dinsdag 26 september 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
23-09: Nieuwe hardloopschoenen kopen
19-09: 1e Kraaieloop is kennismaking met jongste dorp van Zeeland en omgeving
18-09: Bosse Pielenloop staat weer op de kaart!
12-09: Geloven in een wonder
12-09: Leonie Ton trots op gouden NK-medaille op 100 km hardlopen
11-09: Mijn Jungfrau marathon in Zwitserland
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 30-09: 10 Miles Philippine
vr 06-10: 10e Ladiesrun Zoutelande
za 07-10: Clingse Bosloop Kapellebrug
za 07-10: 15e Kustmarathon Zoutelande
zo 08-10: 34e Marathon Eindhoven
za 14-10: Bamisrun Kloosterzande
zo 15-10: 42e Amsterdam Marathon
za 21-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 21-10: 56e Singelloop Middelburg
vr 27-10: 2e Halloween Run Middelburg
za 28-10: 16e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 24-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand (93)
zo 24-09: 1e Kraaieloop Lewedorp
za 23-09: 3e Halve Marathon van Tholen
za 16-09: 1e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (104)
vr 15-09: 22e Stadsloop Goes (159)
za 09-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse (170)
za 02-09: 11e Kustloop Vrouwenpolder (477)
wo 30-08: Kreekloop Terneuzen (93)
vr 25-08: 8e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (108)
za 19-08: 31e Halve Marathon Westenschouwen (462)
di 15-08: 6e Zomerloop Zuidzande (85)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
33e Strandloop
Ouddorp, vrijdag 4 augustus 2017 - Organisatie: Flakkee
10 km
  1 Peeman Maikel              av Flakkee       259 0:36:05   1eHse
  2 Jacobs Arne                Eindhoven        203 0:36:19   2eHse
  3 SintNicolaas Ricardo       av Flakkee       250 0:36:56   1eH30
  4 Wolfert Eric               av Flakkee       226 0:37:43   3eHse
  5 Bouman David               av Flakkee       302 0:37:48   4eHse
  6 Fernandes Nixon            PAC              291 0:37:51   2eH30
  7 Leeuwen Henk van           Abbendbroek      205 0:38:19   5eHse
  8 Ravia Johnny               Delta Sport      194 0:39:52   1eH40
  9 Speksnijder Goos           Spark            214 0:39:55   3eH30
 10 Groot Tom                  av Flakkee       220 0:40:41   4eH30
 11 Uitterlinden Karel         Spirit           190 0:40:58   1eH50
 12 Verhage Arjo               Dynamica         239 0:41:06   2eH40
 13 Maliepaard Ruud            av Flakkee       789 0:41:08   6eHse
 14 Arensman John              av Flakkee       311 0:41:10   7eHse
 15 Verschoor Frido            Rotterdam        234 0:41:27   5eH30
 16 Dijk Matthijs van          Sommelsdijk      267 0:41:34   6eH30
 17 Waardenburg Richard van    Hellevoetsluis   228 0:41:56   3eH40
 18 Dorst Cock van             Pallas           771 0:42:59   2eH50
 19 Berge Laurey van den       av Flakkee       308 0:43:09   1eDse
 20 Pollemans Peter            O Tonge          179 0:43:20   8eHse
 21 Huizer Rob                 Spijkenisse      283 0:43:27   3eH50
 22 Bergen Ben van             Pallas'93        307 0:43:33   4eH50
 23 Engel Ferry                av Flakkee       189 0:43:40   5eH50
 24 Timmermans Charles         Pallas           168 0:43:48   6eH50
 25 Akershoek Leo              Stellerunners    313 0:44:28   4eH40
 26 Jong Merijn de             Spado            216 0:44:54   7eH30
 27 Eijken Mark van            av Flakkee       292 0:44:58   8eH30
 28 Dijk Ron van               av Flakkee       191 0:45:00   5eH40
 29 Nieuwenboom Erik           RA               263 0:45:08   6eH40
 30 Molendijk Jan              Krabbendijke     265 0:45:19   9eHse
 31 Kievit Chris               O Tonge          277 0:45:22   9eH30
