vrijdag 24 november 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-11: Verspringer Steven Nuytinck moet stoppen vanwege achillespeesblessure
11-11: 50e Mosselloop is prooi voor El Mouaziz
05-11: Erwin Harmes en Tim van den Broeke winnen Trail by the Sea
04-11: Tim van den Broeke winnaar Moerschanscross
04-11: Paola van Gilst: wat allemaal kan als je je niet laat beperken door je gedachten
03-11: 2018 overgangsjaar voor JARO
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 25-11: 32e Elderschanscross Aardenburg
zo 26-11: 18e Zakloop Nisse
zo 26-11: 59e Warandeloop Tilburg
za 02-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 02-12: 25e Inkelcross Kruiningen
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens
zo 10-12: Wintrloipe Middelburg
za 16-12: Kriekeloop Clinge
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 16-12: 18e Aagtekerke Run
zo 17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse
di 26-12: Kerstloop Dishoek
Recente uitslagen meer uitslagen
za 18-11: 17e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (293)
zo 12-11: 1e Natuurloop Retranchement (73)
za 11-11: 50e Mosselloop Westenschouwen (363)
za 11-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (134)
zo 05-11: 7e Trail By The Sea Renesse (405)
za 04-11: Appelloop Axel (172)
za 28-10: 16e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (119)
za 21-10: 56e Singelloop Middelburg (110)
za 21-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (136)
za 14-10: Bamisrun Kloosterzande (125)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
32e Moerschanscross
Hulst, zaterdag 4 november 2017 - Organisatie: RKHAV
9.45 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tim van den BroekeDynamica31.35Mse   17.953  3:21
2  Sander VercauterenSint-Pauwels31.41Mse   17.896  3:21
3  Frederic CappaertWaasland31.53Mse   17.784  3:22
4  Yunis StitanDelta Sport32.01Mse   17.710  3:23
5  Erwin HarmesGonzalez Running32.26M35   17.482  3:26
6  Martijn de KokAV'5632.54Mse   17.234  3:29
7  Job de FeijterRKHAV33.04Mse   17.147  3:30
8  Patrick de VosAV'5634.10Mse   16.595  3:37
9  Yves VercammenWaasland34.12M35   16.579  3:37
10  Eric WolfertFlakkee34.15Mse   16.555  3:37
11  Liam de MeyRKHAV35.02M35   16.185  3:42
12  Sergio HarinckGonzalez Running35.12JoA   16.108  3:43
13  Tim MessagieWaasland35.21Mse   16.040  3:44
14  Michiel LelieRKHAV36.09Mse   15.685  3:50
15  Boris de BruijnAV'5636.22M35   15.591  3:51
16  Jan-Willem RoelseGonzalez Running36.54Mse   15.366  3:54
17  Arjo VerhageDynamica36.59M45   15.331  3:55
18  Wilko de VosAV'5637.10M50   15.256  3:56
19  Peter BalkenendeAV'5637.23M50   15.167  3:57
20  Freek GoedhartFlakkee37.28Mse   15.133  3:58
21  Michael de HamerScheldesport37.29M35   15.127  3:58
22  Simon de ClerckWielingen37.32M35   15.107  3:58
