maandag 15 juli 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 23-07: 4e Zomerloop Groede
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede
za 27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen
za 03-08: Memorial Rasschaert Ninove
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
vr 09-08: Track Meeting Utrecht
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk
za 17-08: Sabbinge Loop Oud-Sabbinge
za 17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
Recente uitslagen meer uitslagen
za 13-07: Ronde van Sint Kruis
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande (200)
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke (80)
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg (105)
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle (56)
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg (144)
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg (381)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
51e Mosselloop
Westenschouwen, zaterdag 10 november 2018 - Organisatie: Delta Sport
8.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Aggrey AgabaBergen op Zoom28.25Mse   17.947  3:214.99
2  Tim PleijteDynamica29.01Mse   17.576  3:254.88
3  Erwin HarmesGonzález Running29.30M35   17.288  3:284.80
4  Aimane BenchellalPAC30.12Mse   16.887  3:334.69
5  Mojalefa KloproggeU-Track30.14Mse   16.869  3:334.69
6  Job de FeijterRKHAV30.19Mse   16.822  3:344.67
7  Niek den ExterScheldesport30.35Mse   16.676  3:364.63
8  Jort BenzEnergie30.48Mse   16.558  3:374.60
9  Yunis StitanDelta Sport31.04Mse   16.416  3:394.56
10  Patrick de VosAV '5631.10Mse   16.364  3:404.55
11  Martijn de KokHeinkenszand31.11M35   16.355  3:404.54
12  Ykalo FsahaOost-Souburg31.42Mse   16.088  3:444.47
13  Michel van der KleinRotterdam32.01M35   15.929  3:464.42
14  Bereket PetersenGoes32.19Mse   15.781  3:484.38
15  Sander PostScheldesport32.22M35   15.757  3:484.38
16  Eric WolfertSommelsdijk32.24Mse   15.741  3:494.37
17  Diane van EsPAC33.11Vse   15.369  3:544.27
18  Peter PollemansOude Tonge33.27Mse   15.247  3:564.24
19  Luuk BalkenendeDelft33.30Mse   15.224  3:564.23
20  Hans BerendsenHeenvliet33.51M45   15.066  3:594.19
21  Michael RaaijmakersDordrecht33.55M35   15.037  3:594.18
22  Peter BalkenendeAV '5633.59M50   15.007  4:004.17
23  Marien van der NietPAC34.02Mse   14.985  4:004.16
24  Henri HavingaAV '4034.34M55   14.754  4:044.10
25  Steef RosmolenSpirit34.40Mse   14.712  4:054.09
26  Laurey van den BergeFlakkee34.56Vse   14.599  4:074.06
27  Sjors VisserTHOR35.22Mse   14.420  4:104.01
28  Robbert MeeuwseKwadendamme35.24Mse   14.407  4:104.00
29  Jon KeggeGoedereede35.28Mse   14.380  4:103.99
30  Andre MelissantFlakkee35.31M45   14.359  4:113.99
31  Johan KarelseAV '5635.52M45   14.219  4:133.95
32  Tom FobbePAC35.54Mse   14.206  4:133.95
33  Mario PoldervaartZuidland36.04Mse   14.140  4:153.93
34  Bart VisserSerooskerke36.08M35   14.114  4:153.92
35  Henrik WesterweeleVlissingen36.10M35   14.101  4:153.92
