zondag 20 mei 2018 | Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
21-04: Erwin Harmes wint Marathon Zeeuws-Vlaanderen
09-04: Gezocht: gunstige dag voor marathon
19-03: Progressie boeken als hardloper
18-03: Jubileumeditie Zwinstedenloop prooi voor Diaz Rodriguez
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
ma 21-05: Pinksterwedstrijd Hulst
ma 21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg
za 26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem
zo 27-05: 28e Leiden Marathon
zo 27-05: 8e Halve van Renesse
wo 30-05: Hoek Run
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge
vr 01-06: Track Meeting Utrecht
za 02-06: Putbosmeeting Oordegem
za 02-06: Ladiesrun Goes
do 07-06: Avondbaanwedstrijd Zierikzee
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg
za 09-06: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht
za 09-06: 47e Gouden Spike Leiden
di 12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
za 16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen
wo 20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
do 21-06: 19e Molenloop Stellendam
za 23-06: Zeeuwse kampioenschappen Oostburg
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet (135)
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (47)
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen (30)
vr 27-04: 43e Omloop van Menheerse Middelharnis
vr 27-04: Koningsloop Oostburg
za 21-04: 10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst (505)
vr 20-04: 7e Oranjemuidenloop Arnemuiden (88)
za 07-04: 12e Oosterscheldeloop Goes (185)
za 07-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe (84)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
7e Zwaakse Weel loop
Kwadendamme, zondag 22 april 2018 - Organisatie: ZR Running Team
15 km >> Zeeuws record staat met 44.31 min. vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Jozias Boone (PR 57.29)Goes1.00.00M35   15.000  4:00
2  Jeroen HollebrandsEtten-Leur1.06.35Mse   13.517  4:26
3  Jan-Kees Koole (PR 1.02.43)Wolphaartsdijk1.08.53Mse   13.066  4:36
4  Jean-Paul WillemsenMiddelburg1.12.09Mse   12.474  4:49
5  Ewald Provoost (debuut)Biggekerke1.13.07Mse   12.309  4:52
6  Remco Kapteijn (PR 1.05.11)Kapelle-Biezelinge1.14.08M45   12.140  4:57
7  Guillaume de Jonge (PR)Oost-Souburg1.15.26Mse   11.931  5:02
8  Esther Noteboom (PR)Heinkenszand1.15.30Vse   11.921  5:02
9  Marius Besuijen (PR 55.01)Middelburg1.15.33M55   11.913  5:02
10  Pietjan Reijnierse (PR 1.13.48)Koudekerke1.15.38M55   11.900  5:03
11  Gert-Jan Ludikhuize (PR)Middelburg1.19.14Mse   11.359  5:17
12  Gerrit Spaans (PR 1.12.52)Goes1.19.58M65   11.255  5:20
13  Patrick Stokx (PR 1.14.09)Heinkenszand1.21.04Mse   11.102  5:24
14  John Jansen (PR 1.16.46)Lewedorp1.23.21M60   10.798  5:33
15  Martijn Ruissen (PR 1.18.24)Oud-Sabbinge1.24.38Mse   10.634  5:39
16  Wim-Paul Lievense (debuut)Middelburg1.27.05Mse   10.335  5:48
17  Bram Brasser (PR 1.20.06)Vlissingen1.27.32Mse   10.282  5:50
18  Joeri van der GenderHerentals1.28.08Mse   10.212  5:53
19  Linda Goense (debuut)Ovezande1.28.27V50   10.175  5:54
20  Wendy van de Heide (PR 1.18.22)Vlissingen1.28.31Vse   10.168  5:54
21  Jan Dalebout (PR 1.22.24)Kapelle-Biezelinge1.30.12Mse   9.978  6:01
22  Manouk Remijn (debuut)Ovezande1.30.16Vse   9.970  6:01
23  Patty Franse (debuut)Kwadendamme1.33.20Vse   9.643  6:13
24  Herman Abbink (PR 1.11.15)Goes1.39.24M60   9.054  6:38
25  Rene Nijsse (PR 1.26.26)Oud-Sabbinge1.40.15Mse   8.978  6:41
26  Marina Mol (PR 1.33.25)s-Heer Abtskerke1.40.18Vse   8.973  6:41
Mannen: 20 (76.92%) => M35=1 - M45=1 - M55=2 - M60=2 - M65=1 - Mse=13
Vrouwen: 6 (23.08%) => V50=1 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Jozias Boone1:00:00Jeroen Hollebrands1:06:35Jan-Kees Koole1:08:53Esther Noteboom1:15:3026
2017Boris de Bruijn56:04Luuk Balkenende57:22Sven Vermeulen58:47Nelleke Balde1:09:4076
2014Danny de Leeuw58:48Peter van Limbergen59:53Dennis Heilbron1:04:05Nadine de Wilde1:09:0441