23  Endy SlockScheldesport37.35M40   15.086  3:59
24  Edwin de JaegerRKHAV37.47M45   15.007  4:00
25  Johan KarelseAV'5638.14M40   14.830  4:03
26  Piet van MourikDelta Sport38.19M50   14.798  4:03
27  Chris de SmitRKHAV38.25M35   14.759  4:04
28  Frank van den BrandenRKHAV38.27M55   14.746  4:04
29  Jan Willem MeeuwseAV'5638.30M55   14.727  4:04
30  Edwin van AlphenDynamica38.32M45   14.715  4:05
31  Danny van de VoordeVolharding38.36M35   14.689  4:05
32  Rini BruggemanAV'5638.38M50   14.676  4:05
33  Martijn HoosemansDynamica38.52M35   14.588  4:07
34  Monique VerschuureAV'5638.54V35   14.576  4:07
35  Frederique VersluijsWielingen38.58V45   14.551  4:07
36  Bart VerhaegheKapelle-Biezelinge39.43M35   14.276  4:12
37  Adriaan WielesScheldesport39.52M45   14.222  4:13
38  Monica SanderseDynamica40.34V35   13.977  4:18
39  Eline DesaunoisWaasland41.22Vse   13.707  4:23
40  Marcel SommeijerDynamica42.11M45   13.441  4:28
41  Alwin de ZeeuwScheldesport42.13M45   13.431  4:28
42  Albert PlatteeuwScheldesport42.18M50   13.404  4:29
43  Johan LooijHerkingen43.12Mse   13.125  4:34
44  Katrien van GeertsomWaasland43.14Vse   13.115  4:34
45  Ivan VercauterenWaasland43.17M45   13.100  4:35
46  Renate de ReusDynamica43.29Vse   13.039  4:36
47  Niek WielandAxel43.31M40   13.029  4:36
48  Jacques ZamanScheldesport43.44M55   12.965  4:38
49  Henk LousDynamica45.02M55   12.591  4:46
50  John CompietRKHAV45.15M45   12.530  4:47
51  Maurice SteketeeMiddelburg45.22M35   12.498  4:48
52  William de JongeNieuwdorp45.48M45   12.380  4:51
53  Berry KnibbelerScheldesport45.49M55   12.375  4:51
54  Rinus van de WoestijneDynamica46.03M35   12.313  4:52
55  Harold de MaatScheldesport46.07M45   12.295  4:53
56  Leo KlaasseSpijkenisse46.22M55   12.229  4:54
57  Kees van der HeijdenDynamica46.27M45   12.207  4:55
58  Wilco FrankenRKHAV46.38M45   12.159  4:56
59  Natasja BooijScheldesport46.40V45   12.150  4:56
60  Durby MeijboomVlissingen46.54V35   12.090  4:58
61  Siem CornelisseDynamica47.01M65   12.060  4:59
62  Albregt BunderWalo47.03M65   12.051  4:59
63  Roely PrengerDynamica47.14Vse   12.004  5:00
64  Ron DellebekeDynamica47.24M55   11.962  5:01
65  Nico MahuStekene47.37M35   11.908  5:02
66  Jos de KreekScheldesport47.56M50   11.829  5:04
67  Rene GoetheerWolphaartsdijk48.14M45   11.755  5:06
68  Rudie HogervorstWielingen48.21M50   11.727  5:07
69  Ed de WitHellevoetsluis48.26M65   11.707  5:08
70  Rian FlikweertDynamica48.30V55   11.691  5:08
71  Dave LouwsDynamica48.50M65   11.611  5:10
72  Monique AllefsRKHAV49.22V45   11.485  5:13
73  Piet BeijerDynamica49.29M65   11.458  5:14
74  Els GelokDynamica49.36V60   11.431  5:15
75  Jannie de VriesDynamica49.55V55   11.359  5:17
76  Gerard BrasDynamica50.29M65   11.231  5:21
77  Saskia OvermeireVolharding50.47V35   11.165  5:22