36  Freek GoedhartDirksland36.12Mse   14.088  4:163.91
37  Joop HelbersHellevoetsluis36.17M35   14.056  4:163.90
38  Cees DijkmanBurgh-Haamstede36.23M45   14.017  4:173.89
39  Sebastiaan HeikoopDelta Sport36.25M45   14.005  4:173.89
40  Berry SimonseAV '5636.27M45   13.992  4:173.89
41  Mark de MunterPAC36.38Mse   13.922  4:193.87
42  Monica SanderseDynamica36.44V35   13.884  4:193.86
43  Marius BesuijenAV '5636.47M55   13.865  4:203.85
44  Jacob HolwerdaDreischor36.49M35   13.852  4:203.85
45  Wolter VosMiddelburg36.51M45   13.840  4:203.84
46  Henk KerkhofVN36.53M45   13.827  4:203.84
47  Bas GrootheddeDelta Sport36.59M45   13.790  4:213.83
48  Arnoud RijkHoedekenskerke37.02Mse   13.771  4:213.83
49  Mattheo MoerlandDelta Sport37.05Mse   13.753  4:223.82
50  Rinus van de WoestijneDynamica37.12M35   13.710  4:233.81
51  Ronald GeertseSerooskerke37.21M35   13.655  4:243.79
52  Maurice JacobseZoutelande37.26Mse   13.624  4:243.78
53  John BoutWillemstad37.31Mse   13.594  4:253.78
54  Rahul RavesteijnRotterdam37.35M45   13.570  4:253.77
55  Steef BerrevoetsDelta Sport37.45M45   13.510  4:263.75
56  Martin PruijsersMiddelburg37.47M45   13.498  4:273.75
57  Gijsbert Elstgeests-Heerenhoek37.54M45   13.456  4:283.74
58  Robin JongeneelMiddelburg37.58Mse   13.433  4:283.73
59  Ludolf ReijntjesDelta Sport38.02M50   13.409  4:283.72
60  Piet van MourikDelta Sport38.05M55   13.392  4:293.72
61  Ron HuizerSpijkenisse38.07M55   13.380  4:293.72
62  Rob SchaapVlissingen38.10M60   13.362  4:293.71
63  Mark van EijkenFlakkee38.17M35   13.322  4:303.70
64  Sjaak BrouwerDynamica38.32M50   13.235  4:323.68
65  Niels van TuilAV '5638.37Mse   13.207  4:333.67
66  Bas de NooijerBiggekerke38.40Mse   13.190  4:333.66
67  Robert VerwijsDelta Sport38.42M40   13.178  4:333.66
68  Bastian MathijssenZonnemaire38.43M45   13.173  4:333.66
69  Leon van der SterKlaaswaal38.45M35   13.161  4:343.66
70  Ron van der GraafCapelle a/d IJssel38.59M35   13.083  4:353.63
71  Patrick van IerselGoes39.01M50   13.071  4:353.63
72  Sander PetersHellevoetsluis39.03M35   13.060  4:363.63
73  François van de BroeckeWielingen39.13M45   13.005  4:373.61
74  Anouk van GilsSpado39.23Vse   12.950  4:383.60
75  Dick SaarloosKapelle-Biezelinge39.27M45   12.928  4:383.59
76  Jan GuiljamAart Stigter39.38M55   12.868  4:403.57
77  Rien van VossenOlympia39.47M55   12.819  4:413.56
78  Petra SlootsBrielle39.53V45   12.787  4:423.55
79  Ruud de VetteOuddorp40.07M55   12.713  4:433.53
80  Danmar DeesGoes40.13M45   12.681  4:443.52
81  Michael KerkhofPAC40.15Mse   12.671  4:443.52
82  Jochem BargemanMiddelburg40.18M40   12.655  4:443.52
83  Kevin VeerhoekRenesse40.21Mse   12.639  4:453.51
84  Chris TundersBurgh-Haamstede40.30M45   12.593  4:463.50
85  Cor KloetDelta Sport40.33M65   12.577  4:463.49
86  Paola van GilstAV '5640.37V45   12.556  4:473.49
87  Christel RavesteijnPAC40.40V45   12.541  4:473.48
88  Jeroen van der PerkPallas '9340.41M35   12.536  4:473.48
