dinsdag 17 oktober 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
16-10: Gaan jullie nog crossen deze winter?
07-10: Miereczko en Melanie Spruyt verrassen met winst in loodzware 15e Kustmarathon
06-10: Dit zijn de hoogtepunten van 14 jaar Kustmarathon
05-10: Terugblik op de 14e Kustmarathon
03-10: Sébastièn Schletterer: Ik ben er niet bij hè, dat doet wel weer zeer
02-10: Tim Pleijte droomde na Kustmarathon van profcarrière
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 21-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 21-10: 56e Singelloop Middelburg
vr 27-10: 2e Halloween Run Middelburg
za 28-10: 16e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
zo 29-10: 35e Marathon Brabant Etten-Leur
za 04-11: Appelloop Axel
za 04-11: 32e Moerschanscross Hulst
zo 05-11: 7e Trail By The Sea Renesse
za 11-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 11-11: 50e Mosselloop Westenschouwen
zo 12-11: 1e Natuurloop Cadzand
za 18-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 18-11: 17e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 19-11: 34e Zevenheuvelenloop Nijmegen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 14-10: Bamisrun Kloosterzande (125)
za 07-10: Clingse Bosloop Kapellebrug (87)
za 07-10: 15e Kustmarathon Zoutelande (1431)
vr 06-10: 10e Ladiesrun Zoutelande
za 30-09: 10 Miles Philippine (71)
zo 24-09: 1e Kraaieloop Lewedorp (78)
zo 24-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand (93)
za 23-09: 3e Halve Marathon van Tholen (209)
za 16-09: 1e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (104)
vr 15-09: 22e Stadsloop Goes (159)
za 09-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse (170)
za 02-09: 11e Kustloop Vrouwenpolder (477)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
11e Oosterscheldeloop
Goes, zaterdag 1 april 2017 - Organisatie: AV'56
10 EM >> Zeeuws record staat met 47.01 min. vanaf 18-09-1988 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Patrick de Vos (PR)AV'5655.44Mse   17.322  3:28
2  Remy Vasseur (PR 54.59)Vlissingen59.13M35   16.303  3:41
3  Edwin de la Ruelle (PR 55.51)Koewacht59.17M45   16.285  3:41
4  Boris de Bruijn (PR)AV'5659.32Mse   16.216  3:42
5  Crum van der Linden (PR)Dynamica1.00.40Mse   15.913  3:46
6  Ruud ButeijnRotterdam1.01.13Mse   15.770  3:48
7  Arno van TriestPutte1.01.43Mse   15.642  3:50
8  Peter Balkenende (PR 59.32)AV'561.02.40M50   15.405  3:54
9  Chris de Smit (PR)RKHAV1.03.27M35   15.215  3:57
10  Peter van Limbergen (PR 1.00.16)AV'561.03.36M40   15.179  3:57
11  John Slabbekoorn (debuut)Kapelle-Biezelinge1.03.52M50   15.116  3:58
12  Jorim de Boks (PR)Middelburg1.03.59Mse   15.088  3:59
13  Edwin van Alphen (PR 1.02.47)Dynamica1.04.29M45   14.971  4:00