78  Marjan HamelinckRKHAV51.07V35   11.092  5:25
79  Hans LievenseMiddelburg51.46M45   10.953  5:29
80  Christine BalkenendeAV'5653.00V50   10.698  5:37
81  Corina LievenseMiddelburg56.55V40   9.962  6:01
82  Helma MeeuwseAV'5659.45V55   9.490  6:19
Mannen: 63 (76.83%) => M35=13 - M40=3 - M45=14 - M50=7 - M55=7 - M65=6 - Mse=13
Vrouwen: 18 (21.95%) => V35=5 - V40=1 - V45=3 - V50=1 - V55=3 - V60=1 - Vse=4
2.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Sander VercauterenSint-Pauwels8.52Mse   18.271  3:17
2  Paavo de LengDynamica9.03JoA   17.901  3:21
3  Arno GovaertWaasland9.38Mse   16.817  3:34
4  Matthijs van DriesscheRKHAV10.08Mse   15.987  3:45
5  Marc van AckerRKHAV10.11Mse   15.908  3:46
6  Stef KapteijnAV'5610.24Mse   15.577  3:51
7  Aniek AperRotterdam Atletiek10.30Vse   15.429  3:53
8  Lander IterbekeWaasland10.50Mse   14.954  4:01
9  Maaike de KreekScheldesport10.53Vse   14.885  4:02
10  HenkJan TielemanFlakkee11.04M45   14.639  4:06
11  Anton EngelsDynamica11.09M55   14.529  4:08
12  Pieter-Jan de BaarAV'5611.12M40   14.464  4:09
13  Danmar DeesAV'5611.20M45   14.294  4:12
14  Emma van MourikDelta Sport11.36Vse   13.966  4:18
15  Veerle SmitsAV'5611.41MeB   13.866  4:20
16  Rien de WildeAV'5611.43M55   13.826  4:20
17  Veerle CampenhoutRKHAV11.46Vse   13.768  4:21
18  Cindy HeyndrickxVolharding12.10Vse   13.315  4:30
19  Ivar van de WegeScheldesport12.17Mse   13.189  4:33
20  Cloe van LokerenWaasland12.20MeB   13.135  4:34
21  Jasmijn GeldofAV'5612.22MeB   13.100  4:35
22  Fien LelieRKHAV12.24MeB   13.065  4:36
23  Amy NiemantsverdrietRKHAV12.27MeB   13.012  4:37
24  Ronny VersluysWielingen12.30Mse   12.960  4:38
25  Gert KluskensVolharding12.36Mse   12.857  4:40
26  Lynn SommeijerDynamica12.39MeB   12.806  4:41
27  Parel BunDynamica12.42MeB   12.756  4:42
28  Marian SteenblokAV'5613.00V45   12.462  4:49
29  George SchanckWielingen13.23M35   12.105  4:57
30  Paulette de KrakerDynamica13.26Vse   12.060  4:59
31  Esther van SluijsAV'5613.30V40   12.000  5:00
32  Jolanda 't JongDelta Sport14.00Vse   11.571  5:11
33  Kathleen AdriaenssensVolharding14.07Vse   11.476  5:14
34  Manon WakkerScheldesport14.31Vse   11.160  5:23
35  Ingrid RasenbergDelta Sport14.33Vse   11.134  5:23
36  Mandy HeppenerScheldesport14.36V35   11.096  5:24
37  Jane van der VloetRKHAV14.55Vse   10.860  5:31
38  Marielle SimonseAV'5615.19V45   10.577  5:40
39  Angelique HarinckOost-Souburg15.21V45   10.554  5:41
40  Lena de WildeVlissingen15.32V60   10.429  5:45
41  Lenie van KlevenVlissingen15.35V60   10.396  5:46
42  Ronald BunMiddelburg15.38Mse   10.362  5:47
43  Marina MolAV'5615.52V35   10.210  5:53
44  Mia van BelleDynamica17.26V65   9.293  6:27
Mannen: 16 (36.36%) => M35=1 - M40=1 - M45=2 - M55=2 - Mse=10
Vrouwen: 20 (45.45%) => V35=2 - V40=1 - V45=3 - V60=2 - V65=1 - Vse=11

