woensdag 26 februari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
17-01: Voor de 9e keer Kapellecross
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen
za 07-03: Krokusloop Hulst
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle
zo 08-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 14-03: 48e Pannekoekloop Westenschouwen
zo 15-03: 27e Zwinstedenloop Sluis
zo 15-03: 32e Parelloop Brunssum
za 21-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 21-03: 9e Ronde van BRU Bruinisse
zo 22-03: 60 km van Walcheren Vlissingen
za 28-03: 25 km van Hulst
zo 29-03: 15e Venloop
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 22-02: Halve Marathon Axel
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 08-02: Erpelkappersloop Axel (140)
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse (115)
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand (391)
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem (267)
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe (85)
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

11e Kustloop

Vrouwenpolder, zaterdag 2 september 2017 - Organisatie: Kustloop
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Middelburg1.15.27minM35   16.777  3:354.66633
2  Tim van den Broeke (PR 1.15.10) Vlissingen1.19.39minMse   15.893  3:474.41512
3  Ralph Wiessner (PR 1.11.53) Vlissingen1.19.45minM40   15.873  3:474.41509
4  Wim NieuwkerkDinteloord1.21.22minMse   15.557  3:514.32466
5  Huug SteketeePutte1.24.38minMse   14.957  4:014.15384
6  Leo SmetsOlen1.25.20minM50   14.834  4:034.12368
7  Joeri Versluis (PR 1.19.00) Middelburg1.25.25minMse   14.820  4:034.12366
8  Floris Willeboordse (PR 1.13.05) Middelburg1.26.02minMse   14.713  4:054.09352
9  Corné van Belzen (PR 1.19.16) Middelburg1.26.51minMse   14.575  4:074.05334
10  Jan de Voogd (PR)s-Gravenpolder1.27.39minMse   14.442  4:094.01316
11  John Ravia (PR 1.20.14) Zierikzee1.28.14minM45   14.347  4:113.99304
12  Edwin de la Ruelle (PR 1.14.30) Koewacht1.28.54minM50   14.239  4:133.96290
13  Wim van Sparrentak (PR 1.14.32) Sint Laurens1.29.21minM45   14.167  4:143.94281
14  Arjo Verhage (PR 1.22.07) Aagtekerke1.29.59minM45   14.068  4:163.91268
15  Andy HuybensBeveren-Waas1.30.18minM40   14.018  4:173.89262
16  Erik Poppe (PR 1.19.42) Biggekerke1.30.32minM50   13.982  4:173.88257
17  Bart Verkaart (PR 1.21.07) Zierikzee1.30.33minM45   13.980  4:183.88257
18  Jorim de Boks (PR 1.22.31) Middelburg1.31.00minMse   13.910  4:193.86248
19  Hugo VerbandtMerksem1.31.31minM50   13.832  4:203.84238
20  Jurrit Szarafinski (PR 1.26.34) Middelburg1.31.48minMse   13.789  4:213.83233
21  Jozias Boone (PR 1.15.12) Goes1.32.09minMse   13.737  4:223.82227
22  Wouter DijkmanBarneveld1.32.28minMse   13.690  4:233.80221
23  John Nieuwenhuize (PR 1.23.02) Kloetinge1.32.31minM35   13.682  4:233.80220
24  Jan-Willem Roelse (PR 1.25.11) Goes1.32.56minMse   13.621  4:243.78212
25  John van TilburgHoogerheide1.33.45minM50   13.502  4:273.75198
26  Piet Wisse (PR 1.33.51) Aagtekerke1.33.54minM50   13.481  4:273.74196
27  Willem Jan de Voogd (PR 1.28.55) s-Gravenpolder1.34.09minMse   13.445  4:283.73192
28  Geert Waelput (PR 1.23.07) Koewacht1.34.09minM40   13.445  4:283.73192
29  John Slabbekoorn (PR 1.24.14) Kapelle-Biezelinge1.34.31minM50   13.393  4:293.72185
30  Jasper van Delft (PR 1.28.26) Middelburg1.34.41minM40   13.369  4:293.71183
31  Peter Meeuwsen (PR 1.21.45) Krabbendijke1.34.45minMse   13.360  4:293.71182
32  Pieter Sturm (PR 1.29.23) Oost-Souburg1.35.00minM40   13.325  4:303.70177
33  Micha Janse (PR 1.24.25) Zoutelande1.35.09minM40   13.304  4:313.70175
34  Sven Vermeulen (PR 1.22.37) Vlissingen1.35.18minM40   13.283  4:313.69173
35  Bas Groothedde (PR 1.26.36) Zierikzee1.35.31minM40   13.253  4:323.68169
36  Krijn BustraanEindhoven1.35.51minM40   13.207  4:333.67164
37  Martijn Blommaert (PR 1.23.15) Middelburg1.36.00minMse   13.186  4:333.66162
38  Rian van den Broeke (PR 1.09.21) Vlissingen1.36.33minM55   13.111  4:353.64153
39  Rudy BoogaardHeerhugowaard1.36.51minM40   13.070  4:353.63149
40  Anjolie Engels (PR 1.18.58) Middelburg1.36.55minV40   13.061  4:363.63341
41  Jörg SchienbeinLeichlingen1.36.58minM50   13.054  4:363.63147
42  Jan Louws (PR 1.32.00) Middelburg1.37.08minM55   13.032  4:363.62145
43  Erik Kok (PR 1.18.16) Arnemuiden1.37.59minM40   12.919  4:393.59133
44  Rinus van de Woestijne (PR 1.28.50) Middelburg1.38.29minM35   12.853  4:403.57126
45  Jan van GentOud-Beijerland1.38.30minM50   12.851  4:403.57125
46  Rob de Pagter (PR 1.27.40) Ritthem1.38.39minM40   12.832  4:413.56123
47  Alex de LangenOud-Beijerland1.38.59minM50   12.789  4:423.55119
48  Gilles Geschiere (PR 1.22.49) Meliskerke1.39.13minM45   12.758  4:423.54116
