maandag 10 december 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
05-12: Hardloopsprokkels
23-11: Warmathon
16-11: Aggrey Agaba oppermachtig in 51e Mosselloop
13-11: Kustmarathon kan volgend jaar weer terug naar oud parcours
12-11: Levensduur van sporthorloges
10-11: Aggrey Agaba klopt Pleijte en Harmes in Mosselloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 14-12: Kanjerloop Goes
zo 16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse
za 22-12: Natuurloop Axel
za 22-12: 19e Aagtekerke Run
wo 26-12: Kerstloop Dishoek
do 27-12: Snertloop Arnemuiden
za 29-12: Eindejaarscross Axel
za 29-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
ma 31-12: Tankloop Westkapelle
ma 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 05-01: 58e Wallenloop Goes
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 12-01: Steense Rattenloop Sint Jansteen
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen (112)
za 01-12: 26e Inkelcross Kruiningen (149)
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse (588)
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg (138)
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (314)
zo 11-11: 1e Natuurloop Retranchement (60)
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen (286)
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (100)
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse (416)
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst (138)
za 03-11: Appelloop Axel (168)
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand (67)
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (93)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
51e Massaloop
Oostkapelle, zaterdag 17 maart 2018 - Organisatie: Dynamica
15 km >> Zeeuws record staat met 44.31 min. vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Huub van Noorden (PR)s-Heer Abtskerke55.06Mse   16.334  3:40
2  Jorim de Boks (PR 58.15)Middelburg59.16Mse   15.186  3:57
3  Arjo Verhage (PR 56.56)Aagtekerke1.00.44M45   14.819  4:03
4  Joel Aafjes (debuut)Kortgene1.03.49Mse   14.103  4:15
5  Jeroen de Nood (PR 1.01.23)Middelburg1.04.30M35   13.953  4:18
6  Michel Ridderhof (PR)Middelburg1.04.37M45   13.928  4:18
7  Ronnie Mesu (debuut)Middelburg1.07.24Mse   13.353  4:30
8  Peter GuiljamNijkerkerveen1.08.30Mse   13.139  4:34
9  Michael SchliephakeBraunschweig1.09.02Mse   13.037  4:36
10  Lion Baas (PR 1.02.11)Vlissingen1.09.29M40   12.953  4:38
11  Rian van den Broeke (PR 47.57)Vlissingen1.09.48M55   12.894  4:39
12  Rutger Wondergem (PR)Middelburg1.10.13Mse   12.817  4:41
13  Jesper Poppe (debuut)Middelburg1.12.48Mse   12.363  4:51
14  Leo Janse (PR 1.06.16)Middelburg1.12.57Mse   12.337  4:52
15  Henk Lous (PR 1.02.11)Vlissingen1.13.04M55   12.318  4:52
16  Adrie van den Bosse (PR 1.10.48)Oostkapelle1.13.08Mse   12.306  4:53
17  Martine LustBrielle1.13.17Vse   12.281  4:53
18  Sophie Miljoen (debuut)Gapinge1.13.23Vse   12.264  4:54
19  Annette Bevelander (PR 1.10.57)Rilland1.14.25Vse   12.094  4:58
20  Ada Geuze (PR 1.05.28)Middelburg1.14.36V35   12.064  4:58
21  Albert Karstanje (PR 48.15)Middelburg1.14.39Mse   12.056  4:59
22  Erik VosVeen1.15.09Mse   11.976  5:01
23  Jack Smits (PR 1.07.22)Oost-Souburg1.15.46M55   11.879  5:03
24  Patrick Kok (debuut)Vlissingen1.16.49Mse   11.716  5:07
25  Izaak Dekker (PR 1.16.02)Middelburg1.18.39M50   11.443  5:15
26  Rob Jongeneel (debuut)Middelburg1.18.43Mse   11.433  5:15
27  Henk van der Poel (PR 1.11.10)Westkapelle1.19.00M60   11.392  5:16
28  Hans Tramper (PR 1.14.49)Goes1.19.10Mse   11.368  5:17
