zondag 22 september 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
04-09: Nieuwe hardloopwedstrijd….. 1e Wemeldingeloop
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande
zo 06-10: 34e Singelloop Breda
zo 13-10: 36e Marathon Eindhoven
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
zo 27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur
Recente uitslagen meer uitslagen
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
vr 20-09: Wemeldingeloop (87)
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (516)
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (138)
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen (77)
zo 25-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen (489)
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal (129)
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

18e Stadsloop

Middelburg, vrijdag 18 mei 2018 - Organisatie: Dynamica
7.35 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Tim PleijteVlissingen23.02minMse   19.146  3:085.32-
2  Ronnie OvergaauwZoutelande23.16minMse   18.954  3:105.27+0:14
3  Patrick de VosKattendijke23.39minMse   18.647  3:135.18+0:37
4  Erwin HarmesMiddelburg24.09minM35   18.261  3:175.07+1:07
5  Ralph WiessnerVlissingen24.16minM40   18.173  3:185.05+1:14
6  Floris WilleboordseMiddelburg24.17minMse   18.161  3:185.04+1:15
7  Stefan SchrierVlissingen24.19minM35   18.136  3:195.04+1:17
8  Adriaan WalhoutMiddelburg24.42minM35   17.854  3:224.96+1:40
9  Sergio HarinckGonzalez Running24.59minMse   17.652  3:244.90+1:57
10  Rens de RidderArnemuiden25.12minMse   17.500  3:264.86+2:10
11  Joeri VersluisMiddelburg25.21minMse   17.396  3:274.83+2:19
12  Jan-Willem RoelseGonzalez Running25.48minMse   17.093  3:314.75+2:46
13  Remy VasseurVlissingen26.06minM35   16.897  3:334.69+3:04
14  Wim van SparrentakSint Laurens26.09minM45   16.864  3:334.68+3:07
15  Jozias BooneGoes26.17minM35   16.779  3:354.66+3:15
16  Willem de VosMiddelburg26.19minM35   16.757  3:354.65+3:17
17  Willem de KorteGonzalez Running26.22minMse   16.726  3:354.65+3:20
18  Jorim de BoksGonzalez Running26.29minMse   16.652  3:364.63+3:27
19  Corné van BelzenMiddelburg26.31minM40   16.631  3:364.62+3:29
20  Sven VermeulenVlissingen26.31minM40   16.631  3:364.62+3:29
21  Wilko de VosKattendijke26.34minM55   16.600  3:374.61+3:32
22  Peter BalkenendeGoes26.35minM50   16.589  3:374.61+3:33
23  Wilco BoogaardMiddelburg26.48minM40   16.455  3:394.57+3:46
24  Marco GeldofMiddelburg27.03minM50   16.303  3:414.53+4:01
25  Jerome Sarneel27.03minMse   16.303  3:414.53+4:01
26  Anjolie EngelsMiddelburg27.18minV40   16.154  3:434.49+4:16
27  Johan KarelseHeinkenszand27.20minM45   16.134  3:434.48+4:18
28  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge27.23minM50   16.105  3:444.47+4:21
29  Micha JanseDynamica27.25minM40   16.085  3:444.47+4:23
30  Karel UitterlindenSpirit27.31minM55   16.027  3:454.45+4:29
31  Jonathan BoonGonzalez Running27.33minM35   16.007  3:454.45+4:31
32  Bas de NooijerGonzalez Running27.36minMse   15.978  3:454.44+4:34
33  Tom VerbeekAV5627.38minM35   15.959  3:464.43+4:36
34  Gert van der VindenDynamica27.38minM50   15.959  3:464.43+4:36
35  Olof HoogestegerVlissingen27.41minM40   15.930  3:464.43+4:39
36  Niels van BakergemRunderground27.49minMse   15.854  3:474.40+4:47
37  Michel de WeeAV'5627.50minM40   15.844  3:474.40+4:48
38  Monique VerschuureAV'5627.52minV35   15.825  3:474.40+4:50
39  Emiel FlipseVlissingen27.52minMse   15.825  3:474.40+4:50
40  carolien van de kreekeDynamica27.53minV40   15.816  3:484.39+4:51
41  Martijn de VriesMiddelburg27.56minM35   15.788  3:484.39+4:54
42  Jeroen de NoodDynamica27.58minM35   15.769  3:484.38+4:56
