dinsdag 26 september 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
23-09: Nieuwe hardloopschoenen kopen
19-09: 1e Kraaieloop is kennismaking met jongste dorp van Zeeland en omgeving
18-09: Bosse Pielenloop staat weer op de kaart!
12-09: Geloven in een wonder
12-09: Leonie Ton trots op gouden NK-medaille op 100 km hardlopen
11-09: Mijn Jungfrau marathon in Zwitserland
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 30-09: 10 Miles Philippine
vr 06-10: 10e Ladiesrun Zoutelande
za 07-10: Clingse Bosloop Kapellebrug
za 07-10: 15e Kustmarathon Zoutelande
zo 08-10: 34e Marathon Eindhoven
za 14-10: Bamisrun Kloosterzande
zo 15-10: 42e Amsterdam Marathon
za 21-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 21-10: 56e Singelloop Middelburg
vr 27-10: 2e Halloween Run Middelburg
za 28-10: 16e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 24-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand (93)
zo 24-09: 1e Kraaieloop Lewedorp
za 23-09: 3e Halve Marathon van Tholen
za 16-09: 1e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (104)
vr 15-09: 22e Stadsloop Goes (159)
za 09-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse (170)
za 02-09: 11e Kustloop Vrouwenpolder (477)
wo 30-08: Kreekloop Terneuzen (93)
vr 25-08: 8e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (108)
za 19-08: 31e Halve Marathon Westenschouwen (462)
di 15-08: 6e Zomerloop Zuidzande (85)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
80e Boulevardloop
Vlissingen, woensdag 2 augustus 2017 - Organisatie: Dynamica
7.24 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tim van den BroekeVlissingen22.46Mse   19.081  3:09
2  Erwin AdanDynamica23.00Mse   18.887  3:11
3  Erwin HarmesGonzalez Running23.21M35   18.604  3:14
4  Ronnie OvergaauwDynamica24.03Mse   18.062  3:19
5  Ralph WiessnerDynamica24.37M35   17.647  3:24
6  Stefan SchrierVlissingen24.42M35   17.587  3:25
7  Menno MudLeeuwarden24.49M35   17.504  3:26
8  Sander PostScheldesport24.52M35   17.469  3:26
9  David SchrierDynamica25.09Mse   17.272  3:28
10  Rens de RidderArnemuiden25.12Mse   17.238  3:29
11  Arjen van OordOost-Souburg25.24M35   17.102  3:30
12  Crum van der LindenDynamica25.28Mse   17.058  3:31
13  Ruud HoosemansDynamica25.36Mse   16.969  3:32
14  Remy VasseurVlissingen25.41M35   16.914  3:33
15  Adriaan van KeulenMiddelburg25.57M35   16.740  3:35
16  John RaviaDelta Sport25.59M45   16.718  3:35
17  Erik GoossenScheldesport26.02M45   16.686  3:36
18  Arno van TriestPutte26.07M35   16.633  3:36
19  Jan-Willem RoelseGonzalez Running26.11Mse   16.591  3:37
20  Edwin de la RuelleKoewacht26.15M45   16.549  3:38
21  Peter van LimbergenAV'5626.21M40   16.486  3:38
22  Willem de KorteGonzalez Running26.23Mse   16.465  3:39
23  Jan HoppenbrouwersRijen26.27M35   16.423  3:39
24  Arjo VerhageDynamica26.35M45   16.341  3:40
25  Marien JongeneelWoerden26.41Mse   16.280  3:41
26  Yann SinkeAV'5627.18Mse   15.912  3:46
27  Adrie FaesDynamica27.24M55   15.854  3:47
28  Jozias BooneAV'5627.28M35   15.816  3:48
29  Peter MeeuwsenKrabbendijke27.30Mse   15.796  3:48
30  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge27.45M50   15.654  3:50
31  Karel UitterlindenSpirit27.50M45   15.607  3:51
32  Marianne de KokDynamica27.53V45   15.579  3:51
33  Jurrit SzarafinskiMiddelburg27.56M35   15.551  3:51
34  Tom VerbeekAV'5628.02M35   15.496  3:52
35  Niels van TuilAV'5628.08Mse   15.441  3:53
36  John NieuwenhuizeAV'5628.11M35   15.413  3:54
37  Rob de PagterDynamica28.14M35   15.386  3:54
38  Martijn HoosemansDynamica28.17M35   15.359  3:54
39  Wolter VosDynamica28.19M45   15.341  3:55
40  Monique VerschuureAV'5628.21V35   15.323  3:55
41  Arnoud RijkAV'5628.24Mse   15.296  3:55
42  Jaap WoutersOostkapelle28.30Mse   15.242  3:56
43  Leonie TonAV'5628.33V40   15.215  3:57
44  Henrik WesterweeleDynamica28.35M35   15.198  3:57
45  Arjan KranenburgOost-Souburg28.36Mse   15.189  3:57
46  Bart de VisserSerooskerke28.46Mse   15.101  3:58
47  Esther PlatteeuwScheldesport28.57Vse   15.005  4:00
48  Jan de WildeAV'5629.00M55   14.979  4:00
49  Jan MolendijkKrabbendijke29.23Mse   14.784  4:04
50  Jesper DavidseAmsterdam29.26Mse   14.759  4:04
51  Stefan den HollanderMeliskerke29.28Mse   14.742  4:04
52  Jeroen van der MeideVlissingen29.31M35   14.717  4:05
53  Andre MeijersAV'5629.33M45   14.701  4:05
54  Alex SchellenVlissingen29.35M55   14.684  4:05
55  Marco MoerlandArnemuiden29.38Mse   14.659  4:06
56  Gijsbert ElstgeestAV'5629.40M45   14.643  4:06
57  Freddie BoumaSteenwijk29.42M55   14.626  4:06
58  Lion BaasVlissingen29.45M40   14.602  4:07
59  Bart VerhaegheKapelle-Biezelinge29.48M35   14.577  4:07
60  Mark van der Kooijs-Heer Abtskerke29.51M35   14.553  4:07
61  Martin PruijsersDynamica29.54M45   14.528  4:08
62  Tim KramerAV'5629.59Mse   14.488  4:08
63  Manno VerburgDynamica30.02Mse   14.464  4:09
64  Adriaan WattelMiddelburg30.06Mse   14.432  4:09
65  Theo den HerderAV'5630.08M60   14.416  4:10
66  Robert-Jan SandermanRijssen30.11Mse   14.392  4:10
67  Rachel SandermanRijssen30.14Vse   14.368  4:11
68  Yannick ButMiddelburg30.17Mse   14.345  4:11
