vrijdag 20 juli 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 24-07: 4e Zomerloop Groede
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede
vr 27-07: 45e Noormannenloop Westkapelle
za 28-07: Memorial Rasschaert Ninove
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
vr 03-08: Track Meeting Utrecht
za 04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk
vr 17-08: 4e Goes on Track
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande (192)
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke (74)
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle (95)
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
7e Oranjemuidenloop
Arnemuiden, vrijdag 20 april 2018 - Organisatie: Dynamica
9.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Floris WilleboordseMiddelburg29.35Mse   19.470  3:05
2  Jan-Willem RoelseGoes32.58Mse   17.472  3:26
3  Arjo VerhageAagtekerke33.32M45   17.177  3:30
4  Joel AafjesKortgene33.36Mse   17.143  3:30
5  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge34.09M50   16.867  3:33
6  Jonathan BoonOost-Souburg34.25Mse   16.736  3:35
7  Jeroen de NoodMiddelburg34.40M35   16.615  3:37
8  Ronald GeertseSerooskerke34.42Mse   16.599  3:37
9  Jesse BeijerMiddelburg35.15Mse   16.340  3:40
10  Bart de VisserSerooskerke35.19Mse   16.310  3:41
11  Carolien van de KreekeSerooskerke35.22V40   16.287  3:41
12  Jeroen van der MeideVlissingen35.26Mse   16.256  3:41
13  Ruben BoutensMiddelburg36.01Mse   15.993  3:45
14  Erik KokArnemuiden36.05M45   15.963  3:46
15  Remy VasseurVlissingen36.39M35   15.716  3:49
16  Robert SchroeversArnemuiden37.30Mse   15.360  3:54
17  Cor de RidderArnemuiden37.36M45   15.319  3:55
18  Luciano KalkmanKortgene37.38Mse   15.306  3:55
19  Jesper PoppeMiddelburg37.46Mse   15.252  3:56
20  Klaas MarteijnArnemuiden37.49M50   15.231  3:56
21  Linda VersluisGapinge38.17Vse   15.046  3:59
22  Jan van VaardegemWestkapelle38.36M45   14.922  4:01
23  Maurice SteketeeMiddelburg38.53M35   14.814  4:03
24  Niek van BelzenArnemuiden39.26M45   14.607  4:06
25  Arthur van AartsenMiddelburg39.30M40   14.582  4:07
26  Johan de VliegerVlissingen39.41M60   14.515  4:08
27  Jack SmitsOost-Souburg39.45M55   14.491  4:08
28  Valesca LefeberMiddelburg39.49Vse   14.466  4:09
29  Jos PutVlissingen39.52M50   14.448  4:09
30  Guillaume de JongeOost-Souburg40.11Mse   14.334  4:11
31  Albert KarstanjeMiddelburg40.57Mse   14.066  4:16
32  Siem CornelisseArnemuiden41.13Mse   13.975  4:18
33  Mascha HofmeesterBergen op Zoom41.20Vse   13.935  4:18
34  Lydia KleinjanGoes41.22Vse   13.924  4:19
35  Sander VaderArnemuiden41.46Mse   13.791  4:21
36  Michiel BleijenberghMiddelburg42.35Mse   13.526  4:26
37  Ron DellebekeOost-Souburg42.45M55   13.474  4:27
38  John van BeekArnemuiden43.17M50   13.308  4:31
39  Corne van LomwelOost-Souburg44.33Mse   12.929  4:38
40  Petra VerhulstWestkapelle44.42V45   12.886  4:39
41  Marije BesuijenMiddelburg44.50V35   12.848  4:40
42  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland45.55Mse   12.544  4:47
43  Leonard SnoekArnemuiden46.40Mse   12.343  4:52
44  Stefan van HemertMiddelburg47.14Vse   12.195  4:55
45  Aart van LuijkMiddelburg47.33M60   12.114  4:57
46  Henk de TroijeArnemuiden47.49Mse   12.046  4:59
47  Hanneke DanschutterMiddelburg47.58Vse   12.008  5:00
48  Harry AndersArnemuiden48.37M70   11.848  5:04
49  Jacco van de GruiterArnemuiden48.54Mse   11.779  5:06
50  Huub KosterArnemuiden49.54M60   11.543  5:12
51  Jolanda van HaverenOost-Souburg50.30Vse   11.406  5:16
