woensdag 26 september 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-09: Tim Pleijte onderbreekt in 12e Kustloop zegereeks Erwin Harmes
04-09: Is mijn training iets voor jou?
01-09: Parcoursrecord voor Tim Pleijte in Kustloop Vrouwenpolder
28-08: Erwin Harmes wint na zoveelste solorace voor derde keer Halve Westenschouwen
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg
za 29-09: Ten Miles Philippine
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 06-10: Clingse Bosloop Kapellebrug
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
zo 07-10: 33e Singelloop Breda
zo 14-10: 35e Marathon Eindhoven
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
zo 28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande (127)
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes (188)
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder (486)
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen (74)
zo 26-08: Lamsorenloop Lamswaarde (27)
zo 26-08: Hardloop3Daagse Ritthem
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen (399)
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (103)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Zeeuwse prestaties in 43e Omloop van Menheerse
Middelharnis, vrijdag 27 april 2018 - Organisatie: Flakkee
6.8 km
  1 Beusichem Christiaan av Flakkee      196 21:18   1eHSe
  2 Willeboordse Floris  Middelburg      247 21:49   2eHSe
  3 Wulf Steven de       Wachtebeke B    230 22:07   3eHSe
  4 Mahamed Hassan       Middelharnis    075 22:24   4eHSe
  5 Wolfert Eric         av Flakkee      138 22:47   5eHSe
  6 Fertoute Fouad       O Beijerland    033 23:16   1eH40
  7 Polleman Peter       Rotterdam       096 23:27   6eHSe
  8 Roelse Jan-Willem    Goes            292 23:33   7eHSe
  9 Schellevis Roland    Sommelsdijk     101 23:48   8eHSe
 10 Groot Tom            av Flakkee      038 24:13   9eHSe
 11 Stolk Edwin          av Flakkee      110 24:15   2eH40
 12 Dijk Matthijs van    Sommelsdijk     026 24:20  10eHSe
 13 Kort Willem de       Aagtekerke      348 24:26  11eHSe
 14 Vroegindeweij Ruben  Delft           367 24:29  12eHSe
 15 Goedhart Freek       av Flakkee      214 24:31  13eHSe
 16 Arensman John        av Flakkee      187 24:36  14eHSe
 17 Krol Folkert v d     Puttershoek     308 24:39   3eH40
 18 Boogaard Wilco       Middelburg      174 24:50   4eH40
 19 Berge Laurey vd      av Flakkee      271 24:53   1eDSe
 20 Boeters Eric-Paul    av Flakkee      011 24:57  15eHSe
 21 Duuren Jorian        St Philipsland  263 25:09  16eHSe
 22 Dongen Rijk van      av Flakkee      027 25:12  17eHSe
 23 Goedhart Ruud        av Flakkee      212 25:14  18eHSe
 24 Melissant Andre      av Flakkee      167 25:16   5eH40
 25 Peeman Erik          Sommelsdijk     095 25:19   6eH40
 26 Osseweijer Jarno     Sommelsdijk     092 25:36  19eHSe
 27 Beijer Jesse         Middelburg      245 25:39  20eHSe
 28 Maliepaard Ruud      av Flakkee      266 26:14  21eHSe
 29 Peeman Stefan        Sommelsdijk     094 26:20  22eHSe
 30 Kik Robert           Nw Tonge        061 26:30  23eHSe
 31 Molendijk Jan        Krabbendijke    281 26:38  24eHSe
 32 Eijken Mark van      av Flakkee      030 26:42  25eHSe
 33 Meijers Andre        Hoedekenskerke  205 26:58   7eH40
 34 Kroon Ivo            Sommelsdijk     072 27:04  26eHSe
 35 Roetman J            Middelharnis    099 27:06  27eHSe
 36 Mourik Bram          Sommelsdijk     084 27:08   8eH40