69  Monica SanderseDynamica30.25V35   14.282  4:12
70  Peter DekkerZoutelande30.27M40   14.266  4:12
71  Rinus PaardekooperAV'5630.30M55   14.243  4:13
72  Edwin van AlphenDynamica30.31M45   14.235  4:13
73  Frans BosDynamica30.34M65   14.212  4:13
74  Vincent ToutenhoofdWestkapelle30.39M45   14.173  4:14
75  Dennis de NooijerVlissingen30.41M45   14.158  4:14
76  Ronald GeertseSerooskerke30.43M35   14.142  4:15
77  Jorn SoethoutMiddelburg30.46Mse   14.119  4:15
78  Johan LorierVlissingen30.49M40   14.096  4:15
79  Erik GoedhartMiddelburg30.51M45   14.081  4:16
80  Ruben BoutensMiddelburg30.54Mse   14.058  4:16
81  Aloys LockefeerMiddelburg30.56Mse   14.043  4:16
82  Henk LousDynamica30.59M55   14.020  4:17
83  Co de FeijterDelta Sport31.01M50   14.005  4:17
84  Johan SpruitKapelle-Biezelinge31.03Mse   13.990  4:17
85  Dennis BootsgezelVlissingen31.05M35   13.975  4:18
86  Ramon de NooijerEindhoven31.18Mse   13.879  4:19
87  Johan de VliegerDynamica31.29M60   13.798  4:21
88  Jack SmitsDynamica31.31M55   13.783  4:21
89  Stefan van den ToornDelft31.32Mse   13.776  4:21
90  Rick de SmitAV'5631.35Mse   13.754  4:22
91  Arthur van AartsenDynamica31.39M40   13.725  4:22
92  Jacob WietsmaRijssen31.41M55   13.711  4:23
93  Paco LousVlissingen31.43Mse   13.696  4:23
94  Peter SchouwenaarKoudekerke31.46M45   13.675  4:23
95  Merijn van den BergMiddelburg31.48Mse   13.660  4:24
96  Maurice SteketeeMiddelburg31.49M35   13.653  4:24
97  Adrie JanseArnemuiden31.52M55   13.632  4:24
98  Jesse BeijerMiddelburg31.54Mse   13.618  4:24
99  Annette BevelanderRilland31.56Vse   13.603  4:25
100  Nick PaulusseOost-Souburg31.58M45   13.589  4:25
101  Hans SuilenSommelsdijk32.01M45   13.568  4:25
102  Jan-Peter SinkeMeliskerke32.03Mse   13.554  4:26
103  Gert-Jan JobseVlissingen32.06M45   13.533  4:26
104  Frans DaalmanWielingen32.08M65   13.519  4:26
105  Niels LuteijnMiddelburg32.11Mse   13.498  4:27
106  Gertjan BakkerAV'5632.13M45   13.484  4:27
107  Renate de ReusVlissingen32.15Vse   13.470  4:27
108  Raoul van den HovenMiddelburg32.18Mse   13.449  4:28
109  Henny StratingAV'5632.21V45   13.428  4:28
110  Kees van der HeijdenDynamica32.23M45   13.414  4:28
111  Gerrit SpaansAV'5632.25M60   13.401  4:29
112  Seth DijkstraGonzalez Running32.27M45   13.387  4:29
113  Patrick KokVlissingen32.29M45   13.373  4:29
114  Maartje KasteleinVlissingen32.31Vse   13.359  4:29
115  Leon VermeulenWemeldinge32.34M35   13.339  4:30
116  Kees de VisserAagtekerke32.38M50   13.312  4:30
117  Jerfy BooijMiddelburg32.41Mse   13.291  4:31
118  Wim HuurmanAV'5632.45M55   13.264  4:31
119  Arthur PouwelseMiddelburg32.48M55   13.244  4:32
120  Anton van BelzenArnemuiden32.51Mse   13.224  4:32
121  Ingrid KoeneAV'5632.55V50   13.197  4:33
122  Wim de JongeAV'5632.59M65   13.170  4:33
123  Leander CorbijnMiddelburg33.01Mse   13.157  4:34
124  Mark BouterseKapelle-Biezelinge33.08Mse   13.111  4:35
125  Pascal van de VoordeMiddelburg33.12M35   13.084  4:35
126  Jos PutVlissingen33.16M50   13.058  4:36
127  Andre KramerYerseke33.20M45   13.032  4:36
128  Patrick van den DoelGoes33.23Mse   13.012  4:37
129  Berry KnibbelerScheldesport33.27M55   12.987  4:37
130  Bereket PetersenAV'5633.34Mse   12.941  4:38
131  Stef KapteijnAV'5633.37Mse   12.922  4:39
132  Natalie SinkeGonzalez Running33.39V40   12.909  4:39
133  Niek van BelzenArnemuiden33.41M45   12.897  4:39
134  Dik van KempenAsperen33.43M35   12.884  4:39
135  Ronald van de VreedeKrabbendijke33.46Mse   12.865  4:40
136  Gerard BrasDynamica33.48M60   12.852  4:40
137  Nathalie SlabbekoornAV'5633.51Vse   12.833  4:41
138  Bianca SteijnAV'5633.53Vse   12.820  4:41
139  Christel VerbeekVlissingen33.55V45   12.808  4:41
140  Petra BruijsSpado33.58V45   12.789  4:41
141  Dinant SijpKapelle-Biezelinge34.00Mse   12.776  4:42
142  Koen de VriesDynamica34.03M55   12.758  4:42
143  Paul van TuilBurgh-Haamstede34.05M45   12.745  4:42
144  Marcel van de KetterijVlissingen34.08M45   12.727  4:43
145  Wim TabakDynamica34.10M55   12.714  4:43
146  Achab ZekriPutte34.13Vse   12.696  4:44
147  Kees SnoekGroot Ammers34.16M55   12.677  4:44
148  Kevin MoolenaarVlissingen34.19Mse   12.659  4:44
149  Jan BakkerVlissingen34.22M55   12.640  4:45
150  Marcel van GilstAV'5634.25M45   12.622  4:45
151  Mariska de KrooNieuw- en Sint Joosland34.31V35   12.585  4:46
152  Corina van de WegeScheldesport34.36V45   12.555  4:47
153  Rian FlikweertDynamica34.44V55   12.507  4:48
154  John GuequierreDynamica34.47M65   12.489  4:48
155  Angela BuijckMiddelburg34.49V35   12.477  4:49
156  Pieter de GaaijMiddelburg34.57M55   12.429  4:50
157  Bart van BelleVlissingen35.12Mse   12.341  4:52
158  Kevin de PagterArnemuiden35.15Mse   12.323  4:52
159  Suzanne GeschiereDynamica35.28V50   12.248  4:54
160  Josa van VlietScheldesport35.33V45   12.219  4:55
161  Niels OvingMiddelburg35.35M35   12.208  4:55
162  Marijn TraasHeinkenszand35.38Mse   12.191  4:55
163  Anne van HouwelingenMiddelburg35.41V45   12.174  4:56
164  Jan CornelisseMiddelburg35.43M50   12.162  4:56
165  Fred BruensGoirle35.46M55   12.145  4:56