89  Léon JacobseZoutelande40.45M35   12.515  4:483.48
90  Maurice SteketeeMiddelburg41.02M35   12.429  4:503.45
91  Harry BootZierikzee41.10M35   12.389  4:513.44
92  Jan HeshofSteenbergen41.15M45   12.364  4:513.43
93  Durby MeijboomVlissingen41.20V35   12.339  4:523.43
94  Monique RaaijmakersDordrecht41.29V35   12.294  4:533.42
95  Hilly PanjerApeldoorn41.46V45   12.211  4:553.39
96  Co de FeijterDelta Sport41.55M55   12.167  4:563.38
97  Aart SimmelinkKerkwerve41.57M35   12.157  4:563.38
98  Leo van LeeuwenAV '4041.59M65   12.148  4:563.37
99  Petra BruijsHoogerheide42.02V45   12.133  4:573.37
100  Arthur van AartsenDynamica42.05M40   12.119  4:573.37
101  Arie van DijkFlakkee42.08M65   12.104  4:573.36
102  Pieter de MunnikBurgh-Haamstede42.14M35   12.076  4:583.35
103  Jonnathan DuinkerkeKapelle-Biezelinge42.19Mse   12.052  4:593.35
104  Martin KempeDelta Sport42.22M40   12.038  4:593.34
105  Ad StraubAV '4042.37M45   11.967  5:013.32
106  Peter NoordijkeGoes42.40M55   11.953  5:013.32
107  Kees van Den BerkRoosendaal42.42M45   11.944  5:013.32
108  Eva van DammeGoedereede42.53Vse   11.893  5:033.30
109  Gert ZweedijkZierikzee42.56M45   11.879  5:033.30
110  Nick PaulusseOost-Souburg42.58M45   11.870  5:033.30
111  Marijn TraasHeinkenszand43.01M35   11.856  5:043.29
112  Adri KooleDynamica43.06M65   11.833  5:043.29
113  Ronnie KrockéOost-Souburg43.19M60   11.774  5:063.27
114  René GoetheerWolphaartsdijk43.28M50   11.733  5:073.26
115  Mark GiljamBruinisse43.39M35   11.684  5:083.25
116  Eric van RemortelGoes43.51M60   11.631  5:103.23
117  Henry van KlinkenDelta Sport43.57M35   11.604  5:103.22
118  Gerrit SpaansGoes44.14M65   11.530  5:123.20
119  Corne Den OtterNieuwerkerk44.26M35   11.478  5:143.19
120  Hans TramperAV '5644.33M45   11.448  5:143.18
121  Rob JongeneelMiddelburg44.37M45   11.431  5:153.18
122  Gertjan van de SluisZierikzee44.50M45   11.375  5:163.16
123  Jesse WernsingDelta Sport44.52Mse   11.367  5:173.16
124  Fred BastemeijerDelta Sport44.59M70   11.338  5:183.15
125  Chris KnapeRotterdam45.00M45   11.333  5:183.15
126  Jan van HassentFlakkee45.13M55   11.279  5:193.13
127  Rini VerwijsDelta Sport45.16M45   11.267  5:203.13
128  Ingrid KoeneAV '5645.18V55   11.258  5:203.13
129  Els GelokDynamica45.25V55   11.229  5:213.12
130  Wim de Jonges-Heer Abtskerke45.33M65   11.196  5:223.11
131  Martijn van der KloosterScharendijke45.37M35   11.180  5:223.11
132  Arjen BerrevoetsKerkwerve45.45M35   11.148  5:233.10
133  Jan IjzelenbergOosterland45.49M35   11.131  5:233.09
134  Martin GelukKattendijke45.55M35   11.107  5:243.09
135  Digna de BoerDelta Sport45.59V65   11.091  5:253.08
136  Wilbert KooleOostkapelle46.01M35   11.083  5:253.08
137  Elianne TouwOostkapelle46.03Vse   11.075  5:253.08
138  Kees Den HollandeDreischor46.13M45   11.035  5:263.07
139  Marc CouwenberghGouda46.14M55   11.031  5:263.06
140  Emma van MourikDelta Sport46.16Vse   11.023  5:273.06
141  Jan BostelaarDynamica46.20M65   11.007  5:273.06
