zaterdag 19 januari 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-01: D’n rapsten is eerst
05-01: Records en de juiste afstand
28-12: Verschillende schoenen
25-12: Lange langzame duurlopen?
22-12: Tim van den Broeke snelste in Aagtekerkerun
05-12: Hardloopsprokkels
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
za 26-01: 5e Scheldesport cross Westdorpe
za 26-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem
za 02-02: Berlaerloop Koewacht
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad
za 09-02: Erpelkappersloop Axel
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse
zo 10-02: 42e Groet uit Schoorl Run
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen
za 23-02: Halve Marathon Axel
Recente uitslagen meer uitslagen
za 12-01: 21e Steense Rattenloop Sint Jansteen (99)
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (186)
za 05-01: 58e Wallenloop Goes (158)
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens
ma 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
ma 31-12: Tankloop Westkapelle
za 29-12: Eindejaarscross Axel (227)
za 29-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
wo 26-12: Kerstloop Dishoek (564)
za 22-12: 19e Aagtekerke Run (566)
za 22-12: Natuurloop Axel (79)
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens (69)
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen (112)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Eugene Vink Memorial
Westdorpe, zaterdag 27 januari 2018 - Organisatie: Trimlopen Westdorpe
14.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Jordi van GuyseStekene51.15M35   16.976  3:32
2  Tom VandenbusscheRoeselare53.56Mse   16.131  3:43
3  Erwin van de BroekeAxel54.40M35   15.915  3:46
4  Edwin de la RuelleKoewacht54.48M50   15.876  3:47
5  Sander van DoornTerneuzen55.43M35   15.615  3:51
6  Gino van BroeckTemse55.53M35   15.568  3:51
7  Christophe De GrandeSinaai56.02M45   15.526  3:52
8  Geert WaelputKoewacht57.38M45   15.095  3:58
9  Christian de MeijerPhilippine57.58M40   15.009  4:00
10  Henk de BrauwerWaarschoot58.05M55   14.978  4:00
11  Jordy LeenknechtHulst58.17M35   14.927  4:01
12  Stefan van den BroekeAxel58.18Mse   14.923  4:01
13  Erik BollemanAxel59.49M50   14.544  4:08
14  Tony De MaretSint-Kruis-Winkel1.00.06M50   14.476  4:09
15  Wim PonsaertSint-Michiels1.00.12M35   14.452  4:09
16  Kurt SchreyenEvergem1.00.26M45   14.396  4:10
17  Geerd de RijckStekene1.04.16M60   13.537  4:26
18  Davy TeirlynckMoerbeke1.04.17M35   13.534  4:26
19  Menno den DekkerTerneuzen1.04.20M45   13.523  4:26
20  Marnix HillaertMoerbeke1.04.21M45   13.520  4:26
21  Veerle HofmanSint-Niklaas1.04.28V40   13.495  4:27
22  Eric van RemortelGoes1.06.56M60   12.998  4:37
23  Michiel LippensMoerbeke1.07.07Mse   12.963  4:38
24  Ronny GeleynVerrebroek1.07.25M45   12.905  4:39
25  Danny van DammeSinaai1.07.28M60   12.895  4:39
26  Brian HofmanWestdorpe1.07.52M45   12.819  4:41
27  Peter van den BergHulst1.07.57M50   12.804  4:41
28  Frank BoerebachHoek1.08.13M55   12.753  4:42
29  Patrick PielaatTerneuzen1.09.56M50   12.440  4:49
30  Bart RoelantSint-Niklaas1.09.58M50   12.434  4:50
31  Peter BooneTerneuzen1.11.08M55   12.231  4:54
32  Sophie BouletGent1.13.09V35   11.893  5:03
33  Piet PijpelinkTerneuzen1.13.09M50   11.893  5:03
34  Davy DubbeldamSluiskil1.14.08M45   11.736  5:07
35  Frans VerwilligenHulst1.15.10M60   11.574  5:11
36  Guy van SeverenLovendegem1.15.54M70   11.462  5:14
37  Michel CambeenVogelwaarde1.18.49M35   11.038  5:26
38  Jos van BellenHulst1.19.05M60   11.001  5:27
39  Marcel de CanckBottelaere1.20.35M70   10.796  5:33
