maandag 19 februari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
19-02: Terugblik op Kapelleloop 2018
04-02: Erwin Harmes oppermachtig in Halve Marathon van Cadzand
22-01: Erwin Harmes is ook in 46e Deltacross ongrijpbaar
22-01: 7e Kapelse bosloop/cross in nieuw jasje
21-01: Erwin Harmes voegt na serie missers alsnog Goese Wallenloop aan zegelijst toe
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 24-02: Halve van Axel
zo 25-02: 3e Natuurloop Cadzand
za 03-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 03-03: 29e Kustcross Vlissingen
za 10-03: 46e Pannekoekloop Westenschouwen
za 10-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 10-03: Krokusloop Hulst
zo 11-03: 44e CPC Loop Den Haag
zo 11-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle
zo 18-03: 4e Stevensloop Nijmegen
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis
zo 18-03: 30e Parelloop Brunssum
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 24-03: 7e Ronde van BRU Bruinisse
zo 25-03: 13e Venloop
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 10-02: Erpelkappersloop Axel (139)
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse (102)
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand (374)
za 03-02: 20e Rammekensloop Ritthem (297)
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe (72)
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (128)
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (111)
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (98)
za 06-01: 57e Wallenloop Goes (134)
za 06-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (211)
vr 05-01: Ondoloop Sint Laurens (56)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
16e Piet Spruit Memorial Loop
Sluiskil, zaterdag 28 oktober 2017 - Organisatie: Piet Spruit lopers
14.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Jordi van GuyseWachtebeke53.02Mse   16.631  3:36
2  Sander van DoornTerneuzen56.46Mse   15.537  3:52
3  Didier VerleeHeikant57.46Mse   15.268  3:56
4  Gino van BroeckTemse58.17M35   15.133  3:58
5  Amor MaertensBreskens58.54M35   14.975  4:00
6  Fons de RijckeKloosterzande59.37M50   14.795  4:03
7  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel1.00.44M50   14.523  4:08
8  Thomas WulffraatTerneuzen1.01.37M35   14.314  4:11
9  Marnix van den BrandeClinge1.01.39Mse   14.307  4:12
10  Jordy LeenknechtHulst1.01.47M35   14.276  4:12
11  Erik BollemanAxel1.03.10M45   13.963  4:18
12  Peter van den BergHulst1.04.46M50   13.618  4:24
13  Arthur van AartsenMiddelburg1.06.30M40   13.263  4:31
14  Geerd de RyckStekene1.07.37M60   13.044  4:36
15  Kris GoossensKieldrecht1.08.19M40   12.910  4:39
16  Martin de JaegerTerneuzen1.08.25M45   12.892  4:39
17  Michiel LippensMoerbeke1.08.29Mse   12.879  4:40
18  Frank BoerebachHoek1.08.37M55   12.854  4:40
19  Eddy de CaluweOssenisse1.08.39M50   12.848  4:40
20  Jos WynsHallaar1.08.56M60   12.795  4:41
21  Kris de VleeschauwerStekene1.09.21M45   12.718  4:43
22  Danny Van DammeSinaai1.09.51M55   12.627  4:45
23  Rommy SmetSinaai1.09.53M55   12.621  4:45
24  Theo RoelsKloosterzande1.10.37M55   12.490  4:48
25  Patrick DobbelaarHoek1.10.56M50   12.434  4:50
26  Rene GoetheerWolphaartsdijk1.11.26M50   12.347  4:52
27  Frans VerwilligenHulst1.11.29M60   12.339  4:52