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.237 seconden nodig om deze lijst met 126 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Meisjes A99/00    5,4km
    naam                            geb stn club         tijd
001 Zeeuw           Mirthe de       00 0098 Scheldesport 0:26:03
 
Jongens B01/02    5,4km
    naam                            geb stn club         tijd
001 Schets          Wouter          02 0330 AV'56        0:21:20
002 Zeeuw           Nathan de       02 0097 Scheldesport 0:22:09
003 Kruisifikx      Thomas          01 0085 Scheldesport 0:22:50
004 Roos            Matthijs        02 0243 AV'56        0:23:16
005 Verbrugge       Mees            02 0065 AV'56        0:23:25
006 Dillis          Elyas           02 0307 RKHAV        0:23:29
 
Jongens C03/04    2,7km
    naam                            geb stn club         tijd
001 Abfallah        Jamal           03 0312 Scheldesport 0:10:19
002 Maat            Ralph de        03 0111 Scheldesport 0:10:39
003 Wieles          Chris           03 0069 Scheldesport 0:11:15
004 Dikkenberg      Jesse van den   04 0156 AV'56        0:11:18
005 Zeeuw           Tobias de       04 0100 Scheldesport 0:11:20
006 Dees            Tom             03 0331 AV'56        0:11:36
007 Os              Martijn van     03 0008 RKHAV        0:11:53
008 Dobbelaar       Jonathan        03 0078 Scheldesport 0:12:23
009 Bouwhuizen      Dylan           03 0225 RKHAV        0:12:33
010 Hiel            Karsten         03 0147 RKHAV        0:12:40
011 Vierbergen      Mats            03 0161 RKHAV        0:12:42
012 Noordijk        Bryan           04 0091 Scheldesport 0:13:12
013 Oele            Sven            04 0032 AV'56        0:14:15
 
Meisjes C03/04    2,7km
    naam                            geb stn club         tijd
001 Schets          Tessa           04 0329 AV'56        0:11:22
002 Acker           Emma van        03 0150 RKHAV        0:11:49
003 Houtzager       Ruchama         03 0258 Delta Sport  0:11:51
004 Kapteijn        Lisa            03 0049 AV'56        0:12:13
005 Exter           Eva den         03 0314 RKHAV        0:12:15
006 Goudswaard      Ilse            03 0253 Delta Sport  0:12:23
007 Baar            Sanne de        03 0035 AV'56        0:12:27
008 Leenheer        Fleur           03 0257 Delta Sport  0:12:34
 
Jongens D05/06    2,7km
    naam                            geb stn club         tijd
001 Rooms           Jentho          05 0207 ac Waasland  0:10:33
002 Pauwels         Milan           05 0208 ac Waasland  0:10:59
003 Verbrugge       Ipe             06 0066 AV'56        0:11:03
004 Sven            Anne            06 0205 ac Waasland  0:11:11
005 Bosscher        Thomas de       05 0209 ac Waasland  0:11:13
006 Maat            Fabian de       06 0112 Scheldesport 0:11:22
007 Bonten          Victor          05 0210 ac Waasland  0:11:28
008 Cloodt          Niels van de    06 0206 ac Waasland  0:11:32
009 Steenblok       Koen            06 0114 AV'56        0:11:40
010 Koole           Stijn           06 0302 Dynamica     0:11:46
011 Bouwhuizen      Robin           06 0224 RKHAV        0:11:50
012 Noppe           Siebe           06 0268 Volharding   0:12:06
013 Pijnen          Benjamin        06 0108 Scheldesport 0:12:08
014 Marin           Vince           06 0269 Volharding   0:12:12
015 Kapteijn        Mart            05 0048 AV'56        0:12:21
016 Vael            Luca            06 0036 Dynamica     0:12:29
017 Dobbelaar       Lukas           05 0077 Scheldesport 0:12:31
018 Verhoeven       Alessandro      05 0265 Volharding   0:12:36
019 Acker           Job van         00 0336              0:13:01
020 Verschuren      Niels           06 0084 Scheldesport 0:13:14
021 Laeremans       Rune            06 0270 Volharding   0:13:28
022 Koopman         Kasper          06 0053 Dynamica     0:13:31
023 Berg            Nino van den    05 0038 AV'56        0:13:52
024 Dees            Rody            06 0028 AV'56        0:16:03
 
