089 Dynamica     0:34:07
003 Adan            Erwin           92 0103 Dynamica     0:35:38
004 Bouwman         David           88 0007 Flakkee      0:35:50
005 Wolfert         Eric            90 0072 Flakkee      0:36:30
006 Hont            Sander d'       93 0037 Scheldesport 0:36:46
007 Balkenende      Luuk            95 0107 AV'56        0:37:21
008 Nevel           Angelo van      90 0113 Meulebekt    0:38:06
009 Hoosemans       Ruud            82 0074 Dynamica     0:39:39
010 Vos             Robin de        91 0050 AV'56        0:42:38
011 Loois           Johan              0111              0:46:08
 
Mannen 35-44    9850m
    naam                           gbj stn  club         tijd
001 Wiessner        Ralph           77 0056 Dynamica     0:36:06
002 Bleyaert        Bart            78 0118 RC Gent      0:36:11
003 Hamer           Michael den     76 0045 Scheldesport 0:39:00
004 Waelput         Geert           72 0071 Koewacht     0:40:38
005 Hoosemans       Martijn         80 0052 Dynamica     0:41:57
006 Pieters         David              0122 Wielingen    0:44:12
 
Mannen 45-54    9850m
    naam                           gbj stn  club         tijd
001 Poorter         Yves de            0120 Knokke       0:38:49
002 Balkenende      Peter           66 0079 AV'56        0:38:55
003 Verhage         Arjo            69 0027 Dynamica     0:39:33
004 Thuy            Benny           68 0020 RKHAV        0:39:55
005 Velde           Herma vd        65 0799 Zottegem     0:40:07
006 Wieles          Adriaan         3  0084 Scheldesport 0:40:25
007 Mourik          Piet van        63 0024 Delta Sport  0:41:20
008 Vos             Wilko de        63 0104 AV'56        0:42:01
009 Ridder          Cor de          70 0028 Dynamica     0:43:54
010 Broecke         Francois v d    68 0031 Wielingen    0:44:03
011 Tieleman        Henkjan         69 0023 Flakkee      0:44:24
012 Sommeijer       Marcel          70 0018 Dynamica     0:44:35
013 Platteeuw       Albert          65 0040 Scheldesport 0:45:20
014 Waes            Peter van       62 0112 Wielingen    0:45:23
015 Murre           Walther         67 0044 Scheldesport 0:45:37
016 Veen            Jaap van der    67 0042 Scheldesport 0:45:41
017 Bavinchoven     Leon            3  0115 Scheldesport 0:46:34
018 Feijter         Simon              0114 Schoondijke  0:46:41
019 Maat            Harold de       69 0041 Scheldesport 0:46:53
020 Noordijke       Peter           63 0108 Goes         0:49:09
021 Goetheer        Rene               0090 Wolphaartsdi 0:51:14
022 Traas           Ronny              0121 Philippine   0:51:54
023 Hogervorst      Rudie           66 0030 Wielingen    0:54:11
 
Mannen 55-64    9850m
    naam                           gbj stn  club         tijd
001 Lous            Henk            58 0011 Dynamica     0:44:51
002 Zaman           Jacques         61 0106 Scheldesport 0:47:28
003 Blaauw          Ebe             53 0105 Scheldesport 0:48:29
004 Knibbeler       Berry           61 0039 Scheldesport 0:48:30
005 Delleke         Ron             59 0009 Dynamica     0:51:30
006 Postma          Bouwe           60 0015 Middelburg   0:52:58
 
Mannen 65+      9850m
    naam                           gbj stn  club         tijd
001 Jonge           Wim de          49 0016 AV'56        0:46:03
002 Hoeve           Jan van         48 0109 Wielingen    0:48:54
003 Beijer          Piet            48 0014 Dynamica     0:50:40
004 Bastemeijer     Fred            47 0070 Delta Sport  0:51:59
005 Lasseur         Joop            42 0064 Delta Sport  0:52:18
006 Botman          Kobus           51 0005 Dynamica     0:53:26
 
Jongens A 98/99  9850m
    naam                           gbj stn  club         tijd
geen deelnemers
 
Vrouwen se-34    9850m
    naam                           gbj stn  club         tijd
001 Sanderse        Monica          82 0059 Dynamica     0:45:43
002 Nieuwdorp       Roos            93 0117 AV'56        0:48:13
003 Reus            Renate de       91 0057 Vlissingen   0:48:56
004 Nobus           Monique         85 0043 Aardenburg   0:52:06
 
Vrouwen 35-44    9850m
    naam                           gbj stn  club         tijd
001 Verschuure      Monique         80 0087 AV'56        0:41:59
002 Matthijssen     Katrijn         8  0116              0:55:33
 
Vrouwen 45-54    9850m
    naam                           gbj stn  club         tijd
001 Balkenende      Christine       65 0063 AV'56        0:54:07
002 Quataert        Inge            64 0101 Wielingen    0:57:36
 
Vrouwen 55+      9850m
    naam                           gbj stn  club         tijd
001 Flikweer        Rian            61 0026 Dynamica     0:52:53
002 Vries           Jannie de       59 0017 Dynamica     0:53:50
003 Tempelaar       Ineke           57 0012 Dynamica     0:55:29
004 Margadant       Edith           55 0069 Delta Sport  0:58:02
 
Meisjes A98/99   4500m
    naam                           gbj stn  club         tijd
001 Lodder          Judith          99 0846 Flakkee      0:21:08
002 Sies            Leannah         99 0848 Flakkee      0:24:57
 
Jongens B00/01   4500m
    naam                           gbj stn  club         tijd
geen deelnemers
 
Meisjes B00/01   2700m
    naam                           gbj stn  club         tijd
001 Dieren          Judith             0948 Wielingen    0:13:24
002 Dieren          Debora van         0088 Flakkee      0:14:26
003 Niemantsverdrie Amy             01 0988 RKHAV        0:14:31
 
