dinsdag 14 augustus 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 17-08: 4e Goes on Track
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen
vr 31-08: Track Meeting Utrecht
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder
zo 02-09: 30e Tilburg Ten Miles
za 08-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
za 08-09: 43e Run Winschoten
za 08-09: Avondbaanwedstrijd Hulst
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 15-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
Recente uitslagen meer uitslagen
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen (277)
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet (144)
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede (140)
di 24-07: 4e Zomerloop Groede (110)
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle (161)
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement (102)
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande (192)
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke (74)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
24e Grevelingen cross
Bruinisse, zaterdag 10 februari 2018 - Organisatie: Flakkee
8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Erwin HarmesGonzalez Running26.05M35   18.403  3:16
2  Yunis StitanDelta Sport26.53Mse   17.855  3:22
3  Job de FeijterRKHAV27.04Mse   17.734  3:23
4  Tim PleijteDynamica27.07Mse   17.701  3:23
5  Martijn de KokAV'5627.52M35   17.225  3:29
6  Ricardo Sint NicolaasFlakkee28.12Mse   17.021  3:32
7  Boris de BruijnAV'5628.51M35   16.638  3:36
8  Sergio HarinckGonzalez Running29.10JoA   16.457  3:39
9  Eric WolfertFlakkee29.52Mse   16.071  3:44
10  Johan KarelseAV'5630.38M45   15.669  3:50
11  Michael de HamerScheldesport31.06M35   15.434  3:53
12  Arjo VerhageDynamica31.10M45   15.401  3:54
13  Endy SlockScheldesport31.20M40   15.319  3:55
14  Matthijs van DijkFlakkee31.31Mse   15.230  3:56
15  Andre MelissantFlakkee31.33M45   15.214  3:57
16  Wilko de VosAV'5631.40M50   15.158  3:58
17  Piet van MourikDelta Sport31.56M50   15.031  4:00
18  Kris de KreekScheldesport32.10Mse   14.922  4:01
19  Eric-Paul BoetersFlakkee32.14Mse   14.891  4:02
20  Ruud GoedhartFlakkee32.16Mse   14.876  4:02
21  Adriaan WielesScheldesport32.36M45   14.724  4:05
22  Bart VerhaegheKapelle-Biezelinge32.38M35   14.709  4:05
23  Bas de NooijerGonzalez Running33.41Mse   14.250  4:13
24  Monica SanderseDynamica33.52V35   14.173  4:14
25  Leo AkershoekStellendam34.17M45   14.001  4:17
26  Jan Willem MeeuwseAV'5634.35M55   13.880  4:19
27  Alwin de ZeeuwScheldesport34.40M45   13.846  4:20
28  Jacob HolwerdaDreischor34.42M35   13.833  4:20
29  Remco KapteijnAV'5634.45M45   13.813  4:21
30  Jan van GentSpirit34.47M55   13.800  4:21
31  Mark van EijkenFlakkee35.31M35   13.515  4:26
32  Johnny DoomsTerneuzen35.45M65   13.427  4:28
33  Hendrik Huizer36.07M35   13.290  4:31
34  Arie van DijkFlakkee36.09M65   13.278  4:31
35  Renate de ReusDynamica36.15Vse   13.241  4:32
36  Jacques ZamanScheldesport36.31M55   13.145  4:34
37  Harold de MaatScheldesport36.47M45   13.049  4:36
38  Henk LousDynamica36.49M55   13.038  4:36
39  Maurice SteketeeMiddelburg36.56M35   12.996  4:37
40  Pieter MoelkerKloetinge37.23M45   12.840  4:40
41  Anouk KerstensOlympia37.37Vse   12.760  4:42
42  Kees van der HeijdenDynamica37.52M45   12.676  4:44
43  Janita van der HaveFlakkee37.56V45   12.654  4:45
44  Siem CornelisseDynamica38.06M65   12.598  4:46
45  Martijn de Bonte38.08Mse   12.587  4:46
46  Rene GoetheerWolphaartsdijk38.13M45   12.560  4:47
47  Andre LousWestkapelle38.15M45   12.549  4:47
48  Cor KloetDelta Sport38.17M65   12.538  4:47
49  Durby MeijboomVlissingen38.22V35   12.511  4:48
50  Ron DellebekeDynamica38.32M55   12.457  4:49
51  Kees KloostermanWolphaartsdijk38.50M45   12.361  4:51
52  Aad GelukTVR38.54M45   12.339  4:52
53  Jos de KreekScheldesport39.46M50   12.070  4:58
54  Matthijs WolfertSommelsdijk39.49Mse   12.055  4:59
55  Peter van BrusselSommelsdijk39.55M45   12.025  4:59
56  Hans BarendregtGoudswaard39.58M65   12.010  5:00
57  Linda DekkerOostkapelle40.01Vse   11.995  5:00
58  Piet BeijerDynamica40.25M65   11.876  5:03
59  Jarno WaterhamWolphaartsdijk40.28M35   11.862  5:04
60  Dave LouwsDynamica40.32M65   11.842  5:04
61  Peter MaranusAagtekerke40.42M45   11.794  5:05
62  Bauke de JongeAVVN41.02M65   11.698  5:08
63  Jannie de VriesDynamica41.13V55   11.646  5:09
64  Rian FlikweertDynamica41.23V55   11.599  5:10
65  Roely PrengerDynamica41.26Vse   11.585  5:11
66  Hans LievenseMiddelburg41.38M45   11.529  5:12
67  Martin van der HaveFlakkee41.47M45   11.488  5:13
68  Adrie van BavelDelta Sport41.51M55   11.470  5:14
69  John GuequierreDynamica42.50M65   11.206  5:21
70  Floor GroeneveldZwijndrecht42.52M45   11.198  5:22
71  Ruud KarsbergenOude-Tonge43.49M55   10.955  5:29
72  Ellen KarsbergenSommelsdijk43.51Vse   10.946  5:29
73  Ineke TempelaarDynamica44.25V55   10.807  5:33
74  Arthur StijnsDynamica45.15M65   10.608  5:39
75  Corina LievenseMiddelburg45.17V35   10.600  5:40
76  Milly Romney45.28V45   10.557  5:41
77  Walter van SplunterStellendam49.19M45   9.733  6:10
78  Joos HarinckMiddelburg49.50Mse   9.632  6:14
Mannen: 64 (82.05%) => M35=10 - M40=1 - M45=20 - M50=3 - M55=7 - M65=10 - Mse=13
Vrouwen: 13 (16.67%) => V35=3 - V45=2 - V55=3 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Erwin Harmes26:05Yunis Stitan26:53Job de Feijter27:04Monica Sanderse33:5278
2017Tim Pleijte26:42Job de Feijter27:34Ricardo StNicolaas28:27Monica Sanderse33:5762
2016Maikel Peeman26:22Job de Feijter26:32Erwin Harmes27:23Astrid Verhoeven28:3476
2015Martijn de Kok26:36Tommy Staal26:44Tim van den Broeke27:33Laurey van den Berge31:0190
2014Martijn de Kok28:02Job de Feijter28:57Huub van Noorden29:05Laurey van den Berge31:3548