40  Jack FolkersmaTerneuzen1.21.06M50   10.727  5:36
41  Roseline BaertMariakerke1.21.51V35   10.629  5:39
42  Geert de ZutterMariakerke1.21.53M50   10.625  5:39
43  Conrad de RidderVlissingen1.22.17M50   10.573  5:40
44  Els ZweistraTerneuzen1.22.26V60   10.554  5:41
45  Nienke BoogmansMoerbeke1.22.36Vse   10.533  5:42
46  Gert de GrooteZelzate1.22.38Mse   10.528  5:42
47  Rudy Van De VeldeWachtebeke1.23.35M55   10.409  5:46
48  Carla ZegersKoewacht1.23.46V50   10.386  5:47
49  Romain BolssensKieldrecht1.28.12M60   9.864  6:05
50  Kimberley van WaesbergheSint-Pauwels1.28.44Vse   9.805  6:07
51  Tommy DevosHaasdonk1.28.45M40   9.803  6:07
52  Jacqueline MeijersHoedekenskerke1.29.12V45   9.753  6:09
53  Els Van KerckhoveSint-Kruis-Winkel1.31.38V40   9.494  6:19
54  Philip De VroeSleidinge1.31.38M50   9.494  6:19
55  Christof van PouckeMoerbeke1.31.38M35   9.494  6:19
Mannen: 46 (83.64%) => M35=9 - M40=2 - M45=8 - M50=11 - M55=4 - M60=6 - M70=2 - Mse=4
Vrouwen: 9 (16.36%) => V35=2 - V40=2 - V45=1 - V50=1 - V60=1 - Vse=2

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Jordi van Guyse51:15Tom Vandenbussche53:56Erwin van de Broeke54:40Veerle Hofman1:04:2855
2017Joris de Schepper49:01Sander Post51:41Kevin d'Hondt54:04Martine Boute1:07:3571
2016Sander Post51:01Edwin de la Ruelle53:14Andy Slock53:47Niki Bogaert59:1674
2015Sander Post53:32Pieter Akkerman53:36Benny Thuy53:43Nadia Bleyenberg1:13:3286

8.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Peter RottierKalken31.23M35   16.059  3:44
2  Edwin de JaegerZuiddorpe32.07M45   15.693  3:49
3  Joakim van GasseSint-Pauwels33.25M35   15.082  3:59
4  Leo BrackeAxel33.34M55   15.015  4:00
5  Ben van VlietTerneuzen33.37M40   14.993  4:00
6  Joris de NeveEeklo34.11M45   14.744  4:04
7  Ralph SchaaljeAxel34.27Mse   14.630  4:06
8  Patrick RoelandtSint-Niklaas34.44M55   14.511  4:08
10  Peter SlitsSluis34.57M50   14.421  4:10
9  Esther VerhaegenSluis34.57Vse   14.421  4:10
11  Omar HillaertWestdorpe36.06M45   13.961  4:18
12  Addinda VetsuypensOuwegem36.12V35   13.923  4:19
13  Philip VioenKoewacht36.15Mse   13.903  4:19
14  Chris de GroteZelzate36.28Mse   13.821  4:20
15  Sylvie ClaessensSinaai36.39V40   13.752  4:22
16  Jos van GrembergheKoewacht36.44M60   13.721  4:22
17  Hennie DriessenAxel37.55M40   13.292  4:31
18  Luc van NieuwenhuyseZulte37.58M45   13.275  4:31
19  Cedric de BeeldeSint-Niklaas38.12Mse   13.194  4:33
20  Martin NoensKemzeke38.13M50   13.188  4:33
21  Arnor EveraertZelzate38.15Mse   13.176  4:33
22  Matthieu VerleeSinaai38.22M35   13.136  4:34
23  Dimitir CuyversStekene38.51M40   12.973  4:38
24  Alain LippensErtvelde39.23M55   12.797  4:41
25  Ebe BlaauwTerneuzen40.03M65   12.584  4:46
26  Dirk De BosscherLokeren40.05M55   12.574  4:46
27  Theo RoelsKloosterzande40.28M60   12.455  4:49
28  Wim van de VeireSint-Jan-in-Eremo40.41M35   12.388  4:51
29  Wim BakkerTerneuzen40.46M65   12.363  4:51
30  Ronny van OverloopStekene40.52M50   12.333  4:52
31  Ronny SmetSinaai40.54M55   12.323  4:52
32  Willem van der HeydenKieldrecht40.58M65   12.303  4:53
33  Patrick CarlierErtvelde41.16M50   12.213  4:55
34  Franky StandaertZelzate41.46M45   12.067  4:58
35  Geert StandaertAssenede41.49M50   12.053  4:59
36  Patrick MichielsNieuw-Namen41.50M50   12.048  4:59
37  Pascal de GraeveWestdorpe41.53M45   12.033  4:59
38  Kevin de WulffZelzate42.10Mse   11.953  5:01
39  Bennie BouterseTerneuzen42.25M50   11.882  5:03
40  Rony AdriaenssensLokeren42.32M60   11.850  5:04
41  Mario SchockaertWetteren42.40M45   11.813  5:05
42  Ko de BruyneKloosterzande43.14M50   11.658  5:09