166  Ad van den BergAV'5635.48M45   12.134  4:57
167  Eva van HoekMiddelburg35.51Vse   12.117  4:57
168  Marco OlivierVlissingen35.53M45   12.106  4:57
169  Henk van der PoelWestkapelle35.56M60   12.089  4:58
170  Robert van SchaikGoes35.59M35   12.072  4:58
171  Thomas VeerhoekBiggekerke36.02Mse   12.056  4:59
172  Karin van NoordenVlissingen36.04V45   12.044  4:59
173  Hans LievenseMiddelburg36.07M45   12.028  4:59
174  Max VeerhoekBiggekerke36.10Mse   12.011  5:00
175  Corry de SchachtOost-Souburg36.13V45   11.994  5:00
176  Stefan van den DriesHeinkenszand36.16Mse   11.978  5:01
177  Jan BorraBiggekerke36.18M35   11.967  5:01
178  Roy KlopDelta Sport36.20M45   11.956  5:01
179  Jochem LeijnseMiddelburg36.23Mse   11.940  5:02
180  Chantal van de GuchteRenesse36.25V35   11.929  5:02
181  Marion GoossenScheldesport36.29V45   11.907  5:02
182  Maurits de FeijterLewedorp36.32Mse   11.891  5:03
183  Marianne KnijfScheldesport36.34V55   11.880  5:03
184  Annemarie VerschuureAV'5636.35V35   11.874  5:03
185  Anne de WinterOvezande36.38Vse   11.858  5:04
186  Marloes SaamanZoutelande36.40V35   11.847  5:04
187  Lars SiereveldColijnsplaat36.43Mse   11.831  5:04
188  Michel MeeuwseVlissingen36.46M45   11.815  5:05
189  Jurgen PhilipsenMiddelburg36.48M45   11.804  5:05
190  Esther van SluijsAV'5636.50V40   11.794  5:05
191  Edwin BlokMiddelburg36.53M35   11.778  5:06
192  Bram BrasserVlissingen36.58M55   11.751  5:06
193  Leen JasperseDynamica37.05M65   11.714  5:07
194  Steven DeesWissenkerke37.13M35   11.672  5:08
195  Rosette VerkaartWielingen37.15V35   11.662  5:09
196  Sylvia GlerumDelta Sport37.18V40   11.646  5:09
197  Ineke TempelaarDynamica37.21V55   11.631  5:10
198  Amber MiddelhoekDelft37.26Vse   11.605  5:10
199  Hans WestveerAV'5637.30M55   11.584  5:11
200  Johan RijkeboerFlakkee37.34M55   11.563  5:11
201  Jochem RietveldGoes37.40Mse   11.533  5:12
202  Rainier ZweepKamperland37.43M45   11.517  5:13
203  Marcel PelsterMiddelburg37.54M35   11.462  5:14
204  Jaap LuitwielerDynamica37.58M65   11.442  5:15
205  Debby Elstgeests-Heerenhoek38.02V35   11.422  5:15
206  Jan EuserVeere38.04M65   11.412  5:15
207  Ellie SpaansAV'5638.13V55   11.367  5:17
208  Mariska de BreeMiddelburg38.15Vse   11.357  5:17
209  Andre GoossensGoes38.18Mse   11.342  5:17
210  Brenne BrepeolsBilzen38.27Mse   11.298  5:19
211  Mirelle van den BerghScheldesport38.36V35   11.254  5:20
212  Harrold de RaadMiddelburg38.38M35   11.244  5:20
213  Herman BrepoelsBilzen38.42M45   11.225  5:21
214  Arthur StijnsDynamica38.45M65   11.210  5:21
215  Stephan StokmanDynamica38.51Mse   11.181  5:22
216  Marko Zijls-Heer Hendrikskinderen38.57M35   11.153  5:23
217  Nicky Aalderss-Heer Hendrikskinderen38.58Mse   11.148  5:23
218  Rene VerhulstAV'5638.59M55   11.143  5:23
219  Willem PosthumusVlissingen39.05M65   11.115  5:24
220  Inge SteketeeOost-Souburg39.07Vse   11.105  5:24
221  Selena PooleVlissingen39.09Vse   11.096  5:24
222  Nicky MoolenaarVlissingen39.12M35   11.082  5:25
223  Aart van LuijkDynamica39.14M55   11.072  5:25
224  Edwin de KeijzerOost-Souburg39.17M35   11.058  5:26
225  Chris van AntwerpenAV'5639.22M35   11.035  5:26
226  Igna BecksGonzalez Running39.25V55   11.021  5:27
227  Irma van den DriestMiddelburg39.30Vse   10.997  5:27
228  Karin de RijkeColijnsplaat39.32V35   10.988  5:28
229  Charles JillebaVlissingen39.36M65   10.970  5:28
230  Wendy TheuneDynamica39.40V40   10.951  5:29
231  Michael VermaatOost-Souburg39.43Mse   10.937  5:29
232  Ingrid RijkGoes39.46V35   10.924  5:30
233  Danny van 't WesteindeGoes39.52M35   10.896  5:30
234  Bjorn JansenZevenaar39.56M35   10.878  5:31
235  Evi FoubertVlissingen40.01Vse   10.855  5:32
236  Michelle DoeselaarVlissingen40.07Vse   10.828  5:32
237  Annemieke HoumesGonzalez Running40.22V35   10.761  5:35
238  Robby VerberkmoesTerneuzen40.49M45   10.643  5:38
239  Veroni MeijerMiddelburg40.52V35   10.630  5:39
240  Mary KerckhoveVlissingen40.55V45   10.617  5:39
241  Wouter van den DriesHeinkenszand41.01M35   10.591  5:40
242  Chantal de KoningColijnsplaat41.04V35   10.578  5:40
243  Carla ZegersKoewacht41.12V45   10.544  5:41
244  Els GelokDynamica41.17V60   10.522  5:42
245  Sjoerd WassinkVlissingen41.19Mse   10.514  5:42
246  Liesbeth RijnbergGrijpskerke41.38V35   10.434  5:45
247  Marjan de SchipperMiddelburg41.54V35   10.368  5:47
248  Carolien BoerHarderwijk42.03Vse   10.331  5:48
249  Tonnie van der TuinAV'5642.13Mse   10.290  5:50
250  Janneke BoutensMiddelburg42.18V55   10.270  5:51
251  Hans van SluijsDynamica42.34M65   10.205  5:53
252  Jacco van de GruiterArnemuiden42.48M35   10.150  5:55
253  Leo van DrielVlissingen42.52M55   10.134  5:55
254  Mark WoutersOostkapelle42.56Mse   10.118  5:56
255  Patty FranseAV'5643.05Vse   10.083  5:57
256  Geo WalraadVlissingen43.13M55   10.052  5:58
257  Jacqueline MeijersAV'5643.19V40   10.028  5:59
258  Karien de MeijAV'5643.29V50   9.990  6:00
259  Lisette HuigeYerseke43.34V35   9.971  6:01
260  Lenie van KlevenVlissingen43.38V60   9.956  6:02
261  Marcel MohrAV'5644.18M55   9.806  6:07
262  Linda BeekeAV'5644.22V45   9.791  6:08
