maandag 11 december 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
11-12: De ene crosser is de andere niet
29-11: Komen sportorganisaties onder druk te staan?
21-11: Verspringer Steven Nuytinck moet stoppen vanwege achillespeesblessure
11-11: 50e Mosselloop is prooi voor El Mouaziz
05-11: Erwin Harmes en Tim van den Broeke winnen Trail by the Sea
04-11: Tim van den Broeke winnaar Moerschanscross
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 16-12: Kriekeloop Clinge
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 16-12: 18e Aagtekerke Run
zo 17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse
di 26-12: Kerstloop Dishoek
za 30-12: Eindejaarscross Axel
zo 31-12: 37e Sylvestercross Soest
zo 31-12: Tankloop Westkapelle
zo 31-12: 2e Natuurloop Aardenburg
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 06-01: Sportdorploop Oostkapelle
za 06-01: 57e Wallenloop Goes
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen (142)
za 02-12: 25e Inkelcross Kruiningen (154)
zo 26-11: 18e Zakloop Nisse (668)
za 25-11: 32e Elderschanscross Aardenburg (115)
za 18-11: 17e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (293)
zo 12-11: 1e Natuurloop Retranchement (73)
za 11-11: 50e Mosselloop Westenschouwen (363)
za 11-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (134)
zo 05-11: 7e Trail By The Sea Renesse (405)
za 04-11: Appelloop Axel (172)
za 04-11: 32e Moerschanscross Hulst (126)
za 28-10: 16e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (119)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
32e Scheidsrechtersloop
Vlissingen, zondag 8 januari 2017 - Organisatie: Dynamica
7.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Erwin HarmesMiddelburg28.13M35   16.586  3:37
2  Ruud HoosemansVlissingen29.15Mse   16.000  3:45
3  Edwin van AlphenVlissingen30.34M45   15.311  3:55
4  Sjaak BrouwerVlissingen31.26M50   14.889  4:02
5  Henrik WesterweeleVlissingen31.33M35   14.834  4:03
6  Rene TraasKapelle-Biezelinge31.57M50   14.648  4:06
7  Ronald GeertseSerooskerke31.57Mse   14.648  4:06
8  Herman de GraveVlissingen32.16Mse   14.504  4:08
10  Monica SanderseVlissingen32.22Vse   14.459  4:09
9  John de WaardKapelle-Biezelinge32.22Mse   14.459  4:09
11  Martijn HoosemansVlissingen32.30Mse   14.400  4:10
12  Rian van de BroekeVlissingen33.02M55   14.168  4:14
13  Corné NieuwkerkKoudekerke33.17Mse   14.061  4:16
14  Dennis BootsgezelVlissingen33.37M35   13.922  4:19
15  Ruben BoutensMiddelburg33.52Mse   13.819  4:21
16  Henk LousVlissingen34.07M55   13.718  4:22
17  Rinus van de WoestijneMiddelburg34.08Mse   13.711  4:23
18  Geert Jan JobseVlissingen34.51Mse   13.429  4:28
19  Jurjen SwiersVlissingen34.54M50   13.410  4:28
20  Rick de SmitGoes34.59Mse   13.378  4:29
21  Arthur van AartsenMiddelburg36.01M40   12.994  4:37
22  Danny MolegraafKoudekerke36.11Mse   12.934  4:38
23  Gertjan LouweretMiddelburg36.11Mse   12.934  4:38
24  Bjorn van BelzenKapelle-Biezelinge36.53M50   12.689  4:44
25  Ronald WillemsenKamperland36.54M50   12.683  4:44
26  Joost PluijlaarMiddelburg36.55M50   12.677  4:44
27  André van den HoovenOost-Souburg36.55Mse   12.677  4:44