52  Janneke BoutensMiddelburg50.35Vse   11.387  5:16
53  Arnold MeulmeesterArnemuiden50.41Mse   11.365  5:17
54  Ed MerisonBiggekerke52.26Mse   10.985  5:28
Mannen: 43 (79.63%) => M35=3 - M40=1 - M45=5 - M50=4 - M55=2 - M60=3 - M70=1 - Mse=24
Vrouwen: 11 (20.37%) => V35=1 - V40=1 - V45=1 - Vse=8
4.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Martijn de VriesMiddelburg16.52M35   16.364  3:40
2  Joel AafjesKortgene17.28Mse   15.802  3:48
3  Nicky EngelsArnemuiden17.34Mse   15.712  3:49
4  Jozias MarijsArnemuiden18.32Mse   14.892  4:02
5  Nathalie SlabbekoornKapelle-Biezelinge18.34Vse   14.865  4:02
6  Suzanne van EslackerMiddelburg19.06Vse   14.450  4:09
7  Pascal van de VoordeMiddelburg19.16Mse   14.325  4:11
8  Ruben MeulmeesterArnemuiden19.35Mse   14.094  4:15
9  Marco OlivierVlissingen19.41M45   14.022  4:17
10  Sico PoortvlietMiddelburg19.44Mse   13.986  4:17
11  Frans KolijnOost-Souburg19.46Mse   13.963  4:18
12  Mariska de KrooNieuw- en Sint Joosland20.11Vse   13.675  4:23
13  Michael VermaatOost-Souburg20.35Mse   13.409  4:28
14  Mathias MairieVlissingen21.24Mse   12.897  4:39
15  Thom WisseVlissingen21.26Mse   12.877  4:40
16  Renate MoerlandArnemuiden21.35Vse   12.788  4:42
17  Jasper GijsbertsenMiddelburg21.43Mse   12.709  4:43
18  Leanne de VosArnemuiden22.18Vse   12.377  4:51
19  Colin NoordermeerArnemuiden22.22Mse   12.340  4:52
20  Remi MesuMiddelburg22.28Mse   12.285  4:53
21  Nathalie MarijsArnemuiden22.49Vse   12.096  4:58
22  Mirjam KloetArnemuiden22.55Vse   12.044  4:59
23  John GuequierreMiddelburg22.57M65   12.026  4:59
24  Arjan van DuijnKortgene23.27Mse   11.770  5:06
25  Jolanda KolijnOost-Souburg23.40Vse   11.662  5:09
26  Daisy van der VeldeOostburg25.45Vse   10.718  5:36
27  Wilma van de GruiterArnemuiden26.59Vse   10.229  5:52
28  Danielle MarijsArnemuiden27.02Vse   10.210  5:53
29  Laila ManneeMiddelburg27.39Vse   9.982  6:01
30  Adrie HuibregteWestkapelle27.52Mse   9.904  6:03
31  Heleen de VliegerVlissingen28.40Mse   9.628  6:14
32  Ciska ZorgArnemuiden30.01Vse   9.195  6:32
33  Gre SchuitArnemuiden30.48V65   8.961  6:42
34  Ruud van de BarselaarMiddelburg32.08Mse   8.589  6:59
Mannen: 20 (58.82%) => M35=1 - M45=1 - M65=1 - Mse=17
Vrouwen: 14 (41.18%) => V65=1 - Vse=13

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Martijn de Vries16:52Joel Aafjes17:28Nicky Engels17:34Nathalie Slabbekoorn18:3434
2016Stijn Vermeersch16:06John Slabbekoorn17:52Robert Schroevers19:11Nathalie Slabbekoorn20:2842
2015Wouter Verstraate15:33Joel Aafjes15:49Rens de Ridder16:09Margriet Beekman18:1851
2014Rens de Ridder16:13Jorick de Vries17:21Manfred van den Broeke17:35Hester van Oorschot18:4270


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.082 seconden nodig om deze lijst met 88 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

2.5 km
001 Koole Stijn          Zoutelande       529 0:09:04    1eJongen
002 Marteijn Juah        Arnemuiden       540 0:09:17    2eJongen
003 Meulmeester Luuk     Arnemuiden       522 0:09:20    3eJongen
004 Voorde Kyra van de   Middelburg       530 0:09:22    1eMeisje
005 Kamp Indah           Arnemuiden       543 0:09:26    4eJongen
006 Veer Jesse van der   Vrouwenpolder    521 0:09:29    5eJongen
007 Belzen Jayden van    Arnemuiden       527 0:09:31    6eJongen
008 Hage Corstian        Arnemuiden       504 0:09:51    7eJongen
009 Schroevers Xander    Arnemuiden       550 0:09:53    8eJongen
010 Masius Jaro          Arnemuiden       560 0:09:55    9eJongen
011 Vos Ilona de         Arnemuiden       523 0:09:59    2eMeisje
