woensdag 21 februari 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
19-02: Terugblik op Kapelleloop 2018
04-02: Erwin Harmes oppermachtig in Halve Marathon van Cadzand
22-01: Erwin Harmes is ook in 46e Deltacross ongrijpbaar
22-01: 7e Kapelse bosloop/cross in nieuw jasje
21-01: Erwin Harmes voegt na serie missers alsnog Goese Wallenloop aan zegelijst toe
31-12: Erwin Harmes en Marlies Kort domineren Tankloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 24-02: Halve van Axel
zo 25-02: 3e Natuurloop Cadzand
za 03-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 03-03: 29e Kustcross Vlissingen
za 10-03: 46e Pannekoekloop Westenschouwen
za 10-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 10-03: Krokusloop Hulst
zo 11-03: 44e CPC Loop Den Haag
zo 11-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 17-03: 51e Massaloop Oostkapelle
zo 18-03: 4e Stevensloop Nijmegen
zo 18-03: 25e Zwinstedenloop Sluis
zo 18-03: 30e Parelloop Brunssum
za 24-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 24-03: 7e Ronde van BRU Bruinisse
zo 25-03: 13e Venloop
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 18-02: 7e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (53)
za 17-02: 13e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (202)
za 17-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (116)
za 10-02: Erpelkappersloop Axel (139)
za 10-02: 24e Grevelingen cross Bruinisse (102)
zo 04-02: 27e Midwinter Halve Marathon Cadzand (374)
za 03-02: 20e Rammekensloop Ritthem (297)
za 27-01: 4e Scheldesport cross Westdorpe (72)
za 27-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (128)
za 20-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (111)
za 13-01: 20e Steense Rattenloop Sint Jansteen (123)
za 13-01: 46e Deltacross Westenschouwen (247)
zo 07-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (98)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
2e Sabbinge Loop
Oud-Sabbinge, zaterdag 5 augustus 2017 - Organisatie: t'Ouweland
10 km >> Zeeuws record staat met 29.02 min. vanaf 01-04-1992 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Patrick de Vos (PR 32.45)Kattendijke36.02Mse   16.651  3:36
2  Wilko de Vos (PR 33.54)Kattendijke38.15M50   15.686  3:50
3  Arjo Verhage (PR 35.52)Aagtekerke38.30M45   15.584  3:51
4  John Slabbekoorn (PR 38.31)Kapelle-Biezelinge39.24M50   15.228  3:56
5  Yann Sinke (PR)Goes40.24Mse   14.851  4:02
6  Arnoud Rijk (PR 40.08)Heinkenszand41.51Mse   14.337  4:11
7  Gijsbert Elstgeest (PR)s-Heerenhoek42.20Mse   14.173  4:14
8  Ronald Geertse (PR 41.11)Serooskerke42.52Mse   13.997  4:17
9  Bram Verhage (PR 38.11)Aagtekerke42.59M50   13.959  4:18
10  Andre Meijers (PR 42.14)Hoedekenskerke43.04M45   13.932  4:18
11  Mart Goudzwaard (PR)Zonnemaire43.05Mse   13.926  4:19
12  Lion Baas (PR 41.51)Vlissingen43.21M40   13.841  4:20
13  Rick de Smit (PR 43.49)Goes44.20Mse   13.534  4:26
14  Anke van MilVlaardingen44.28Vse   13.493  4:27