43  Jesper PoppeMiddelburg27.58minMse   15.769  3:484.38+4:56
44  Thijs ClowtingVlissingen27.59minMse   15.759  3:484.38+4:57
45  Jesse BeijerGonzalez Running28.05minMse   15.703  3:494.36+5:03
46  Jork SchiehbeinTeamerdinger28.06minM50   15.694  3:494.36+5:04
47  Rian van den BroekeDynamica28.16minM55   15.601  3:514.33+5:14
48  Bart de visserSerooskerke28.19minMse   15.574  3:514.33+5:17
49  Ruben BoutensMiddelburg28.19minMse   15.574  3:514.33+5:17
50  Yvonne MoerlandYerseke28.23minV35   15.537  3:524.32+5:21
51  Ramon van de GriftDynamica28.32minMse   15.456  3:534.29+5:30
52  Monica SanderseDynamica28.35minV35   15.429  3:534.29+5:33
53  Jarno KooijmanAV5628.37minMse   15.411  3:544.28+5:35
54  Roel DiekerhofMiddelburg28.44minMse   15.348  3:554.26+5:42
55  Ingrid van BaalTHOR28.44minVse   15.348  3:554.26+5:42
56  Yanis van der JagtVlissingen28.48minMse   15.313  3:554.25+5:46
57  Samantha LuitwielerLoopgroep Zeeland28.52minVse   15.277  3:564.24+5:50
58  Johan SpruitKapelle-Biezelinge28.54minMse   15.260  3:564.24+5:52
59  Bas Biesterbosch28.57minM35   15.233  3:564.23+5:55
60  Erik KokArnemuiden28.59minM45   15.216  3:574.23+5:57
61  Marcel VervuurtB4SPORT29.03minM45   15.181  3:574.22+6:01
63  Mike OldenmengerMiddelburg29.05minMse   15.163  3:574.21+6:03
64  Stefan Den HollanderMeliskerke29.07minMse   15.146  3:584.21+6:05
65  Fred van esGonzalez Running29.10minM45   15.120  3:584.20+6:08
66  Casper van Sabben29.21minMse   15.026  4:004.17+6:19
67  Erik MaranusGonzalez Running29.22minM40   15.017  4:004.17+6:20
68  Giorgio JoziasseKoole Sport29.23minMse   15.009  4:004.17+6:21
69  Sam Biesterbosch29.24minMse   15.000  4:004.17+6:22
70  Noor DekkerSerooskerke29.25minVse   14.992  4:004.16+6:23
71  Dennis ButMiddelburg29.39minM45   14.874  4:024.13+6:37
72  Andre HeijersAV5629.41minM45   14.857  4:024.13+6:39
73  Jeroen van Avermate29.46minMse   14.815  4:034.12+6:44
74  Raoul van den HovenMiddelburg29.47minMse   14.807  4:034.11+6:45
75  Floris Jan KooleKoole Sport29.50minM45   14.782  4:044.11+6:48
76  Lion BaasDynamica29.54minM40   14.749  4:044.10+6:52
77  David SchrierVlissingen30.00minMse   14.700  4:054.08+6:58
78  Mauricio GonzalezGonzalez Running30.04minM55   14.667  4:054.07+7:02
79  Guido van DijkeAdriaanse van der Weel advocat30.04minMse   14.667  4:054.07+7:02
80  Peter van LitMiddelburg30.04minM50   14.667  4:054.07+7:02
81  Martijn BlommaertMiddelburg30.05minMse   14.659  4:064.07+7:03
82  Wessel in de WeijRilland30.10minMse   14.619  4:064.06+7:08
83  Anton EngelsMiddelburg30.13minM55   14.595  4:074.05+7:11
84  Niek van BelzenMiddelburg30.22minM50   14.523  4:084.03+7:20
85  Eelke de JongMiddelburg30.26minM35   14.491  4:084.03+7:24
86  Corne NieuwkerkKoudekerke30.26minM45   14.491  4:084.03+7:24
87  Leo JanseGonzalez Running30.29minM50   14.467  4:094.02+7:27
88  Maurice SteketeeMiddelburg30.31minM35   14.451  4:094.01+7:29
89  Frank HusslageMiddelburg30.31minM55   14.451  4:094.01+7:29
90  Marc van mourikMiddelburg30.33minM45   14.435  4:094.01+7:31
91  Dion PiuijlaarDelft30.34minMse   14.427  4:104.01+7:32
92  Rick de SmitGoes30.43minMse   14.357  4:113.99+7:41
93  Loura KleinepierMiddelburg30.45minV35   14.341  4:113.98+7:43
94  Rutger wondergemMiddelburg30.46minM40   14.334  4:113.98+7:44
95  Christian GoudappelZorgstroom30.46minMse   14.334  4:113.98+7:44
96  Merijn van den BergMiddelburg30.47minMse   14.326  4:113.98+7:45
97  Martijn Lavooy30.47minM45   14.326  4:113.98+7:45
98  Kim ReijnierseMiddelburg30.48minM55   14.318  4:113.98+7:46
99  Gerben Vrijburg30.56minM50   14.256  4:133.96+7:54
100  Rijndert van der KolkMiddelburg30.58minM45   14.241  4:133.96+7:56