263  Wilma van de GruiterArnemuiden44.37Vse   9.736  6:10
264  Loek KwakkelaarDynamica44.39M65   9.729  6:10
265  Elvira ToubianaAV'5644.52V45   9.682  6:12
266  Greet CasierVlissingen44.58V55   9.660  6:13
267  Marcelina van der MolenVlissingen45.01V35   9.650  6:13
268  Jorien BuijsOost-Souburg45.04Vse   9.639  6:13
269  Jeantina MachielsenVlissingen45.07V35   9.628  6:14
270  Tamara SchoningMiddelburg46.23V35   9.365  6:24
271  Angelique van de BergVlissingen47.08V35   9.216  6:31
272  Margaretha LacourVlissingen49.14V55   8.823  6:48
273  Christa VerhulstGonzalez Running50.53V45   8.537  7:02
274  Gert-Jan HafkampHeiloo51.41M55   8.405  7:08
Mannen: 197 (71.9%) => M35=41 - M40=5 - M45=35 - M50=5 - M55=27 - M60=5 - M65=12 - Mse=67
Vrouwen: 77 (28.1%) => V35=22 - V40=6 - V45=15 - V50=3 - V55=8 - V60=2 - Vse=21

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Tim van den Broeke22:46Erwin Adan23:00Erwin Harmes23:21Marianne de Kok27:53274
2016Tim Pleijte23:20Erwin Harmes23:32Tim van den Broeke23:50Marianne de Kok27:28330
2015Tim Pleijte23:36Erwin Harmes23:54Martijn de Kok24:17Sabine van de Reijt26:08315
2014Erwin Harmes22:15Tim Pleijte22:51Erwin Adan23:18Anjolie Engels26:34301
2013Tim Pleijte23:01Erwin Harmes23:32Michel Schrier24:15Juriena de Vries28:23303
2012Tom Koetsenruijter22:47Tim Pleijte22:52Ronnie Overgaauw23:13Anjolie Engels25:47294
2011Tim Pleijte22:15Erwin Harmes23:20Erwin Adan23:33Anjolie Engels26:06293
2010Tim Pleijte23:56Arjan Beije24:00Jesper Francke24:10Anjolie Engels27:32286
2009Wim Padmos22:47Michel Schrier22:50Tim Pleijte22:54Sandra de Block26:50348
2008Pascal van Troost23:25Michel Schrier23:40Arjan Beije23:47Anjolie Engels28:01258
2007Michel Schrier24:04Pascal van Troost24:17Arjan Beije24:36Brigitte Nieuwlaat28:57251
2006Jeroen van Damme22:37Morris Wols23:42Niels Koole23:51Marisa Hopmans27:22236
2005Huub Maas22:14Colin Bekers22:22Mark Kwakernaak22:40Anjolie Engels27:18221
2004Arjan Beije23:56Edwin Stolk24:23Miquel van Tongeren24:33Anjolie Engels27:19177
2003Wim Padmos23:05Sébastièn Schletterer23:18Mark Kwakernaak23:20Marlies Kort26:21167
2002Niels Koole23:27Arjan Beije23:29Fouad Fertoute23:44Anja van der Heyden26:50116
2001Arjan Beije23:23Niels Koole23:29Pieter Rijnders23:45Marlies Kort25:59130
2000John Vermeule23:21Jack Hopmans23:26Alwin Vermeulen23:29Edith Gerards28:4579
1999Alwin Vermeulen23:25Erik Goossen23:39Jan de Bart23:51Marlies Kort27:1781
1998Miquel van Tongeren23:22Sepp Vermeulen23:24Theo Rabout23:36Karin Bastian28:0774


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.146 seconden nodig om deze lijst met 274 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

001 Verbrugge Mees       AV'56            900 0:07:27   1eJ13-14 16.107  3.43 min/km
002 Koops Thijs          Souburg          983 0:07:32   2eJ13-14 15.929  3.46 min/km
003 Verbrugge Ipe        AV'56            968 0:07:47   1eJ11-12 15.417  3.53 min/km
004 Zerbib Raphael       Dynamica         960 0:08:01   3eJ13-14 14.968  4.00 min/km
005 Houwelingen Tom van  Dynamica         973 0:08:10   2eJ11-12 14.693  4.05 min/km
006 Koole Stijn          Dynamica         974 0:08:11   1eJ09-10 14.663  4.05 min/km
007 Geense Bowen         AV'56            961 0:08:15   3eJ11-12 14.545  4.07 min/km
008 Rijkhals Jeffrey     Dynamica         918 0:08:18   4eJ11-12 14.457  4.09 min/km
009 Veerhoek Maik        Biggekerke       992 0:08:21   2eJ09-10 14.371  4.10 min/km
010 Haar Dana ter        Dynamica         995 0:08:23   1eM13-14 14.314  4.11 min/km
011 Lorier Lisanne       Dynamica         978 0:08:31   1eM11-12 14.090  4.15 min/km
012 Vael Luca            Dynamica         912 0:08:34   5eJ11-12 14.007  4.16 min/km
013 Verbrugge Mette      AV'56            923 0:08:43   2eM11-12 13.766  4.21 min/km
014 Koole Lars           Dynamica         914 0:08:52   3eJ09-10 13.533  4.26 min/km
015 Luijk Zoe van        AV'56            994 0:08:55   3eM11-12 13.457  4.27 min/km
016 Koopman Kasper       Dynamica         981 0:08:59   4eJ09-10 13.358  4.29 min/km
017 Kapteijn Mart        AV'56            989 0:09:07   6eJ11-12 13.162  4.33 min/km
018 Berg Nino van den    AV'56            996 0:09:27   7eJ11-12 12.698  4.43 min/km
019 Elstgeest Lotte      AV'56            966 0:09:32   4eM11-12 12.587  4.46 min/km
020 Boonman Jasper       Dynamica         990 0:09:52   1eJ07-08 12.162  4.56 min/km
021 Hack Zoe             Vlissingen       911 0:10:03   2eM13-14 11.940  5.01 min/km
022 Schoe Floortje       Vlissingen       920 0:10:05   1eM09-10 11.900  5.02 min/km
023 Lorier Floor         Vlissingen       977 0:10:28   2eM09-10 11.464  5.13 min/km
024 Boonman Anouk        Nieuwdorp        991 0:10:41   3eM09-10 11.232  5.20 min/km
025 Ingelse Fenna        Dynamica         913 0:10:47   1eM07-08 11.128  5.23 min/km
026 Meide Micha van der  Dynamica         917 0:10:51   2eJ07-08 11.059  5.25 min/km
027 Luijk Daan van       AV'56            959 0:11:06   3eJ07-08 10.810  5.33 min/km
028 Sluijs Femke van     AV'56            998 0:11:33   5eM11-12 10.389  5.46 min/km