49  Gerard van der Male (PR 1.28.12) Westkapelle1.39.13minM55   12.758  4:423.54116
50  Patrick van de Putte (PR)Vrouwenpolder1.39.32minMse   12.718  4:433.53112
51  Erik Maranus (PR 1.33.14) Westkapelle1.39.51minM40   12.678  4:443.52108
52  Mattheo moerland (PR 1.29.09) Oosterland1.39.55minMse   12.669  4:443.52107
53  Martijn Hoosemans (PR 1.27.48) Vlissingen1.40.04minMse   12.650  4:453.51105
54  Erwin van der Linde (PR 1.32.56) Vlissingen1.40.05minMse   12.648  4:453.51105
55  Johan Spruit (PR 1.25.22) Kapelle-Biezelinge1.40.07minMse   12.644  4:453.51105
56  John van Dijke (PR 1.32.02) Kloosterzande1.40.07minM45   12.644  4:453.51105
57  Michel de Wee (PR 1.28.35) Yerseke1.40.17minM40   12.623  4:453.51103
58  Yvonne Moerland (PR 1.30.33) Yerseke1.40.18minV35   12.621  4:453.51277
59  Sjef Goris (PR 1.30.18) Middelburg1.40.38minM50   12.579  4:463.4998
60  Bram Verhage (PR 1.26.01) Aagtekerke1.41.23minM50   12.486  4:483.4789
61  Johan Ovaa (PR 1.36.30) Koudekerke1.41.51minM35   12.429  4:503.4584
62  Jan-Kees Koole (PR 1.28.04) Wolphaartsdijk1.42.18minMse   12.374  4:513.4479
63  Tom de JongeBergen op Zoom1.42.36minM40   12.338  4:523.4376
64  Leo Dalebout (PR 1.28.20) Gapinge1.42.38minM55   12.334  4:523.4376
65  Robert Verwijs (PR 1.32.14) Zonnemaire1.42.43minM40   12.324  4:523.4275
66  Bart Verhaeghe (PR 1.28.14) Kapelle-Biezelinge1.42.52minMse   12.306  4:533.4273
67  Bart de visser (PR 1.29.07) Serooskerke1.43.10minMse   12.270  4:533.4170
68  Robbert-Jan de SmitDordrecht1.43.12minMse   12.266  4:533.4170
69  Ronnie Mesu (PR 1.31.49) Middelburg1.43.20minM40   12.250  4:543.4068
70  Peter van Lit (PR 1.18.26) Middelburg1.43.20minM50   12.250  4:543.4068
71  Patrick Giljam (PR 1.29.19) Nieuwerkerk1.43.55minMse   12.181  4:563.3863
72  Frans Bos (PR 1.29.53) Vlissingen1.43.55minM65   12.181  4:563.3863
73  Koen Gideonse (PR)Vrouwenpolder1.44.08minMse   12.156  4:563.3861
74  Jaap Bij de VaateDelft1.44.11minM50   12.150  4:563.3860
75  Peter LeuwersPoperinge1.44.17minMse   12.139  4:573.3759
76  Reinier Spijk (PR 1.33.54) Goes1.44.30minMse   12.113  4:573.3657
77  Lion Baas (PR 1.25.40) Vlissingen1.44.45minM40   12.084  4:583.3655
78  Anton van der Veer (debuut) Vrouwenpolder1.44.46minMse   12.083  4:583.3655
79  Robin Jonkers (PR 1.30.58) Tholen1.44.56minMse   12.063  4:583.3553
80  Jostein Decorte (PR 1.31.00) Wolphaartsdijk1.45.05minM40   12.046  4:593.3552
81  Micha DeelenCapelle aan den IJssel1.45.18minM40   12.021  4:593.3450
82  Co de Feijter (PR 1.34.34) Zierikzee1.45.33minM50   11.993  5:003.3348
83  Jasper Ravays (PR 1.31.27) Koudekerke1.45.36minMse   11.987  5:003.3348
84  Corné Nieuwkerk (PR 1.36.40) Koudekerke1.45.37minM40   11.985  5:003.3348
85  Jan van Keulen (PR 1.34.56) Aagtekerke1.45.38minM40   11.983  5:003.3347
86  Jan-Joris Jooss (PR 1.29.07) Goes1.45.45minMse   11.970  5:013.3346
87  Marcel Sommeijer (PR 1.32.45) Oost-Souburg1.45.48minM45   11.965  5:013.3246
88  Leen de grootSliedrecht1.45.52minM60   11.957  5:013.3245
89  Michael SchliephakeBraunschweig1.45.55minM50   11.951  5:013.3245
90  Leon van Kruiningen (PR 1.36.38) Goes1.46.07minMse   11.929  5:023.3143
91  Rein-Jan Elenbaas (PR 1.23.51) Wilhelminadorp1.46.14minMse   11.916  5:023.3142
92  Monica Sanderse (PR 1.22.14) Vlissingen1.46.15minVse   11.914  5:023.31180
93  Dennis But (PR 1.41.55) Middelburg1.46.31minM40   11.884  5:033.3040
94  Sander van der AarsenOudenbosch1.46.37minMse   11.873  5:033.3039
95  Harry van NoordAlmere1.46.49minM40   11.851  5:043.2938
96  Gerwin Zondervan (PR 1.36.15) Kapelle-Biezelinge1.46.51minM50   11.847  5:043.2938
97  Benjamin munterRidderkerk1.47.04minMse   11.823  5:043.2836
98  Adam van Asperen (PR 1.43.01) Vrouwenpolder1.47.10minMse   11.812  5:053.2835
99  Marco DielemanMiddelharnis1.47.18minM40   11.797  5:053.2834
100  Remy ZolnetMiddelburg1.47.34minM40   11.768  5:063.2733
101  Rutger Wondergem (PR 1.35.49) Middelburg1.47.41minM40   11.755  5:063.2732
102  Bram van Keulen (PR 1.38.11) Meliskerke1.47.49minM40   11.741  5:073.2631
103  Remy de Bruijn (PR 1.44.24) Vrouwenpolder1.47.52minMse   11.735  5:073.2631
104  Ferry KooijmanRotterdam1.47.54minMse   11.732  5:073.2630
105  Kaj de VriesDelft1.48.05minM40   11.712  5:073.2529
106  Niels RoessinkOene1.48.20minMse   11.685  5:083.2528
107  Elsbeth Haasnoot (PR 1.38.20) Middelburg1.48.30minVse   11.667  5:093.24149
108  Sjaak Brouwer (PR 1.16.54) Vlissingen1.48.31minM50   11.665  5:093.2426
109  Jos Boot (PR 1.34.55) Zoutelande1.48.34minM60   11.660  5:093.2426
110  Aart de WithRijen1.48.42minM50   11.645  5:093.2325
111  Maurice Steketee (PR 1.36.11) Middelburg1.48.48minM35   11.635  5:093.2325
112  Christian janse (PR 1.40.26) Aagtekerke1.48.53minMse   11.626  5:103.2324
113  Henk van BlitterswijkAagtekerke1.48.53minMse   11.626  5:103.2324