Mannen kcr+JA   2700m
    naam                           gbj stn  club         tijd
001 Verstraate      Wouter             0944 Westkapelle  0:09:52
002 Zuidhof         Jasper          90 0992 AV'56        0:10:05
003 Balkenende      Bart            98 0971 AV'56        0:10:15
004 Thuy            Dennis             0965 RKHAV        0:10:32
005 Heikoop         Sebastiaan      69 0987 Delta Sport  0:10:36
006 Driessche       Matthijs v d    99 0991 RKHAV        0:10:44
007 Stolk           Edwin              0945 Flakkee      0:11:02
008 Huigh           Floris          98 0957 Wielingen    0:11:19
009 Sluis           Ewout van       99 0983 Flakkee      0:11:36
010 Quekelberge     Patrick         66 0952 Wielingen    0:11:41
011 Wege            Ivar van de     99 0955 Scheldesport 0:11:51
012 Wilde           Rien de         60 0953 AV'56        0:11:58
013 Kreek           Jos de          63 0977 Scheldesport 0:12:21
014 Huigh           Johan           61 0958 Wielingen    0:12:48
015 Dobbelaar       Patrick         76 0950              0:13:59
016 Schuit          Etienne            0947 Scheldesport 0:14:49
017 Schanck         George          82 0995 Wielingen    0:15:53
018 Quaak           Annechien       77 0963 Hulst        0:16:04
 
Vrouwen kcr+MA   2700m
    naam                           gbj stn  club         tijd
001 Engels          Anjolie         76 0959 VZA          0:10:38
002 Campenhout      Veerle van      75 0943 RKHAV        0:12:19
003 Kreek           Maaike de          0946 Scheldesport 0:12:23
004 Hersschens      Veronique          0951 Zottegem     0:13:18
005 Mourik          Emma van        96 0994 Delta Sport  0:13:21
006 Veringa         Caroline        74 0985 Dynamica     0:13:49
007 Kraker          Paulette de     75 0998 Dynamica     0:13:54
008 Sies            Marijke         69 0956 Flakkee      0:14:06
009 Ruijsink        Lenneke         80 0949 AV'56        0:14:15
010 Quaak           Vivian          74 0961 Hulst        0:15:38
011 Simonse         Marielle        72 0993 AV'56        0:15:56
012 Velde           Daisy van de    90 0960 Wielingen    0:16:48
013 Dalen           Angelique       70 0954 Goes         0:18:22
 
Jongens C02/03   1800m
    naam                           gbj stn  club         tijd
001 Abdailah        Jamal           16 0589 Scheldesport 0:07:35
002 Maat            Ralph de        03 0697 Scheldesport 0:07:42
003 Zeeuw           Nathan de       02 0694 Scheldesport 0:07:46
004 Dillis          Elyas           02 0724 RKHAV        0:08:14
005 Dobbelaar       Jonathan           0602 Scheldesport 0:08:22
006 Wieles          Chris           03 0696 Scheldesport 0:08:30
007 Bouwhuizen      Dylan           03 0832 RKHAV        0:08:45
008 Os              Martijn van     03 0839 RKHAV        0:08:52
009 Vierbergen      Mats            03 0794 RKHAV        0:08:53
010 Schrijver       Jim de          16 0596 RKHAV        0:09:03
 
Meisjes C02/03   1800m
    naam                           gbj stn  club         tijd
001 Smits           Veerle          02 0688 AV'56        0:08:08
002 Houtzager       Ruchama         03 0615 Delta Sport  0:08:12
003 Geldof          Jasmijn         02 0818 AV'56        0:08:18
004 Acker           Emma van        03 0804 RKHAV        0:08:26
005 Leenheer        Fleur           03 0616 Delta Sport  0:08:33
006 Siebons         Marleen         02 0805 Dynamica     0:08:34
007 Exter           Eva den         03 0798 RKHAV        0:08:36
008 Goudswaard      Ilse            03 0614 Delta Sport  0:08:39
009 Sommeijer       Lynn            02 0808 Dynamica     0:08:49
010 Hulsken         Nikita          02 0613 Delta Sport  0:09:00
011 Hanse           Charlotte       03 0577 Delta Sport  0:09:07
 
Jongens D04/05   1800m
    naam                           gbj stn  club         tijd
001 Rijkhals        Jeffrey         05 0811 Dynamica     0:08:43
002 Schuit          Daan            05 0701 Scheldesport 0:08:47
003 Noordijk        Bryan           04 0700 Scheldesport 0:09:01
004 Dobbelaar       Lucas           05 0699 Scheldesport 0:09:19
005 Wibbelink       Thies           05 0620 Dynamica     0:10:00
006 Oele            Sven            04 0812 AV'56        0:10:01
 
Meisjes D04/05   1800m
    naam                           gbj stn  club         tijd
001 Eetvelt         Katja van       04 0790 RKHAV        0:08:41
002 Haar            Dana ter        04 0591 Dynamica     0:08:58
003 Keijmel         Myrthe          05 0712 Scheldesport 0:09:09
004 Mulders         Puk             05 0585 Dynamica     0:09:11
005 Hulsken         Isabella        04 0617 Delta Sport  0:09:14
006 Koole           Hilde           05 0581 Dynamica     0:10:05
007 Kraker          Pascalle de     04 0836 Dynamica     0:10:09
008 Leenheer        Anouk           04 0576 Delta Sport  0:10:17
009 Sluijs          Femke van       05 0838 AV'56        0:10:19
010 Vierbergen      Kirsten         05 0795 RKHAV        0:10:25
 
Jongens pA2 06    900m
    naam                           gbj stn  club         tijd
001 Bouwhuizen      Robin           06 0833 RKHAV        0:04:07
002 Maat            Fabian de       06 0705 Scheldesport 0:04:09
003 Pijnen          Benjamin        06 0706 Scheldesport 0:04:12
004 Koopman         Kasper          06 0819 Dynamica     0:04:15
005 Brouwer         Matthijs de     06 0793 RKHAV        0:04:29
006 Acker           Job van         06 0803 Hulst        0:04:31
007 Koole           Stijn           06 0662 Dynamica     0:04:38
008 Vael            Luca            06 0726 Dynamica     0:04:42
009 Dees            Rody            06 0828 AV'56        0:05:24
 
Jongens pA1 07    900m
    naam                           gbj stn  club         tijd
001 Joppe           Zedie           07 0683 Flakkee      0:04:08
002 Engels          Ivar            07 0827 Dynamica     0:04:16
003 Ton             Luca            07 0815 Dynamica     0:04:23
004 Wieles          Viktor          07 0704 Scheldesport 0:04:43
005 Zandstra        Lucas           07 0703 Scheldesport 0:04:51
006 Matthijs        Jarne           07 0792 RKHAV        0:04:56
007 Oele            Niels           07 0813 AV'56        0:04:58
008 Lous            Jochem          07 0802 Dynamica     0:05:20
 
Meisjes pA2 06    900m
    naam                           gbj stn  club         tijd
001 Haeck           Tiana           06 0582 ac Meetjesla 0:04:22
002 Kraker          Ysmime de       06 0835 Dynamica     0:04:34
003 Voorde          Kyra van de     06 0816 Dynamica     0:04:40
004 Exter           Ann den         06 0796 RKHAV        0:04:57
 
