woensdag 17 oktober 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-10: Het zwarte gat na de marathon.
10-10: Flandrien Willem van Schuerbeeck kwam, zag en overwon in 16e Kustmarathon
08-10: Belg Van Schuerbeeck soleert naar zege in Kustmarathon
05-10: Te hard van stapel lopen, vooral in de marathon, resulteert vaak in een domper
03-10: Poolse Kustmarathonwinnaar komt weer op vakantie
27-09: De “reactieterreur” van JaRo
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
zo 28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur
za 03-11: Appelloop Axel
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
Recente uitslagen meer uitslagen
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 29-09: 10 Miles Philippine (101)
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg (47)
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp (51)
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande (127)
vr 21-09: Vaart van Vlissingen (166)
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes (188)
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
32e Halve Marathon
Westenschouwen, zaterdag 25 augustus 2018 - Organisatie: Delta Sport
12 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  John NieuwenhuizeKloetinge47.29M35   15.163  3:57
2  Mark NouwsDen Haag52.54Mse   13.611  4:25
3  René FlorussenTerneuzen52.59M45   13.589  4:25
4  Joeri HoekOosterland53.48Mse   13.383  4:29
5  Henny StratingKamperland54.10V50   13.292  4:31
6  Bram KotvisZierikzee56.29M55   12.747  4:42
7  Jetze KempenaarEmmeloord56.48Mse   12.676  4:44
8  Jan de JongBoskoop56.55Mse   12.650  4:45
9  Tamara HarteAmsterdam57.17Vse   12.569  4:46
10  Gerrit SpaansGoes57.27M65   12.533  4:47
11  Ingmar KoomanLeiderdorp57.45Mse   12.468  4:49
12  Jan OskamBoskoop58.34Mse   12.294  4:53
13  Inge LebbinkNieuwegein58.58Vse   12.210  4:55
14  Mike SuurmondVlissingen1.00.29Mse   11.904  5:02
15  Marcel SuurmondVlissingen1.00.30M40   11.901  5:03
16  Jasper UitterhoeveGoes1.00.53Mse   11.826  5:04
17  Daniëlle mookBurgh-Haamstede1.00.53Vse   11.826  5:04
18  Stefan van den DriesHeinkenszand1.01.42Mse   11.669  5:09
19  Wim LammersBleskensgraaf1.02.37Mse   11.499  5:13
20  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland1.02.50Mse   11.459  5:14
21  Sjaak BaaijTholen1.03.07Mse   11.407  5:16
22  Evi GubbelsDen Bosch1.03.20Vse   11.368  5:17
23  Johan MondenEtten-Leur1.03.33Mse   11.330  5:18
24  Edith van DijkeGoes1.03.35Vse   11.324  5:18
25  Ilse TraasHeinkenszand1.03.44Vse   11.297  5:19
26  Jeroen AddicksKrimpen aan de Lek1.04.15Mse   11.206  5:21
27  Ellie SpaansGoes1.04.28Vse   11.169  5:22
28  Cherry StratingKamperland1.05.21Mse   11.018  5:27
29  Jos de VosSommelsdijk1.05.35Mse   10.978  5:28
30  Ronald StanderMiddelharnis1.05.36Mse   10.976  5:28
31  Jan OomsSteenbergen1.05.36Mse   10.976  5:28
32  Nienke LebbinkEindhoven1.07.18Vse   10.698  5:37
33  Maaike ZuiderwijkDen Haag1.07.49Vse   10.617  5:39
34  Jaap van ProoijenBoskoop1.08.00Mse   10.588  5:40
35  Inge KasiusHellevoetsluis1.09.32Vse   10.355  5:48
36  Roy BuitenhuisHoek van Holland1.10.01Mse   10.283  5:50
37  Lidewij van de VeerZierikzee1.10.02Vse   10.281  5:50
38  Yavanne van der VeerZierikzee1.10.02Vse   10.281  5:50
39  Cor de GroenSint-Maartensdijk1.10.46Mse   10.174  5:54
40  Irma van den DriestMiddelburg1.10.52Vse   10.160  5:54
41  Mariska de BreeMiddelburg1.10.52Vse   10.160  5:54
42  Ard DuineTholen1.10.56Mse   10.150  5:55
43  Toon HeuserRidderkerk1.11.00Mse   10.141  5:55
44  Eline MoerlandSint-Maartensdijk1.12.54Vse   9.877  6:05
45  Sarijke AertsMiddelburg1.15.57V60   9.480  6:20
46  Ingrid Roest-AddicksKrimpen aan de Lek1.16.41Vse   9.389  6:23
47  Gisela NijsseWolphaartsdijk1.19.41Vse   9.036  6:38
Mannen: 28 (59.57%) => M35=1 - M40=1 - M45=1 - M55=1 - M65=1 - Mse=23
Vrouwen: 19 (40.43%) => V50=1 - V60=1 - Vse=17

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018John Nieuwenhuize47:29Mark Nouws52:54René Florussen52:59Henny Strating54:1047