101  John OverweelDynamica31.00minM65   14.226  4:133.95+7:58
102  Robert CarolMiddelburg31.05minM50   14.188  4:143.94+8:03
103  Mark VogelMiddelburg31.07minMse   14.172  4:143.94+8:05
104  Vincent LangeRunderground31.09minM35   14.157  4:143.93+8:07
105  Arthur van AartsenMiddelburg31.13minM40   14.127  4:153.92+8:11
106  Henk LousDynamica31.13minM60   14.127  4:153.92+8:11
107  Eva BoonmanMiddelburg31.14minV35   14.120  4:153.92+8:12
108  Linda VersluisGapinge31.15minV50   14.112  4:153.92+8:13
109  Seth DijkstraMiddelburg31.15minM45   14.112  4:153.92+8:13
110  Casper BaasDynamica31.24minM45   14.045  4:163.90+8:22
111  Menno den DekkerTerneuzen31.27minM45   14.022  4:173.90+8:25
112  Renate de ReusDynamica31.29minVse   14.007  4:173.89+8:27
113  Alexander de ReuZLM Verzekeringen31.29minMse   14.007  4:173.89+8:27
114  Gertjan LouweretMiddelburg31.31minM35   13.993  4:173.89+8:29
115  Rogier EtmanRotterdam31.33minM45   13.978  4:183.88+8:31
116  Valesca LefebberMiddelburg31.37minVse   13.948  4:183.87+8:35
117  Marcel StruykMiddelburg31.39minM40   13.934  4:183.87+8:37
118  Ad SchreijenbergAdriaanse van der Weel advocat31.40minMse   13.926  4:193.87+8:38
119  Mark den Haan31.41minMse   13.919  4:193.87+8:39
120  Jos PutVlissingen31.44minM50   13.897  4:193.86+8:42
121  Stoffels Biesterbosch31.44minM55   13.897  4:193.86+8:42
122  Huub BeelenAV5631.45minM55   13.890  4:193.86+8:43
123  Martin FranckeMiddelburg31.45minM40   13.890  4:193.86+8:43
124  Suzanne van ElsackerMiddelburg31.47minVse   13.875  4:193.85+8:45
125  Guillaume de JongeOost-Souburg31.50minM45   13.853  4:203.85+8:48
126  Jan-Peter KatsmanMiddelburg31.53minM35   13.832  4:203.84+8:51
127  Bianca van AartsenMiddelburg31.53minVse   13.832  4:203.84+8:51
128  Eric de VisserKoole Sport31.55minMse   13.817  4:213.84+8:53
129  Annette BevelanderRilland31.57minVse   13.803  4:213.83+8:55
130  Nathalie SlabbekoornKapelle-Biezelinge32.01minVse   13.774  4:213.83+8:59
131  Evelien van SparrentakSint Laurens32.08minV45   13.724  4:223.81+9:06
132  Siem CornelisseDynamica32.09minM65   13.717  4:223.81+9:07
133  Edwin SchoeRunderground32.09minM40   13.717  4:223.81+9:07
134  Erik NuytenScheldbouw Middelburg32.12minM35   13.696  4:233.80+9:10
135  Daniël WalhoutVeere32.20minM35   13.639  4:243.79+9:18
136  Sico PoortvlietKoole Sport32.23minM50   13.618  4:243.78+9:21
137  Maartje KasteleinVlissingen32.24minVse   13.611  4:243.78+9:22
138  Durby MeijboomVlissingen32.25minV40   13.604  4:253.78+9:23
139  Rinus WitteSint Laurens32.25minM55   13.604  4:253.78+9:23
140  André van den HoovenOost-Souburg32.33minM45   13.548  4:263.76+9:31
141  Jan CornelisseMiddelburg32.33minM50   13.548  4:263.76+9:31
142  Peter de LangeVlissingen32.36minM55   13.528  4:263.76+9:34
143  Joy van der MeiAmsterdam32.37minMse   13.521  4:263.76+9:35
144  Erwin ClowtingVlissingen32.37minM55   13.521  4:263.76+9:35
145  Erik DrijdijkRunderground32.38minM35   13.514  4:263.75+9:36
146  Krijn van SparrentakFysiotherapie Goese Polder32.38minM50   13.514  4:263.75+9:36
147  Jaap IJdemaAdriaanse van der Weel advocat32.38minM50   13.514  4:263.75+9:36
148  Elsbeth HaasnootMiddelburg32.43minVse   13.479  4:273.74+9:41
149  Nicky Aalderss-Heer Hendrikskinderen32.44minMse   13.473  4:273.74+9:42
150  Erik Goedhart32.45minM45   13.466  4:273.74+9:43
151  Marc RommersDynamica32.48minM50   13.445  4:283.73+9:46
152  Ronald Ridderbos32.52minMse   13.418  4:283.73+9:50
153  Vicky WiessnerMiddelburg33.01minV40   13.357  4:303.71+9:59
154  Natalie SinkeVlissingen33.02minV40   13.350  4:303.71+10:00
155  Frans NieuwenhuyzenMiddelburg33.04minM35   13.337  4:303.70+10:02
156  Jan de JagerAV5633.05minM60   13.330  4:303.70+10:03
