maandag 20 november 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
11-11: 50e Mosselloop is prooi voor El Mouaziz
05-11: Erwin Harmes en Tim van den Broeke winnen Trail by the Sea
04-11: Tim van den Broeke winnaar Moerschanscross
04-11: Paola van Gilst: wat allemaal kan als je je niet laat beperken door je gedachten
03-11: 2018 overgangsjaar voor JARO
30-10: Driemaal is scheepsrecht in Marathon Brabant
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 25-11: 32e Elderschanscross Aardenburg
zo 26-11: 18e Zakloop Nisse
zo 26-11: 59e Warandeloop Tilburg
za 02-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 02-12: 25e Inkelcross Kruiningen
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens
zo 10-12: Wintrloipe Middelburg
za 16-12: Kriekeloop Clinge
za 16-12: 18e Aagtekerke Run
zo 17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 18-11: 17e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (293)
zo 12-11: 1e Natuurloop Retranchement (73)
za 11-11: 50e Mosselloop Westenschouwen (363)
za 11-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (134)
zo 05-11: 7e Trail By The Sea Renesse (405)
za 04-11: Appelloop Axel (172)
za 04-11: 32e Moerschanscross Hulst (126)
za 28-10: 16e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (119)
za 21-10: 56e Singelloop Middelburg (110)
za 21-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (136)
za 14-10: Bamisrun Kloosterzande (125)
za 07-10: Clingse Bosloop Kapellebrug (87)
za 07-10: 15e Kustmarathon Zoutelande (1431)
vr 06-10: 10e Ladiesrun Zoutelande
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
d'Ossekoppenloop
Ossenisse, zaterdag 9 september 2017 - Organisatie: d'Ossekoppenloop
11.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Sander d'HontKuitaart42.07Mse   16.810  3:34
2  Andy HuybensBeveren45.06M40   15.698  3:49
3  Sander van DoornTerneuzen45.22Mse   15.606  3:51
4  Erwin van de BroekeAxel45.42M35   15.492  3:52
5  Erik DelpeutArnhem46.50M45   15.117  3:58
6  Gino van BroeckTemse46.57M35   15.080  3:59
7  Kris CornelisZele47.13M40   14.995  4:00
8  Martijn KoxWestdorpe48.20M35   14.648  4:06
9  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel48.51M50   14.493  4:08
10  Marlon RoelsTerneuzen48.59M45   14.454  4:09
11  Stefan van den BroekeAxel49.18Mse   14.361  4:11
12  Fons de RijckKloosterzande49.26M50   14.322  4:11
13  Rinus van de WoestijneMiddelburg49.43M35   14.241  4:13
14  Tim BuysseAssenede49.56Mse   14.179  4:14
15  Lorenzo d´HontKoewacht50.49Mse   13.932  4:18
16  Joop BrooijmansHengstdijk51.03Mse   13.869  4:20
17  Lion BaasVlissingen51.15M40   13.815  4:21
18  Thomas WulffraatTerneuzen51.59M35   13.620  4:24
19  Matti BuysseStekene52.02Mse   13.607  4:25
20  André VerdurmenKloosterzande52.16M50   13.546  4:26
21  Guy van DriesscheGraauw52.26M45   13.503  4:27
22  Jo VerfaillieOostakker52.28M60   13.494  4:27
23  Jeroen van DijkeKloosterzande52.31M35   13.481  4:27
24  Erik BollemanAxel52.36M45   13.460  4:27
25  Geerd de RijckStekene53.36M60   13.209  4:33
26  Rick de SmitGoes54.08Mse   13.079  4:35