2017Willem de Korte47:18Jaap Dekker48:58Jan-Kees Koole49:59Danielle Bles1:01:3670
2016Robbert Meeuwse43:56Jan-Kees Koole50:58Casper Baas53:01Dyanne Verpaalen51:4241
2015Ronnie Overgaauw42:56Jurgen Gerritsen46:48Ewald Provoost51:38Anjolie Engels48:4444
2014Tim van den Broeke45:05Pieter van Wesel50:03Michel Labeur51:34Hanna Maassen1:03:4048
2013Erwin Brosens48:35Perry van de Berge51:46Rob Sonke52:04Jolanta Stepkowska55:3154
2012Peter Pollemans47:10Michel Velkers51:54Tom Runderkamp52:09Paola van Gilst55:5831
2011Aurélien Lauwers41:22Tjitte van den Buys43:18Martijn Schakelaar44:21Emily Devick48:1955
2010Ruud Hoosemans46:20Jaap Hoek50:55Robert Verwijs53:18Sandra de Block48:3136

Halve marathon >> Zeeuws record staat met 1.01.54 uur vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Erwin Harmes (PR 1.09.12)Middelburg1.13.02M35   17.332  3:28
2  Floris Willeboordse (PR)Middelburg1.15.54Mse   16.678  3:36
3  Ricardo Sint NicolaasOude-Tonge1.17.04Mse   16.425  3:39
4  Eric WolfertSommelsdijk1.17.35Mse   16.316  3:41
5  Robbert van de WouwTilburg1.18.05Mse   16.212  3:42
6  Nick Van den BleekenHoogerheide1.18.35M35   16.108  3:43
7  Joeri Versluis (PR 1.19.28)Middelburg1.20.35Mse   15.709  3:49
8  Jozias Boone (PR)Goes1.20.49M35   15.663  3:50
9  Niels Goudswaard (PR 1.18.06)Zierikzee1.21.19M45   15.567  3:51
10  Roy WernerDordrecht1.21.39Mse   15.503  3:52
11  Jorim de Boks (PR)Middelburg1.22.31Mse   15.341  3:55
12  Stefaan FaingnaertKalken1.22.54M35   15.270  3:56
13  Johnny Ravia (PR 1.20.14)Zierikzee1.23.08M45   15.227  3:56
14  Freek GoedhartDirksland1.23.19Mse   15.193  3:57
15  Wim van Sparrentak (PR 1.14.32)Sint Laurens1.23.23M45   15.181  3:57
16  Monique Verschuure (PR 1.22.49)Yerseke1.23.42V35   15.124  3:58
17  Danny van WijkHellevoetsluis1.23.44M45   15.118  3:58
18  Peter Balkenende (PR 1.21.53)Goes1.24.12M50   15.034  3:59
19  Liselotte van den BergZoeterwoude1.24.18V35   15.016  4:00
20  Joop HelbersHellevoetsluis1.24.25M35   14.995  4:00
21  Johan karelse (PR 1.21.54)Heinkenszand1.24.47M45   14.930  4:01
22  Peter van Limbergen (PR 1.18.02)Goes1.25.08M45   14.869  4:02
23  Wilko de Vos (PR 1.12.04)Kattendijke1.25.12M55   14.857  4:02
24  Sam MoureauRuisbroek1.25.31M35   14.802  4:03
25  Marcel Adriaanse (PR 1.22.21)Middelburg1.26.25M45   14.648  4:06
26  Edwin van Alphen (PR 1.21.30)Vlissingen1.26.43M45   14.598  4:07
27  Frederik SamanLeuven1.26.46Mse   14.589  4:07
28  Kristof Vereecke (PR 1.26.55)Overslag1.27.04M35   14.539  4:08
29  Ron huizerSpijkenisse1.27.11M55   14.519  4:08
30  Wim de jongs-Gravenzande1.27.12M55   14.517  4:08
31  Marius Besuijen (PR 1.16.47)Middelburg1.27.28M55   14.472  4:09
32  Erik Poppe (PR 1.19.42)Biggekerke1.27.36M50   14.450  4:09
33  Rob van 't Veen (PR 1.24.14)Goes1.27.42M35   14.434  4:09
34  Hans Verhaagen (PR 1.27.32)Goes1.27.44M50   14.428  4:10
35  Monica Sanderse (PR 1.26.55)Vlissingen1.27.45V35   14.426  4:10
36  André MelissantSommelsdijk1.28.17M45   14.338  4:11
37  Geert Waelput (PR 1.23.07)Axel1.28.37M45   14.285  4:12
38  Lion Baas (PR 1.27.57)Vlissingen1.28.39M40   14.279  4:12
39  Tom Verbeek (PR 1.28.48)Kwadendamme1.28.50M35   14.250  4:13
40  Ronald ZaalHazerswoude1.28.51Mse   14.247  4:13
41  Amy Van den BroekGilze1.29.11V35   14.194  4:14
42  Johan Spruit (PR 1.28.36)Kapelle-Biezelinge1.29.15Mse   14.183  4:14
43  Gilles Geschiere (PR 1.22.49)Meliskerke1.29.15M45   14.183  4:14
44  Arjen GalemaWageningen1.29.29M35   14.146  4:14
45  Ruud de Vette (debuut)Ouddorp1.29.47M55   14.099  4:15
46  Bart Verhaeghe (PR 1.28.14)Kapelle-Biezelinge1.30.06M35   14.049  4:16
47  nathalie klaassenAlphen aan den Rijn1.30.17V45   14.021  4:17
48  Emardo de Rijck (PR 1.28.08)Sint Jansteen1.30.38Mse   13.967  4:18
49  Rinus van de Woestijne (PR 1.28.50)Middelburg1.30.42M35   13.956  4:18
50  Ad VerheijenOud Gastel1.30.46M45   13.946  4:18
51  Mart NijholtSimpelveld1.30.52Mse   13.931  4:18
52  Werner DijkgraafValkenswaard1.31.05M35   13.898  4:19