Meisjes pA1 07    900m
    naam                           gbj stn  club         tijd
001 Wibbelink       Felien          07 0834 Dynamica     0:04:19
002 Hamer           Benthe den      07 0715 Scheldesport 0:04:39
003 Goudswaard      Lieke           07 0618 Delta Sport  0:05:08
004 Peeters         Demi            07 0714 Scheldesport 0:05:34
005 Hertoys         Marjan          07 0776 Wielingen    0:06:03
006 Bruijnes        Veerle          07 0829 AV'56        0:06:07
 
Jongens pB  08    900m
    naam                           gbj stn  club         tijd
001 Verbiest        Kyano           08 0707 Scheldesport 0:04:37
002 Dekker          Edwin           00 0775 Wielingen    0:04:44
003 Beuns           Jens            08 0686 AV'56        0:04:48
004 Lensen          Quinten         08 0689 Scheldesport 0:04:54
005 Noordijk        Lyam            08 0709 Scheldesport 0:04:56
006 Giele           Midas           08 0708 Scheldesport 0:05:03
007 Roelse          Micha           08 0710 Scheldesport 0:05:08
008 Boujlila        Imram           24 0600 Scheldesport 0:05:12
009 Veringa         Erik            08 0687 Dynamica     0:05:15
010 Jonge           Dylano de       08 0831 Dynamica     0:05:35
 
Jongens pC  09    900m
    naam                           gbj stn  club         tijd
001 Bareman         Daniel          09 0692 Scheldesport 0:04:48
002 Boujlila        Anwar           25 0601 Scheldesport 0:05:05
003 Tuller          Sven            09 0578 Scheldesport 0:05:49
 
Meisjes pB  08    900m
    naam                           gbj stn  club         tijd
001 Pijnen          Vallerie        08 0719 Scheldesport 0:05:05
002 Damme           Marit van       08 0718 Scheldesport 0:05:22
003 Mol             Elise           08 0823 AV'56        0:05:25
004 Buijs           Maud            08 0791 RKHAV        0:05:39
005 Zahradnik       Iris            08 0717 Scheldesport 0:05:41
006 Dobbelaar       Rebecca         08 0716 Scheldesport 0:05:46
 
Meisjes pC  09    900m
    naam                           gbj stn  club         tijd
001 Pijnen          Victoria        09 0723 Scheldesport 0:05:02
002 Zandstra        Liselotte       09 0722 Scheldesport 0:05:11
003 Joppe           Daphne          09 0579 Flakkee      0:05:18
004 Vloet           Saine van der   09 0584 RKHAV        0:05:28
005 Bruijnes        Mirthe          09 0830 AV'56        0:05:43
006 Uijtdehaag      Hanneke         09 0720 Scheldesport 0:06:13
007 Kramer          Fee             09 0663 Wielingen    0:06:19
008 Kraker          Aimee de        10 0580 Dynamica     0:07:05

   Hse-34                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Pleijte         Tim             0058 Dynamica    250 250                     00 0500  2
 2 Broeke          Tim van den     0089 Dynamica    241 241                     00 0482  2
 3 Bouwman         David           0007 Flakkee     220 226                     00 0446  2
 4 Hont            Sander d'       0037 Scheldesport207 207                     00 0414  2
 5 Wolfert         Eric            0072 Flakkee     203 211                     00 0414  2
 6 Hoosemans       Ruud            0074 Dynamica    194 186                     00 0380  2
 7 Vos             Robin de        0050 AV'56       156 170                     00 0326  2
 8 Exter           Niek den        0085 Scheldesport233                         00 0233  1
 9 Adan            Erwin           0103 Dynamica        233                     00 0233  1
10 Kok             Martijn de      0003 AV'56       226                         00 0226  1
11 Lombergen       Bram van        0095             215                         00 0215  1
12 Balkenende      Luuk            0107 AV'56           203                     00 0203  1
13 Mey             Liam de         0019 RKHAV       200                         00 0200  1
14 Nevel           Angelo van      0113 Meulebekt       200                     00 0200  1
15 Schrier         David           0073 Dynamica    186                         00 0186  1
16 Bruijn          Boris de        0068 AV'56       178                         00 0178  1
17 Dehooge         Robin           0076 ATAC        176                         00 0176  1
18 Kreek           Kris de         0038 Scheldesport161                         00 0161  1
19 Loois           Johan           0111                 155                     00 0155  1
20 Goedhart        Ruud            0092 Flakkee     151                         00 0151  1
21 Goedhart        Freek           0022 Flakkee     147                         00 0147  1

   starts  28
 
   H35-44                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Wiessner        Ralph           0056 Dynamica    211 220                     00 0431  2
 2 Hamer           Michael den     0045 Scheldesport182 191                     00 0373  2
 3 Waelput         Geert           0071 Koewacht    174 178                     00 0352  2
 4 Hoosemans       Martijn         0052 Dynamica    162 174                     00 0336  2
 5 Bleyaert        Bart            0118 RC Gent         215                     00 0215  1
 6 Janse           Micha           0033 Dynamica    170                         00 0170  1
 7 Karelse         Johan           0032 AV'56       164                         00 0164  1
 8 Pieters         David           0122 Wielingen       164                     00 0164  1
 9 Bosman          Paul            0061 Koewacht    159                         00 0159  1
10 Wieland         Niek            0100 Axel        158                         00 0158  1
11 Elstgeest       Gijsbert        0086 AV'56       152                         00 0152  1
12 Woestijne       Rinus vd        0099             149                         00 0149  1
13 Vercauteren     Ivan            0097 AC Waasland 137                         00 0137  1
14 Mahu            Nico            0067 Stekene     136                         00 0136  1
15 Block           Stefan de       0021 RKHAV       128                         00 0128  1
16 Dobbelaar       Patrick         0078 Zaamslag    124                         00 0124  1
17 Berg            Ad van den      0082 AV'56       122                         00 0122  1

