dinsdag 21 augustus 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
20-08: Strijd verwacht bij Stratenloop Kapelle
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen
vr 31-08: Track Meeting Utrecht
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder
zo 02-09: 30e Tilburg Ten Miles
za 08-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
za 08-09: 43e Run Winschoten
za 08-09: Avondbaanwedstrijd Hulst
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 15-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
zo 23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam
Recente uitslagen meer uitslagen
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk (111)
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen (277)
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet (144)
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede (140)
di 24-07: 4e Zomerloop Groede (110)
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle (161)
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement (102)
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
2e Gaperloop
Gapinge, vrijdag 26 mei 2017 - Organisatie: González Running
10 km >> Zeeuws record staat met 29.02 min. vanaf 01-04-1992 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Erwin Harmes (PR 31.18)Middelburg33.25M35   17.955  3:21
2  Ronnie Overgaauw (PR 32.07)Zoutelande36.04Mse   16.636  3:36
3  Adriaan Walhout (PR 34.51)Middelburg37.00M35   16.216  3:42
4  Wilco Boogaard (PR 35.52)Middelburg37.25M40   16.036  3:45
5  Jan HoppenbrouwersVlissingen37.46Mse   15.887  3:47
6  Jorim de Boks (PR 35.00)Middelburg37.51Mse   15.852  3:47
7  Willem de Korte (PR 35.26)Aagtekerke37.58Mse   15.803  3:48
8  Arjo Verhage (PR 35.52)Aagtekerke38.47M45   15.471  3:53
9  Micha Janse (PR 38.32)Zoutelande39.27M40   15.209  3:57
10  Jurrit Szarafinski (PR 38.57)Middelburg39.47Mse   15.082  3:59
11  Pierre la GrandBemmel40.01Mse   14.994  4:00
12  Jorg SchienbeinLeichtingen40.28M50   14.827  4:03
13  Carolien van de Kreeke (PR 39.05)Serooskerke40.41V40   14.748  4:04
14  Fred van Es (PR 38.57)Domburg41.19M40   14.522  4:08
15  Jonathan Boon (PR 38.55)Oost-Souburg41.23M35   14.499  4:08
16  Jan Braam (debuut)Middelburg41.33Mse   14.440  4:09
17  Arnoud Rijk (PR 38.41)Heinkenszand41.39Mse   14.406  4:10
18  Erik Maranus (PR 40.00)Westkapelle41.58M40   14.297  4:12
19  Lion Baas (PR 41.27)Vlissingen42.08M40   14.241  4:13
20  Patrick Vogel (PR 40.10)Middelburg42.11M50   14.224  4:13
21  Theo de Macker (PR 42.14)Burgh-Haamstede42.35M50   14.090  4:16
22  Frans Bos (PR 40.02)Vlissingen42.53M65   13.991  4:17
23  Rinus van de Woestijne (PR 38.43)Middelburg42.56Mse   13.975  4:18
24  Bart de Visser (PR 38.28)Serooskerke43.18Mse   13.857  4:20
25  Leo Janse (PR 39.14)Middelburg43.21M50   13.841  4:20
26  Martijn de Vries (PR 39.51)Middelburg43.29M35   13.798  4:21
