zondag 20 mei 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
21-04: Erwin Harmes wint Marathon Zeeuws-Vlaanderen
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
18-03: Jubileumeditie Zwinstedenloop prooi voor Diaz Rodriguez
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
ma 21-05: Pinksterwedstrijd Hulst
ma 21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg
za 26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem
zo 27-05: 28e Leiden Marathon
zo 27-05: 8e Halve van Renesse
wo 30-05: Hoek Run
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge
vr 01-06: Track Meeting Utrecht
za 02-06: Putbosmeeting Oordegem
za 02-06: Ladiesrun Goes
do 07-06: Avondbaanwedstrijd Zierikzee
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg
za 09-06: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht
za 09-06: 47e Gouden Spike Leiden
di 12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
za 16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen
wo 20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
do 21-06: 19e Molenloop Stellendam
za 23-06: Zeeuwse kampioenschappen Oostburg
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet (135)
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (47)
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen (30)
vr 27-04: Koningsloop Oostburg
vr 27-04: 43e Omloop van Menheerse Middelharnis
zo 22-04: 7e Zwaakse Weel loop Kwadendamme (66)
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst (505)
vr 20-04: 7e Oranjemuidenloop Arnemuiden (88)
za 07-04: 12e Oosterscheldeloop Goes (185)
za 07-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (84)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Erpelkappersloop
Axel, zaterdag 10 februari 2018 - Organisatie: Road Running Axel
14.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Bart RaesDe Klinge52.01Mse   16.841  3:34
2  Erwin AdanVlissingen53.34Mse   16.353  3:40
3  Liam de MeyRKHAV54.16M35   16.143  3:43
4  Sander van DoornTerneuzen54.40M35   16.024  3:45
5  Edwin de NeijsTilburg55.06Mse   15.898  3:46
6  Erwin van den BroekeAxel55.50Mse   15.690  3:49
7  Stefan van den BroekeAxel58.03Mse   15.090  3:59
8  Martijn KoxWestdorpe58.08Mse   15.069  3:59
9  Leo BrackeAxel58.12Mse   15.052  3:59
10  Bart AperStekene58.49Mse   14.894  4:02
11  Ronald GeertseSerooskerke59.00Mse   14.847  4:02
12  Gertjan BoeykensHavre59.46Mse   14.657  4:06
13  Jeroen van den BroekeTerneuzen1.00.08Mse   14.568  4:07
14  Erik BollemanAxel1.00.22M45   14.511  4:08
15  Edmond HelskensZelzate1.00.52Mse   14.392  4:10
16  Mark VerheijeZaamslag1.01.58Mse   14.137  4:15
17  Mirthe OverkampVlissingen1.02.07Vse   14.102  4:15
18  Fons de RijckeKloosterzande1.03.40Mse   13.759  4:22
19  Esther VerhagenSluis1.03.50Vse   13.723  4:22
20  Raoul de WildeZele1.03.54Mse   13.709  4:23
21  Saskia VercammenSint-Niklaas1.05.15Vse   13.425  4:28
22  Geerd de RyckStekene1.05.33Mse   13.364  4:29
23  van de VeldeMelle1.05.34Mse   13.360  4:29
24  Patrick van RemortelHulst1.06.26M55   13.186  4:33
25  Eric van RemortelGoes1.06.37M60   13.150  4:34
26  Jurgen de MaereStekene1.07.00Mse   13.075  4:35
27  Chris de GrooteZelzate1.07.22Mse   13.003  4:37
28  Frank BoerbachHoek1.07.35Mse   12.962  4:38
29  Eric WoutersZele1.07.56Mse   12.895  4:39
30  Boris StockmanDrongen1.08.20Mse   12.820  4:41
31  Wim de FeijterTerneuzen1.08.45M45   12.742  4:43
32  Sjakkie van den BroekeHoek1.09.02M50   12.690  4:44
33  Carlo NobusEede1.09.05Mse   12.680  4:44
34  Renate van HuffelSint Jansteen1.09.08Vse   12.671  4:44
35  Michiel LippensMoerbeke1.09.23Mse   12.626  4:45
36  John VetteTerneuzen1.09.31Mse   12.601  4:46
37  Chris SchelkensDendermonde1.09.50Mse   12.544  4:47
