woensdag 21 februari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
19-02: Terugblik op Kapelleloop 2018
04-02: Erwin Harmes oppermachtig in Halve Marathon van Cadzand
22-01: Erwin Harmes is ook in 46e Deltacross ongrijpbaar
22-01: 7e Kapelse bosloop/cross in nieuw jasje
21-01: Erwin Harmes voegt na serie missers alsnog Goese Wallenloop aan zegelijst toe
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 24-02: Halve van Axel
zo 25-02: 3e Natuurloop Cadzand
za 03-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 03-03: 29e Kustcross Vlissingen
za 10-03: 46e Pannekoekloop Westenschouwen
za 10-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 10-03: Krokusloop Hulst
zo 11-03: 44e CPC Loop Den Haag
zo 11-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle
zo 18-03: 4e Stevensloop Nijmegen
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis
zo 18-03: 30e Parelloop Brunssum
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 24-03: 7e Ronde van BRU Bruinisse
zo 25-03: 13e Venloop
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (53)
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (202)
za 17-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (116)
za 10-02: Erpelkappersloop Axel (139)
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse (102)
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand (374)
za 03-02: 20e Rammekensloop Ritthem (297)
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe (72)
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (128)
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (111)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (98)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
1e Kraaieloop
Lewedorp, zondag 24 september 2017 - Organisatie: Kraaieloop
15 km >> Zeeuws record staat met 44.31 min. vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Jan HoppenbrouwersRijen56.14Mse   16.005  3:45
2  Sven Vermeulen (PR)Vlissingen58.27M40   15.398  3:54
3  Erik Kok (PR 55.06)Arnemuiden1.00.54M45   14.778  4:04
4  Tom Verbeek (debuut)Kwadendamme1.01.30Mse   14.634  4:06
5  Lion Baas (PR)Vlissingen1.05.07M40   13.821  4:20
6  Marcel Sommeijer (debuut)Oost-Souburg1.05.22M45   13.768  4:21
7  Baukje Doedee (debuut)Driewegen1.07.09Vse   13.403  4:29
8  Ruben Boutens (debuut)Middelburg1.07.34Mse   13.320  4:30
9  Rinus van de Woestijne (PR 1.03.14)Middelburg1.08.05M35   13.219  4:32
10  Niek van Belzen (debuut)Arnemuiden1.09.43M45   12.909  4:39
11  Renske Verbrugge (debuut)Goes1.09.45V45   12.903  4:39
12  William de Jonge (PR 1.08.01)Nieuwdorp1.10.43M45   12.727  4:43
13  Linda de Groot (debuut)s-Heerenhoek1.12.08Vse   12.477  4:49
14  Maurice Steketee (PR 1.05.01)Middelburg1.12.48M35   12.363  4:51
15  Henny Strating (PR)Kamperland1.13.54V45   12.179  4:56
16  Gerrit Spaans (PR 1.12.52)Goes1.13.57M60   12.170  4:56
17  Kees Kloosterman (PR)Wolphaartsdijk1.14.43Mse   12.046  4:59
18  Marco Olivier (PR)Vlissingen1.14.57M45   12.008  5:00
19  Kees van der Heijden (PR 1.10.33)Vlissingen1.15.09Mse   11.976  5:01
20  Urbi van Belzen (debuut)Lewedorp1.15.43Mse   11.886  5:03
21  Alex DiddensHoboken1.15.53Mse   11.860  5:04
22  Marco van 't Westeinde (PR 1.07.45)Arnemuiden1.16.16Mse   11.801  5:05
23  John Jansen (PR)Lewedorp1.16.46M60   11.724  5:07
24  Rene Goetheer (PR 1.14.22)Wolphaartsdijk1.17.44Mse   11.578  5:11
25  Rosette Verkaart (debuut)Vlissingen1.18.53V40   11.409  5:16
26  Maroeska Ars (PR)Goes1.18.56V40   11.402  5:16
27  Ad HoekLewedorp1.20.37Mse   11.164  5:22
28  Wim Witte (debuut)Borssele1.21.21M55   11.063  5:25
29  Rebecca de Winter (PR 1.20.35)Ovezande1.21.24V50   11.057  5:26
30  Jan Dalebout (PR)Kapelle-Biezelinge1.22.24Mse   10.922  5:30