27  Nick BelGapinge43.32Mse   13.783  4:21
28  Henk Lous (PR 40.07)Vlissingen43.34M55   13.772  4:21
29  Rini de JongCapelle a/d IJssel43.45M40   13.714  4:23
30  Robert van de Weg (PR 43.40)Domburg44.01M40   13.631  4:24
31  Bert Daane (PR 44.05)Buttinge44.35M60   13.458  4:28
32  Arthur van Aartsen (PR 41.22)Middelburg44.47M40   13.398  4:29
33  Leendert van de Ven (debuut)Zoutelande44.54M50   13.363  4:29
34  Tim Kramer (PR 41.20)s-Heer Hendrikskinderen45.09Mse   13.289  4:31
35  Marco DielemanMiddelharnis45.14M40   13.265  4:31
36  Jan van Vaardegem (PR 35.42)Westkapelle45.16M45   13.255  4:32
37  Erik Goedhart (PR 44.35)Middelburg45.21M40   13.230  4:32
38  Adrie Janse (PR 41.10)Arnemuiden45.31M50   13.182  4:33
39  Sjef Goris (PR 40.53)Middelburg45.38M50   13.148  4:34
40  Roelof BoonstraVlissingen45.44Mse   13.120  4:34
41  Erwin van Schaik (PR 41.40)Middelburg46.25M50   12.926  4:39
42  Guillaume de Jonge (PR 44.59)Oost-Souburg46.30M40   12.903  4:39
43  Kees van der Heijden (PR 45.48)Vlissingen46.34M50   12.885  4:39
44  leo Dalebout (PR 40.02)Gapinge46.37M55   12.871  4:40
45  Evelien van Sparrentak (PR 44.36)Sint Laurens47.00V40   12.766  4:42
46  Noek van HellemanMiddelburg47.08M40   12.730  4:43
47  Sophie MijoenGapinge47.12V40   12.712  4:43
48  Rijndert van der KolkOud-Beijerland47.32M40   12.623  4:45
49  John Overweel (PR 35.33)Middelburg47.34M60   12.614  4:45
50  Ronald Ridderbos (PR)Middelburg47.44Mse   12.570  4:46
51  Maurice Steketee (PR 41.35)Middelburg47.54M35   12.526  4:47
52  Marcel JansenSomeren47.57M50   12.513  4:48
53  marco Dingemanse (PR 45.41)Zoutelande48.04M40   12.483  4:48
54  Ruud Geldof (PR 46.12)Middelburg48.30M55   12.371  4:51
55  Ron Dellebeke (PR 33.54)Oost-Souburg48.37M55   12.341  4:52
56  Daniel Walhout (debuut)Middelburg49.37Vse   12.093  4:58
57  Guido Moison (PR)Middelburg49.44M50   12.064  4:58
58  Adri Koole (PR 42.07)Serooskerke49.51M60   12.036  4:59
59  Kees Sturm (PR)Vlissingen49.53Mse   12.028  4:59
60  Edith Koole (PR 45.50)Oostkapelle50.18V40   11.928  5:02
61  Sico Poortvliet (PR 44.18)Middelburg50.27M50   11.893  5:03
62  Elsbeth Haasnoot (PR 44.00)Middelburg50.44Vse   11.827  5:04
63  Jan-Willem Huiszoon (PR 46.25)Arnemuiden50.51M40   11.799  5:05
64  Willem Huiszoon (PR 47.21)Middelburg50.54M50   11.788  5:05
65  Frans NieuwenhuyzeMiddelburg51.06Mse   11.742  5:07
66  Petra Verhulst (PR 47.09)Westkapelle51.17V45   11.700  5:08
67  Marije Besuijen (PR 48.24)Middelburg51.27V35   11.662  5:09
68  Ronald van Hercules (PR 48.15)Serooskerke51.44M60   11.598  5:10
69  Ben van der Linden (PR 46.56)Vlissingen51.47M50   11.587  5:11
70  Jochem Leijnse (debuut)Middelburg51.51Mse   11.572  5:11
71  Rob Joosse (PR 50.09)Vrouwenpolder52.01Mse   11.535  5:12
72  Suzanne Geschiere (debuut)Middelburg52.04Vse   11.524  5:12
73  Kees SchippersMiddelburg52.06M50   11.516  5:13