 37 Tieleman Henkjan     av Flakkee      116 27:11   9eH40
 38 Bakker Cornelis      Dirksland       005 27:28  28eHSe
 39 Slui Kees            av Flakkee      105 27:38  10eH40
 40 Arensman Matthew     Middelharnis    003 27:42  29eHSe
 41 Huizer Hendrik       Middelharnis    042 27:44  30eHSe
 42 Oranje Paul          Middelharnis    090 27:49  31eHSe
 43 Smit Jordi           Middelharnis    106 27:58  32eHSe
 44 Verduijn Stefan      Middelharnis    121 28:06  33eHSe
 45 Dijk Arie van        av Flakkee      025 28:11  11eH40
 46 Dam Johan van        Middelharnis    233 28:12  12eH40
 47 Meijer Erik-Jan      Eindhoven       277 28:15  34eHSe
 48 Looij Joihan         av Flakkee      238 28:17  35eHSe
 49 Tijl Nick            av Flakkee      178 28:27   1eHje
 50 Aafjes Jonah         Kortgene        336 28:29  36eHSe
 51 Pijls Naus           av Flakkee      191 28:31   2eHje
 52 Hederik Ilvia        Barendrecht     201 28:34   1eDje
 53 Welle Jacob v d      Dirksland       257 28:38  37eHSe
 54 Kalken Leon van      Melissant       501 28:41  13eH40
 55 Felsbourg Nick       Rotterdam       295 28:44  38eHSe
 56 Geus Cor de          Sommelsdijk     354 28:48  14eH40
 57 Joppe Zedie          av Flakkee      051 28:50   3eHje
 58 Zoon Youri           Ouddorp         342 28:58  39eHSe
 59 Starink Ronald       Stellendam      109 29:00  15eH40
 60 Wekken Coen vd       Goes            293 29:03  40eHSe
 61 Zwijnenburg Ron      O Vossemeer     222 29:04  41eHSe
 62 Zwijnenbrug Jaap     O Vossemeer     223 29:06  16eH40
 63 Gijze Wessel v d     Sommelsdijk     208 29:08   4eHje
 64 Robijn Cornelis      Sommelsdijk     283 29:10  42eHSe
 65 Lugtenburg Coran     Nw Tonge        182 29:12  43eHSe
 66 Groot Huib de        Zoeterwoude     352 29:15  44eHSe
 67 Renieie Michel       Oranjestad      318 29:18  45eHSe
 68 Hassent Jan van      av Flakkee      338 29:24  17eH40
 69 Goudzwaard Mart      Zonnemaire      297 29:31  46eHSe
 70 Trainer Cor de       av Flakkee      192 29:33  18eH40
 71 Kreemer Andre        Nw Tonge        070 29:35  19eH40
 72 Brandwijk TPC        St a Haringvliet014 29:37   5eHje
 73 Boeter Pieter        Middelharnis    264 29:39  20eH40
 74 Both Ruud            Sommelsdijk     242 29:41  21eH40
 75 Reijen Ton van       av Flakkee      237 29:43  22eH40
 76 Verhagen Peter       Ouddorp         123 29:45  23eH40
 77 Krijgsman Gerwin     Sommelsdijk     071 29:47  47eHSe
 78 Elsacker Suzanne     Middelburg      248 29:49   2eDSe
 79 Nagtegaal Kees       Sommelsdijk     086 29:55  24eH40
 80 Claassen Vera        Goes            294 29:59   3eDSe
 81 Wildenberg Donny v d Beek en Donk    134 30:05  25eH40
 82 Bok Ronald vd        Goedereede      236 30:07  26eH40
 83 Es Frank van         Middelharnis    312 30:09  48eHSe
 84 Krouwel Alex         Kiyozumi        163 30:13  49eHSe
 85 Keuvelaar Marinus    Middelharnis    335 30:15  50eHSe
 86 Wolfert Matthijs     Sommelsdijk     136 30:40  51eHSe
 87 Visser Joannes       stad            324 30:43  52eHSe
 88 Hederik Bert         Barendrecht     202 30:45  27eH40
 89 Dijk Ron van         av Flakkee      304 30:47  28eH40
 90 Robijn Micha         Sommelsdijk     282 30:49   6eHje
 91 Spruijt Lotte        Middelharnis    227 30:50   4eDSe
 92 Melaard Martijn      O Tonge         077 30:53  53eHSe
 93 Zoeteweij Patrick    Dirksland       198 30:54  54eHSe
 94 Peperstraten Youp    Sommelsdijk     343 30:57   7eHje
 95 Sinke Natalie        Vlissingen      103 30:59   1eD40