27  Maurice SteketeeMiddelburg54.10M35   13.071  4:35
28  Frank BoerebachHoek54.14M55   13.055  4:36
29  Leo BrackeAxel54.16M50   13.047  4:36
30  Marnix van den BrandeClinge54.51Mse   12.908  4:39
31  Peter van den BergHulst55.26M50   12.772  4:42
32  Saskia VercammenSint-Niklaas55.49V40   12.684  4:44
33  Kris GoossensKieldrecht56.09M40   12.609  4:46
34  Erwin NachtegaelHeikant56.10M50   12.605  4:46
35  Leon van BavinchovenTerneuzen56.45M45   12.476  4:49
36  Mike van HulstHulst57.00Mse   12.421  4:50
37  Eddy de CaluweGraauw57.17M50   12.360  4:51
38  Theo RoelsKloosterzande57.37M55   12.288  4:53
39  Koen KoutstaalHulst57.54M45   12.228  4:54
40  Eric de MeulenaereSint-Gillis-Waas58.09M55   12.175  4:56
41  Stefaan de WertClinge58.27M45   12.113  4:57
42  René GoetheerWolphaartsdijk58.51M50   12.031  4:59
43  Jos WynsHallaar58.52M65   12.027  4:59
44  Renate van HuffelSint Jansteen58.52V40   12.027  4:59
45  Pascal van GraeveWestdorpe59.11M45   11.963  5:01
46  Jan BoonmanAxel59.16M65   11.946  5:01
47  Age BaltSint Jansteen59.44M50   11.853  5:04
48  Wim StrobbeKloosterzande59.47M60   11.843  5:04
49  Patrick PielaatTerneuzen59.57Mse   11.810  5:05
50  Tom SchauwaertHulst1.00.10M55   11.767  5:06
51  Sjaak VroonlandLamswaarde1.00.13M65   11.758  5:06
52  Piet PijpelinkTerneuzen1.00.28M50   11.709  5:07
53  Ellen van LeuvenBreda1.00.41Vse   11.667  5:09
54  Arno EigenraamVlaardingen1.00.48M55   11.645  5:09
55  Björn de BetuéSint Jansteen1.00.56M40   11.619  5:10
56  Frans VerwilligenHulst1.01.09M60   11.578  5:11
57  John MarimanClinge1.01.25M45   11.528  5:12
58  Bas ValckxHulst1.01.40M40   11.481  5:14
59  Bram PetersSas van Gent1.02.21M40   11.355  5:17
60  Jack FolkersmaTerneuzen1.02.26M45   11.340  5:17
61  Alex van LeuvenSint Jansteen1.02.28M55   11.334  5:18
62  Marco WautersVogelwaarde1.02.32M45   11.322  5:18
63  Wim de GreytStekene1.02.51M50   11.265  5:20
64  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.03.07V65   11.217  5:21
65  Lauran van den DriesKloosterzande1.04.00M60   11.063  5:25
66  Ivo de WildeClinge1.04.06M50   11.045  5:26
67  Nadia BleyenbergNieuw-Namen1.04.07Vse   11.042  5:26
68  Etiën FerketHeikant1.04.07M55   11.042  5:26
69  Johnny DoomsTerneuzen1.04.22M60   10.999  5:27
70  Jurgen de BlockClinge1.04.37M45   10.957  5:29
71  Piet BeijerMiddelburg1.04.39M65   10.951  5:29
72  Patrick FreijzerHulst1.04.47M45   10.929  5:29
73  Saskia SmolenaersTerhole1.05.12V40   10.859  5:32
74  Sven BuhmannHulst1.06.20Mse   10.673  5:37
75  Jos van BellenHulst1.07.47M60   10.445  5:45
76  Inge BaaertKloosterzande1.08.34V45   10.326  5:49
77  Natasja BooijWalsoorden1.08.34V45   10.326  5:49
78  Edwin MoldersGraauw1.09.44M50   10.153  5:55
79  Arthur StijnsOudelande1.09.49M70   10.141  5:55
80  Emanuëla BrackeAxel1.10.11V45   10.088  5:57
81  Jilt PrinsVogelwaarde1.10.39Mse   10.021  5:59
82  Marieke van HeckeTerneuzen1.10.46V35   10.005  6:00
83  Rudy Vande VeldeWachtebeke1.10.48M50   10.000  6:00
84  Els ZweistraTerneuzen1.11.49V55   9.858  6:05
85  Geert van HoofSleidinge1.12.41M40   9.741  6:10
86  Henny van PamelenKloosterzande1.13.09Mse   9.679  6:12