28  Lion BaasVlissingen37.08M40   12.603  4:46
29  Martin FranckeMiddelburg37.23Mse   12.519  4:48
30  Matthijs van StratenVlissingen37.23Mse   12.519  4:48
31  Ron DellebekeOost-Souburg37.25M55   12.508  4:48
32  Marc RommersVlissingen37.38M50   12.436  4:49
33  Petra NieuwkerkKoudekerke37.45Vse   12.397  4:50
34  Frenk-Jan VisserMiddelburg37.46Mse   12.392  4:51
35  Jack SmitsOost-Souburg37.51M55   12.365  4:51
36  Wim TabakVlissingen38.02M55   12.305  4:53
37  Matthijs JobseSint Laurens38.47Mse   12.067  4:58
38  Jacky LuitwielerOost-Souburg39.03Mse   11.985  5:00
39  Jermaine LuitwielerVlissingen39.03Mse   11.985  5:00
40  Suzanne GeschiereMiddelburg39.22Vse   11.888  5:03
41  Deqain de NooijerVlissingen39.27Mse   11.863  5:03
42  Ben van der LindenVlissingen39.29Mse   11.853  5:04
43  Lisette de SchipperVlissingen39.33Vse   11.833  5:04
44  Kees van der HeijdenVlissingen39.43Mse   11.783  5:06
45  Johan de VliegerVlissingen40.24M60   11.584  5:11
46  Leen JasperseVlissingen40.25M65   11.579  5:11
47  Ton van EenennaamVlissingen40.28M55   11.565  5:11
48  Nel van der SteenOost-Souburg40.40Vse   11.508  5:13
49  Lex van ZuilenVlissingen40.46M50   11.480  5:14
50  Matthijs BodeBiggekerke41.02Mse   11.405  5:16
51  Petra VerhulstWestkapelle41.19V45   11.327  5:18
52  Marcel van den BergeZoutelande41.39Mse   11.236  5:20
53  Stefan de NooijerVlissingen41.48Mse   11.196  5:22
54  John GuequierreMiddelburg41.55M65   11.165  5:22
55  Luke DegelingVlissingen42.33Mse   10.999  5:27
56  Cyril BelfroidMiddelburg42.34Mse   10.995  5:27
57  Aart van LuijkMiddelburg42.38Mse   10.977  5:28
58  Bram BrasserVlissingen42.42Mse   10.960  5:28
59  Rob ZomerVlissingen42.49Mse   10.930  5:29
60  Jacqueline BaasOost-Souburg42.50Vse   10.926  5:29
61  Chris de KoeVlissingen43.14M65   10.825  5:33
62  Kees TraasKapelle-Biezelinge43.48M70   10.685  5:37
63  Renate ClaassenOost-Souburg44.08Vse   10.604  5:39
64  Ron HuserMiddelburg44.14Mse   10.580  5:40
65  Jaap LuitwielerMiddelburg44.17M65   10.568  5:41
66  Guillaune de JongeOost-Souburg45.29Mse   10.289  5:50
67  Milou LouwsVlissingen45.30Vse   10.286  5:50
68  Nicole HenrarKoudekerke45.44Vse   10.233  5:52
69  Huib KosterArnemuiden45.47Mse   10.222  5:52
70  Rian MeertensVlissingen46.31Vse   10.061  5:58
71  Patrick StrooVlissingen47.07Mse   9.933  6:02
72  Lenie van KlevenVlissingen48.02V60   9.743  6:09
73  Wim StrooVlissingen48.29Mse   9.653  6:13
Mannen: 61 (83.56%) => M35=3 - M40=2 - M45=1 - M50=8 - M55=6 - M60=1 - M65=4 - M70=1 - Mse=35
Vrouwen: 12 (16.44%) => V45=1 - V60=1 - Vse=10

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Erwin Harmes28:13Ruud Hoosemans29:15Edwin van Alphen30:34Monica Sanderse32:2273
2016Wim van Sparrentak29:44Sven Vermeulen30:55Rene Traas31:05Myrthe Faro35:4889
2015Ralph Wiessner28:20Wim van Sparrentak28:55Ruud Hoosemans29:13Sandra Joziasse36:26105

4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Niels BoelVlissingen13.22Mse   17.955  3:21
2  André MeijersHoedekenskerke14.12Mse   16.901  3:33
3  Raphaël ZerbibMiddelburg14.38Mse   16.401  3:40
4  Jason BoelVlissingen14.51Mse   16.162  3:43
5  Stijn KooleZoutelande15.02Mse   15.965  3:46