53  René de Visser (PR)Nieuw- en Sint Joosland1.31.09M35   13.888  4:19
54  Patrick van Iersel (PR 1.27.31)Goes1.31.10M50   13.885  4:19
55  Annemiek van KootenWageningen1.31.13Vse   13.877  4:19
56  Mattheo Moerland (PR)Oosterland1.31.14Mse   13.875  4:19
57  Amber BongertmanRoosendaal1.31.30Vse   13.834  4:20
58  Jostein Decorte (PR)Wolphaartsdijk1.31.36M40   13.819  4:21
59  Jonathan Boon (PR)Oost-Souburg1.31.43M35   13.802  4:21
60  Pieter KlemSommelsdijk1.31.49M35   13.787  4:21
61  Gert-Jan Verbrugge (PR 1.21.33)Goes1.31.52M45   13.779  4:21
62  Monique LeentvaarVlaardingen1.31.55V45   13.772  4:21
63  Michel van den Bos (PR 1.28.40)Zierikzee1.31.57M50   13.767  4:22
64  Paola van Gilst (PR 1.30.07)Goes1.32.06V45   13.744  4:22
65  Berry Simonse (PR 1.28.48)Goes1.32.07M45   13.742  4:22
66  Bastian Mathijssen (PR)Zonnemaire1.32.25M45   13.697  4:23
67  Henk WeijerstrassZwaag1.32.34M55   13.675  4:23
68  Bart BonantsNijmegen1.33.06M35   13.597  4:25
69  Danny MeeusNijlen1.33.10M55   13.587  4:25
70  Johan KoninkxLier1.33.13M35   13.580  4:25
71  Pieter BerbéHofstade1.33.17M35   13.570  4:25
72  Ralph HofstedeKwintsheul1.33.35Mse   13.526  4:26
73  Peter Dekker (PR 1.31.14)Zoutelande1.34.06M40   13.452  4:28
74  Ada Geuze (PR)Middelburg1.34.08V35   13.447  4:28
75  Robert VerwijsZonnemaire1.34.13M35   13.436  4:28
76  Thomas WhiteHellevoetsluis1.34.17M45   13.426  4:28
77  JaapJan Ritsema (PR 1.21.56)Middelburg1.34.25M45   13.407  4:29
78  Edwin van den BergMonster1.34.43M45   13.365  4:29
79  Niels de SonnavilleMaarssen1.34.52Mse   13.343  4:30
80  Leon van ProoijenBoskoop1.35.08M35   13.306  4:31
81  Joos de BakkerAmersfoort1.35.09M45   13.304  4:31
82  Jacob Holwerda (PR 1.33.01)Dreischor1.35.13M35   13.294  4:31
83  Johan de JongTilburg1.35.16M45   13.287  4:31
84  Bart de Visser (PR 1.29.07)Serooskerke1.35.17M35   13.285  4:31
85  Ed KooijmanGameren1.35.24M45   13.269  4:31
86  Marjolein MenheereZaltbommel1.35.24V35   13.269  4:31
87  Marco VerhoeffAlblasserdam1.35.35M35   13.243  4:32
88  Kurt LuyckxLummen1.35.38M35   13.236  4:32
89  cornelis de schipperHouten1.35.39Mse   13.234  4:32
90  Thijs de VosAmsterdam1.35.52Mse   13.204  4:33
91  Frank HoogstratenYerseke1.35.56M35   13.195  4:33
92  Esther Verhaegen (PR)Sluis1.35.57Vse   13.193  4:33
93  Kees FrankenHalsteren1.36.07M55   13.170  4:33
94  Hans van drunenVeenendaal1.36.13M45   13.156  4:34
95  Thom PleysierKloetinge1.36.24Mse   13.131  4:34
96  Johan OosterhuisVlissingen1.36.35Mse   13.106  4:35
97  Martijn Bruinsmas-Gravenhage1.36.41M45   13.093  4:35
98  jan van BennekomHeinenoord1.36.54M55   13.063  4:36
99  Bram Verhage (PR 1.26.01)Aagtekerke1.37.04M55   13.041  4:36
100  Leon HoogeveenAlphen aan den Rijn1.37.20M35   13.005  4:37
101  Stan de VriezeKloetinge1.37.30Mse   12.983  4:37
102  Jochem JacobsHeerlen1.37.30M35   12.983  4:37
103  Paul StolwijkBoskoop1.37.31M45   12.981  4:37
104  Ariadne OomsRotterdam1.37.32Vse   12.979  4:37
105  Christoph JannisOverpelt1.37.46Mse   12.948  4:38
106  Ief ImbrechtsNeerpelt1.37.46Mse   12.948  4:38
107  Peter HoncoopRijen1.37.52M55   12.934  4:38
108  Robert-jan Provoost (PR 1.34.23)Domburg1.37.56M45   12.926  4:39
109  Annet van der Linde (PR 1.31.20)Nisse1.38.06V45   12.904  4:39
110  Cor Kloet (PR)Burgh-Haamstede1.38.10M65   12.895  4:39
111  Simon WilkinsWales1.38.11M35   12.893  4:39
112  Robert Carol (PR 1.27.05)Middelburg1.38.19M50   12.875  4:40
113  Vincent de leeuw (PR 1.36.29)Oost-Souburg1.38.27Mse   12.858  4:40
114  Saskia GiljamKapelle-Biezelinge1.38.31Vse   12.849  4:40
115  Leen HarkesBoskoop1.38.43M65   12.823  4:41
116  Maurice Steketee (PR 1.36.11)Middelburg1.38.50M35   12.808  4:41
117  Arjan Beije (PR 1.13.48)Burgh-Haamstede1.38.51M45   12.806  4:41
118  Werner den Exter (PR 1.37.45)Vlissingen1.38.52M45   12.804  4:41
119  Neil McBrideColijnsplaat1.38.54Mse   12.799  4:41
120  Willem SleddensEindhoven1.39.39M35   12.703  4:43
121  Arthur van Aartsen (PR 1.32.57)Middelburg1.40.01M40   12.656  4:44