   starts  21
 
   H45-54                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Balkenende      Peter           0079 AV'56       184 194                     00 0378  2
 2 Thuy            Benny           0020 RKHAV       180 184                     00 0364  2
 3 Wieles          Adriaan         0084 Scheldesport168 180                     00 0348  2
 4 Mourik          Piet van        0024 Delta Sport 166 176                     00 0342  2
 5 Ridder          Cor de          0028 Dynamica    163 168                     00 0331  2
 6 Broecke         Francois v d    0031 Wielingen   155 166                     00 0321  2
 7 Sommeijer       Marcel          0018 Dynamica    153 162                     00 0315  2
 8 Tieleman        Henkjan         0023 Flakkee     150 163                     00 0313  2
 9 Platteeuw       Albert          0040 Scheldesport143 160                     00 0303  2
10 Murre           Walther         0044 Scheldesport142 158                     00 0300  2
11 Veen            Jaap van der    0042 Scheldesport140 157                     00 0297  2
12 Maat            Harold de       0041 Scheldesport134 152                     00 0286  2
13 Goetheer        Rene            0090 Wolphaartsdi132 145                     00 0277  2
14 Hogervorst      Rudie           0030 Wielingen   127 138                     00 0265  2
15 Poorter         Yves de         0120 Knokke          197                     00 0197  1
16 Verhage         Arjo            0027 Dynamica        188                     00 0188  1
17 Ruelle          Edwin de la     0049 RKHAV       188                         00 0188  1
18 Velde           Herma vd        0799 Zottegem        182                     00 0182  1
19 Vos             Wilko de        0104 AV'56           172                     00 0172  1
20 Meeuwse         JanWillem       0094 AV'56       160                         00 0160  1
21 Waes            Peter van       0112 Wielingen       159                     00 0159  1
22 Simonse         Berry           0025 AV'56       157                         00 0157  1
23 Ridderhof       Michel          0096             154                         00 0154  1
24 Bavinchoven     Leon            0115 Scheldesport    154                     00 0154  1
25 Feijter         Simon           0114 Schoondijke     153                     00 0153  1
26 Zeeuw           Alwin de        0083 Scheldesport148                         00 0148  1
27 Noordijke       Peter           0108 Goes            147                     00 0147  1
28 Vervaet         Patrick         0060 RKHAV       145                         00 0145  1
29 Dees            Danmar          0055 AV'56       144                         00 0144  1
30 Traas           Ronny           0121 Philippine      143                     00 0143  1
31 Burm            Hans            0054 AC Waasland 139                         00 0139  1
32 Berge           Cor van den     0036 Goes        135                         00 0135  1
33 Franken         Wilco           0065 RKHAV       130                         00 0130  1
34 Block           Walther de      0053 RKHAV       126                         00 0126  1

   starts  48
 
   H55-64                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Lous            Henk            0011 Dynamica    146 161                     00 0307  2
 2 Delleke         Ron             0009 Dynamica    138 144                     00 0282  2
 3 Knibbeler       Berry           0039 Scheldesport131 149                     00 0280  2
 4 Postma          Bouwe           0015 Middelburg  133 140                     00 0273  2
 5 Branden         Frank van den   0029 RKHAV       172                         00 0172  1
 6 Zaman           Jacques         0106 Scheldesport    151                     00 0151  1
 7 Blaauw          Ebe             0105 Scheldesport    150                     00 0150  1
 8 Oudshoorn       Wil             0081             123                         00 0123  1

   starts  12
 
   H65+                                             Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Jonge           Wim de          0016 AV'56       141 156                     00 0297  2
 2 Beijer          Piet            0014 Dynamica    129 146                     00 0275  2
 3 Botman          Kobus           0005 Dynamica    125 139                     00 0264  2
 4 Hoeve           Jan van         0109 Wielingen       148                     00 0148  1
 5 Bastemeijer     Fred            0070 Delta Sport     142                     00 0142  1
 6 Lasseur         Joop            0064 Delta Sport     141                     00 0141  1
 7 Stijns          Arthur          0008 Dynamica    121                         00 0121  1
 8 Joziasse        Piet            0091 Nw  St Joosl120                         00 0120  1

   starts  11
 
   JA 98/99                                         Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Ridder          Rens de         0035 Dynamica    197                         00 0197  1
 2 Vandenbulcke    Frederik        0075 ATAC        191                         00 0191  1

   starts  2
 
   Vse-34                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Sanderse        Monica          0059 Dynamica    233 241                     00 0474  2
 2 Reus            Renate de       0057 Vlissingen  226 226                     00 0452  2
 3 Overkamp        Mirthe          0004 Phoenix     241                         00 0241  1
 4 Nieuwdorp       Roos            0117 AV'56           233                     00 0233  1
 5 Nobus           Monique         0043 Aardenburg      220                     00 0220  1

   starts  7
 
   V35-44                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verschuure      Monique         0087 AV'56       250 250                     00 0500  2
 2 Mattheijssen    Katrijn         0034 Terneuzen   203                         00 0203  1
 3 Matthijssen     Katrijn         0116                 200                     00 0200  1

   starts  4
 
   V45-54                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Balkenende      Christine       0063 AV'56       211 207                     00 0418  2
 2 Allefs          Monique         0051 RKHAV       220                         00 0220  1
 3 Corbijn         Rianne          0077 Goes        200                         00 0200  1
 4 Quataert        Inge            0101 Wielingen       197                     00 0197  1

   starts  5
 
   V55+                                             Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Flikweer        Rian            0026 Dynamica    215 215                     00 0430  2
 2 Vries           Jannie de       0017 Dynamica    207 211                     00 0418  2
 3 Tempelaar       Ineke           0012 Dynamica        203                     00 0203  1
 4 Kleven          Lenie van       0010 avvn Vliss  197                         00 0197  1
 5 Margadant       Edith           0069 Delta Sport     194                     00 0194  1

   starts  7
 
   MA98/99                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Lodder          Judith          0846 Flakkee     241 250                     00 0491  2
 2 Smeets          Lorre           0972 ATAC        250                         00 0250  1
 3 Sies            Leannah         0848 Flakkee         241                     00 0241  1
 4 Thuy            Margot          0842 RKHAV       233                         00 0233  1
 5 Kreek           Maaike de       0843 Scheldesport226                         00 0226  1

   starts  6
 
   JB00/01                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Segers          Kjell           0840 GVAC Veldhov250                         00 0250  1
 2 Kruisifikx      Thomas          0844 Scheldesport241                         00 0241  1

   starts  2
 
   MB00/01                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Dieren          Debora van      0088 Flakkee     233 241                     00 0474  2
 2 Niemantsverdrie Amy             0988 RKHAV       226 233                     00 0459  2
 3 Dieren          Judith          0948 Wielingen       250                     00 0250  1
 4 Zeeuw           Mirthe de       0989 Scheldesport250                         00 0250  1
 5 Burm            Antje           0979 ATAC        241                         00 0241  1