14  Jan-Willem DavidsePEC1.04.40M50   14.929  4:01
15  Erik GroenewegSpirit1.04.54M40   14.875  4:02
16  Jeroen Janse (debuut)Kapelle-Biezelinge1.05.07Mse   14.826  4:03
17  Jan-Willem Roelse (debuut)Goes1.05.42Mse   14.694  4:05
18  Rini Bruggeman (PR 53.28)Kloetinge1.06.04M50   14.613  4:06
19  Tom de JongeBergen op Zoom1.06.38M40   14.488  4:08
20  John de WaardeKapelle-Biezelinge1.06.48Mse   14.452  4:09
21  Ronald Geertse (PR)Serooskerke1.07.06M40   14.387  4:10
22  Michel Bekink (PR 1.05.23)AV'561.07.14M40   14.359  4:11
23  Rene Traas (debuut)Kapelle-Biezelinge1.07.27M50   14.313  4:12
24  John Nieuwenhuize (PR 1.03.14)AV'561.07.30M35   14.302  4:12
25  Jeroen de Nood (PR 1.06.47)Dynamica1.08.41M35   14.056  4:16
26  Anne Ruijsink (debuut)Goes1.08.50M35   14.025  4:17
27  Jaap HoekGoedereede1.08.53M50   14.015  4:17
28  Paul StreepPAC1.08.56M60   14.005  4:17
29  Wilco Jonker (debuut)Colijnsplaat1.09.16Mse   13.937  4:18
30  Henk Lous (PR 1.06.01)Vlissingen1.09.38M55   13.864  4:20
31  Herbert KoerhuisBathmense1.10.10M40   13.759  4:22
32  Jan Louws (PR 1.08.24)Gonzalez Running1.10.18M55   13.733  4:22
33  Lion Baas (PR 1.08.11)Vlissingen1.10.27M40   13.703  4:23
34  Reinier Spijk (debuut)Goes1.10.41Mse   13.658  4:24
35  Pieter Goud (debuut)Oostdijk1.10.48M35   13.636  4:24
36  Jan Willem Meeuwse (debuut)Kwadendamme1.10.51M50   13.626  4:24
37  Remco Kapteijn (PR 1.07.01)Kapelle-Biezelinge1.11.47M40   13.449  4:28
38  Frank Houweling (debuut)AV'561.11.50M40   13.439  4:28
39  Mark van der Kooij (debuut)s-Heer Abtskerke1.11.53Mse   13.430  4:28
40  Johan de Vlieger (PR 52.00)Dynamica1.12.01M60   13.405  4:29
41  Jack Smits (debuut)Dynamica1.12.04M55   13.396  4:29
42  Jacques de GrootSpado1.12.42M50   13.279  4:31
43  Stefan van der Voorn (PR 1.09.39)Zierikzee1.12.56M40   13.237  4:32
44  Casper Baas (debuut)Dynamica1.13.02M45   13.219  4:32
45  Leon van Bavinchoven (PR 1.10.41)Terneuzen1.13.17M45   13.174  4:33
46  Niek Wieland (debuut)Axel1.13.19M40   13.168  4:33
47  Leo Janse (debuut)Middelburg1.13.24M50   13.153  4:34
48  Rinus Witte (PR 1.01.30)Sint Laurens1.13.39M50   13.108  4:35
49  Monica Sanderse (PR 1.08.53)Dynamica1.13.51Vse   13.072  4:35
50  Adrie Janse (debuut)Arnemuiden1.13.54M50   13.064  4:36
51  Robin de Vriend (debuut)Hansweert1.14.12Mse   13.011  4:37
52  Michiel RomboutsBreda1.14.42Mse   12.924  4:39
53  Leon van Kruiningen (PR 1.12.04)Goes1.14.45Mse   12.915  4:39
54  Co de Feijter (PR 1.09.32)Delta Sport1.15.26M50   12.798  4:41
55  Ramon van de Gruiter (debuut)Goes1.15.43M40   12.750  4:42
56  Henny Strating (PR 1.14.52)AV'561.15.50V45   12.731  4:43
57  Gerrit Spaans (PR 1.14.57)AV'561.15.51M60   12.728  4:43
