zaterdag 21 april 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
18-03: Jubileumeditie Zwinstedenloop prooi voor Diaz Rodriguez
10-03: Leonie Ton pakt Nederlands record op 100 km terug
05-03: Yunis Stitan en Monica Sanderse de sterksten in Kustcross
19-02: Terugblik op Kapelleloop 2018
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
zo 22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen
zo 22-04: 7e Zwaakse Weel loop Kwadendamme
vr 27-04: 43e Omloop van Menheerse Middelharnis
za 28-04: 13e Ropakustrun Dishoek
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
vr 11-05: Track Meeting Utrecht
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg
za 19-05: Ter Specke Bokaal Lisse
ma 21-05: Pinksterwedstrijd Hulst
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg
za 26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem
Recente uitslagen meer uitslagen
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
vr 20-04: 7e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 07-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (84)
za 07-04: 12e Oosterscheldeloop Goes (185)
ma 02-04: Paas Kustloop Breskens (77)
za 31-03: 25 km van Hulst (186)
za 31-03: Vrijburgloop Vlissingen (85)
za 24-03: 7e Ronde van BRU Bruinisse (127)
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen (62)
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis (307)
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle (95)
zo 11-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (55)
za 10-03: 46e Pannekoekloop Westenschouwen (240)
za 10-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (91)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
46e Deltacross
Westenschouwen, zaterdag 13 januari 2018 - Organisatie: Delta Sport
11 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Erwin HarmesGonzalez Running39.05M35   16.887  3:33
2  Erwin AdanDynamica40.30Mse   16.296  3:41
3  Tim van den BroekeDynamica40.44Mse   16.203  3:42
4  Patrick de VosAV'5640.54Mse   16.137  3:43
5  David BouwmanPAC41.12Mse   16.019  3:45
6  Martijn de KokAV'5641.25M35   15.936  3:46
7  Tim PleijteDynamica41.45Mse   15.808  3:48
8  Yunis StitanDelta Sport42.48Mse   15.421  3:53
9  Jean-Andrew FingalRotterdam43.08Mse   15.301  3:55
10  Eric WolfertFlakkee43.45Mse   15.086  3:59
11  Boris de BruijnAV'5644.03M35   14.983  4:00
12  Jan-Willem RoelseGonzalez Running45.08Mse   14.623  4:06
13  Corne van BelzenDynamica45.22M35   14.548  4:07
14  Yann SinkeAV'5645.59Mse   14.353  4:11
15  Michael de HamerScheldesport46.55M35   14.067  4:16
16  Erik GoossenScheldesport47.02M45   14.033  4:17
17  Johan KarelseAV'5647.10M40   13.993  4:17
18  Remko KapPallas47.16M35   13.963  4:18
19  Laurey van den BergeFlakkee47.26Vse   13.914  4:19
20  Wilko de VosAV'5647.44M50   13.827  4:20
21  Koen HussaertsOud-Gastel47.57Mse   13.764  4:22
22  Andre MelissantFlakkee48.26M45   13.627  4:24
23  Cees DijkmanBurgh-Haamstede48.33M45   13.594  4:25
24  Michel van den BosDelta Sport48.53M50   13.502  4:27
25  Piet van MourikDelta Sport49.01M50   13.465  4:27
26  Rinus van de WoestijneDynamica49.06M35   13.442  4:28
27  Martijn PotappelPoortvliet49.08M35   13.433  4:28
28  Henk KerkhofHoogvliet49.10M45   13.424  4:28
29  Edwin van AlphenDynamica49.12M45   13.415  4:28
30  Marius BesuijenAV'5649.17M55   13.392  4:29
31  Gerben van der BliekGoes49.22M35   13.369  4:29
32  Richard de VliegerAV'5649.24M45   13.360  4:29
33  Bart VerhaegheKapelle-Biezelinge49.34M35   13.315  4:30
34  Adriaan WielesScheldesport49.39M45   13.293  4:31
35  Endy SlockScheldesport49.41M40   13.284  4:31
36  Jan GuiljamWemeldinge49.43M55   13.275  4:31
37  Arnoud RijkAV'5649.49Mse   13.249  4:32
38  Ronald GeertseSerooskerke49.55M35   13.222  4:32
39  Sjaak BrouwerDynamica50.07M50   13.169  4:33
40  Bart de VisserSerooskerke50.10Mse   13.156  4:34
41  Monica SanderseDynamica50.12V35   13.147  4:34
42  Johan SpruitKapelle-Biezelinge50.31Mse   13.065  4:36
43  Patrick van IerselAV'5650.35M50   13.048  4:36
44  Michel BouwmanDelta Sport50.41M45   13.022  4:36
45  Steef BerrevoetsDelta Sport50.49M45   12.988  4:37
46  Corne SchilperoortZierikzee51.02Mse   12.933  4:38
47  Rian van den BroekeDynamica51.53M55   12.721  4:43
48  Francois van de BroeckeWielingen51.55M45   12.713  4:43
49  Jan-Willem FlorieVlissingen51.58M35   12.700  4:43
50  Jan van BennekomSpirit52.11M55   12.648  4:45
51  Bert HederikBarendrecht52.13M55   12.640  4:45
52  Jacob HolwerdaDreischor52.19M35   12.615  4:45
53  Jesper PoppeMiddelburg52.46Mse   12.508  4:48
54  Arco MelissantDelta Sport52.50M35   12.492  4:48
55  Martin PruijsersDynamica52.58M45   12.461  4:49
56  Jeroen de NoodDynamica53.18M35   12.383  4:51
57  Rob SchaapVlissingen53.21M55   12.371  4:51
58  Jan van GentSpirit53.31M55   12.333  4:52
59  Mirthe OverkampDynamica53.43Vse   12.287  4:53
60  Robert SonkeDynamica53.56M45   12.237  4:54
61  Harry LavooijAV'5654.05Mse   12.203  4:55
62  Alwin de ZeeuwScheldesport54.07M45   12.196  4:55
63  Renate de ReusDynamica54.09Vse   12.188  4:55
64  Robert-Jan ProvoostDomburg54.11M45   12.181  4:56
65  Carel SlijkhuisSpirit54.14M55   12.170  4:56
66  Maurice SteketeeMiddelburg54.17M35   12.158  4:56
67  Marcel SommeijerDynamica54.22M45   12.140  4:57
68  Walther MurreScheldesport54.24M45   12.132  4:57
69  Astrid den HerderAV'5654.26Vse   12.125  4:57
70  Mark MolOud-Gastel54.35Mse   12.092  4:58
71  Jos GelukDelta Sport54.42M55   12.066  4:58
72  Stefan van der VoornZierikzee54.46M35   12.051  4:59
73  Marco DielemanMiddelharnis54.51M45   12.033  4:59
74  Danmar DeesAV'5654.58M45   12.007  5:00
75  Caio de GraafDelta Sport55.10M55   11.964  5:01
76  Noor DekkerSerooskerke55.13Vse   11.953  5:01
77  Leo DaleboutDynamica55.16M55   11.942  5:01
78  Albert PlatteeuwScheldesport55.35M50   11.874  5:03
79  Wouter AdriaansenHalsteren55.43Mse   11.846  5:04
80  Henk LousDynamica55.52M55   11.814  5:05
81  Jeroen KortenoevenSteenbergen55.54M35   11.807  5:05
82  Marco OttjesGoes55.56M45   11.800  5:05
83  Jan HeshofSteenbergen56.01M45   11.782  5:06
84  Wietse SluimerZonnemaire56.05M35   11.768  5:06
85  Ko van DammeAV'5656.15M55   11.733  5:07
86  Eric van RemortelAV'5656.31M60   11.678  5:08
87  Cor KloetDelta Sport56.45M65   11.630  5:10
88  Anouk KerstensOlympia56.48Vse   11.620  5:10
89  Nick PaulusseDynamica56.51M45   11.609  5:10
90  Florence van RijsbergenTHOR57.19V50   11.515  5:13
91  Niek WielandAxel57.33M40   11.468  5:14
92  Jacques ZamanScheldesport57.41M55   11.442  5:15
93  Martin SteenhartKapelle-Biezelinge57.55M45   11.396  5:16
94  Co de FeijterDelta Sport57.59M50   11.383  5:16
95  Kees van der HeijdenDynamica58.03M45   11.370  5:17
96  Astrid VerhageScheldesport58.05V35   11.363  5:17
97  Durby MeijboomVlissingen58.08V35   11.353  5:17
98  Andries MinderhoutWaarde58.11Mse   11.343  5:17
99  Harold de MaatScheldesport58.18M45   11.321  5:18
100  Robert BlesEssen58.25M45   11.298  5:19
101  Robert KraaijenbrinkDelta Sport58.47M50   11.228  5:21
102  Peter NoordijkeGoes59.15M45   11.139  5:23
103  Pieter MoelkerKloetinge59.19M45   11.127  5:24
104  Annemieke DoomenRoosendaal59.22V35   11.117  5:24
105  Berry KnibbelerScheldesport59.26M55   11.105  5:24
106  Wilco JochemWesthoek59.29Mse   11.096  5:24
107  Geert MoekZuidwolde59.40M35   11.061  5:25
108  Gerrit SpaansAV'5659.44M65   11.049  5:26
109  Michel SiepTVS1.00.12M45   10.963  5:28
110  Ebe BlaauwScheldesport1.00.29M60   10.912  5:30
111  Rian de VliegerLewedorp1.00.32V45   10.903  5:30
112  Mark AlmekindersHeinkenszand1.00.34Mse   10.897  5:30
113  Leon de MunnikDelta Sport1.00.42M45   10.873  5:31
114  Adri KooleDynamica1.00.46M65   10.861  5:31
115  Henry van KlinkenDelta Sport1.00.55M35   10.834  5:32
116  Menno KoleKapelle-Biezelinge1.01.04Mse   10.808  5:33
117  Rene GoetheerWolphaartsdijk1.01.11M45   10.787  5:34
118  Ron DellebekeDynamica1.01.16M55   10.773  5:34
119  GertJan van de SluisZierikzee1.01.22M45   10.755  5:35
120  Piet BeijerDynamica1.01.26M65   10.743  5:35
121  Paul PoulardMiddelburg1.01.29M45   10.735  5:35
122  Jeffrey MolMiddelburg1.01.31Mse   10.729  5:36
123  Natasja BooijScheldesport1.01.47V45   10.682  5:37
124  Ruud GeldofDynamica1.02.08M55   10.622  5:39
125  Arjan de VosDelta Sport1.02.14M45   10.605  5:39
126  Rini van DijkeDelta Sport1.02.27M65   10.568  5:41
127  Rudie HogervorstWielingen1.02.31M50   10.557  5:41
128  Esther NoteboomAV'561.02.36Vse   10.543  5:41
129  Tonny EekelenTHOR1.02.39M45   10.535  5:42
130  Sandra JoziasseDynamica1.03.05V35   10.462  5:44
131  Ron van VeenRoadrunners1.03.13M45   10.440  5:45
132  Ane van de VeldeDelta Sport1.03.16Mse   10.432  5:45
133  Annete van de KrekeDynamica1.03.19V45   10.424  5:45
134  Dave LouwsDynamica1.03.21M65   10.418  5:46
135  Peter MaranusAagtekerke1.03.26M45   10.405  5:46
136  Jannie de VriesDynamica1.03.31V55   10.391  5:46
137  Jan WagemakersZonnemaire1.03.33M55   10.386  5:47
138  Els GelokDynamica1.03.35V60   10.380  5:47
139  Martin van den BoschDelta Sport1.03.38M35   10.372  5:47
140  Johan DekkerMiddelburg1.03.50M55   10.339  5:48
141  Debbie MolOud-Gastel1.03.56Vse   10.323  5:49
142  Kees KloostermanWolphaartsdijk1.04.06M45   10.296  5:50
143  Petra VerhulstDynamica1.04.14V45   10.275  5:50
144  Frits BurgerZierikzee1.04.17M55   10.267  5:51
145  Rian FlikweertDynamica1.04.30V55   10.233  5:52
146  George HahnDelta Sport1.04.32M45   10.227  5:52
147  Danielle MookBurgh-Haamstede1.04.46V45   10.190  5:53
148  Jos van Stees-Gravenpolder1.05.01M45   10.151  5:55
149  Gerrit LudikhuizenMiddelburg1.05.07M45   10.136  5:55
150  John GuequierreDynamica1.05.11M65   10.125  5:56
151  Paola van GilstAV'561.05.14V40   10.118  5:56
152  Jos OonincxAVR901.05.16M55   10.112  5:56
153  John ScheffersDelta Sport1.05.23M55   10.094  5:57
154  Leo SpoorGoudswaard1.05.25M65   10.089  5:57
155  Daniel RouwMiddelburg1.05.27M35   10.084  5:57
156  Joke de KosterDelta Sport1.05.29V60   10.079  5:57
157  Nellie BlomBurgh-Haamstede1.05.31V60   10.074  5:57
158  Evelien CapelloAV'561.05.52Vse   10.020  5:59
159  Paul van TuilBurgh-Haamstede1.05.59M45   10.003  6:00
160  Joop LasseurDelta Sport1.06.02M75   9.995  6:00
161  Barry SchroeversArnemuiden1.06.12M35   9.970  6:01
162  Hans LievenseMiddelburg1.06.16M45   9.960  6:01
163  Christa VoorhamDelta Sport1.06.30V45   9.925  6:03
164  Jolanda FranckeAagtekerke1.06.37V35   9.907  6:03
165  Jesse HeymsMiddelburg1.06.48Mse   9.880  6:04
166  Marjanne van de SluisDelta Sport1.06.51V45   9.873  6:05
167  Jarno WaterhamWolphaartsdijk1.07.01M35   9.848  6:06
168  Adrie van BavelDelta Sport1.07.28M55   9.783  6:08
169  Elbert SimonseAagtekerke1.07.37M35   9.761  6:09
170  Erwin van den BoschOuwerkerk1.07.46M35   9.739  6:10
171  Ilonka de VlaamDelta Sport1.07.53V40   9.723  6:10
172  Vincent FensPernis1.08.01Mse   9.704  6:11
173  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland1.08.05M55   9.694  6:11
174  Laura SchreutelkampDelta Sport1.08.12Vse   9.677  6:12
175  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge1.08.20M55   9.659  6:13
176  Corne van LomwelOost-Souburg1.08.25M45   9.647  6:13
177  Arthur StijnsDynamica1.09.06M65   9.551  6:17
178  Frico TimsBurgh-Haamstede1.09.23Mse   9.512  6:18
179  Marcel RichardZoutelande1.09.30M65   9.496  6:19
180  Raymond SchilperoordWissenkerke1.10.17M45   9.391  6:23
181  Walter TimmerDelta Sport1.10.23M35   9.377  6:24
182  Kees LegemaateBurgh-Haamstede1.10.26M45   9.371  6:24
183  Jolanda van DriesscheRKHAV1.10.30V45   9.362  6:25
184  Liesbeth RijnbergGrijpskerke1.10.41V35   9.337  6:26
185  Ellie SpaansAV'561.11.00V55   9.296  6:27
186  Jacques van PuttenAagtekerke1.11.07M45   9.281  6:28
187  Ria MarchandBurgh-Haamstede1.11.11V55   9.272  6:28
188  Corina LievenseMiddelburg1.12.10V45   9.145  6:34
189  Pim CouwenberghZierikzee1.12.29V55   9.106  6:35
190  Sjoerd KoudijsOud-Beijerland1.13.03M35   9.035  6:38
191  Mark HorstenBarendrecht1.13.05M35   9.031  6:39
192  Toon de KamWolphaartsdijk1.13.08M55   9.025  6:39
193  Joanna BottemaHoeven1.13.30V45   8.980  6:41
194  Theo SimonsDynamica1.14.09M60   8.901  6:44
195  Simon SaczynskiGoes1.14.41Mse   8.837  6:47
196  Sheila BaarsScheldesport1.16.17V45   8.652  6:56
197  Franz BosRoadrunners1.16.24M65   8.639  6:57
198  Larysa KaharukRoadrunners1.16.28V45   8.631  6:57
199  Ingrid JonesScheldesport1.16.43V45   8.603  6:58
200  Saskia AbersonHellevoetsluis1.16.46V35   8.597  6:59
201  Mara VerhulstDelta Sport1.17.56Vse   8.469  7:05
202  Brenda WiessnerVlissingen1.21.16Vse   8.121  7:23
203  Neeltje van GervenFlakkee1.21.39V55   8.083  7:25
Mannen: 158 (77.83%) => M35=30 - M40=3 - M45=46 - M50=9 - M55=26 - M60=3 - M65=11 - M75=1 - Mse=29
Vrouwen: 45 (22.17%) => V35=8 - V40=2 - V45=13 - V50=1 - V55=6 - V60=3 - Vse=12