 32 Berrevoets Steef           Delta Sport      306 0:45:25   7eH40
 33 Donkers Marc               av Flakkee       773 0:45:27   8eH40
 34 Kohn Ronald                Zuidland         206 0:45:38   7eH50
 35 Hordijk Daniel             Hellevoetsluis   764 0:45:44  10eH30
 36 Gent Jan van               Spirit           770 0:46:03   8eH50
 37 Kroon Maurits              Nw Vennep        270 0:46:10  10eHse
 38 Boutens Ruben              Middleburg       185 0:46:15  11eHse
 39 Mourik Brad                Sommelsdijk      211 0:46:24   9eH50
 40 Tieleman Henkjan           av Flakkee       245 0:46:50   9eH40
 41 HOek Jaap                  Goedereede       198 0:46:53  10eH50
 42 Graaf Ed de                Spark            288 0:46:55   1eH60
 43 Dijk Arie van              av Flakkee       294 0:46:58   2eH60
 44 Hartman Vanessa            Voorne Atletiek  170 0:47:00   1eD40
 45 Kouijzer Ruud              Amsterdam        219 0:47:04   3eH60
 46 Bennekom Jan van           Spirit           767 0:47:15  11eH50
 47 Vette Ruud de              Ouddorp          765 0:47:37  12eH50
 48 Goedendorp Richard         Pallas           180 0:47:52  11eH30
 49 Feijter Co de              Delta Sport      193 0:47:56  13eH50
 50 Kolloffel  Ronald          Waterweg         218 0:48:01  14eH50
 51 Collignon Sander           Mijnsheerenland  176 0:48:04  12eH30
 52 Raaijmakers Monique        Dordrecht        256 0:48:20   2eD40
 53 Os Mark van                Spark            768 0:48:26  13eH30
 54 Fluit Michel               Hellevoetsluis   415 0:48:29  15eH50
 55 Boer Christian             Barendrecht      303 0:48:32  14eH30
 56 Welle Jacob vd             Dirksland        775 0:48:34  12eHse
 57 Lous Henk                  Dynamica         201 0:48:36  16eH50
 58 Blok Martien               Voorne Atletiek  799 0:48:39   4eH60
 59 Eck Bart van               Westnaas         174 0:48:46  13eHse
 60 Ruben Marcel               Dordrecht        790 0:48:55  17eH50
 61 Hoogdalem Augusta          Vlaardingen      192 0:48:58   3eD40
 62 Hedrik Bert                Barendrecht      210 0:49:04  18eH50
 63 Huisman Wiebe              av Flakkee       779 0:49:06   5eH60
 64 Klop Roy                   Delta Sport      271 0:49:20  10eH40
 65 Peperstraten Daniel        Sommelsijk       187 0:49:38  15eH30
 66 Schelvis Rauric            Hoogvliet        251 0:49:44  14eHse
 67 Smit Jordi                 Middelharnis     248 0:49:55  16eH30
 68 Vonk Peter                 Brielle          207 0:49:58  19eH50
 69 Smits Jack                 Dynamica         247 0:50:00  20eH50
 70 Vlieger Johan de           Dynamica         231 0:50:02  21eH50
 71 Vroegindewij Marc          Melissant        229 0:50:08  15eHse
 72 Klooster Renda vd          Rotterdam        782 0:50:10   4eD40
 73 Zwinkels Row               Tinte            169 0:50:17  11eH40
 74 Zee Michel vd              Krimpen          774 0:50:32  12eH40
 75 Zee Paul v d               Beijerland       776 0:50:33  13eH40
 76 Hammerstein Edwin          Palls            791 0:50:58  22eH50
 77 Heijden Kees van der       Dynamica         284 0:51:01  23eH50
 78 Trainer Cor                av Flakkee       766 0:51:05  24eH50
 79 Ramasray Radjesh           Rotterdam        255 0:51:15  14eH40
 80 Engel Theo                 Delta Sport      184 0:51:32  25eH50
 81 Geuze Ada                  Middelburg       196 0:51:35   1eD30
 82 Krouwel Alex               Middelharnis     269 0:51:38  17eH30
 83 Ridderhof Michel           Middelburg       195 0:51:51  15eH40
 84 Klooster Johan van der     Barendrecht      273 0:51:54  16eH40
 85 Bienefelt Hans             av Flakkee       305 0:52:02  17eH40