38  Jean-Pierre NoletAxel1.09.54Mse   12.532  4:47
39  Niek WielandAxel1.09.56M40   12.526  4:47
40  Patrick GauweZuiddorpe1.11.49M50   12.198  4:55
41  Theo RoelsKloosterzande1.12.01M60   12.164  4:56
42  Sophie BouletGent1.12.04Vse   12.155  4:56
43  Serge SennesaelLokeren1.12.13Mse   12.130  4:57
44  Jim HarmsDelft1.12.35Mse   12.069  4:58
45  Thomas van BeverenSas van Gent1.12.39Mse   12.058  4:59
46  Kenneth de CockStekene1.13.00Mse   12.000  5:00
47  Piet PijpelinkTerneuzen1.13.04Mse   11.989  5:00
48  Alex KoussonskyArc-Ainieres1.13.06Mse   11.984  5:00
49  Ben der KaaRilland1.14.07Mse   11.819  5:05
50  Jan BoonmanAxel1.14.35Mse   11.745  5:07
51  Frans VerwilligenHulst1.15.33Mse   11.595  5:10
52  Michel FieretTerneuzen1.16.15Mse   11.489  5:13
53  Rene HamelinkZaamslag1.16.32Mse   11.446  5:15
54  Marc van der MaleAxel1.16.54Mse   11.391  5:16
55  Gert de GrooteZelzate1.17.35Mse   11.291  5:19
56  Jos van BellenHulst1.17.40Mse   11.279  5:19
57  Nadia BleyenbergHulst1.17.52Vse   11.250  5:20
58  Guy van SeverenLovendegem1.18.19Mse   11.185  5:22
59  Age BaltHulst1.19.14Mse   11.056  5:26
60  Marc de BaetsHeusden1.19.17Mse   11.049  5:26
61  Jack FolkersmaTerneuzen1.20.08Mse   10.932  5:29
62  Michel CambeenVogelwaarde1.20.19Mse   10.907  5:30
63  Leo HoeksmaKoewacht1.20.32Mse   10.877  5:31
64  Lieven de PaepeAalter1.20.36Vse   10.868  5:31
65  Mia ClymansVosselaar1.20.40Vse   10.860  5:32
66  Coos BuurmaHulst1.20.54V55   10.828  5:32
67  Nienke BoogmansMoerbeke1.21.44Vse   10.718  5:36
68  Els ZweistraTerneuzen1.21.47V60   10.711  5:36
69  Chris de KoeVlissingen1.23.12M70   10.529  5:42
70  Carla ZegersKoewacht1.24.29V45   10.369  5:47
71  Philip de VroeSleidingen1.26.37Mse   10.114  5:56
72  Marja HofmanTerneuzen1.27.32Vse   10.008  6:00
73  Annemiek de DieTerneuzen1.27.36Vse   10.000  6:00
74  Kimberly van WaesbergheSint-Pauwels1.36.53Vse   9.042  6:38
75  Tommy DevosHaasdonk1.36.55Mse   9.039  6:38
Mannen: 60 (80%) => M35=2 - M40=1 - M45=2 - M50=2 - M55=1 - M60=2 - M70=1 - Mse=49
Vrouwen: 15 (20%) => V45=1 - V55=1 - V60=1 - Vse=12
8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Peter RottierKalken29.10Mse   16.457  3:39
2  Ronny WagenaerMelsele30.00Mse   16.000  3:45
3  Kris MeaganckSint-Lievens-Houtem30.21Mse   15.815  3:48
4  Joakim van GasseSint-Pauwels30.35Mse   15.695  3:49
5  Ben van VlietTerneuzen30.58Mse   15.501  3:52
6  Matti BuysseStekene31.10Mse   15.401  3:54
7  Dennis VlassenroodSint Jansteen31.56Mse   15.031  4:00
8  Ralph SchaaljeAxel32.16Mse   14.876  4:02
9  Jurgen de MaerteleireZingem32.28Mse   14.784  4:04
10  Jos van GrembergheKoewacht33.32Mse   14.314  4:12
11  Adinda VetsuypensOuwegem33.39Vse   14.264  4:12
12  Philip VioenKoewacht33.49Mse   14.194  4:14
13  Omar HillaertWestdorpe33.58Mse   14.132  4:15
14  Martin NoensKemzeke35.02Mse   13.701  4:23
15  Matthieuw VerleeSinaai35.05Mse   13.682  4:23
16  Ivan de KetserWaasmunster36.15Mse   13.241  4:32
17  Dimitri CuyversStekene36.22Mse   13.199  4:33
18  Stefaan HeirmanMoerbeke36.36Mse   13.115  4:35
19  Cedric de BeeldeSint-Niklaas37.33Mse   12.783  4:42
20  Thijs van DaeleStekene37.37Mse   12.760  4:42
21  Ronny van OverloopStekene37.44Mse   12.721  4:43
22  William BollemanAxel37.47Mse   12.704  4:43
23  Rony AdriaenssensLokeren38.02Mse   12.621  4:45
24  Jurgen HamelinkAxel38.04Mse   12.609  4:46
25  Wim BakkerTerneuzen38.09M65   12.582  4:46
26  Davy de WolfSint Jansteen38.14Mse   12.554  4:47
27  Mario de MaereStekene38.29Mse   12.473  4:49
28  Bennie BouterseTerneuzen38.47Mse   12.376  4:51
29  Marc GorisVosselaar38.55Mse   12.334  4:52
30  Ko de BruyneKloosterzande39.24Mse   12.183  4:56
31  Peter SlockVrasene39.28Mse   12.162  4:56