43  Trui GonnissenPhilippine44.10V40   11.411  5:15
44  Sofie van den BosscheSint-Lievens-Hattem44.27V35   11.339  5:18
45  Claudia PaelinckPuivelde44.47Vse   11.254  5:20
46  Ivo de WildeClinge45.36M50   11.053  5:26
47  Stefaan de WertClinge45.36M45   11.053  5:26
48  Didier van NieuwenhuyzeAssenede45.56M50   10.972  5:28
49  Sjaak OosterlingBreskens46.45M65   10.781  5:34
50  Hubert RoelsKloosterzande48.04M70   10.485  5:43
51  Wim volckaertOosterzele48.12M45   10.456  5:44
52  Isabelle JacobsLokeren48.36V50   10.370  5:47
53  Domien van ParijsWestdorpe48.36M60   10.370  5:47
54  Migha de CaluweWestdorpe50.10Mse   10.047  5:58
55  Jean Piere D'HauwZelzate50.17M65   10.023  5:59
56  Marcia PluymSas van Gent50.57Vse   9.892  6:04
57  Mirella van EetveltHulst50.58V40   9.889  6:04
58  Norbert IngelsEvergem50.58M70   9.889  6:04
59  Ad van Kerkhove?52.15M70   9.646  6:13
60  Carine WyckaertErtvelde52.50V60   9.539  6:17
61  Claire MartensBoekhoute52.53V50   9.530  6:18
62  Paulette de HuyvetterZelzate52.56V70   9.521  6:18
63  Mariette van GuchtSinaai53.10V70   9.480  6:20
64  Ilvy van PoeckeWestdorpe54.05V40   9.319  6:26
65  Antoine MathysDe Pinte54.22M70   9.270  6:28
66  Maria van BelleSleidinge54.24V70   9.265  6:29
67  Petra WillemsSas van Gent54.36V40   9.231  6:30
68  Aimé SamsonSint-Pauwels54.36M70   9.231  6:30
69  Carlos De WillemackerAalter59.35M60   8.459  7:06
70  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.01.13V70   8.233  7:17
71  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.01.14M80   8.231  7:17
72  Chris SchelkensDendermonde1.07.23M55   7.480  8:01
73  Cyriel Bucheler WandelenHoboken1.16.50M60   6.560  9:09
Mannen: 56 (76.71%) => M35=4 - M40=3 - M45=9 - M50=10 - M55=6 - M60=6 - M65=5 - M70=5 - M80=1 - Mse=7
Vrouwen: 17 (23.29%) => V35=2 - V40=5 - V50=2 - V60=1 - V70=4 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Peter Rottier31:23Edwin de Jaeger32:07Joakim van Gasse33:25Esther Verhaegen34:5773
2017Francesco de Groote29:38Dennis Vlassenrood33:16Joos Pauwel33:22Cathy Poppe35:2459
2016Jente Samson29:22Sander d'Hont29:31Kevin d'Hondt30:02Cathy Poppe34:3992
2015Francesco Degroote29:38Martijn Kox32:27Joos Pauwel32:45Cathy Poppe36:3793
2014Dirk Brynaert28:55Sander Post30:42Anton Smagghe32:06Magda de Kinder39:30102


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.335 seconden nodig om deze lijst met 128 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
28-01-2017 Eugene Vink MemorialWestdorpeTrimlopen Westdorpe0
16-01-2016 Eugene Vink MemorialWestdorpeTrimlopen Westdorpe641
17-01-2015 Eugene Vink MemorialWestdorpeTrimlopen Westdorpe966
18-01-2014 Eugene Vink MemorialWestdorpeTrimlopen Westdorpe1459
19-01-2013 Eugene Vink MemorialWestdorpeTrimlopen Westdorpe1540

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-01: 47e Halve van Egmond (7)
halve Floris Willeboordse (PR 1.15.54)1.16.50  Mse
halve Ruud Hoosemans (PR 1.16.59)1.18.16  Mse
halve Michel Schrier (PR 1.07.37)1.21.45  M35
halve Ferry Engel (PR 1.20.30)1.26.39  M55
halve Michel van den Bos (PR 1.28.40)1.30.38  M50
halve Suzanne van Elsacker (PR 1.45.54)1.46.30  Vse
halve Edwin Riemens (PR 1.49.05)1.51.42  M50
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
23-12: Kerstloop Barendrecht (8)
16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse (15)
14-12: Kanjerloop Goes (37)
09-12: Marathon Malaga (2)
09-12: 30e Bruggenloop Rotterdam (86)
02-12: Surpriseloop Halsteren (6)
25-11: Halve Marathon Tarragona (1)
25-11: Tis (voor) Niks Loop Geldrop (2)
Recente video(s)
58e Wallenloop
48e Kerstloop Dishoek
19e Aagtekerkerun
Atletiek Zeeland © 2019