2.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Franklin van AnrooijAV'568.13Mse   19.716  3:03
2  Paavo de LengDynamica8.15Mse   19.636  3:03
3  Hassan MahamedDelta Sport8.47Mse   18.444  3:15
4  Jasper ZuidhofAV'568.50Mse   18.340  3:16
5  Mees VerbruggeAV'569.26Mse   17.173  3:30
6  Marc van AckerRKHAV9.36Mse   16.875  3:33
7  Anjolie EngelsVZA9.44V40   16.644  3:36
8  HenkJan TielemanFlakkee10.03M45   16.119  3:43
9  Anton EngelsDynamica10.13M55   15.856  3:47
10  Pieter-Jan de BaarAV'5610.19M40   15.703  3:49
11  Emma van MourikDelta Sport10.57Vse   14.795  4:03
12  Fien LelieRKHAV11.27MeB   14.148  4:14
13  Amy NiemantsverdrietRKHAV11.33MeB   14.026  4:17
14  Marian SteenblokAV'5612.19V45   13.153  4:34
15  Esther van SluijsAV'5612.59V40   12.478  4:49
16  Jolanda 't JongDelta Sport13.13Vse   12.257  4:54
17  Mandy HeppenerScheldesport13.19V35   12.165  4:56
18  Jane van der VloetRKHAV13.33Vse   11.956  5:01
19  Angelique HarinckOost-Souburg13.53V45   11.669  5:09
20  Melvin SchotVlissingen13.59Mse   11.585  5:11
21  Fabian MurreVlissingen14.02Mse   11.544  5:12
22  Lenie van KlevenVlissingen14.33V60   11.134  5:23
23  Mia van BelleDynamica15.30V65   10.452  5:44
24  Lena de WildeVlissingen15.48V60   10.253  5:51
Mannen: 11 (45.83%) => M40=1 - M45=1 - M55=1 - Mse=8
Vrouwen: 11 (45.83%) => V35=1 - V40=2 - V45=2 - V60=2 - V65=1 - Vse=3