   starts  7
 
   Hkcr+JA                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zuidhof         Jasper          0992 AV'56       233 241                     00 0474  2
 2 Balkenende      Bart            0971 AV'56       220 233                     00 0453  2
 3 Driessche       Matthijs v d    0991 RKHAV       215 215                     00 0430  2
 4 Sluis           Ewout van       0983 Flakkee     203 203                     00 0406  2
 5 Kreek           Jos de          0977 Scheldesport191 191                     00 0382  2
 6 Schanck         George          0995 Wielingen   184 182                     00 0366  2
 7 Verstraate      Wouter          0944 Westkapelle     250                     00 0250  1
 8 Blevi           Brevi           0981 Atac        250                         00 0250  1
 9 VandenBulke     Fredrik         0980 ATAC        241                         00 0241  1
10 Thuy            Dennis          0965 RKHAV           226                     00 0226  1
11 Leng            Paavo de        0973 Dynamica    226                         00 0226  1
12 Heikoop         Sebastiaan      0987 Delta Sport     220                     00 0220  1
13 Stolk           Edwin           0945 Flakkee         211                     00 0211  1
14 Dhooge          Robin           0978 ATAC        211                         00 0211  1
15 Huigh           Floris          0957 Wielingen       207                     00 0207  1
16 Acker           Marc van        0984 Hulst       207                         00 0207  1
17 Quekelberge     Patrick         0952 Wielingen       200                     00 0200  1
18 Noey            Sven van        0968 Hulst       200                         00 0200  1
19 Wege            Ivar van de     0955 Scheldesport    197                     00 0197  1
20 Buter           Wim             0969 Scheldesport197                         00 0197  1
21 Wilde           Rien de         0953 AV'56           194                     00 0194  1
22 Baar            Pieter-Jan de   0997 AV'56       194                         00 0194  1
23 Huigh           Johan           0958 Wielingen       188                     00 0188  1
24 Versluijs       Ronny           0996 Wielingen   188                         00 0188  1
25 Dobbelaar       Patrick         0950                 186                     00 0186  1
26 Somers          Steven          0975 Volharding B186                         00 0186  1
27 Schuit          Etienne         0947 Scheldesport    184                     00 0184  1
28 Nqueyilbe       Vincent         0974 Volharding B182                         00 0182  1
29 Quaak           Annechien       0963 Hulst           180                     00 0180  1

   starts  35
 
   Vkcr+MA                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Mourik          Emma van        0994 Delta Sport 241 220                     00 0461  2
 2 Kraker          Paulette de     0998 Dynamica    226 211                     00 0437  2
 3 Veringa         Caroline        0985 Dynamica    220 215                     00 0435  2
 4 Simonse         Marielle        0993 AV'56       203 197                     00 0400  2
 5 Engels          Anjolie         0959 VZA             250                     00 0250  1
 6 Eetvelt         Melissa van     0986 RTS StPauwel250                         00 0250  1
 7 Campenhout      Veerle van      0943 RKHAV           241                     00 0241  1
 8 Kreek           Maaike de       0946 Scheldesport    233                     00 0233  1
 9 Heynderickx     Cindy           0982 Volharding B233                         00 0233  1
10 Hersschens      Veronique       0951 Zottegem        226                     00 0226  1
11 Sluijs          Esther van      0999 AV'56       215                         00 0215  1
12 Pagter          Joanne de       0967 Anemuiden   211                         00 0211  1
13 Sies            Marijke         0956 Flakkee         207                     00 0207  1
14 Pots            Katja           0976 Volharding B207                         00 0207  1
15 Ruijsink        Lenneke         0949 AV'56           203                     00 0203  1
16 Quaak           Vivian          0961 Hulst           200                     00 0200  1
17 Smet            Nathalie        0970 Volharding B200                         00 0200  1
18 Velde           Daisy van de    0960 Wielingen       194                     00 0194  1
19 Dalen           Angelique       0954 Goes            191                     00 0191  1

   starts  23
 
   JC02/03                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Abdailah        Jamal           0589 Scheldesport250 250                     00 0500  2
 2 Maat            Ralph de        0697 Scheldesport226 241                     00 0467  2
 3 Dillis          Elyas           0724 RKHAV       220 226                     00 0446  2
 4 Wieles          Chris           0696 Scheldesport215 215                     00 0430  2
 5 Bouwhuizen      Dylan           0832 RKHAV       211 211                     00 0422  2
 6 Vierbergen      Mats            0794 RKHAV       207 203                     00 0410  2
 7 Os              Martijn van     0839 RKHAV       203 207                     00 0410  2
 8 Schrijver       Jim de          0596 RKHAV       194 200                     00 0394  2
 9 Roos            Matthijs        0685 AV'56       241                         00 0241  1
10 Verbrugge       Mees            0594 AV'56       233                         00 0233  1
11 Zeeuw           Nathan de       0694 Scheldesport    233                     00 0233  1
12 Dobbelaar       Jonathan        0602 Scheldesport    220                     00 0220  1
13 Schuit          Rens            0695 Scheldesport200                         00 0200  1
14 Vanheesveld     Dante           0608 Volharding S197                         00 0197  1

   starts  22
 
   MC02/03                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Houtzager       Ruchama         0615 Delta Sport 250 241                     00 0491  2
 2 Geldof          Jasmijn         0818 AV'56       241 233                     00 0474  2
 3 Smits           Veerle          0688 AV'56       220 250                     00 0470  2
 4 Acker           Emma van        0804 RKHAV       233 226                     00 0459  2
 5 Siebons         Marleen         0805 Dynamica    226 215                     00 0441  2
 6 Leenheer        Fleur           0616 Delta Sport 211 220                     00 0431  2
 7 Goudswaard      Ilse            0614 Delta Sport 215 207                     00 0422  2
 8 Exter           Eva den         0798 RKHAV       203 211                     00 0414  2
 9 Sommeijer       Lynn            0808 Dynamica    197 203                     00 0400  2
10 Hulsken         Nikita          0613 Delta Sport 191 200                     00 0391  2
11 Lelie           Fien            0727 RKHAV       207                         00 0207  1
12 Baar            Sanne de        0821 AV'56       200                         00 0200  1
13 Hanse           Charlotte       0577 Delta Sport     197                     00 0197  1
14 Pellaers        Maud            0788 AV'56       194                         00 0194  1
15 Kapteijn        Lisa            0800 AV'56       188                         00 0188  1