28  Jan BoonmanAxel1.11.51M60   12.276  4:53
29  Piet PijpelinkTerneuzen1.12.32M50   12.160  4:56
30  Harold de MaatTerneuzen1.13.00M45   12.082  4:58
31  Geert StandaertAssenede1.13.45M45   11.959  5:01
32  Franky StandaertZelzate1.13.46M45   11.957  5:01
33  Gerald MonteyneOosteeklo1.15.18M50   11.713  5:07
34  Gerry BlaakmanTerneuzen1.21.22M45   10.840  5:32
35  Romain BolssensKieldrecht1.30.02M60   9.796  6:07
36  Philip de VroeSleidinge1.30.04M50   9.793  6:08
37  Kimberly van WaeasbergheSint-Pauwels1.38.49Vse   8.926  6:43
38  Johnny DoomsTerneuzen1.39.00M60   8.909  6:44
Mannen: 37 (97.37%) => M35=4 - M40=2 - M45=7 - M50=9 - M55=4 - M60=6 - Mse=5
10 km >> Zeeuws record staat met 29.02 min. vanaf 01-04-1992 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Peter RottierKalken35.55M35   16.705  3:36
2  Wim Vercruyssen (debuut)Nieuw-Namen36.35M45   16.401  3:40
3  Jozias Boone (PR)Goes36.46M35   16.319  3:41
4  Martijn Kox (PR)Westdorpe38.03M35   15.769  3:48
5  Dennis Vlassenrood (debuut)Sint Jansteen38.08M35   15.734  3:49
6  Jan Rouwendaal (PR)Vogelwaarde38.16M35   15.679  3:50
7  Jurgen SegersVeldhoven38.31M45   15.578  3:51
8  Rinus van de Woestijne (PR 38.43)Middelburg39.05M35   15.352  3:55
9  Lorenzo d'Hont (PR)Koewacht39.20Mse   15.254  3:56
10  Ben van Vliet (debuut)Terneuzen39.39M40   15.132  3:58
11  Christian de Meijer (PR 39.05)Philippine39.48M40   15.075  3:59
12  Ralph SchaaijeHulst40.12Mse   14.925  4:01
13  Johan Spruit (PR)Kapelle-Biezelinge40.16Mse   14.901  4:02
14  Joris de NeveEeklo41.10M45   14.575  4:07
15  Jan SantensDestelbergen41.53M50   14.326  4:11
16  Maurice Steketee (PR 41.35)Middelburg42.26M35   14.140  4:15
17  Ard van Houte (PR 42.26)Heikant42.32M45   14.107  4:15
18  Renate de Reus (PR)Vlissingen42.43Vse   14.046  4:16
19  Dimitri CuyversStekene42.59M40   13.959  4:18
20  Menno van der Zanden (PR)Philippine43.11Mse   13.894  4:19
21  Erwin van Beljouw (debuut)Kloosterzande43.15M45   13.873  4:20
22  Roland SyvertsenSint-Niklaas43.22M55   13.836  4:20
23  Martin NoensKemzeke43.55M50   13.662  4:24
24  Rudi de Caluwe (PR)Sas van Gent44.18M55   13.544  4:26
25  Gilles Faas (PR)Terneuzen44.26M45   13.503  4:27
26  Jacques Zaman (PR)Terneuzen44.51M55   13.378  4:29
27  Natasja Booij (PR 45.11)Walsoorden45.40V45   13.139  4:34
28  Bennie Bouterse (PR 45.37)Terneuzen46.15M50   12.973  4:38
29  Matthieu VerleeSinaai46.30M35   12.903  4:39
30  Corina van de Wege (PR)Philippine47.00V50   12.766  4:42
31  Wim de GreytStekene47.18M50   12.685  4:44
32  Ko de Bruyne (debuut)Kloosterzande47.22M50   12.667  4:44
33  Philip Vioen (debuut)Koewacht47.25Mse   12.654  4:45
34  Dirk de BosscherLokeren47.27M50   12.645  4:45
35  Jean-Pierre LepoudreIchtegem47.33M60   12.618  4:45
36  John Guequierre (PR 33.40)Middelburg47.40M65   12.587  4:46
37  Corinne Maertens (PR)Breskens47.51V35   12.539  4:47
38  Thorben SegersVeldhoven48.12Mse   12.448  4:49
39  Rony AdriaenssensLokeren48.23M60   12.401  4:50
40  Cedric de BeeldeSint-Niklaas48.48Mse   12.295  4:53
41  Thierry de CaluweTerneuzen49.04Mse   12.228  4:54
42  Ronald Roctus (PR 49.53)Terneuzen50.02M50   11.992  5:00
43  Stefan van De Velde (debuut)Terneuzen50.32Mse   11.873  5:03
44  Jos WiersmaZwolle51.03Mse   11.753  5:06