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.114 seconden nodig om deze lijst met 102 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Jongens C03/04   1,9km
    naam                            geb  club         tijd
001 Abdallah        Jamal           0312 Scheldesport 0:06:40
002 Jager           Halvar de       0136 Energie      0:06:44
003 Maat            Ralph de        0111 Scheldesport 0:06:55
004 Wieles          Chris           0069 Scheldesport 0:07:03
005 Imholz          Danick          0723 Energie      0:07:10
006 Dikkenberg      Jesse van den   0156 AV'56        0:07:11
007 Zeeuw           Tobias de       0100 Scheldesport 0:07:13
008 Geense          Bowen           0475 AV'56        0:07:30
009 Dobbelaar       Jonathan        0078 Scheldesport 0:07:47
010 Bouwhuizen      Dylan           0225 RKHAV        0:08:06
011 Noordijk        Bryan           0091 Scheldesport 0:08:28
012 Oele            Sven            0032 AV'56        0:09:03
 
Meisjes C03/04   1,9km
    naam                            geb  club         tijd
001 Bosman          Amber           0709 Energie      0:07:11
002 Schets          Tessa           0329 AV'56        0:07:27
003 Nieuwkoop       Parel van       0729 Energie      0:07:29
004 Goudswaard      Ilse            0253 Delta Sport  0:07:31
005 Acker           Emma van        0150 RKHAV        0:07:37
006 Verbrugge       Mette           0064 AV'56        0:07:39
007 Leenheer        Fleur           0257 Delta Sport  0:07:41
008 Kapteijn        Lisa            0049 AV'56        0:07:44
009 Houtzager       Ruchama         0258 Delta Sport  0:07:46
010 Baar            Sanne de        0035 AV'56        0:07:49
011 Exter           Eva den         0314 RKHAV        0:07:53
 
Jongens D05/06   1,9km
    naam                            geb  club         tijd
001 Schuit          Daan            0236 Scheldesport 0:07:16
002 Maat            Fabian de       0112 Scheldesport 0:07:25
003 Jager           Cederik         0703 Energie      0:07:28
004 Bouwhuizen      Robin           0224 RKHAV        0:07:32
005 Steenblok       Koen            0114 AV'56        0:07:36
006 Dobbelaar       Lukas           0077 Scheldesport 0:07:50
007 Koole           Stijn           0302 Dynamica     0:07:53
008 Kabbedijk       Twan            0386 Delta Sport  0:07:56
009 Pijnen          Benjamin        0108 Scheldesport 0:08:09
010 Kapteijn        Mart            0048 AV'56        0:08:11
011 Acker           Job van         0336              0:08:24
012 Vael            Luca            0036 Dynamica     0:08:44
013 Broeksma        Silas           0449 AV'56        0:08:47
014 Boonman         Daan            0148              0:09:07
015 Schutz          Lars            0634 Delta Sport  0:09:10
016 Geldof          Damian          0700 vv Kloetinge 0:09:17
017 Putte           Bram van de     0715 Flakkee      0:09:23
018 Leeuwen         Yarmein van     0724 Flakkee      0:09:26
019 Ahmed           Mohab           0697 vv Kloetinge 0:09:50
020 Dees            Rody            0028 AV'56        0:09:53
021 Hoogerheide     Milan           0696 vv Kloetinge 0:09:55
022 Oude Hesselink  Bjorn           0691 vv Kloetinge 0:10:59
023 Verburg         Keano           0693 vv Kloetinge 0:11:11
024 Roozen          Damian          0701 vv Kloetinge 0:11:53
025 Zielst          Luuk van        0716 Flakkee      0:12:36
026 Tibbe           Michael         0695 vv Kloetinge 0:13:11
027 Waal            Sasha de        0699 vv Kloetinge 0:13:34
 
Meisjes D05/06   1,9km
    naam                            geb  club         tijd
001 Nieuwkoop       Lila van        0730 Energie      0:07:18
002 Lorier          Lisanne         0042 Dynamica     0:07:34
003 Keijmel         Myrthe          0071 Scheldesport 0:07:51
004 Kraker          Yasmine de      0124 Dynamica     0:07:55
005 Maranus         Femke           0052 Dynamica     0:07:57
006 Maas            Britt van der   0727 Delta Sport  0:08:14
007 Luijk           Zoe van         0045 AV'56        0:08:22
008 Karelse         Yara            0127 AV'56        0:08:38
009 Otzel           Isabel van      0728 Delta Sport  0:08:56
010 Berrevoets      Puck            0632 Delta Sport  0:08:58
011 Beije           Guusje          0633 Delta Sport  0:09:01
012 Luijk           Roos            0698 vv Kloetinge 0:09:20
013 Paul            Rachel          0460 AV'56        0:09:24
014 Sluijs          Femke van       0012 AV'56        0:09:28
015 Seters          Sophie van      0149 Flakkee      0:10:08
016 Rotte           Mirte           0631 Delta Sport  0:10:43
 
Jongens pA2 07   1  km
    naam                            geb  club         tijd
001 Schletterer     Julius          0129 Dynamica     0:03:20
002 Joppe           Zedie           0118 Flakkee      0:03:22
003 Engels          Ivar            0059 Dynamica     0:03:30
004 Wieles          Viktor          0070 Scheldesport 0:03:42
005 Willemse        Bram            0216 Dynamica     0:03:54
006 ParanaVithanage Samil           0063 AV'56        0:04:08
007 Oele            Niels           0033 AV'56        0:04:10
008 Zandstra        Lucas           0094 Scheldesport 0:04:12
009 Lous            Jochem          0062 Dynamica     0:05:08
 