74  Marc Overeem (debuut)Middelburg52.20M50   11.465  5:14
75  Marcel Richard (PR 47.31)Zoutelande52.23M60   11.454  5:14
76  Rob van der Zwaag (PR 51.46)Veere52.34M50   11.414  5:15
77  Kees BenardLemelerveld52.40M50   11.392  5:16
78  Maurice Eppings (PR 48.43)Zoutelande52.45M50   11.374  5:17
79  Mart-Jan Delzenne (PR 48.40)Krabbendijke52.54M40   11.342  5:17
80  Jelle Ebbers (PR 46.21)Middelburg52.59Mse   11.324  5:18
81  Babette HaastOud Gastel53.38V40   11.187  5:22
82  isabel Capelle (PR)Middelburg53.41V40   11.177  5:22
83  Michael Evers (PR 45.24)Middelburg53.46M40   11.159  5:23
84  Elsbeth Dingemanse (PR 50.48)Gapinge54.12V40   11.070  5:25
85  Hans Joosse (PR 47.07)Middelburg54.15M60   11.060  5:26
86  Ben Bommelje (PR 52.23)Grijpskerke54.27M50   11.019  5:27
87  Cindy den Hollander (PR 51.04)Oost-Souburg54.57V40   10.919  5:30
88  Stefan van Hemert (PR 51.29)Middelburg55.07Mse   10.886  5:31
89  Veronica Vriend (PR 53.33)Middelburg55.15V55   10.860  5:32
90  Kevin de Pagter (PR 33.34)Arnemuiden55.19Mse   10.847  5:32
91  Jeanette Leunis (PR 53.06)Serooskerke55.43Vse   10.769  5:34
92  Harry Davidse (PR 54.09)Serooskerke55.48M50   10.753  5:35
93  Helma Minderhoud (PR 55.40)Middelburg55.53V50   10.737  5:35
94  Claudia van Sighem (PR 50.40)Westkapelle56.03V40   10.705  5:36
95  Piet Jobse (PR)Koudekerke56.06M60   10.695  5:37
96  Ferry Tadema (debuut)Middelburg56.48M50   10.563  5:41
97  Kees van Belzen (PR 49.14)Ritthem56.54M60   10.545  5:41
98  Wendy van der Heide (PR 56.13)Vlissingen57.02Vse   10.520  5:42
99  Angelique Harinck (PR 51.55)Oost-Souburg57.06V45   10.508  5:43
100  Kees Kuzee (PR 53.32)Middelburg57.09M50   10.499  5:43
101  Rainier Zweep (PR 54.07)Kamperland57.12Mse   10.490  5:43
102  Peter Kuijper (debuut)Lewedorp57.20M50   10.465  5:44
103  Dirk Hooijer (debuut)Wemeldinge57.23M50   10.456  5:44
104  Johnny Dooms (PR 44.55)Terneuzen57.33M60   10.426  5:45
105  Daniella Evers (PR 55.10)Middelburg57.49V35   10.378  5:47
106  Marian van Dijk (PR 45.39)Middelburg57.52V45   10.369  5:47
107  Corine Maas (PR 53.00)s-Gravenpolder58.03V40   10.336  5:48
108  Mirjam Kloet (PR 49.48)Arnemuiden58.16V40   10.297  5:50
109  Leon van LiereMiddelburg58.19M60   10.289  5:50
110  Ad Schoe (PR 52.26)Westkapelle58.22M50   10.280  5:50
111  Rene Goetheer (PR 46.24)Wolphaartsdijk58.32M50   10.251  5:51
112  Edwin Boogaard (PR 51.23)Zoutelande58.45Mse   10.213  5:53
113  Guido ClementKapelle-Biezelinge59.18Mse   10.118  5:56
114  Peter Maranus (PR 45.40)Aagtekerke59.20M50   10.112  5:56
115  Erwin de KamMiddelburg59.27M40   10.093  5:57
116  Priscilla Valk (PR 50.59)Kortgene59.32Vse   10.078  5:57
117  Christian Geldof (debuut)Middelburg1.00.18M35   9.950  6:02
118  Gisela Nijsse (PR 53.49)Wolphaartsdijk1.00.21V50   9.942  6:02
119  Hans van Sluijs (PR 44.40)Middelburg1.00.29M65   9.920  6:03
120  Mirjam SuykGapinge1.00.52V40   9.858  6:05