157  Pascal van de VoordeMiddelburg33.05minM35   13.330  4:303.70+10:03
158  Frans KolijnOost-Souburg33.05minM45   13.330  4:303.70+10:03
159  Michiel BleijenberghMiddelburg33.06minM40   13.323  4:303.70+10:04
160  Hans PuikRilland33.07minMse   13.317  4:303.70+10:05
161  Jan den nReyMiddelburg33.09minV55   13.303  4:313.70+10:07
162  Ralf EversenMiddelburg33.10minMse   13.296  4:313.69+10:08
163  Sjef GorisMiddelburg33.13minM50   13.276  4:313.69+10:11
164  Ron DellebekeOost-Souburg33.13minM55   13.276  4:313.69+10:11
165  Marco OlivierVlissingen33.16minM45   13.257  4:323.68+10:14
166  Werner HelmichKapelle-Biezelinge33.21minM45   13.223  4:323.67+10:19
167  Arthur PouwelseMiddelburg33.24minM55   13.204  4:333.67+10:22
168  Kevin de PagterArnemuiden33.25minMse   13.197  4:333.67+10:23
169  Gérard de NooijerZLM Verzekeringen33.26minM45   13.190  4:333.66+10:24
170  Raymon van BelzenZLM Verzekeringen33.27minMse   13.184  4:333.66+10:25
171  Reinier BaaijensVlissingen33.34minMse   13.138  4:343.65+10:32
172  Paul PoulardMiddelburg33.34minM45   13.138  4:343.65+10:32
173  Roy SneijderADRZ33.34minM45   13.138  4:343.65+10:32
174  Davy KoppejanMiddelburg33.36minMse   13.125  4:343.65+10:34
175  Berry KnibbelerScheldesport33.39minM55   13.105  4:353.64+10:37
176  Ilona HartenOost-Souburg33.43minV45   13.080  4:353.63+10:41
177  loper 3 ZorgstroomZorgstroom33.43minV35   13.080  4:353.63+10:41
178  Willem HuiszoonRunderground33.46minM55   13.060  4:363.63+10:44
179  Jeroen van SluijsNedbase33.47minM40   13.054  4:363.63+10:45
180  Vera GeschiereNedbase33.52minVse   13.022  4:363.62+10:50
181  Roel LatuheruRunderground33.55minM45   13.002  4:373.61+10:53
182  Jeroen Verbart34.02minMse   12.958  4:383.60+11:00
183  Danny van KootenMiddelburg34.06minVse   12.933  4:383.59+11:04
184  Jos de KosterNedbase34.07minMse   12.926  4:393.59+11:05
185  Huib DeurlooMiddelburg34.08minM35   12.920  4:393.59+11:06
186  Finn JoosseRunder ground34.12minMse   12.895  4:393.58+11:10
187  Andre DavidseMiddelburg34.15minM55   12.876  4:403.58+11:13
188  Rik Hartmande Drvkkery34.17minMse   12.863  4:403.57+11:15
189  Yorben Hafkenscheid34.24minMse   12.820  4:413.56+11:22
190  Caroline VeringaLoopgroep Zeeland34.25minV40   12.814  4:413.56+11:23
191  Michel SinkeRunderground34.29minM45   12.789  4:413.55+11:27
192  Rens DavidseMiddelburg34.31minM50   12.776  4:423.55+11:29
193  Jolanta StepkowskaDynamica34.32minV45   12.770  4:423.55+11:30
194  Rob JongeneelMiddelburg34.36minM50   12.746  4:423.54+11:34
195  Cor SchipperMiddelburg34.38minM60   12.733  4:433.54+11:36
196  Annemiek VerhageMiddelburg34.38minVse   12.733  4:433.54+11:36
197  Ronald StrobosSeventy Seven34.39minM55   12.727  4:433.54+11:37
198  John GuequierreMiddelburg34.41minM65   12.715  4:433.53+11:39
199  Esdra MinnaardScheldbouw Middelburg34.43minMse   12.703  4:433.53+11:41
200  Johan DekkerMiddelburg34.47minM55   12.678  4:443.52+11:45
201  Monique van de KetterijLoopgroep Zeeland34.47minV40   12.678  4:443.52+11:45
202  Kees GeuzeMiddelburg34.50minM60   12.660  4:443.52+11:48
203  Remi van SchaikFysiotherapie Goese Polder34.50minM50   12.660  4:443.52+11:48
204  Dikki VijlbriefMiddelburg34.50minV40   12.660  4:443.52+11:48
205  Wilbert KooleWandelen op Walcheren34.58minM40   12.612  4:453.50+11:56
206  Annet van de KrekeDynamica34.59minV45   12.606  4:463.50+11:57
207  Laurens JobseGoes35.02minMse   12.588  4:463.50+12:00
208  Running MarcRunderground35.09minM40   12.546  4:473.49+12:07
209  Arie JoosseNedbase35.12minMse   12.528  4:473.48+12:10
210  Jos van de BoomgaardFysiotherapie Goese Polder35.22minM45   12.469  4:493.46+12:20
211  Frenk-jan VisserRunderground35.22minM50   12.469  4:493.46+12:20