114  Gerard MachielseBreda1.48.53minM40   11.626  5:103.2324
115  Bob Boekema (PR 1.39.14) Veere1.49.03minMse   11.608  5:103.2223
116  Huibert LucasAlblasserdam1.49.26minMse   11.567  5:113.2121
117  Wouter RoeleveldVoorburg1.49.38minMse   11.546  5:123.2120
118  Dennis de Nooijer (PR 1.39.07) Vlissingen1.49.40minM40   11.543  5:123.2120
119  Leo Janse (PR 1.27.43) Middelburg1.49.41minM50   11.541  5:123.2120
120  Daniel MeeusNijlen1.49.45minM50   11.534  5:123.2019
121  Marc Wijne (PR 1.38.06) Koudekerke1.50.01minM40   11.506  5:133.2018
122  René Harinck (PR 1.31.05) Oost-Souburg1.50.04minM50   11.501  5:133.1918
123  Rinus Poortvliet (PR 1.28.25) Oost-Souburg1.50.06minM60   11.497  5:133.1917
124  Bram Kotvis (PR 1.38.02) Zierikzee1.50.12minM55   11.487  5:133.1917
125  Johan de Vlieger (PR 1.08.32) Vlissingen1.50.17minM60   11.478  5:143.1916
126  Peter HoncoopRijen1.50.22minM50   11.469  5:143.1916
127  Gert Kooiman (PR 1.44.34) Middelburg1.50.26minM60   11.463  5:143.1816
128  Ruud ZijlmansRoosendaal1.50.30minM50   11.456  5:143.1815
129  Ben SchillemansRoosendaal1.50.31minM50   11.454  5:143.1815
130  Ingrid Koene (PR 1.38.21) Yerseke1.50.37minV50   11.444  5:153.18122
131  Kees van der Heijden (PR 1.37.59) Vlissingen1.50.42minM50   11.435  5:153.1815
132  Ko van Damme (PR 1.38.28) Kwadendamme1.50.44minM50   11.432  5:153.1814
133  Bart StoffelsBergen op Zoom1.50.46minM40   11.428  5:153.1714
134  Frank Sprengers (PR 1.42.48) Wolphaartsdijk1.50.58minM40   11.407  5:163.1713
135  Nelleke Baldé (PR 1.36.15) Grijpskerke1.51.05minVse   11.395  5:163.17116
136  Dennis Heilbron (PR 1.23.42) Sint-Maartensdijk1.51.10minM40   11.387  5:163.1612
137  Jacob Holwerda (PR 1.33.01) Dreischor1.51.11minM40   11.385  5:163.1612
138  PietJan Reijnierse (PR 1.38.07) Koudekerke1.51.21minM50   11.368  5:173.1612
139  Jos de KeijzerHoogerheide1.51.58minM50   11.306  5:183.149
140  Gertjan Louweret (PR 1.37.48) Middelburg1.52.02minMse   11.299  5:193.149
141  Nico GeelhoedKatwijk1.52.07minM50   11.290  5:193.149
142  Hans SuilenSommelsdijk1.52.13minM50   11.280  5:193.138
143  Dennis van Antwerpen (PR 1.34.53) Zierikzee1.52.15minMse   11.277  5:193.138
144  Esther van den BergHoogerheide1.52.15minV40   11.277  5:193.13103
145  Annemiek RooversVlissingen1.52.19minVse   11.270  5:193.13103
146  Christiaan de VliegerArnemuiden1.52.23minMse   11.264  5:203.138
147  Evelien van Sparrentak (PR 1.42.49) Sint Laurens1.52.33minV40   11.247  5:203.12100
148  Merijn van den Berg (PR)Middelburg1.52.36minMse   11.242  5:203.127
149  Jan HeshofSteenbergen1.52.36minM50   11.242  5:203.127
150  Lizo Koppejan (PR 1.37.40) Arnemuiden1.52.50minM45   11.219  5:213.126
151  Stefan Mesu (PR 1.37.59) Kapelle-Biezelinge1.52.51minM40   11.217  5:213.126
152  Adri JanseArnemuiden1.52.56minM50   11.209  5:213.116
153  Gerrit Spaans (PR 1.38.53) Goes1.53.06minM60   11.192  5:223.116
154  Ronnie Krocké (PR 1.32.30) Oost-Souburg1.53.06minM60   11.192  5:223.116
155  Peter Griep (debuut) Zoutelande1.53.14minM40   11.179  5:223.115
156  Enrico kraak (PR 1.43.11) Goes1.53.14minM45   11.179  5:223.115
157  Arjan Van den Berge (PR)Bruinisse1.53.33minMse   11.148  5:233.104
158  Adrie van den Bosse (PR 1.40.14) Oostkapelle1.53.33minM50   11.148  5:233.104
159  Huberto van der SchuitWaalwijk1.53.35minM40   11.145  5:233.104
160  Sophie Miljoen (PR 1.42.52) Gapinge1.53.38minVse   11.140  5:233.0989
161  Eric van Eijkeren (PR 1.34.02) Wilhelminadorp1.53.42minM40   11.133  5:233.094
162  Gino Dhanis (PR 1.37.35) Sint Jansteen1.53.45minM50   11.128  5:233.094
163  Rudy Ovaa (PR 1.44.18) Middelburg1.54.01minM40   11.102  5:243.083
164  Niek van Belzen (PR 1.35.43) Arnemuiden1.54.01minM45   11.102  5:243.083
165  Arjen Zuidweg (PR 1.39.51) Yerseke1.54.13minMse   11.083  5:253.083
166  Ronald van Hercules (PR 1.52.28) Serooskerke1.54.19minM60   11.073  5:253.083
167  Nicky Aalders (PR 1.36.09) s-Heer Hendrikskinderen1.54.24minMse   11.065  5:253.072
168  Lodewijk van IwaardenDomburg1.54.26minMse   11.062  5:253.072
169  Gijs de VriesBarneveld1.54.36minMse   11.046  5:263.072
170  Ralph SneiderAchel1.54.41minM40   11.038  5:263.072
171  Johnny Berk (PR 1.43.49) Kapelle-Biezelinge1.54.43minM35   11.035  5:263.072
172  Cor Kloet (PR 1.38.10) Burgh-Haamstede1.54.44minM60   11.033  5:263.062
173  Nicolette malcorps (PR 1.50.21) Oost-Souburg1.54.48minVse   11.027  5:263.0677
174  Patrick de WaardLochristi1.54.55minM40   11.015  5:273.062
175  Marloes van EijkelenburgMiddelburg1.54.57minVse   11.012  5:273.0676
176  Steven DijkmanDoetinchem1.55.01minMse   11.006  5:273.061
177  Rijndert van der KolkOud-Beijerland1.55.02minM40   11.004  5:273.061
178  Ruud Geldof (PR 1.43.40) Middelburg1.55.08minM55   10.995  5:273.051