Jongens pA1 08   1  km
    naam                            geb  club         tijd
001 Boogaard        Ezra            0020 Dynamica     0:03:32
002 Verbiest        Kyano           0086 Scheldesport 0:03:47
003 Beuns           Jens            0115 AV'56        0:03:56
004 Giele           Midas           0072 Scheldesport 0:03:59
005 Noordijk        Lyam            0090 Scheldesport 0:04:06
006 Paul            Markus          0467 AV'56        0:04:08
007 Jonge           Dylano de       0056 Nieuwdorp    0:04:31
008 Ranshuijsen     Marvin          0255 Delta Sport  0:04:53
 
Meisjes pA2 07   1  km
    naam                            geb  club         tijd
001 Wibbelink       Felien          0010 Dynamica     0:03:44
002 Bosman          Jade            0708 Energie      0:03:47
003 Goudswaard      Lieke           0256 Delta Sport  0:04:02
004 Hamer           Benthe den      0102 Scheldesport 0:04:06
005 Steigerwald     Myrthe          0011 AV'56        0:04:19
006 Crombeen        Evita           0132 RKHAV        0:04:28
007 Peeters         Demi            0075 Scheldesport 0:04:31
008 Struijk         Maud            0630 Delta Sport  0:04:34
009 Luijk           Tess van        0046 AV'56        0:04:51
010 Aarsen          Ilse van de     0718 Flakkee      0:05:14
 
Meisjes pA1 08   1  km
    naam                            geb  club         tijd
001 Mol             Elise           0251 AV'56        0:04:02
002 Schletterer     Bowien          0422 Dynamica     0:04:04
003 Pijnen          Valerie         0107 Scheldesport 0:04:18
004 Wilhelm         Nienke          0242 Scheldesport 0:04:26
005 Damme           Marit van       0095 Scheldesport 0:04:28
006 Bustraan        Tess            0409 AV'56        0:04:49
007 Putte           Sophie van      0714 Flakkee      0:04:56
008 Dobbelaar       Rebekka         0076 Scheldesport 0:05:04
 
Jongens pB  09   1  km
    naam                            geb  club         tijd
001 Bareman         Daniel          0239 Scheldesport 0:03:43
002 Vaandrager      Ramon           0705 Energie      0:03:50
003 Melse           Abel            0436 AV'56        0:03:56
004 Vegt            Thijs van der   0254 Delta Sport  0:04:02
005 Eijken          Thom van        0719 Flakkee      0:04:16
006 Leeuwen         Djarfin van     0725 Flakkee      0:04:18
007 Berman          Florian         0313 AV'56        0:04:27
008 Lars            Hidde           0707 Energie      0:05:39
 
Jongens pC  10+  1  km
    naam                            geb  club         tijd
001 Luijk           Daan van        0047 AV'56        0:04:09
002 Driedijk        Aneirin         0414 Dynamica     0:04:12
003 Zweedijk        Tim             0587 Delta Sport  0:04:16
004 Braal           Jan de          0134 AV'56        0:04:54
005 Heijden         Sil van de      0624 Delta Sport  0:05:00
006 Jonker          Thijs           0626 Delta Sport  0:05:14
007 Weele           Toon van der    0138 AV'56        0:05:16
008 Waesberghe      Michael van     0143 RKHAV        0:05:44
009 Schoonen        Rex             0625 Delta Sport  0:06:49
 
Meisjes pB  09   1  km
    naam                            geb  club         tijd
001 Joppe           Daphne          0119 Flakkee      0:03:59
002 Zandstra        Liselotte       0093 Scheldesport 0:04:20
003 Vloet           Sabine van der  0142 RKHAV        0:04:23
004 Vermaelen       Sara            0081 Scheldesport 0:04:34
005 Pijnen          Victoria        0106 Scheldesport 0:04:40
006 Verschuure      Fayenne         0647 AV'56        0:04:42
007 Aarsen          Yente van       0717 Flakkee      0:04:59
008 Hommers         Esmee           0087 Scheldesport 0:05:24
 
Meisjes pC  10+  1  km
    naam                            geb  club         tijd
001 Kraker          Aimee de        0125 Dynamica     0:04:42
002 Schletterer     Dorethe         0423 Dynamica     0:04:46
003 Lijs            Nova de le      0391 Wielingen    0:05:11
004 Schuit          Senna           0237 Scheldesport 0:05:19
005 Peeters         Maida           0074 Scheldesport 0:06:13
 
     finishers: ,6
    Reactie's o.v.v. STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

