maandag 11 december 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
11-12: De ene crosser is de andere niet
29-11: Komen sportorganisaties onder druk te staan?
21-11: Verspringer Steven Nuytinck moet stoppen vanwege achillespeesblessure
11-11: 50e Mosselloop is prooi voor El Mouaziz
05-11: Erwin Harmes en Tim van den Broeke winnen Trail by the Sea
04-11: Tim van den Broeke winnaar Moerschanscross
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 16-12: Kriekeloop Clinge
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 16-12: 18e Aagtekerke Run
zo 17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse
di 26-12: Kerstloop Dishoek
za 30-12: Eindejaarscross Axel
zo 31-12: 37e Sylvestercross Soest
zo 31-12: Tankloop Westkapelle
zo 31-12: 2e Natuurloop Aardenburg
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 06-01: Sportdorploop Oostkapelle
za 06-01: 57e Wallenloop Goes
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen (142)
za 02-12: 25e Inkelcross Kruiningen (154)
zo 26-11: 18e Zakloop Nisse (668)
za 25-11: 32e Elderschanscross Aardenburg (115)
za 18-11: 17e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (293)
zo 12-11: 1e Natuurloop Retranchement (73)
za 11-11: 50e Mosselloop Westenschouwen (363)
za 11-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (134)
zo 05-11: 7e Trail By The Sea Renesse (405)
za 04-11: 32e Moerschanscross Hulst (126)
za 04-11: Appelloop Axel (172)
za 28-10: 16e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (119)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
45e Pannekoekloop
Westenschouwen, zaterdag 11 maart 2017 - Organisatie: Delta Sport
15 km >> Zeeuws record staat met 44.31 min. vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Adriaan van Keulen (PR 57.54)Middelburg59.17M35   15.181  3:57
2  Rob MustersAVO 19831.00.11Mse   14.954  4:01
3  Michel Buijck (PR)Middelburg1.00.29M40   14.880  4:02
4  Boris de Bruijn (PR 56.04)AV'561.01.04Mse   14.738  4:04
5  Sven Vermeulen (PR 58.27)Dynamica1.01.52M35   14.547  4:07
6  Arjo Verhage (PR 56.56)Dynamica1.01.55M45   14.536  4:08
7  Arjan Beije (PR 49.09)Delta Sport1.02.20M45   14.439  4:09
8  Joeri Versluis (PR 59.17)Dynamica1.02.43Mse   14.350  4:11
9  Johnny Ravia (PR 58.49)Delta Sport1.02.51M45   14.320  4:11
10  Tim HanswijkDiomedon1.03.07Mse   14.259  4:12
11  Willem de Korte (PR 1.00.50)González Running1.03.22Mse   14.203  4:13
12  Krispijn de Jonge (PR)Delta Sport1.03.28M35   14.181  4:14
13  Leo SmetsOlen1.04.29M45   13.957  4:18
14  Bas MertensRoosendaal1.04.43Mse   13.907  4:19
15  Richard van de Wege (PR 1.03.57)Vlissingen1.05.07M45   13.821  4:20
16  Edwin van Alphen (PR 58.08)Dynamica1.05.09M45   13.814  4:21
17  Jan ArieAssendelft1.07.20M35   13.366  4:29