29  Tim Kramer (PR 1.06.17)s-Heer Hendrikskinderen1.19.17Mse   11.352  5:17
30  Bart van Belle (PR 1.13.38)Vlissingen1.19.32Mse   11.316  5:18
31  Wim Dingemanse (PR 1.05.26)Grijpskerke1.19.35M55   11.309  5:18
32  Dita Daalmeijer (debuut)Vlissingen1.20.43Vse   11.150  5:23
33  Edwin Israel (PR)Middelburg1.20.46Mse   11.143  5:23
34  Jannie de Vries (PR 1.18.30)Vlissingen1.21.18V55   11.070  5:25
35  Kees Geuze (debuut)Middelburg1.21.52Mse   10.993  5:27
36  Peter Maranus (debuut)Aagtekerke1.24.16Mse   10.680  5:37
37  Petra Verhulst (PR 1.14.25)Westkapelle1.25.17V45   10.553  5:41
38  Steven HouwelingVrouwenpolder1.25.31Mse   10.524  5:42
39  John Jansen (PR 1.16.46)Lewedorp1.27.47M60   10.253  5:51
40  Ingeborg Coppoolse (PR)Oostkapelle1.31.24Vse   9.847  6:06
41  Arthur Stijns (PR 1.21.41)Oudelande1.31.47M70   9.806  6:07
42  Aart van Luijk (PR 1.11.42)Middelburg1.33.08M60   9.664  6:13
Mannen: 34 (80.95%) => M35=1 - M40=1 - M45=2 - M50=1 - M55=4 - M60=3 - M70=1 - Mse=21
Vrouwen: 8 (19.05%) => V35=1 - V45=1 - V55=1 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Huub van Noorden55:06Jorim de Boks59:16Arjo Verhage1:00:44Martine Lust1:13:1742
2017Joeri Versluis1:00:26Arjo Verhage1:01:19Tom van Wouwe1:01:27Petra Verhulst1:20:2368
2016Arjo Verhage1:01:37Bart de Visser1:03:32Ewald Provoost1:04:21Jenny de Nooijer1:14:4547
2015Adriaan Walhout53:48Wim van Sparrentak56:42Arjo Verhage57:48Carolien van de Kreeke1:03:2186

10 km >> Zeeuws record staat met 29.02 min. vanaf 01-04-1992 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Jan HoppenbrouwerRijen41.42Mse   14.388  4:10
2  Monique Verschuure (PR 36.43)Yerseke42.00V35   14.286  4:12
3  Hanco van Keulen (PR 37.09)Ritthem42.29M45   14.123  4:15
4  Carolien van de Kreeke (PR 39.05)Serooskerke42.47V40   14.024  4:17
5  Bart Visser (PR 38.28)Serooskerke42.49Mse   14.013  4:17
6  Maarten Tanis (PR)Serooskerke45.49Mse   13.096  4:35
7  Maurice Steketee (PR 41.35)Middelburg46.31M35   12.899  4:39
8  Casper Baas (PR 43.15)Middelburg46.35M45   12.880  4:40
9  Jan van Vaardegem (PR 35.42)Westkapelle46.46M45   12.830  4:41
10  Peter Koopman (PR)Krabbendijke46.49Mse   12.816  4:41
11  Bram Verhage (PR 38.11)Aagtekerke46.51M50   12.807  4:41
12  Jan Guiljam (PR 33.55)Wemeldinge46.55M55   12.789  4:42
13  Linda Versluis (PR 43.08)Gapinge46.59Vse   12.770  4:42
14  Ronnie Louwerse (PR 46.18)Middelburg47.31Mse   12.627  4:45
15  Sjaak Brouwer (PR 35.39)Vlissingen48.15M50   12.435  4:50
16  Florence van RijsbergenRoosendaal48.21Vse   12.410  4:50
17  John Overweel (PR 35.33)Middelburg48.46M65   12.303  4:53
18  Ronald Ridderbos (PR 47.44)Middelburg49.22Mse   12.154  4:56
19  Mark den BestenSerooskerke49.25Mse   12.142  4:57
20  Gerard van Nierop (debuut)Oostkapelle50.35Mse   11.862  5:04
21  Piet Ovaa (PR 46.23)Meliskerke51.02Mse   11.757  5:06
22  Gijs van HoutMiddelburg51.35Mse   11.632  5:10
23  Wouter LabruijereNieuw- en Sint Joosland51.39Mse   11.617  5:10
24  Els Gelok (PR 48.05)Vlissingen52.44Vse   11.378  5:16
25  Patrick Pielaat (PR 51.29)Terneuzen53.37Mse   11.191  5:22
26  Ronnie Krocke (PR 45.24)Oost-Souburg53.45M60   11.163  5:23
27  Antoine GijzelWemeldinge55.00Mse   10.909  5:30
28  Davy KoppejanMiddelburg55.25Mse   10.827  5:33
29  Piet Beijer (PR 44.20)Middelburg55.45M65   10.762  5:35
30  Lex van Zuilen (PR 51.04)Vlissingen55.53M50   10.737  5:35
31  Erik van OensDongen57.14Mse   10.483  5:43
32  Marlou Eckhardt (PR 52.36)Wemeldinge57.17Vse   10.474  5:44
33  Annemieke Houmes (PR 55.04)Middelburg57.40V35   10.405  5:46
34  Henrike Blokpoel (PR 52.05)Oost-Souburg57.42Vse   10.399  5:46