142  Leo de RijkeVlissingen46.23M50   10.995  5:273.05
143  Piet BeijerDynamica46.29M65   10.972  5:283.05
144  Martin van der HeidenZonnemaire46.31M45   10.964  5:283.05
145  Harm BoerGoes46.33M35   10.956  5:293.04
146  Frits BurgerZierikzee46.37M55   10.940  5:293.04
147  Ron DellebekeDynamica46.45M55   10.909  5:303.03
148  Bart van de VeldeSint Philipsland46.53Mse   10.878  5:313.02
149  Leon de MunnikDelta Sport46.56M55   10.866  5:313.02
150  Stefan van Den DriesHeinkenszand47.03Mse   10.840  5:323.01
151  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland47.07M45   10.824  5:333.01
152  Jos PutVlissingen47.08M50   10.820  5:333.01
153  Leo Goedegebures-Heer Arendskerke47.23M55   10.763  5:342.99
154  JamesOuwerkerk47.34M45   10.722  5:362.98
155  Erwin van den BoschBurgh-Haamstede47.37M35   10.711  5:362.98
156  Gerard van WissenNieuw-Beijerland47.40M65   10.699  5:362.97
157  Jos TorremansVosselaar47.45M55   10.681  5:372.97
158  Richard de VlaamDelta Sport47.50M35   10.662  5:382.96
159  Ron van DomburgDriebruggen47.53M45   10.651  5:382.96
160  Arwin SchotZierikzee47.56M50   10.640  5:382.96
161  Rian FlikweertDynamica47.58V55   10.632  5:392.95
162  Krista VoorhamDelta Sport48.01V45   10.621  5:392.95
163  Caio de GraafBurgh-Haamstede48.03M45   10.614  5:392.95
164  Hans MinnaardYerseke48.09M55   10.592  5:402.94
165  Gerard KraaijenbrinkAbbenbroek48.11M45   10.585  5:402.94
166  Hans SchopeckSerooskerke48.13Mse   10.577  5:402.94
167  Douwe Vd EndeZierikzee48.14Mse   10.574  5:402.94
168  Ingrid de KokKapelle-Biezelinge48.16V55   10.566  5:412.94
169  Marjanne van de SluisDelta Sport48.18Vse   10.559  5:412.93
170  Paul MentenRetie48.29M55   10.519  5:422.92
171  Martin van Den BoschDelta Sport48.32M35   10.508  5:432.92
172  Adrie van BavelDelta Sport48.35M55   10.497  5:432.92
173  Jon van CaspelDynamica48.45M60   10.462  5:442.91
174  Jeanine van OverveldTHOR48.51V55   10.440  5:452.90
175  Nellie BlomBurgh-Haamstede48.55V60   10.426  5:452.90
176  Dave LouwsDynamica48.58M65   10.415  5:462.89
177  Lennard van GilstYerseke49.00Mse   10.408  5:462.89
178  Christl RozendaalKapelle-Biezelinge49.08V50   10.380  5:472.88
179  Marco SaarloosSint-Annaland49.11M35   10.369  5:472.88
180  Kobus BotmanDynamica49.26M65   10.317  5:492.87
181  Veronica VriendDynamica49.29V55   10.307  5:492.86
182  Ilonka de Vlaam-KlinkDelta Sport49.31V35   10.300  5:502.86
183  Jeannette PoldervaartSpark49.48V45   10.241  5:522.84
184  Ellie SpaansGoes49.56V60   10.214  5:522.84
185  Annemarie MalschaertFortius50.06V55   10.180  5:542.83
186  Belinda van der HoogtVoorne Atletiek50.09V45   10.169  5:542.82
187  Marjorie ZuidemaRhoon50.10V55   10.166  5:542.82
188  Arnold van den BergjethsDelft50.12Mse   10.159  5:542.82
189  Annelies van der PloegVoorne Atletiek50.14V35   10.153  5:552.82
190  Joop LasseurDelta Sport50.17M75   10.143  5:552.82
191  Sharon LandmanBurgh-Haamstede50.19V35   10.136  5:552.82