58  Marc-Jan Moerland (PR)Goes1.15.54Mse   12.719  4:43
59  Eric van Remortel (PR 1.08.56)AV'561.15.55M60   12.717  4:43
60  Kees van der Heijden (PR 1.15.35)Dynamica1.15.57M50   12.711  4:43
61  Nick Paulusse (PR 1.14.28)Dynamica1.15.59M45   12.705  4:43
62  Leon Vermeulen (PR)Wemeldinge1.16.15M40   12.661  4:44
63  DirkJan LukasseGoes1.16.18Mse   12.653  4:45
64  Tim Kramer (PR)AV'561.16.57Mse   12.546  4:47
65  Bob Muller (debuut)Goes1.16.59M40   12.540  4:47
66  Arne den ToonderAV'561.17.04M40   12.527  4:47
67  Rick de SmitAV'561.17.07Mse   12.519  4:48
68  Ruud Geldof (PR 1.15.43)Dynamica1.17.36M55   12.441  4:49
69  Hans Gijzel (debuut)S-Heer Arendskerke1.17.50Mse   12.403  4:50
70  Marc de Groote (debuut)Middelburg1.17.58M40   12.382  4:51
71  Pieter-Jan de Baar (debuut)AV'561.18.23M40   12.316  4:52
72  Arthur Pouwelse (PR 1.17.30)Middelburg1.18.30M55   12.298  4:53
73  Sandra Joziasse (PR 1.17.31)Dynamica1.18.32V40   12.293  4:53
74  Stefan de Koeijer (PR 1.16.52)Kapelle-Biezelinge1.18.37Mse   12.280  4:53
75  John Guequierre (PR 56.23)Middelburg1.18.40M60   12.272  4:53
76  Stefan de Weerdt (debuut)Wolphaartsdijk1.18.45Mse   12.259  4:54
77  Esther de KoningAV'561.18.48Vse   12.251  4:54
78  Peter Koopman (debuut)Krabbendijke1.19.08M40   12.200  4:55
79  Martin de Regt (PR 1.17.51)AV'561.19.25M50   12.156  4:56
80  Hans van Boven (debuut)AV'561.19.46M50   12.103  4:57
81  Enrico Kraak (debuut)Goes1.19.48M45   12.098  4:58
82  Werner Helmich (debuut)Kapelle-Biezelinge1.20.03M45   12.060  4:59
83  Adri Koole (PR 1.08.46)Dynamica1.20.06M60   12.052  4:59
84  Tom Jonker (PR)AV'561.20.52Mse   11.938  5:02
85  Willem Brouwer (debuut)Middelburg1.20.55M60   11.931  5:02
86  Jannie de Vries (PR 1.15.42)Dynamica1.21.02V55   11.914  5:02
87  Wim Dingemanse (PR 1.14.06)Gonzalez Running1.21.05M55   11.906  5:02
88  Wim Huurman (PR)AV'561.21.08M55   11.899  5:03
89  John de Kraker (PR 1.21.00)Kapelle-Biezelinge1.21.10M50   11.894  5:03
90  Jos Put (PR 1.13.30)Vlissingen1.21.12M50   11.889  5:03
91  Martijn Ruissen (debuut)Wolphaartsdijk1.21.33Mse   11.838  5:04
92  Antoine Gijzel (PR)Kapelle-Biezelinge1.21.59M40   11.776  5:06
93  Steffen Humer (debuut)AV'561.22.07M50   11.756  5:06
94  Rinus Paardekooper (PR)AV'561.22.09M55   11.752  5:06
95  Suzanne Geschiere (PR 1.14.34)Dynamica1.22.21V50   11.723  5:07
96  Maurice Steketee (debuut)Middelburg1.22.30M35   11.702  5:08
97  Rene den ToonderAV'561.22.34M40   11.692  5:08
98  Esther Noteboom (debuut)Heinkenszand1.23.06Vse   11.617  5:10
99  Petra Verhulst (PR 1.20.01)Dynamica1.23.29V45   11.564  5:11
100  Ad van den Berg (debuut)AV'561.23.39M40   11.541  5:12
101  Chris Tramper (debuut)Kapelle-Biezelinge1.23.43Mse   11.532  5:12