 96 Melaard Wouter       Middelharnis    078 31:00  55eHSe
 97 Maliepaard Jeroen    Middelharnis    346 31:02  56eHSe
 98 Vroegindeweij Marco  O Beijerland    129 31:04  29eH40
 99 Ligt Laurens         Middelharnis    344 31:06   8eHje
100 Nieuwland Dider      Sommelsdijk     316 31:11  57eHSe
101 Nagtegaal Kees       Stellerunners   085 31:14  30eH40
102 Knook Stephan        Gouda           140 31:18  58eHSe
103 Melissant Marc       Nw Tonge        079 31:20  59eHSe
104 Terlouw Marco        Barendrecht     115 31:22  31eH40
105 Andela Loek          Sommelsdijk     307 31:24   9eHje
106 Groningen Judith v   av Flakkee      262 31:27   2eD40
107 Kik Marloes          Nw Tonge        062 31:30   5eDSe
108 Biert Marc van       Sommelsdijk     250 31:33  60eHSe
109 Melissant Joanne     Nw Tonge        080 31:42   6eDSe
110 Willemsen Floris-Jan Startrunner     500 31:48  61eHSe
111 Brussel Peter van    Sommelsdijk     020 31:51  32eH40
112 Jong Ezra de         Sommelsdijk     050 31:53  10eHje
113 Looij Chris          Middelharnis    203 31:54  62eHSe
114 Knipscheer Louis     Middelharnis    065 31:56  33eH40
115 Sluijs Jesse v d     Middelharnis    234 31:57  11eHje
116 Poorvliet Rene       Hellevoetsluis  369 32:00  34eH40
117 Strien Kees van      Dirksland       235 32:06  35eH40
118 Baalen Jan-Willem v  Dirksland       004 32:08  36eH40
119 Versaevel Eelco      Melissant       124 32:09  63eHSe
120 Zekeveld Anne        Zoeterwoude     351 32:12   7eDSe
121 Krier Bernard        Melissant       274 32:15  37eH40
122 Roodenburg Leo       Kiyozumi        155 32:18  38eH40
123 Groot Bert de        av Flakkee      349 32:22  39eH40
124 Jong Mark de         Middelharnis    311 32:30  64eHSe
125 Breen Djelina        Middelharnis    226 32:32   8eDSe
126 Ende Cathleen v d    Ridderkerk      286 32:34   3eD40
127 Joppe Bert           Dirksland       052 32:36  40eH40
128 Dekker Linda         Oostkapelle     023 32:38   9eDSe
129 Osseweijer Miranda   Sommelsdijk     091 32:40  10eDSe
130 Tieleman Thom        Sommelsdijk     117 32:41  12eHje
131 Lodder Jacqueline    av Flakkee      074 32:44   4eD40
132 Bickel Valence       Kiyozumi        141 32:48  11eDSe
133 Verwijs Rini         Bruinisse       329 32:52  41eH40
134 Prinsen Justin       Sommelsdijk     098 32:55  42eH40
135 Gebuis Hans          Dirksland       345 33:00  43eH40
136 Rosmalen Jacques     Middelharnis    190 33:03  65eHSe
137 Breedveld Ton        Lekkerkerk      353 33:05  44eH40
138 Zekeveld Bram        Zoeterwoude     350 33:07  45eH40
139 Maliepaard Jos       Den Bommel      267 33:09  66eHSe
140 Kleijn Kees          Ouddorp         355 33:10  46eH40
141 Have Martin vd       av Flakkee      364 33:13  47eH40
142 Maliepaard Milou     Den Bommel      225 33:15  12eDSe
143 Wit Adriaan de       O Tonge         365 33:18  48eH40
144 Knoop Johan          Den Bommel      270 33:20  67eHSe
145 Ulfman Jeroen        Stellendam      323 33:22  68eHSe
146 Vinke Bernard        Middelharnis    166 33:24  69eHSe
147 Vervloed Andre       Sommelsdijk     288 33:32  49eH40
148 Boer Sander de       Sommelsdijk     330 33:35  70eHSe
149 Alphen Bert van      Dirksland       276 33:37  71eHSe
150 Embaye Ahferom       Sommelsdijk     031 33:40  50eH40
151 Freerichs Harald     Sommelsdijk     306 33:43  51eH40
152 Hoogstad Antainette  av Flakkee      185 33:45  13eDSe
153 Roetman Sem          Middelharnis    100 33:47  13eHje