 86 Persoon Rob                Brielle          258 0:52:06  18eH30
 87 Engel Marcel               Delta Sport      217 0:52:43  26eH50
 88 Hassent Jan van            av Flakkee       240 0:53:22  27eH50
 89 Klaasse Leo                Spijkenisse      183 0:53:35   6eH60
 90 Stichel Jacco v d          Dordrecht        197 0:53:42  19eH30
 91 Kros Ferry                 Pallas           798 0:53:53  28eH50
 92 Boot Niels                 Goedereede       769 0:53:56  20eH30
 93 Prooijen Dick van          LPK Capelle ad Y 257 0:53:59   7eH60
 94 Groot Paula                Pallas'93        287 0:54:01   5eD40
 95 Zijl Mark cab              Krimpen          177 0:54:03  29eH50
 96 Metzemaekers Edwin         Spark            787 0:54:05  30eH50
 97 Pad Yvonne van de          Spijkenisse      260 0:54:07   1eD50
 98 Collignon Antje            Mijnsheerenland  178 0:54:11   2eD30
 99 Herk Govert van            Krimpen          173 0:54:14  31eH50
100 Leijnse Roely              Dynamica         268 0:54:18   3eD30
101 Flikweert Rian             Dynamica         290 0:54:22   2eD50
102 Dooms Johnny               Terneuzen        213 0:54:26   8eH60
103 Baars Monique              Pallas           797 0:54:39   6eD40
104 Philpsen Jurgen            Middelburg       785 0:54:44  18eH40
105 Buitenweg Harald           Zoetermeer       299 0:54:48  19eH40
106 Eck Ruud van               Zuidland         171 0:54:59  20eH40
107 Driel Leen van             Ouddorp          777 0:55:05  21eH30
108 Verhagen Peter             Stellerunners    238 0:55:14  32eH50
109 Schelvis Bram              Stellerunners    252 0:55:17  33eH50
110 Lodder Adriaan             Sommelsdijk      172 0:55:19  21eH40
111 Klooster Anke van 't       Vleuten          274 0:55:28   2eDse
112 Bavel Adrie van            Delta Sport      202 0:55:31  34eH50
113 Snijders Johan             Voorne Atletiek  761 0:55:43  35eH50
114 Poldervaart Jeanette       Spark            772 0:55:54   3eD50
115 Karsbergen Ellen           O Tonge          280 0:56:19   3eDse
116 Karsbergen Ruud            O Tonge          279 0:56:21  36eH50
117 Vreede Ronald van de       Krabbendijke     241 0:56:24  16eHse
118 Bodegom Cok                Stellerunners    304 0:56:26   9eH60
119 Wissen Gerard van          TVHW             199 0:56:29  10eH60
120 Versaevel Eelco            Melissant        235 0:56:33  22eH30
121 Guequierre John            Dynamica         286 0:56:36  11eH60
122 Seeliger Jana              Duitsland        212 0:57:00   7eD40
123 Langstraat Tjeerd          Rotterdam        244 0:57:06  23eH30
124 Dan Jaap van               Passaat          296 0:57:15  37eH50
125 Stolk John                 Hellevoetsluis   186 0:57:23  22eH40
126 Widt Martijn de            Delta Sport      794 0:57:28  23eH40
127 Eck Willem van             Westmaas         175 0:57:39  24eH40
128 Andriessen Olivier         av Flakkee       312 0:57:42  17eHse
129 Datema Gert                Veenendaal       295 0:57:44  38eH50
130 Ydeman Frank               Rotterdam        786 0:57:50  24eH30
131 Visser Hans                O Beijerland     233 0:58:16  39eH50
132 Klooster Jack van der      Stellendam       275 0:58:24  18eHse
133 VAlk Rianne v d            Ouddorp          763 0:58:35   4eDse
134 Jager Ted de               Ouddorp          762 0:58:38  19eHse
135 Nagtegaal Kees             Stellerunners    264 0:58:59  25eH40
136 Verheij Cora               Pallas'93        237 0:59:02   8eD40
137 Wiese Niels                Rotterdam        227 0:59:11  25eH30
138 Klein Tino                 Ouddorp          276 0:59:16  26eH40
139 Sloots Joek                Pallas           783 0:59:19  12eH60