212  Kim DijkeDynamica35.24minV35   12.458  4:493.46+12:22
213  Jan Rolf HendriksMiddelburg35.26minM50   12.446  4:493.46+12:24
214  Hiels OvingMiddelburg35.27minM35   12.440  4:493.46+12:25
215  Arjan MurreMiddelburg35.29minM40   12.428  4:503.45+12:27
216  Martijn van LangeveldeMiddelburg35.29minM45   12.428  4:503.45+12:27
217  Eva van HoekMiddelburg35.31minVse   12.417  4:503.45+12:29
218  Bart van BelleVlissingen35.35minMse   12.393  4:503.44+12:33
219  Roos SlagboomSeventy Seven35.35minV35   12.393  4:503.44+12:33
220  Krista VoorhamDelta Sport35.36minV45   12.388  4:513.44+12:34
221  Dorien WillemsZorgstroom35.38minV50   12.376  4:513.44+12:36
222  Nanda HendrikseMiddelburg35.38minVse   12.376  4:513.44+12:36
223  Stefan van den DriesAV5635.42minMse   12.353  4:513.43+12:40
224  Rene de VoogdZorgstroom35.44minM50   12.341  4:523.43+12:42
225  Petra VerhulstWestkapelle35.48minV45   12.318  4:523.42+12:46
226  Paul BurgerRunderground35.49minM45   12.313  4:523.42+12:47
227  Marco SchreijenbergRotterdam35.53minMse   12.290  4:533.41+12:51
228  Digna de BoerDelta Sport35.53minV65   12.290  4:533.41+12:51
229  Matthijs CorbijnBiggekerke35.54minMse   12.284  4:533.41+12:52
230  Joeri KooleSerooskerke36.03minM40   12.233  4:543.40+13:01
231  Enrico JoziasseMiddelburg36.03minM40   12.233  4:543.40+13:01
232  Josa van der VlietTerneuzen36.06minVse   12.216  4:553.39+13:04
233  Renate MoerlandArnemuiden36.06minVse   12.216  4:553.39+13:04
234  Dave LouwsDynamica36.06minM65   12.216  4:553.39+13:04
235  Peter RotteMiddelburg36.07minMse   12.210  4:553.39+13:05
236  Marcel van den BergeAdmiraal de Ruijter ziekenhuis36.07minM45   12.210  4:553.39+13:05
237  Michel CarolArnemuiden36.08minM40   12.205  4:553.39+13:06
238  Karin ToornstraRunderground36.09minVse   12.199  4:553.39+13:07
239  Muriel HofmanADRZ36.15minV40   12.166  4:563.38+13:13
240  Remi MesuMiddelburg36.15minMse   12.166  4:563.38+13:13
241  Judith GoetheerGoes36.17minV40   12.154  4:563.38+13:15
242  Marloes SaamanPraktijkschool Het Bolwerk36.17minV35   12.154  4:563.38+13:15
243  George TaalOostkapelle36.18minM65   12.149  4:563.37+13:16
244  Johnny MaljaarsRunderground36.19minM45   12.143  4:563.37+13:17
245  Corne van LomwelOost-Souburg36.21minM45   12.132  4:573.37+13:19
246  Dita DaalmeijerDynamica36.25minV50   12.110  4:573.36+13:23
247  Arthur StijnsDynamica36.33minM70   12.066  4:583.35+13:31
248  Tom van der HeijdenVlissingen36.34minM40   12.060  4:593.35+13:32
249  Matthijs BodeBiggekerke36.35minM45   12.055  4:593.35+13:33
250  Mathilde de Rijke36.37minVse   12.044  4:593.35+13:35
251  Ruben Slabbekoorn36.38minMse   12.038  4:593.34+13:36
252  Astrid DellaertMiddelburg36.39minVse   12.033  4:593.34+13:37
253  Kees de Putter36.39minM50   12.033  4:593.34+13:37
254  Miranda RijkAdmiraal de Ruijter ziekenhuis36.41minVse   12.022  4:593.34+13:39
255  Tono WondergemWestkapelle36.43minM50   12.011  5:003.34+13:41
256  Andre BommeljeSerooskerke36.47minM55   11.989  5:003.33+13:45
257  Peter KerstenMiddelburg36.58minM60   11.930  5:023.31+13:56
258  Hans van der WelleMiddelburg36.58minM60   11.930  5:023.31+13:56
259  Henrike Blokpoel-LeendertseDynamica37.00minVse   11.919  5:023.31+13:58
260  Paola van de VeldeZorgstroom37.05minVse   11.892  5:033.30+14:03
261  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland37.06minM55   11.887  5:033.30+14:04
262  Peter-Paul LobbezooMiddelburg37.10minM40   11.865  5:033.30+14:08
263  Racner BockDüsseldorf37.10minM55   11.865  5:033.30+14:08
264  Suzanne GeschiereSint Laurens37.13minV50   11.850  5:043.29+14:11
265  Imka de RidderNvt37.23minV45   11.797  5:053.28+14:21
266  Mara KlaverGrijpskerke37.24minVse   11.791  5:053.28+14:22