31  Peter de BondtDeurne1.26.20Mse   10.425  5:45
32  Arthur Stijns (PR 1.23.31)Oudelande1.26.28M70   10.409  5:46
33  Huub Koster (debuut)Arnemuiden1.27.02M60   10.341  5:48
34  John Guequierre (PR 54.01)Middelburg1.27.16M65   10.313  5:49
35  Belinda van 't Westeinde (PR 1.26.52)Arnemuiden1.27.18Vse   10.309  5:49
36  Yvette BonestrooBaarland1.30.43Vse   9.921  6:03
37  Sylvia Hoeks-Heer Arendskerke1.38.18Vse   9.156  6:33
Mannen: 27 (72.97%) => M35=2 - M40=2 - M45=5 - M55=1 - M60=3 - M65=1 - M70=1 - Mse=12
Vrouwen: 10 (27.03%) => V40=2 - V45=2 - V50=1 - Vse=5
7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Marianne de KokLewedorp29.13V45   15.402  3:54
2  Johan SpruitKapelle-Biezelinge30.06Mse   14.950  4:01
3  Gijsbert Elstgeests-Heerenhoek30.22M45   14.819  4:03
4  Ronald GeertseSerooskerke31.18Mse   14.377  4:10
5  Bas de KokLewedorp33.53Mse   13.281  4:31
6  Sjaak de KokLewedorp34.31Mse   13.037  4:36
7  Ron DellebekeOost-Souburg35.38M55   12.629  4:45
8  Peter van den DriesHeinkenszand36.28Mse   12.340  4:52
9  Manfred MeulmeesterVlissingen36.39M45   12.278  4:53
10  Damian VermaatOost-Souburg36.56Mse   12.184  4:55
11  John CarolHeinkenszand37.01Mse   12.157  4:56
12  Stefan van den DriesHeinkenszand37.49Mse   11.900  5:03
13  Corry de SchachtOost-Souburg37.59Vse   11.847  5:04
14  Johnny van de KloosterLewedorp39.11Mse   11.484  5:13
15  Michael VermaatOost-Souburg39.13Mse   11.475  5:14
16  Theo HoondertHeinkenszand40.34Mse   11.093  5:25
17  Arjan de VriezeWolphaartsdijk41.03M35   10.962  5:28
18  Denise van WeidenGoes41.09Vse   10.936  5:29
19  Cathelijne Moisons-Heerenhoek41.27Vse   10.856  5:32
20  Jeroen SteenbakkerLewedorp41.28Mse   10.852  5:32
21  Lia VerhageLewedorp41.44Vse   10.783  5:34
22  Janneke BoutensMiddelburg41.53Vse   10.744  5:35
23  Saskia RoozeKapelle-Biezelinge42.03Vse   10.702  5:36
24  Johan NieuwenhuijzeLewedorp42.31Mse   10.584  5:40
25  Nicolle BierensKloetinge43.17Vse   10.397  5:46
26  Jessica de JongeLewedorp43.28Vse   10.353  5:48
27  Irene IgounetLewedorp43.30Vse   10.345  5:48
28  Monique WalhoutLewedorp43.32Vse   10.337  5:48
29  Yvonne EckhardtNieuwdorp43.34Vse   10.329  5:49
30  Domina LousWestkapelle43.39Vse   10.309  5:49
31  Andre LousWestkapelle43.42M50   10.297  5:50
32  Diana van den DriesHeinkenszand43.59Vse   10.231  5:52
33  Maurice van WinsenLewedorp44.13Mse   10.177  5:54
34  John de JagerLewedorp44.42Mse   10.067  5:58
35  Mia van BelleVlissingen44.57V65   10.011  6:00
36  Liam AlewijnseWestkapelle45.53Vse   9.807  6:07
37  Hanneke WitteBorssele47.35V55   9.457  6:21
38  Jeaninne UijtdehaagLewedorp48.18Vse   9.317  6:26
39  Monica de MunckKruiningen48.40V45   9.247  6:29
40  Erik van LiereNieuwdorp49.14Mse   9.140  6:34
41  Sieb van de KloosterLewedorp50.00Mse   9.000  6:40
Mannen: 22 (53.66%) => M35=1 - M45=2 - M50=1 - M55=1 - Mse=17
Vrouwen: 19 (46.34%) => V45=2 - V55=1 - V65=1 - Vse=15

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.634 seconden nodig om deze lijst met 78 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: 7e Kapelse Bosloop/cross In Ni..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (6)
1500 m Yunis Stitan (PR)4.05.01  Mse
800 m Yunis Stitan (PR)1.56.85  Mse
800 m Aniek Aper (PR 2.16.31)2.18.68  Vse
400 m Pelle Gelderblom (PR 51.26)52.16  Mse
60 m Gennaro Biswane (PR)7.05  Mse
60 m Mariska Bun (PR)7.80  Vse
11-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (8)
11-02: 41e Groet uit Schoorl Run (8)
04-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (9)
27-01: Sri Chinmoy Races Amsterdam (1)
21-01: Halve Marathon Maassluis (2)
14-01: 46e Halve van Egmond (14)
Atletiek Zeeland © 2018