179  Joris OngenaEksaarde1.55.09minM40   10.993  5:273.051
180  Berry Lindenbergh (PR 1.52.47) Zierikzee1.55.09minM40   10.993  5:273.051
181  Els De RudderLokeren1.55.09minVse   10.993  5:273.0574
182  Piet Posthuma (PR 1.42.23) Oost-Souburg1.55.16minM50   10.982  5:283.051
183  Robin SchliephakeBraunschweig1.55.19minMse   10.977  5:283.051
184  Anton van belzen (debuut) Arnemuiden1.55.25minMse   10.968  5:283.051
185  Stefan WielemakerKoudekerke1.55.33minMse   10.955  5:293.041
186  Jeroen Verhage (PR 1.43.48) Vlissingen1.55.37minM40   10.949  5:293.041
187  Sonja BoogaardClinge1.55.39minV40   10.946  5:293.0469
188  Rik DuijmBreda1.55.42minMse   10.941  5:293.041
189  Philip Braem (PR 1.35.32) Vogelwaarde1.55.58minM50   10.916  5:303.03-
190  Johannes BaasApeldoorn1.56.02minMse   10.909  5:303.03-
191  Dirk WisseKrimpen aan den IJssel1.56.02minM40   10.909  5:303.03-
192  Yvonne KlompmakerErmelo1.56.05minV40   10.905  5:303.0365
193  Edgar van Weelden (PR 1.55.05) s-Heer Arendskerke1.56.10minM40   10.897  5:303.03-
194  Jan-Willem HuiszoenArnemuiden1.56.11minM40   10.895  5:303.03-
195  Jos Put (PR 1.37.17) Vlissingen1.56.35minM50   10.858  5:323.02-
196  Henk van der Poel (PR 1.33.58) Westkapelle1.56.41minM60   10.849  5:323.01-
197  Luyten van den Berg (PR 1.43.21) Goes1.57.05minM40   10.812  5:333.00-
198  Willem Brouwer (PR 1.41.21) Middelburg1.57.05minM65   10.812  5:333.00-
199  Marcella RoksFijnaart1.57.16minVse   10.795  5:333.0055
200  Henny Strating (PR 1.41.18) Kamperland1.57.19minV45   10.790  5:343.0055
201  Rob van der PostAmersfoort1.57.22minM50   10.785  5:343.00-
202  Marlies de jongStadskanaal1.57.23minVse   10.784  5:343.0055
203  Martino Harinck (PR 1.38.50) Middelburg1.57.25minM40   10.781  5:342.99-
204  Willem Huiszoon (PR 1.50.12) Middelburg1.57.35minM50   10.766  5:342.99-
205  Roland Flipse (PR 1.44.49) Koudekerke1.57.40minM60   10.758  5:352.99-
206  Maaike HeintzKrimpen aan den IJssel1.57.42minV40   10.755  5:352.9952
207  Digna de Boer (PR 1.42.29) Burgh-Haamstede1.57.46minV65   10.749  5:352.9951
208  Alwin OerlemansWoerden1.57.51minM50   10.741  5:352.98-
209  Eric van Goethem (PR 1.48.35) Kloosterzande1.57.52minM50   10.740  5:352.98-
210  Sander vader (debuut) Arnemuiden1.57.54minMse   10.737  5:352.98-
211  Michael Evers (PR 1.42.08) Middelburg1.58.07minM40   10.717  5:362.98-
212  George Taal (PR 1.32.33) Oostkapelle1.58.14minM65   10.706  5:362.97-
213  Remco van Wijk (PR 1.46.07) Middelburg1.58.22minMse   10.694  5:372.97-
214  Marco meur (PR 1.45.29) Middelburg1.58.29minM40   10.684  5:372.97-
215  Rob van der Beijl (PR 1.43.26) Bruinisse1.58.30minM50   10.682  5:372.97-
216  Linda de Groot (PR 1.45.16) s-Heerenhoek1.58.37minVse   10.672  5:372.9645
217  Thijs LudlageMiddelburg1.58.38minMse   10.670  5:372.96-
218  Ilse Verwijs (PR 1.42.51) Zonnemaire1.58.38minVse   10.670  5:372.9645
219  Serge FiguerasPulle1.58.51minM50   10.651  5:382.96-
220  Jan van MarenTerneuzen1.58.56minMse   10.643  5:382.96-
221  John Provoost (PR 1.39.41) Domburg1.59.10minM50   10.623  5:392.95-
222  Bianca Steijn (debuut) Kwadendamme1.59.15minVse   10.615  5:392.9541
223  Thorsten WagenzikDinslaken1.59.20minMse   10.608  5:392.95-
224  Wouter VliermanKoudekerke1.59.30minMse   10.593  5:402.94-
225  Marike Brusket (PR 1.44.33) Wilhelminadorp1.59.30minV40   10.593  5:402.9439
226  Albert Jan Vlierman (PR 1.46.35) Koudekerke1.59.31minM40   10.591  5:402.94-
227  Johan de Wolf (PR 1.39.21) Vlissingen1.59.31minM50   10.591  5:402.94-
228  Marco Olivier (PR 1.44.24) Vlissingen1.59.42minM45   10.575  5:402.94-
229  Hans Tramper (PR 1.39.25) Goes1.59.43minM40   10.574  5:402.94-
230  Ronald Melaard (PR 1.40.36) Oost-Souburg1.59.52minM40   10.560  5:412.93-
231  Rinco van LiendenMiddelburg1.59.57minMse   10.553  5:412.93-
232  Esther Houmes (PR 1.53.37) Wissenkerke1.59.57minV40   10.553  5:412.9336
233  Frank LeemanMiddelburg1.59.58minMse   10.552  5:412.93-
234  Jan de Reu (PR 1.49.41) Middelburg1.59.59minM50   10.550  5:412.93-
235  Maarten Everaard (PR 1.53.48) Hulst2.00.02minM40   10.546  5:412.93-
236  Derrick DijkmanTwello2.00.04minMse   10.543  5:412.93-
237  Kees de Visser (PR 1.38.13) Aagtekerke2.00.07minM50   10.539  5:422.93-
238  Dion RiemensVrouwenpolder2.00.08minMse   10.537  5:422.93-
239  Eric VeldhuizenVlissingen2.00.16minM50   10.525  5:422.92-
240  Annet van de Kreke (PR 1.42.52) Oost-Souburg2.00.37minV45   10.495  5:432.9232
241  Leon Vermeulen (PR 1.35.49) Wemeldinge2.00.50minM40   10.476  5:442.91-
242  Jan DacvidseOost-Souburg2.00.53minM50   10.472  5:442.91-
243  Sjaak Riemens (PR 1.51.26) Vrouwenpolder2.00.56minMse   10.467  5:442.91-
244  Jan-Kees LangeraarVlissingen2.01.02minM60   10.459  5:442.91-