192  Arthur StijnsDynamica50.23M70   10.122  5:562.81
193  Pim CouwenberghZierikzee50.27V55   10.109  5:562.81
194  Esther V Sluijs- KoleKloetinge50.30V35   10.099  5:562.81
195  Javanne Vd VeerZierikzee50.32Vse   10.092  5:572.80
196  Bram V EenennaamNieuw- en Sint Joosland50.49M55   10.036  5:592.79
197  Ilonka HesselingDelft50.52V45   10.026  5:592.79
198  Sonja PoppeKamperland51.05V45   9.984  6:012.77
199  Bjorn BootZierikzee51.26Mse   9.916  6:032.75
200  Laura SchreutelkampDelta Sport51.31Vse   9.900  6:042.75
201  Corine BerrevoetsRenesse51.36V45   9.884  6:042.75
202  Pieter VerweijDordrecht51.57M65   9.817  6:072.73
203  Stacey KouwijzerTerneuzen52.05Vse   9.792  6:082.72
204  Ivonne KasselsVoorne Atletiek52.08V45   9.783  6:082.72
205  Jan GelukDelta Sport52.10M65   9.776  6:082.72
206  Arie 't HartBrielle52.13M55   9.767  6:092.71
207  Lena KleingeldVlissingen52.18V55   9.751  6:092.71
208  Corine PurperhartHoogvliet53.07V45   9.602  6:152.67
209  Rene KorstanjeRenesse53.28M45   9.539  6:172.65
210  Esther OldenburgerVoorne Atletiek53.56V45   9.456  6:212.63
211  Theo SimonsDynamica54.06M60   9.427  6:222.62
212  John GuequierreDynamica54.13M65   9.407  6:232.61
213  Petra van Den DoelDelta Sport54.52V50   9.295  6:272.58
214  Nico VriendDynamica55.06M55   9.256  6:292.57
215  Ron ZoeteweijVoorne Atletiek55.44M55   9.151  6:332.54
216  Tea TazelaarDynamica55.54V55   9.123  6:352.53
217  Laurette van HamBreda56.06V35   9.091  6:362.53
218  Marjan BoonGoes56.27V35   9.035  6:382.51
219  Panda Vd HolstRenesse57.00V45   8.947  6:422.49
220  Renata Vd PalmRenesse57.01V35   8.945  6:422.48
221  Marleen van SighemRenesse57.02V50   8.942  6:432.48
222  Leo FranckeOostkapelle57.12M55   8.916  6:442.48
223  Jaap KievitBurgh-Haamstede57.16M45   8.906  6:442.47
224  Evelien van der KooijVoorne Atletiek57.30V45   8.870  6:462.46
225  Jan van de VeldeDelta Sport57.43M35   8.836  6:472.45
226  Aad KattemolleDelta Sport58.02M55   8.788  6:502.44
227  Caroline CouwenberghRotterdam58.24V45   8.733  6:522.43
228  Sylvia DuinhouwerDelta Sport1.01.19V45   8.317  7:132.31
229  Cynthia JanseDelta Sport1.01.20V45   8.315  7:132.31
230  Sita HoogenboomVoorne Atletiek1.02.44V55   8.130  7:232.26
Mannen: 173 (75.22%) => M35=36 - M40=4 - M45=37 - M50=8 - M55=25 - M60=5 - M65=14 - M70=2 - M75=1 - Mse=41
Vrouwen: 57 (24.78%) => V35=10 - V45=19 - V50=3 - V55=12 - V60=2 - V65=1 - Vse=10
6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Friso LyppensDen Haag22.17Mse   16.156  3:434.49
2  Gjalt PanjerVeluwe22.21Mse   16.107  3:444.47
3  Jim RuterPAC23.02Mse   15.630  3:504.34
4  Marije HijmanPAC24.00Vse   15.000  4:004.17
5  David HoekAvantri24.17Mse   14.825  4:034.12
6  Jan Willem RietbergOost-Souburg25.37Mse   14.053  4:163.90
7  BertOostvoorne26.09Mse   13.767  4:223.82
8  Pascal van de VoordeMiddelburg27.07Mse   13.276  4:313.69
9  Silke BrakkeePAC27.41Vse   13.004  4:373.61
10  Femke PanjerAV '3427.56Vse   12.888  4:393.58
11  Lotte BakxTHOR28.10Vse   12.781  4:423.55