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Erwin Harmes39:05Erwin Adan40:30Tim van den Broeke40:44Laurey van den Berge47:26203
2017Tim Pleijte41:17Erwin Adan43:05Patrick de Vos45:04Laurey van den Berge49:22196

2.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Paavo de LengDynamica7.47Mse   18.501  3:15
2  Alex ZwolleAV'568.21Mse   17.246  3:29
3  Hassan MahamedDelta Sport8.22Mse   17.211  3:29
4  Matthijs van DriesscheRKHAV8.48Mse   16.364  3:40
5  Stef KapteijnAV'568.51Mse   16.271  3:41
6  Menno BeckHaag Atletiek8.54Mse   16.180  3:43
7  Joel HillebrandDelta Sport8.55Mse   16.150  3:43
8  Kenzo AbiieScheldesport9.06Mse   15.824  3:48
9  Anjolie EngelsVZA9.08V40   15.766  3:48
10  HenkJan TielemanFlakkee9.16M45   15.540  3:52
11  Ivar van de WegeScheldesport9.19Mse   15.456  3:53
12  Pieter-Jan de BaarAV'569.35M40   15.026  4:00
13  Anton EngelsDynamica9.39M55   14.922  4:01
14  Ilvia HederikEnergie9.47MeB   14.719  4:05
15  Pascal van de VoordeMiddelburg9.59Mse   14.424  4:10
16  Emma van MourikDelta Sport10.27Vse   13.780  4:21
17  Amy NiemantsverdrietRKHAV10.30MeB   13.714  4:23
18  Veerle SmitsAV'5610.38MeB   13.542  4:26
19  Ronny VersluysWielingen10.51Mse   13.272  4:31
20  Fien LelieRKHAV10.53MeB   13.231  4:32
21  Lynn SommeijerDynamica10.55MeB   13.191  4:33
22  Piet OvaaMeliskerke11.00Mse   13.091  4:35
23  Parel BunDynamica11.09MeB   12.915  4:39
24  Marian SteenblokAV'5611.16V45   12.781  4:42
25  George SchanckWielingen11.41M35   12.325  4:52
26  Louise le CoqWielingen12.03MeB   11.950  5:01
27  Jolanda t JongDelta Sport12.16Vse   11.739  5:07
28  Mandy HeppenerScheldesport12.32V35   11.489  5:13
29  Ingrid RasenbergDelta Sport12.34Vse   11.459  5:14
30  Esther van SluijsAV'5612.38V40   11.398  5:16
31  Manon WakkerScheldesport12.40Vse   11.368  5:17
32  Jane van der VloetRKHAV12.43Vse   11.324  5:18
33  Ronald BunMiddelburg13.17Mse   10.841  5:32
34  Marielle SimonseAV'5613.29V45   10.680  5:37
35  Marina MolAV'5613.31V35   10.654  5:38
36  Lenie van KlevenVlissingen13.49V60   10.422  5:45
37  Bettina BerrevoetsBruinisse14.03Vse   10.249  5:51
38  Lena de WildeVlissingen14.12V60   10.141  5:55
39  Adri NoordijkeZierikzee14.42M75   9.796  6:08
40  Els van ZwietenDelta Sport14.47V70   9.741  6:10
41  Mia van BelleDynamica15.02V65   9.579  6:16
42  Herman KreeftDelta Sport15.21M70   9.381  6:24
43  Paulette de KrakerDynamica18.14Vse   7.898  7:36
44  Serge NothenArnemuiden1.04.43Mse     6:58
Mannen: 20 (45.45%) => M35=1 - M40=1 - M45=1 - M55=1 - M70=1 - M75=1 - Mse=14
Vrouwen: 17 (38.64%) => V35=2 - V40=2 - V45=2 - V60=2 - V65=1 - V70=1 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Paavo de Leng07:47Alex Zwolle08:21Hassan Mahamed08:22Anjolie Engels09:0844
2016Tommy Staal07:48Wouter Verstraate08:19Patrick de Vos08:24Veerle Campenhout10:2332
2015Tommy Staal07:40Wouter Verstraate08:23Joel Aafjes08:31Leonie van Klinken11:3529


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.33 seconden nodig om deze lijst met 247 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Jongens C03/04   2,2km
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Abdallah        Jamal           03 0312 Scheldesport 0:08:13
002 Wieles          Chris           03 0069 Scheldesport 0:08:31
003 Maat            Ralph de        03 0111 Scheldesport 0:08:33
004 Dikkenberg      Jesse van den   04 0156 AV'56        0:08:37
005 Dees            Tom             03 0331 AV'56        0:08:49
006 Geense          Bowen           04 0475 AV'56        0:08:51
007 Zeeuw           Tobias de       04 0100 Scheldesport 0:08:59
008 Os              Martijn van     03 0008 RKHAV        0:09:18
009 Vierbergen      Mats            03 0161 RKHAV        0:09:25
010 Simonse         Jesper          04 0443 Goes         0:09:42
011 Bouwhuizen      Dylan           03 0225 RKHAV        0:09:44
012 Noordijk        Bryan           04 0091 Scheldesport 0:10:18
 
Meisjes C03/04   2,2km
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Acker           Emma van        03 0150 RKHAV        0:09:08
002 Houtzager       Ruchama         03 0258 Delta Sport  0:09:10
003 Goudswaard      Ilse            03 0253 Delta Sport  0:09:28
004 Leenheer        Fleur           03 0257 Delta Sport  0:09:35
005 Exter           Eva den         03 0314 RKHAV        0:09:39
006 Baar            Sanne de        03 0035 AV'56        0:09:41
007 Kapteijn        Lisa            03 0049 AV'56        0:09:43
 