122  Iwan DamenSteenbergen1.40.08M45   12.642  4:45
123  Christian le SageDongen1.40.10Mse   12.637  4:45
124  Anneke StarrenburgHonselersdijk1.40.25V55   12.606  4:46
125  Valesca Lefeber (PR 1.40.28)Middelburg1.40.51Vse   12.552  4:47
126  Raoul van den Hoven (PR)Middelburg1.40.59Mse   12.535  4:47
127  Ton van Os (PR 1.26.51)Poortvliet1.41.07M50   12.519  4:48
128  Richard PisoWilhelminadorp1.41.09M45   12.515  4:48
129  Henk-Jan OostendorpHengelo1.41.19M35   12.494  4:48
130  Jan van GentOud-Beijerland1.41.27M55   12.478  4:49
131  Henk Lous (PR 1.28.33)Vlissingen1.41.29M55   12.473  4:49
132  Stefan Van der Voorn (PR 1.39.18)Zierikzee1.41.33M35   12.465  4:49
133  Angélique Jansen (PR)Middelburg1.41.36V45   12.459  4:49
134  Arinka BongertmanRoosendaal1.41.38V45   12.455  4:49
135  Peter de WaalAmsterdam1.41.43Mse   12.445  4:49
136  Eelke de Jong (PR)Middelburg1.41.44M35   12.443  4:49
137  Dieter BreukersBocholt1.41.47Mse   12.437  4:49
138  Bas Daalmans (PR)Goes1.41.57M35   12.416  4:50
139  Ronald Wagenaar (debuut)Schore1.42.08M45   12.394  4:50
140  Luk JacxsensVarsenare1.42.16M55   12.378  4:51
141  Peter van den Berg (PR 1.41.05)Hulst1.42.17M45   12.376  4:51
142  Koen de Vries (PR 1.36.56)Vlissingen1.42.20M60   12.370  4:51
143  Kees van der Heijden (PR 1.40.37)Vlissingen1.42.30M55   12.350  4:52
144  Sander van der AarsenOudenbosch1.42.38M35   12.334  4:52
145  Jan-Maarten van den OeverAmsterdam1.42.40M35   12.330  4:52
146  Marc de Groote (PR)Middelburg1.42.46M45   12.318  4:52
147  Anton van AmerongenLeidschendam1.42.53M45   12.304  4:53
148  Cees KoomanSteenbergen1.43.05M65   12.280  4:53
149  Renske Verbrugge (PR 1.40.45)Goes1.43.16V45   12.258  4:54
150  Peter Koopman (PR 1.42.50)Krabbendijke1.43.21M45   12.248  4:54
151  Dirk Jan LukasseRoosendaal1.43.32M35   12.226  4:54
152  Jan HeshofSteenbergen1.43.44M45   12.203  4:55
153  Stefan de Weerdts-Heer Arendskerke1.43.47Mse   12.197  4:55
154  Yann Sinke (PR 1.24.28)Goes1.43.47Mse   12.197  4:55
155  Robert SinkeMiddelburg1.43.48M45   12.195  4:55
156  Kees VoogtBergschenhoek1.43.48M55   12.195  4:55
157  Hugo VrolijkWoubrugge1.43.51M55   12.189  4:55
158  Pieter-Jan de Baar (PR 1.39.24)Wolphaartsdijk1.43.53M40   12.185  4:55
159  Mark Giljam (PR)Bruinisse1.44.08M35   12.156  4:56
160  Rinus Paardekooper (PR 1.38.52)Goes1.44.14M55   12.144  4:56
161  Johan LooijHerkingen1.44.20M35   12.133  4:57
162  Ingrid KoeneMiddelburg1.44.36V55   12.102  4:57
163  Joep MattheeRotterdam1.44.49Mse   12.077  4:58
164  Co de Feijter (PR 1.34.34)Zierikzee1.45.06M55   12.044  4:59
165  Jan OuwendijkMaassluis1.45.25M55   12.008  5:00
166  Martin den HamerVlaardingen1.45.26M35   12.006  5:00
167  Peter Van den Heuvel (PR)Zierikzee1.45.29M35   12.000  5:00
168  Pieter den Hollander (PR)Serooskerke1.45.59M45   11.944  5:01
169  Wim Dingemanse (PR 1.36.54)Grijpskerke1.46.04M55   11.934  5:02
170  Joke Immerzeels-Gravenzande1.46.20V55   11.905  5:02
171  Frank NijholtSimpelveld1.46.26M45   11.893  5:03
172  Thijs BorsboomMiddelburg1.46.27M35   11.891  5:03
173  William de Jonge (PR 1.37.45)Nieuwdorp1.46.40M45   11.867  5:03
174  Gerard de Nooijer (PR)Oost-Souburg1.46.43M45   11.862  5:03
175  Ilse Verwijs (PR)Zonnemaire1.46.48V35   11.853  5:04
176  Wim Willems1.46.50M45   11.849  5:04
177  Jos Boot (PR 1.34.55)Zoutelande1.46.54M55   11.841  5:04
178  Maaike HofmanRijen1.47.08V35   11.816  5:05
179  Dimmy Ivens (PR 1.40.06)Schoondijke1.47.09Mse   11.814  5:05
180  Stijn WillemsHombeek1.47.17M35   11.799  5:05
181  René Goetheer (PR 1.40.08)Wolphaartsdijk1.47.20M50   11.794  5:05
182  Birgit van Bockxmeer (PR)Zonnemaire1.47.24V40   11.786  5:05
183  GertJan Bakker (PR 1.39.10)Goes1.47.28M65   11.779  5:06
184  Mariska de Kroo (PR 1.43.52)Nieuw- en Sint Joosland1.47.43V35   11.752  5:06
185  Martijn Ruissen (PR)Wolphaartsdijk1.47.51Mse   11.737  5:07
186  jan PuntMonnickendam1.47.53M45   11.734  5:07
187  Rob SchnitzlerZierikzee1.48.10Mse   11.703  5:08