12  Klaas LeijndersUtrecht28.45Mse   12.522  4:483.48
13  Sanne van BeekPAC28.51Vse   12.478  4:493.47
14  Huub BeelenGoes29.03M55   12.392  4:513.44
15  Annick BeckersKasterlee29.31Vse   12.196  4:553.39
16  Kim de NooijerBrussel29.43Vse   12.114  4:573.37
17  Werner HelmichKapelle-Biezelinge29.48M45   12.081  4:583.36
18  Angela BuijckMiddelburg29.55Vse   12.033  4:593.34
19  Julia WisseAagtekerke30.17Vse   11.888  5:033.30
20  Floris HoogenboomBurgh-Haamstede30.27Mse   11.823  5:053.28
21  Roely PrengerDynamica31.40V35   11.368  5:173.16
22  Johan DekkerMiddelburg32.21M60   11.128  5:243.09
23  Laura van NijnattenBiggekerke33.04Vse   10.887  5:313.02
24  Joost Sanderses-Heer Hendrikskinderen33.06Mse   10.876  5:313.02
25  Sanne StitanDelta Sport33.08Vse   10.865  5:313.02
26  Rozemarijn KievitBurgh-Haamstede34.18Vse   10.496  5:432.92
27  Acronius KramerGoes34.26M65   10.455  5:442.90
28  Michel SiepRotterdam34.28Mse   10.445  5:452.90
29  Jolanda van der LaanDelta Sport34.36Vse   10.405  5:462.89
30  Bart van Den HeuvelKapelle-Biezelinge34.38Mse   10.395  5:462.89
31  Maarten KievitBurgh-Haamstede35.57Mse   10.014  6:002.78
32  Hans van der WelleMiddelburg36.00M60   10.000  6:002.78
33  Liza Mariska MarnerZaandam36.02Vse   9.991  6:002.78
34  Marieke DamHeerle36.06Vse   9.972  6:012.77
35  Mare van Den HeuvelKapelle-Biezelinge36.14Vse   9.936  6:022.76
36  Mieke van Den BosDelta Sport36.19Vse   9.913  6:032.75
37  Jolanda SteenbakkerAV '5636.32V50   9.854  6:052.74
38  Danielle Vd KleinRotterdam36.55Vse   9.752  6:092.71
39  Carlijn HoogmaUtrecht37.07Vse   9.699  6:112.69
40  Hendrien van der MarkNieuwerkerk a/d IJssel37.09Vse   9.690  6:122.69
41  Marielle SimonseAV '5637.16V45   9.660  6:132.68
42  Shelina BandhoeRotterdam37.42Vse   9.549  6:172.65
43  Louisa MiechielsenVosselaar38.25Vse   9.371  6:242.60
44  Eric HaestKasterlee38.28Mse   9.359  6:252.60
45  Anita LoutersZeewolde40.04Vse   8.985  6:412.50
46  Ineke PaulusZeewolde40.05Vse   8.981  6:412.49
47  Els van ZwietenDelta Sport40.24V70   8.911  6:442.48
48  Jacqueline de KleerZeewolde40.32Vse   8.882  6:452.47
49  Arianne Jansens-Heer Arendskerke41.28Vse   8.682  6:552.41
50  Ingrid DijkstraZeewolde42.01Vse   8.568  7:002.38
51  Renske te BroekeZeewolde42.29Vse   8.474  7:052.35
52  Bettina BerrevoetsBruinisse42.34Vse   8.457  7:062.35
53  Janet GrootkarzijnZeewolde42.46Vse   8.418  7:082.34
54  Irma VermueZeewolde43.45Vse   8.229  7:182.29
55  Dian LindhoutMiddelharnis44.35Vse   8.075  7:262.24
56  E van der MaasSpijkenisse47.32Mse   7.574  7:552.10
Mannen: 20 (35.71%) => M45=1 - M55=1 - M60=2 - M65=1 - Mse=15
Vrouwen: 36 (64.29%) => V35=1 - V45=1 - V50=1 - V70=1 - Vse=32

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Friso Lyppens22:17Gjalt Panjer22:21Jim Ruter23:02Marije Hijman24:0056
2017Bert Hansen24:32Quincy Sardjoe25:31Bas de Nooijer25:36Leonie van Klinken31:4549
2016Bart Balkenende22:36Niels van Tuil24:40Paul van Tuil30:11Carolien van Geest30:3422