32  Patrick MichelsNieuw-Namen39.37Mse   12.116  4:57
33  Acronius KramerGoes40.03M65   11.985  5:00
34  Freer van RoeijenAxel40.12Mse   11.940  5:02
35  Marc WelvaertOost-Eeklo40.22Mse   11.891  5:03
36  Leo KaijserTerneuzen41.18M55   11.622  5:10
37  Jack de BooijHulst41.29Mse   11.571  5:11
38  Gerald MonteyneOost-Eeklo41.48Mse   11.483  5:14
39  Jaap ScheeleAxel42.16Mse   11.356  5:17
40  Ferdie de KlerkTerneuzen42.43M70   11.237  5:20
41  Harry DurinckKalken43.23Mse   11.064  5:25
42  Tom de RudderTemse43.28Mse   11.043  5:26
43  Kris de VosKoewacht43.31Mse   11.030  5:26
44  Diric van den HoeckeZaamslag43.39Mse   10.997  5:27
45  Marc de KunderTerneuzen43.51Mse   10.946  5:29
46  Philippe van GeertruyEkeren43.54Mse   10.934  5:29
47  Joris VerhelstVerreboek43.58Mse   10.917  5:30
48  Annelies RombautKieldrecht44.13Vse   10.856  5:32
49  Yves RooversWommelgem45.16Mse   10.604  5:40
50  Jacky DoomsSluiskil47.22Mse   10.134  5:55
51  Jean-Pierre de HauwZelzate47.29Mse   10.109  5:56
52  Daphne de KeyzerHulst47.58Vse   10.007  6:00
53  Ardjan BakkerAxel48.26Mse   9.911  6:03
54  Caroline de WaalTerneuzen49.56Vse   9.613  6:15
55  Jurgen LippensWaarschoot50.22Mse   9.530  6:18
56  Mariette van GuchtSinaai50.25Vse   9.521  6:18
57  Annelore De BosscherLokeren50.35Vse   9.489  6:19
58  Maria van BelleErtvelde50.47Vse   9.452  6:21
59  Rudi van WaesbergheSint-Pauwels52.42Mse   9.108  6:35
60  Carlos de WillemacksterAalter53.41Mse   8.941  6:43
61  Aime SamsonSint-Pauwels53.44Mse   8.933  6:43
62  Ann LommelenOssenisse53.48Vse   8.922  6:44
63  Greta DevylderSint-Gillis-Waas57.24Vse   8.362  7:11
64  Wim CoppietersStroombeek-Bever57.27Mse   8.355  7:11
Mannen: 55 (85.94%) => M55=1 - M65=2 - M70=1 - Mse=51
Vrouwen: 9 (14.06%) => Vse=9

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.451 seconden nodig om deze lijst met 139 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
13-02-2016 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel937
14-02-2015 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel996
09-11-2013 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel1406
17-11-2012 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel1373
19-11-2011 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel1703
13-10-2007 ErpelkappersloopAxelSSP779

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.56.61  Mse
400 m Pelle Gelderblom (PR 49.73)50.42  Mse
400 m Evan de Schrijver (PR 50.02)50.58  Mse
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
10 EM Edwin de la Ruelle (PR 55.51)1.01.23  M50
10 EM Geert Waelput (PR)1.04.55  M45
10 EM Marnix van den Brande (PR)1.11.05  Mse
10 EM Philip Vioen (PR)1.12.50  Mse
10 EM Imo Jongepier (PR)1.33.03  M65
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
5000 m Niek den Exter (PR)15.13.28  Mse
800 m Maaike de Kreek (PR 2.23.88)2.30.71  MeA
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
1000 m Hassan Mahamed (PR)2.51.08  JoA
1000 m Wouter Schets (PR 2.55.03)2.55.16  JoB
1000 m Shirin van Anrooij (PR)2.56.05  MeB
1000 m Franklin van Anrooij (PR 2.41.87)2.56.07  Mse
1000 m Aniek Aper (PR 2.57.17)2.59.62  Vse
1000 m Emma van Mourik (PR 3.16.31)3.30.90  Vse
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
10 km Heddie Nieuwdorp (PR 37.24)37.37  M60
5 km Patrick de Vos (PR)15.27  Mse
5 km Franklin van Anrooij (PR)16.16  Mse
5 km Sergio Harinck (PR 16.21)16.24  JoA
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (11)
19-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (7)
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
08-04: 38e Marathon Rotterdam (99)
08-04: Marathon Rome (1)
25-03: 13e Venloop (45)
25-03: 10 van Halsteren (13)
25-03: Halve marathon Lier (1)
Atletiek Zeeland © 2018