012 Marteijn Gijs        Arnemuiden       538 0:10:07   10eJongen
013 Joosse Weshley       Arnemuiden       500 0:10:09   11eJongen
014 Nieuwdorp Julian     Arnemuiden       553 0:10:11   12eJongen
015 Moerdijk Kai         Arnemuiden       510 0:10:14   13eJongen
016 Boonman Anouk        Nieuwdorp        544 0:10:18    3eMeisje
017 Inuek Ayleen         Arnemuiden       549 0:10:24    4eMeisje
018 Nooijer Mbali        Arnemuiden       532 0:10:26    5eMeisje
019 Kloet Simone         Arnemuiden       526 0:10:29    6eMeisje
020 Schoe Jelang         Arnemuiden       546 0:10:34   14eJongen
021 Tramper Sem          Arnemuiden       556 0:10:38   15eJongen
022 Heide Jayden van de  Arnemuiden       509 0:10:40   16eJongen
023 Meide Micha van der  Vlissingen       508 0:10:47   17eJongen
024 Barselaar Coline v d Middelburg       539 0:11:06    7eMeisje
025 Nieuwdorp Sophie     Arnemuiden       554 0:11:12    8eMeisje
026 Minnaar Elze         Arnemuiden       534 0:11:18    9eMeisje
027 Kas Eline            Arnemuiden       558 0:11:27   10eMeisje
028 Schrijver Sanne      Arnemuiden       537 0:11:29   11eMeisje
029 Aalberts Merel       Arnemuiden       551 0:11:32   12eMeisje
030 Kok Sven             Arnemuiden       559 0:11:33   18eJongen
031 Kas Lennart          Arnemuiden       557 0:11:36   19eJongen
032 Kolijn Aloys         Souburg          531 0:11:42   20eJongen
033 Schrijver Aron       Arnemuiden       536 0:11:44   21eJongen
034 Tjarks Anthonie      Arnemuiden       541 0:11:47   22eJongen
035 Ridder Perry de      Arnemuiden       516 0:11:50   23eJongen
036 Tjarks Corjan        Arnemuiden       542 0:11:52   24eJongen
037 Noordermeer Liza     Arnemuiden       535 0:11:56   13eMeisje
038 Pleijte Matthias     Arnemuiden       525 0:12:15   25eJongen
039 Schroevers Koert     Hoogaars 57      548 0:12:27   26eJongen
040 Belzen Janthijs      Arnemuiden       519 0:12:44   27eJongen
041 Boonman Jasper       Nieuwdorp        545 0:12:49   28eJongen
042 Belzen Pieter van    Arnemuiden       520 0:12:51   29eJongen
043 Leerdam Aidan        Arnemuiden       515 0:12:55   30eJongen
044 Hajee Casper         Arnemuiden       501 0:12:58   31eJongen
045 Belzen Olga van      Arnemuiden       528 0:13:12   14eMeisje
046 Meulmeester Britt    Arnemuiden       502 0:13:34   15eMeisje
047 Schoe Justin         Arnemuiden       547 0:13:39   32eJongen
048 Hage Joas            Arnemuiden       503 0:14:05   33eJongen
049 Minnaard Anna        Arnemuiden       533 0:14:13   16eMeisje
050 Siereveld Maleika    Arnemuiden       506 0:14:23   17eMeisje
051 Nieuwenhuyzen Kiana  Arnemuiden       552 0:16:17   18eMeisje
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
21-04-2017 6e OranjemuidenloopArnemuidenDynamica0
22-04-2016 5e OranjemuidenloopArnemuidenDynamica1068
24-04-2015 4e OranjemuidenloopArnemuidenDynamica1825
25-04-2014 3e OranjemuidenloopArnemuidenDynamica2426
26-04-2013 2e OranjemuidenloopArnemuidenDynamica2792
27-04-2012 OranjemuidenloopArnemuidenDynamica2137

 
Laatste reactie:
Jan Roose: De Levensduur Van Hardloopweds..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
1500 m Chris de Smit (PR 4.29.70)4.38.26  M35
800 m Wouter Verstraate (PR 1.58.48)1.58.99  Mse
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
21-06: 19e Molenloop Stellendam (4)
20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen (25)
17-06: Dwars door Geel (1)
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
03-06: NK Masters Gouda (1)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
Atletiek Zeeland © 2018