121  Danielle van de Ven (PR 58.22)Middelburg1.01.27V40   9.764  6:09
122  Maria Vierthaler (PR 59.08)Vlissingen1.01.40V40   9.730  6:10
123  Jacco van de Gruiter (PR 58.15)Arnemuiden1.02.12Mse   9.646  6:13
124  Priscilla Provoost (PR 59.16)Vlissingen1.02.15V40   9.639  6:14
125  Ton LuteynVlissingen1.02.17M50   9.633  6:14
126  Alies HuiszoonKortgene1.02.41V50   9.572  6:16
127  Natasja Breijer (debuut)Serooskerke1.04.45Vse   9.266  6:29
128  Michael de Hamer (PR 38.49)Hoek1.04.48M40   9.259  6:29
129  Peter Broekert (PR 52.51)s-Heer Hendrikskinderen1.05.04M50   9.221  6:30
130  William de BoerMiddelburg1.05.54M50   9.105  6:35
131  Jan KruitMiddelburg1.05.57M60   9.098  6:36
132  Rainier TernesDusseldorf1.06.42M40   8.996  6:40
133  Petrie Pijnenborg (PR 1.06.17)Veere1.07.51V40   8.843  6:47
134  Theo Manuhutu (PR 1.06.23)Middelburg1.07.55M50   8.834  6:48
135  Clemens ReudisseOostenrijk1.12.47Mse   8.244  7:17
136  Imo Jongepier (PR 52.05)Nieuw- en Sint Joosland1.12.49M60   8.240  7:17
137  Marja Jongepier (PR 1.07.48)Nieuw- en Sint Joosland1.12.52V60   8.234  7:17
Mannen: 104 (75.91%) => M35=6 - M40=20 - M45=2 - M50=32 - M55=4 - M60=12 - M65=2 - Mse=26
Vrouwen: 33 (24.09%) => V35=2 - V40=16 - V45=3 - V50=3 - V55=1 - V60=1 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Erwin Harmes32:44Stefan Schrier33:49Adriaan Walhout34:58Linda Versluis43:08109
2017Erwin Harmes33:25Ronnie Overgaauw36:04Adriaan Walhout37:00Carolien van de Kreeke40:41137
2016Erwin Harmes32:36Adriaan van Keulen36:38Willem de Korte36:39Carolien van de Kreeke39:22127

5 km >> Zeeuws record staat met 15.08 min. vanaf 12-09-2015 op naam van Wouter Jansen <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Sergio Harinck (PR 16.20)Oost-Souburg17.15Mse   17.391  3:27
2  Albert de BakkerWageningen17.40Mse   16.981  3:32
3  Jan Molendijk (PR 19.10)Krabbendijke19.51Mse   15.113  3:58
4  Mauricio Gonzalez (PR 19.29)Vrouwenpolder19.59M55   15.013  4:00
5  Giorgio Joziasse (PR 19.04)Middelburg20.40Mse   14.516  4:08
6  Kees Dijkman (debuut)Burgh-Haamstede21.07M45   14.207  4:13
7  Mart Goudzwaard (debuut)Zonnemaire21.26Mse   13.997  4:17
8  Lennaert de Looff (debuut)Gapinge21.37Mse   13.878  4:19
9  Yanis van der Jagt (debuut)Vlissingen21.40Mse   13.846  4:20
10  Albert Karstanje (PR 21.17)Middelburg22.16Mse   13.473  4:27
11  Gian-Carlo BuijsOost-Souburg22.36Mse   13.274  4:31
12  Maureen GonzalezVrouwenpolder23.24Vse   12.821  4:41
13  Gert Kooiman (debuut)Middelburg23.35Mse   12.721  4:43
14  Rian Flikweert (PR 23.17)Middelburg23.43V55   12.649  4:45
15  Seth Dijkstra (PR 23.17)Middelburg23.59M45   12.509  4:48
16  Marco Olivier (PR 21.47)Vlissingen24.08Mse   12.431  4:50
17  Esma Guigui (PR 22.20)Goes24.29Vse   12.253  4:54
18  Bart van Belle (PR 23.18)Vlissingen24.42Mse   12.146  4:56
19  Corry de Schacht (PR)Oost-Souburg25.08Vse   11.936  5:02