245  Frans Kolijn (PR 1.44.34) Oost-Souburg2.01.09minM40   10.449  5:452.90-
246  Wim Bommeljé (PR 1.45.57) Vlissingen2.01.13minM60   10.443  5:452.90-
247  Robin schuringBerkel en Rodenrijs2.01.15minMse   10.440  5:452.90-
248  Derk Roelofs (PR 1.41.13) Vlissingen2.01.15minM50   10.440  5:452.90-
249  Wim OussorenDordrecht2.01.16minM50   10.439  5:452.90-
250  Meriem Achab ZekriPutte2.01.22minVse   10.430  5:452.9027
251  Evert de Rijke (PR 1.35.25) Hoek2.01.24minMse   10.427  5:452.90-
252  Imo Jongepier (PR 1.49.50) Nieuw- en Sint Joosland2.01.30minM60   10.419  5:462.89-
253  Esther Noteboom (PR 1.38.23) Heinkenszand2.01.39minVse   10.406  5:462.8926
254  Leonard FranckeMaassluis2.01.44minM50   10.399  5:462.89-
255  Zarah Maria van der Putten (PR 1.53.41) Middelburg2.01.45minVse   10.397  5:462.8925
256  Audry van Dijke (PR 1.57.24) Kloosterzande2.01.47minV40   10.394  5:462.8925
257  Franklin Nieuwdorp (PR 1.47.05) Middelburg2.02.06minM40   10.367  5:472.88-
258  Theo Peters (PR 1.34.11) Burgh-Haamstede2.02.06minM55   10.367  5:472.88-
259  Fred SpruitGouderak2.02.18minM50   10.350  5:482.88-
260  Jan Wagemaker (PR 1.55.15) Zonnemaire2.02.26minM55   10.339  5:482.87-
261  Alma de haanDelft2.02.27minV40   10.338  5:482.8722
262  Arjen de PagterMiddelburg2.02.30minM60   10.333  5:482.87-
263  Bouwe Postma (PR 1.41.38) Middelburg2.02.44minM55   10.314  5:492.86-
264  Simon van GroningenDoorn2.02.46minM50   10.311  5:492.86-
265  Raoul Beuns (PR 1.42.38) Goes2.02.49minM40   10.307  5:492.86-
266  Urbi van Belzen (PR 1.54.39) Lewedorp2.02.52minM50   10.303  5:492.86-
267  Ferry SchraaIjsselstein2.02.53minM40   10.301  5:492.86-
268  Hugo Willemse (debuut) Heinkenszand2.02.57minMse   10.296  5:502.86-
269  Jelle Ebbers (PR 1.57.11) Middelburg2.03.02minMse   10.289  5:502.86-
270  Wietse Sluimer (PR 1.43.29) Zonnemaire2.03.24minMse   10.258  5:512.85-
271  Cindy den Hollander (PR 1.46.42) Oost-Souburg2.03.27minV40   10.254  5:512.8517
272  Marit WisseKrimpen aan den IJssel2.03.36minV40   10.242  5:522.8416
273  Thomas Stuurwold (PR 1.54.31) Zoutelande2.03.37minMse   10.240  5:522.84-
274  Marco Wauters (PR 1.47.08) Vogelwaarde2.03.45minM40   10.229  5:522.84-
275  Ferry Goedhart (PR 1.40.31) Oost-Souburg2.03.47minM40   10.226  5:522.84-
276  Andre Davidse (PR 1.43.21) Middelburg2.03.50minM50   10.222  5:522.84-
277  Maarten DijkmanBarneveld2.03.56minMse   10.214  5:522.84-
278  Peter Meijaard (PR 1.50.05) Kloetinge2.03.56minM50   10.214  5:522.84-
279  Edwin Schoe (PR 1.46.36) Middelburg2.03.58minM40   10.211  5:532.84-
280  Maurits de Jongh (debuut) Heinkenszand2.04.00minM40   10.208  5:532.84-
281  Jan Dominicus (PR 1.45.11) Middelburg2.04.19minM50   10.182  5:542.83-
282  Wouter Labrujere (PR 1.59.19) Nieuw- en Sint Joosland2.04.21minM45   10.180  5:542.83-
283  Roel Latuheru (PR 1.38.46) Middelburg2.04.21minM45   10.180  5:542.83-
284  Sjoerd Sanderse (PR 1.41.52) MIddelburg2.04.25minM40   10.174  5:542.83-
285  Matthijs van Straten (PR 1.41.54) Vlissingen2.04.41minM40   10.153  5:552.82-
286  Martin Francke (PR 1.38.45) Middelburg2.04.42minM40   10.151  5:552.82-
287  Chris HoremansBerchem2.04.42minM40   10.151  5:552.82-
288  Jan Kaljouw (PR 1.58.43) Oostkapelle2.04.42minM50   10.151  5:552.82-
289  Joop Albronda (PR 1.41.08) Middelburg2.04.53minM40   10.136  5:552.82-
290  Arnold Westerbeke (PR 1.52.44) Vlissingen2.05.00minMse   10.127  5:552.81-
291  Chris BruinsmaOuderkerk aan den IJssel2.05.04minM50   10.121  5:562.81-
292  Petra van GorcumSprang-Capelle2.05.06minV40   10.119  5:562.8110
293  Marielle SprangersKaatsheuvel2.05.06minV50   10.119  5:562.8110
294  Bert LemmensHerten2.05.07minM50   10.117  5:562.81-
295  Jan Kaan (PR 1.47.57) Rilland2.05.07minM60   10.117  5:562.81-
296  Martin van Ieperen (PR 1.48.37) Kapelle-Biezelinge2.05.08minMse   10.116  5:562.81-
297  Stephan Schouten (PR 1.30.34) Vlissingen2.05.15minMse   10.107  5:562.81-
298  Jos TorremansVosselaar2.05.16minM60   10.105  5:562.81-
299  Angela Goedman (PR 1.54.08) Zoutelande2.05.24minV40   10.094  5:572.809
300  Ciska Dijkers (PR 1.54.28) Zoutelande2.05.25minV40   10.093  5:572.809
301  Danny Ars (PR 1.48.14) Ovezande2.05.31minM60   10.085  5:572.80-
302  Alexander van Keulen (PR 1.47.43) Kloetinge2.05.34minM45   10.081  5:572.80-
303  Peter kuijper (PR 2.01.02) Lewedorp2.05.36minM50   10.078  5:572.80-
304  Corné den Otter (PR 1.38.38) Nieuwerkerk2.06.03minMse   10.042  5:582.79-
305  Peter JoostenBreda2.06.14minM50   10.028  5:592.79-
306  Peter KintUlvenhout2.06.15minM50   10.027  5:592.79-
307  Suzanne van Elsacker (PR 1.45.54) Middelburg2.06.27minVse   10.011  6:002.786
308  Cobi Louwerse (PR 1.58.14) Veere2.06.29minV50   10.008  6:002.786
309  René Goetheer (PR 1.39.46) Wolphaartsdijk2.06.38minM50   9.996  6:002.78-