Meisjes D05/06    2,7km
    naam                            geb stn club         tijd
001 Graaf           Amy de          05 0151 AV'56        0:11:02
002 Dejonghe        Helena          06 0196 ac Waasland  0:11:18
003 Penneman        Charlotte       05 0200 ac Waasland  0:11:33
004 Maranus         Femke           06 0052 Dynamica     0:11:36
005 Vercammen       Kaat            06 0199 ac Waasland  0:11:38
006 Lorier          Lisanne         05 0042 Dynamica     0:12:00
007 Poucke          Fran van        06 0194 ac Waasland  0:12:02
008 Wauters         Lize            06 0266 Volharding   0:12:04
009 Keijmel         Myrthe          05 0071 Scheldesport 0:12:06
010 Loir            Elise           06 0195 ac Waasland  0:12:09
011 Duhoux          Dorien          06 0267 Volharding   0:12:11
012 Schuit          Daan            05 0236 Scheldesport 0:12:17
013 Kraker          Yasmine de      06 0124 Dynamica     0:12:18
014 Vermeulen       Nele            05 0201 ac Waasland  0:12:38
015 Thierens        Louise          05 0261 Volharding   0:12:41
016 Blancaert       Femke           05 0263 Volharding   0:12:43
017 Baekelant       Joke            05 0264 Volharding   0:12:50
018 Voorde          Kyra van de     06 0159 Dynamica     0:12:53
019 Vierbergen      Kirsten         05 0160 RKHAV        0:12:58
020 Simonse         Marit           06 0050 AV'56        0:13:01
021 Martens         Kaat            05 0262 Volharding   0:13:04
022 Caluwe          Febe de         05 0202 ac Waasland  0:13:09
023 Geboes          Kaat            05 0204 ac Waasland  0:13:30
024 Karelse         Yara            06 0127 AV'56        0:13:33
025 Wilde           Zita de         06 0325 Volharding   0:13:36
026 Exter           Ann den         06 0228 RKHAV        0:13:45
027 Elias           Alexandra       05 0303 RKHAV        0:13:48
028 Sierens         Lore            06 0198 ac Waasland  0:13:49
029 Buyse           Lotte           05 0335 Waasland     0:13:51
030 Elstgeest       Lotte           05 0044 AV'56        0:13:53
031 Dikkenberg      Inke van den    06 0155 AV'56        0:13:55
032 Luijk           Zoe van         06 0045 AV'56        0:14:03
033 Sluijs          Femke van       74 0012 AV'56        0:14:49
034 Kefayetou       Osratin         05 0203 ac Waasland  0:14:58
035 Seters          Sophie van      05 0149 Flakkee      0:18:00
 
Jongens pA2 07    1,3km
    naam                            geb stn club         tijd
001 Hooste          Tijn van        07 0192 ac Waasland  0:05:17
002 Joppe           Zedie           07 0118 Flakkee      0:05:23
003 Schletterer     Julius          07 0129 Dynamica     0:05:25
004 Engels          Ivar            07 0059 Dynamica     0:05:28
005 Ton             Luca            07 0126 Dynamica     0:05:34
006 Pauwels         Lars            07 0190 ac Waasland  0:05:36
007 Bonten          Jasper          07 0191 ac Waasland  0:05:47
008 Vermeersch      Cedric          07 0273 Volharding   0:05:51
009 Vlieger         Milan de        07 0333              0:05:56
010 Wieles          Viktor          07 0070 Scheldesport 0:05:58
011 Willemse        Bram            07 0216 Dynamica     0:06:04
012 Laet            Joachim de      07 0277 Volharding   0:06:10
013 Zandstra        Lucas           07 0094 Scheldesport 0:06:25
014 ParanaVithanage Samil           07 0063 AV'56        0:06:27
015 Kwikkelberghe   Jens van        07 0245 Scheldesport 0:06:30
016 Oele            Niels           07 0033 AV'56        0:06:34
017 Weert           Leander de      07 0116 RKHAV        0:06:40
018 Kusters         Lukas           07 0274 Volharding   0:06:42
019 Geldof          Thibe           07 0275 Volharding   0:07:06
020 Lous            Jochem          07 0062 Dynamica     0:07:23
021 Waele           Wout de         07 0276 Volharding   0:07:25
 