20  Ron van Giesen (PR)Middelburg25.10Mse   11.921  5:02
21  Liesbeth Rijnberg (PR)Grijpskerke25.12Vse   11.905  5:02
22  Jurgen Philipsen (PR 23.53)Middelburg25.17Mse   11.866  5:03
23  Conno Francke (debuut)Gapinge25.27Mse   11.788  5:05
24  Rosette Verkaart (PR 24.17)Vlissingen25.36Vse   11.719  5:07
25  Bram van BoxtelTilburg25.41Mse   11.681  5:08
26  Nicole Wondergem (PR 24.14)Middelburg25.53V35   11.590  5:11
27  Caroline Veringa (debuut)Middelburg25.54V40   11.583  5:11
28  Wim Jobse (PR 23.48)Veere25.57Mse   11.561  5:11
29  Tessa LeerUtrecht25.58Vse   11.553  5:12
30  Roos Leer (PR)Vlissingen26.00Vse   11.538  5:12
31  Ron van Vliet (debuut)Vlissingen26.04Mse   11.509  5:13
32  Jules van BoxtelTilburg26.07Mse   11.487  5:13
33  Wendy Theune (PR 23.57)Vlissingen26.20V40   11.392  5:16
34  John SibensBergen op Zoom26.31Mse   11.314  5:18
35  Kaschenka de JongeYerseke26.32Vse   11.307  5:18
36  Johnny MaljaarsMiddelburg26.54Mse   11.152  5:23
37  Mireille Huiszoon (PR 26.48)Arnemuiden26.58Vse   11.125  5:24
38  Aart van Luijk (PR 25.10)Middelburg27.00M55   11.111  5:24
39  Arthur Stijns (PR 25.09)Oudelande27.10M65   11.043  5:26
40  Marko Zijl (debuut)s-Heer Hendrikskinderen27.14Mse   11.016  5:27
41  Dignus Lensen (debuut)Oost-Souburg27.26M60   10.936  5:29
42  Ronald van de Vreede (PR)Krabbendijke27.31Mse   10.902  5:30
43  Floris MoensMiddelburg27.34Mse   10.883  5:31
44  Linda Versluis (debuut)Gapinge27.59Vse   10.721  5:36
45  Janneke Boutens (PR 26.20)Middelburg28.03Vse   10.695  5:37
46  Monique Rijkse (debuut)Middelburg28.25Vse   10.557  5:41
47  Bianca van Maldegems-Heerenhoek28.28Vse   10.539  5:42
48  Helene LouwerseGapinge29.01Vse   10.339  5:48
49  Floris Jan Koole (debuut)Oostkapelle29.07M45   10.303  5:49
50  Sebastian Nijssen (PR 27.10)Middelburg29.10M40   10.286  5:50
51  Andrea de RuiterDen Haag29.25Vse   10.198  5:53
52  Enrico Joziasse (debuut)Middelburg29.38Mse   10.124  5:56
53  Kees Francke (PR 27.27)Grijpskerke29.46Mse   10.078  5:57
54  Sarijke Aerts (PR 30.00)Middelburg30.03V60   9.983  6:01
55  Suzanne Lievense (debuut)Middelburg30.06Vse   9.967  6:01
56  Joost van Garderen (PR 27.48)Aagtekerke30.09Mse   9.950  6:02
57  Nena de WitteVlissingen30.41Vse   9.777  6:08
58  Jord StenvertVlissingen30.44Mse   9.761  6:09
59  Wilma van de Gruiter (PR 29.32)Arnemuiden30.47Vse   9.746  6:09
60  Ulli RoderKeulen30.54Vse   9.709  6:11
61  Lisa HulshofMaastricht31.03Vse   9.662  6:13
62  Margreet Baakman (debuut)Middelburg31.09Vse   9.631  6:14
63  Anneke Geerings (debuut)Middelburg31.11Vse   9.621  6:14
64  Mia van Belle (PR 28.29)Vlissingen31.35V65   9.499  6:19
65  Laila Mannee (PR 29.49)Middelburg32.51Vse   9.132  6:34
66  Brenda StollVrouwenpolder33.11Vse   9.041  6:38
67  Ilona SteffensMiddelburg33.21Vse   8.996  6:40
68  Adrietta van Tatenhove (PR 31.49)Gapinge33.41Vse   8.906  6:44
69  Marieke BoonstraVlissingen33.47Vse   8.880  6:45