35  John Guequierre (PR 33.40)Middelburg57.45M65   10.390  5:47
36  Jan Euser (PR 53.11)Veere58.15M65   10.300  5:50
37  Jan-Rolf HendriksMiddelburg58.33Mse   10.248  5:51
38  Evelien van Heemst (PR 54.02)Middelburg58.36V35   10.239  5:52
39  Imo Jongepier (PR 52.05)Nieuw- en Sint Joosland59.52M65   10.022  5:59
40  Jacob Luitwieler (PR 54.49)Middelburg1.00.04M70   9.989  6:00
41  Maarten van Kalsbeek (debuut)Middelburg1.00.14Mse   9.961  6:01
42  Ron WaverijnOostkapelle1.01.11Mse   9.807  6:07
43  Liesbeth KokVlissingen1.01.17Vse   9.791  6:08
44  Sonja Poppe (PR 55.38)Kamperland1.01.20Vse   9.783  6:08
45  Jeroen VerhulstOost-Souburg1.01.36Mse   9.740  6:10
46  Tea Tazelaar (PR 51.45)Middelburg1.02.00V60   9.677  6:12
47  Jurgen Philipsen (PR 51.51)Middelburg1.03.17Mse   9.481  6:20
48  Nico VriendMiddelburg1.03.38Mse   9.429  6:22
49  Leo Francke (PR 51.45)Oostkapelle1.04.19M60   9.329  6:26
50  Katja de Groes (PR 57.44)Vrouwenpolder1.04.39Vse   9.281  6:28
51  Joos Harinck (PR 42.18)Middelburg1.04.51Mse   9.252  6:29
52  Bettina Berrevoets (PR 1.02.50)Bruinisse1.05.14Vse   9.198  6:31
53  Ada de Rijke (debuut)Bruinisse1.05.18Vse   9.188  6:32
Mannen: 38 (71.7%) => M35=1 - M45=3 - M50=3 - M55=1 - M60=2 - M65=5 - M70=1 - Mse=22
Vrouwen: 15 (28.3%) => V35=3 - V40=1 - V60=1 - Vse=10

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Jan Hoppenbrouwer41:42Hanco van Keulen42:29Bart Visser42:49Monique Verschuure42:0053
2017Sven Vermeulen40:50Jan Hoppenbrouwers41:29Jorim de Boks43:55Eva Boonman48:0475
2016Willem de Korte38:49Ard-Jan Trouwborst40:47Jan-Pieter Moens42:05Marianne de Kok41:1785
2015Ralph Wiessner35:32David Schrier36:27Sjaak Brouwer40:35Yvonne Moerland44:3293


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.282 seconden nodig om deze lijst met 95 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
18-03-2017 50e MassaloopOostkapelleDynamica0
05-03-2016 49e MassaloopOostkapelleDynamica1646
28-02-2015 48e MassaloopOostkapelleDynamica2263
22-02-2014 47e MassaloopOostkapelleDynamica2414
23-02-2013 46e MassaloopOostkapelleDynamica2299
25-02-2012 45e MassaloopOostkapelleDynamica2358
19-02-2011 44e MassaloopOostkapelleDynamica2618
27-02-2010 43e MassaloopOostkapelleDynamica2546
28-02-2009 42e MassaloopOostkapelleDynamica2627
23-02-2008 41e MassaloopOostkapelleDynamica1934
24-02-2007 40e MassaloopOostkapelleDynamica1747
18-02-2006 39e MassaloopOostkapelleDynamica1306
26-02-2005 38e MassaloopOostkapelleDynamica1494
13-03-2004 37e MassaloopOostkapelleDynamica927

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Warmathon..
Jan Roose: Warmathon..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
09-12: 30e Bruggenloop Rotterdam (69)
02-12: Surpriseloop Halsteren (6)
25-11: Halve Marathon Tarragona (1)
25-11: Tis (voor) Niks Loop Geldrop (2)
18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen (79)
18-11: Marathon Kasterlee (3)
18-11: Kievitloop Bergen op Zoom (6)
17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (140)
11-11: Istanbul Marathon (3)
04-11: 13e Drechtstadloop Dordrecht (10)
04-11: New York City Marathon (2)
28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur (61)
28-10: Marathon Ljubljana (7)
28-10: Brussels Marathon (1)
28-10: Ghent Marathon Gent (5)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
21-10: 43e Amsterdam Marathon (26)
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
Recente video(s)
Videoverslag van 26e Inkelcross
Videoverslag van 26e Inkelcross Evenement van de week
Videoverslag van 18e Hobbeldebobbelloop
Atletiek Zeeland © 2018