Jongens pA1 08    1,3km
    naam                            geb stn club         tijd
001 Riel            Senne van       08 0285 Volharding   0:05:22
002 Zutter          Rune de         08 0290 Volharding   0:05:29
003 Boogaard        Ezra            08 0020 Dynamica     0:05:34
004 Overmeire       Merijn          08 0189 ac Waasland  0:05:36
005 Bogaert         Arne van        08 0286 Volharding   0:05:38
006 Verbiest        Kyano           08 0086 Scheldesport 0:05:56
007 Paelinck        Lode            08 0289 Volharding   0:06:05
008 Verstraeten     Bas             08 0284 Volharding   0:06:08
009 Giele           Midas           08 0072 Scheldesport 0:06:10
010 Beuns           Jens            08 0115 AV'56        0:06:12
011 Sierens         Kobe            08 0187 ac Waasland  0:06:16
012 Noordijk        Lyam            08 0090 Scheldesport 0:06:18
013 Rummens         Bram            08 0287 Volharding   0:06:20
014 Berg            Matz van den    08 0326 Goes         0:06:44
015 Raaymakers      Robbe           08 0288 Volharding   0:06:46
016 Pauwels         Seppo           08 0188 ac Waasland  0:06:53
017 Poorten         Sven van        08 0141 RKHAV        0:06:57
018 Bouilila        Imran           08 0327 Scheldesport 0:06:59
019 Loof            Justin          08 0089 Scheldesport 0:07:08
020 Roelse          Micha           21 0334 Scheldesport 0:07:09
021 Jonge           Dylano de       08 0056 Nieuwdorp    0:07:12
022 Lensen          Quinten         08 0079 Scheldesport 0:07:14
023 Ranshuijsen     Marvin          08 0255 Delta Sport  0:07:31
024 Waeyenberghe    Milan van       08 0144 RKHAV        0:07:33
025 Waele           Lars de         08 0291 Volharding   0:07:38
026 Bisschops       Luuk            08 0234 Scheldesport 0:09:48
 
Meisjes pA2 07    1,3km
    naam                            geb stn club         tijd
001 Wibbelink       Felien          07 0010 Dynamica     0:05:30
002 Lokeren         Phebe van       07 0184 ac Waasland  0:05:32
003 Bosscher        Elise           07 0183 ac Waasland  0:05:38
004 Wauman          Louka           07 0182 ac Waasland  0:06:02
005 Geus            Brigitte de     07 0007 AV'56        0:06:14
006 Steigerwald     Myrthe          07 0011 AV'56        0:06:16
007 Hamer           Benthe den      07 0102 Scheldesport 0:06:18
008 Thoen           Alexe           07 0324 Volharding   0:06:22
009 Witte           Quinty de       07 0146 RKHAV        0:06:32
010 Sutter          Emma de         07 0186 ac Waasland  0:06:36
011 Lekhli          Nour Cioua      07 0185 ac Waasland  0:06:38
012 Lagaert         Julie           07 0272 Volharding   0:06:44
013 Goudswaard      Lieke           07 0256 Delta Sport  0:06:47
014 Mees            Vegas           07 0271 Volharding   0:06:49
015 Peeters         Demi            07 0075 Scheldesport 0:06:52
016 Crombeen        Evita           07 0132 RKHAV        0:07:00
017 Luijk           Tess van        07 0046 AV'56        0:07:02
018 Lorier          Floor           07 0043 Dynamica     0:07:10
019 Keijzer         Shana de        07 0137 RKHAV        0:07:20
 