154 Beusechem Daan       Sommelsdijk     197 33:48  72eHSe
155 Welle Jeroen v d     Middelharnis    184 33:50  52eH40
156 Welle Willem vd      Middelharnis    199 33:52  73eHSe
157 Oudenaaren peter v   av Flakkee      363 33:54  53eH40
158 Oudenaren Jan van    Sommelsdijk     358 33:55  54eH40
159 Swinkels Valentijn   Middelharnis    360 33:57  14eHje
160 Melissant  Joyce     av Flakkee      341 33:59   5eD40
161 Verhaar Robin        Wemeldinge      327 34:01  15eHje
162 Groenendijk Marijn   Kiyozumi        253 34:03  74eHSe
163 Dolk Thijmen         Kiyozumi        144 34:05  16eHje
164 Overbeeke Jan        Nw Tonge        219 34:07  55eH40
165 Prins Olav           Goedereede      177 34:09  56eH40
166 Huizen Hans van      Goedereede      172 34:11  57eH40
167 Brussel Nancy van    O Tonge         239 34:13   6eD40
168 Bakker Mark          Sommelsdijk     356 34:16  58eH40
169 Braal Iman           Middelharnis    302 34:18  75eHSe
170 Brussel Tom van      O Tonge         241 34:20  59eH40
171 Bonte Jos de         av Flakkee      231 34:23  76eHSe
172 Stander Ronald       Middelharnis    108 34:25  77eHSe
173 Vos A. W. de         Sommelsdijk     128 34:28  78eHSe
174 Dingemanse Richard   Dirksland       217 34:30  79eHSe
175 Karsbergen Ellen     Rotterdam       056 34:32  14eDSe
176 Karsbergen Ruud      O Tonge         055 34:34  60eH40
177 Grinwis Niels        Middelharnis    321 34:36  17eHje
178 Klem Pepijn          Sommelsdijk     207 34:39  18eHje
179 Klem Pieter          Sommelsdijk     206 34:41  80eHSe
180 Velde Jaco v d       Middelharnis    334 34:43  61eH40
181 Grinwis Evert        Middelharnis    322 34:45  62eH40
182 Klein Adri           Sommelsdijk     502 34:47  63eH40
183 Spee Joost           Sommelsdijk     232 34:49  64eH40
184 Burg Chantal van     Startrunner     489 34:56  15eDSe
185 Wende Noah van der   Startrunner     499 34:59  19eHje
186 Wezel Jos van        Sommelsdijk     195 35:03  81eHSe
187 Maliepaard Tamara    Middelharnis    320 35:05   7eD40
188 Ligt Lucas           Sommelsdijk     347 35:15  20eHje
189 Zelfde Lyanne v't    av Flakkee      291 35:18  16eDSe
190 Luijendijk Bob       Numansdorp      284 35:20  65eH40
191 Verwijs Bram         Middelharnis    188 35:26  82eHSe
192 Leeuw John de        av Flakkee      289 35:31  66eH40
193 Bruggeman Teo        O Tonge         290 35:34  67eH40
194 Vliet Rick van       Middelharnis    127 35:35  83eHSe
195 Mourik Juliet        Sommelsdijk     317 35:42  17eDSe
196 Timmers Mariska      Sommelsdijk     218 35:44   8eD40
197 Welle Meenakshi vd                   200 35:47  18eDSe
198 Houweling Marijn     Kiyozumi        179 35:52  21eHje
199 Wezel Luuk van       Kiyozumi        151 35:55  22eHje
200 Voorthuizen Adrienne Middelharnis    251 36:04   9eD40
201 Damme Wout van       av Flakkee      022 36:06  68eH40
202 Dieren Debora van    Middelharnis    180 36:08   2eDje
203 Helden Chris van     Middelharnis    260 36:14  84eHSe
204 Kievit C             Sommelsdijk     058 36:21  69eH40
205 Verhaar Leon         WEemeldinge     326 36:26  23eHje
206 Verhaar Peter        Wemeldinge      325 36:30  70eH40
207 Brandwijk JJA        St a Haringvliet017 36:44  24eHje
208 Houweling Dirk       Middelharnis    254 36:47  85eHSe
209 Both Ronald          Sommelsdijk     013 36:49  71eH40
210 Visbeen Hendrik      Melissant       126 36:50  86eHSe
211 Splunter Joris van   Ouddorp         285 36:53  72eH40
212 Brandwijk AN         St a Haringvliet016 36:56  25eHje