18  Piet van Mourik (PR 1.04.39)Delta Sport1.07.24M50   13.353  4:30
19  Rob Schaap (PR 1.00.12)Vlissingen1.07.30M55   13.333  4:30
20  Johan JacobsOud-Turnhout1.07.37M55   13.310  4:30
21  Alexander van WalleghemVeldegem1.07.48M35   13.274  4:31
22  Wilco Jonker (PR)Colijnsplaat1.08.17Mse   13.180  4:33
23  Rinus van de Woestijne (PR 1.03.14)Middelburg1.08.21M35   13.168  4:33
24  Anne Ruijsink (PR 1.04.35)Goes1.08.25Mse   13.155  4:34
25  Cees Dijkman (PR 1.04.18)Burgh-Haamstede1.08.32M45   13.132  4:34
26  Daniel KannapinKeulen1.08.46M45   13.088  4:35
27  Bart de Visser (PR 1.02.06)Serooskerke1.09.10Mse   13.012  4:37
28  Jan-Kees Koole (PR 1.02.43)Wolphaartsdijk1.09.26Mse   12.962  4:38
29  Marius Besuijen (PR 55.01)AV'561.09.49M55   12.891  4:39
30  Ludolf Reijntjes (debuut)Delta Sport1.10.18M50   12.802  4:41
31  Erik Cappon (PR 52.35)Zuidzande1.10.34M50   12.754  4:42
32  Theo de Macker (PR 1.10.13)Delta Sport1.11.03M45   12.667  4:44
33  Rian van den Broeke (PR 47.57)Dynamica1.11.21M55   12.614  4:45
34  Henk Lous (PR 1.02.11)Dynamica1.11.28M55   12.593  4:46
35  Johnny Uitterhoeve (PR 1.09.30)AV'561.11.31Mse   12.584  4:46
36  Jan van GentSpirit Oud Beijerland1.11.33M55   12.579  4:46
37  Leo Dalebout (PR 1.05.20)Dynamica1.11.40M55   12.558  4:47
38  Barry de GrootSteenbergen1.12.02M35   12.494  4:48
39  Martin Pruijsers (PR 55.25)Dynamica1.12.27M45   12.422  4:50
40  Eddy SneydersVosselaar1.12.35M55   12.400  4:50
41  Remco Kapteijn (PR 1.05.11)Kapelle-Biezelinge1.13.01M40   12.326  4:52
42  Kees den Hollander (PR 1.05.56)Dreischor1.13.27M45   12.253  4:54
43  Serge van Heiningen (PR 1.06.27)Vlissingen1.13.33M40   12.237  4:54
44  Jack Smits (PR 1.07.22)Dynamica1.13.34M55   12.234  4:54
45  Annick BeckersKasterlee1.14.11V45   12.132  4:57
46  Frans Heijboer (PR 1.08.52)Poortvliet1.14.12M55   12.129  4:57
47  Bram Kotvis (PR 1.05.42)Delta Sport1.14.21M55   12.105  4:57
48  Peter Vader (PR 1.02.45)Delta Sport1.14.53M55   12.019  5:00
49  Jacob Holwerda (PR)Dreischor1.14.59M35   12.003  5:00
50  Rias KruijtMaasdam1.15.19M35   11.950  5:01
51  Wim Besuijen (PR 52.30)Dynamica1.15.59M65   11.845  5:04
52  Kees de Visser (PR 1.10.16)Aagtekerke1.16.49M50   11.716  5:07
53  Patrick van Iersel (PR 1.04.00)Goes1.16.52M50   11.709  5:07
54  Piet PeetersGierle1.16.54M45   11.704  5:08
55  Christel Verbeek (PR 1.00.15)Vlissingen1.16.57V45   11.696  5:08
56  Wim de Jonge (PR 1.09.54)AV'561.17.00M65   11.688  5:08
57  Geert Jan Jobse (debuut)Vlissingen1.17.14M45   11.653  5:09
58  Jan Bostelaar (PR 1.09.04)Dynamica1.17.18M65   11.643  5:09
59  Diane VerstrepenOlen1.17.27V45   11.620  5:10
60  Erwin Clowting (PR 1.11.57)Vlissingen1.18.02M55   11.534  5:12
61  Berry Lindenbergh (debuut)Zierikzee1.18.06M35   11.524  5:12
62  Ruud Fredriks (PR 1.07.08)AV'561.18.19M60   11.492  5:13