Meisjes pA1 08    1,3km
    naam                            geb stn club         tijd
001 Casserie        Ella van de     08 0217 Volharding   0:06:02
002 Vercauteren     Violetta        08 0181 ac Waasland  0:06:14
003 Pijnen          Valerie         08 0107 Scheldesport 0:06:42
004 Cock            Renske de       08 0321 Volharding   0:06:48
005 Muyldermans     Talitha         08 0179 ac Waasland  0:06:50
006 Mol             Elise           08 0251 AV'56        0:06:55
007 Buijs           Maud            08 0131 RKHAV        0:07:01
008 Zahradnik       Ins             08 0238 Scheldesport 0:07:03
009 Waele           Lotte de        08 0282 Volharding   0:07:06
010 Lenjou          Fleur           08 0280 Volharding   0:07:17
011 Wilhelm         Nienke          08 0242 Scheldesport 0:07:19
012 Maes            Ileana          08 0279 Volharding   0:07:22
013 Lagaert         Eline           08 0281 Volharding   0:07:25
014 Damme           Marit van       08 0095 Scheldesport 0:07:28
015 Weduwe          Laura der       08 0145 RKHAV        0:07:35
016 Puymbroeck      Chelsy          08 0278 Volharding   0:07:45
017 Dobbelaar       Rebekka         08 0076 Scheldesport 0:07:48
 
Jongens pB  09    1,3km
    naam                            geb stn club         tijd
001 Rooms           Jorden          09 0170 ac Waasland  0:05:32
002 Verellen        Emiel           09 0319 ac Waasland  0:05:43
003 Bareman         Daniel          09 0239 Scheldesport 0:05:45
004 Lekhli          Hesa Chioua     09 0175 ac Waasland  0:05:47
005 Herremans       Sebastian       09 0174 ac Waasland  0:05:56
006 Vydt            Jules           09 0172 ac Waasland  0:06:01
007 Grave           Devlin de       09 0135 RKHAV        0:06:10
008 Dejonghe        Korneel         09 0173 ac Waasland  0:06:15
009 Vegt            Thijs van der   09 0254 Delta Sport  0:06:18
010 Duinkerke       Pepijn          09 0103 Scheldesport 0:06:27
011 Bouilila        Anwar           09 0328 Scheldesport 0:06:29
012 Potter          Nilo de         09 0229 Volharding   0:06:31
013 Creve           Emiel           09 0177 ac Waasland  0:06:33
014 Thierens        Emile           09 0294 Volharding   0:06:37
015 Heijens         Maxim           09 0220 RKHAV        0:06:45
016 Voorde          Greg van de     09 0293 Volharding   0:06:50
017 Burgelman       Siebe           09 0296 Volharding   0:06:52
018 Tuller          Sven            09 0105 Scheldesport 0:06:59
019 Rombaut         Arne            09 0178 ac Waasland  0:07:02
020 Berman          Florian         09 0313 AV'56        0:07:05
021 Vlieger         Mats de         09 0332              0:07:13
022 Vercauteren     Lion            09 0171 ac Waasland  0:07:16
023 Loon            Thomas van      09 0322 Volharding   0:07:18
024 MartensSpanhove Emile           09 0295 Volharding   0:07:54
 
Jongens pC  10+   1,3km
    naam                            geb stn club         tijd
001 Buysse          Lucas           10 0167 ac Waasland  0:06:01
002 Bogaert         Anse van        10 0298 Volharding   0:06:10
003 Sierens         Vic             10 0165 ac Waasland  0:06:12
004 Zutter          Dries de        10 0301 Volharding   0:06:14
005 Devon           Marin           10 0300 Volharding   0:06:29
006 Muyldermans     Liano           10 0168 ac Waasland  0:06:35
007 Luijk           Daan van        10 0047 AV'56        0:06:42
008 Overmeire       Thimen          10 0169 ac Waasland  0:06:59
009 Vos             Gerben de       10 0067 RKHAV        0:07:11
010 Waesberghe      Michael van     10 0143 RKHAV        0:07:29
011 Paelinck        Lucas           10 0299 Volharding   0:07:37
012 Voorde          Sepp van de     10 0297 Volharding   0:07:43
013 Poorten         Mike van        10 0140 RKHAV        0:07:46
014 Drongelen       Lucas           10 0235 Scheldesport 0:07:48
015 Thomaes         Remco           10 0166 ac Waasland  0:08:15
016 Overbeeke       Kiron           10 0223 Scheldesport 0:09:07
 