Jongens D05/06   2,2km
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Verbrugge       Ipe             06 0066 AV'56        0:08:21
002 Baar            Remco de        05 0622 AV'56        0:08:35
003 Maat            Fabian de       06 0112 Scheldesport 0:08:54
004 Schuit          Daan            05 0236 Scheldesport 0:08:57
005 Bouwhuizen      Robin           06 0224 RKHAV        0:09:09
006 Steenblok       Koen            06 0114 AV'56        0:09:14
007 Kabbedijk       Twan            06 0386 Delta Sport  0:09:33
008 Koopman         Kasper          06 0053 Dynamica     0:09:40
009 Pijnen          Benjamin        06 0108 Scheldesport 0:09:46
010 Vael            Luca            06 0036 Dynamica     0:09:57
011 Schutz          Lars            06 0634 Delta Sport  0:10:04
012 Hoezen          Guus            06 0448 AV'56        0:10:06
013 Kapteijn        Mart            05 0048 AV'56        0:10:09
014 Broeksma        Silas           05 0449 AV'56        0:10:11
015 Rietberg        Stein           06 0576 Dynamica     0:10:13
016 Zuidweg         Mart            06 0461 AV'56        0:10:15
017 Berg            Nino van den    05 0038 AV'56        0:10:19
018 Verschuren      Niels           06 0084 Scheldesport 0:10:22
019 Dees            Rody            06 0028 AV'56        0:12:24
 
Meisjes D05/06   2,2km
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Graaf           Amy de          05 0151 AV'56        0:08:48
002 Lorier          Lisanne         05 0042 Dynamica     0:09:26
003 Maranus         Femke           06 0052 Dynamica     0:09:31
004 Keijmel         Myrthe          05 0071 Scheldesport 0:09:32
005 Dikkenberg      Inke van den    06 0155 AV'56        0:09:37
006 Luijk           Zoe van         06 0045 AV'56        0:09:56
007 Vierbergen      Kirsten         05 0160 RKHAV        0:10:09
008 Voorde          Kyra van de     06 0159 Dynamica     0:10:15
009 Karelse         Yara            06 0127 AV'56        0:10:17
010 Simonse         Marit           06 0050 AV'56        0:10:20
011 Kraker          Yasmine de      06 0124 Dynamica     0:10:43
012 Paul            Rachel          06 0460 AV'56        0:10:50
013 Steenhart       Karlijn         06 0455 AV'56        0:11:08
014 Exter           Ann den         06 0228 RKHAV        0:11:11
015 Berrevoets      Puck            06 0632 Delta Sport  0:11:38
016 Beije           Guusje          06 0633 Delta Sport  0:12:04
017 Sluijs          Femke van       74 0012 AV'56        0:12:27
018 Rotte           Mirte           06 0631 Delta Sport  0:12:55
 
Jongens pA2 07   1,1km
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Joppe           Zedie           07 0118 Flakkee      0:03:57
002 Engels          Ivar            07 0059 Dynamica     0:04:03
003 Wieles          Viktor          07 0070 Scheldesport 0:04:27
004 Geense          Maur0           07 0650 Waarde       0:04:31
005 Willemse        Bram            07 0216 Dynamica     0:04:45
006 Zandstra        Lucas           07 0094 Scheldesport 0:04:56
007 Lous            Jochem          07 0062 Dynamica     0:05:34
 
Jongens pA1 08   1,1km
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Boogaard        Ezra            08 0020 Dynamica     0:04:08
002 Hoezen          Ties               0447 AV'56        0:04:15
003 Verbiest        Kyano           08 0086 Scheldesport 0:04:33
004 Paul            Markus          08 0467 AV'56        0:04:37
005 Giele           Midas           08 0072 Scheldesport 0:04:40
006 Beuns           Jens            08 0115 AV'56        0:04:49
007 Noordijk        Lyam            08 0090 Scheldesport 0:05:02
008 Berg            Matz van den    08 0326 Goes         0:05:19
009 Ranshuijsen     Marvin          08 0255 Delta Sport  0:05:37
 
Meisjes pA2 07   1,1km
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Wibbelink       Felien          07 0010 Dynamica     0:04:18
002 Geus            Brigitte de     07 0007 AV'56        0:04:44
003 Hamer           Benthe den      07 0102 Scheldesport 0:04:47
004 Struijk         Maud            07 0630 Delta Sport  0:04:49
005 Goudswaard      Lieke           07 0256 Delta Sport  0:04:51
006 Crombeen        Evita           07 0132 RKHAV        0:05:04
007 Peeters         Demi            07 0075 Scheldesport 0:05:12
008 Luijk           Tess van        07 0046 AV'56        0:05:16
009 Lorier          Floor           07 0043 Dynamica     0:05:21
 
Meisjes pA1 08   1,1km
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Mol             Elise           08 0251 AV'56        0:04:55
002 Pijnen          Valerie         08 0107 Scheldesport 0:04:58
003 Houtzager       Sterre          08 0643 Dynamica     0:05:20
004 Buijs           Maud            08 0131 RKHAV        0:05:22
005 Wilhelm         Nienke          08 0242 Scheldesport 0:05:24
006 Zahradnik       Iris            08 0238 Scheldesport 0:05:27
007 Damme           Marit van       08 0095 Scheldesport 0:05:29
008 Weduwe          Laura der       08 0145 RKHAV        0:05:31
009 Rietberg        Britt           08 0578 Dynamica     0:05:34
010 Schilperoordt   Rosa            08 0629 Delta Sport  0:05:58
 
Jongens pB  09   1,1km
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Bareman         Daniel          09 0239 Scheldesport 0:04:26
002 Grave           Devlin de       09 0135 RKHAV        0:04:45
003 Vegt            Thijs van der   09 0254 Delta Sport  0:04:48
004 Duinkerke       Pepijn          09 0103 Scheldesport 0:05:13
005 Berman          Florian         09 0313 AV'56        0:05:18
006 Dalen           Rens van        09 0346 AV'56        0:05:20
007 Boonman         Jasper          09 0348 Dynamica     0:06:38
 
Jongens pC  10+  1,1km
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Driedijk        Aneirin         10 0414 Dynamica     0:05:00
002 Luijk           Daan van        10 0047 AV'56        0:05:00
003 Zweedijk        Tim             10 0587 Delta Sport  0:05:09
004 Waesberghe      Michael van     10 0143 RKHAV        0:05:22
005 Jonker          Thijs           10 0626 Delta Sport  0:05:45
006 Waesbergen      Floris van      11 0547 RKHAV        0:05:52
007 Boot            Damian          10 0627 Delta Sport  0:06:05
008 Schoonen        Rex             10 0625 Delta Sport  0:06:17
009 Heijden         Sil van de      11 0624 Delta Sport  0:06:36
 
Meisjes pB  09   1,1km
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Vloet           Sabine van der  09 0142 RKHAV        0:04:54
002 Zandstra        Liselotte       09 0093 Scheldesport 0:04:58
003 Joppe           Daphne          08 0119 Flakkee      0:05:02
004 Pijnen          Victoria        09 0106 Scheldesport 0:05:15
005 Verschuure      Fayenne         09 0647 AV'56        0:05:26
006 Noot            Puk             09 0628 Delta Sport  0:06:44
 
Meisjes pC  10+  1,1km
    naam                           geb stn  club         tijd
001 Kraker          Aimee de        10 0125 Dynamica     0:05:49
002 Lijs            Nova de le      10 0391 Wielingen    0:06:11
003 Schilperoordt   Julia van       12 0623 Delta Sport  0:06:39
004 Schuit          Senna           10 0237 Scheldesport 0:06:50
005 Peeters         Maida           11 0074 Scheldesport 0:07:08
 
     finishers: ,6

   Hse-34                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kok             Martijn de      0308 AV'56       215 241 211 215             00 0882  4
 2 Stitan          Yunis           0222 Delta Sport 226 220 220 207             00 0873  4
 3 Wolfert         Eric            0002 Flakkee     200 215 200 200             00 0815  4
 4 Broeke          Tim van den     0058 Dynamica    250     233 233             00 0716  3
 5 Bouwman         David           0009 PAC             226 207 220             00 0653  3
 6 Vos             Patrick de      0219 AV'56       207     203 226             00 0636  3
 7 Roelse          Jan-Willem      0057 Gonzales RT 184     194 194             00 0572  3
 8 Goedhart        Freek           0030 Flakkee     176 191 182                 00 0549  3
 9 Looij           Johan           0054 Herkingen   151 160 142                 00 0453  3
10 Feijter         Job de          0121 RKHAV       211     226                 00 0437  2
11 Lelie           Michiel         0248 RKHAV       188 203                     00 0391  2
12 Nooijer         Bas de          0392 Gonzales RT     168 147                 00 0315  2
13 Poppe           Jesper          0471 Middelburg          153 139             00 0292  2
14 Peeman          Maikel          0425 Flakkee             250                 00 0250  1
15 Adan            Erwin           0003 Dynamica                241             00 0241  1
16 Vercauteren     Sander          0315 Sint Pauwels241                         00 0241  1
17 Cappaert        Frederic        0213 ac Waasland 233                         00 0233  1
18 Exter           Niek den        0478 Scheldesport        215                 00 0215  1
19 Pleijte         Tim             0001 Dynamica                211             00 0211  1
20 Nevel           Angelo van      0406 Zedelgem        207                     00 0207  1
21 Kole            Menno           0413 Kapelle             117 086             00 0203  2
22 Fingal          Jean-Andrew     0595 Rotterdam               203             00 0203  1
23 Mey             Liam de         0342 RKHAV       197                         00 0197  1
24 Messagie        Tim             0339 Waasland    191                         00 0191  1
25 Sinke           Yann            0583 AV'56                   188             00 0188  1
26 Fresonie        Ronny           0403 Sluis           176                     00 0176  1
27 Meeuwsen        Peter           0438 Krabbendijke        176                 00 0176  1
28 Hussaerts       Koen            0565 Oud Gastel              176             00 0176  1
29 Kreek           Kris de         0444 Scheldesport        162                 00 0162  1
30 Rijk            Arnoud          0540 AV'56                   154             00 0154  1
31 Spruit          Johan           0491 Kapelle             151                 00 0151  1
32 Visser          Bart de         0591 Serooskerke             151             00 0151  1
33 Spruit          Johan           0667 Kapelle                 150             00 0150  1
34 Baas            Michel          0492 Passaat             146                 00 0146  1
35 Schilperoort    Corne           0542 Zierikzee               146             00 0146  1
36 Molendijk       Jan             0428 Krabbendijke        143                 00 0143  1
37 Drijdijk        Marcel          0484 Heinkenszand        141                 00 0141  1
38 Poortvliet      Cor             0473 Colijnsplaat        132                 00 0132  1
39 Lavooij         Harry           0653 AV'56                   132             00 0132  1
40 Kooten          Danny van       0472 Middelburg          131                 00 0131  1
41 Mol             Mark            0570 Oud Gastel              125             00 0125  1
42 Adriaansen      Wouter          0660 Halsteren               117             00 0117  1
43 Minderhout      Andries         0648 Waarde                  102             00 0102  1
44 Dries           Stephan v d     0433 AV'56               100                 00 0100  1
45 Jochem          Wilco           0661 Westhoek                095             00 0095  1
46 Almekinders     Mark            0609 Heinkenszand            090             00 0090  1
47 Mol             Jeffrey         0513 Middelburg              080             00 0080  1
48 Heyms           Jesse           0515 Middelburg              053             00 0053  1
49 Fens            Vincent         0675 Pernis                  048             00 0048  1
50 Tims            Frico           0672 B Haamstede             043             00 0043  1
51 Saczynski       Simon           0514 Goes                    033             00 0033  1