63  Remco van Wijk (PR 1.16.47)Middelburg1.18.35M35   11.453  5:14
64  Nigel Sandifort (PR)Borssele1.18.44Mse   11.431  5:15
65  Edwin de Vlieger (PR 1.18.16)Scharendijke1.18.49M45   11.419  5:15
66  Durby Meijboom (PR 1.10.18)Vlissingen1.18.51V35   11.414  5:15
67  Kees van der Heijden (PR 1.10.33)Dynamica1.18.53M45   11.409  5:16
68  Jos Put (PR 1.10.26)Vlissingen1.18.55M50   11.404  5:16
69  Vincent Barentsen (PR 1.08.07)Middelburg1.19.17M35   11.352  5:17
70  Ingrid Koene (PR 1.10.48)AV'561.19.22V50   11.340  5:17
71  Henry van Klinken (debuut)Delta Sport1.19.40M35   11.297  5:19
72  Martin van Ieperen (PR)Kapelle-Biezelinge1.19.48Mse   11.278  5:19
73  Adri Koole (PR 1.04.18)Dynamica1.19.53M65   11.266  5:20
74  Martin FaasKoudekerke1.20.00M45   11.250  5:20
75  Wietse Sluimer (debuut)Zonnemaire1.20.15M35   11.215  5:21
76  Jeroen de Vries (PR 1.13.32)IJzendijke1.20.28M45   11.185  5:22
77  Peter den BoerHendrik-Ido-Ambacht1.20.33M35   11.173  5:22
78  Co de Feijter (PR 1.06.25)Delta Sport1.20.34M50   11.171  5:22
79  Jan HeshofSteenbergen1.20.55M45   11.123  5:24
80  Marlies HellwigMaarssen1.21.04V35   11.102  5:24
81  Koen DrenthMaarssen1.21.06M35   11.097  5:24
82  Jasper HellwigMaarssen1.21.07M35   11.095  5:24
83  Ko van Damme (PR 1.14.16)AV'561.21.10M50   11.088  5:25
84  Richard Polderdijk (PR 1.11.12)Kortgene1.21.16M50   11.075  5:25
85  Patricia LaurijssenGierle1.21.32V45   11.038  5:26
86  Norbert J.W. VeringmeierWaterweg1.21.33M45   11.036  5:26
87  John Guequierre (PR 54.01)Dynamica1.21.43M65   11.014  5:27
88  Johan de Vlieger (PR 48.00)Dynamica1.22.03M60   10.969  5:28
89  Hans Tramper (PR 1.14.49)Goes1.22.05M45   10.964  5:28
90  Peter Koopman (PR 1.12.24)Krabbendijke1.22.10M35   10.953  5:29
91  Cyril Belfroid (debuut)Middelburg1.22.12M35   10.949  5:29
92  Danny Molegraaf (debuut)Koudekerke1.22.14M45   10.944  5:29
93  Johan van der MaasAmsterdam1.22.21M45   10.929  5:29
94  Digna de Boer (PR 1.18.47) + (ZR Vrouwen 65)Delta Sport1.22.32V65   10.905  5:30
95  Hans Corbijn (PR 1.14.36)Oostkapelle1.22.39M55   10.889  5:31
96  Jos TorremansVosselaar1.22.45M55   10.876  5:31
97  John GodschalkMade1.22.51M35   10.863  5:31
98  Daaf Kooman (debuut)Kapelle-Biezelinge1.22.52M45   10.861  5:31
99  Peter de Waal (PR 1.15.51)Middelburg1.22.55M45   10.854  5:32
100  Bert de VosZierikzee1.22.58M55   10.848  5:32
101  George Hahn (debuut)Delta Sport1.23.22M45   10.796  5:33
102  Piet Beijer (PR 1.08.33)Dynamica1.24.12M65   10.689  5:37
103  Peter Kabbedijk (PR)Renesse1.24.59M35   10.590  5:40
104  Petra Verhulst (PR 1.14.25)Dynamica1.25.02V45   10.584  5:40
105  Piet van der VeldenRotterdam1.25.04M55   10.580  5:40
106  Alco den BestenZwijndrecht1.25.09M35   10.570  5:41
