dinsdag 14 augustus 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 17-08: 4e Goes on Track
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen
vr 31-08: Track Meeting Utrecht
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder
zo 02-09: 30e Tilburg Ten Miles
za 08-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
za 08-09: 43e Run Winschoten
za 08-09: Avondbaanwedstrijd Hulst
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 15-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
Recente uitslagen meer uitslagen
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen (277)
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet (144)
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede (140)
di 24-07: 4e Zomerloop Groede (110)
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle (161)
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement (102)
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande (192)
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke (74)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Corn Boys Loop
Sas van Gent, zaterdag 10 maart 2018 - Organisatie: Corn Boys
15.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Jordi van GuyseWachtebeke53.04Mse   17.751  3:23
2  Frederik ChristiaensBerlare54.14Mse   17.369  3:27
3  Kevin D'HontOudenaarde54.55Mse   17.153  3:30
4  Erik BollemanAxel1.02.49M45   14.996  4:00
5  Geert de PoorterSas van Gent1.04.05Mse   14.700  4:05
6  Allan van AltenAxel1.05.16M45   14.433  4:09
7  Glenn ChristiaensZele1.06.52Mse   14.088  4:16
8  Geerd de RijckStekene1.09.12Mse   13.613  4:24
9  Menno den DekkerTerneuzen1.09.14Mse   13.606  4:25
10  Danny de BaereWaasmunster1.09.18Mse   13.593  4:25
11  Danny van DammeSinaai1.09.18Mse   13.593  4:25
12  Michael LippensMoerbeke1.13.04Mse   12.892  4:39
13  Davy DubbeldamSluiskil1.13.13Mse   12.866  4:40
14  Frank BoerebachHoek1.13.17Mse   12.854  4:40
15  Chris de GrooteZelzate1.13.50Mse   12.758  4:42
16  Rene HamelinkZaamslag1.15.05Mse   12.546  4:47
17  Piet PijpelinkTerneuzen1.15.47Mse   12.430  4:50
18  Frans VerwilligenHulst1.15.48Mse   12.427  4:50
19  Sophie BouletGent1.16.28Vse   12.319  4:52
20  Nienke BoogmansMoerbeke1.22.49Vse   11.375  5:16
21  Kristof van PouckeMoerbeke1.22.49Mse   11.375  5:16
22  Jack FolkersmaTerneuzen1.23.12Mse   11.322  5:18
23  Monique KokkeWestdorpe1.23.15Mse   11.315  5:18
24  Mia ClymansVosselaar1.23.18Vse   11.309  5:18
25  Jos van BellenHulst1.23.32Mse   11.277  5:19
26  Els ZweistraTerneuzen1.23.41V60   11.257  5:20
27  Michel CambeenVogelwaarde1.24.15Mse   11.181  5:22
28  Philippe van GeertruyEkeren1.26.05Mse   10.943  5:29
29  Gert de GrooteZelzate1.27.46Mse   10.733  5:35
30  Philip de VroeSleidinge1.32.49Mse   10.149  5:55
31  Rudy van de VeldeWachtebeke1.32.57Mse   10.134  5:55
32  Romain BolssensKieldrecht1.34.03Mse   10.016  5:59
33  Kimberly van WaesbergheSint-Pauwels1.43.48Vse   9.075  6:37
34  Tommy DevosHaasdonck1.43.49Mse   9.074  6:37
Mannen: 29 (85.29%) => M45=2 - Mse=27
Vrouwen: 5 (14.71%) => V60=1 - Vse=4
8.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Patrick MichielsNieuw-Namen32.04Mse   16.091  3:44
2  Stijn VermeerschDenderleeuw33.23Mse   15.457  3:53
3  Theo van HavermaetGrembergen33.48Mse   15.266  3:56
4  Ronny WagenaerMelsele34.21Mse   15.022  4:00
5  Joakim van GasseSint-Pauwels34.52Mse   14.799  4:03
6  Ben van VlietTerneuzen34.57Mse   14.764  4:04
7  Edmond HelskensZelzate35.35Mse   14.501  4:08
8  Marcel AdriaanseMiddelburg36.41M45   14.066  4:16
9  Ralph SchaaljeAxel37.06Mse   13.908  4:19
10  Philip VioenKoewacht38.02Mse   13.567  4:25
11  Xavier HermanSas van Gent38.12Mse   13.508  4:27