188  Marco Olivier (PR 1.45.22)Vlissingen1.48.16M45   11.692  5:08
189  Lars HarteminkRhoon1.48.19Mse   11.687  5:08
190  Mark Bouterse (PR 1.44.22)Kapelle-Biezelinge1.48.21Mse   11.683  5:08
191  Augüsta Van HoogdalemVlaardingen1.48.43V35   11.644  5:09
192  Joop LusthofLeeuwarden1.48.45M55   11.640  5:09
193  Adri Koole (PR 1.31.25)Serooskerke1.49.01M65   11.612  5:10
194  Simone AverySchiedam1.49.11V35   11.594  5:11
195  Erik de WildeDendermonde1.49.18M55   11.581  5:11
196  Marijn Traas (PR)Heinkenszand1.49.22M35   11.574  5:11
197  Alex ElbersZuid-Beijerland1.49.33M45   11.555  5:12
198  Robin SchuringBerkel en Rodenrijs1.49.39M35   11.544  5:12
199  Carli van der BurgHengelo Gld1.49.43M55   11.537  5:12
200  Hans Gijzel (PR 1.43.27)s-Heer Arendskerke1.49.54Mse   11.518  5:13
201  Hans SuilenSommelsdijk1.50.00M45   11.508  5:13
202  Stefan Uitterhoeve (PR)Goes1.50.03Mse   11.502  5:13
203  Frans Van ZijderveldZuid-Beijerland1.50.16M45   11.480  5:14
204  Hans van KrimpenRotterdam1.50.27M45   11.461  5:14
205  Joeri VerbistBeveren1.50.45M35   11.430  5:15
206  Henry van Klinken (PR)Nieuwerkerk1.50.46M35   11.428  5:15
207  Frank UijlHaarlem1.50.48M55   11.425  5:15
208  Alexander WoltingDordrecht1.50.51M35   11.419  5:15
209  Steven van de VeireRotterdam1.51.05M35   11.395  5:16
210  Jolanda AmmerlaanMaasland1.51.27V55   11.358  5:17
211  Bert de Vos (PR)Zierikzee1.51.29M55   11.355  5:17
212  John Guequierre (PR 1.17.01)Middelburg1.51.36M65   11.343  5:17
213  Arjan van der ZaanHoogvliet1.51.37M45   11.341  5:17
214  Merijn Knulst (debuut)Middelburg1.51.40M35   11.336  5:18
215  Edwin de Vlieger (PR 1.47.29)Scharendijke1.51.45M45   11.328  5:18
216  Jan van OostenGroot-Ammers1.52.05M55   11.294  5:19
217  Hans EekhofMijnsheerenland1.52.21M35   11.267  5:20
218  Marije Besuijen (PR 1.45.31)Middelburg1.52.23V35   11.264  5:20
219  Arjan de LangMonster1.52.26M35   11.259  5:20
220  Jaap Flikweert (PR 1.39.05)Nieuwerkerk1.52.44M55   11.229  5:21
221  Rini VerwijsBruinisse1.53.02M45   11.199  5:21
222  Arie LittinkAarlanderveen1.53.06M65   11.192  5:22
223  Ed van VianenNieuwpoort1.53.17M55   11.174  5:22
224  S BravenboerHendrik-Ido-Ambacht1.53.27Mse   11.158  5:23
225  Rian Flikweert (PR 1.40.41)Middelburg1.53.33V55   11.148  5:23
226  Arno BoumanWaardhuizen1.53.44M45   11.130  5:23
227  Rick CroesenBreda1.53.53Mse   11.115  5:24
228  Friederike Slupina-BeckWuppertal1.53.56V45   11.110  5:24
229  Wendy beekesNieuwegein1.53.58Vse   11.107  5:24
230  Fred VijfvinkelReeuwijk1.54.02M45   11.101  5:24
231  Angela Goedman (PR)Zoutelande1.54.08V40   11.091  5:25
232  Gert-Jan Ludikhuize (PR 1.50.20)Middelburg1.54.10M45   11.088  5:25
233  Jeanet Verhaagen (PR 1.54.04)Goes1.54.11V45   11.086  5:25
234  Andre Van vliet (PR)Dreischor1.54.12M35   11.085  5:25
235  Remi Mesu (PR)Middelburg1.54.18Mse   11.075  5:25
236  Steven de CocqZuidland1.54.20M45   11.072  5:25
237  Ciska Dijkers (PR)Zoutelande1.54.28V45   11.059  5:26
238  Thomas Stuurwold (PR)Zoutelande1.54.31M35   11.054  5:26
239  Cindy den Hollander (PR 1.46.42)Oost-Souburg1.54.42M35   11.036  5:26
240  Patrick Pieters (PR 1.51.13)Terneuzen1.54.57M45   11.012  5:27
241  Imo Jongepier (PR 1.49.50)Nieuw- en Sint Joosland1.54.58M65   11.011  5:27
242  Joost KraanOudewater1.55.04M35   11.001  5:27
243  Jan-Peter WisseGoes1.55.14Mse   10.985  5:28
244  Jan Kaan (PR 1.47.57)Rilland1.55.18M55   10.979  5:28
245  Ron van der JagtRotterdam1.55.38M45   10.947  5:29
246  Ane van de VeldeNoordgouwe1.55.42M55   10.941  5:29
247  Eva van Hoek (PR 1.55.00)Middelburg1.55.51V35   10.927  5:29
248  Jose van DorstWouwse Plantage1.55.53V55   10.923  5:30
249  Mark KakesNisse1.55.59M45   10.914  5:30
250  Johnny Dooms (PR 1.42.17)Terneuzen1.56.16M65   10.887  5:31
251  Patrick JurgensHendrik-Ido-Ambacht1.56.28M35   10.869  5:31
252  Henk RosendalWouwse Plantage1.56.32M55   10.863  5:31
253  Sofie van den BosscheSint-Lievens-Houtem1.56.44V35   10.844  5:32
254  Stijn VermeerschDenderleeuw1.56.44M35   10.844  5:32
