woensdag 26 september 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-09: Tim Pleijte onderbreekt in 12e Kustloop zegereeks Erwin Harmes
04-09: Is mijn training iets voor jou?
01-09: Parcoursrecord voor Tim Pleijte in Kustloop Vrouwenpolder
28-08: Erwin Harmes wint na zoveelste solorace voor derde keer Halve Westenschouwen
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg
za 29-09: Ten Miles Philippine
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 06-10: Clingse Bosloop Kapellebrug
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
zo 07-10: 33e Singelloop Breda
zo 14-10: 35e Marathon Eindhoven
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
zo 28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande (127)
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes (188)
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder (486)
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen (74)
zo 26-08: Lamsorenloop Lamswaarde (27)
zo 26-08: Hardloop3Daagse Ritthem
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen (399)
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (103)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Zeeuwse prestaties in Juul Van De Walleloop
Kieldrecht, zaterdag 18 november 2017 - Organisatie: Runners Kieldrecht
13.3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Pieterjan de BosscherZele48.13Mse   16.550  3:38
2  Sander van DoornTerneuzen51.03Mse   15.632  3:50
3  Joris ZamanNieuw-Namen51.29M40   15.500  3:52
4  Gino van BroeckTemse51.41M35   15.440  3:53
5  Patrick HembrechtSint-Gilles-Waas52.03M50   15.331  3:55
6  Benny ThuySint Jansteen53.15M45   14.986  4:00
7  Fons de RijckeKloosterzande53.58M50   14.787  4:03
8  Marnix HillaertMoerbeke54.04M45   14.760  4:04
9  Rudy van DaeleSint-Niklaas54.05M55   14.755  4:04
10  Christophe de GrandeSinaai54.33M45   14.629  4:06
11  Filip van GoethemSint-Gilles-Waas54.46M45   14.571  4:07
12  Ard van HouteHeikant54.48M45   14.562  4:07
13  Jan VermeulenClinge54.49M50   14.558  4:07
14  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel54.53M50   14.540  4:08
15  Erik BollemanAxel56.02M45   14.242  4:13
16  Ronald GeertseSerooskerke56.15M40   14.187  4:14
17  Paul BosmanKoewacht56.36M40   14.099  4:15
18  Jeroen van DijkKloosterzande58.27M35   13.653  4:24
19  Geerd de RyckStekene59.02M60   13.518  4:26
20  Patrick van RemortelHulst59.44M55   13.359  4:29
21  Michel PraetKieldrecht59.46M40   13.352  4:30
22  Robert LafertinTerneuzen1.00.04M35   13.285  4:31
23  Luc DhontZaffelare1.00.14M55   13.248  4:32
24  Danny van DammeSinaai1.00.19M60   13.230  4:32
25  Menno de DekkerTerneuzen1.01.09M45   13.050  4:36
26  Frank BoerebachHoek1.01.29M55   12.979  4:37
27  Kris GoossensKieldrecht1.01.56M40   12.885  4:39
28  Eric van RemortelGoes1.01.57M60   12.881  4:39
29  Willy SijmusKeerbergen1.02.13M60   12.826  4:41
30  Jos WynsHallaar1.02.20M65   12.802  4:41
31  Luc de ConinckEeklo1.02.52M50   12.694  4:44
32  Ronny GeleynVerrebroek1.03.11M40   12.630  4:45
33  Luc SmetSint-Niklaas1.03.23M50   12.590  4:46
34  Renate van HuffelSint Jansteen1.04.01V40   12.466  4:49
35  Michiel LippensMoerbeke1.04.06Mse   12.449  4:49
36  Koen KoutstaalHulst1.04.19M50   12.407  4:50
37  Ronny SmetSinaai1.04.23M55   12.395  4:50
38  Pascal van HulleMaldegem1.05.06M50   12.258  4:54