029 Visschers Kira       Rilland          915 0:12:17   2eM07-08 09.769  6.08 min/km
030 Visschers Noah       Rilland          916 0:12:34   4eJ07-08 09.549  6.16 min/km

opm o.v.v. startnummer binnen 5 dagen naar aeromad@zeelandnet.nl

>>>>>Stratenloopcircuit mannen 2017
>>>>>naam                  vereniging        stn  zou yer wkp bhs vli   ptn
001  Adan Erwin            Dynamica          023      500 499 500 499   1998 01e H20
002  Overgaauw Ronnie      Dynamica          009  498 498 497 499 497   1992 02e H20
003  Wiessner Ralph        Dynamica          003  497 493 496 497 496   1986 01e H35
004  Goossen Erik          Scheldesport      027  491 492 488 493 484   1964 01e H45
005  Vasseur Remy          Vlissingen        047  492 495 489     487   1963 02e H35
006  Sparrentak Wim van    Dynamica          038  489 490 485 489       1953 02e H45
007  Triest Arno van       Putte             040  488 486 486 491 483   1951 03e H35
008  Korte Willem de       Gonzalez RT       075  486 483 484 487 479   1940 03e H20
009  Hoppenbrouwers Jan    Rijen             039  485 482 480 488 478   1935 04e H35
010  Limbergen Peter van   AV'56             080  484 484 481 483 480   1932 05e H35
011  Verhage Arjo          Dynamica          021  483 481 478 486 477   1928 03e H45
012  Slabbekoorn John      Kapelle           074  477 477 474 479 471   1907 04e H45
013  Kok Erik              Dynamica          043  479 472 479 474       1904 05e H45
014  Roelse Jan-Willem     Gonzalez RT       069  463 478     481 482   1904 04e H20
015  Boone Jozias          AV'56             008  473 473 472 477 473   1896 06e H35
016  Faes Adrie            Dynamica          059  478 468 471     474   1891 01e H55
017  Meeuwsen Peter        Krabbendijke      068  467 474 475     472   1888 05e H20
018  Boon Jonathan         Gonzalez RT       079  475 471 473 466       1885 07e H35
019  Alphen Edwin van      Dynamica          032  468 460 469 471 433   1868 06e H45
020  Rijk Arnoud           AV'56             060  459 459 457 468 462   1848 06e H20
021  Wattel Adriaan        Middelburg        041  466 455 464 461 440   1846 07e H20
022  Koole Jan-Kees        AV'56             062  448 462 466 467       1843 08e H20
023  Wilde Jan de          AV'56             064  455 447 461 464 456   1836 02e H55
024  Visser Bart de        Serooskerke       031  458 458 462     458   1836 09e H20
025  Wouters Jaap          Oostkapelle       049  449 457 458 456 461   1832 10e H20
026  Hoosemans Martijn     Dynamica          013  451 445 470     464   1830 08e H35
027  Besuijen Marius       AV'56             024  469 450 453 442       1814 03e H55
028  Pagter Rob de         Dynamica          034  439 438 452 454 465   1810 09e H35
029  Meijers Andre         AV'56             050  436 439 450 450 451   1790 07e H45
030  Pruijsers Martin      Dynamica          063  438 440 451 447 443   1781 08e H45
031  Baas Lion             Vlissingen        005  443 441 441 445 446   1775 10e H35
032  Keulen Bram van       Meliskerke        017  437 435 448 438       1758 09e H45
033  Moerland Marco        Arnemuiden        042  416 426 436 439 449   1750 11e H20
034  Bos Frans             Dynamica          055      433 444 434 432   1743 01e H65
035  Spruit Johan          Kapelle           035  429 430 430 435 421   1724 12e H20
036  Lous Henk             Dynamica          037  435 405 440 423 423   1721 04e H55
037  Paardekooper Rinus    AV'56             051  424 424 429 432 434   1719 05e H55
038  Feijter Co de         DeltaSport        014  423 418 428 429 422   1702 10e H45
039  Bootsgezel Dennis     Vlissingen        086  417 415 438 416 420   1691 11e H35
040  Smit Rick de          AV'56             048  405 417 426 425 415   1683 13e H20
041  Bakker Gertjan        AV'56             054  382 414 432 398 399   1643 11e H45
042  Steketee Maurice      Middelburg        026  406 409 413 412 409   1643 12e H35
043  Heijden Kees van der  Dynamica          004  412 398 424 407 396   1641 12e H45
044  Jonge Wim de          AV'56             018  411 404 418 401 385   1634 02e H65
045  Pouwelse Arthur       Middelburg        076  413 397 410 404 387   1624 06e H55
046  Visser Kees de        Aagtekerke        087  389 406 421 399 390   1616 13e H45
047  Spaans Gerrit         AV'56             036  407 399 409 392 395   1610 07e H55
048  Aalders Nicky         s-HHendrikskinde  007  396 402 408 397 314   1603 14e H20
049  Huurman Wim           AV'56             028  400 393 405 396 388   1594 08e H55
050  Berg Marijn v d       Middelburg        056  359 357 416 389 410   1574 15e H20
051  Guequierre John       Dynamica          066  387 386 401 383 359   1557 03e H65
052  Schouwenaar Peter     Koudekerke        070  353 389     391 411   1544 14e H45
053  Kakes Mark            AV'56             044  374 374 392 375       1515 15e H45
054  Harmes Erwin          Gonzalez RT       001  500     498     498   1496 13e H35
055  Luijk Lion van        Dynamica          052  395 391 360 350       1496 09e H55
056  Traas Marijn          Heinkenszand      073  367 363 386 373 354   1489 16e H20