140 Ruben Marie-Louise         Dordrecht        788 0:59:23   4eD50
141 Klootwijk Leo              Numansdorp       272 0:59:28  27eH40
142 Dijk Jan van               Enschede         222 0:59:32  13eH60
143 Lodder Jacqueline          av Flakkee       281 0:59:46   9eD40
144 Visser Arthur              Krimpen ad Lek   209 0:59:49  40eH50
145 Dijk Erna van              Enschede         223 0:59:55   5eD50
146 Baans Medelon              Rotterdam        200 1:00:53   4eD30
147 Goedhart Peter             av Flakkee       188 1:00:57  41eH50
148 Verhoef Afke               Voorne Atletiek  236 1:01:45   6eD50
149 Ploeg Annelies vd          Voorne Atletiek  781 1:02:12   5eD30
150 Boven Reginald van         Bergschenhoek    301 1:02:23  42eH50
151 Beijer Femke               Delta Sport      310 1:02:52   6eD30
152 IJspelder Irene            Delta Sport      282 1:02:55   7eD50
153 Orgers Dennis              av Flakkee       262 1:03:12  26eH30
154 Bax Esther                 Oostvoorne       182 1:03:21   5eDse
155 Veer Mireille v d          Tinke            800 1:04:25  10eD40
156 Rook Ingrid                Berkel en R      253 1:04:43   8eD50
157 Zwep Douwe                 Stellerunners    224 1:05:05  14eH60
158 Rila Gerard                av Flakkee       181 1:05:22  15eH60
159 ??                                          793 1:07:17  20eHse
160 Eikelenboom Esther         Delft            792 1:07:21   6eDse
161 Tanis Elyse                Melissant        796 1:07:23   7eD30
162 Widt Loes                  Delta Sport      795 1:07:50  11eD40
163 Glerum Sylvia              Delta Sport      215 1:07:54  12eD40
164 Vlielander Gommert         Stellerunners    208 1:07:58  16eH60
165 Paassen Joke van           Voorne Atletiek  261 1:08:10   9eD50
166 Schaik Miranda             Br op Langedijk  221 1:08:12  13eD40
167 Visser Lenie de            Waterweg         232 1:08:20  10eD50
168 Hanenberg Ilse             O Tonge          285 1:08:23   7eDse
169 Appel Janneke              av Flakkee       204 1:08:37  11eD50
170 Lodder Mirjam              Dirksland        784 1:10:28   8eD30
171 Zoeteweij                  Brielle          778 1:12:27  17eH60
172 Voskamp Anneke             Brielle          230 1:15:00   9eD30
173 Noord Peter van            Oostvoorne       780 1:22:30  18eH60

4km
  1 Geus Timo de               Spirit           095 0:14:55   1eH4k
  2 Maas Bram                  Tilburg          149 0:15:14   2eH4k
  3 Goedhart Freek             av Flakkee       156 0:16:59   3eH4k
  4 Stolk Edwin                av Flakkee       113 0:17:03   4eH4k
  5 Vlierbes Henk              av Flakkee       153 0:17:29   5eH4k
  6 Stolk Nik                  Hellevoetsluis   161 0:18:14   6eH4k
  7 Franken Marlies            Ede              139 0:18:17   1eD4k
  8 Visser Lotte de            Energie          126 0:19:11   2eD4k
  9 Knollman Till              Ibbenburen Dld   130 0:19:14   7eH4k
 10 Jongejan Arie              Amsterdam        138 0:19:23   8eH4k
 11 Hederik Ilvia              Energie          145 0:19:26   3eD4k
 12 Grinwis Mark               Simonshaven      408 0:19:45   9eH4k
 13 Steketee Maurice           Middelburg       112 0:19:49  10eH4k
 14 Groenewegen Bas            Middelharnis     404 0:20:19  11eH4k
 15 Christen Michel            Brielle          150 0:20:26  12eH4k
 16 Sinke Natalie              Gonzalez RT      111 0:20:38   4eD4k
 17 Ouzzine Houcine            Antwerpen        106 0:20:50  13eH4k
 18 Bolnes Jeroen van          Rotterdam        135 0:21:43  14eH4k
 19 Woudenberg Max             HALO             121 0:22:24  15eH4k
 20 Woudenberg Tim             Sommelsdijk      120 0:22:26  16eH4k