213 Snijder Lauw         av Flakkee      107 36:58  73eH40
214 Budding Ron          Vlaardingen     021 37:01  74eH40
215 Taale Femke          Sommelsdijk     113 37:14  19eDSe
216 Taale Hans           Sommelsdijk     114 37:16  75eH40
217 Molenaar Marjolein   Sommelsdijk     082 37:20  20eDSe
218 Smit Rinus           Kiyozumi        154 37:22  76eH40
219 Buitendijk Jan       Dordrecht       229 37:24  77eH40
220 Dijk Rick van        Kiyozumi        146 37:28  26eHje
221 Spee Rien            av Flakkee      169 37:30  78eH40
222 Driel Esthers v      Ouddorp         301 37:33  21eDSe
223 Graaf Astrid vd      Sommelsdijk     299 37:35  10eD40
224 Jong Corstiaan de    Sommelsdijk     049 37:37  79eH40
225 Brandwijk PN         St a Haringvliet015 37:40  80eH40
226 Baalen Emma van      Startrunner     488 37:41  22eDSe
227 Doel Bianca v d      Sommelsdijk     305 37:43  11eD40
228 Lambert Ad           Den Bommel      280 37:44  81eH40
229 Breen Wilma          av Flakkee      246 37:45  12eD40
230 Romijn Dirk          s-Gravendeel    328 37:47  82eH40
231 Hokke Mark           Middelharnis    258 37:49  27eHje
232 Hokke Kees           Middelharnis    256 37:51  83eH40
233 Bal Piet             Middelharnis    006 37:52  84eH40
234 Wageningen Karel v   Sommelsdijk     333 37:53  85eH40
235 Struik Sander        Rotterdam       112 37:56  87eHSe
236 Bonte Annemarie de   Dirksland       012 37:57  23eDSe
237 Dubbelkd Niels       Middelharnis    361 38:00  28eHje
238 Jong Naomi de        av Flakkee      048 38:02  24eDSe
239 Smit Hans            Kiyozumi        153 38:06  86eH40
240 Hameeteman Jeroen    Ouddorp         287 38:08  88eHSe
241 Holleman J           Middelharnis    041 38:11  87eH40
242 Plins Mees           Goedereede      175 38:13  29eHje
243 Nouwens Tamar        av Flakkee      088 38:15  89eHSe
244 Neef Ben de          av Flakkee      261 38:17  88eH40
245 Brussel Bas van      O Tonge         243 38:21  30eHje
246 Jansen Matz          Rotterdam       044 38:26  31eHje
247 Nimwegen Kees van    Sommelsdijk     357 38:29  90eHSe
248 Kleingeld Marianne   av Flakkee      063 38:34  25eDSe
249 Jordaan Simone       Sommelsdijk     194 38:37  13eD40
250 Knook Andre          Sommelsdijk     135 38:39  89eH40
251 Visser Youri         Dirksland       362 38:41  91eHSe
252 Verbiest Piet        Rotterdam       120 38:44  90eH40
253 Ridder Eric de       Kiyozumi        147 38:47  92eHSe
254 Henningen Lydia van  Rotterdam       040 38:52  26eDSe
255 Kos Melanie          Middelharnis    366 38:56  27eDSe
256 Doel Kees vd         Ouddorp         265 39:07  93eHSe
257 Vermeulen Elroij     Middelharnis    268 39:09  94eHSe
258 Spunter Walter v     Stelledam       337 39:11  91eH40
259 Hoogmoed Ilona       Sommelsdijk     210 39:14  28eDSe
260 Viskil Anita         Middelharnis    209 39:16  29eDSe
261 Sluimer Esther       av Flakkee      240 39:18  14eD40
262 Bakker Peter de      Sommelsdijk     314 39:20  92eH40
263 Renieie Evelien      Oranjestad      319 39:22  30eDSe
264 Verweij Gert         Sommelsdijk     168 39:24  93eH40
265 Edel Nadia           Melissant       029 39:27  31eDSe
266 Braashoofd Manon     O Tonge         018 39:29  32eDSe
267 Meijers Jacqueline   Hoedekenskerke  204 39:32  15eD40
268 Fun Lieke            Kiyozumi        164 39:38   3eDje
269 Vroegindeweij Tessa  Den Bommel      368 39:40  33eDSe
270 Vermeulen Annet      Middelharnis    269 39:43  95eHSe