310  Kim van den Berg (debuut) Vlissingen2.06.44minVse   9.988  6:002.775
311  Marjan Ririhena (PR 1.50.51) Middelburg2.06.44minV40   9.988  6:002.775
312  Mario DiscoHoogerheide2.06.52minM50   9.978  6:012.77-
313  Leo Goedegebure (PR 1.54.38) s-Heer Arendskerke2.07.00minM50   9.967  6:012.77-
314  Michiel HoffVlaardingen2.07.07minM50   9.958  6:022.77-
315  Levien de Blaeij (PR 1.54.50) Terneuzen2.07.12minM60   9.952  6:022.76-
316  Cees HoogerlandYerseke2.07.13minM50   9.950  6:022.76-
317  Fred de Bree (PR 1.38.45) Zoutelande2.07.33minM60   9.924  6:032.76-
318  Sandra van der BroekMiddelburg2.07.34minV40   9.923  6:032.764
319  Dore Priester (PR 1.49.30) Middelburg2.07.39minVse   9.917  6:032.753
320  Mireille Huiszoon - la GrArnemuiden2.07.55minV40   9.896  6:042.753
321  Cor Schipper (PR 1.17.34) Middelburg2.08.00minM60   9.889  6:042.75-
322  Suzanne Geschiere (PR 1.41.09) Sint Laurens2.08.11minV50   9.875  6:052.742
323  Danielle van der BasDordrecht2.08.13minVse   9.873  6:052.742
324  Peter-Paul Lobbezoo (PR 2.04.28) Middelburg2.08.29minM40   9.852  6:052.74-
325  Wendy Wijnstra (PR 1.42.19) Kapelle-Biezelinge2.08.44minVse   9.833  6:062.732
326  Marco PlugWoensdrecht2.08.58minMse   9.815  6:072.73-
327  Jeroen Paijmans (PR 2.05.16) Nieuwdorp2.09.17minM40   9.791  6:082.72-
328  Raf Spaeter (PR 2.04.42) Middelburg2.09.28minM40   9.777  6:082.72-
329  Daniel KooijmanRotterdam2.09.33minMse   9.771  6:082.71-
330  Karin UlrichBergschenhoek2.09.34minV40   9.770  6:082.711
331  Mark Kakes (PR 1.50.35) Wolphaartsdijk2.09.36minM45   9.767  6:092.71-
332  Jacqueline Kafoe-Quist (PR 1.59.32) Zierikzee2.09.46minV45   9.755  6:092.71-
333  Jan-Pieter van BeestGoes2.09.47minM40   9.754  6:092.71-
334  Rob Zomer (PR 1.51.48) Vlissingen2.09.54minM60   9.745  6:092.71-
335  Annemarie MalschaertDordrecht2.10.05minV50   9.731  6:102.70-
336  Stefan de Nooijer (PR 1.58.00) Vlissingen2.10.10minM40   9.725  6:102.70-
337  Nevzat Altikulaç (PR 2.01.32) Middelburg2.10.14minM50   9.720  6:102.70-
338  Jan de Jonge (PR 2.03.11) Scharendijke2.10.15minM50   9.719  6:102.70-
339  Rosette Verkaart (PR 1.49.18) Vlissingen2.10.26minV40   9.705  6:112.70-
340  Eric de Visser (PR 1.48.35) Middelburg2.10.27minMse   9.704  6:112.70-
341  Mart Jan Delzenne (PR 1.56.02) Krabbendijke2.10.28minM40   9.702  6:112.70-
342  Rene Moerland (PR 1.48.38) Yerseke2.10.32minM40   9.698  6:112.69-
343  Paul de Bruijn (PR 1.55.23) Vlissingen2.10.33minM40   9.696  6:112.69-
344  Gerco Geschiere (PR 1.56.15) Nieuwdorp2.10.33minM40   9.696  6:112.69-
345  Marco BouwmanMiddelburg2.10.45minM40   9.681  6:122.69-
346  Leon van Liere (debuut) Middelburg2.10.54minM60   9.670  6:122.69-
347  Anne TeunissenRotterdam2.10.55minVse   9.669  6:122.69-
348  Roland van Braak (PR 1.46.35) Terneuzen2.11.00minMse   9.663  6:132.68-
349  Eric Cevaal (PR 1.52.07) Oost-Souburg2.11.06minMse   9.656  6:132.68-
350  Jan Cornelisse (PR 1.52.21) Middelburg2.11.08minM50   9.653  6:132.68-
351  Rainier Zweep (PR 2.01.00) Kamperland2.11.09minMse   9.652  6:132.68-
352  Lia Dobbelaar (PR 1.54.41) Heinkenszand2.11.12minV50   9.648  6:132.68-
353  Bert KoopmansArnhem2.11.13minM60   9.647  6:132.68-
354  Michel Barbe (PR 1.48.39) Yerseke2.11.18minMse   9.641  6:132.68-
355  Ad van den Berg (PR 2.03.28) Goes2.11.23minM40   9.635  6:142.68-
356  Marianne Koster (PR 1.55.01) Borssele2.11.31minVse   9.625  6:142.67-
357  Hans MatthijssenRijsbergen2.11.37minM50   9.618  6:142.67-
358  Ramon Zoeteweij (PR 1.54.58) s-Heerenhoek2.11.38minMse   9.616  6:142.67-
359  Simon Beijer (debuut) Middelburg2.11.41minMse   9.613  6:142.67-
360  André de Koning (PR 1.55.21) Goes2.11.44minM60   9.609  6:152.67-
361  Esther van Sluijs (PR 1.48.04) Kloetinge2.11.44minV40   9.609  6:152.67-
362  Michel Meeuwse (PR 1.47.09) Vlissingen2.11.51minMse   9.601  6:152.67-
363  Jolanda Bilderbeek (PR 1.57.52) Kloetinge2.11.55minV40   9.596  6:152.67-
364  Kees van Belzen (PR 1.53.45) Ritthem2.11.59minM60   9.591  6:152.66-
365  Marleen Huson (PR 1.53.07) Oost-Souburg2.12.04minV60   9.585  6:162.66-
366  Joost Liefbroer (PR 1.39.29) Oost-Souburg2.12.15minMse   9.572  6:162.66-
367  Gunter JorisWijnegem2.12.43minM40   9.538  6:172.65-
368  Jean-Pierre Maas (PR 1.57.09) Vlissingen2.12.47minM40   9.533  6:182.65-
369  Martin Daalhuizen (PR 1.50.51) Aagtekerke2.12.55minM50   9.524  6:182.65-
370  Kees VestersWaalwijk2.12.58minM50   9.520  6:182.64-
371  Mathieu Koning (PR 1.57.00) Arnemuiden2.13.02minM40   9.515  6:182.64-
372  Richard BoerDordrecht2.13.08minM40   9.508  6:192.64-
373  Ben RijborzRoosendaal2.13.15minM50   9.500  6:192.64-
374  Andy VertonghenBelgium2.13.16minMse   9.499  6:192.64-
375  Lotje van den Berg (PR 1.59.40) Terhole2.13.16minVse   9.499  6:192.64-