6.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Sem BodeBiggekerke25.02Mse   15.340  3:55
2  Ronald GeertseSerooskerke25.21Mse   15.148  3:58
3  Martijn de VriesMiddelburg25.40M35   14.961  4:01
4  Tom VerbeekKwadendamme25.57Mse   14.798  4:03
5  Rini BruggemanWilhelminadorp26.18M50   14.601  4:07
6  Arnoud RijkHeinkenszand26.50Mse   14.311  4:12
7  Martijn LavooijGoes29.13M45   13.143  4:34
8  Huub BeelenGoes29.57M55   12.821  4:41
9  Mark AlmekindersHeinkenszand30.14Mse   12.701  4:43
10  Thiery PietsGroningen31.13Mse   12.301  4:53
11  Robert BosHeinkenszand31.21Mse   12.249  4:54
12  Maurice SteketeeMiddelburg31.26M35   12.216  4:55
13  Sanne StroosnijderKruiningen31.29Vse   12.197  4:55
14  Henny StratingKamperland31.48V50   12.075  4:58
15  Ko van DammeKwadendamme31.52M55   12.050  4:59
16  Wim RooseGoes32.00M65   12.000  5:00
17  Ingrid KoeneYerseke32.39V55   11.761  5:06
18  Rene den ToonderGoes33.34Mse   11.440  5:15
19  Cees HoogerlandKwadendamme33.46Mse   11.372  5:17
20  John CarolHeinkenszand33.49Mse   11.355  5:17
21  Muriel HofmanKloetinge33.52Vse   11.339  5:18
22  Judith de TheerKloetinge33.54Vse   11.327  5:18
23  Matthijs BodeBiggekerke33.58Mse   11.305  5:18
24  Bo de MuynckHeinkenszand34.01Vse   11.289  5:19
25  Stephan SteenbackerNisse34.05Mse   11.267  5:20
26  Henrike BlokpoelOost-Souburg34.18Vse   11.195  5:22
27  Michael VermaatOost-Souburg35.11Mse   10.914  5:30
28  Sylvia VerkaikOvezande35.33Vse   10.802  5:33
29  Jacquelien SmitHeinkenszand35.44Vse   10.746  5:35
30  Leonhard van EgeraalBergen op Zoom35.47Mse   10.731  5:35
31  Ellie SpaansGoes36.46Vse   10.444  5:45
32  Marius LeendertseKapelle-Biezelinge37.34M65   10.222  5:52
33  John GuequierreMiddelburg37.54M65   10.132  5:55
34  Cherry StratingKamperland37.58Mse   10.114  5:56
35  Dick HoogestegerHeinkenszand38.21Mse   10.013  6:00
36  Cees JoosseNisse40.19M60   9.525  6:18
37  Marcel MohrKortgene41.14Mse   9.313  6:27
38  Jolanda ZuidhofHeinkenszand43.30Vse   8.828  6:48
39  Gisela NijsseOud-Sabbinge43.35Vse   8.811  6:49
40  Ron OpeneerArnemuiden43.39Mse   8.797  6:49
Mannen: 28 (70%) => M35=2 - M45=1 - M50=1 - M55=2 - M60=1 - M65=3 - Mse=18
Vrouwen: 12 (30%) => V50=1 - V55=1 - Vse=10

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Sem Bode25:02Ronald Geertse25:21Martijn de Vries25:40Sanne Stroosnijder31:2940
2017Jan-Kees Koole24:02Arnoud Rijk24:13Wilko de Vos24:15Roos Nieuwdorp28:2472
2016Patrick de Vos22:23Martijn Tissink22:57Jan-Kees Koole25:01Roos Nieuwdorp28:2179
2015Bereket Petersen22:45Joel Aafjes23:08Raoul Poortvliet25:04Mariska de Kroo30:3557
2014Gerben van de Bliek24:41J de Freijter26:46Ronald de Broekert27:05Paola van Gilst28:1249


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.555 seconden nodig om deze lijst met 66 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
23-04-2017 6e Zwaakse Weel loopKwadendammeZR Running Team0
24-04-2016 5e Zwaakse Weel loopKwadendammeZR Running Team1123
26-04-2015 4e Zwaakse Weel loopKwadendammeZR Running Team1618
27-04-2014 3e Zwaakse Weel loopKwadendammeZR Running Team1124
28-04-2013 2e Zwaakse Weel loopKwadendammeZR Running Team1685

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.56.61  Mse
400 m Pelle Gelderblom (PR 49.73)50.42  Mse
400 m Evan de Schrijver (PR 50.02)50.58  Mse
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
10 EM Edwin de la Ruelle (PR 55.51)1.01.23  M50
10 EM Geert Waelput (PR)1.04.55  M45
10 EM Marnix van den Brande (PR)1.11.05  Mse
10 EM Philip Vioen (PR)1.12.50  Mse
10 EM Imo Jongepier (PR)1.33.03  M65
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
5000 m Niek den Exter (PR)15.13.28  Mse
800 m Maaike de Kreek (PR 2.23.88)2.30.71  MeA
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
1000 m Hassan Mahamed (PR)2.51.08  JoA
1000 m Wouter Schets (PR 2.55.03)2.55.16  JoB
1000 m Shirin van Anrooij (PR)2.56.05  MeB
1000 m Franklin van Anrooij (PR 2.41.87)2.56.07  Mse
1000 m Aniek Aper (PR 2.57.17)2.59.62  Vse
1000 m Emma van Mourik (PR 3.16.31)3.30.90  Vse
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
10 km Heddie Nieuwdorp (PR 37.24)37.37  M60
5 km Patrick de Vos (PR)15.27  Mse
5 km Franklin van Anrooij (PR)16.16  Mse
5 km Sergio Harinck (PR 16.21)16.24  JoA
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (11)
19-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (7)
15-04: Bergse Monumentenloop Bergen op Zoom (11)
14-04: 9e Wolvenloop Wachtebeke (7)
08-04: 38e Marathon Rotterdam (99)
08-04: Marathon Rome (1)
25-03: 10 van Halsteren (13)
25-03: Halve marathon Lier (1)
25-03: 13e Venloop (45)
Atletiek Zeeland © 2018