   Hse-34                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Stitan          Yunis           0222 Delta Sport  226 220 220 207 241 241     05 1153  6
 2 Kok             Martijn de      0308 AV'56        215 241 211 215 226 220     05 1122  6
 3 Wolfert         Eric            0002 Flakkee      200 215 200 200 211 203     05 1034  6
 4 Bouwman         David           0009 PAC              226 207 220 233         00 0886  4

   starts  95
   H35-44                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Harmes          Erwin           0247 Gonzales RT  220     241 250 250 250     00 1211  5
 2 Bruijn          Boris de        0060 AV'56        186     188 197 215 211     00 0997  5
 3 Hamer           Michael de      0101 Scheldesport 174 197 180 186 207 197     05 0972  6
 4 Karelse         Johan           0306 AV'56        166     174 182 200 200     00 0922  5
 5 Slock           Endy            0088 Scheldesport 170 184     156 194 191     00 0895  5
 6 Verhaeghe       Bart            0037 Kapelle      156     161 158 188 172     00 0835  5
 7 Steketee        Maurice         0026 Middelburg   145 151     128 164 153     00 0741  5
 8 Woestijne       Rinus van de    0123 Dynamica     142     159 166 176         00 0643  4
 9 Wieland         Niek            0338 Axel         149 153 138 107             00 0547  4

   starts  95
   H45-54                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verhage         Arjo            0040 Dynamica     182 200 191     186 194     00 0953  5
 2 Vos             Wilko de        0034 AV'56        180     172 178 197 184     00 0911  5
 3 Mourik          Piet van        0022 Delta Sport  164 188 170 168 191 182     05 0904  6
 4 Wieles          Adriaan         0080 Scheldesport 155 174 154 157 182 174     05 0847  6
 5 Zeeuw           Alwin de        0099 Scheldesport 153 161 144 131 174 164     05 0801  6
 6 Maat            Harold de       0110 Scheldesport 141 152 133 101 163 155     05 0749  6
 7 Heijden         Kees van der    0023 Dynamica     139 144 124 103 161 151     05 0724  6
 8 Alphen          Edwin van       0013 Dynamica     160 182 164 162             00 0668  4
 9 Lievense        Hans            0340 Middelburg   126 134 105 054 151 133     05 0654  6
10 Goetheer        Rene            0117 Wolphaartsdi 132     120 085 158 148     00 0643  5
11 Broecke         Francois v d    0051 Wielingen        162 152 144 178         00 0636  4
12 Platteeuw       Albert          0073 Scheldesport 152 163     118 168         00 0601  4
13 Jonge           William de      0055 Nieuwdorp    144 145 127     159         00 0575  4
14 Murre           Walther         0240 Scheldesport     149 130 126 170         00 0575  4
15 Kreek           Jos de          0233 Scheldesport 133 138 111         142     00 0524  4

   starts  158
   H55-64                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Lous            Henk            0029 Dynamica     147 159 135 116 172 154     05 0772  6
 2 Zaman           Jacques         0241 Scheldesport 148 155 136 106 166 156     05 0766  6
 3 Dellebeke       Ron             0128 Dynamica     135 141 119 084 157 145     05 0702  6
 4 Meeuwse         Jan-Willem      0025 AV'56        161 172 163         166     00 0662  4
 5 Knibbeler       Berry           0109 Scheldesport 143 143 122 096 155         00 0659  5
 6 Dooms           Johnny          0404                  148 128     160 159     00 0595  4

   starts  78
   H65+                                              Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Louws           Dave            0024 Dynamica     129 137 108 072 152 136     05 0667  6
 2 Guequierre      John            0015 Dynamica         136 110 062 154 130     00 0592  5
 3 Cornelisse      Siem            0249 Dynamica     137 142         162 150     00 0591  4
 4 Beijer          Piet            0018 Dynamica     128 135 101 082     138     00 0584  5
 5 Stijns          Arthur          0031 Dynamica         131 098 044 149 127     00 0549  5

   starts  50
   JA 99/00                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Harinck         Sergio          0230 Gonzales RT  194 211 197         207     00 0809  4

   starts  4
   Vse-34                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Reus            Renate de       0006 Dynamica     215 215 211 226     241     00 1108  5

   starts  34
   V35-44                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Sanderse        Monica          0004 Dynamica     233 233 226 241 241 250     05 1203  6
 2 Meijboom        Durby           0152 Vlissingen   207 211 203 200     220     00 1041  5
 3 Verschuure      Monique         0250 AV'56        250 250 250     250         00 1000  4
 4 Lievense        Corina          0341 Middelburg   182 186 166 154 203 194     05 0936  6

   starts  36
   V45-54                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w

   starts  30
   V55+                                              Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Vries           Jannie de       0157 Dynamica     191 191 180 182 220 211     05 1000  6
 2 Flikweert       Rian            0021 Dynamica     200 197     174 215 207     00 0993  5
 3 Gelok           Els             0226 Dynamica     194     182 180 226         00 0782  4
 4 Tempelaar       Ineke           0311 Dynamica         188 174     207 197     00 0766  4

