donderdag 21 juni 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
do 21-06: 19e Molenloop Stellendam
za 23-06: Zeeuwse kampioenschappen Oostburg
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
zo 01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke
vr 13-07: Track Meeting Utrecht
za 14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
za 02-06: Ladiesrun Goes
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge (199)
wo 30-05: Hoek Run (45)
zo 27-05: 8e Halve van Renesse (442)
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg (175)
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg (399)
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet (135)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Dwars Door De Zwingeul
Cadzand, zondag 24 september 2017 - Organisatie: Wielingen
7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Mark VerhageZaamslag27.16Mse   16.504  3:38
2  Edwin de la RuelleKoewacht27.33M45   16.334  3:40
3  Jan RiemensWatervliet27.41Mse   16.255  3:41
4  Marco de FeijterSchoondijke28.05Mse   16.024  3:45
5  Erik CapponZuidzande28.05M50   16.024  3:45
6  Amor MaertensBreskens28.14Mse   15.939  3:46
7  Rob de PagterRitthem28.32Mse   15.771  3:48
8  Theo RaboutAardenburg28.42M40   15.679  3:50
9  Marco RiemensWatervliet29.10Mse   15.429  3:53
10  David PietersOostburg29.35Mse   15.211  3:57
11  Chris de SmitHulst29.49M35   15.092  3:59
12  Peter SlitsSluis30.20M50   14.835  4:03
13  Patrick van QuekelbergheAardenburg30.27M50   14.778  4:04
14  Carlo DepreZuidzande30.40Mse   14.674  4:05
15  Francois van de BroeckeBreskens30.52Mse   14.579  4:07
16  Frederique VersluijsZuidzande31.01V45   14.508  4:08
17  Patrick de BoevereAardenburg31.09M50   14.446  4:09
18  Peter van WaesAardenburg31.35M55   14.248  4:13
19  Niek WielandAxel31.57M40   14.085  4:16
20  Bart DejaegherDiksmuide-Leke32.09Mse   13.997  4:17
21  David MestdaghSint-Michiels32.10Mse   13.990  4:17
22  Robert van de KerkhoveDraaibrug32.11M40   13.982  4:17
23  Thomas SnoeckxKnokke32.24Mse   13.889  4:19
24  Robin van HalSluis32.25Mse   13.882  4:19
25  Marc LauwersGrimbergen32.35Mse   13.811  4:21
26  Marijn CammaertOostburg32.43Mse   13.754  4:22
27  Jeroen de VriesIjzendijke32.45M45   13.740  4:22
28  Menno den DekkerTerneuzen32.51Mse   13.699  4:23
29  Leon van BavinchovenTerneuzen32.58M45   13.650  4:24
30  Twan TimmermansHoofdplaat33.06Mse   13.595  4:25
31  Coen DekkerZaamslag33.10Mse   13.568  4:25
32  Frank FaesSluis33.33Mse   13.413  4:28
33  Wouter GeorgesWaarschoot33.47Mse   13.320  4:30
34  Michel de RuijsscherBreskens33.53M45   13.281  4:31
35  Frank VerschorreBreskens34.16Mse   13.132  4:34
36  Berry KnibbelerWestdore34.48Mse   12.931  4:38
37  Niek RijnbergZuidzande35.16M50   12.760  4:42
38  Guus de SmitSchoondijke35.24Mse   12.712  4:43
39  Nick PaulusseOost-Souburg35.39M45   12.623  4:45
40  Edwin van AlphenVlissingen35.40M45   12.617  4:45
41  Sandra JoziasseVlissingen35.41V40   12.611  4:45
42  Johan HuighSchoondijke35.46M55   12.582  4:46
43  Eddy de CaluweOssenisse35.48Mse   12.570  4:46
44  Astrid VerhageZuiddorpe35.56Vse   12.523  4:47
45  Andres de WitteTerneuzen36.06M40   12.465  4:49
46  Kurt de MuytDamme36.13Mse   12.425  4:50
47  Inge de BooijGraauw36.36Vse   12.295  4:53
48  JanPiet FlikweertOostburg36.54Mse   12.195  4:55
49  Corinne MaertensBreskens38.01Vse   11.837  5:04
50  Koen van de SompeleWestkapelle38.07Mse   11.806  5:05
51  Jeroen SchuitTerneuzen38.26Mse   11.709  5:07
52  Linda VermeulenSchoondijke38.27V35   11.704  5:08
53  Fred VermeireBreskens38.33M50   11.673  5:08
54  Toni LuteijnRetranchement39.04M45   11.519  5:13
55  Iris van de KerkhoveAardenburg39.21Vse   11.436  5:15
56  Ron SalomeKloosterzande39.43Mse   11.330  5:18
57  Addie DielemanSas van Gent39.52V55   11.288  5:19
58  Tonny van MulkenBreskens39.54M60   11.278  5:19
59  Paz BoekhoutSint Kruis40.17Mse   11.171  5:22
60  George SchanckOostburg40.22M35   11.148  5:23
61  Ronny VersluysZuidzande40.26M45   11.129  5:23
62  Johnny DoomsTerneuzen41.16M60   10.905  5:30
63  Valentijn LemahieuCadzand41.22Mse   10.878  5:31
64  Ranco BogaardOostburg41.32Mse   10.835  5:32
65  Pietje MeulenbergOudelande41.43Mse   10.787  5:34
66  Michel de MeijerCadzand41.50Mse   10.757  5:35
67  Anne-Mie DepreiereMoerkerke41.58Vse   10.723  5:36
68  Bert SchampersAsse42.00Mse   10.714  5:36
69  Wendy van de VeldeHoofdplaat42.06Vse   10.689  5:37
70  Rik van SchuurOostburg42.09M65   10.676  5:37
71  Katrien VervarckeOostkerke42.11Vse   10.668  5:37
72  Christianne VermorkenNieuwvliet42.16V55   10.647  5:38
73  Marjan MisttiaenZuidzande42.33Vse   10.576  5:40
74  Jane van der VloetHulst42.40Vse   10.547  5:41
75  Marenne HuighCadzand42.58Vse   10.473  5:44
76  Petra MelHengstdijk43.22Vse   10.377  5:47
77  Paul de LijserCadzand43.46Mse   10.282  5:50
78  Shirley BakkerOisterwijk43.57Vse   10.239  5:52
79  Stacey KouwijzerTerneuzen44.04Vse   10.212  5:53
80  Sabine HerremerreKnokke44.08Vse   10.196  5:53
81  Bernadette SalomeKloosterzande44.28Vse   10.120  5:56
82  Carla ZegersKoewacht44.39V45   10.078  5:57
83  Jorien BoidinOostburg45.29Vse   9.894  6:04
84  Noah JanssensLokeren46.17Mse   9.723  6:10
85  Tom JanssensLokeren46.18Mse   9.719  6:10
86  Karin den DekkerTerneuzen46.52Vse   9.602  6:15
87  Jules van MulkenGroede47.09M65   9.544  6:17
88  Con BakkerOisterwijk47.31Mse   9.470  6:20
89  Daisy van de VeldeOostburg47.50Vse   9.408  6:23
90  Wim WijmaTilburg49.29Mse   9.094  6:36
91  Veerle MornoutWaterlandkerkje49.55Vse   9.015  6:39
92  Trijntje PietersOostburg55.32Vse   8.103  7:24
93  Veronique VanderbruggeAsse55.38Vse   8.089  7:25
Mannen: 66 (70.97%) => M35=2 - M40=4 - M45=8 - M50=6 - M55=2 - M60=2 - M65=2 - Mse=40
Vrouwen: 27 (29.03%) => V35=1 - V40=1 - V45=2 - V55=2 - Vse=21