87  Romain BolssensKieldrecht1.14.01M60   9.565  6:16
88  Dominique de MeySint-Niklaas1.14.04V50   9.559  6:17
89  Greta CzechHulst1.14.45V40   9.472  6:20
90  Daniëlle van der KooiTerneuzen1.15.34V40   9.369  6:24
91  Louis van der SteenGent1.16.22M60   9.271  6:28
92  Jaap van der MeerBlesdijke1.20.58M60   8.744  6:52
93  Kimberley van WaesbergheSint-Pauwels1.25.17Vse   8.302  7:14
94  Tommy DevosHaasdonk1.25.17M35   8.302  7:14
Mannen: 79 (84.04%) => M35=8 - M40=8 - M45=13 - M50=14 - M55=7 - M60=10 - M65=4 - M70=1 - Mse=14
Vrouwen: 15 (15.96%) => V35=1 - V40=5 - V45=3 - V50=1 - V55=1 - V65=1 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Sander d'Hont42:07Andy Huybens45:06Sander van Doorn45:22Saskia Vercammen55:4994
2016Mark Verhage42:28Sander Post42:41Jente Samson43:13Renate van Huffel1:01:0759

7.98 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Peter RottierKalken30.11M35   15.863  3:47
2  Ronny WagenaerMelsele30.40M45   15.613  3:51
3  Joos PauwelKleit31.25M50   15.240  3:56
4  Merijn PlatjouwKuitaart31.37Mse   15.144  3:58
5  Chris de GrooteZelzate32.25Mse   14.770  4:04
6  Joris de NeveEeklo32.54M45   14.553  4:07
8  Ben van VlietTerneuzen33.12M40   14.422  4:10
9  Edmond HelskensZelzate33.13M50   14.414  4:10
10  Ralph SchaaljeHulst33.17Mse   14.386  4:10
11  Paul HaertjensBoekhoute33.29M50   14.300  4:12
12  Omar HillaertWestdorpe33.51M45   14.145  4:15
13  Patrick de SutterStekene34.04M55   14.055  4:16
14  Kristof van MaertelaereSas van Gent35.16Mse   13.577  4:25
15  Menno den DekkerTerneuzen35.18Mse   13.564  4:25
16  Niek WielandAxel35.22M40   13.538  4:26
17  Jordy Morcus AlvarezKuitaart35.32Mse   13.475  4:27
18  Erwin van BeljouwKloosterzande35.51M45   13.356  4:30
19  Martin NoensKemzeke36.05M50   13.269  4:31
20  Mark d'HontKuitaart36.13M50   13.220  4:32
21  Robert de SmetVianen36.17M70   13.196  4:33
22  Kevin de WulfZelzate36.26Mse   13.142  4:34
23  Eric van GoethemKloosterzande36.35M50   13.088  4:35
24  Patrick RoosenboomZele37.14M50   12.859  4:40
25  Martijn BakkerKoewacht37.18M55   12.836  4:40
26  Hennie DriessenAxel37.28M40   12.779  4:42
27  Gert Jan MenheereHulst37.51M50   12.650  4:45
28  Evert HulshoutKloosterzande38.01M40   12.594  4:46
29  Wim BakkerTerneuzen38.21M65   12.485  4:48
30  Rony AdriaenssensLokeren38.33M60   12.420  4:50
31  Patrick van de VeireBoekhoute38.36M60   12.404  4:50
32  Hans SmitsKloosterzande38.40M35   12.383  4:51
33  Cedric de BeeldeSint-Niklaas38.57Mse   12.293  4:53
34  Ko de BruyneKloosterzande39.47M50   12.035  4:59
35  Frits VervaetWalsoorden40.12M60   11.910  5:02
36  Bennie BouterseTerneuzen40.43M50   11.759  5:06
37  Johan BrouwersOssenisse40.50M50   11.726  5:07
38  Freer van RoeyenAxel41.06M50   11.650  5:09
39  Yves BrackeZelzate41.12M40   11.621  5:10
40  Joop MaasKloosterzande41.27M60   11.551  5:12
41  Eddy WaelputStekene41.52M50   11.436  5:15
42  Ronald RoctusTerneuzen41.54M50   11.427  5:15
43  Julie SerrarensLamswaarde42.46V45   11.196  5:22
44  Claudia PaelinckPuivelde43.00Vse   11.135  5:23