39  Luc KusseneersRumst1.05.18M60   12.221  4:55
40  Theo RoelsKloosterzande1.05.44M55   12.140  4:57
41  Ron LangenusMechelen1.05.55M60   12.106  4:57
42  Paul ObbelsNijlen1.06.36M65   11.982  5:00
43  Davy SnoeckKieldrecht1.06.58M40   11.916  5:02
44  Danny DebelieMeerdonk1.07.15M45   11.866  5:03
45  Thomas BrusselleMeerdonk1.07.22M35   11.846  5:04
46  Davy SnoeckKieldrecht1.07.26M40   11.834  5:04
47  Stephanie LefèvreKieldrecht1.09.37V40   11.463  5:14
48  Niels de BlockKieldrecht1.10.30Mse   11.319  5:18
49  Jan VlegelsWilrijk1.10.48Mse   11.271  5:19
50  Leo HoekmaKoewacht1.11.05M65   11.226  5:21
51  Nicole SerrarensSint Jansteen1.11.45V45   11.122  5:24
52  Jos van BellenHulst1.12.39M60   10.984  5:28
53  Pieter IvensWondelgem1.13.07Mse   10.914  5:30
54  Els ZweistraTerneuzen1.13.17V55   10.889  5:31
55  Ko de KoeyerZaamslag1.13.20M70   10.882  5:31
56  Hubert RoelsKloosterzande1.15.04M65   10.631  5:39
57  Joris VerhelstVerrebroek1.15.14M45   10.607  5:39
58  Karen PraetKieldrecht1.16.34V35   10.422  5:45
59  Nienke BoogmansMoerbeke1.18.02Vse   10.226  5:52
60  Romain BolssensKieldrecht1.18.50M60   10.123  5:56
61  Linda van GoolSint-Kruis-Winkel1.19.05V45   10.091  5:57
62  Kristof van PouckeMoerbeke1.19.05M35   10.091  5:57
63  Rudy van de VeldeWachtebeke1.19.06M50   10.088  5:57
64  Kimberly van WaesbergheSint-Pauwels1.24.15Vse   9.472  6:20
65  Tommy DevosHaasdonk1.24.16M35   9.470  6:20
7.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Dirk BrynaertTemse25.20M50   17.053  3:31
2  Peter RottierKalken26.45M35   16.150  3:43
3  Jens TaeckensOudenaarde26.53Mse   16.069  3:44
4  Wim VercruyssenNieuw-Namen27.03M45   15.970  3:45
5  Jan RouwendaalVogelwaarde27.39M35   15.624  3:50
6  Ronny WagenaerMelsele27.47M45   15.549  3:52
7  Sven van HoeyHulst28.21M35   15.238  3:56
8  Ben van VlietTerneuzen28.28M40   15.176  3:57
9  Timo D’hontKuitaart28.29Mse   15.167  3:57
10  Dennis VlassenroodSint jansteen29.02M35   14.879  4:02
11  Ralph SchaaljeAxel29.07Mse   14.837  4:03
12  Joakim van GasseSint-Pauwels29.12Mse   14.795  4:03
13  Leo BrackeAxel29.14M50   14.778  4:04
14  Kurt VermeulenSint-Niklaas29.33Mse   14.619  4:06
15  Cedric PraetKieldrecht29.38Mse   14.578  4:07
16  Joris de NeveEeklo29.47M45   14.505  4:08
17  Alexander D’HontEksaarde29.52Mse   14.464  4:09
18  Patrick de SutterStekene30.24M55   14.211  4:13
19  Jordy Alvarez MorcusKuitaart30.55Mse   13.973  4:18
20  Erwin van BeljouwKloosterzande30.55M45   13.973  4:18
21  Cathy PoppeTerneuzen31.03V40   13.913  4:19
22  Jos van GrembergheKoewacht31.36M60   13.671  4:23
23  Martin NoensKemzeke31.38M50   13.656  4:24
24  Patrick CarlierErtvelde31.40M50   13.642  4:24
25  Patrick RoosenboomZele32.03M50   13.479  4:27
26  Philip VioenKoewacht32.33Mse   13.272  4:31
27  Roland SyvertsenSint-Niklaas32.35M55   13.258  4:32
28  Matthieu VerleeSinaai32.57M35   13.111  4:35
29  Stefaan HeirmanMoerbeke33.03M45   13.071  4:35
30  Karl DaelemansItegem33.11M35   13.019  4:37
31  Chris SchelkensDendermonde33.14M55   12.999  4:37
32  Ronny van OverloopStekene33.16M50   12.986  4:37
33  Cedric de BeeldeSint-Niklaas33.35Mse   12.864  4:40
34  Dirk de BosscherLokeren34.28M55   12.534  4:47
35  Rony AdriaenssensLokeren34.33M60   12.504  4:48
36  Nico MahuStekene34.45M40   12.432  4:50