   starts  27
   MA99/00                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zeeuw           Mirthe de       0098 Scheldesport 250 250 250 250             00 1000  4

   starts  5
   JB01/02                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zeeuw           Nathan de       0097 Scheldesport 241 241 233 226 250 233     05 1203  6
 2 Kruisifikx      Thomas          0085 Scheldesport 233     220 215 241         00 0909  4

   starts  29
   MB01/02                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Smits           Veerle          0984 AV'56        250 250 250 233 250         00 1233  5
 2 Niemantsverdrie Amy             0980 RKHAV        220 220 241 241 241 241     05 1189  6
 3 Lelie           Fien            0966 RKHAV        226 233     226 233 250     00 1168  5
 4 Sommeijer       Lynn            0987 Dynamica     215 226 233 220 226         00 1120  5
 5 Bun             Parel           0976 Dynamica     211 215 226 215 220         00 1087  5

   starts  31
   Hkcr+JA                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Tieleman        HenkJan         0954 Flakkee      207 200 207 203 233 211     05 1066  6
 2 Engels          Anton           0989 Dynamica     203 197 203 194 220 207     05 1035  6
 3 Baar            Pieter-Jan de   0994 AV'56        200 194 197 197 215 203     05 1017  6
 4 Wege            Ivar van de     0958 Scheldesport 191 191 200 200 226         00 1008  5
 5 Leng            Paavo de        0993 Dynamica     241     250 250     241     00 0982  4
 6 Versluys        Ronny           0957 Wielingen    188 186 186 188 211         00 0959  5
 7 Driessche       Matthijs van    0996 RKHAV        226 226     226 241         00 0919  4
 8 Acker           Marc van        0981 RKHAV        220 215 226         215     00 0876  4
 9 Schanck         George          0995 Wielingen    184 180 180 184             00 0728  4
10 Bun             Ronald          0977 Middelburg   182 178 178 182             00 0720  4

   starts  93
   Vkcr+MA                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Engels          Anjolie         0988 VZA              250 250 250 250 250     00 1250  5
 2 Mourik          Emma van        0997 Delta Sport  233 220 233 241 241 241     05 1194  6
 3 Jong            Jolanda 't      0973 Delta Sport  203     220 226 233 220     00 1102  5
 4 Heppener        Mandy           0969 Scheldesport 191     215 220 226 215     00 1067  5
 5 Vloet           Jane van der    0960 RKHAV        188 197 203 203 207 211     05 1026  6
 6 Belle           Mia van         0970 Dynamica     176 186 191 184 200 200     05 0966  6
 7 Mol             Marina          0972 AV'56        178 191 197 197 203         00 0966  5
 8 Steenblok       Marian          0971 AV'56        215     226 233     233     00 0907  4
 9 Sluijs          Esther van      0999 AV'56        207         211 211 226     00 0855  4
10 Rasenberg       Ingrid          0974 Delta Sport  194     211 215 220         00 0840  4
11 Wakker          Manon           0968 Scheldesport 197 203     207 215         00 0822  4
12 Harinck         Angelique       0965 Souburg      184 200 200         207     00 0791  4
13 Kleven          Lenie van       0990 AVVN Vlissin 180     194 194     203     00 0771  4
14 Wilde           Lena de         0979 avvn Vlissin 182 188     188     197     00 0755  4

   starts  86
   JC03/04                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Abdallah        Jamal           0312 Scheldesport 250 250 250 250 250 250     05 1255  6
 2 Maat            Ralph de        0111 Scheldesport 241 241 241 233 241 233     05 1202  6
 3 Wieles          Chris           0069 Scheldesport 233 220 233 241 226 226     05 1164  6
 4 Dikkenberg      Jesse van den   0156 AV'56        226 226 220 226 233 215     05 1136  6
 5 Zeeuw           Tobias de       0100 Scheldesport 220 233 226 211 220 211     05 1115  6
 6 Os              Martijn van     0008 RKHAV        211 207 211 207 211         00 1047  5
 7 Dobbelaar       Jonathan        0078 Scheldesport 207 215 203     203 203     00 1031  5
 8 Bouwhuizen      Dylan           0225 RKHAV        203 197 207 197     200     00 1004  5
 9 Vierbergen      Mats            0161 RKHAV        197 191 197 203 207         00 0995  5
10 Noordijk        Bryan           0091 Scheldesport 194 188 188 194 200 197     05 0978  6
11 Oele            Sven            0032 AV'56        191 180 191     197 194     00 0953  5
12 Geense          Bowen           0475 AV'56                215 215 215 207     00 0852  4