255  Annemieke LallemanVlaardingen1.56.58V45   10.822  5:33
256  Jonna v/d Berge-BakkerBarendrecht1.57.08Vse   10.807  5:33
257  Marloes Saaman (PR 1.52.30)Zoutelande1.57.10V35   10.804  5:33
258  Daniël Rouw (PR)Middelburg1.57.17M35   10.793  5:34
259  Jan DeschagtRuiselede1.57.22M35   10.785  5:34
260  Joke de Koster (PR 1.52.14)Colijnsplaat1.57.28V60   10.776  5:34
261  Dietmar BeckWuppertal1.57.35M55   10.766  5:34
262  Jörgen PeerOost-Souburg1.57.38M55   10.761  5:35
263  Petra WieringaLeeuwarden1.57.40V45   10.758  5:35
264  Leo Jacobss-Hertogenbosch1.57.42M55   10.755  5:35
265  Arwin Schot -1.57.46M45   10.749  5:35
266  Leen DomLier1.58.03V35   10.723  5:36
267  Miriam van EwijkWolphaartsdijk1.58.11V35   10.711  5:36
268  Arie BunnikRijnsaterwoude1.58.22M65   10.694  5:37
269  Inge DijkmanWijk bij Duurstede1.58.23V55   10.693  5:37
270  Tjibbe de VriesKampen1.58.26M55   10.688  5:37
271  Gertjan van BroekhovenBergen op zoom1.58.32M45   10.679  5:37
272  Giovanni BoghaertAalter1.58.53M35   10.648  5:38
273  Marjan Ririhena (PR 1.50.51)Middelburg1.58.56V35   10.643  5:38
274  Jaap BrekelmansOosterland1.58.56M45   10.643  5:38
275  Lianne Wijsman (PR 1.56.15)Zierikzee1.59.06V50   10.628  5:39
276  Wendy Wijnstra-SlabbekoornKapelle-Biezelinge1.59.21V35   10.606  5:39
277  Iman RijnbergSint-Annaland1.59.35M35   10.586  5:40
278  Andre Kramer (PR)Yerseke1.59.50M45   10.563  5:41
279  Pierre HooimeijerHendrik-Ido-Ambacht1.59.59M55   10.550  5:41
280  Hans Minnaard (PR 1.39.20)Yerseke2.00.03M55   10.544  5:41
281  Niels KoddeSint-Annaland2.00.13M35   10.530  5:42
282  Harm BoerKloetinge2.00.14M35   10.528  5:42
283  Maurice vd HeuvelLeidschendam2.00.17M45   10.524  5:42
284  Rob Bourgonje (PR 1.54.29)Driewegen2.00.34M55   10.499  5:43
285  Petra Verhulst (PR 1.46.30)Westkapelle2.00.39V45   10.492  5:43
286  Christian Jobse (debuut)Middelburg2.00.43M35   10.486  5:43
287  Twan Emonts-SchumerZoetermeer2.00.53M45   10.472  5:44
288  rosette verkaart (PR 1.58.13)vlissingen2.00.54V40   10.470  5:44
289  Dirk Hooijer (PR)Wemeldinge2.01.11M55   10.446  5:45
290  Paul HofmanBleiswijk2.01.22M55   10.430  5:45
291  Amber MiddelhoekDelft2.01.34Vse   10.413  5:46
292  Daniëlle SchumerZoetermeer2.01.35V45   10.411  5:46
293  Alwin van AlphenSpijkenisse2.01.41Mse   10.403  5:46
294  Esther van Sluijs-koleKloetinge2.01.45V35   10.397  5:46
295  Steven Dees (debuut)Wissenkerke2.02.00M45   10.376  5:47
296  Arthur Stijns (PR 1.54.07)Oudelande2.02.10M70   10.362  5:47
297  Dolf Elst (debuut)Middelburg2.02.12M35   10.359  5:48
298  Majet SpoelderAmersfoort2.02.29V45   10.335  5:48
299  Gina heuserRidderkerk2.02.38V55   10.322  5:49
300  Arnold VoskampMonster2.02.44M45   10.314  5:49
301  Stijn BeckNieuwkerken-Waas2.03.01M35   10.290  5:50
302  Willem BelRotterdam2.03.06M35   10.283  5:50
303  Yvonne Joziasse (PR 1.48.12)Middelburg2.03.48Vse   10.225  5:52
304  Rob Roskam (PR 1.43.41)Zoutelande2.03.48M35   10.225  5:52
305  Ad Moerland (PR 1.46.24)Sint-Maartensdijk2.03.56M35   10.214  5:52
306  Floor GroeneveldZwijndrecht2.04.06M45   10.200  5:53
307  Manon DirksenApeldoorn2.04.18Vse   10.184  5:54
308  Pascal PriemUitgeest2.04.18M35   10.184  5:54
309  Ruben DammersCapelle aan den IJssel2.04.38M35   10.157  5:54
310  Gert Van den AbbeeleZele2.04.59M45   10.128  5:55
311  Jakobus Meulenberg (PR 1.55.09)Oudelande2.05.14M45   10.108  5:56
312  Evert DriessenZeist2.05.51Mse   10.058  5:58
313  Lesley PengelAmsterdam2.05.59M65   10.048  5:58
314  Jasper LuikenKloetinge2.06.29M35   10.008  6:00
315  Remy BouwensKrimpen aan den IJssel2.06.33M35   10.003  6:00
316  Caroline Den HartogKrimpen aan den IJssel2.06.34V45   10.001  6:00
317  Peter van den BergHellevoetsluis2.06.36M55   9.999  6:00
318  Laura Schreutelkamp (PR)Zierikzee2.07.23Vse   9.937  6:02
319  Sandra vd Valk (PR 2.01.43)Krabbendijke2.07.27V35   9.932  6:02
320  Marcelle de jongHendrik-Ido-Ambacht2.07.39V35   9.917  6:03
321  Sandra JevenoisLot2.08.04Vse   9.884  6:04