271 Weenen Jens van      Kiyozumi        148 39:45  32eHje
272 Kostense Janetta     Ouddorp         069 39:48  16eD40
273 Leeuwen Maureen van  Middelharnis    181 39:50  34eDSe
274 Wezel Jarno van      Sommelsdijk     279 39:59  96eHSe
275 Pols Pieter-Bas v d  Sommelsdijk     171 40:08  94eH40
276 Dolk Niels           Kiyozumi        145 40:11  33eHje
277 Wezel Adwin van      Sommelsdijk     278 40:13  95eH40
278 Plins Jette          Goedereede      176 40:17   4eDje
279 Koopman Nicole       Sommelsdijk     066 40:24  35eDSe
280 Bruijn Gosse de      Spijkenisse     019 40:26  97eHSe
281 Gerven Neeltje van   av Flakkee      119 40:38  17eD40
282 Zuilen Gerard van    Den Bommel      310 40:50  96eH40
283 Jong Hanny de        av Flakkee      309 40:53  18eD40
284 Putte Bram van       av Flakkee      273 40:58  34eHje
285 Huizen Astrid van    Goedereede      173 41:01  36eDSe
286 Baalen Maartje v     Dirksland       359 41:06   5eDje
287 Pronk Annemarie      Sommelsdijk     272 41:09  19eD40
288 Maliepaard Jeroen    Middelharnis    244 41:43  98eHSe
289 Weenen Agnes van     av Flakkee      133 41:48  20eD40
290 Dekker Michael       Sommelsdijk     024 41:51  99eHSe
291 Leeuw Miranda de     Startrunner     495 41:53  21eD40
292 Es Suzanne van       Middelharnis    032 41:55  37eDSe
293 Langkruis Stephanie  Startrunner     494 41:57  38eDSe
294 Weenen Evert van     av Flakkee      132 41:59  97eH40
295 Timmer Hannah        av Flakkee      118 42:19  39eDSe
296 Heijden Saskia v d   Brielle         170 42:28  22eD40
297 Doornbosch Kevin     Hellevoetsluis  028 42:31  100eHSe
298 Goverde Ruben        Hellevoetsluis  037 42:33  101eHSe
299 Slik Caroline vd     Sommelsdijk     104 42:35  40eDSe
300 Baalen Sophia van    Startrunner     487 42:40  23eD40
301 Dam Annelies van     Melissant       275 42:44  24eD40
302 Keijzer Annelies     Melissant       057 42:46  41eDSe
303 Verschuure Kees      av Flakkee      125 42:48  98eH40
304 Rij Henk van         av Flakkee      186 43:03  99eH40
305 Geus Linda de        Startrunner     491 43:15  42eDSe
306 Schouten Simone      Zwijndrecht     102 43:21  43eDSe
307 Berg Elina de        Dirksland       216 43:49  44eDSe
308 Boer Conny de        Sommelsdijk     331 43:51  25eD40
309 Broere Robin         av Flakkee      228 43:59  100eH40
310 Melaard Jorina       Dirksland       303 44:09  45eDSe
311 Wezel Didy van       Sommelsdijk     211 44:11  46eDSe
312 Huizer Tygo          Sommelsdijk     213 44:13  102eHSe
313 Beeke Ruud           Middelharnis    008 44:16  101eH40
314 Waal Martijn v d     Kiyozumi        296 44:18  102eH40
315 Korneef W            av Flakkee      067 44:23  103eHSe
316 Jordaan Jolanda      Dirksland       332 44:25  26eD40
317 Wolfert F M          av Flakkee      137 44:30  47eDSe
318 Franzen Mariska      Middelharnis    034 44:36  48eDSe
319 Pettemeijer Mees     Middelharnis    340 44:43  35eHje
320 Grootenboer Jeanet   av Flakkee      039 44:48  27eD40
321 Schaaf Corma         av Flakkee      315 45:11  28eD40
322 Kievit Z. C.         Sommelsdijk     059 45:45  49eDSe
323 Klepper Lianne de    av Flakkee      300 46:07  50eDSe
324 Biert Antoinet van   Sommelsdijk     252 46:30  51eDSe
325 Straver Arie         av Flakkee      111 46:37  103eH40
326 Korevaart Marc       Kiyozumi        150 46:41  36eHje
327 Spoel Sylvia van der Startrunner     497 46:47  29eD40
328 Koote Corma          Startrunner     493 47:04  52eDSe