107  John Kommer (PR 1.08.46)Zierikzee1.25.19M45   10.549  5:41
108  Mariska de Kroo (PR 1.14.47)Nieuw- en Sint Joosland1.25.21V35   10.545  5:41
109  Vivian DeegensMiddelburg1.25.30Vse   10.526  5:42
110  Petra NieuwerkerkKoudekerke1.25.56V45   10.473  5:44
111  Paul MentenRetie1.25.59M55   10.467  5:44
112  Maurice Steketee (PR 1.05.01)Middelburg1.26.14M35   10.437  5:45
113  Robert van Popering (debuut)Bruinisse1.26.27Mse   10.411  5:46
114  Ed de JongAtos1.26.37M65   10.391  5:46
115  Christl Rozendaal (PR 1.23.06)AV'561.26.40V45   10.385  5:47
116  John Scheffers (PR 1.15.52)Delta Sport1.26.41M55   10.383  5:47
117  Wilco NeeskensKapelle-Biezelinge1.26.49M35   10.367  5:47
118  Marcel Richard (PR 1.16.29)Zoutelande1.26.58M60   10.349  5:48
119  Jeroen Paijmans (debuut)Nieuwdorp1.27.08M45   10.329  5:49
120  Anita BeekersTeteringen1.27.35V45   10.276  5:50
121  Leon de Munnik (PR 1.05.52)Delta Sport1.28.18M45   10.193  5:53
122  Leo Goedegebure (PR 1.18.03)s-Heer Arendskerke1.28.34M55   10.162  5:54
123  Cees van HamOosterhout1.28.37M55   10.156  5:54
124  Imo Jongepier (PR 1.20.31)Nieuw- en Sint Joosland1.29.00M65   10.112  5:56
125  Herman van de Glind (PR 1.21.50)AV'561.29.29M35   10.058  5:58
126  Danielle Mook (debuut)Burgh-Haamstede1.29.32V45   10.052  5:58
127  John Sieling (PR 1.20.14)Middelburg1.29.35M55   10.047  5:58
128  Michiel BroosRoosendaal1.29.48M35   10.022  5:59
129  Ad den Dekker (PR 1.16.36)Kapelle-Biezelinge1.29.53M55   10.013  6:00
130  Jaap Hage (PR 1.21.44)Tholen1.30.06M55   9.989  6:00
131  Marc van OpstalWemeldinge1.30.20M45   9.963  6:01
132  Nellie Blom (debuut)Burgh-Haamstede1.30.33V60   9.939  6:02
133  Petra van Bleijswijk (PR 1.28.26)Renesse1.30.34V45   9.937  6:02
134  Roland DonkerRotterdam1.30.59M55   9.892  6:04
135  Christo MotzRotterdam1.31.03M45   9.885  6:04
136  Esther MondtWillemstad1.31.08V35   9.876  6:05
137  Jan HoogvlietOosterhout1.31.14M55   9.865  6:05
138  Roxanne Machielse (debuut)Goes1.31.31Vse   9.834  6:06
139  Johan Quist (PR 1.24.54)Middelburg1.31.53M50   9.795  6:08
140  Eric HaestKasterlee1.32.37M55   9.717  6:10
141  Reinier Broeksma (PR 1.21.27)Heinkenszand1.32.58M45   9.681  6:12
142  Sonja A.J. JansenWaterweg1.33.05V45   9.669  6:12
143  Jeffrey Vader (PR 1.20.45)Domburg1.33.33M35   9.621  6:14
144  Hans KlompeOosterhout1.33.35M65   9.617  6:14
145  Eric Van VeenSpado1.33.37M45   9.614  6:14
146  Conny van de WateringSpado1.34.03V55   9.569  6:16
147  Lianne Wijsman (PR 1.27.52)Delta Sport1.34.17V45   9.546  6:17
148  Johnny WoutersVosselaar1.34.48M45   9.494  6:19
149  Fedor van der Hage (debuut)Domburg1.35.19M35   9.442  6:21
150  René Nijsse (PR 1.26.26)AV'561.35.39M55   9.409  6:23
151  Leo Francke (PR 1.21.20)Oostkapelle1.35.43M55   9.403  6:23