15  Merijn van den Berg (debuut)Middelburg45.51Mse   13.086  4:35
16  Petra BruijsHoogerheide46.05Vse   13.020  4:37
17  Maurice Steketee (PR 41.35)Middelburg46.58M35   12.775  4:42
18  DirkJan LukasseGoes47.35Mse   12.609  4:46
19  Maurice Rentmeester (PR 44.51)Wolphaartsdijk47.55Mse   12.522  4:48
20  Adrie JansenArnemuiden47.58Mse   12.509  4:48
21  Jan de JagerOud-Sabbinge48.11Mse   12.452  4:49
22  Stefan de WeertWolphaartsdijk48.33Mse   12.358  4:51
23  Martijn Ruissen (PR)Oud-Sabbinge48.39Mse   12.333  4:52
24  Cyril SchettersBergen op Zoom48.43Mse   12.316  4:52
25  Edwin Schoe (PR 48.18)Middelburg49.00Mse   12.245  4:54
26  Kees Kloosterman (PR 46.58)Wolphaartsdijk49.07Mse   12.216  4:55
27  Leonhard Van EgeraatBergen op Zoom49.28Mse   12.129  4:57
28  Willem Houterman (PR 44.45)Wolphaartsdijk49.45Mse   12.060  4:59
29  Hans Gijzel (PR 48.10)s-Heer Arendskerke49.51Mse   12.036  4:59
30  Tomasz MurzyniecOudenbosch50.04Mse   11.984  5:00
31  René GoetheerOud-Sabbinge50.23Mse   11.909  5:02
32  Mariska Kroo (PR)Nieuw- en Sint Joosland50.26Vse   11.897  5:03
33  Marco van 't Westeinde (PR 43.26)Arnemuiden50.27Mse   11.893  5:03
34  Frances HeslopArnemuiden50.29Vse   11.885  5:03
35  John NoutHalsteren50.42Mse   11.834  5:04
36  Ad van den Berg (PR)Goes50.48Mse   11.811  5:05
37  Jelle WisselinkGoes51.12Mse   11.719  5:07
38  Kamilla Nadarzynskas-Gravendeel51.30Vse   11.650  5:09
39  John Guequierre (PR 33.40)Middelburg51.51M65   11.572  5:11
40  Jurgen Philipsen (PR)Middelburg51.51Mse   11.572  5:11
41  Max Van LareBergen op Zoom51.59Mse   11.542  5:12
42  Leon TavenierWolphaartsdijk52.22Mse   11.458  5:14
43  Esther Van Sluijs (PR 48.59)Kloetinge52.50V40   11.356  5:17
44  Tom KloetWolphaartsdijk53.17Mse   11.261  5:20
45  Rob BourgogneDriewegen53.42Mse   11.173  5:22
46  René Nijsse (PR 50.47)Oud-Sabbinge53.43Mse   11.170  5:22
47  Monique KokkeWestdorpe53.43Vse   11.170  5:22
48  Jan Dalebout (PR 52.56)Kapelle-Biezelinge53.59Mse   11.115  5:24
49  Arthur Stijns (PR 51.42)Oudelande54.43M65   10.966  5:28
50  Wendy BeensRoosendaal54.43Vse   10.966  5:28
51  Karolina KosmykPrzemysl (Polen)54.44Vse   10.962  5:28
52  Ramon Groen (PR 52.09)Goes55.01Mse   10.906  5:30
53  Wijnand van Zweeden (PR)Wilhelminadorp55.53Mse   10.737  5:35
54  Maud van Leening (debuut)Sluis55.56Vse   10.727  5:36
55  Henk de Kiewit (PR 55.57)Kapelle-Biezelinge59.24Mse   10.101  5:56
56  Karin de Rijke (PR 56.57)Colijnsplaat59.52Vse   10.022  5:59
57  Eri van LareBergen op Zoom1.00.05Mse   9.986  6:01
58  Mirjam Verhulst (debuut)Oud-Sabbinge1.02.28Vse   9.605  6:15
59  Bas de KoeierWolphaartsdijk1.02.44Mse   9.564  6:16
60  Jacco van de Gruiter (PR 58.49)Arnemuiden1.05.37Mse   9.144  6:34
61  Jeanette GeijtemsnMechelen1.06.44Vse   8.991  6:40
62  Tamara SchönighMiddelburg1.08.19Vse   8.783  6:50
Mannen: 48 (77.42%) => M35=1 - M40=1 - M45=2 - M50=3 - M65=2 - Mse=39
Vrouwen: 14 (22.58%) => V40=1 - Vse=13

