zaterdag 20 januari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
30-12: Yunis Stitan verrassende winnaar van 47e Kerstloop
23-12: Oegandees Aggrey Agaba wint 18e Aagtekerkerun
22-12: De beste stuurlui staan aan wal
21-12: Verslag van de 18e Aagtekerkerun
11-12: De ene crosser is de andere niet
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
za 03-02: 20e Rammekensloop Ritthem
za 03-02: Berlaerloop Koewacht
zo 04-02: Midwinter Marathon Apeldoorn
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 10-02: Erpelkappersloop Axel
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse
zo 11-02: 41e Groet uit Schoorl Run
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 17-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
za 24-02: Halve van Axel
Recente uitslagen meer uitslagen
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (98)
za 06-01: 57e Wallenloop Goes (134)
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (211)
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens (56)
zo 31-12: Tankloop Westkapelle (418)
zo 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (103)
za 30-12: Eindejaarscross Axel (217)
di 26-12: Kerstloop Dishoek (606)
za 16-12: Kriekeloop Clinge (110)
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 16-12: 18e Aagtekerke Run (458)
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens (50)
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen (142)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Zeeuwse prestaties in 17e Molenloop
Stellendam, donderdag 16 juni 2016 - Organisatie: StelleRunners
10 km
1John ArensmanDen BommelAV Flakkee35.51
2Tom GrootDirkslandAV Flakkee36.48
3Edwin StolkMelissantAV Flakkee37.18
4André MelissantSommelsdijkAV Flakkee38.06
5Ruud MaliepaardDen BommelAV Flakkee38.50
6HenkTukBrielleVoorne Atletiek39.48
7Arnoud RijkHeinkenszand41.04
8Johan de KeijzerTinte41.06
9Micha SpanjerbergHellevoetsluis0181training41.08
10Jaap HoekGoedereede41.18
11Brett SullivanHellevoetsluisPallas '9342.07
12Michiel StijntjesHellevoetsluisPallas '9342.24
13Camiel ValkStellendam42.35
14Arja ReijlSommelsdijkAV Flakkee42.45
15Coen van RijRockanje43.44
16Rauric SchelvisHoogvliet44.01
17Arco MelissantStellendam44.12
18Ronald van der BokGoedereede45.02
19Willem KorverHellevoetsluis45.20
20Nienke ZoonDirkslandAV Flakkee45.44
21Marcel van RumptRockanjePallas '9345.57
22Sander VerschoorHellevoetsluis0181training46.00
23Ronald KleijnGoedereede46.37
24Ben van der VlugtHellevoetsluisPallas '9347.08
25Ferry KrosHellevoetsluisPallas '9347.29
26Olivier AndriessenOude Tonge47.34
27Judith van GroningenDirkslandAV Flakkee48.03
28Kees KleijnOuddorpStelle-Runners48.10
29Jack v.d. KloosterStellendam48.15
30Marlous SmitBrielleVoorne Atletiek48.20
31Pieter EerzamenGoedereedeStelle-Runners48.28
32S.M.E.W. de WildStellendam48.38
33Rolf van ReekBrielleVoorne Atletiek49.17
34Martin LugtenburgDirkslandAV Flakkee49.26
35Johan LooijHerkingen49.26
36Kees AkershoekOuddorpStelle-Runners49.42
37Afke VerhoefBrielleVoorne Atletiek50.52
38Nico troostGoedereede52.10
39Ruud de GrootHellevoetsluisPallas '9353.04
40Robin WestbroekHellevoetsluis53.08
41Richard KarstenHellevoetsluis53.08
42Joek SlootsHellevoetsluisPallas '9353.43
43Peter GoedhartSommelsdijkAV Flakkee53.44
44Joke van PaassenRockanje59.11
45Linda VermaasVlaardingen59.39
46Wil SteinbrecherStellendamStelle-Runners1.05.45
47Ida van de PolderStellendamStelle-Runners1.05.45
48Tim van der VeldenHellevoetsluis0181training1.06.13

5 km
NAAMPLAATSVERENIGINGTIJD
1Mark de MunterRotterdam18.49
2Ewout van der SluijsSommelsdijkAV Flakkee19.41
3Henk Jan TielemanSommelsdijkAV Flakkee19.41
4Michael KerkhofRotterdam19.45
5Daniël HordijkHellevoetsluis20.36
6Judith LodderSommelsdijkAV Flakkee21.02
7Kees van 't ZelfdeMiddelharnisAV Flakkee21.18
8Ronald StarinkStellendamStelle-Runners22.10
9Carolien van GeestSpijkenisse22.54
10Jeannette PoldervaartZuidlandSpark23.45
11Marti BezuijenStellendamStelle-Runners24.06
12Ellen KarsbergenOude-Tonge25.34
13Lyanne van 't ZelfdeMiddelharnisAV Flakkee25.43
14J.W. KarremanHellevoetsluis26.10
15Justin KarremanHellevoetsluis26.22
16Jalmer KulHellevoetsluis26.53
17Claudia v.d. LoosdrechtStellendam27.04
18Anne KarsbergenOude-Tonge27.31
19Dave HuismanHellevoetsluis27.40
20Tessa de KeijzerTinte28.10
21Ruth StolkMelissantAV Flakkee29.12
22Chantal van der KooijStellendamStelle-Runners29.20
23Kirsten RiesmeijerZuidland29.23
24NaomiHellevoetsluis29.31
26Iris NouwensDirkslandAV Flakkee29.45
25Ankie GroenendijkDirkslandAV Flakkee29.48
27Jolanda HeijSommelsdijkAV Flakkee29.53
28Ilse VisHellevoetsluis30.38
29Denise VrijenhoekHellevoetsluis30.38
30Annemarie BakkerHellevoetsluisPallas '9331.36
31Marisca VisserStellendam31.48
32Riëtte KeijzerStellendam31.51
33SandersHellevoetsluis36.09
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
15-06-2017 18e MolenloopStellendamStelleRunners0
18-06-2015 16e MolenloopStellendamStelleRunners616
19-06-2014 15e MolenloopStellendamStelleRunners933
20-06-2013 14e MolenloopStellendamStelleRunners2597
21-06-2012 13e MolenloopStellendamStelleRunners1669
16-06-2011 12e MolenloopStellendamStelleRunners1588
18-06-2009 11e MolenloopStellendamStelleRunners2445
19-06-2008 10e MolenloopStellendamStelleRunners1496

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-01: 46e Halve van Egmond (14)
17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse (11)
26-11: Halve Marathon Tarragona (1)
26-11: Firenze Marathon Florence (4)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018