2015Wouter Verstraate22:36Henry van Klinken29:37Willy van Gimst34:35Rianne Kloet35:5124
2014Kris de Kreek23:12Sjoerd Witmont23:55Gerdjan van Zanten26:15Janna van Dijk24:5478
2013Kris Derveaux23:14Archie Staal24:20Stijn Lavooij28:36Lisette Antheunisse30:3829


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.723 seconden nodig om deze lijst met 286 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
11-11-2017 50e MosselloopWestenschouwenDelta Sport0
12-11-2016 49e MosselloopWestenschouwenDelta Sport1268
14-11-2015 48e MosselloopWestenschouwenDelta Sport1593
08-11-2014 47e MosselloopWestenschouwenDelta Sport2538
09-11-2013 46e MosselloopWestenschouwenDelta Sport3107
10-11-2012 45e MosselloopWestenschouwenDelta Sport3627
12-11-2011 44e MosselloopWestenschouwenDelta Sport4952
13-11-2010 43e MosselloopWestenschouwenDelta Sport4690
14-11-2009 42e MosselloopWestenschouwenDelta Sport3898
08-11-2008 41e MosselloopWestenschouwenDelta Sport2727
10-11-2007 40e MosselloopWestenschouwenDelta Sport2707
11-11-2006 39e MosselloopWestenschouwenDelta Sport2841
12-11-2005 38e MosselloopWestenschouwenDelta Sport1652
20-11-2004 37e MosselloopWestenschouwenDelta Sport1945
15-11-2003 36e MosselloopWestenschouwenDelta Sport1523
16-11-2002 35e MosselloopWestenschouwenDelta Sport1667
17-11-2001 34e MosselloopWestenschouwenDelta Sport384
18-11-2000 33e MosselloopWestenschouwenDelta Sport325
20-11-1999 32e MosselloopWestenschouwenDelta Sport2448
21-11-1998 31e MosselloopWestenschouwenDelta Sport2705

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Hardloopschema’s..
Jos den Hollander: Was Het Nu Eigenlijk Wel Een M..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
1500 m Noor Dekker (PR)4.37.36  Vse
800 m Mees Verbrugge (PR)2.05.08  JoB
12-07: Track Meeting Utrecht (2)
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.56.67  Mse
400 mh Paavo de Leng (PR)64.99  JoA
07-07: Gletscher Marathon Imst (1)
07-07: Gouden 3000m Ertvelde (4)
04-07: Track Meeting Rotterdam (3)
23-06: Grote Prijs Lokeren (6)
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal (34)
21-06: Track Meeting Utrecht (3)
19-06: Hardloopgala Gilze (2)
15-06: Baanwedstrijd Oostburg (10)
15-06: Maasdijkmarathon (1)
15-06: Nijmegen Global Athletics (3)
13-06: Track Meeting Dordrecht (3)
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst (10)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht (1)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden (3)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier (1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (52)
01-06: Putbosmeeting Oordegem (4)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee (18)
30-05: Harry Schulting Games Vught (1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool (6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem (6)
24-05: Track Meeting Utrecht (4)
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
18-05: Marathon Helsinki (5)
Atletiek Zeeland © 2019