   starts  77
 
   H35-44                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Hamer           Michael de      0101 Scheldesport174 197 180 186             00 0737  4
 2 Harmes          Erwin           0247 Gonzales RT 220     241 250             00 0711  3
 3 Bruijn          Boris de        0060 AV'56       186     188 197             00 0571  3
 4 Wieland         Niek            0338 Axel        149 153 138 107             00 0547  4
 5 Karelse         Johan           0306 AV'56       166     174 182             00 0522  3
 6 Slock           Endy            0088 Scheldesport170 184     156             00 0510  3
 7 Hoosemans       Martijn         0158 Dynamica    157 178 168                 00 0503  3
 8 Verhaeghe       Bart            0037 Kapelle     156     161 158             00 0475  3
 9 Woestijne       Rinus van de    0123 Dynamica    142     159 166             00 0467  3
10 Steketee        Maurice         0026 Middelburg  145 151     128             00 0424  3
11 Petegem         Patrick van     0365 Zottegem atl    250                     00 0250  1
12 Bleyaert        Bart            0407 JC Aalter       233                     00 0233  1
13 Vercammen       Yves            0214 ac Waasland 203                         00 0203  1
14 Belzen          Corne van       0676 Dynamica                191             00 0191  1
15 Kap             Remko           0684 Pallas                  180             00 0180  1
16 Clerck          Simon de        0344 Wielingen   172                         00 0172  1
17 Boxstael        Bjorn van       0367 Zottegem atl    166                     00 0166  1
18 Potappel        Martijn         0550 Poortvliet              164             00 0164  1
19 Smit            Chris de        0232 RKHAV       163                         00 0163  1
20 Houweling       Frank           0483 AV'56               160                 00 0160  1
21 Bleik           Gerben v d      0673 Goes                    160             00 0160  1
22 Voorde          Danny van de    0323 Volharding  159                         00 0159  1
23 Kerkhove        Robert vd       0405                 156                     00 0156  1
24 Bosch           Erwin v d       0476                     104 049             00 0153  2
25 Geertse         Ronald          0665 Serooskerke             153             00 0153  1
26 Florie          Jan-Willem      0663 Vlissingen              143             00 0143  1
27 Hoogstrate      Frank           0503 Yerseke             140                 00 0140  1
28 Holwerda        Jacob           0569 Dreischor               140             00 0140  1
29 Moerland        Marcel          0441 Krabbendijke        139                 00 0139  1
30 Melissant       Arco            0527 Delta Sport             138             00 0138  1
31 Nood            Jeroen de       0637 Dynamica                136             00 0136  1
32 Mahu            Nico            0244 Stekene     134                         00 0134  1
33 Boekhout        Paz             0394 Sint Kruis      133                     00 0133  1
34 Voorn           Stefan van der  0579 Zierikzee               123             00 0123  1
35 Kortenoeven     Jeroen          0551 Steenbergen             115             00 0115  1
36 Drijdijk        Erik            0486 Middelburg          112                 00 0112  1
37 Sluimer         Wietse          0646                         112             00 0112  1
38 Meeuwsen        Adriaan         0496                     107                 00 0107  1
39 Bobbelaar       Patrick         0466                     099                 00 0099  1
40 Moek            Geert           0548 Zuidwolde               094             00 0094  1
41 Klinken         Henry van       0555 Delta Sport             087             00 0087  1
42 Bosch           Martin van den  0544 Delta Sport             069             00 0069  1
43 Rouw            Daniel          0582 Middelburg              058             00 0058  1
44 Schroevers      Barry           0669 Arnemuiden              055             00 0055  1
45 Waterham        Jarno           0604 Wolphaartsdi            052             00 0052  1
46 Simonse         Elbert          0687 Aagtekerke              050             00 0050  1
47 Timmer          Walter          0509 Delta Sport             040             00 0040  1
48 Koudijs         Sjoerd          0584 O Beijerland            037             00 0037  1
49 Horsten         Mark            0566 Barendrecht             036             00 0036  1

   starts  72
 
   H45-54                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Mourik          Piet van        0022 Delta Sport 164 188 170 168             00 0690  4
 2 Alphen          Edwin van       0013 Dynamica    160 182 164 162             00 0668  4
 3 Wieles          Adriaan         0080 Scheldesport155 174 154 157             00 0640  4
 4 Zeeuw           Alwin de        0099 Scheldesport153 161 144 131             00 0589  4
 5 Verhage         Arjo            0040 Dynamica    182 200 191                 00 0573  3
 6 Vos             Wilko de        0034 AV'56       180     172 178             00 0530  3
 7 Maat            Harold de       0110 Scheldesport141 152 133 101             00 0527  4
 8 Heijden         Kees van der    0023 Dynamica    139 144 124 103             00 0510  4
 9 Broecke         Francois v d    0051 Wielingen       162 152 144             00 0458  3
10 Sommeijer       Marcel          0061 Dynamica    154 157     127             00 0438  3
11 Platteeuw       Albert          0073 Scheldesport152 163     118             00 0433  3
12 Lievense        Hans            0340 Middelburg  126 134 105 054             00 0419  4
13 Jonge           William de      0055 Nieuwdorp   144 145 127                 00 0416  3
14 Murre           Walther         0240 Scheldesport    149 130 126             00 0405  3
15 Kreek           Jos de          0233 Scheldesport133 138 111                 00 0382  3
16 Hogervorst      Rudie           0154 Wielingen   131 140     076             00 0347  3
17 Goetheer        Rene            0117 Wolphaartsdi132     120 085             00 0337  3
18 Bruggeman       Rini            0122 AV'56       158     155                 00 0313  2
19 Iersel          Patrick van     0493 AV'56               150 149             00 0299  2
20 Feijter         Co de           0427 Delta Sport         113 104             00 0217  2
21 Noordijke       Peter           0432 Goes                115 098             00 0213  2
22 Plume           Christian       0366 Zottegem atl    186                     00 0186  1
23 Sparrentak      Wim van         0429 Dynamica            186                 00 0186  1
24 Hopmans         Jack            0440 Spado               184                 00 0184  1
25 Goossen         Erik            0616 Scheldesport            184             00 0184  1
26 Balkenende      Peter           0305 AV'56       178                         00 0178  1
27 Melissant       Andre           0575 Flakkee                 174             00 0174  1
28 Dijkman         Cees            0645 B Haamstede             172             00 0172  1
29 Velde           Herman vd       0352 Zottegem atl    170                     00 0170  1
30 Bos             Michel van den  0524 Delta Sport             170             00 0170  1
31 Jaeger          Edwin de        0310 RKHAV       168                         00 0168  1
32 Maranus         Peter           0490 Pekelinge           097 071             00 0168  2
33 Slits           Peter           0398 Sluis           164                     00 0164  1
34 Kerkhof         Henk            0674 Hoogvliet               163             00 0163  1
35 Vlieger         Richard de      0670 AV'56                   159             00 0159  1
36 Boevere         Patrick de      0401 Wielingen       158                     00 0158  1
37 Simonse         Berry           0430 AV'56               157                 00 0157  1
38 Vlieger         Richard de      0504 AV'56               156                 00 0156  1
39 Brouwer         Sjaak           0546 Dynamica                152             00 0152  1
40 Vercauteren     Ivan            0215 ac Waasland 150                         00 0150  1
41 Elstgeest       Gijsbert        0450 AV'56               148                 00 0148  1
42 Bouman          Michel          0573 Delta Sport             148             00 0148  1
43 Berrevoets      Steef           0561 Delta Sport             147             00 0147  1
44 Compiet         John            0317 RKHAV       146                         00 0146  1
45 Kapteijn        Remco           0435 AV'56               145                 00 0145  1
46 Franken         Wilco           0316 RKHAV       138                         00 0138  1
47 Pruijsers       Martin          0580 Dynamica                137             00 0137  1
48 Ridderhof       Michel          0419 Middelburg          134                 00 0134  1
49 Sonke           Robert          0533 Dynamica                133             00 0133  1
50 Provoost        Robert Jan      0680 Domburg                 130             00 0130  1
51 Zondervan       Gerwin          0442 AV'56               126                 00 0126  1
52 Dieleman        Marco           0664 Middelharnis            122             00 0122  1
53 Dees            Danmar          0651 AV'56                   121             00 0121  1
54 Ottjes          Marco           0662 Goes                    114             00 0114  1
55 Heshof          Jan             0536 Steenbergen             113             00 0113  1
56 Paulusse        Nick            0679 Dynamica                108             00 0108  1
57 Steenhart       Martin          0563 Kapelle                 105             00 0105  1
58 Bles            Robert          0593 Essen                   100             00 0100  1
59 Kraaijenbrink   Robert          0517 Delta Sport             099             00 0099  1
60 Moelker         Pieter          0598 Kloetinge               097             00 0097  1
61 Siep            Michel          0649 TVS                     092             00 0092  1
62 Munnik          Leon de         0560 Delta Sport             089             00 0089  1
63 Sluis           GertJan van de  0614 Zierikzee               083             00 0083  1
64 Poulard         Paul            0641 Middelburg              081             00 0081  1
65 Vos             Arjan de        0599 Delta Sport             078             00 0078  1
66 Eekelen         Tonny           0666 THOR                    075             00 0075  1
67 Veen            Ron van         0521 Roadrunners             074             00 0074  1
68 Kloosterman     Kees            0606 Wolphaartsdi            067             00 0067  1
69 Hahn            George          0508 Delta Sport             065             00 0065  1
70 Stee            Jos van         0686 s-Gravenpold            064             00 0064  1
71 Ludikhuizen     Gerrit          0581 Middelburg              063             00 0063  1
72 Tuil            Paul van        0594 B Haamstede             057             00 0057  1
73 Lomwel          Corne van       0659                         045             00 0045  1
74 Schilperoord    Raymond         0541 Wissenkerke             041             00 0041  1
75 Legemaate       Kees            0644                         039             00 0039  1
76 Putten          Jacques van     0639 Aagtekerke              038             00 0038  1