102  Piet Beijer (PR 1.18.37)Dynamica1.24.49M65   11.382  5:16
103  Berny Bal (debuut)Goes1.24.54M40   11.371  5:17
104  Benjamin MoerenhoutKapelle-Biezelinge1.24.56Mse   11.367  5:17
105  Stefan van Hemert (debuut)Middelburg1.25.21Mse   11.311  5:18
106  John Jansen (debuut)Lewedorp1.25.30M60   11.291  5:19
107  Cindy den Hollander (debuut)Oost-Souburg1.25.34V40   11.282  5:19
108  Jos van Stee (PR 1.16.17)s-Gravenpolder1.25.37M45   11.276  5:19
109  Jack van Aspert (PR 1.09.16)Dynamica1.25.52M60   11.243  5:20
110  Mark BostersBergen op Zoom1.26.09Mse   11.206  5:21
111  Roxanne Machielse (PR)Goes1.26.17Vse   11.189  5:22
112  Lisette de Jong (PR 1.24.30)AV'561.26.21V40   11.180  5:22
113  Maroeska Ars (PR)AV'561.26.22V40   11.178  5:22
114  Remco van de WaartSpado1.26.27Mse   11.167  5:22
115  Hans Verhage (debuut)Goes1.26.32M55   11.156  5:23
116  Jeroen van Gent (debuut)Goes1.26.55M40   11.107  5:24
117  Christl Rozendaal (debuut)AV'561.27.03V50   11.090  5:25
118  Rianne Kok (debuut)Wemeldinge1.27.08V40   11.080  5:25
119  Rene Nijsse (debuut)AV'561.27.15M50   11.065  5:25
120  Harald de BilAV'561.27.32Mse   11.029  5:26
121  Marcel Richard (debuut)Zoutelande1.27.42M60   11.008  5:27
122  Danny van 't Westeinde (PR)Goes1.27.50M40   10.991  5:28
123  Adrie de Kraker (debuut)Kapelle-Biezelinge1.28.09M55   10.952  5:29
124  Pascale SchenckStabroek1.28.48V40   10.872  5:31
125  Freddy de GroofStabroek1.28.52M40   10.863  5:31
126  Reinier Broeksma (debuut)Heinkenszand1.29.04M40   10.839  5:32
127  Gerard van KoeveringenGoes1.29.10Mse   10.827  5:33
128  Anita Veldhof (debuut)AV'561.29.22V50   10.803  5:33
129  Herman van de Glind (debuut)AV'561.29.28M40   10.791  5:34
130  Yolanda Krombeen (debuut)Kruiningen1.29.36V40   10.775  5:34
131  Andre de Visser (debuut)AV'561.29.54M50   10.739  5:35
132  Chris van Antwerpen (PR 1.27.04)Goes1.31.39Mse   10.534  5:42
133  Arthur Stijns (PR 1.24.26)Dynamica1.32.03M65   10.488  5:43
134  Peter Castel (PR 1.32.04)AV'561.32.11M55   10.473  5:44
135  Niek Hesp (PR)AV'561.32.19M40   10.457  5:44
136  Frits van Borrendam (debuut)Middelburg1.33.33M60   10.320  5:49
137  Wim Karelse (debuut)AV'561.33.48M55   10.292  5:50
138  Andrea van IwaardenAV'561.34.16Vse   10.241  5:52
139  Henk de Kiewit (PR)AV'561.34.19Mse   10.236  5:52
140  Jakobus Meulenberg (debuut)AV'561.35.08M45   10.148  5:55
141  Freek MohlmannGoes1.36.17Mse   10.027  5:59
142  Pris TraasVlissingen1.40.00Vse   9.654  6:13
143  Ton Luteijn (debuut)Vlissingen1.40.02M50   9.651  6:13
144  Chantal de Koning (debuut)Colijnsplaat1.42.01Vse   9.463  6:20
145  Andre de Koning (debuut)Goes1.42.03M60   9.460  6:21
146  Sjaak van HooydonkGoes1.52.52Mse   8.553  7:01