   starts  80
   MC03/04                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Acker           Emma van        0150 RKHAV        241 241 250 250 250 220     05 1237  6
 2 Houtzager       Ruchama         0258 Delta Sport  233 250 207 241 241 203     05 1177  6
 3 Goudswaard      Ilse            0253 Delta Sport  215 220 233 233 220 226     05 1137  6
 4 Kapteijn        Lisa            0049 AV'56        226     241 211 233 207     00 1118  5
 5 Leenheer        Fleur           0257 Delta Sport  207 211 220 226 207 211     05 1080  6
 6 Baar            Sanne de        0035 AV'56        211 207 211 215 215 200     05 1064  6
 7 Exter           Eva den         0314 RKHAV        220 215     220 211 197     00 1063  5
 8 Verbrugge       Mette           0064 AV'56            226 226     226 215     00 0893  4

   starts  55
   JD05/06                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Maat            Fabian de       0112 Scheldesport 215 241 226 233 233 241     05 1179  6
 2 Schuit          Daan            0236 Scheldesport 186 226 207 226 241 250     05 1155  6
 3 Bouwhuizen      Robin           0224 RKHAV        197 233 233 220 226 226     05 1143  6
 4 Pijnen          Benjamin        0108 Scheldesport 191 220 215 203 220 203     05 1066  6
 5 Kabbedijk       Twan            0386 Delta Sport      211 220 211 211 207     00 1060  5
 6 Steenblok       Koen            0114 AV'56        203     200 215 207 220     00 1045  5
 7 Dobbelaar       Lukas           0077 Scheldesport 180 207 194     203 215     00 0999  5
 8 Koopman         Kasper          0053 Dynamica     170 203 197 207 215         00 0992  5
 9 Vael            Luca            0036 Dynamica     182 200 188 200 197 194     05 0984  6
10 Kapteijn        Mart            0048 AV'56        184     203 191 200 200     00 0978  5
11 Verbrugge       Ipe             0066 AV'56        233     241 250 250         00 0974  4
12 Verschuren      Niels           0084 Scheldesport 174 191 184 180 191         00 0920  5
13 Dees            Rody            0028 AV'56        166     178 178 186 176     00 0884  5
14 Koole           Stijn           0302 Dynamica     200 215 211         211     00 0837  4
15 Broeksma        Silas           0449 AV'56                191 188 188 191     00 0758  4

   starts  118
   MD05/06                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Lorier          Lisanne         0042 Dynamica     215 241 241 241     241     00 1179  5
 2 Keijmel         Myrthe          0071 Scheldesport 203 233 226 226 241 233     05 1164  6
 3 Maranus         Femke           0052 Dynamica     226 250 233 233     220     00 1162  5
 4 Kraker          Yasmine de      0124 Dynamica     194 226 211 197 226 226     05 1091  6
 5 Luijk           Zoe van         0045 AV'56        159 215 197 215 215 211     05 1058  6
 6 Vierbergen      Kirsten         0160 RKHAV        180 220 203 211 233         00 1047  5
 7 Karelse         Yara            0127 AV'56        170     215 203 220 207     00 1015  5
 8 Graaf           Amy de          0151 AV'56        250     250 250 250         00 1000  4
 9 Exter           Ann den         0228 RKHAV        166 211 188 188 211         00 0964  5
10 Sluijs          Femke van       0012 AV'56        158     178 182 203 188     00 0909  5

   starts  104
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpA2 07                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Joppe           Zedie           0118 Flakkee      241 250 241 250     241     00 1223  5
 2 Engels          Ivar            0059 Dynamica     226 241 250 241 250 233     00 1215  6
 3 Wieles          Viktor          0070 Scheldesport 200 233 226 233 226 226     00 1144  6
 4 Zandstra        Lucas           0094 Scheldesport 191 220 215 215 203 207     00 1060  6
 5 Oele            Niels           0033 AV'56        184 215 220     215 211     00 1045  5
 6 Lous            Jochem          0062 Dynamica     176 211 211 211 200 203     00 1036  6
 7 Schletterer     Julius          0129 Dynamica     233     233     233 250     00 0949  4
 8 Willemse        Bram            0216 Dynamica     197         220 220 220     00 0857  4

   starts  61
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpA1 08                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Boogaard        Ezra            0020 Dynamica     233 250 250 250 250 250     00 1250  6
 2 Verbiest        Kyano           0086 Scheldesport 215 241 241 233 241 241     00 1197  6
 3 Giele           Midas           0072 Scheldesport 203 233 226 220 226 226     00 1131  6
 4 Beuns           Jens            0115 AV'56        200 211 203 215 233 233     00 1095  6
 5 Noordijk        Lyam            0090 Scheldesport 194 220 211 211 215 220     00 1077  6
 6 Lensen          Quinten         0079 Scheldesport 172 207 207     220         00 0806  4
 7 Jonge           Dylano de       0056 Nieuwdorp    174 203 200         211     00 0788  4