   starts  122
 
   H55-64                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Lous            Henk            0029 Dynamica    147 159 135 116             00 0557  4
 2 Zaman           Jacques         0241 Scheldesport148 155 136 106             00 0545  4
 3 Knibbeler       Berry           0109 Scheldesport143 143 122 096             00 0504  4
 4 Meeuwse         Jan-Willem      0025 AV'56       161 172 163                 00 0496  3
 5 Dellebeke       Ron             0128 Dynamica    135 141 119 084             00 0479  4
 6 Branden         Frank van den   0120 RKHAV       162 180                     00 0342  2
 7 Guiljam         Jan             0477 Wemeldinge          166 155             00 0321  2
 8 Broeke          Rian van den    0420 Dynamica            149 145             00 0294  2
 9 Dooms           Johnny          0404                 148 128                 00 0276  2
10 Klaasse         Leo             0252 AVVNSpijkeni140     129                 00 0269  2
11 Blaauw          Ebe             0387 Scheldesport    146     091             00 0237  2
12 Remortel        Eric van        0502 AV'56               125 110             00 0235  2
13 Leng            Edward de       0397 Dynamica        194                     00 0194  1
14 Geldof          Ruud            0489 Dynamica            109 079             00 0188  2
15 Woord           Ruud            0464 Thor                178                 00 0178  1
16 Besuijen        Marius          0601 AV'56                   161             00 0161  1
17 Wilde           Jan de          0501 AV'56               158                 00 0158  1
18 Waes            Peter van       0399 Wielingen       150                     00 0150  1
19 Timmermans      Twan            0357 Hoofdplaat      147                     00 0147  1
20 Bennekom        Jan van         0613 Spirit                  142             00 0142  1
21 Hederik         Bert            0577 avvn Barendr            141             00 0141  1
22 Schaap          Rob             0656 Vlissingen              135             00 0135  1
23 Gent            Jan van         0683 Spirit                  134             00 0134  1
24 Slijkhuis       Carel           0682 Spirit                  129             00 0129  1
25 Geluk           Jos             0636 Delta Sport             124             00 0124  1
26 Meeuwsen        Laurens         0506                     123                 00 0123  1
27 Graaf           Caio de         0589 Delta Sport             120             00 0120  1
28 Dalebout        Leo             0516 Dynamica                119             00 0119  1
29 Ooms            Jos             0499 Olympia             118                 00 0118  1
30 Groot           Jacques de      0500 Spado               116                 00 0116  1
31 Damme           Ko van          0611 AV'56                   111             00 0111  1
32 Dijkwel         Peter           0479 s-H Arendske        106                 00 0106  1
33 Velde           Ane van de      0534 Delta Sport             073             00 0073  1
34 Wagemakers      Jan             0590 Zonnemaire              070             00 0070  1
35 Dekker          Johan           0677 Middelburg              068             00 0068  1
36 Burger          Frits           0531 Zierikzee               066             00 0066  1
37 Oonincx         Jos             0526 AVR90                   061             00 0061  1
38 Scheffers       John            0554 Delta Sport             060             00 0060  1
39 Bavel           Adrie van       0574 Delta Sport             051             00 0051  1
40 Eenennaam       Bram van        0658                         047             00 0047  1
41 Dalebout        Jan             0530 Kapelle                 046             00 0046  1
42 Kam             Toon de         0615 Wolphaartsdi            035             00 0035  1
43 Simons          Theo            0652 Dynamica                034             00 0034  1

   starts  65
 
   H65+                                             Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Beijer          Piet            0018 Dynamica    128 135 101 082             00 0446  4
 2 Louws           Dave            0024 Dynamica    129 137 108 072             00 0446  4
 3 Guequierre      John            0015 Dynamica        136 110 062             00 0308  3
 4 Jonge           Wim de          0347 AV'56           154 137                 00 0291  2
 5 Cornelisse      Siem            0249 Dynamica    137 142                     00 0279  2
 6 Stijns          Arthur          0031 Dynamica        131 098 044             00 0273  3
 7 Wit             Ed de           0246 AVVNHellevoe130     114                 00 0244  2
 8 Botman          Kobus           0014 Dynamica        132 103                 00 0235  2
 9 Spaans          Gerrit          0434 AV'56               121 093             00 0214  2
10 Hoeve           Jan van         0383 Wielingen       139                     00 0139  1
11 Bunder          Albregt         0337 Walo        136                         00 0136  1
12 Bras            Gerard          0017 Dynamica    127                         00 0127  1
13 Kloet           Cor             0529 Delta Sport             109             00 0109  1
14 Kramer          Acronius        0415 AV'56               102                 00 0102  1
15 Koole           Adri            0621 Dynamica                088             00 0088  1
16 Dijke           Rinie van       0553 Delta Sport             077             00 0077  1
17 Spoor           Leo             0538 Goudswaard              059             00 0059  1
18 Lasseur         Joop            0681 Delta Sport             056             00 0056  1
19 Richard         Marcel          0638 Zoutelande              042             00 0042  1
20 Bos             Franz           0520 Roadrunners             032             00 0032  1

   starts  35
 
   JA 99/00                                         Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Harinck         Sergio          0230 Gonzales RT 194 211 197                 00 0602  3

   starts  3
 
   Vse-34                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Reus            Renate de       0006 Dynamica    215 215 211 226             00 0867  4
 2 Leijnse-Prenger Roely           0227 Dynamica    203     188                 00 0391  2
 3 Capello         Evelien         0412 AV'56               184 164             00 0348  2
 4 Berge           Laurey van den  0568 Flakkee                 250             00 0250  1
 5 Overkamp        Mirthe          0005 Dynamica                233             00 0233  1
 6 Desaunois       Eline           0211 ac Waasland 226                         00 0226  1
 7 Platteeuw       Esther          0388 Scheldesport    226                     00 0226  1
 8 Geertsom        Katrien van     0212 ac Waasland 220                         00 0220  1
 9 Baal            Ingrid van      0497 THOR                220                 00 0220  1
10 Herder          Astrid den      0654 1                       220             00 0220  1
11 Dekker          Noor            0657                         215             00 0215  1
12 Kerstens        Anouk           0558 Olympia                 211             00 0211  1
13 Nieuwdorp       Roos            0494 AV'56               207                 00 0207  1
14 Booij           Inge de         0389 Scheldesport    203                     00 0203  1
15 Nobus           Monique         0349                 200                     00 0200  1
16 Geuze           Ada             0418 Middelburg          191                 00 0191  1
17 Noteboom        Esther          0608 AV'56                   188             00 0188  1
18 Rasenberg       Ingrid          0358 Delta Sport     184                     00 0184  1
19 Mol             Debbie          0564 Oud Gastel              178             00 0178  1
20 Nagel           Jessica         0485 Middelburg          172                 00 0172  1
21 Schreutelkamp   Laura           0585 Delta Sport             159             00 0159  1
22 Verhulst        Mara            0602 Delta Sport             147             00 0147  1
23 Wiesnet         Brenda          0510 Vlissingen              146             00 0146  1

   starts  28
 
   V35-44                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Sanderse        Monica          0004 Dynamica    233 233 226 241             00 0933  4
 2 Meijboom        Durby           0152 Vlissingen  207 211 203 200             00 0821  4
 3 Verschuure      Monique         0250 AV'56       250 250 250                 00 0750  3
 4 Lievense        Corina          0341 Middelburg  182 186 166 154             00 0688  4
 5 Gilst           Paola van       0350 AV'56           220 215 170             00 0605  3
 6 Ton             Leonie          0495 AV'56               233                 00 0233  1
 7 Verhage         Astrid          0567 Scheldesport            203             00 0203  1
 8 Groot           Linda de        0505 s-Heerenhoek        197                 00 0197  1
 9 Doomen          Annemieke       0537 Roosendaal              197             00 0197  1
10 Overmeire       Saskia          0260 Volharding  188                         00 0188  1
11 Joziasse        Sandra          0678 Dynamica                186             00 0186  1
12 Heppener        Mandy           0390 Scheldesport    182                     00 0182  1
13 Koning          Chantal de      0482 Colijnsplaat        170                 00 0170  1
14 Francke         Jolanda         0640 Aagtekerke              162             00 0162  1
15 Vlaam           Ilonka de       0588 Delta Sport             160             00 0160  1
16 Rijnberg        Liesbeth        0612 Grijpskerke             157             00 0157  1
17 Aberson         Saskia          0685 Hellevoetslu            148             00 0148  1

   starts  30
 
   V45-54                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Versluys        Frederique      0153 Wielingen   241 241 241                 00 0723  3
 2 Booij           Natasja         0082 Scheldesport211 207     191             00 0609  3
 3 Allefs          Monique         0343 RKHAV       197 194 186                 00 0577  3
 4 Balkenende      Christine       0304 AV'56       184     178                 00 0362  2
 5 Rijsbergen      Florence van    0600 THOR                    207             00 0207  1
 6 Bruijns         Petra           0498 SPADO               200                 00 0200  1
 7 Strating        Henny           0421 AV'56               194                 00 0194  1
 8 Vlieger         Rian de         0671 Lewedorp                194             00 0194  1
 9 Hamelinck       Marjan          0218 RKHAV       186                         00 0186  1
10 Kreke           Annete vd       0655 Dynamica                184             00 0184  1
11 Vermeulen       Everdien        0480 AV'56               176                 00 0176  1
12 Verhulst        Petra           0619 Dynamica                176             00 0176  1
13 Mook            Danielle        0525 B Haamstede             172             00 0172  1
14 Voorham         Christa         0512 Delta Sport             163             00 0163  1
15 Sluis           Marjanne van de 0511 Delta Sport             161             00 0161  1
16 Driessche       Jolanda van     0019 RKHAV                   158             00 0158  1
17 Bottema         Joanna          0519 Hoeven                  152             00 0152  1
18 Baars           Sheila          0618 Scheldesport            151             00 0151  1
19 Kaharuk         Larysa          0518 Roadrunners             150             00 0150  1
20 Jones           Ingrid          0617 Scheldesport            149             00 0149  1

   starts  27
 
   V55+                                             Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Vries           Jannie de       0157 Dynamica    191 191 180 182             00 0744  4
 2 Flikweert       Rian            0021 Dynamica    200 197     174             00 0571  3
 3 Gelok           Els             0226 Dynamica    194     182 180             00 0556  3
 4 Tempelaar       Ineke           0311 Dynamica        188 174                 00 0362  2
 5 Meeuwse         Helma           0027 AV'56       180     168                 00 0348  2
 6 Koster          Joke de         0523 Delta Sport             168             00 0168  1
 7 Blom            Nellie          0549 B Haamstede             166             00 0166  1
 8 Spaans          Ellie           0607 AV'56                   156             00 0156  1
 9 Marchand        Ria             0620 B Haamstede             155             00 0155  1
10 Couwenbergh     Pim             0532 Zierikzee               153             00 0153  1
11 Gerven          Neeltje van     0528 Flakkee                 145             00 0145  1

   starts  20
 
   MA99/00                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zeeuw           Mirthe de       0098 Scheldesport250 250 250 250             00 1000  4
 2 Ouden           Nikita van den  0424 Rilland             241                 00 0241  1

   starts  5
 
   JB01/02                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zeeuw           Nathan de       0097 Scheldesport241 241 233 226             00 0941  4
 2 Kruisifikx      Thomas          0085 Scheldesport233     220 215             00 0668  3
 3 Verbrugge       Mees            0065 AV'56       220     226 220             00 0666  3
 4 Dillis          Elyas           0307 RKHAV       215 226 215                 00 0656  3
 5 Graaf           Robert de       0474 AV'56               250 250             00 0500  2
 6 Schets          Wouter          0330 AV'56       250     001 241             00 0492  3
 7 Tuil            Niels van       0481 AV'56           233 241                 00 0474  2
 8 Lievens         Lucas           0351 Zottegem atl    250                     00 0250  1
 9 Tuil            Niels van       0393 AV'56                   233             00 0233  1
10 Roos            Matthijs        0243 AV'56       226                         00 0226  1
11 Wernsing        Jesse           0635 Delta Sport             211             00 0211  1