37  Willem van der HeydenKieldrecht35.01M65   12.337  4:52
38  Marc GorisVosselaar35.21M50   12.221  4:55
39  Dimitri CuyversStekene35.29M40   12.175  4:56
40  Peter SlockVrasene35.30M45   12.169  4:56
41  Patrick CarlierErtvelde36.10M50   11.945  5:01
42  Michiel de ConinckGent36.18Mse   11.901  5:03
43  Freer van RoeyenAxel36.19M50   11.895  5:03
44  Patrick CeuppensHalle36.26M60   11.857  5:04
45  Nic VerkinderenGent36.29M50   11.841  5:04
46  Frank SmitsHulst36.51M60   11.723  5:07
47  Emanuëla BrackeAxel37.05V45   11.649  5:09
48  Jarne van de WalleKieldrecht37.21Mse   11.566  5:11
49  Kristof van den BergheKieldrecht37.29Mse   11.525  5:12
50  Stijn D’hollanderKieldrecht37.30Mse   11.520  5:13
51  Patrick MichielsNieuw-Namen37.44M50   11.449  5:14
52  Harry DurinckKalken37.52M50   11.408  5:16
53  Kurt de JongheNieuwkerken37.55M40   11.393  5:16
54  Dirk van den HoeckeZaamslag38.25M50   11.245  5:20
55  Ferdie de KlerkTerneuzen38.32M70   11.211  5:21
56  Rudy BuysseKieldrecht38.51M65   11.120  5:24
57  Philippe van GeertruyEkeren39.32M50   10.927  5:29
58  Mia ClymansVosselaar39.34V50   10.918  5:30
59  Remco EveraardKloosterzande39.48M35   10.854  5:32
60  Margo HermansOssenisse40.13V45   10.742  5:35
61  Annelies RombautKieldrecht40.28V60   10.675  5:37
62  Ron SalomeKloosterzande40.42M55   10.614  5:39
63  Yves RooversWommelgem41.55M50   10.306  5:49
64  Karin den DekkerTerneuzen42.08V45   10.253  5:51
65  Arlette HendrickxHallaar42.09V60   10.249  5:51
66  Nelly PlasschaertHulst42.28V55   10.173  5:54
67  Bernadette SalomeKloosterzande42.53V55   10.074  5:57
68  Jean-Pierre D’HauwZelzate42.54M65   10.070  5:58
69  Isabelle JacobsLokeren43.02V50   10.039  5:59
70  Rudi VanwaesbergheSint-Pauwels43.18M60   9.977  6:01
71  Marleen VlegelsKieldrecht43.25V60   9.950  6:02
72  Claire MartensBoekhoute44.16V50   9.759  6:09
73  Mariette van GuchtSinaai44.19V65   9.748  6:09
74  Maria van BelleErtvelde44.45V70   9.654  6:13
75  Carlos de WillemackerAalter44.46M60   9.650  6:13
76  Annelore de BosscherLokeren45.45Vse   9.443  6:21
77  Joeri MaereBeveren45.46M40   9.439  6:21
78  Koen van de WalleKieldrecht45.48M40   9.432  6:22
79  Aimé SamsonSint-Pauwels46.27M65   9.300  6:27
80  William VerdonckBeveren48.37M70   8.886  6:45
81  Wim CoppietersStrombeek-Bever51.37M80   8.369  7:10
82  Greta de VylderSint-Gilles-Waas51.37V70   8.369  7:10
83  Rita van AvermaetErtvelde56.34V70   7.637  7:51
84  Guy GaelensGentbrugge56.36M55   7.633  7:52

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.101 seconden nodig om deze lijst met 149 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
19-11-2016 Juul Van De WalleloopKieldrechtRunners Kieldrecht195
23-11-2013 Juul Van De WalleloopKieldrechtRunners Kieldrecht1233
24-11-2012 Juul Van De WalleloopKieldrechtRunners Kieldrecht825

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
23-09: Berenloop Beernem (5)
10 km Boris de Bruijn (PR)34.45  M35
10 km Monique Verschuure (PR)36.43  V35
10 km Rob van 't Veen (PR)37.42  M35
10 km Annet van der Linde (PR 41.25)42.55  V45
10 km Jan de Wilde (PR 32.16)42.56  M60
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
09-09: Münster marathon (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
18-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018