   starts  25
 
   JD04/05                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Rijkhals        Jeffrey         0811 Dynamica    188 250                     00 0438  2
 2 Schuit          Daan            0701 Scheldesport184 241                     00 0425  2
 3 Noordijk        Bryan           0700 Scheldesport182 233                     00 0415  2
 4 Dobbelaar       Lucas           0699 Scheldesport172 226                     00 0398  2
 5 Wibbelink       Thies           0620 Dynamica    168 220                     00 0388  2
 6 Rooms           Jentho          0739 AC Waasland 250                         00 0250  1
 7 Dikkenberg      Jesse van den   0729 AV'56       241                         00 0241  1
 8 Baar            Remco de        0822 AV'56       233                         00 0233  1
 9 Smet            Lucas           0664 AC Waasland 226                         00 0226  1
10 Pauwels         Milan           0737 AC Waasland 220                         00 0220  1
11 Anne            lars            0734 AC Waasland 215                         00 0215  1
12 Oele            Sven            0812 AV'56           215                     00 0215  1
13 Houwelingen     Tom van         0660 Dynamica    211                         00 0211  1
14 Baekelandt      Wout            0628 Volharding B207                         00 0207  1
15 Smet            Ruben           0732 AC Waasland 203                         00 0203  1
16 De Bosscher     Thomas          0736 AC Waasland 200                         00 0200  1
17 Bonten          Victor          0738 AC Waasland 197                         00 0197  1
18 Kluskens        Jochem          0629 Volharding B194                         00 0194  1
19 Mees            London          0627 Volharding B191                         00 0191  1
20 Segers          Thorben         0810 GVAC Veldhov186                         00 0186  1
21 Houts           Jochem van      0630 Volharding B180                         00 0180  1
22 Laureys         Ernest          0621 Volharding B178                         00 0178  1
23 Kapteijn        Mart            0801 AV'56       176                         00 0176  1
24 Berg            Nino v d        0837 AV'56       174                         00 0174  1
25 Akkerman        Tom             0691 Dynamica    170                         00 0170  1

   starts  30
 
   MD04/05                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Eetvelt         Katja van       0790 RKHAV       211 250                     00 0461  2
 2 Haar            Dana ter        0591 Dynamica    215 241                     00 0456  2
 3 Keijmel         Myrthe          0712 Scheldesport197 233                     00 0430  2
 4 Hulsken         Isabella        0617 Delta Sport 194 220                     00 0414  2
 5 Kraker          Pascalle de     0836 Dynamica    176 211                     00 0387  2
 6 Vierbergen      Kirsten         0795 RKHAV       184 200                     00 0384  2
 7 Sluijs          Femke van       0838 AV'56       166 203                     00 0369  2
 8 Graaf           Amy de          0593 AV'56       250                         00 0250  1
 9 Jonghe          Limme de        0665 AC Waasland 241                         00 0241  1
10 Verleysen       Caitlin         0745 AC Waasland 233                         00 0233  1
11 Mulders         Puk             0585 Dynamica        226                     00 0226  1
12 Vermeulen       Nele            0744 AC Waasland 226                         00 0226  1
13 Thierens        Louise          0609 Volharding B220                         00 0220  1
14 Koole           Hilde           0581 Dynamica        215                     00 0215  1
15 Leenheer        Anouk           0576 Delta Sport     207                     00 0207  1
16 Penneman        Charlotte       0743 AC Waasland 207                         00 0207  1
17 Thijs           Sofie           0667 Volharding  203                         00 0203  1
18 Kroonen         Xenia           0784 RKHAV       200                         00 0200  1
19 Heynderickx     Haily           0632 Volharding B191                         00 0191  1
20 Geboes          Kaat            0741 AC Waasland 188                         00 0188  1
21 Mortier         Febe            0668 Volharding  186                         00 0186  1
22 Martens         Kaat            0623 Volharding B182                         00 0182  1
23 Baekelandt      Joke            0631 Volharding B180                         00 0180  1
24 Duerinck        Faith           0730 Volharding  178                         00 0178  1
25 Blanckaert      Femke           0633 Volharding B174                         00 0174  1
26 De Caluwe       Febe            0740 AC Waasland 172                         00 0172  1
27 Pellaers        Fenne           0787 AV'56       170                         00 0170  1
28 Burg            Yara            0625 AV'56       168                         00 0168  1
29 Elstgeest       Lotte           0586 AV'56       164                         00 0164  1
30 Laureys         Adeline         0622 Volharding B163                         00 0163  1

   starts  37
 
   JpA2 06                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Maat            Fabian de       0705 Scheldesport226 241                     00 0467  2
 2 Bouwhuizen      Robin           0833 RKHAV       211 250                     00 0461  2
 3 Pijnen          Benjamin        0706 Scheldesport215 233                     00 0448  2
 4 Koopman         Kasper          0819 Dynamica    220 226                     00 0446  2
 5 Acker           Job van         0803 Hulst       203 215                     00 0418  2
 6 Brouwer         Matthijs de     0793 RKHAV       197 220                     00 0417  2
 7 Vael            Luca            0726 Dynamica    200 207                     00 0407  2
 8 Koole           Stijn           0662 Dynamica    194 211                     00 0405  2
 9 Dees            Rody            0828 AV'56       180 203                     00 0383  2
10 Hebbinckhuys    Abi             0749 AC Waasland 250                         00 0250  1
11 Verbrugge       Ipe             0786 AV'56       241                         00 0241  1
12 VanDeCloodt     Niels           0750 AC Waasland 233                         00 0233  1
13 Steenblok       Koen            0731 AV'56       207                         00 0207  1
14 Vercauteren     Jentel          0606 AC Waasland 191                         00 0191  1
15 Belien          Billy           0748 AC Waasland 188                         00 0188  1
16 Oppens          Miel van        0671 Volharding  186                         00 0186  1
17 Velde           Laurens v d     0670 Volharding  184                         00 0184  1
18 Rijk            Tigo de         0604 RKHAV       182                         00 0182  1
19 Groenendijk     Pepijn          0725 RKHAV       178                         00 0178  1
20 Burg            Len van         0626 AV'56       176                         00 0176  1