45  Erwin Nachtegael (debuut)Heikant51.04M55   11.749  5:06
46  Claudia PaelinckSinaai51.18Vse   11.696  5:08
47  Christiaan Spruit (debuut)Middelburg51.34Mse   11.635  5:09
48  Peter SlockVrasene51.36M45   11.628  5:10
49  Patrick CarlierErtvelde51.40M50   11.613  5:10
50  Patrick Michiels (debuut)Nieuw-Namen51.51M50   11.572  5:11
51  Didier van NieuwenhuzeAssenede52.20M50   11.465  5:14
52  Dirk Van den HoelkeZaamslag52.34M50   11.414  5:15
53  Andrea VermoteEernegem52.46V55   11.371  5:17
54  Ko de Koeyer (debuut)Zaamslag52.47M70   11.367  5:17
55  Ferdie de Klerk (debuut)Terneuzen52.56M70   11.335  5:18
56  Piet de Zeeuw (PR)Terneuzen53.01M60   11.317  5:18
57  Daan Dieleman (PR 51.56)Zaamslag53.24M65   11.236  5:20
58  Remco Everaard (debuut)Kloosterzande53.42M35   11.173  5:22
59  Harry DurinckKalken53.59M50   11.115  5:24
60  Ronald Breepoel (debuut)Sluiskil54.43M55   10.966  5:28
61  Nathalie VerdoornSluiskil55.03V40   10.899  5:30
62  Annelies RombautKieldrecht55.09V60   10.879  5:31
63  Angelo BoonmanSluiskil55.14M35   10.863  5:31
64  Ludwig van GeyteZele56.24M55   10.638  5:38
65  Ron Salome (PR)Kloosterzande56.32M55   10.613  5:39
66  Bernadette Salome (PR)Kloosterzande56.38V55   10.594  5:40
67  Dirk VanwalleghemZedelgem57.49M60   10.378  5:47
68  Jean-Pierre D'hauwZelzate59.09M65   10.144  5:55
69  Karin den Dekker (PR 58.47)Terneuzen59.25V40   10.098  5:57
70  Arlette HendrickxHallaar59.28V60   10.090  5:57
71  Antoine MathysDe Pinte1.00.14M70   9.961  6:01
72  Rudi Van WaesbergheSint-Pauwels1.00.47M60   9.871  6:05
73  Isabelle JacobsLokeren1.01.03V50   9.828  6:06
74  Annelore de BosscherLokeren1.01.22Vse   9.777  6:08
75  Mariette van GuchtSinaai1.01.36V65   9.740  6:10
76  Carlos de WillemackerAalter1.02.21M60   9.623  6:14
77  Maria van BelleSleidinge1.02.22V70   9.621  6:14
78  William VerdonckBeveren-Waas1.02.38M70   9.580  6:16
79  Aime SamsonSint-Pauwels1.08.42V65   8.734  6:52
80  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.08.43M80   8.732  6:52
81  Greta De VijlderSint-Gilles-Waas1.08.47V70   8.723  6:53
Mannen: 64 (79.01%) => M35=10 - M40=3 - M45=7 - M50=12 - M55=7 - M60=6 - M65=3 - M70=4 - M80=1 - Mse=11
Vrouwen: 17 (20.99%) => V35=1 - V40=2 - V45=1 - V50=2 - V55=2 - V60=2 - V65=2 - V70=2 - Vse=3

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.772 seconden nodig om deze lijst met 119 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
22-10-2016 15e Piet Spruit Memorial LoopSluiskilPiet Spruit lopers329
24-10-2015 14e Piet Spruit Memorial LoopSluiskilPiet Spruit lopers802
26-10-2013 Piet Spruit Memorial LoopHoekPiet Spruit lopers1775

 
Laatste reacties:
Jan Roose: 7e Kapelse Bosloop/cross In Ni..
Jan Roose: 7e Kapelse Bosloop/cross In Ni..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (6)
1500 m Yunis Stitan (PR)4.05.01  Mse
800 m Yunis Stitan (PR)1.56.85  Mse
800 m Aniek Aper (PR 2.16.31)2.18.68  Vse
400 m Pelle Gelderblom (PR 51.26)52.16  Mse
60 m Gennaro Biswane (PR)7.05  Mse
60 m Mariska Bun (PR)7.80  Vse
11-02: 41e Groet uit Schoorl Run (8)
11-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (8)
04-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (9)
27-01: Sri Chinmoy Races Amsterdam (1)
21-01: Halve Marathon Maassluis (2)
14-01: 46e Halve van Egmond (14)
Atletiek Zeeland © 2018