057  Olivier Marco         Vlissingen        058  366 364 389 368 349   1487 16e H45
058  Bruijn Boris de       AV'56             011  490 491 487           1468 14e H35
059  Veerhoek Max          Biggekerke        019  362 350 384 354 344   1450 17e H20
060  Borra Jan             Biggekerke        077  364     380 364 342   1450 15e H35
061  Dries Stefan van den  Heinkenszand      022  363     379 360 343   1445 18e H20
062  Houweling Frank       AV'56             078  472 480 477           1429 16e H35
063  Pagter Kevin de       Arnemuiden        045  333 338 385 347 356   1426 19e H20
064  Vermare Alex          Kapelle           072  342 347 373 361       1423 17e H45
065  Pelster Marcel        Middelburg        082  334 349 363 359 325   1405 17e H35
066  Stijns Arthur         Dynamica          065  337 342 370 352 317   1401 04e H65
067  Hesp Niek             AV'56             029  336 341 366 358       1401 18e H45
068  Westveer Hans         AV'56             053  349 346 376     329   1400 10e H55
069  Euser Jan             Veere             033  340 343 369 348 323   1400 05e H65
070  Luijk Aart van        Dynamica          016  332 335 361 349 308   1377 11e H55
071  Geschiere Gilles      Gonzalez RT       085  453 456 463           1372 19e H45
072  Sluijs Hans van       Dynamica          012  330 330 357 345 293   1362 06e H65
073  Verhage Bram          Dynamica          030  461 449     451       1361 20e H45
074  Posthumus Willem      Vlissingen        061  343 339     353 312   1347 07e H65
075  Heilbron Dennis       Dynamica          006  465     420 414       1299 18e H35
076  Veerhoek Thomas       Biggekerke        020      356 388     346   1090 20e H20
077  Beije Arjan           DeltaSport        083  482         492       0974 21e H45
078  Nood Jeroen de        Dynamica          081  464     467           0931 19e H35
079  Humer Steffen         AV'56             057  380 382               0762 22e H45
080  Jaeger Edwin de       RKHAV             067  474                   0474 23e H45
081  Overweel John         Dynamica          071  431                   0431 08e H65
082  Brouwer Willem        Middelburg        010  390                   0390 09e H65
083  Rijkeboer Johan       Flakkee           025                  328   0328 12e H55
084  Zijl Marko            s-HHendrikskinde  015                  315   0315 20e H35

>>>>>Stratenloopcircuit vrouwen 2017
>>>>>naam                  vereniging        stn  zou yer wkp bhs vli   ptn
001  Ton Leonie            AV'56             133  500 497 500 500 498   1998 01e D35
002  Platteeuw Esther      Scheldesport      119  499 496 499     497   1991 01e D20
003  Sanderse Monica       Dynamica          145  495 493 498 498 495   1986 02e D35
004  Bruijs Petra          Spado             148  497 492 497 496 485   1982 01e D45
005  Bevelander Annette    Rilland           146  496 491 496 494 494   1980 02e D20
006  Balde Nelleke         Gonzalez RT       143  494 490 494 495       1973 03e D35
007  Strating Henny        AV'56             139      489 491 492 492   1964 02e D45
008  Koene Ingrid          AV'56             135  491 487 492 491 490   1964 03e D45
009  Zekri Achab           Putte             132  485 480 490 490 484   1949 03e D20
010  Steijn Bianca         AV'56             123      484 488 487 487   1946 04e D20
011  Flikweert Rian        Dynamica          125  486 478 487 485 481   1939 01e D55
012  Verhulst Petra        Dynamica          120  487 479 485 484       1935 04e D45
013  Geschiere Suzanne     Dynamica          127  483 473 479 483 479   1924 05e D45
014  Kraker Paulette de    Dynamica          141  480 474 480 479       1913 04e D35
015  Goossen Marion        Scheldesport      136  482 468 471 482 472   1907 06e D45
016  Verkaart Rosette      Wielingen         142  478 472 476 477 466   1903 05e D35
017  Sluijs Esther van     AV'56             144  475 470 475 478 467   1898 06e D35
018  Verschuure Annemarie  AV'56             128  476 471 481     470   1898 07e D35
019  Tempelaar Ineke       Dynamica          122  472 464 473 474 464   1883 02e D55
020  Elstgeest Debbie      AV'56             116  473     469 475 462   1879 08e D35
021  Glerum Sylvia         DeltaSport        134  468 467 468 476 465   1879 09e D35
022  Saaman Marloes        Zoutelande        140  467     470 471 468   1876 10e D35
023  Spaans Ellie          AV'56             121  464 461 466 470 461   1861 03e D55
024  Becks Igna            Gonzalez RT       117  465     464 468 456   1853 04e D55
025  Doeselaar Michelle    Vlissingen        129  463 458 457 465 450   1843 05e D20
026  Houmes Annemieke      Gonzalez RT       131  462 463     466 449   1840 11e D35
027  Meijer Veroni         Middelburg        137  460 454 458 464 448   1836 12e D35
028  Rijke Karin de        Colijnsplaat      147  457 455     467 454   1833 13e D35
029  Kleven Lenie van      VVN Vlissingen    138  459 453 456 460 435   1828 05e D55
030  Koning Chantal de     Colijnsplaat      118  458 456     463 446   1823 14e D35
031  Machielse Roxanne     Goes              130  474 476 478           1428 06e D20