329 Leeuw v W Arjan de   av Flakkee      183 47:13  104eH40
330 Maliepaard Netty     av Flakkee      339 47:17  53eDSe
331 Vos Maranke de       Startrunner     498 47:20  30eD40
332 Becker Joyce         av Flakkee      007 47:29  31eD40
333 Mourik Carolien      Dirksland       313 47:39  32eD40
334 Hart Roy't           Kiyozumi        142 47:47  37eHje
335 Munck Bjorn de       Kiyozumi        162 47:50  38eHje
336 Herwijnen Raymond va Kiyozumi        143 47:52  39eHje
337 Kramer Otis          Kiyozumi        161 47:54  40eHje
338 Kramer Jan-Willem    Kiyozumi        370 47:57  105eH40
339 Wezel Andre van      Kiyozumi        152 48:10  106eH40
340 Korevaart Lindsey    Kiyozumi        149 48:12   6eDje
341 Otten Iris           Kiyozumi        160 48:14  54eDSe
342 Korte Maarten de     av Flakkee      068 48:17  107eH40
343 Leeuwen Anja van     Startrunner     496 48:20  33eD40
344 Haffert Aaron        Kiyozumi        159 48:22  41eHje
345 Blanken Kobus        Kiyozumi        156 49:19  42eHje
346 Franzen Marco        Middelharnis    215 50:09  104eHSe
347 Vroegindewij Anja    Melisant        249 50:55  34eD40
348 Noteboom Lydia       Goedereede      259 51:00  55eDSe
349 Welle Marjette v d   Dirksland       255 51:03  56eDSe
350 Eekelen S J M        Startrunner     490 51:05  57eDSe
351 Zweep M van der      av Flakkee      139 51:29  105eHSe
352 Roos Diana           Sommelsdijk     193 51:33  58eDSe
353 Mulder Linda         Middelharnis    224 51:39  35eD40
354 Bergen Cindy van     Sommelsdijk     010 51:41  36eD40
355 Kanters Margriet     av Flakkee      053 55:54  37eD40
356 Jansen Sep           Rotterdam       045 57:51   7eDje
357 Jansen Pim           Rotterdam       043 58:02  106eHSe
358 Kom Hanne            Nw Tonge        221 58:50   8eDje
359 Bom Mertijn          Middelharnis    189 58:57  107eHSe
360 Hussien Nuurden      Kiyozumi        158 01:14  43eHje
361 Smits Sandra         Kiyozumi        157 01:23  59eDSe
362 Nimwegen Inge        Kiyozumi        165 01:29   9eDje
363 Montfoort George     av Flakkee      035 02:44  108eHSe
364 Glasbergen Christa   Rotterdam       036 05:37  38eD40
365 Jansen Nils          Rotterdam       046 16:20  44eHje
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
27-04-2017 42e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee0
27-04-2016 41e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee528
27-04-2015 40e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee2235
30-04-2013 38e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee1450
30-04-2012 37e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee1472
30-04-2011 36e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee1578
30-04-2010 35e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee2696
30-04-2009 Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee1739
30-04-2008 33e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee1127
30-04-2004 29e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee711

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
23-09: Berenloop Beernem (5)
10 km Boris de Bruijn (PR)34.45  M35
10 km Monique Verschuure (PR)36.43  V35
10 km Rob van 't Veen (PR)37.42  M35
10 km Annet van der Linde (PR 41.25)42.55  V45
10 km Jan de Wilde (PR 32.16)42.56  M60
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: M√ľnster marathon (4)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
18-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018