 21 Lange Walter de            Zwijndrecht      124 0:22:30  17eH4k
 22 Bezuijen Sieman            Goedereede       136 0:22:32  18eH4k
 23 Bezuijen Joseph            Goedereede       137 0:22:34  19eH4k
 24 Lutina Katja               Leiden           134 0:22:36   5eD4k
 25 Heijlema Cor-Jan           Heenvliet        162 0:22:40  20eH4k
 26 Jacobs Gerard              Maastricht       147 0:22:42  21eH4k
 27 Stolk Ruth                 av Flakkee       114 0:22:48   6eD4k
 28 Dijkman Petra              av Flakkee       140 0:22:51   7eD4k
 29 Schouten Peter             av Flakkee       108 0:23:02  22eH4k
 30 Faber Jessica              av Flakkee       094 0:23:19   8eD4k
 31 Boer Sander de             Sommelsdijk      159 0:23:36  23eH4k
 32 Saan Erik                  Hellevoetsluis   151 0:23:39  24eH4k
 33 Ijssel Erik                Zalk             125 0:23:42  25eH4k
 34 Heijde Joey v d            Spijkenisse      133 0:23:47  26eH4k
 35 Prinsen Justin             Sommelsdijk      405 0:23:52  27eH4k
 36 Kormaat Liesbeth           Schiedam         413 0:24:13   9eD4k
 37 Baan Hofman Arjan          Sliedecht        152 0:24:18  28eH4k
 38 Leemans Marleen            Rotterdam        122 0:24:22  10eD4k
 39 Tieleman Thom              Sommelsdijk      417 0:24:38  29eH4k
 40 Heijlema Janneke           Heenvliet        163 0:24:47  11eD4k
 41 Breur Pieter-Bas           Middelharnis     158 0:24:51  30eH4k
 42 Hoek Emile                 Spark            096 0:24:55  12eD4k
 43 Hofs Jacques               Breda            165 0:24:57  31eH4k
 44 Eigenraam Petra            Maassluis        154 0:25:00  13eD4k
 45 Boutens Janneke            Middleburg       166 0:25:22  14eD4k
 46 Driel Esther van           Ouddorp          410 0:25:27  15eD4k
 47 Schouten Gabriella         av Flakkee       109 0:25:41  16eD4k
 48 Joustra Annet              Stellerunners    098 0:26:02  17eD4k
 49 Loosdrecht Naomi           Stellerunners    104 0:26:10  18eD4k
 50 Visser Peter de            Energie          128 0:26:12  32eH4k
 51 Graaf Astrio vd            Sommelsdijk      409 0:26:23  19eD4k
 52 Jiskoot Geranne            PAC              289 0:26:27  33eH4k
 53 Visser Claudia de          Energie          127 0:26:31  20eD4k
 54 Emondt Daphne              Hellevoetsluis   093 0:26:35  21eD4k
 55 Kuijper Nikki              Hellevoetsluis   101 0:26:37  22eD4k
 56 Knollmann Monika           Ibbebburen Dld   131 0:27:00  23eD4k
 57 Lange Monique de           Zwijndrecht      123 0:27:14  24eD4k
 58 Groningen Tim van          Dirksland        403 0:27:17  34eH4k
 59 Groningen Judith v         Dirksland        402 0:27:19  25eD4k
 60 Maas Daphne vd             Spark            164 0:27:21  26eD4k
 61 Kramer Martine             Maassluis        155 0:27:24  27eD4k
 62 Obst Oliver                Klepperstee      141 0:27:36  35eH4k
 63 Timmer Hannah              av Flakkee       118 0:27:38  28eD4k
 64 Berrevoets Bettina         Bruinisse        091 0:27:48  29eD4k
 65 Kindt Jasmijn              St a Haringvliet 157 0:27:54  30eD4k
 66 Maleyason Kirsten          Barendrecht      412 0:27:57  36eH4k
 67 Mellink Annelien           Houten           142 0:28:00  31eD4k
 68 Visbeen Hendrik            Melissant        406 0:28:31  37eH4k
 69 Akershoek Ko               Ouddorp          090 0:28:36  38eH4k
 70 Nouwens Iris               Dirksland        105 0:28:41  32eD4k
 71 Gajewski Sandra            Essen Dld        129 0:28:44  33eD4k
 72 Werger Laura               Rotterdam        132 0:28:48  34eD4k
 73 Oosterveen Ester           O Beijerland     411 0:29:15  35eD4k
 74 Nugteren Charlotte         Ridderkerk       414 0:29:18  36eD4k