Meisjes pB  09    1,3km
    naam                            geb stn club         tijd
001 Vercammen       Lies            09 0164 ac Waasland  0:06:03
002 Vloet           Sabine van der  09 0142 RKHAV        0:06:35
003 Wouters         Stien           09 0292 Volharding   0:06:39
004 Zandstra        Liselotte       09 0093 Scheldesport 0:06:41
005 Joppe           Daphne          08 0119 Flakkee      0:06:43
006 Vermaelen       Sara            09 0081 Scheldesport 0:06:55
007 Koppen          Anouk           09 0320 Waasland     0:06:57
008 Pijnen          Victoria        09 0106 Scheldesport 0:07:20
009 Niemeijer       Esma            09 0016 Scheldesport 0:07:44
010 Hommers         Esmee           09 0087 Scheldesport 0:08:10
011 Rijt            Juliette van de 09 0068 Scheldesport 0:08:12
012 Reyns           Marie           09 0318 Volharding   0:08:54
013 Lafertin        Dianthe         09 0083 Scheldesport 0:08:56
 
Meisjes pC  10+   1,3km
    naam                            geb stn club         tijd
001 Schepper        Elize de        10 0163 ac Waasland  0:06:55
002 Kraker          Aimee de        10 0125 Dynamica     0:07:31
003 Rooms           Amber           10 0162 ac Waasland  0:07:39
004 Schuit          Senna           10 0237 Scheldesport 0:08:16
005 Peeters         Maida           11 0074 Scheldesport 0:10:31
006 Tuller          Evi-Marlene     11 0104 Scheldesport 0:10:32
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
05-11-2016 31e MoerschanscrossHulstRKHAV1249
07-11-2015 30e MoerschanscrossHulstRKHAV1907
01-11-2014 29e MoerschanscrossHulstRKHAV2386
02-11-2013 28e MoerschanscrossHulstRKHAV3244
03-11-2012 27e MoerschanscrossHulstRKHAV2390
05-11-2011 26e MoerschanscrossHulstRKHAV2065
06-11-2010 25e MoerschanscrossHulstRKHAV2180
07-11-2009 24e MoerschanscrossHulstRKHAV1642
01-11-2008 23e MoerschanscrossHulstRKHAV983
03-11-2007 22e MoerschanscrossHulstRKHAV1488
04-11-2006 21e MoerschanscrossHulstRKHAV1249
05-11-2005 20e MoerschanscrossHulstRKHAV912
13-11-2004 19e MoerschanscrossHulstRKHAV878
08-11-2003 18e MoerschanscrossHulstRKHAV815
09-11-2002 17e MoerschanscrossHulstRKHAV1083
10-11-2001 16e MoerschanscrossHulstRKHAV854
11-11-2000 15e MoerschanscrossHulstRKHAV805
13-11-1999 14e MoerschanscrossHulstRKHAV916
14-11-1998 13e MoerschanscrossHulstRKHAV752
08-11-1997 12e MoerschanscrossHulstRKHAV721

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Nieuwe Hardloopschoenen Kopen..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-11: Ronde Venen Marathon Abcoude (2)
marath Nicolette Malcorps (PR)3.38.27  Vse
marath Arjan Kranenburg (PR 3.19.06)3.38.27  Mse
19-11: 34e Zevenheuvelenloop Nijmegen (71)
18-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (149)
12-11: Marathon Tenerife (7)
05-11: 21e Berenloop Terschelling (5)
05-11: Herbstlauf Bottrop (2)
05-11: Marathon Porto (3)
29-10: 12e Drechtstadloop Dordrecht (10)
29-10: 35e Marathon Brabant Etten-Leur (76)
28-10: Marathon van Gent (8)
22-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Typhoonloop Gorinchem (1)
15-10: 42e Amsterdam Marathon (11)
15-10: Linker Oevert 1/2 marathon Antwerpen (12)
08-10: 34e Marathon Eindhoven (11)
08-10: 31e 4 Mijl van Groningen (1)
08-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
01-10: 32e Singelloop Breda (40)
01-10: Singelloop Utrecht (5)
24-09: Berlin marathon Berlijn (2)
Atletiek Zeeland © 2017