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Patrick de Vos36:02Wilko de Vos38:15Arjo Verhage38:30Anke van Mil44:2862
2015Patrick de Vos38:40Michel Bekink39:03Jan-Kees Koole42:53Baukje Doedee46:2337

6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Jan TreurOmmen24.46Mse   14.536  4:08
2  Wim WuypsWerchter25.43Mse   13.999  4:17
3  Youri Elstgeests-Heerenhoek29.39Mse   12.142  4:57
4  Erwin ScheveZwolle30.35Mse   11.771  5:06
5  Peter GommersRoosendaal30.40Mse   11.739  5:07
6  Linda Alexandras-Gravenzande31.09Vse   11.557  5:12
7  Arjan MeijerKapelle-Biezelinge31.34Mse   11.404  5:16
8  Stefan van den DriesHeinkenszand31.37Mse   11.386  5:16
9  Hans WestveerKruiningen31.41M55   11.362  5:17
10  Damian VermaatOost-Souburg32.31Mse   11.071  5:25
11  Ruben WalhoutOud-Sabbinge32.33Mse   11.060  5:26
12  Yordi WisseOud-Sabbinge33.28Mse   10.757  5:35
13  Michael VermaatOost-Souburg33.32Mse   10.736  5:35
14  Marie José JanseGoes33.44V55   10.672  5:37
15  Wouter Van den DriesHeinkenszand34.43Mse   10.370  5:47
16  Koos de KamOud-Sabbinge35.28Mse   10.150  5:55
17  Jenny MetskeGoes35.29Vse   10.146  5:55
18  Quinten GeijsGoes35.50Mse   10.047  5:58
19  Maurice van der PluijmBoxtel36.06Mse   9.972  6:01
20  Tristan DecorteWolphaartsdijk36.06Mse   9.972  6:01
21  Jostein DecorteWolphaartsdijk36.06M40   9.972  6:01
22  Marco WagenaarGoes36.16Mse   9.926  6:03
23  Marlies JeremiasseWemeldinge36.38Vse   9.827  6:06
24  Arjan de VriezeWolphaartsdijk36.40M35   9.818  6:07
25  Rosan Boonmans-Heerenhoek36.56Vse   9.747  6:09
26  Jacqueline MeijersHoedekenskerke38.50V40   9.270  6:28
27  Helen GrootjansOud-Sabbinge39.07Vse   9.203  6:31
28  Gisela NijsseOud-Sabbinge39.19Vse   9.156  6:33
29  Wilma van de GruiterArnemuiden39.29Vse   9.118  6:35
30  Marleen HozeeWolphaartsdijk39.41Vse   9.072  6:37
31  Eveline van ManenRoosendaal39.45Vse   9.057  6:38
32  Mirjam BijlZuid-Beijerland39.50Vse   9.038  6:38
33  Jolanda ZuidhofHeinkenszand39.57Vse   9.011  6:40
34  Bianca de RijkeLewedorp43.23V35   8.298  7:14
35  Evy de LuyckBegijnendijk49.56Vse   7.210  8:19
36  Maroes ArsGoes1.05.35Vse   5.489  0:56
Mannen: 20 (55.56%) => M35=1 - M40=1 - M55=1 - Mse=17
Vrouwen: 16 (44.44%) => V35=1 - V40=1 - V55=1 - Vse=13

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2017Jan Treur24:46Wim Wuyps25:43Youri Elstgeest29:39Linda Alexandra31:0936
2015Tim Kramer31:10Tom Jonker31:43Max van Lare32:10Saskia Rooze35:1931


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.241 seconden nodig om deze lijst met 98 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
01-08-2015 Sabbinge LoopOud-Sabbinget'Ouweland499

 
Laatste reactie:
Jan Roose: 7e Kapelse Bosloop/cross In Ni..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (6)
1500 m Yunis Stitan (PR)4.05.01  Mse
800 m Yunis Stitan (PR)1.56.85  Mse
800 m Aniek Aper (PR 2.16.31)2.18.68  Vse
400 m Pelle Gelderblom (PR 51.26)52.16  Mse
60 m Gennaro Biswane (PR)7.05  Mse
60 m Mariska Bun (PR)7.80  Vse
11-02: 41e Groet uit Schoorl Run (8)
11-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (8)
04-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (9)
27-01: Sri Chinmoy Races Amsterdam (1)
21-01: Halve Marathon Maassluis (2)
14-01: 46e Halve van Egmond (14)
Atletiek Zeeland © 2018