   starts  29
 
   JpA1 07                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Joppe           Zedie           0683 Flakkee     241 250                     00 0491  2
 2 Engels          Ivar            0827 Dynamica    226 241                     00 0467  2
 3 Ton             Luca            0815 Dynamica    233 233                     00 0466  2
 4 Wieles          Viktor          0704 Scheldesport194 226                     00 0420  2
 5 Zandstra        Lucas           0703 Scheldesport197 220                     00 0417  2
 6 Matthijs        Jarne           0792 RKHAV       184 215                     00 0399  2
 7 Lous            Jochem          0802 Dynamica    178 207                     00 0385  2
 8 Pauwels         Lars            0751 AC Waasland 250                         00 0250  1
 9 Vlieger         Milan de        0673 Volharding  220                         00 0220  1
10 Steels          Jaro            0797 RKHAV       215                         00 0215  1
11 Laet            Joachim de      0636 Volharding B211                         00 0211  1
12 Oele            Niels           0813 AV'56           211                     00 0211  1
13 Bonten          Jasper          0752 AC Waasland 207                         00 0207  1
14 Stoop           Jarne           0635 Volharding B203                         00 0203  1
15 Grave           Diablo de       0806 RKHAV       200                         00 0200  1
16 Mattele         Milan           0638 Volharding B191                         00 0191  1
17 Wijnants        Reno            0587 Volharding  188                         00 0188  1
18 Ephraim         Jori            0702 Scheldesport186                         00 0186  1
19 Puroja          Jeremiah        0817 Dynamica    182                         00 0182  1
20 Steensens       Daan            0634 Volharding B180                         00 0180  1
21 Waele           Wout de         0637 Volharding B176                         00 0176  1
22 Windhey         Jamie           0672 Volharding  174                         00 0174  1

   starts  29
 
   MpA2 06                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kraker          Ysmime de       0835 Dynamica    220 241                     00 0461  2
 2 Voorde          Kyra van de     0816 Dynamica    211 233                     00 0444  2
 3 Exter           Ann den         0796 RKHAV       188 226                     00 0414  2
 4 Haeck           Tiana           0582 ac Meetjesla    250                     00 0250  1
 5 Loir            Elise           0759 AC Waasland 250                         00 0250  1
 6 VanPoucke       Fran            0757 AC Waasland 241                         00 0241  1
 7 Vercammen       Kaat            0753 AC Waasland 233                         00 0233  1
 8 Wauters         Lize            0639 Volharding B226                         00 0226  1
 9 Karelse         Yara            0785 AV'56       215                         00 0215  1
10 Dikkenberg      Inke van den    0728 AV'56       207                         00 0207  1
11 Duhoux          Dorien          0640 Volharding B203                         00 0203  1
12 Sierens         Lore            0754 AC Waasland 200                         00 0200  1
13 Luijk           Zoe van         0825 AV'56       197                         00 0197  1
14 Stierteghem     Senne van       0669 Volharding  194                         00 0194  1
15 Herremans       Rebecca         0755 AC Waasland 191                         00 0191  1
16 Simonse         Marit           0789 AV'56       186                         00 0186  1
17 Elias           Alexandra       0605 RKHAV       184                         00 0184  1
18 Burgelman       Jenke           0641 Volharding B182                         00 0182  1
19 Ephraim         Sanne           0713 Scheldesport180                         00 0180  1
20 VanDriessche    Febe            0758 AC Waasland 178                         00 0178  1

   starts  23
 
   MpA1 07                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Wibbelink       Felien          0834 Dynamica    250 250                     00 0500  2
 2 Hamer           Benthe den      0715 Scheldesport226 241                     00 0467  2
 3 Bruijnes        Veerle          0829 AV'56       174 215                     00 0389  2
 4 Hollebosch      Noa             0675 Volharding  241                         00 0241  1
 5 Goudswaard      Lieke           0618 Delta Sport     233                     00 0233  1
 6 Thoen           Alexe           0644 Volharding B233                         00 0233  1
 7 Peeters         Demi            0714 Scheldesport    226                     00 0226  1
 8 VanBastelare    Jara            0761 AC Waasland 220                         00 0220  1
 9 Hertoys         Marjan          0776 Wielingen       220                     00 0220  1
10 Geus            Brigitte de     0826 AV'56       215                         00 0215  1
11 Rombaur         Lena            0760 AC Waasland 211                         00 0211  1
12 Chioua Lekli    Nour            0765 AC Waasland 207                         00 0207  1
13 Lagaert         Julie           0611 Volharding B203                         00 0203  1
14 Crombeen        Evita           0684 RKHAV       200 001                     00 0201  2
15 Mees            Vegas           0642 Volharding B197                         00 0197  1
16 De Sutter       Emma            0762 AC Waasland 194                         00 0194  1
17 Smedt           Laura de        0674 Volharding  191                         00 0191  1
18 Zerbib          Cloe            0820 Dynamica    188                         00 0188  1
19 Somers          Hanne           0643 Volharding B186                         00 0186  1
20 Bouman          Lobke           0783 RKHAV       184                         00 0184  1
21 Luijk           Tess van        0824 AV'56       182                         00 0182  1
22 Loon            Evi van         0645 Volharding B180                         00 0180  1
23 Jonge           Elizabeth de    0690 Dynamica    178                         00 0178  1
24 Struijk         Maud            0661 Delta Sport 176                         00 0176  1

   starts  28
 
   JpB  08                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verbiest        Kyano           0707 Scheldesport215 250                     00 0465  2
 2 Beuns           Jens            0686 AV'56       220 233                     00 0453  2
 3 Lensen          Quinten         0689 Scheldesport203 226                     00 0429  2
 4 Giele           Midas           0708 Scheldesport200 215                     00 0415  2
 5 Noordijk        Lyam            0709 Scheldesport191 220                     00 0411  2
 6 Roelse          Micha           0710 Scheldesport176 211                     00 0387  2
 7 Veringa         Erik            0687 Dynamica    182 203                     00 0385  2
 8 Boujlila        Imram           0600 Scheldesport174 207                     00 0381  2
 9 Jonge           Dylano de       0831 Dynamica    178 200                     00 0378  2
10 Bogaert         Arne van        0646 Volharding B250                         00 0250  1
11 Zutter          Rune de         0649 Volharding B241                         00 0241  1
12 Dekker          Edwin           0775 Wielingen       241                     00 0241  1
13 Chermmakh       Mohammed-Reda   0766 AC Waasland 233                         00 0233  1
14 Paelinck        Lode            0647 Volharding B226                         00 0226  1
15 DeSchepper      Matiz           0769 AC Waasland 211                         00 0211  1
16 Sterteghem      Seppe van       0666 AC Waasland 207                         00 0207  1
17 Sierens         Kobe            0770 AC Waasland 197                         00 0197  1
18 D'Heer          Kobe            0676 Volharding  194                         00 0194  1
19 Mortier         Tobe            0677 Volharding  188                         00 0188  1
20 Kluskens        Jaro            0650 Volharding B186                         00 0186  1
21 Pauwels         Seppo           0768 AC Waasland 184                         00 0184  1
22 Lie             Jemuel          0624 Dynamica    180                         00 0180  1
23 Waele           Lars de         0648 Volharding B172                         00 0172  1