   starts  72
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpA2 07                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Wibbelink       Felien          0010 Dynamica     250 250 250 250 250 250     00 1250  6
 2 Hamer           Benthe den      0102 Scheldesport 211 241 226 233 233 226     00 1159  6
 3 Steigerwald     Myrthe          0011 AV'56        215 233 220     226 220     00 1114  5
 4 Goudswaard      Lieke           0256 Delta Sport  191 215 215 220 220 233     00 1103  6
 5 Crombeen        Evita           0132 RKHAV        184 211 203 215 215 215     00 1059  6
 6 Peeters         Demi            0075 Scheldesport 186 220 207 211 207 211     00 1056  6
 7 Luijk           Tess van        0046 AV'56        182 197 200 207     203     00 0989  5
 8 Geus            Brigitte de     0007 AV'56        220     233 241 241         00 0935  4
 9 Lorier          Floor           0043 Dynamica     180 207 211 203             00 0801  4

   starts  69
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpA1 08                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Mol             Elise           0251 AV'56        215 250 241 250 226 250     00 1217  6
 2 Pijnen          Valerie         0107 Scheldesport 233 241 233 241 233 233     00 1181  6
 3 Wilhelm         Nienke          0242 Scheldesport 197 226 211 220 215 226     00 1098  6
 4 Damme           Marit van       0095 Scheldesport 188 220 226 211 211 220     00 1088  6
 5 Zahradnik       Iris            0238 Scheldesport 207 233 203 215 220         00 1078  5
 6 Dobbelaar       Rebekka         0076 Scheldesport 182 207 207     203 207     00 1006  5
 7 Buijs           Maud            0131 RKHAV        211 215     226 200         00 0852  4
 8 Weduwe          Laura der       0145 RKHAV        186 211     207 207         00 0811  4

   starts  62
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpB  09                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Bareman         Daniel          0239 Scheldesport 233 250 250 250 250 250     00 1250  6
 2 Vegt            Thijs van der   0254 Delta Sport  203     241 233 233 226     00 1136  5
 3 Duinkerke       Pepijn          0103 Scheldesport 200 233 215 226 220         00 1094  5
 4 Berman          Florian         0313 AV'56        176 220 211 220 215 211     00 1077  6
 5 Grave           Devlin de       0135 RKHAV        211     226 241 241         00 0919  4
 6 Boonman         Jasper          0348 Dynamica         241 233 211 226         00 0911  4
 7 Dalen           Rens van        0346 AV'56            215 207 215 211         00 0848  4

   starts  60
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpC  10+                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Luijk           Daan van        0047 AV'56        211 250 241 250 250 250     00 1241  6
 2 Waesberghe      Michael van     0143 RKHAV        200 241 226 226 233 207     00 1133  6
 3 Driedijk        Aneirin         0414 Dynamica             233 250 241 241     00 0965  4

   starts  49
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpB  09                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Joppe           Daphne          0119 Flakkee      220 250 241 233 250 250     00 1224  6
 2 Vloet           Sabine van der  0142 RKHAV        241 233 250 250     233     00 1207  5
 3 Zandstra        Liselotte       0093 Scheldesport 226 241 226 241 241 241     00 1190  6
 4 Pijnen          Victoria        0106 Scheldesport 207 226 215 226 233 220     00 1120  6
 5 Hommers         Esmee           0087 Scheldesport 200 207 211     226 207     00 1051  5

   starts  46
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpC  10+                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kraker          Aimee de        0125 Dynamica     241 250 241 250 250 250     00 1241  6
 2 Lijs            Nova de le      0391 Wielingen        241 233 241 226 233     00 1174  5
 3 Peeters         Maida           0074 Scheldesport 220 226 226 220     220     00 1112  5
 4 Schuit          Senna           0237 Scheldesport 226         226 233 226     00 0911  4

   starts  29
   totaal  1656 starts
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
11-02-2017 23e Grevelingen crossBruinisseFlakkee0
13-02-2016 22e Grevelingen crossBruinisseFlakkee1216
14-02-2015 21e Grevelingen crossBruinisseFlakkee1952
15-02-2014 Grevelingen crossBruinisseFlakkee2015
16-02-2013 19e Grevelingen crossBruinisseFlakkee1710

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Verwarring Over Wedstrijden..
Lion Baas: Verwarring Over Wedstrijden..
Jan Roose: Verwarring Over Wedstrijden..
Jan Roose: Verwarring Over Wedstrijden..
Erwin Harmes: Verwarring Over Wedstrijden..
Sjaak Sinke: Verwarring Over Wedstrijden..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
1000 m Franklin van Anrooij (PR)2.31.93  Mse
1000 m Wouter Verstraate (PR)2.33.10  Mse
1000 m Bezuayehu Petersen (PR)2.39.66  JoB
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
Atletiek Zeeland © 2018