45  Matthieu VerleeSinaai43.00M35   11.135  5:23
46  Ferdie de KlerkTerneuzen43.39M70   10.969  5:28
47  William FaesKloosterzande43.51M45   10.919  5:30
48  Koos SchaayRotterdam44.11M70   10.837  5:32
49  John GuequierreMiddelburg44.13M65   10.828  5:32
50  Harry DurinckKalken44.25M50   10.780  5:34
51  Peter SlockVrasene44.40M45   10.719  5:36
52  Patrick MichielsNieuw Namen44.40M50   10.719  5:36
53  Dirk van den HoeckeZaamslag44.47M50   10.691  5:37
54  Daan DielemanZaamslag45.10M65   10.601  5:40
55  Margo HermansOssenisse45.37V45   10.496  5:43
56  Ron SalomeKloosterzande45.47M55   10.458  5:44
57  Annelies RombautKieldrecht46.40V60   10.260  5:51
58  Yves RooversWommelgem47.00M45   10.187  5:53
59  Judith RidderhofKloosterzande47.20V35   10.115  5:56
60  Inge KouwenbergWalsoorden48.08Vse   9.947  6:02
61  Remco EveraardKloosterzande48.31M35   9.869  6:05
62  Arlette HendrickxHallaar49.07V60   9.748  6:09
63  Karin den DekkerTerneuzen49.08V45   9.745  6:09
64  Jean-Pierre D'HauwZelzate49.26M65   9.686  6:12
65  Mariette van GuchtSinaai50.09V65   9.547  6:17
66  Claire MartensBoekhoute51.06V50   9.370  6:24
67  Jacqueline MeijersHoedekenskerke51.07V40   9.367  6:24
68  William VerdonckBeveren52.02M70   9.202  6:31
69  Aimé SamsonSint-Pauwels53.59M65   8.869  6:46
70  Philip de VroeSleidinge54.03M50   8.858  6:46
71  Maria van BelleErtvelde54.03V70   8.858  6:46
72  Monique van BellenHulst54.49V55   8.735  6:52
73  Rudi van WaesbergheSint-Pauwels55.38M60   8.606  6:58
74  Greta VylderdeSint-Gillis-Waas57.53V70   8.272  7:15
75  Wim CoppietersStrombeek-Bever57.53M80   8.272  7:15
76  Rita van AvermaetAssenede59.23V65   8.063  7:26
77  Guy GaelensGentbrugge59.23M55   8.063  7:26
Mannen: 61 (80.26%) => M35=4 - M40=5 - M45=7 - M50=18 - M55=4 - M60=5 - M65=5 - M70=4 - M80=1 - Mse=8
Vrouwen: 15 (19.74%) => V35=1 - V40=1 - V45=3 - V50=1 - V55=1 - V60=2 - V65=2 - V70=2 - Vse=2

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.379 seconden nodig om deze lijst met 170 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
10-09-2016 d'OssekoppenloopOssenissed'Ossekoppenloop377
12-09-2015 d'OssekoppenloopOssenissed'Ossekoppenloop714

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-11: 34e Zevenheuvelenloop Nijmegen (71)
19-11: Ronde Venen Marathon Abcoude (2)
marath Nicolette Malcorps (PR)3.38.27  Vse
marath Arjan Kranenburg (PR 3.19.06)3.38.27  Mse
18-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (149)
12-11: Marathon Tenerife (7)
05-11: Marathon Porto (3)
05-11: 21e Berenloop Terschelling (5)
05-11: Herbstlauf Bottrop (2)
29-10: 35e Marathon Brabant Etten-Leur (76)
29-10: 12e Drechtstadloop Dordrecht (10)
28-10: Marathon van Gent (8)
22-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Typhoonloop Gorinchem (1)
15-10: Linker Oevert 1/2 marathon Antwerpen (12)
15-10: 42e Amsterdam Marathon (11)
08-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
08-10: 34e Marathon Eindhoven (11)
08-10: 31e 4 Mijl van Groningen (1)
01-10: 32e Singelloop Breda (40)
01-10: Singelloop Utrecht (5)
24-09: Vestingloop Willemstad (8)
Atletiek Zeeland © 2017