322  Edwin Blok (PR 1.55.12)Middelburg2.08.36M35   9.843  6:06
323  Wouter van den Dries (debuut)Heinkenszand2.08.58M35   9.815  6:07
324  Rianne AmmerlaanNaaldwijk2.09.35V55   9.769  6:09
325  Sankar AnandEindhoven2.09.53M35   9.746  6:09
326  Talat van Nispens-Gravenhage2.09.56Vse   9.742  6:10
327  Adrie van BavelOud Gastel2.11.06M55   9.656  6:13
328  Hendrik-Jan MeulenaarBurgum2.11.47M45   9.606  6:15
329  Tamara MakutskySpijkenisse2.12.51Vse   9.528  6:18
330  Joanne HofmanBleiswijk2.12.54V55   9.525  6:18
331  Annette SchapersVlaardingen2.12.57V45   9.521  6:18
332  Frank AnthonisseHellevoetsluis2.13.43M55   9.467  6:20
333  Monika KucukkiperHellevoetsluis2.13.43V45   9.467  6:20
334  Anja HoogesteijnDe Rijp2.15.05V45   9.371  6:24
335  Sebastian Nijssen (PR 1.37.16)Middelburg2.16.07M40   9.300  6:27
336  annemieke reuvecampNieuwkoop2.16.48V55   9.253  6:29
337  Adriaan GringhuisVlaardingen2.16.50M45   9.251  6:29
338  Joost Sanderses-Heer Hendrikskinderen2.16.55M35   9.245  6:29
339  Annemarie BroersEindhoven2.17.29Vse   9.207  6:31
340  NIco BroersWaalre2.17.31M55   9.205  6:31
341  Ansfried SnijdersRotterdam2.17.37M45   9.198  6:31
342  Lenie de VisserSchiedam2.19.24V55   9.081  6:36
343  Gerard RadstaatMeerkerk2.22.23M55   8.890  6:45
344  Theo MattieLeimuiden2.22.29M65   8.884  6:45
345  Gonnie RoumenS-Graveland2.22.46V45   8.867  6:46
346  Robert Jan KuijtValkenburg2.26.30Mse   8.641  6:57
347  André van den OeverKatwijk2.26.32Mse   8.639  6:57
348  Tamara Schöningh (PR 2.21.46)Middelburg2.27.05V35   8.606  6:58
349  Ana Oliveira dos Santos UijlHaarlem2.27.37V45   8.575  7:00
350  Wolfgang Schäfer (PR)Kloetinge2.28.37M60   8.518  7:03
351  Cecile VandermeulenKalmthout2.33.40V55   8.238  7:17
352  Lourdes FerreiraVlissingen2.36.02Vse   8.113  7:24
Mannen: 273 (77.56%) => M35=79 - M40=6 - M45=71 - M50=8 - M55=47 - M60=2 - M65=12 - M70=1 - Mse=47
Vrouwen: 79 (22.44%) => V35=23 - V40=3 - V45=21 - V50=1 - V55=13 - V60=1 - Vse=17

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Erwin Harmes1:13:02Floris Willeboordse1:15:54Ricardo Sint Nicolaas1:17:04Monique Verschuure1:23:42352
2017Erwin Harmes1:11:31Tim van den Broeke1:15:10Eric Wolfert1:16:26Sabine van de Reijt1:23:42392
2016Tim Pleijte1:11:57Martijn de Kok1:13:31Paul Visser1:15:38Amy Van den Broek1:28:06366
2015Erwin Harmes1:11:18Remy Vasseur1:14:37Adriaan van Keulen1:19:29Monique Verschuure1:30:36192
2014Martijn de Kok1:13:43Dennis Postma1:19:06Remy Vasseur1:20:44Anjolie Engels1:23:37188
2013Tim Pleijte1:12:44Ronnie Overgaauw1:13:10Adriaan van Keulen1:18:22Anjolie Engels1:26:34293
2012Martijn de Kok1:15:21Michel Schrier1:16:45Tjitte van den Buys1:17:09Claudia van Rijn1:20:19223
2011Martijn de Kok1:15:53Huub van Noorden1:16:35Alwin Vermeulen1:16:48Anjolie Engels1:26:25303
2010Pascal van Troost1:12:13Arjan Beije1:16:26Remy Vasseur1:19:51Martine Lust1:33:21233
2009Alwin Vermeulen1:16:14Perry Vermeulen1:16:42Theo Stelling1:16:46Marlies Kort1:23:03255
2008Wim Padmos1:19:17Tim Pleijte1:19:53Arjan Beije1:21:21Ingrid IJsebaert1:34:14292
2007Wim Padmos1:12:07Sepp. Thomas1:14:30Niels Koole1:15:57Leonie Ton1:32:14349
2006Ralf Preibisch1:13:29Niels Koole1:16:10Miquel van Tongeren1:17:14Daniella van Dulst1:32:33268
2005Arjan Beije1:14:36Alwin Vermeulen1:15:59Sepp Vermeulen1:17:41Willemien de Nooijer1:40:40202
2004Arjan Beije1:14:59Sepp Vermeulen1:18:25Philip Vermoens1:19:35Francien Mooijekind1:40:08191
2003Arjan Beije1:15:41Erik Goossen1:18:47Rachid Guigui1:18:58Marlies Kort1:23:57200
2002Alwin Vermeulen1:12:43Niels Koole1:14:07Erik Goossen1:15:15Marlies Kort1:20:14145
2001Arjan Beije1:21:22Sepp Vermeulen1:22:50Wim Vos1:23:47Marlies Kort1:24:3075
2000Alwin Vermeulen1:13:38Jan Willem Schaar1:15:41Patrick Snijders1:17:44Marlies Kort1:25:4729
1999Niels Koole1:11:56Miquel van Tongeren1:14:03John Matthijsse1:15:09Marlies Kort1:29:16152
1998Niels Koole1:12:45Jack Govers1:13:16Alwin Vermeulen1:13:23Ellie Westerweele1:36:4843