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Mark Verhage27:16Edwin de la Ruelle27:33Jan Riemens27:41Frederique Versluijs31:0193
2015Tim Pleijte27:58Yves Depoorter28:32Michel Buijck28:45Frederique Versluijs33:5198


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.134 seconden nodig om deze lijst met 93 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
20-09-2015 Dwars Door De ZwingeulCadzand-BadWielingen829
12-09-2010 Dwars Door De ZwingeulCadzand-BadWielingen937
14-09-2008 Dwars Door De ZwingeulRetranchementWielingen519
16-09-2007 Dwars Door De ZwingeulRetranchementWielingen547

 
Laatste reacties:
Hans Corbijn: De Laatste Lepraloop!..
Hans Corbijn: De Laatste Lepraloop!..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
10 km Paola van Gilst (PR 40.10)40.53  V45
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
10 km Erwin Harmes (PR 31.18)32.17  M35
10 km Patrick de Vos (PR 32.14)32.27  Mse
10 km Heddie Nieuwdorp (PR 37.24)37.31  M60
10 km Ronald Geertse (PR)39.02  M35
10 km Johan Karelse (PR 36.55)39.18  M45
10 km Lion Baas (PR 41.27)41.39  M40
10 km Jaco Rip (PR 40.41)42.46  M40
10 km Annette Bevelander (PR)44.01  Vse
5 km Adrie van Bavel (PR 22.57)23.43  M55
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
3000 m Bereket Petersen (PR 8.56.34)9.01.69  JoB
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.07.06)4.13.49  JoB
800 m Paavo de Leng (PR 2.03.76)2.06.34  JoB
200 m Ruben Heijnen (PR)23.79  JoA
100 m Ruben Heijnen (PR)11.71  JoA
kogel Esther Bolle (PR)7.52  MeA
kogel Ruud Louter (PR)15.42  JoA
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
03-06: NK Masters Gouda (1)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
Atletiek Zeeland © 2018