267  Francis HaringZLM Verzekeringen37.24minMse   11.791  5:053.28+14:22
268  Marc BeniersSint-Gillis-Waas37.25minM50   11.786  5:053.27+14:23
269  Bas van KeulenMiddelburg37.25minMse   11.786  5:053.27+14:23
270  Hanneke de DanschutterAdriaanse van der Weel advocat37.26minVse   11.781  5:063.27+14:24
271  Joan van belzenArnemuiden37.27minM35   11.776  5:063.27+14:25
272  Selena PooleEva van Hoek Sportmassage37.27minVse   11.776  5:063.27+14:25
273  Kryno davidseMiddelburg37.28minM55   11.770  5:063.27+14:26
274  Rosette VerkaartPostnl37.28minV45   11.770  5:063.27+14:26
275  Dylan den HartogPraktijkschool Het Bolwerk37.33minMse   11.744  5:073.26+14:31
276  Job van MoolenbroekMiddelburg37.34minMse   11.739  5:073.26+14:32
277  Petra VerweyNijmegen37.34minV50   11.739  5:073.26+14:32
278  Paul StrengMiddelburg37.35minMse   11.734  5:073.26+14:33
279  Chris JobseDNWG37.36minM40   11.729  5:073.26+14:34
280  Ciska DijkersADRZ37.37minV45   11.724  5:073.26+14:35
281  Jolanda van keulenMiddelburg37.40minV45   11.708  5:073.25+14:38
282  Christiaan SpruitMiddelburg37.40minMse   11.708  5:073.25+14:38
283  Marga de BuckNedbase37.44minVse   11.687  5:083.25+14:42
284  Ronald CoppoolseFysiotherapie Goese Polder37.46minM50   11.677  5:083.24+14:44
285  Ellie SpaansAV5637.47minV60   11.672  5:083.24+14:45
286  Esther NoteboomHeinkenszand37.47minVse   11.672  5:083.24+14:45
287  Robert van MoolenbroekMiddelburg37.52minM45   11.646  5:093.24+14:50
288  Chantal HofstraZorgstroom37.52minVse   11.646  5:093.24+14:50
289  Leon JoosseRunderground37.53minM45   11.641  5:093.23+14:51
290  Louise de PooterRunderground37.54minVse   11.636  5:093.23+14:52
291  Jerome van de WoestijneAdriaanse van der Weel advocat37.55minMse   11.631  5:103.23+14:53
292  Lydia HazeEva van Hoek Sportmassage37.56minVse   11.626  5:103.23+14:54
293  Vincent van DijkDynamica37.58minM65   11.615  5:103.23+14:56
294  Theo GieleMiddelburg38.10minM55   11.555  5:123.21+15:08
295  Ron van BelzenScheldbouw Middelburg38.12minM60   11.545  5:123.21+15:10
296  Hans PoldernarBysport38.15minM60   11.529  5:123.20+15:13
297  Monika TramperMiddelburg38.15minV45   11.529  5:123.20+15:13
298  Patty FranseAV5638.17minVse   11.519  5:133.20+15:15
299  Jan EuserVeere38.20minM65   11.504  5:133.20+15:18
300  Evelien KooleMiddelburg38.24minV40   11.484  5:133.19+15:22
301  Harry DavidseNvt38.29minM55   11.460  5:143.18+15:27
302  Izaak de BuckMiddelburg38.29minM60   11.460  5:143.18+15:27
303  Johan QuistMiddelburg38.35minM50   11.430  5:153.17+15:33
304  Jo de Jonghe38.35minM45   11.430  5:153.17+15:33
305  Femke Besselink -de Drvkkery38.36minV40   11.425  5:153.17+15:34
306  Franky BeljaarsVlissingen38.37minM50   11.420  5:153.17+15:35
307  Roosmarijn VersluisZorgstroom38.37minVse   11.420  5:153.17+15:35
308  Tonnie SchettersMiddelburg38.48minM40   11.366  5:173.16+15:46
309  Janine de Witte -38.51minV40   11.351  5:173.15+15:49
310  André PoortvlietMiddelburg38.56minMse   11.327  5:183.15+15:54
311  Tamara SterkenburgAdmiraal de Ruijter ziekenhuis38.56minVse   11.327  5:183.15+15:54
312  Jari van de MoosdijkNedbase38.59minMse   11.313  5:183.14+15:57
313  Jessica NagelAdmiraal de Ruijter ziekenhuis39.02minVse   11.298  5:193.14+16:00
314  Jaap WalhoutNedbase39.03minMse   11.293  5:193.14+16:01
315  Stefan van HemertMiddelburg39.05minMse   11.284  5:193.13+16:03
316  Gerard FlikweertGoes39.06minM50   11.279  5:193.13+16:04
317  Herman van de GlinoKloetinge39.09minM40   11.264  5:203.13+16:07
318  Robbert van MegenAdmiraal de Ruijter ziekenhuis39.16minM50   11.231  5:213.12+16:14
319  Henk den EngelseDNWG39.16minM45   11.231  5:213.12+16:14