1997Niels Koole1:13:56Pieter Heggen1:14:30Alwin Vermeulen1:14:57Esther Schilt1:26:4544
1996Kees van Helmond1:16:00Han van de Weck1:16:28Wim Besuijen1:17:21Esther Schilt1:24:2957
1995Miquel van Tongeren1:15:33Hans van de Weck1:15:43Peter de Jongh1:16:17Carlien Harms1:31:5330
1994Jan de Wilde1:14:56Han van der Weck1:15:38Ron Jongeneel1:16:45Tony Versavel1:35:4959
1993René Evers1:13:31Jan Hoek1:13:38Jan de Wilde1:14:04Nellie van Horssen1:34:3263
1992Peter Jansen1:13:06Jan Hoek1:14:11Leo de Leeuw1:15:15Nellie van Horssen1:34:1661
1991Peter Jansen1:13:06Kees van Koeveringe1:14:57Ton van 't Veer1:15:53Nellie van Horssen1:33:3140
1990Rian van den Broeke1:12:26Jan de Wilde1:14:25Kees van Koeveringe1:15:50Lia Gonzalez1:29:3854
1989Peter Louwerse1:15:44Han van der Weck1:17:23Pieter van Horssen1:18:00Ellie Westerweele1:32:4350
1988Erwin Nederlof1:12:07Jan van Laarhoven1:14:43Johan de Vlieger1:15:29Ankie Rommens1:33:4337
1987Simon Blom1:17:18Robert Boer1:17:58Jaap Oele1:18:42Andere afstand3


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.792 seconden nodig om deze lijst met 399 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
19-08-2017 31e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport0
20-08-2016 30e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport1321
29-08-2015 29e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport1674
30-08-2014 28e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport2815
24-08-2013 27e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport3326
25-08-2012 26e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport3883
27-08-2011 25e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport6099
28-08-2010 24e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport5381
12-09-2009 23e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport4318
30-08-2008 22e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport3020
25-08-2007 21e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport5072
26-08-2006 20e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport2989
27-08-2005 19e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport3336
28-08-2004 18e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport2819
30-08-2003 17e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport2740
31-08-2002 16e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport2538
25-08-2001 15e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport1849
26-08-2000 14e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport238
28-08-1999 13e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport2722
29-08-1998 12e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport248
30-08-1997 11e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport224
31-08-1996 10e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport248
26-08-1995 9e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport226
27-08-1994 8e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport306
28-08-1993 7e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport310
29-08-1992 6e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport254
31-08-1991 Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport274
25-08-1990 4e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport346
26-08-1989 3e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport335
27-08-1988 2e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport367
29-08-1987 1e Halve MarathonWestenschouwenDelta Sport216

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Het Zwarte Gat Na De Marathon...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)47.07  M35
halve Rinus van de Woestijne (PR 1.28.50)1.40.19  M35
halve Marije Besuijen (PR 1.45.31)1.56.12  V40
marath Crum van der Linden (PR 2.56.12)3.16.57  Mse
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.44.08  V50
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Berenloop Beernem (5)
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: Münster marathon (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018