   starts  24
 
   MB01/02                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Smits           Veerle          0984 AV'56       250 250 250 233             00 0983  4
 2 Niemantsverdrie Amy             0980 RKHAV       220 220 241 241             00 0922  4
 3 Sommeijer       Lynn            0987 Dynamica    215 226 233 220             00 0894  4
 4 Bun             Parel           0976 Dynamica    211 215 226 215             00 0867  4
 5 Lelie           Fien            0966 RKHAV       226 233     226             00 0685  3
 6 Coq             Louise le       0941 Wielingen       241     211             00 0452  2
 7 Hederik         Ilivia          0925 Energie                 250             00 0250  1
 8 Lokeren         Cloe van        0978 ac Waasland 241                         00 0241  1
 9 Geldof          Jasmijn         0982 AV'56       233                         00 0233  1

   starts  24
 
   Hkcr+JA                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Tieleman        HenkJan         0954 Flakkee     207 200 207 203             00 0817  4
 2 Engels          Anton           0989 Dynamica    203 197 203 194             00 0797  4
 3 Baar            Pieter-Jan de   0994 AV'56       200 194 197 197             00 0788  4
 4 Wege            Ivar van de     0958 Scheldesport191 191 200 200             00 0782  4
 5 Versluys        Ronny           0957 Wielingen   188 186 186 188             00 0748  4
 6 Leng            Paavo de        0993 Dynamica    241     250 250             00 0741  3
 7 Schanck         George          0995 Wielingen   184 180 180 184             00 0728  4
 8 Bun             Ronald          0977 Middelburg  182 178 178 182             00 0720  4
 9 Driessche       Matthijs van    0996 RKHAV       226 226     226             00 0678  3
10 Kapteijn        Stef            0992 AV'56       215     233 220             00 0668  3
11 Acker           Marc van        0981 RKHAV       220 215 226                 00 0661  3
12 Wilde           Rien de         0967 AV'56       194 188 188                 00 0570  3
13 Anrooij         Franklin van    0950 AV'56           241 241                 00 0482  2
14 Meeuwse         Robbert         0949 TRI-X-Kufste    250                     00 0250  1
15 Vercauteren     Sander          0961 Sint-Pauwels250                         00 0250  1
16 Zwolle          Alex            0923 AV'56                   241             00 0241  1
17 Mahamed         Hassan          0916 Delta Sport             233             00 0233  1
18 Verstraaten     Wouter          0938 VZA             233                     00 0233  1
19 Govaert         Arno            0956 Waasland    233                         00 0233  1
20 Smit            Chris de        0940 RKHAV           220                     00 0220  1
21 Zuidhof         Jasper          0964 AV'56               220                 00 0220  1
22 Beck            Menno           0922 Haag Atl                215             00 0215  1
23 Kooijman        Jarno           0933 AV'56               215                 00 0215  1
24 Hillebrand      Joel            0924 Delta Sport             211             00 0211  1
25 Quekelberghe    Patrick van     0931 Wielingen           211                 00 0211  1
26 Huigh           Floris          0947 Wielingen       211                     00 0211  1
27 Iterbeke        Lander          0955 Waasland    211                         00 0211  1
28 Abiie           Kenzo           0919 Scheldesport            207             00 0207  1
29 Velde           Geoffrey vd     0944 Zottegem atl    207                     00 0207  1
30 Huffel          William van     0943 Zottegem atl    203                     00 0203  1
31 Dees            Danmar          0959 AV'56       197                         00 0197  1
32 Goudswaard      Mart            0929 AVR                 194                 00 0194  1
33 Voorde          Pascal van de   0920 Middelburg              191             00 0191  1
34 Elstgeest       Youri           0930 AV'56               191                 00 0191  1
35 Ovaa            Piet            0921 Meliskerke              186             00 0186  1
36 Kluskens        Gert            0962 Volharding  186                         00 0186  1
37 Luyck           Jacky           0877 Wielingen       184                     00 0184  1
38 Feijter         Co de           0928 Delta Sport         184                 00 0184  1
39 Nevel           Eric van        0876 Koolkerke       182                     00 0182  1
40 Govers          Jeroen          0936 Goes                182                 00 0182  1
41 Noordijke       Adri            0915 Zierikzee               180             00 0180  1
42 Kreeft          Herman          0927 Delta Sport             178             00 0178  1
43 Nothen          Serge           0668 Arnemuiden              176             00 0176  1

   starts  75
 
   Vkcr+MA                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Mourik          Emma van        0997 Delta Sport 233 220 233 241             00 0927  4
 2 Vloet           Jane van der    0960 RKHAV       188 197 203 203             00 0791  4
 3 Mol             Marina          0972 AV'56       178 191 197 197             00 0763  4
 4 Engels          Anjolie         0988 VZA             250 250 250             00 0750  3
 5 Belle           Mia van         0970 Dynamica    176 186 191 184             00 0737  4
 6 Kreek           Maaike de       0986 Scheldesport241 241 241                 00 0723  3
 7 Steenblok       Marian          0971 AV'56       215     226 233             00 0674  3
 8 Jong            Jolanda 't      0973 Delta Sport 203     220 226             00 0649  3
 9 Heppener        Mandy           0969 Scheldesport191     215 220             00 0626  3
10 Rasenberg       Ingrid          0974 Delta Sport 194     211 215             00 0620  3
11 Wakker          Manon           0968 Scheldesport197 203     207             00 0607  3
12 Kraker          Paulette de     0983 Dynamica    211 207     182             00 0600  3
13 Harinck         Angelique       0965 Souburg     184 200 200                 00 0584  3
14 Kleven          Lenie van       0990 AVVN Vlissin180     194 194             00 0568  3
15 Wilde           Lena de         0979 avvn Vlissin182 188     188             00 0558  3
16 Sluijs          Esther van      0999 AV'56       207         211             00 0418  2
17 Simonse         Marielle        0991 AV'56       186         200             00 0386  2
18 Aper            Aniek           0975 Rotterdam At250                         00 0250  1
19 Brink           Tessa van den   0939 Scheldesport    233                     00 0233  1
20 Vercruyssen     Anneleen        0946 Zottegem atl    226                     00 0226  1
21 Campenhout      Veerle van      0953 RKHAV       226                         00 0226  1
22 Heyndrickx      Cindy           0963 Volharding  220                         00 0220  1
23 Vossel          Kim van         0945 Zottegem atl    215                     00 0215  1
24 Hersschens      Veronique       0952 Zottegem atl    211                     00 0211  1
25 Nijnatten       Laura van       0932 Dynamica            207                 00 0207  1
26 Adriaenssens    Kathleen        0985 Volharding  200                         00 0200  1
27 Velde           Daisy van de    0942 Wielingen       194                     00 0194  1
28 Berrevoets      Bettina         0926 Bruinisse               191             00 0191  1
29 Zwieten         Els van         0918 Delta Sport             186             00 0186  1

   starts  65
 
   JC03/04                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Abdallah        Jamal           0312 Scheldesport250 250 250 250             00 1000  4
 2 Maat            Ralph de        0111 Scheldesport241 241 241 233             00 0956  4
 3 Wieles          Chris           0069 Scheldesport233 220 233 241             00 0927  4
 4 Dikkenberg      Jesse van den   0156 AV'56       226 226 220 226             00 0898  4
 5 Zeeuw           Tobias de       0100 Scheldesport220 233 226 211             00 0890  4
 6 Os              Martijn van     0008 RKHAV       211 207 211 207             00 0836  4
 7 Bouwhuizen      Dylan           0225 RKHAV       203 197 207 197             00 0804  4
 8 Vierbergen      Mats            0161 RKHAV       197 191 197 203             00 0788  4
 9 Noordijk        Bryan           0091 Scheldesport194 188 188 194             00 0764  4
10 Dobbelaar       Jonathan        0078 Scheldesport207 215 203                 00 0625  3
11 Oele            Sven            0032 AV'56       191 180 191                 00 0562  3
12 Dees            Tom             0331 AV'56       215         220             00 0435  2
13 Geense          Bowen           0475 AV'56               215 215             00 0430  2
14 Simonse         Jesper          0443 Goes                194 200             00 0394  2
15 Clercq          Rune de         0381 Zottegem atl    211                     00 0211  1
16 Westrate        Ben             0368 AV'56           203                     00 0203  1
17 Hiel            Karsten         0147 RKHAV       200                         00 0200  1
18 Hekkers         Roan            0373 AV'56           200                     00 0200  1
19 Heckers         Roan            0470 AV'56               200                 00 0200  1
20 Werkman         Erik-Jan        0353 Wielingen       194                     00 0194  1
21 Lokers          Duncan          0370 AV'56           186                     00 0186  1
22 Koens           Jovi            0371 AV'56           184                     00 0184  1
23 Beke            Kevin op de     0372 AV'56           182                     00 0182  1

   starts  57
 
   MC03/04                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Acker           Emma van        0150 RKHAV       241 241 250 250             00 0982  4
 2 Houtzager       Ruchama         0258 Delta Sport 233 250 207 241             00 0931  4
 3 Goudswaard      Ilse            0253 Delta Sport 215 220 233 233             00 0901  4
 4 Leenheer        Fleur           0257 Delta Sport 207 211 220 226             00 0864  4
 5 Baar            Sanne de        0035 AV'56       211 207 211 215             00 0844  4
 6 Kapteijn        Lisa            0049 AV'56       226     241 211             00 0678  3
 7 Exter           Eva den         0314 RKHAV       220 215     220             00 0655  3
 8 Schets          Tessa           0329 AV'56       250 233                     00 0483  2
 9 Verbrugge       Mette           0064 AV'56           226 226                 00 0452  2
10 Nijsse          Iza             0376 AV'56           203 215                 00 0418  2
11 Gelderblom      Fenna           0375 AV'56           194 203                 00 0397  2
12 Baaijens        Merel           0379 AV'56           200                     00 0200  1
13 Lokers          Renate          0380 AV'56           197                     00 0197  1