376  Sophie PeetersSt Amands2.13.17minV40   9.497  6:192.64-
377  Vereecke PatriciaLochristi2.13.17minV50   9.497  6:192.64-
378  Jolanda Markx (PR 2.08.06) Oost-Souburg2.13.18minVse   9.496  6:192.64-
379  Daniella Evers (PR 1.32.58) Middelburg2.13.26minV35   9.487  6:192.64-
380  Ron Brusket (PR 1.51.57) Wilhelminadorp2.13.34minM40   9.477  6:202.63-
381  Arno Melaard (debuut) Middelburg2.13.44minM40   9.465  6:202.63-
382  Arwin Schot (PR 1.55.00) Zierikzee2.13.56minM50   9.451  6:212.63-
383  Rene MustersPutte2.14.16minM40   9.428  6:222.62-
384  Mario Matulessy (PR 2.00.18) Domburg2.14.39minM50   9.401  6:232.61-
385  Sophie Matulessy (PR 2.05.01) Middelburg2.14.40minVse   9.400  6:232.61-
386  Petra Bokhove (PR 1.55.36) Zierikzee2.14.46minVse   9.393  6:232.61-
387  Jan Casper van Schagen (PR 2.07.12) Goes2.14.48minM60   9.391  6:232.61-
388  Marjan Boogaard (PR 2.03.18) Middelburg2.14.57minV50   9.380  6:242.61-
389  Lianne Wijsman (PR 1.56.15) Zierikzee2.15.05minV50   9.371  6:242.60-
390  Lilian de Bruijn (debuut) Vrouwenpolder2.15.25minV50   9.348  6:252.60-
391  Tatiana NetsereVlissingen2.15.33minVse   9.339  6:252.59-
392  Jacco Duvekot (PR 1.57.57) Vrouwenpolder2.15.38minM40   9.333  6:262.59-
393  Bas Sinke (PR 2.13.57) Kruiningen2.16.15minM40   9.291  6:272.58-
394  Jolanda van Keulen (PR 2.07.34) Middelburg2.17.06minV40   9.233  6:302.56-
395  Hans Joosse (PR 1.55.04) Middelburg2.17.17minM60   9.221  6:302.56-
396  Eric HaestKasterlee2.17.19minM60   9.218  6:312.56-
397  Den BoerMaasdam2.17.20minV50   9.217  6:312.56-
398  Arian de Visser (PR 2.01.48) Grijpskerke2.17.27minMse   9.210  6:312.56-
399  Sjors LukasseMiddelburg2.17.44minMse   9.191  6:322.55-
400  Dominique Hofstra (PR 1.50.21) Oost-Souburg2.17.56minM35   9.177  6:322.55-
401  Jan van de Velde (PR 2.08.21) Oosterland2.17.59minM40   9.174  6:322.55-
402  Ilonka de Vlaam (PR 2.05.05) Zierikzee2.18.02minV40   9.171  6:332.55-
403  Jacco Vader (PR 2.08.26) Terneuzen2.18.04minMse   9.168  6:332.55-
404  Saskia Dieleman (PR 2.01.45) Middelburg2.18.37minV40   9.132  6:342.54-
405  Rob BourgonjeNieuwegein2.18.47minM50   9.121  6:352.53-
406  Jos van Stee (PR 1.44.26) s-Gravenpolder2.18.48minM45   9.120  6:352.53-
407  Rene Nijsse (PR 1.56.24) Wolphaartsdijk2.18.49minM50   9.119  6:352.53-
408  Arthur Gillissens-Gravenhage2.19.00minMse   9.107  6:352.53-
409  Leanne de vos (PR 1.59.55) Arnemuiden2.19.37minVse   9.067  6:372.52-
410  Jeanet Verhaagen (PR 1.53.58) Goes2.19.46minV40   9.057  6:372.52-
411  Mirjam Kloet (PR 1.47.30) Arnemuiden2.20.13minV40   9.028  6:392.51-
412  Bart de Looff (PR 1.56.51) Serooskerke2.20.36minM50   9.003  6:402.50-
413  Tonnis van der Tuin (PR 1.35.08) Kattendijke2.20.41minM50   8.998  6:402.50-
414  Lies den OudenKrimpen aan den IJssel2.20.44minM50   8.995  6:402.50-
415  Marie VlietstraNijkerkerveen2.20.50minV60   8.988  6:412.50-
416  Rob VlietstraNijkerkerveen2.20.51minM60   8.987  6:412.50-
417  Riet Pouwelse (PR 2.04.29) Vrouwenpolder2.20.58minV60   8.980  6:412.49-
418  Jan Dalebout (PR 1.57.39) Kapelle-Biezelinge2.21.07minM60   8.970  6:412.49-
419  Chantal hofstra (PR 2.12.29) Vlissingen2.21.10minVse   8.967  6:412.49-
420  Cheis van AntwerpenGoes2.21.29minMse   8.947  6:422.49-
421  Sung van 't Veer (PR 2.05.25) Middelburg2.21.52minV40   8.923  6:432.48-
422  Mariska Luiten (PR 2.05.26) Middelburg2.21.52minV40   8.923  6:432.48-
423  Uriël de PagterMiddelburg2.22.01minM40   8.913  6:442.48-
424  Frans van der AarsenOudenbosch2.22.04minM60   8.910  6:442.48-
425  Anniek de Rijck- Serrarens (PR 1.54.17) Sint Jansteen2.22.11minV40   8.903  6:442.47-
426  Harry Anders (PR 2.05.07) Arnemuiden2.22.25minM70   8.888  6:452.47-
427  Hans Bek (PR 2.02.00) Middelburg2.22.41minM60   8.872  6:462.46-
428  Leni de VisserSchiedam2.22.44minV60   8.869  6:462.46-
429  Jeroen Steenbakker (debuut) Lewedorp2.23.07minM40   8.845  6:472.46-
430  Gera van BovenNijkerk2.23.14minV60   8.838  6:472.45-
431  Dian LigtendagFijnaart2.23.15minV50   8.837  6:472.45-
432  Miranda Kwakkelaar (PR 2.16.20) Middelburg2.23.27minV40   8.824  6:482.45-
433  Ron Openneer (PR 2.11.33) Arnemuiden2.23.45minM50   8.806  6:492.45-
434  Pascal TevelOost-Souburg2.24.57minM40   8.733  6:522.43-
435  Piet Verhage (PR 1.49.56) Westkapelle2.25.02minM70   8.728  6:522.42-
436  Angelique Harinck (PR 1.54.23) Oost-Souburg2.25.06minV45   8.724  6:532.42-
437  Sylvia van der Weide (PR 2.01.56) Oost-Souburg2.25.24minV40   8.706  6:542.42-
438  Jacqueline Verbraeken (PR 2.21.39) Arnemuiden2.25.55minV50   8.675  6:552.41-
439  Jakobus Meulenberg (PR 1.55.09) Oudelande2.25.56minM45   8.674  6:552.41-
440  Wolfgang Krug (PR 1.58.52) Middelburg2.26.42minM50   8.629  6:572.40-
441  Remke van Belzen (PR 2.07.49) Arnemuiden2.26.54minV45   8.617  6:582.39-