152  Elbert Simonse (PR 1.22.54)Aagtekerke1.37.01M35   9.277  6:28
153  Adrie van Bavel (PR 1.35.17)Delta Sport1.37.06M50   9.269  6:28
154  Katrien van der VekenTurnhout1.37.17V35   9.251  6:29
155  Sonja VerhaegenVosselaar1.37.18V45   9.250  6:29
156  Peter Castel (PR 1.27.37)AV'561.38.43M55   9.117  6:35
157  Koen BakkerBerltsum1.39.49M45   9.017  6:39
158  Annette DiscoHalsteren1.40.00V45   9.000  6:40
159  Willem-Jan AarsenBergen op Zoom1.40.01M45   8.999  6:40
160  Hans van HalOirschot1.40.07M45   8.990  6:40
161  Roger JeremiasseHalsteren1.42.39M55   8.768  6:51
162  Lena Kleingeld (PR 1.26.48)Vlissingen1.42.46V55   8.758  6:51
163  Jac SuijkerbuijkTHOR1.43.20M55   8.710  6:53
164  Hans van Sluijs (PR 1.20.17)Dynamica1.43.26M65   8.701  6:54
165  Jaqcuelien SmitHeinkenszand1.43.33V45   8.691  6:54
166  Laila HeshofSteenbergen1.43.54V45   8.662  6:56
167  Jolanda HofmanVlaardingen1.44.22V55   8.623  6:57
168  Bob HofmanVlaardingen1.44.23M55   8.622  6:58
169  Fred QuaakZwijndrecht1.44.49M55   8.586  6:59
170  Caroline van Tilburg (debuut)Arnemuiden1.45.13V35   8.554  7:01
171  Ellen Ringelberg (debuut)Arnemuiden1.45.14Vse   8.552  7:01
172  Dirk Hooijer (PR 1.22.05)Wemeldinge1.45.24M50   8.539  7:02
173  Peter Verhaar (PR 1.23.38)Wemeldinge1.45.25M45   8.538  7:02
174  Joke de Kock-SuijkerbuijkDiomedon1.46.33V55   8.447  7:06
175  Marian BeverlooOud Beijerland1.46.46V45   8.430  7:07
176  Wibo ZeilstraZwijndrecht1.46.47M45   8.428  7:07
177  Bets van GielsDiomedon1.46.50V55   8.424  7:07
178  Christine van DoorenOud-Turnhout1.47.01V45   8.410  7:08
179  Ab van de Vijver (PR 1.26.22)Zierikzee1.47.30M55   8.372  7:10
180  Sylvia Glerum (PR 1.21.11)Delta Sport1.47.31V40   8.371  7:10
Mannen: 144 (80%) => M35=29 - M40=3 - M45=38 - M50=12 - M55=35 - M60=3 - M65=10 - Mse=14
Vrouwen: 36 (20%) => V35=6 - V40=1 - V45=18 - V50=1 - V55=5 - V60=1 - V65=1 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Adriaan van Keulen59:17Rob Musters1:00:11Michel Buijck1:00:29Annick Beckers1:14:11180
2016Erwin Adan58:26Joeri Versluis59:17Joeri Smit59:56Laurey van den Berge1:04:08133
2015Tommy Staal57:41Ralph Wiessner59:05Alwin Vermeulen59:41Isabel Lous1:11:56163
2014Wim Nieuwkerk57:37Michel Buijck1:02:38Bart Verkaart1:03:06Nadine de Wilde1:14:29208
2013Tommy Staal55:57Kas van Veen56:20Huub van Noorden58:46Annick Beckers1:09:50190
2012Adriaan van Keulen57:54Tjitte van den Buijs57:56Arjan Beije58:06Leonie Ton1:09:04208
2011Michel Schrier56:59Jorrit Pels57:33Nap Hage1:00:04Marianne de Kok1:10:15196
2010Arjan Beije58:00Robert Planting58:00Wim van Sparrentak58:42Annick Beckers1:07:51184
2009Ronnie Overgaauw57:29Jean-Pierre Hoeboer57:45Arjan Beije58:34Annick Beckers1:05:21214
2008Michel Schrier57:46Theo Rabout59:39Erik Cappon59:40Annick Beckers1:06:09238