Mannen: 126 (86.3%) => M35=7 - M40=28 - M45=9 - M50=21 - M55=12 - M60=12 - M65=2 - Mse=35
Vrouwen: 20 (13.7%) => V40=7 - V45=2 - V50=3 - V55=1 - Vse=7
5 km >> Zeeuws record staat met 15.08 min. vanaf 12-09-2015 op naam van Wouter Jansen <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Bart van TrigtAmsterdam16.56Mse   17.717  3:23
2  Bart Balkenende (PR 17.53)AV'5618.59Mse   15.803  3:48
3  Luuk Balkenende (PR 16.33)AV'5619.03Mse   15.748  3:49
4  Patrick van Iersel (PR 20.00)Goes20.19M50   14.766  4:04
5  Paola van Gilst (PR 19.39)AV'5620.21V40   14.742  4:04
6  Eric MaartenseBreda20.29Mse   14.646  4:06
7  Laurens Meeuwsen (PR)Krabbendijke21.38Mse   13.867  4:20
8  Nikita van den Ouden (debuut)AV'5622.27Vse   13.363  4:29
9  Cees KoomanSpado22.29Mse   13.343  4:30
10  Jorick de Vries (PR 17.28)AV'5622.32Mse   13.314  4:30
11  Lisa KapteijnAV'5622.38Vse   13.255  4:32
12  Sanne de Baar (debuut)AV'5622.40Vse   13.235  4:32
13  Stef Kapteijn (debuut)AV'5622.42Mse   13.216  4:32
14  Jack WasserSprint22.45Mse   13.187  4:33
15  Derk AlssenaGoes22.48Mse   13.158  4:34
16  Danny de Leeuw (PR 17.58)AV'5622.52Mse   13.120  4:34
17  Leen NieuwenhuijzenLewedorp22.54Mse   13.100  4:35
18  Berry Simonse (PR 19.21)AV'5623.04M45   13.006  4:37
19  Wim Roose (PR 20.54)Aart Stigter23.09M65   12.959  4:38
20  Willem Houterman (PR 21.25)Wolphaartsdijk23.40Mse   12.676  4:44
21  Marjolein BeusmansVoorburg23.44Vse   12.640  4:45
22  Arno MolenaarGoes23.53Mse   12.561  4:47
23  R Stoutjesdijkvd Peijl23.55Mse   12.544  4:47
24  Meriem AchabPutte23.57Vse   12.526  4:47
25  Lydia Kleinjan (PR)Goes23.58Vse   12.517  4:48
26  N van der Steenvd Peijl24.00Vse   12.500  4:48
27  Melvin HunnikGoes24.02Mse   12.483  4:48
28  Esther van Sluijs (PR)AV'5624.04V40   12.465  4:49
29  Acronius Kramer (PR 22.08)AV'5624.15M60   12.371  4:51
30  Naomi van der SlikkeAV'5624.23Vse   12.303  4:53
31  Wijnand van Zweeden (debuut)Wilhelminadorp25.06Mse   11.952  5:01
32  Edith van DijkeAV'5625.08Vse   11.936  5:02
33  Maurits de Feijter (PR)Lewedorp25.11Mse   11.913  5:02
34  Gijsbert Elstgeest (PR 20.56)AV'5625.14Mse   11.889  5:03
35  Hans Westveer (PR 24.42)AV'5625.16M55   11.873  5:03
36  Debby Elstgeest (debuut)AV'5625.23Vse   11.819  5:05
37  Rob Epker (PR)Middelburg25.27Mse   11.788  5:05
38  John van Anrooij (PR 23.20)AV'5625.31M50   11.757  5:06
39  Stefan van den Dries (PR 22.40)Heinkenszand25.41Mse   11.681  5:08
40  Jacco van de Gruiter (debuut)Arnemuiden25.47Mse   11.635  5:09
41  Martin StreepRotterdam25.49Mse   11.620  5:10
42  Piet Verwijs (debuut)Goes25.51Mse   11.605  5:10
43  Rene VerhulstAV'5625.53Mse   11.590  5:11
44  D van der Steenv d Peijl25.59Mse   11.546  5:12
45  Hans Crielaard (debuut)Oost-Souburg26.21Mse   11.385  5:16