320  Kees PoortvlietMiddelburg39.17minMse   11.226  5:213.12+16:15
321  Haroldinio AbaunaSport04039.17minM55   11.226  5:213.12+16:15
322  Rene NijsseAV5639.20minM55   11.212  5:213.11+16:18
323  Jolanda KolijnOost-Souburg39.20minV50   11.212  5:213.11+16:18
324  Gerard Toorenaar39.21minM45   11.207  5:213.11+16:19
325  Jacob LuitwielerDynamica39.23minM70   11.198  5:213.11+16:21
326  Peter de DoelderMiddelburg39.31minM60   11.160  5:233.10+16:29
327  Joey LeijnseRunderground39.48minMse   11.080  5:253.08+16:46
328  Esther PoppeAdriaanse van der Weel advocat39.51minVse   11.066  5:253.07+16:49
329  Rebecca van WinkelhofAdriaanse van der Weel advocat39.51minVse   11.066  5:253.07+16:49
330  Pieter JanssenKwadendamme39.54minM35   11.053  5:263.07+16:52
331  Els GelokDynamica39.54minV60   11.053  5:263.07+16:52
332  Kelly de Meijer39.55minV45   11.048  5:263.07+16:53
333  Wies van de VeldenAdmiraal de Ruijter ziekenhuis39.56minV40   11.043  5:263.07+16:54
334  Janneke BoutensMiddelburg39.56minV55   11.043  5:263.07+16:54
335  Katja de GroesVrouwenpolder39.56minV35   11.043  5:263.07+16:54
336  Joryn KortenoevenNedbase40.01minVse   11.020  5:273.06+16:59
337  Sans van t veerMiddelburg40.03minV45   11.011  5:273.06+17:01
338  Mariska LuitenMiddelburg40.03minV35   11.011  5:273.06+17:01
339  Bart WassinkDynamica40.05minM60   11.002  5:273.06+17:03
340  Janneke van den BoschMiddelburg40.19minV60   10.938  5:293.04+17:17
341  Madeline BuiningKapelle-Biezelinge40.22minV45   10.925  5:303.03+17:20
342  Emmy van caspelDynamica40.26minV65   10.907  5:303.03+17:24
343  Jan SiereveldDynamica40.39minM75   10.849  5:323.01+17:37
344  Aarthie Ehedi40.46minV35   10.818  5:333.00+17:44
345  Kim JanseTerneuzen40.48minVse   10.809  5:333.00+17:46
346  Mirjam JanssenAdmiraal de Ruijter ziekenhuis40.49minV40   10.804  5:333.00+17:47
347  Sander de VriesRunderground40.50minMse   10.800  5:333.00+17:48
348  Andrea KoningAV5640.52minV40   10.791  5:343.00+17:50
349  Chantal SchilperoordtJosa van der Vliet sportmassag41.01minV45   10.752  5:352.99+17:59
350  Jose van belzenArnemuiden41.13minVse   10.700  5:362.97+18:11
351  Paul LeursAdmiraal de Ruijter ziekenhuis41.13minM60   10.700  5:362.97+18:11
352  Jan van der PlasNedbase41.14minM35   10.695  5:372.97+18:12
353  Abel Slabbekoorn41.26minMse   10.644  5:382.96+18:24
354  Mirelle van den BerghTerneuzen41.51minV40   10.538  5:422.93+18:49
355  Friedhelm BockBirresdorf41.56minM55   10.517  5:422.92+18:54
356  Ingrid HildenbrantNvt42.04minV40   10.483  5:432.91+19:02
357  Lotte TemminckPraktijkschool Het Bolwerk42.05minVse   10.479  5:442.91+19:03
358  Anne HertogsNedbase42.05minVse   10.479  5:442.91+19:03
359  Kyra de koeijerSerooskerke42.12minV40   10.450  5:442.90+19:10
360  José van den HovenMiddelburg42.15minVse   10.438  5:452.90+19:13
361  Rob KroesPostnl42.20minM60   10.417  5:462.89+19:18
362  Koos RiemensMeliskerke42.24minM50   10.401  5:462.89+19:22
363  Katinka van de GlindKloetinge42.36minV40   10.352  5:482.88+19:34
364  Winanda de RuijterAdmiraal de Ruijter ziekenhuis42.45minV40   10.316  5:492.87+19:43
365  Talitha Kaijser42.46minVse   10.312  5:492.86+19:44
366  Karin Den DekkerTerneuzen42.46minV45   10.312  5:492.86+19:44
367  Sandra IjsebaartAdmiraal de Ruijter ziekenhuis42.48minVse   10.304  5:492.86+19:46
368  Deborah van de BoogaartAdmiraal de Ruijter ziekenhuis42.48minV35   10.304  5:492.86+19:46
370  Shellie van Klooster42.53minVse   10.284  5:502.86+19:51
371  Arianne DutmanPostnl42.56minV55   10.272  5:502.85+19:54
372  Ylja van IwaardenGoes43.02minVse   10.248  5:512.85+20:00
373  Vicky LockefeirADRZ43.05minVse   10.236  5:522.84+20:03
375  Willeke CarolADRZ43.29minV35   10.142  5:552.82+20:27