442  Henk de Kiewit (PR 2.12.38) Kapelle-Biezelinge2.28.45minMse   8.510  7:032.36-
443  Ard Zitman (PR 1.50.31) Oost-Souburg2.29.05minM50   8.491  7:042.36-
444  Serena van den Hooven (PR 2.19.07) Middelburg2.29.06minVse   8.490  7:042.36-
445  Leen GeschiereVught2.30.40minM50   8.402  7:082.33-
446  Chantal de Koning (PR 2.22.07) Colijnsplaat2.30.40minV40   8.402  7:082.33-
447  Alies Huissoon (PR 2.24.55) Kortgene2.30.43minV50   8.399  7:092.33-
448  Wil Oudshoorn (PR 1.52.39) Goes2.31.08minM50   8.376  7:102.33-
449  Annemarie de Visser (PR 2.25.02) Grijpskerke2.31.28minVse   8.357  7:112.32-
450  Dineke MijerOostvoorne2.31.44minV50   8.343  7:122.32-
451  Thea Brittijn-Schippers-Gravenhage2.31.46minV50   8.341  7:122.32-
452  Martijn EuyenEde2.31.51minMse   8.336  7:122.32-
453  Dave ShearlawRoosendaal2.32.04minM40   8.324  7:122.31-
454  Gine Shearlaw-van IneveldRoosendaal2.32.04minV40   8.324  7:122.31-
455  Albertina Rijborz-GoordenRoosendaal2.32.05minV40   8.323  7:132.31-
456  Marjan de Schipper (PR 2.04.52) Middelburg2.32.45minV40   8.287  7:142.30-
457  Trees Blaauw-KramNijkerk2.32.49minV60   8.283  7:152.30-
458  Cynthia Janse (PR 2.10.33) Zierikzee2.33.54minV40   8.225  7:182.28-
459  Roelien Grob-BraberVlissingen2.34.03minVse   8.217  7:182.28-
460  Ben Schrooten (PR 2.15.11) Vlissingen2.35.21minM50   8.148  7:222.26-
461  Rinus van MeijerenLekkerkerk2.35.30minM60   8.141  7:222.26-
462  Marylin BruinsmaOuderkerk aan den IJssel2.35.30minV50   8.141  7:222.26-
463  Rianne Corbijn (PR 2.26.05) Goes2.35.40minV45   8.132  7:232.26-
464  Margriet Sandee-WeezepoelGoes2.35.40minV40   8.132  7:232.26-
465  Elianne van der WeeleVrouwenpolder2.35.45minVse   8.127  7:232.26-
466  Sofia de KeijzerRotterdam2.36.11minVse   8.105  7:242.25-
467  Wieteke Lucas-PloegmakersAlblasserdam2.37.32minVse   8.035  7:282.23-
468  Bart van Belle (PR 1.50.27) Vlissingen2.37.43minMse   8.026  7:292.23-
469  Wesley Kroon (debuut) Serooskerke2.42.28minMse   7.791  7:422.16-
470  Tamara Schöningh (PR 2.21.46) Middelburg2.45.08minV35   7.666  7:502.13-
471  Michèlle Kebapci (PR 2.43.25) Vrouwenpolder2.48.59minVse   7.491  8:012.08-
472  Danielle Marijs (debuut) Arnemuiden2.50.49minV40   7.411  8:062.06-
473  Jorina Oreel (PR 2.33.32) Arnemuiden2.52.30minV40   7.338  8:112.04-
474  Monique Gillesse (PR 2.15.03) Vlissingen2.52.36minV50   7.334  8:112.04-
475  Neeltje MeermanNoordgouwe2.55.10minV60   7.227  8:182.01-
476  Louise PoortvlietMiddelharnis2.57.18minVse   7.140  8:241.98-
477  Miriam Baak (PR 2.16.55) Oost-Souburg3.02.07minV40   6.951  8:381.93-
Mannen: 362 (75.89%) => M35=7 - M40=97 - M45=17 - M50=90 - M55=9 - M60=34 - M65=3 - M70=2 - Mse=103
Vrouwen: 115 (24.11%) => V35=3 - V40=42 - V45=6 - V50=18 - V60=7 - V65=1 - Vse=38

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Tim Pleijte1:14:58Erwin Adan1:15:11Huub van Noorden1:16:36Samantha Luitwieler1:23:48502
2018Tim Pleijte1:12:26Huub van Noorden1:14:07Erwin Harmes1:15:12Monica Sanderse1:32:37486
2017Erwin Harmes1:15:27Tim van den Broeke1:19:39Ralph Wiessner1:19:45Anjolie Engels1:36:55477
2016Erwin Harmes1:13:58Huub van Noorden1:15:31Tim Pleijte1:21:28Anjolie Engels1:35:32482
2015Erwin Harmes1:15:17Remy Vasseur1:18:16Huub van Noorden1:18:24Agnes Schipper1:27:26524
2014Erwin Harmes1:14:38Sebastien Schletterer1:15:24Tim Pleijte1:19:02Anjolie Engels1:28:32556
2013Sebastien Schletterer1:13:12Tim Pleijte1:13:30Erwin Harmes1:13:48Anjolie Engels1:28:18490
2012Neals Strik1:15:52Erwin Harmes1:15:57Michel Schrier1:16:13Ilonka van den Hengel1:29:24557
2011Michel Schrier1:18:37Adriaan van Keulen1:22:26Erik Kok1:22:49Anjolie Engels1:29:18399
2010Remy Vasseur1:17:50Alwin Vermeulen1:21:32Erik Kok1:22:28Martine Lust1:35:42397
2009Wim Padmos1:18:13Michel Schrier1:18:18Miquel van Tongeren1:22:01Anjolie Engels1:30:15385
2008Huub Maas1:19:28Wim Padmos1:20:22Niels Koole1:21:35Irma Heeren1:30:20319
2007Theo Rabout1:23:22Miquel van Tongeren1:23:57Wim van Sparrentak1:25:21Lia Gonzalez1:50:31128

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 12.773 seconden nodig om deze lijst met 477 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Voor De 9e Keer Kapellecross..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
3000 m Marijke de Visser (PR 9.34.73)9.52.78  Vse
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
1500 m Wouter Verstraate (PR 4.09.34)4.12.05  Mse
800 m Jasper Zuidhof (debuut)2.02.08  Mse
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR)9.01.49  JoA
3000 m Bereket Petersen (PR 8.53.28)9.06.46  JoA
26-01: Indoormeeting Gent (2)
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
19-01: Marathon Funchal (3)
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
Atletiek Zeeland © 2020