70  Renate JanssenVlissingen33.50Vse   8.867  6:46
71  Carola PostVlissingen33.58Vse   8.832  6:48
72  Peter van der Maale (debuut)Koudekerke34.19M70   8.742  6:52
73  Sabine VetteTilburg34.22Vse   8.729  6:52
74  Bianca de Rijke (debuut)Lewedorp34.32V35   8.687  6:54
75  Wendy MulderOost-Souburg34.34Vse   8.679  6:55
76  Ivon de Pagter (debuut)Oost-Souburg34.36Vse   8.671  6:55
77  Ruth WoutersOost-Souburg34.41Vse   8.650  6:56
78  Petra KraayvangerOost-Souburg34.49Vse   8.617  6:58
79  Barbera BloemendaalZoutelande34.57Vse   8.584  6:59
80  Susanne Briceno (debuut)Middelburg35.13Vse   8.519  7:03
81  Olga van GesselBreda35.21Vse   8.487  7:04
82  Astrid KramerHoek35.23Vse   8.479  7:05
83  Ilse van Dommelen (PR 33.57)Biggekerke35.26Vse   8.467  7:05
84  Monique de KamMiddelburg35.30Vse   8.451  7:06
85  Roman TernesDusseldorf35.34Mse   8.435  7:07
86  Tini FranckeGrijpskerke35.42Vse   8.403  7:08
87  Edo JanssenVlissingen35.47Mse   8.384  7:09
88  Leoni Ebbers (PR 30.00)Middelburg36.02Vse   8.326  7:12
89  Natasja PetersVlissingen36.07Mse   8.306  7:13
90  Ronald van de Vreede (PR 27.31)Krabbendijke36.17Mse   8.268  7:15
91  Kees van der Sar (debuut)Middelburg36.19Mse   8.261  7:16
92  Julie KieftEindhoven36.27Vse   8.230  7:17
93  Pim KroeseGapinge37.14Mse   8.057  7:27
94  Gijs KroeseGapinge37.16Mse   8.050  7:27
95  Bala TernesDusseldorf41.29Mse   7.232  8:18
96  Nicole VosGapinge43.11Vse   6.947  8:38
97  Maya VosDen Haag43.13Vse   6.942  8:39
Mannen: 45 (46.39%) => M40=1 - M45=3 - M55=2 - M60=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=36
Vrouwen: 52 (53.61%) => V35=2 - V40=2 - V55=1 - V60=1 - V65=1 - Vse=45

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Floris Willeboordse15:41Sergio Harinck16:20Thijs Clowting18:12Carolien van de Kreeke19:0190
2017Sergio Harinck17:15Albert de Bakker17:40Jan Molendijk19:51Maureen Gonzalez23:2497
2016Floris Willeboordse16:52Sergio Harinck17:03Jonathan Boon18:53Paola van de Velde23:0371


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.49 seconden nodig om deze lijst met 234 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
01-06-2018 3e GaperloopGapingeGonzález Running0
10-06-2016 GaperloopGapingeGonzález Running1276

 
Laatste reactie:
Danny Meeus: Verwarring Over Wedstrijden..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
18-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
5000 m Job de Feijter (PR)15.23.36  Mse
800 m Paavo de Leng (PR 2.03.76)2.04.95  JoB
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
30 km Leonie Ton (PR)2.07.25  V40
30 km Hans Minnaard (PR)3.00.18  M55
20 km John Guequierre (PR 1.11.47)1.46.17  M65
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)42.29  M35
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Chaamloop (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
Atletiek Zeeland © 2018