46  Carla Zegers (PR 24.56)Koewacht26.46V45   11.208  5:21
47  Jeroen Govers (debuut)Goes26.55M45   11.146  5:23
48  Leo van den OudenRilland27.10Mse   11.043  5:26
49  Kees van den Pol (PR 24.16)AV'5627.13M70   11.023  5:27
50  Arie Schout (debuut)Kloetinge28.24Mse   10.563  5:41
51  Lizat Nieuwenhuijzes-Gravenpolder28.28Vse   10.539  5:42
52  Erna StolkSint Maartensdijk28.54Vse   10.381  5:47
53  Gwen RijkschroefGoes29.07Mse   10.303  5:49
54  Casper Castel (PR 29.01)Goes29.09Mse   10.292  5:50
55  Katinka van de Glind (PR 27.43)AV'5629.13V40   10.268  5:51
56  Wim van de LindeGoes29.15Mse   10.256  5:51
57  Geke RuijsinkGoes29.18Vse   10.239  5:52
58  Wilma van de Gruiter (PR)Arnemuiden29.32Vse   10.158  5:54
59  Marcel Mohr (PR 28.14)AV'5631.45Mse   9.449  6:21
60  Laura van Remortel (PR 31.19)Goes32.47Vse   9.151  6:33
61  Bram Tissink (PR 27.07)AV'5633.11M50   9.041  6:38
62  Anouk StreepCapelle a/d Ijssel33.55Vse   8.845  6:47
Mannen: 42 (67.74%) => M45=2 - M50=3 - M55=1 - M60=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=33
Vrouwen: 20 (32.26%) => V40=3 - V45=1 - Vse=16

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Bart van Trigt16:56Bart Balkenende18:59Luuk Balkenende19:03Paola van Gilst20:2162
2014Laurent Nieuwenhuyze17:29Bart Balkenende19:43Sergio Harinck20:47Kim de Nooijer25:0629


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.033 seconden nodig om deze lijst met 208 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
09-04-2016 10e OosterscheldeloopGoesAV'561563
11-04-2015 9e OosterscheldeloopGoesAV'562355
12-04-2014 8e OosterscheldeloopGoesAV'562705
06-04-2013 7e OosterscheldeloopGoesAV'562919
31-03-2012 6e OosterscheldeloopGoesAV'563578
02-04-2011 5e OosterscheldeloopGoesAV'563374
24-04-2010 4e OosterscheldeloopGoesAV'562753
25-04-2009 3e OosterscheldeloopGoesAV'562623
26-04-2008 2e OosterscheldeloopGoesAV'562157
28-04-2007 1e OosterscheldeloopGoesAV'562045

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-10: 42e Amsterdam Marathon (11)
15-10: Linker Oevert 1/2 marathon Antwerpen (12)
08-10: 31e 4 Mijl van Groningen (1)
08-10: 34e Marathon Eindhoven (11)
08-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
01-10: 32e Singelloop Breda (40)
01-10: Singelloop Utrecht (5)
24-09: Vestingloop Willemstad (8)
24-09: Berlin marathon Berlijn (1)
24-09: Wegwedstrijd Steenbergen (7)
17-09: 33e Dam tot Damloop Amsterdam (33)
17-09: Halve van Hoogland (1)
10-09: Quikrun Roosendaal (3)
10-09: 30 km van Amsterdam-Noord (1)
10-09: 32e Halve Marathon Deurne (22)
09-09: 42e Run Winschoten (3)
03-09: Tilburg Ten Miles (15)
03-09: Halve Marathon Oostland (1)
02-09: Dingle Marathon Dunquin (6)
01-09: Track Meeting Utrecht (2)
Atletiek Zeeland © 2017