   starts  36
 
   JD05/06                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Maat            Fabian de       0112 Scheldesport215 241 226 233             00 0915  4
 2 Bouwhuizen      Robin           0224 RKHAV       197 233 233 220             00 0883  4
 3 Schuit          Daan            0236 Scheldesport186 226 207 226             00 0845  4
 4 Pijnen          Benjamin        0108 Scheldesport191 220 215 203             00 0829  4
 5 Koopman         Kasper          0053 Dynamica    170 203 197 207             00 0777  4
 6 Vael            Luca            0036 Dynamica    182 200 188 200             00 0770  4
 7 Verschuren      Niels           0084 Scheldesport174 191 184 180             00 0729  4
 8 Verbrugge       Ipe             0066 AV'56       233     241 250             00 0724  3
 9 Kabbedijk       Twan            0386 Delta Sport     211 220 211             00 0642  3
10 Koole           Stijn           0302 Dynamica    200 215 211                 00 0626  3
11 Steenblok       Koen            0114 AV'56       203     200 215             00 0618  3
12 Dobbelaar       Lukas           0077 Scheldesport180 207 194                 00 0581  3
13 Kapteijn        Mart            0048 AV'56       184     203 191             00 0578  3
14 Dees            Rody            0028 AV'56       166     178 178             00 0522  3
15 Hoezen          Guus            0448 AV'56               186 194             00 0380  2
16 Broeksma        Silas           0449 AV'56               191 188             00 0379  2
17 Acker           Job van         0336             176 197                     00 0373  2
18 Berg            Nino van den    0038 AV'56       168         182             00 0350  2
19 Rooms           Jentho          0207 ac Waasland 250                         00 0250  1
20 Deplorez        Tim             0363 Zottegem atl    250                     00 0250  1
21 Dessel          Daan van        0468 DJA Zundert         250                 00 0250  1
22 Pauwels         Milan           0208 ac Waasland 241                         00 0241  1
23 Baar            Remco de        0622 AV'56                   241             00 0241  1
24 Sven            Anne            0205 ac Waasland 226                         00 0226  1
25 Bosscher        Thomas de       0209 ac Waasland 220                         00 0220  1
26 Bonten          Victor          0210 ac Waasland 211                         00 0211  1
27 Cloodt          Niels van de    0206 ac Waasland 207                         00 0207  1
28 Schutz          Lars            0634 Delta Sport             197             00 0197  1
29 Noppe           Siebe           0268 Volharding  194                         00 0194  1
30 Swemmelaar      Quinten         0355 Wielingen       194                     00 0194  1
31 Marin           Vince           0269 Volharding  188                         00 0188  1
32 Rietberg        Stein           0576 Dynamica                186             00 0186  1
33 Zuidweg         Mart            0461 AV'56                   184             00 0184  1
34 Smids           Simon           0457 AV'56               182                 00 0182  1
35 Mertens         Quinten         0454 AV'56               180                 00 0180  1
36 Verhoeven       Alessandro      0265 Volharding  178                         00 0178  1
37 Laeremans       Rune            0270 Volharding  172                         00 0172  1

   starts  76
 
   MD05/06                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Maranus         Femke           0052 Dynamica    226 250 233 233             00 0942  4
 2 Lorier          Lisanne         0042 Dynamica    215 241 241 241             00 0938  4
 3 Keijmel         Myrthe          0071 Scheldesport203 233 226 226             00 0888  4
 4 Kraker          Yasmine de      0124 Dynamica    194 226 211 197             00 0828  4
 5 Vierbergen      Kirsten         0160 RKHAV       180 220 203 211             00 0814  4
 6 Luijk           Zoe van         0045 AV'56       159 215 197 215             00 0786  4
 7 Exter           Ann den         0228 RKHAV       166 211 188 188             00 0753  4
 8 Graaf           Amy de          0151 AV'56       250     250 250             00 0750  3
 9 Dikkenberg      Inke van den    0155 AV'56       160     220 220             00 0600  3
10 Voorde          Kyra van de     0159 Dynamica    182     200 207             00 0589  3
11 Karelse         Yara            0127 AV'56       170     215 203             00 0588  3
12 Simonse         Marit           0050 AV'56       178     207 200             00 0585  3
13 Sluijs          Femke van       0012 AV'56       158     178 182             00 0518  3
14 Steenhart       Karlijn         0455 AV'56               186 191             00 0377  2
15 Paul            Rachel          0460 AV'56               182 194             00 0376  2
16 Elstgeest       Lotte           0044 AV'56       161     191                 00 0352  2
17 Seters          Sophie van      0149 Flakkee     156     176                 00 0332  2
18 Dejonghe        Helena          0196 ac Waasland 241                         00 0241  1
19 Penneman        Charlotte       0200 ac Waasland 233                         00 0233  1
20 Vercammen       Kaat            0199 ac Waasland 220                         00 0220  1
21 Poucke          Fran van        0194 ac Waasland 211                         00 0211  1
22 Wauters         Lize            0266 Volharding  207                         00 0207  1
23 Loir            Elise           0195 ac Waasland 200                         00 0200  1
24 Duhoux          Dorien          0267 Volharding  197                         00 0197  1
25 Pellaers        Fenne           0451 AV'56               194                 00 0194  1
26 Vermeulen       Nele            0201 ac Waasland 191                         00 0191  1
27 Thierens        Louise          0261 Volharding  188                         00 0188  1
28 Blancaert       Femke           0263 Volharding  186                         00 0186  1
29 Berrevoets      Puck            0632 Delta Sport             186             00 0186  1
30 Baekelant       Joke            0264 Volharding  184                         00 0184  1
31 Daalen          Lois van        0462 AV'56               184                 00 0184  1
32 Beije           Guusje          0633 Delta Sport             184             00 0184  1
33 Hulstein        Tirza           0453 AV'56               180                 00 0180  1
34 Rotte           Mirte           0631 Delta Sport             180             00 0180  1
35 Martens         Kaat            0262 Volharding  176                         00 0176  1
36 Caluwe          Febe de         0202 ac Waasland 174                         00 0174  1
37 Geboes          Kaat            0204 ac Waasland 172                         00 0172  1
38 Wilde           Zita de         0325 Volharding  168                         00 0168  1
39 Elias           Alexandra       0303 RKHAV       164                         00 0164  1
40 Sierens         Lore            0198 ac Waasland 163                         00 0163  1
41 Buyse           Lotte           0335 Waasland    162                         00 0162  1
42 Kefayetou       Osratin         0203 ac Waasland 157                         00 0157  1

   starts  79
 
   JpA2 07                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Joppe           Zedie           0118 Flakkee     241 250 241 250             00 0982  4
 2 Engels          Ivar            0059 Dynamica    226 241 250 241             00 0958  4
 3 Wieles          Viktor          0070 Scheldesport200 233 226 233             00 0892  4
 4 Zandstra        Lucas           0094 Scheldesport191 220 215 215             00 0841  4
 5 Lous            Jochem          0062 Dynamica    176 211 211 211             00 0809  4
 6 Oele            Niels           0033 AV'56       184 215 220                 00 0619  3
 7 Schletterer     Julius          0129 Dynamica    233     233                 00 0466  2
 8 Willemse        Bram            0216 Dynamica    197         220             00 0417  2
 9 Hooste          Tijn van        0192 ac Waasland 250                         00 0250  1
10 Tieleman        Tom             0400 Flakkee         226                     00 0226  1
11 Geense          Maur0           0650 Waarde                  226             00 0226  1
12 Ton             Luca            0126 Dynamica    220                         00 0220  1
13 Pauwels         Lars            0190 ac Waasland 215                         00 0215  1
14 Bonten          Jasper          0191 ac Waasland 211                         00 0211  1
15 Vermeersch      Cedric          0273 Volharding  207                         00 0207  1
16 Vlieger         Milan de        0333             203                         00 0203  1
17 Laet            Joachim de      0277 Volharding  194                         00 0194  1
18 ParanaVithanage Samil           0063 AV'56       188                         00 0188  1
19 Kwikkelberghe   Jens van        0245 Scheldesport186                         00 0186  1
20 Weert           Leander de      0116 RKHAV       182                         00 0182  1
21 Kusters         Lukas           0274 Volharding  180                         00 0180  1
22 Geldof          Thibe           0275 Volharding  178                         00 0178  1
23 Waele           Wout de         0276 Volharding  174                         00 0174  1

   starts  42
 
   JpA1 08                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Boogaard        Ezra            0020 Dynamica    233 250 250 250             00 0983  4
 2 Verbiest        Kyano           0086 Scheldesport215 241 241 233             00 0930  4
 3 Giele           Midas           0072 Scheldesport203 233 226 220             00 0882  4
 4 Noordijk        Lyam            0090 Scheldesport194 220 211 211             00 0836  4
 5 Beuns           Jens            0115 AV'56       200 211 203 215             00 0829  4
 6 Lensen          Quinten         0079 Scheldesport172 207 207                 00 0586  3
 7 Jonge           Dylano de       0056 Nieuwdorp   174 203 200                 00 0577  3
 8 Hoezen          Ties            0447 AV'56               233 241             00 0474  2
 9 Paul            Markus          0467 AV'56               215 226             00 0441  2
10 Berg            Matz van den    0326 Goes        188         207             00 0395  2
11 Ranshuijsen     Marvin          0255 Delta Sport 170         203             00 0373  2
12 Waeyenberghe    Milan van       0144 RKHAV       168 197                     00 0365  2
13 Riel            Senne van       0285 Volharding  250                         00 0250  1
14 Zutter          Rune de         0290 Volharding  241                         00 0241  1
15 Overmeire       Merijn          0189 ac Waasland 226                         00 0226  1
16 Dekker          Edwin           0396 Wielingen       226                     00 0226  1
17 Bogaert         Arne van        0286 Volharding  220                         00 0220  1
18 Sinke           Jerom           0445 AV'56               220                 00 0220  1
19 Vrieze          Jesper de       0359 AV'56           215                     00 0215  1
20 Paelinck        Lode            0289 Volharding  211                         00 0211  1
21 Verstraeten     Bas             0284 Volharding  207                         00 0207  1
22 Werkman         Laurens         0354 Wielingen       200                     00 0200  1
23 Sierens         Kobe            0187 ac Waasland 197                         00 0197  1
24 Willekes        Finn            0410 AV'56               197                 00 0197  1
25 Rummens         Bram            0287 Volharding  191                         00 0191  1
26 Raaymakers      Robbe           0288 Volharding  186                         00 0186  1
27 Pauwels         Seppo           0188 ac Waasland 184                         00 0184  1
28 Poorten         Sven van        0141 RKHAV       182                         00 0182  1
29 Bouilila        Imran           0327 Scheldesport180                         00 0180  1
30 Loof            Justin          0089 Scheldesport178                         00 0178  1
31 Roelse          Micha           0334 Scheldesport176                         00 0176  1
32 Waele           Lars de         0291 Volharding  166                         00 0166  1
33 Bisschops       Luuk            0234 Scheldesport164                         00 0164  1

   starts  57
 
   MpA2 07                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Wibbelink       Felien          0010 Dynamica    250 250 250 250             00 1000  4
 2 Hamer           Benthe den      0102 Scheldesport211 241 226 233             00 0911  4
 3 Goudswaard      Lieke           0256 Delta Sport 191 215 215 220             00 0841  4
 4 Peeters         Demi            0075 Scheldesport186 220 207 211             00 0824  4
 5 Crombeen        Evita           0132 RKHAV       184 211 203 215             00 0813  4
 6 Lorier          Floor           0043 Dynamica    180 207 211 203             00 0801  4
 7 Luijk           Tess van        0046 AV'56       182 197 200 207             00 0786  4
 8 Geus            Brigitte de     0007 AV'56       220     233 241             00 0694  3
 9 Steigerwald     Myrthe          0011 AV'56       215 233 220                 00 0668  3
10 Lokeren         Phebe van       0184 ac Waasland 241     241                 00 0482  2
11 Keijzer         Shana de        0137 RKHAV       178 203                     00 0381  2
12 Bosscher        Elise           0183 ac Waasland 233                         00 0233  1
13 Wauman          Louka           0182 ac Waasland 226                         00 0226  1
14 Richards        Milla-Rose      0377 Wielingen       226                     00 0226  1
15 Struijk         Maud            0630 Delta Sport             226             00 0226  1
16 Thoen           Alexe           0324 Volharding  207                         00 0207  1
17 Witte           Quinty de       0146 RKHAV       203                         00 0203  1
18 Sutter          Emma de         0186 ac Waasland 200                         00 0200  1
19 Hertogs         Marjan          0378 Wielingen       200                     00 0200  1
20 Lekhli          Nour Cioua      0185 ac Waasland 197                         00 0197  1
21 Karelse         Emma            0408 AV'56               197                 00 0197  1
22 Lagaert         Julie           0272 Volharding  194                         00 0194  1
23 Mees            Vegas           0271 Volharding  188                         00 0188  1