2007Jorrit Pels56:30Michel Schrier57:03Franky Beljaars58:06Leonie Ton1:07:23215
2006Jawad Bouazzoui54:11Hans van Beek54:23Peter Jongsma55:44Marleen van der Graaff1:06:36204
2005Jawad Bouazzaoui55:59Franky Beljaars57:18Arjan Beije57:51Marlies Kort1:03:41182
2004Arjan Beije56:46Erik Cappon59:17Sebastiaan Francke59:37Marlies Kort1:00:20175
2003Paul Verkleij55:47Arjan Beije56:55Jan de Bart57:14Marlies Kort1:01:04192
1999John Vermeule55:13Alwin Vermeulen55:59Anton van de Heuvel56:18Marlies Kort1:11:14239
1998Jim Svenoy55:11Frans Roelofs57:17Jan Zuidweg57:23Ellie Westerweele1:13:52205

7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Niels GoudswaardDelta Sport28.18M45   15.901  3:46
2  Niels van TuilAV'5631.00Mse   14.516  4:08
3  Robin van de WegeVlissingen31.29Mse   14.293  4:12
4  Paul MustersWeesp32.00Mse   14.063  4:16
5  Joël HillebrandDelta Sport32.57Mse   13.657  4:24
6  Arnoud RijkAV'5633.02Mse   13.623  4:24
7  Mart GoudzwaardZonnemaire33.22Mse   13.487  4:27
8  Bob BogemaVeere33.31Mse   13.426  4:28
9  Ron de BoerGeleen34.44Mse   12.956  4:38
10  Jaco HeijboerSint Annaland34.53Mse   12.900  4:39
11  Ron DellebekeDynamica35.59M55   12.506  4:48
12  Davey van de WegeDynamica36.30Mse   12.329  4:52
13  Cor KloetDelta Sport36.40M60   12.273  4:53
14  Jaco KleinjanGoes37.03Mse   12.146  4:56
15  Stephanie VermeulenDynamica37.39Vse   11.952  5:01
16  Werner HelmichKapelle-Biezelinge37.53M45   11.879  5:03
17  Frits BurgerZierikzee39.24Mse   11.421  5:15
18  Ad van den BergAV'5639.29Mse   11.397  5:16
19  Ramon GroenGoes39.43Mse   11.330  5:18
20  Jeroen van der PerkPallas '9340.20Mse   11.157  5:23
21  Hans SchopeckSerooskerke40.44Mse   11.047  5:26
22  Sandra JoziasseVlissingen40.47V40   11.034  5:26
23  Nick PaulusseOost-Souburg40.49M45   11.025  5:27
24  Fred VermeireHet Heem40.59Mse   10.980  5:28
25  Evelien Capellos-Heerenhoek41.06Vse   10.949  5:29
26  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland41.11Mse   10.927  5:29
27  Douwe van den EndeZierikzee41.14Mse   10.914  5:30
28  Willem BoschSpirit Oud Beijerland41.19Mse   10.891  5:31
29  Leonie van KlinkenNieuwerkerk41.38Vse   10.809  5:33
30  Henrike BlokpoelDynamica41.57Vse   10.727  5:36
31  Lydia KleinjanGoes42.04Vse   10.697  5:37
32  Tonny van MulkenBreskens42.33M60   10.576  5:40
33  Yavanne van der VeerZierikzee42.39Vse   10.551  5:41
34  Niek HespGoes42.48Mse   10.514  5:42
35  Ilonka de VlaamDelta Sport43.06Vse   10.441  5:45
36  De leeuwZierikzee43.56Vse   10.243  5:51
37  Astrid den HerderAV'5644.13Vse   10.177  5:54
38  Merijn KnulstMiddelburg44.14Mse   10.173  5:54
39  Matthijs van StratenVlissingen44.30Mse   10.112  5:56
40  Jeroen de WitteSerooskerke44.32Mse   10.105  5:56
41  Dennis ContantVlissingen44.33Mse   10.101  5:56