6  Niels KooleZoutelande15.28M45   15.517  3:52
7  Marco OlivierVlissingen15.48Mse   15.190  3:57
8  Chantal KooleZoutelande15.51V35   15.142  3:58
9  Boris SchouffoerVlissingen16.04Mse   14.938  4:01
10  Milan Jansen van GalenMiddelburg16.10Mse   14.845  4:03
11  Rosette VerkaartVlissingen16.30Vse   14.545  4:08
12  Wendy TheuneVlissingen17.12V40   13.953  4:18
13  Puck KallemeinVlissingen17.37Mse   13.623  4:24
14  Janneke BoutensMiddelburg18.43Vse   12.823  4:41
15  Corina CyvatVlissingen19.00Vse   12.632  4:45
16  Roderick GeraetsMiddelburg19.02Mse   12.609  4:46
17  Folgert WindtVlissingen19.11Mse   12.511  4:48
18  Joos HarinckKoudekerke19.32Mse   12.287  4:53
19  Christiana PeuteOost-Souburg19.35Vse   12.255  4:54
20  Tonny de RuijterVlissingen19.39M65   12.214  4:55
21  Jacqueline MeijersHoedekenskerke19.43Vse   12.172  4:56
22  Margreet KlaasseMiddelburg20.24V50   11.765  5:06
23  Mia van BelleVlissingen20.48Vse   11.538  5:12
24  George StrohVlissingen21.03M50   11.401  5:16
25  Lisanne JacobsVlissingen21.44Vse   11.043  5:26
26  Thea van den BergVlissingen21.44Vse   11.043  5:26
27  Sandy KuiperVlissingen21.45Vse   11.034  5:26
Mannen: 15 (55.56%) => M45=1 - M50=1 - M65=1 - Mse=12
Vrouwen: 12 (44.44%) => V35=1 - V40=1 - V50=1 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Niels Boel13:22André Meijers14:12Raphaël Zerbib14:38Chantal Koole15:5127
2016Duncan Lau13:46Deqain de Nooijer15:27Youri Elstgeest15:30Sandra de la Cousine17:5422
2015Bas de Waal14:02Danil Jözwiak15:15Deqain de Nooijer16:14Rosette Erdtsieck18:2816
2014Dennis de Waal15:25Sylvan Konings17:02Peter Verlaan17:12Marieke Nelis17:1517


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.15 seconden nodig om deze lijst met 100 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
03-01-2016 ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica1099
04-01-2015 ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica1240
05-01-2014 ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica1587
06-01-2013 28e ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica1419
08-01-2012 27e ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica1526
02-01-2011 26e ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica1563
03-01-2010 24e ScheidsrechtersloopVlissingenDynamica1818

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
26-11: Halve Marathon Tarragona (1)
26-11: Firenze Marathon Florence (4)
19-11: 34e Zevenheuvelenloop Nijmegen (72)
19-11: Ronde Venen Marathon Abcoude (2)
18-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (149)
12-11: Marathon Tenerife (7)
05-11: Marathon Porto (3)
05-11: 21e Berenloop Terschelling (5)
05-11: Herbstlauf Bottrop (2)
29-10: 35e Marathon Brabant Etten-Leur (76)
29-10: 12e Drechtstadloop Dordrecht (10)
28-10: Marathon van Gent (8)
22-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Typhoonloop Gorinchem (1)
15-10: Linker Oevert 1/2 marathon Antwerpen (12)
15-10: 42e Amsterdam Marathon (11)
08-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
08-10: 34e Marathon Eindhoven (11)
08-10: 31e 4 Mijl van Groningen (1)
01-10: 32e Singelloop Breda (40)
Atletiek Zeeland © 2017