   starts  32
 
   JpC  09                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Bareman         Daniel          0692 Scheldesport207 250                     00 0457  2
 2 Boujlila        Anwar           0601 Scheldesport191 241                     00 0432  2
 3 Rooms           Jorden          0779 AC Waasland 250                         00 0250  1
 4 Thierens        Emiel           0610 Volharding B241                         00 0241  1
 5 Tuller          Sven            0578 Scheldesport    233                     00 0233  1
 6 Vydt            Jules           0774 AC Waasland 233                         00 0233  1
 7 Herremans       Sebastian       0773 AC Waasland 226                         00 0226  1
 8 Chioua          Lekli Hesa      0778 AC Waasland 220                         00 0220  1
 9 Grave           Devlin de       0807 RKHAV       215                         00 0215  1
10 Duijnkerke      Pepijn          0711 Scheldesport211                         00 0211  1
11 Potter          Nilo de         0679 Volharding  203                         00 0203  1
12 Burgelman       Siebe           0653 Volharding B200                         00 0200  1
13 Vlieger         Mats de         0680 Volharding  197                         00 0197  1
14 Matele          Mattis          0651 Volharding B194                         00 0194  1
15 Verhagen        Robbe           0771 AC Waasland 188                         00 0188  1
16 Loon            Thomas van      0652 Volharding B186                         00 0186  1
17 Segers          Dre             0599 Volharding B184                         00 0184  1

   starts  19
 
   MpB  08                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Pijnen          Vallerie        0719 Scheldesport241 250                     00 0491  2
 2 Damme           Marit van       0718 Scheldesport211 241                     00 0452  2
 3 Mol             Elise           0823 AV'56       215 233                     00 0448  2
 4 Buijs           Maud            0791 RKHAV       203 226                     00 0429  2
 5 Zahradnik       Iris            0717 Scheldesport207 220                     00 0427  2
 6 Dobbelaar       Rebecca         0716 Scheldesport197 215                     00 0412  2
 7 VandeCasserie   Ella            0612 Volharding S250                         00 0250  1
 8 Baert           Gitte           0781 AC Waasland 233                         00 0233  1
 9 Vercauteren     Violetta        0780 AC Waasland 226                         00 0226  1
10 Landeghem       Victoria        0597 AC Waasland 220                         00 0220  1
11 Mortier         Lize            0678 Volharding  200                         00 0200  1
12 Vandenhende     Esmee           0603 Volharding  194                         00 0194  1
13 Segers          Mia             0598 Volharding  191                         00 0191  1
14 Steenssens      Amber           0607             188                         00 0188  1

   starts  20
 
   MpC  09                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zandstra        Liselotte       0722 Scheldesport226 241                     00 0467  2
 2 Pijnen          Victoria        0723 Scheldesport215 250                     00 0465  2
 3 Bruijnes        Mirthe          0830 AV'56       211 220                     00 0431  2
 4 Uijtdehaag      Hanneke         0720 Scheldesport194 215                     00 0409  2
 5 Vercammen       Lies            0782 AC Waasland 250                         00 0250  1
 6 Wauters         Stien           0658 Volharding B241                         00 0241  1
 7 Joppe           Daphne          0579 Flakkee         233                     00 0233  1
 8 Somers          Fien            0657 Volharding B233                         00 0233  1
 9 Vloet           Saine van der   0584 RKHAV           226                     00 0226  1
10 Ngueyilbe       Marie           0659 Volharding B220                         00 0220  1
11 Kramer          Fee             0663 Wielingen       211                     00 0211  1
12 Kraker          Aimee de        0580 Dynamica        207                     00 0207  1
13 Constant        Elise           0681 Volharding  207                         00 0207  1
14 Waele           Lotte de        0655 Volharding B203                         00 0203  1
15 Wijnants        Auke            0588 Volharding  200                         00 0200  1
16 Lenjou          Fleur           0654 Volharding B197                         00 0197  1
17 Schuit          Senna           0721 Scheldesport191                         00 0191  1
18 Windhey         Lily-Roos       0682 Volharding  188                         00 0188  1

   starts  22
   totaal  534 starts

Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
25-11-2017 32e ElderschanscrossAardenburgWielingen0
28-11-2015 30e ElderschanscrossAardenburgWielingen1345
22-11-2014 29e ElderschanscrossAardenburgWielingen1887
19-10-2013 28e ElderschanscrossAardenburgWielingen2220
24-11-2012 27e ElderschanscrossAardenburgWielingen1981
26-11-2011 26e ElderschanscrossAardenburgWielingen1791
27-11-2010 26e ElderschanscrossAardenburgWielingen1900
28-11-2009 25e ElderschanscrossAardenburgWielingen1526
29-11-2008 24e ElderschanscrossAardenburgWielingen996
01-12-2007 23e ElderschanscrossAardenburgWielingen1254
02-12-2006 22e ElderschanscrossAardenburgWielingen1235
03-12-2005 21e ElderschanscrossAardenburgWielingen919
04-12-2004 20e ElderschanscrossAardenburgWielingen872
29-11-2003 19e ElderschanscrossAardenburgWielingen834
30-11-2002 18e ElderschanscrossAardenburgWielingen765
01-12-2001 17e ElderschanscrossAardenburgWielingen824
02-12-2000 16e ElderschanscrossAardenburgWielingen887
04-12-1999 15e ElderschanscrossAardenburgWielingen821
19-12-1998 14e ElderschanscrossAardenburgWielingen821
06-12-1997 13e ElderschanscrossAardenburgWielingen753

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
26-11: Halve Marathon Tarragona (1)
26-11: Firenze Marathon Florence (4)
19-11: 34e Zevenheuvelenloop Nijmegen (72)
19-11: Ronde Venen Marathon Abcoude (2)
18-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (149)
12-11: Marathon Tenerife (7)
05-11: Marathon Porto (3)
05-11: 21e Berenloop Terschelling (5)
05-11: Herbstlauf Bottrop (2)
29-10: 35e Marathon Brabant Etten-Leur (76)
29-10: 12e Drechtstadloop Dordrecht (10)
28-10: Marathon van Gent (8)
22-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Typhoonloop Gorinchem (1)
15-10: Linker Oevert 1/2 marathon Antwerpen (12)
15-10: 42e Amsterdam Marathon (11)
08-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
08-10: 34e Marathon Eindhoven (11)
08-10: 31e 4 Mijl van Groningen (1)
01-10: 32e Singelloop Breda (40)
Atletiek Zeeland © 2017