12  Jos van GrembergheKoewacht38.16Mse   13.484  4:27
13  Dieter HemelsoetEvergem38.22Mse   13.449  4:28
14  Joris de NeveEeklo38.58Mse   13.242  4:32
15  Davy TeirlynckMoerbeke39.06Mse   13.197  4:33
16  Michael VerstraetenMoerbeke39.08Mse   13.186  4:33
17  Matthieu VerleeSinaai39.40Mse   13.008  4:37
18  Martin NoensKemzeke39.46Mse   12.976  4:37
19  Patrick de SutterStekene39.53Mse   12.938  4:38
20  Ivan de KeyserWaasmunster40.27Mse   12.756  4:42
21  Dimitri CuyversStekene40.35Mse   12.715  4:43
22  Ellen de WeverBoekhoute41.30Vse   12.434  4:50
23  Alain LippensErtvelde41.33Mse   12.419  4:50
24  Cedric de BeeldeSint-Niklaas42.02Mse   12.276  4:53
25  Willem van der HeydenKieldrecht42.15Mse   12.213  4:55
26  Hennie DriessenAxel42.30Mse   12.141  4:57
27  Dirk de BosscherLokeren42.54Mse   12.028  4:59
28  Wim BakkerTerneuzen43.47M65   11.785  5:05
29  Chris SchelkensDenderzeele44.15Mse   11.661  5:09
30  Marc GorisVosselaar44.39Mse   11.557  5:12
31  Andy HuybensBeveren 44.53Mse   11.496  5:13
32  Marc WelvaertOosteeklo44.56Mse   11.484  5:13
33  Patrick CarlierErtvelde46.30Mse   11.097  5:24
34  Bennie BouterseTerneuzen46.35Mse   11.077  5:25
35  Ides CocquytDendermonde46.41Mse   11.053  5:26
36  Rudy CocquytWondelgem46.49Mse   11.022  5:27
37  Claudia PaelinckPuivelde47.45Vse   10.806  5:33
38  Ferdie de KlerkTerneuzen47.45M70   10.806  5:33
39  Tom de RudderTemse49.04Mse   10.516  5:42
40  Didier van NieuwenhuyseAssenede49.10Mse   10.495  5:43
41  Annelies RombautKieldrecht50.38Vse   10.191  5:53
42  Isabelle JacobsLokeren51.02Vse   10.111  5:56
43  Gerrit LangenbergSluiskil51.07Mse   10.095  5:57
44  Karin den DekkerTerneuzen51.28V45   10.026  5:59
45  Ronald BreepoelSluiskil52.14Mse   9.879  6:04
46  Stefan de SaedeleerZelzate53.36Mse   9.627  6:14
47  Jean Pierre D'HauwZelzate55.26Mse   9.308  6:27
48  Annelore de BosscherLokeren56.15Vse   9.173  6:32
49  Arsene van LaekenAssenede56.18Mse   9.165  6:33
50  Claire MartensBoekhoute57.20Vse   9.000  6:40
51  Maria van BelleErtvelde58.49Vse   8.773  6:50
52  Mariette van GuchtSinaai59.02Vse   8.741  6:52
53  Aime SamsonSint-Pauwels59.26Mse   8.682  6:55
54  William VerdonckBeveren 1.05.26Mse   7.886  7:37
55  Carlos de WillemackerAalter1.05.26Mse   7.886  7:37
56  Greta de VijlderSint-Gilles-Waas1.05.26Vse   7.886  7:37
57  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.05.26Mse   7.886  7:37
Mannen: 47 (82.46%) => M45=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=44
Vrouwen: 10 (17.54%) => V45=1 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Patrick Michiels32:04Stijn Vermeersch33:23Theo van Havermaet33:48Ellen de Wever41:3057
2014Erik Cappon31:23Didier Verlee34:28Ronny Wagenaer35:06Cathy Poppe38:5073


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.102 seconden nodig om deze lijst met 91 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
11-03-2017 Corn Boys LoopSas van GentCorn Boys0
07-03-2015 Corn Boys LoopSas van GentCorn Boys1093
22-03-2014 Corn Boys LoopSas van GentCorn Boys1087

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Verwarring Over Wedstrijden..
Lion Baas: Verwarring Over Wedstrijden..
Jan Roose: Verwarring Over Wedstrijden..
Jan Roose: Verwarring Over Wedstrijden..
Erwin Harmes: Verwarring Over Wedstrijden..
Sjaak Sinke: Verwarring Over Wedstrijden..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
1000 m Franklin van Anrooij (PR)2.31.93  Mse
1000 m Wouter Verstraate (PR)2.33.10  Mse
1000 m Bezuayehu Petersen (PR)2.39.66  JoB
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Chaamloop (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
Atletiek Zeeland © 2018