032  Bree Mariska de       Middelburg        124  466     462     460   1388 07e D20
033  Vries Jannie de       Dynamica          126  489 481               0970 06e D55
034  Verschuure Monique    AV'56             150                  499   0499 15e D35

>>>>>Jeugdcircuit 2017
>>>>>naam                  vereniging        stn  zou yer wkp bhs vli   ptn
001  Verbrugge Mees        AV'56             900          500 500 500   1500 01e J13-14
002  Koops Thijs           Souburg           983  500 500         499   1499 02e J13-14
003  Verbrugge Ipe         AV'56             968      499 499 498 498   1496 01e J11-12
004  Baar Remco de         AV'56             980  499 497 498           1494 02e J11-12
005  Zerbib Raphael        Dynamica          960  498 498 497     497   1493 03e J13-14
006  Dees Tom              AV'56             985  496 493 495 496       1487 04e J13-14
007  Geense Bowen          AV'56             961  497 494     493 494   1485 03e J11-12
008  Haar Dana ter         Dynamica          995      496 494 495 491   1485 01e M13-14
009  Smits Veerle          AV'56             999  495 495     494       1484 02e M13-14
010  Houwelingen Tom van   Dynamica          973  492     492 491 496   1480 04e J11-12
011  Baar Sanne de         AV'56             979  493 492 490 492       1477 03e M13-14
012  Steenblok Koen        AV'56             984  494 491 489           1474 01e J09-10
013  Veerhoek Maik         Biggekerke        992  491 487 485 489 492   1472 02e J09-10
014  Koole Stijn           Dynamica          974  489 488         495   1472 03e J09-10
015  Maranus Femke         Westkapelle       970  490 489 491           1470 01e M09-10
016  Verbrugge Mette       AV'56             923          488 487 488   1463 01e M11-12
017  Kraker Yasmine de     Dynamica          997  487     486 488       1461 02e M09-10
018  Koopman Kasper        Dynamica          981  486     482 486 485   1457 04e J09-10
019  Luijk Zoe van         AV'56             994  484 482 484 480 486   1454 02e M11-12
020  Kapteijn Mart         AV'56             989      484     483 484   1451 05e J11-12
021  Dikkenberg Inke vd    AV'56             967  481 480     481       1442 03e M09-10
022  Kok Timon             Armemuiden        982  477 478 483 477       1438 06e J11-12
023  Boonman Jasper        Dynamica          990  475 477 478     481   1436 01e J07-08
024  Elstgeest Lotte       AV'56             966  476     475     482   1433 03e M11-12
025  Lorier Floor          Vlissingen        977  474         475 478   1427 04e M09-10
026  Boonman Anouk         Nieuwdorp         991      474 476     477   1427 05e M09-10
027  Jonge Dylano de       Dynamica          962  473 476 474           1423 02e J07-08
028  Luijk Daan van        AV'56             959  470 471 472 473 474   1419 03e J07-08
029  Dees Rody             AV'56             986  468 472 473 474       1419 05e J09-10
030  Sluijs Femke van      AV'56             998  472     470 472 473   1417 04e M11-12
031  Kapteijn Lisa         AV'56             988      490     490       0980 04e M13-14
032  Karelse Yara          AV'56             940  483     487           0970 05e M11-12
033  Simonse Jesper        Goes              964  482 486               0968 07e J11-12
034  Simonse Marit         AV'56             963  485 481               0966 06e M09-10
035  Berg Nino van den     AV'56             996  480             483   0963 08e J11-12
036  Geense Mauro          Waarde            945      483     476       0959 06e J09-10
037  Geus Brigitte de      AV'56             969  479 479               0958 07e M09-10
038  Vervuurt Valentijn    Middelburg        972  471 475               0946 07e J09-10
039  Luijk Tess van        AV'56             993      470     471       0941 08e M09-10
040  Bayer Maxwell         Huizen            932              499       0499 09e J11-12
041  Dikkenberg Jesse vd   AV'56             926              497       0497 05e J13-14
042  Feleus Milan          Westkapelle       934          496           0496 10e J11-12
043  Engels Ivar           Dynamica          936          493           0493 08e J09-10
044  Rijkhals Jeffrey      Dynamica          918                  493   0493 11e J11-12
045  Lorier Lisanne        Dynamica          978                  490   0490 06e M11-12
046  Vael Luca             Dynamica          912                  489   0489 12e J11-12
047  Sommeijer Lynn        Dynamica          987  488                   0488 05e M13-14
048  Koole Lars            Dynamica          914                  487   0487 09e J09-10
049  Andeweg Anouk         Rijen             931              485       0485 07e M11-12
050  Zuijderduijn Lars     av Rijnsoever     955      485               0485 10e J09-10
051  Hoog Yay de           Rotterdam         930              484       0484 04e J07-08
052  Geegers Cas           av Gloria         925              482       0482 13e J11-12
053  Steketee Linzy        Halle             941          481           0481 09e M09-10