 75 Hoven Joop v d             Krimpen ad Y     146 0:29:56  39eH4k
 76 Strien Marian van          Dirksland        115 0:30:01  37eD4k
 77 Verweij Moniek             Middelharnis     416 0:30:06  38eD4k
 78 Vermeulen Petra            Sommelsdijk      119 0:30:44  39eD4k
 79 Hoogstad Rick              Melissant        144 0:30:48  40eH4k
 80 Hoogstad Antoinette        av Flakkee       143 0:30:50  40eD4k
 81 Kloet Arina                Scharendeijk     100 0:31:12  41eD4k
 82 Boer Conny de              Sommelsdijk      160 0:31:18  42eD4k
 83 Heij Jolanda               av Flakkee       400 0:31:50  43eD4k
 84 Struik Matty               av Flakkee       116 0:32:10  44eD4k
 85 Struik Rene                Dirksland        117 0:32:13  41eH4k
 86 Lansbergen Henk            Honselersdijk    102 0:33:00  42eH4k
 87 Loenen Luisa van           av Flakkee       103 0:33:16  45eD4k
 88 Ravesteijn Hennie          B Haamstede      107 0:33:34  43eH4k
 89 Sewell Mary-Anne           av Flakkee       110 0:34:04  46eD4k
 90 Boven Annemieke van        Bergschenhoek    092 0:34:34  47eD4k
 91 Becker Joyce               av Flakkee       401 0:35:16  48eD4k
 92 Vroegindeweij Anja         av Flakkee       167 0:36:14  49eD4k
 93 Stolk Gea                  Voorne Atletiek  407 0:37:53  50eD4k
 94 Kanters Margriet           O Tonge          099 0:38:39  51eD4k
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
05-08-2016 32e StrandloopOuddorpFlakkee701
07-08-2015 31e StrandloopOuddorpFlakkee1373
08-08-2014 30e StrandloopOuddorpFlakkee1144
09-08-2013 29e StrandloopOuddorpFlakkee1817
10-08-2012 28e StrandloopOuddorpFlakkee1830
12-08-2011 27e StrandloopOuddorpFlakkee1925
06-08-2010 26e StrandloopOuddorpFlakkee1937
07-08-2009 25e StrandloopOuddorpFlakkee2234
08-08-2008 24e StrandloopOuddorpFlakkee1751
10-08-2007 23e StrandloopOuddorpFlakkee1772
11-08-2006 22e StrandloopOuddorpFlakkee2351
14-08-2005 21e StrandloopOuddorpFlakkee3425
13-08-2004 20e StrandloopOuddorpFlakkee3022
08-08-2003 19e StrandloopOuddorpFlakkee2790
09-08-2002 18e StrandloopOuddorpFlakkee3058
10-08-2001 17e StrandloopOuddorpFlakkee2305
11-08-2000 16e StrandloopOuddorpFlakkee1411
13-08-1999 15e StrandloopOuddorpFlakkee1351

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
24-09: Berlin marathon Berlijn (1)
marath Leendert van de Ven (PR 3.18.23)3.42.07  M50
24-09: Wegwedstrijd Steenbergen (7)
10 km Boris de Bruijn (PR)35.05  M35
10 km Johan Karelse (PR 37.58)38.55  M40
10 km Bastian Mathijssen (PR)40.04  M45
10 km Jaco Rip (PR 40.41)43.25  M35
10 km Sjaak Brouwer (PR 35.39)44.00  M50
10 km Elsbeth Haasnoot (PR)44.00  V35
10 km Nigel Sandifort (PR)44.51  Mse
24-09: Vestingloop Willemstad (8)
10 km Corne Nieuwkerk (PR 42.13)42.16  Mse
10 km Andre Meijers (PR)42.31  M45
10 km Bouwe Postma (PR)46.03  M55
10 km Theo Engel (PR 47.05)48.13  Mse
10 km Ron van Vliet (PR 49.54)54.36  Mse
10 km Mariette van Vliet (PR 51.23)57.10  Vse
5 km Paola van Gilst (PR)19.39  V40
5 km Patrick van Iersel (PR)20.00  M50
17-09: Halve van Hoogland (1)
17-09: 33e Dam tot Damloop Amsterdam (33)
10-09: 32e Halve Marathon Deurne (22)
10-09: Quikrun Roosendaal (3)
10-09: 30 km van Amsterdam-Noord (1)
09-09: 42e Run Winschoten (3)
03-09: Tilburg Ten Miles (15)
03-09: Halve Marathon Oostland (1)
02-09: Dingle Marathon Dunquin (6)
01-09: Track Meeting Utrecht (2)
29-08: 10km van Groot Steenbergen (12)
27-08: Dorpsloop Teteringen (2)
26-08: Ten Miles Veldhoven (2)
24-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
17-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
16-08: Wiekenloop Hulshorst (1)
11-08: 3e Goes on Track (50)
Atletiek Zeeland © 2017