42  Richard de VlaamDelta Sport44.50Mse   10.037  5:59
43  Els DelahaijeSchijf45.01Vse   9.996  6:00
44  Albert van OsWadenburg45.22Mse   9.919  6:03
45  Lenie van KlevenVlissingen45.38V60   9.861  6:05
46  Merel BoschSpirit Oud Beijerland45.40Vse   9.854  6:05
47  Danielle VerschuurPallas '9345.54Vse   9.804  6:07
48  Denise MaesGeleen46.00Vse   9.783  6:08
49  Savannah HoogendoornMiddelburg46.03Vse   9.772  6:08
50  Herman KreeftDelta Sport46.52M70   9.602  6:15
51  Rino TzeuznietBerkel en Rodenrijs47.11Mse   9.537  6:17
52  Aad KattemolleDelta Sport47.24Mse   9.494  6:19
53  Ilse DierckxSteenbergen47.31Vse   9.470  6:20
54  Soekie van ZundertRoosendaal47.43Vse   9.431  6:22
55  Stan UijtdehaagRoosendaal47.44Mse   9.427  6:22
56  Suzanne van DrielStrijensas48.12Vse   9.336  6:26
57  Koos HanswijkDiomedon48.29Mse   9.282  6:28
58  Cynthia JanseDelta Sport48.44V40   9.234  6:30
59  Gisela NijsseAV'5649.28Vse   9.097  6:36
60  Linda van de BoomKoudekerke50.00Vse   9.000  6:40
61  Van der ValkDreischor50.01Vse   8.997  6:40
62  Karin de RijkeColijnsplaat50.19Vse   8.943  6:43
63  Peter SnoeijsBurgh-Haamstede50.45Mse   8.867  6:46
64  Geke RuijsinkGoes50.47Vse   8.861  6:46
65  Marilou CreemersDelta Sport51.13V65   8.786  6:50
66  Jose SnoeijsBurgh-Haamstede51.48Vse   8.687  6:54
67  Katinka van de GlindAV'5651.52V40   8.676  6:55
68  Willy Hoeks-Gravenhage52.14Mse   8.615  6:58
69  Paola vd Linden Voorens-Gravenhage52.56Vse   8.501  7:03
70  Cecile van EsbroeckSpado53.12Vse   8.459  7:06
71  Harry TiegesSpado53.13Mse   8.456  7:06
72  Mariëlle SchiewoldDelta Sport53.55Vse   8.346  7:11
73  Hennie KunstZierikzee54.15Mse   8.295  7:14
74  Sjallina van der HaveDelta Sport54.28Vse   8.262  7:16
75  Astrid de BruineDelta Sport54.39Vse   8.234  7:17
76  Willemijn de BruijnUtrecht55.55Vse   8.048  7:27
77  Diana KoopmanKrabbendijke55.59Vse   8.038  7:28
78  Vivi OoinkDelta Sport56.48Vse   7.923  7:34
79  Susan KloetDelta Sport56.49Vse   7.920  7:35
80  Marjos VerbeekBerltsum1.03.02Vse   7.139  8:24
81  Inca RilaDelta Sport1.04.27Vse   6.982  8:36
Mannen: 42 (51.85%) => M45=3 - M55=1 - M60=2 - M70=1 - Mse=35
Vrouwen: 39 (48.15%) => V40=3 - V60=1 - V65=1 - Vse=34

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Niels Goudswaard28:18Niels van Tuil31:00Robin van de Wege31:29Stephanie Vermeulen37:3981
2016Patrick de Vos28:15Franklin van Anrooij29:47Niels van Tuil32:23Ilvia Hederik34:2963
2015Pieter Wisse31:06Lars de Jongste32:30Niels van Tuil33:07Laurey van den Berge29:3798
2014Peter Klem31:13Stef Kapteijn33:30Simon Forde33:34Lisette Antheunisse36:1174
2013Léon Jacobse29:29Ron Dellebeke34:43Ad Goudswaard35:14Roely Prenger35:5080
2012Luuk Balkenende28:41Léon Jacobse29:46J de Graaf29:57Anne de Vlieger32:17103