054  Feleus Annick         Westkapelle       937          480           0480 10e M09-10
055  Hack Zoe              Vlissingen        911                  480   0480 06e M13-14
056  Marenbach Marie       Alpenrod          939          479           0479 07e M13-14
057  Schoe Floortje        Vlissingen        920                  479   0479 11e M09-10
058  Bouwman Kyani         Haamstede         929              479       0479 12e M09-10
059  Rietberg Stein        Dynamica          965  478                   0478 11e J09-10
060  Dijkman Lenneke       Utrecht           928              478       0478 13e M09-10
061  Steketee Veerle       Halle             942          477           0477 14e M09-10
062  Ingelse Fenna         Dynamica          913                  476   0476 01e M07-08
063  Meide Micha van der   Dynamica          917                  475   0475 05e J07-08
064  Barentsen Tino        Yerseke           953      473               0473 12e J09-10
065  Visschers Kira        Rilland           915                  472   0472 02e M07-08
066  Visschers Noah        Rilland           916                  471   0471 06e J07-08
067  Maranus Niek          Wstkapelle        935          471           0471 07e J07-08
068  Beusichem Gijs van    Zeist             927              470       0470 13e J09-10
069  Minderhoud Maud       Westkapelle       938          469           0469 15e M09-10
070  Ton Marijn            Blaricum          921              469       0469 03e M07-08
071  Geldof Roos           Dynamica          958  469                   0469 16e M09-10
072  Andriese Marjolein    Zoeterwoude       957      469               0469 17e M09-10
073  Ton Tijke             Blaricum          924              468       0468 08e J07-08
074  Nieuwenhuyze Peter    Yerseke           947      468               0468 14e J11-12
075  Noorden Lotte van     Vlissingen        971  467                   0467 18e M09-10
076  Hoogwoud Maja         Hoofddorp         922              467       0467 04e M07-08
077  Braal Jan de          Yerseke           952      467               0467 09e J07-08
078  Verschuure Fayenne    AV'56             954      466               0466 05e M07-08
079  Slager Lara           Yerseke           949      465               0465 19e M09-10
080  Boertjes Mike         Yerseke           951      464               0464 10e J07-08
081  Boertjes Rudy         Yerseke           950      463               0463 14e J09-10
082  Zoetewey Ruben        Yerseke           948      462               0462 11e J07-08
083  Burg Ben van          AV'56             956      461               0461 15e J09-10
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
03-08-2016 79e Boulevardloop VlissingenDynamica1882
29-07-2015 78e Boulevardloop VlissingenDynamica2518
30-07-2014 77e Boulevardloop VlissingenDynamica2965
31-07-2013 76e Boulevardloop VlissingenDynamica3993
01-08-2012 75e Boulevardloop VlissingenDynamica3035
03-08-2011 74e Boulevardloop VlissingenDynamica3281
14-07-2010 73e Boulevardloop VlissingenDynamica3085
29-07-2009 72e Boulevardloop VlissingenDynamica3220
30-07-2008 71e Boulevardloop VlissingenDynamica2494
01-08-2007 70e Boulevardloop VlissingenDynamica2571
02-08-2006 69e Boulevardloop VlissingenDynamica1693
03-08-2005 68e Boulevardloop VlissingenDynamica1327
04-08-2004 67e Boulevardloop VlissingenDynamica1548
30-07-2003 66e Boulevardloop VlissingenDynamica1097
31-08-2002 65e Boulevardloop VlissingenDynamica1084
01-08-2001 64e Boulevardloop VlissingenDynamica991
02-08-2000 63e Boulevardloop VlissingenDynamica869
04-08-1999 62e Boulevardloop VlissingenDynamica956
22-07-1998 61e Boulevardloop VlissingenDynamica933

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
24-09: Berlin marathon Berlijn (1)
marath Leendert van de Ven (PR 3.18.23)3.42.07  M50
24-09: Wegwedstrijd Steenbergen (7)
10 km Boris de Bruijn (PR)35.05  M35
10 km Johan Karelse (PR 37.58)38.55  M40
10 km Bastian Mathijssen (PR)40.04  M45
10 km Jaco Rip (PR 40.41)43.25  M35
10 km Sjaak Brouwer (PR 35.39)44.00  M50
10 km Elsbeth Haasnoot (PR)44.00  V35
10 km Nigel Sandifort (PR)44.51  Mse
24-09: Vestingloop Willemstad (8)
10 km Corne Nieuwkerk (PR 42.13)42.16  Mse
10 km Andre Meijers (PR)42.31  M45
10 km Bouwe Postma (PR)46.03  M55
10 km Theo Engel (PR 47.05)48.13  Mse
10 km Ron van Vliet (PR 49.54)54.36  Mse
10 km Mariette van Vliet (PR 51.23)57.10  Vse
5 km Paola van Gilst (PR)19.39  V40
5 km Patrick van Iersel (PR)20.00  M50
17-09: Halve van Hoogland (1)
17-09: 33e Dam tot Damloop Amsterdam (33)
10-09: 32e Halve Marathon Deurne (22)
10-09: Quikrun Roosendaal (3)
10-09: 30 km van Amsterdam-Noord (1)
09-09: 42e Run Winschoten (3)
03-09: Tilburg Ten Miles (15)
03-09: Halve Marathon Oostland (1)
02-09: Dingle Marathon Dunquin (6)
01-09: Track Meeting Utrecht (2)
29-08: 10km van Groot Steenbergen (12)
27-08: Dorpsloop Teteringen (2)
26-08: Ten Miles Veldhoven (2)
24-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
17-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
16-08: Wiekenloop Hulshorst (1)
11-08: Track Meeting Utrecht (3)
Atletiek Zeeland © 2017