   starts  50
 
   MpA1 08                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Mol             Elise           0251 AV'56       215 250 241 250             00 0956  4
 2 Pijnen          Valerie         0107 Scheldesport233 241 233 241             00 0948  4
 3 Zahradnik       Iris            0238 Scheldesport207 233 203 215             00 0858  4
 4 Wilhelm         Nienke          0242 Scheldesport197 226 211 220             00 0854  4
 5 Damme           Marit van       0095 Scheldesport188 220 226 211             00 0845  4
 6 Buijs           Maud            0131 RKHAV       211 215     226             00 0652  3
 7 Weduwe          Laura der       0145 RKHAV       186 211     207             00 0604  3
 8 Dobbelaar       Rebekka         0076 Scheldesport182 207 207                 00 0596  3
 9 Casserie        Ella van de     0217 Volharding  250                         00 0250  1
10 Schletterer     Bowien          0422 Dynamica            250                 00 0250  1
11 Vercauteren     Violetta        0181 ac Waasland 241                         00 0241  1
12 Houtzager       Sterre          0643 Dynamica                233             00 0233  1
13 Cock            Renske de       0321 Volharding  226                         00 0226  1
14 Muyldermans     Talitha         0179 ac Waasland 220                         00 0220  1
15 Bustraan        Tess            0409 AV'56               220                 00 0220  1
16 Berety          Lura            0465 AV'56               215                 00 0215  1
17 Waele           Lotte de        0282 Volharding  203                         00 0203  1
18 Rietberg        Britt           0578 Dynamica                203             00 0203  1
19 Lenjou          Fleur           0280 Volharding  200                         00 0200  1
20 Schilperoordt   Rosa            0629 Delta Sport             200             00 0200  1
21 Maes            Ileana          0279 Volharding  194                         00 0194  1
22 Lagaert         Eline           0281 Volharding  191                         00 0191  1
23 Puymbroeck      Chelsy          0278 Volharding  184                         00 0184  1

   starts  44
 
   JpB  09                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Bareman         Daniel          0239 Scheldesport233 250 250 250             00 0983  4
 2 Duinkerke       Pepijn          0103 Scheldesport200 233 215 226             00 0874  4
 3 Berman          Florian         0313 AV'56       176 220 211 220             00 0827  4
 4 Boonman         Jasper          0348 Dynamica        241 233 211             00 0685  3
 5 Grave           Devlin de       0135 RKHAV       211     226 241             00 0678  3
 6 Vegt            Thijs van der   0254 Delta Sport 203     241 233             00 0677  3
 7 Dalen           Rens van        0346 AV'56           215 207 215             00 0637  3
 8 Bouilila        Anwar           0328 Scheldesport197 226                     00 0423  2
 9 Rooms           Jorden          0170 ac Waasland 250                         00 0250  1
10 Verellen        Emiel           0319 ac Waasland 241                         00 0241  1
11 Lekhli          Hesa Chioua     0175 ac Waasland 226                         00 0226  1
12 Herremans       Sebastian       0174 ac Waasland 220                         00 0220  1
13 Melse           Abel            0436 AV'56               220                 00 0220  1
14 Vydt            Jules           0172 ac Waasland 215                         00 0215  1
15 Dejonghe        Korneel         0173 ac Waasland 207                         00 0207  1
16 Potter          Nilo de         0229 Volharding  194                         00 0194  1
17 Creve           Emiel           0177 ac Waasland 191                         00 0191  1
18 Thierens        Emile           0294 Volharding  188                         00 0188  1
19 Heijens         Maxim           0220 RKHAV       186                         00 0186  1
20 Voorde          Greg van de     0293 Volharding  184                         00 0184  1
21 Burgelman       Siebe           0296 Volharding  182                         00 0182  1
22 Tuller          Sven            0105 Scheldesport180                         00 0180  1
23 Rombaut         Arne            0178 ac Waasland 178                         00 0178  1
24 Vlieger         Mats de         0332             174                         00 0174  1
25 Vercauteren     Lion            0171 ac Waasland 172                         00 0172  1
26 Loon            Thomas van      0322 Volharding  170                         00 0170  1
27 MartensSpanhove Emile           0295 Volharding  168                         00 0168  1

   starts  45
 
   JpC  10+                                         Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Luijk           Daan van        0047 AV'56       211 250 241 241             00 0943  4
 2 Waesberghe      Michael van     0143 RKHAV       200 241 226 226             00 0893  4
 3 Driedijk        Aneirin         0414 Dynamica            233 250             00 0483  2
 4 Drongelen       Lucas           0235 Scheldesport188 233                     00 0421  2
 5 Overbeeke       Kiron           0223 Scheldesport184     211                 00 0395  2
 6 Buysse          Lucas           0167 ac Waasland 250                         00 0250  1
 7 Beek            Daimy van       0417 Fortuna             250                 00 0250  1
 8 Bogaert         Anse van        0298 Volharding  241                         00 0241  1
 9 Sierens         Vic             0165 ac Waasland 233                         00 0233  1
10 Zweedijk        Tim             0587 Delta Sport             233             00 0233  1
11 Zutter          Dries de        0301 Volharding  226                         00 0226  1
12 Devon           Marin           0300 Volharding  220                         00 0220  1
13 Rave            Maxime          0469 Goes                220                 00 0220  1
14 Jonker          Thijs           0626 Delta Sport             220             00 0220  1
15 Muyldermans     Liano           0168 ac Waasland 215                         00 0215  1
16 Plas            Justus van der  0431 AV'56               215                 00 0215  1
17 Waesbergen      Floris van      0547 RKHAV                   215             00 0215  1
18 Boot            Damian          0627 Delta Sport             211             00 0211  1
19 Overmeire       Thimen          0169 ac Waasland 207                         00 0207  1
20 Schoonen        Rex             0625 Delta Sport             207             00 0207  1
21 Vos             Gerben de       0067 RKHAV       203                         00 0203  1
22 Heijden         Sil van de      0624 Delta Sport             203             00 0203  1
23 Paelinck        Lucas           0299 Volharding  197                         00 0197  1
24 Voorde          Sepp van de     0297 Volharding  194                         00 0194  1
25 Poorten         Mike van        0140 RKHAV       191                         00 0191  1
26 Thomaes         Remco           0166 ac Waasland 186                         00 0186  1

   starts  35
 
   MpB  09                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Vloet           Sabine van der  0142 RKHAV       241 233 250 250             00 0974  4
 2 Joppe           Daphne          0119 Flakkee     220 250 241 233             00 0944  4
 3 Zandstra        Liselotte       0093 Scheldesport226 241 226 241             00 0934  4
 4 Pijnen          Victoria        0106 Scheldesport207 226 215 226             00 0874  4
 5 Hommers         Esmee           0087 Scheldesport200 207 211                 00 0618  3
 6 Rijt            Juliette van de 0068 Scheldesport197 211                     00 0408  2
 7 Vercammen       Lies            0164 ac Waasland 250                         00 0250  1
 8 Wouters         Stien           0292 Volharding  233                         00 0233  1
 9 Metske          Mare            0437 AV'56               233                 00 0233  1
10 Velde           Cara van de     0362 Zottegem atl    220                     00 0220  1
11 Govers          Anouk           0416 AV'56               220                 00 0220  1
12 Verschuure      Fayenne         0647 AV'56                   220             00 0220  1
13 Vermaelen       Sara            0081 Scheldesport215                         00 0215  1
14 Schol           Jody            0382 Aardenburg      215                     00 0215  1
15 Noot            Puk             0628 Delta Sport             215             00 0215  1
16 Koppen          Anouk           0320 Waasland    211                         00 0211  1
17 Niemeijer       Esmee           0016 Scheldesport203                         00 0203  1
18 Reyns           Marie           0318 Volharding  194                         00 0194  1
19 Lafertin        Dianthe         0083 Scheldesport191                         00 0191  1

   starts  34
 
   MpC  10+                                         Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kraker          Aimee de        0125 Dynamica    241 250 241 250             00 0982  4
 2 Peeters         Maida           0074 Scheldesport220 226 226 220             00 0892  4
 3 Lijs            Nova de le      0391 Wielingen       241 233 241             00 0715  3
 4 Schuit          Senna           0237 Scheldesport226         226             00 0452  2
 5 Schepper        Elize de        0163 ac Waasland 250                         00 0250  1
 6 Schletterer     Dorethe         0423 Dynamica            250                 00 0250  1
 7 Rooms           Amber           0162 ac Waasland 233                         00 0233  1
 8 Nobus           Caitlynn        0345                 233                     00 0233  1
 9 Schilperoordt   Julia van       0623 Delta Sport             233             00 0233  1
10 Schol           Amouk           0402 Aardenburg      220                     00 0220  1
11 Tuller          Evi-Marlene     0104 Scheldesport215                         00 0215  1

   starts  20
   totaal  1247 starts

Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
14-01-2017 45e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport0
16-01-2016 44e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1530
10-01-2015 43e DeltacrossBurgh-HaamstedeDelta Sport2204
18-01-2014 42e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2703
19-01-2013 41 DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2201
14-01-2012 40e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2719
15-01-2011 39e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2522
16-01-2010 38e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2707
10-01-2009 37e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1973
12-01-2008 36e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2026
13-01-2007 35e DeltacrossBurgh-HaamstedeDelta Sport2004
14-01-2006 34e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1407
15-01-2005 33e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1163
10-01-2004 32e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1030
11-01-2003 31e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport953
12-01-2002 30e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport964
13-01-2001 29e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport932
15-01-2000 28e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport927
09-01-1999 27e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport876
10-01-1998 26e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport933

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Gezocht: Gunstige Dag Voor Mar..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (6)
3000 m Tim van den Broeke (PR 8.23.79)8.26.86  Mse
3000 m Yunis Stitan (PR)8.45.42  Mse
3000 m Ronnie Overgaauw (PR 8.30.14)8.57.40  Mse
3000 m Franklin van Anrooij (PR)9.08.43  Mse
3000 m Robert de Graaf (PR)9.41.69  JoB
3000 m Shirin van Anrooij (PR 9.50.09)9.54.76  MeB
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
08-04: 38e Marathon Rotterdam (98)
08-04: Marathon Rome (1)
25-03: 10 van Halsteren (13)
25-03: Halve marathon Lier (1)
25-03: 13e Venloop (45)
18-03: 30e Parelloop Brunssum (9)
18-03: 4e Stevensloop Nijmegen (4)
18-03: Scheveningen/Zandvoort strand marathon (3)
18-03: Utrecht Marathon (2)
11-03: AttilaRun Tilburg (1)
11-03: 44e CPC Loop Den Haag (85)
10-03: Wegwedstrijd Rheine (1)
10-03: Dordtse Biesbosch halve marathon Dordrecht (5)
04-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (2)
25-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (6)
24-02: Halve Marathon Maasland (1)
Atletiek Zeeland © 2018