2011Erik Cappon28:54Harmen van Eijzeren29:15René den Hollander29:55Annemiek van de Velde33:0962
2010Tim van den Broeke30:34Mathieu Weststrate30:53Luuk Balkenende32:03Lisette Antheunisse33:5680
2009Franklin van Anrooij31:21freek schuerman33:15Koen de Vries35:20Sanne van Mourik36:0649
2008Franklin van Anrooij33:32Robin Botman33:33Johan Mol36:03Leonie Ton35:0045
2007Tommy Staal29:05Lars Paardekooper29:16Wibo Verstraate31:20Bo Klaassen33:1869
2006Danny in het Veen26:48Richard Reijnhout30:04Wilko de Vos31:09Laurey van den Berge36:2137
2005Tommy Staal32:44H.S. Bale35:14Adrie de Jong36:12Elna Wisse40:0538


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.659 seconden nodig om deze lijst met 261 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
12-03-2016 44e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport1348
14-03-2015 43e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport2019
08-03-2014 42e PannekoekloopBurgh-HaamstedeDelta Sport2991
09-03-2013 41e PannekoekloopBurgh-HaamstedeDelta Sport2937
10-03-2012 40e PannekoekloopBurgh-HaamstedeDelta Sport6515
12-03-2011 39e PannekoekloopBurgh-HaamstedeDelta Sport5058
13-03-2010 38e PannekoekloopBurgh-HaamstedeDelta Sport4081
14-03-2009 37e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport4610
08-03-2008 36e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport3236
10-03-2007 35e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport2573
11-03-2006 34e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport2111
12-03-2005 33e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport1624
13-03-2004 32e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport1808
08-03-2003 31e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport1945
09-03-2002 30e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport350
13-03-1999 27e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport2449
14-03-1998 26e PannekoekloopWestenschouwenDelta Sport2363

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
26-11: Halve Marathon Tarragona (1)
26-11: Firenze Marathon Florence (4)
19-11: 34e Zevenheuvelenloop Nijmegen (72)
19-11: Ronde Venen Marathon Abcoude (2)
18-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (149)
12-11: Marathon Tenerife (7)
05-11: Marathon Porto (3)
05-11: 21e Berenloop Terschelling (5)
05-11: Herbstlauf Bottrop (2)
29-10: 35e Marathon Brabant Etten-Leur (76)
29-10: 12e Drechtstadloop Dordrecht (10)
28-10: Marathon van Gent (8)
22-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Typhoonloop Gorinchem (1)
15-10: Linker Oevert 1/2 marathon Antwerpen (12)
15-10: 42e Amsterdam Marathon (11)
08-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
08-10: 34e Marathon Eindhoven (11)
08-10: 31e 4 Mijl van Groningen (1)
01-10: 32e Singelloop Breda (40)
Atletiek Zeeland © 2017