376  Nynke HuiszoonMiddelburg43.31minVse   10.134  5:552.82+20:29
377  Petra JeronimusLoopgroep zeeland43.34minVse   10.122  5:562.81+20:32
378  Maaike van der waarden43.34minVse   10.122  5:562.81+20:32
379  Ben GuequierreOost-Souburg43.41minM60   10.095  5:572.80+20:39
381  Maarten van VeelenMiddelburg44.09minMse   9.989  6:002.77+21:07
382  Bart de looffSerooskerke44.10minM55   9.985  6:012.77+21:08
383  Karin Slabbekoorn44.20minV50   9.947  6:022.76+21:18
384  Miranda Brasz-RoelseRunderground44.27minV40   9.921  6:032.76+21:25
385  Matty Hamelink44.28minV55   9.918  6:032.75+21:26
386  Jacco de LeeuwNedbase44.29minM35   9.914  6:032.75+21:27
387  Tom DommisseKouderkerke44.39minM35   9.877  6:042.74+21:37
388  Carolien de BuckMiddelburg44.44minVse   9.858  6:052.74+21:42
389  Miriam BijlZuid-Beijerland44.55minV45   9.818  6:072.73+21:53
390  Bart de RuijsscherMiddelburg45.06minM35   9.778  6:082.72+22:04
391  Manon de RuijsscherMiddelburg45.07minV35   9.775  6:082.72+22:05
392  Vivian van HorikKoudekerke45.07minVse   9.775  6:082.72+22:05
393  Veva FranckeKouderkerke45.08minVse   9.771  6:082.71+22:06
394  Zenna van der MelDen Bosch45.10minVse   9.764  6:092.71+22:08
395  Joos HarinckMiddelburg45.16minMse   9.742  6:102.71+22:14
397  Marianne de MeulmeesterVeere45.24minV40   9.714  6:112.70+22:22
398  Caroline Leijdekkerde Drvkkery45.34minV40   9.678  6:122.69+22:32
399  Gisela NijsseAV5645.56minV55   9.601  6:152.67+22:54
400  Ron OpenneerArnemuiden46.12minM55   9.545  6:172.65+23:10
401  Mia van BelleDynamica46.31minV65   9.480  6:202.63+23:29
402  Danielle van Houten47.06minVse   9.363  6:242.60+24:04
403  Meike Tahapari47.07minVse   9.360  6:252.60+24:05
404  Michèlle KebapciDynamica47.25minVse   9.301  6:272.58+24:23
Mannen: 266 (66.67%) => M35=29 - M40=27 - M45=39 - M50=32 - M55=30 - M60=14 - M65=7 - M70=2 - M75=1 - Mse=85
Vrouwen: 133 (33.33%) => V35=15 - V40=24 - V45=17 - V50=7 - V55=5 - V60=3 - V65=3 - Vse=59

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7.35 km

2018Tim Pleijte23:02Ronnie Overgaauw23:16Patrick de Vos23:39Anjolie Engels27:18399
2017Erwin Adan23:33Erwin Harmes23:39Patrick de Vos24:30Carolien van de Kreeke28:37399
2016Tim Pleijte22:30Job de Feijter23:34Pascal van Troost23:39Marianne de Kok27:48485
2015Tim Pleijte22:06Colin Bekers22:42Martijn de Kok23:23Esther Platteeuw28:08472

7.5 km

2014Erwin Harmes23:35Huub van Noorden24:34Erwin Adan24:50Anjolie Engels27:38404
2013Tim Pleijte22:56Huub Maas24:09Michel Schrier24:09Anjolie Engels27:29424

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.615 seconden nodig om deze lijst met 399 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
5000 m Marijke de Visser (ZR + PR)16.11.96  Vse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.53  JoA
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.48.23  V50
marath Guy van Driessche (PR 3.19.20)3.48.23  M50
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.53.05  M50
halve Bram Verhage (PR 1.26.01)1.34.12  M55
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.06  M35
10 km Jack Suijkerbuijk (PR 42.35)49.26  M60
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
10 km Lion Baas (PR 38.59)39.49  M40
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)44.36  M35
10 km Andre Meijers (PR 42.14)44.51  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)58.21  V45
08-09: Marathon Munster (1)
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.41.54  M50
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
halve Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40)1.23.32  M60
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
10 km Lion Baas (PR)38.59  M40
10 km Marco Olivier (PR)44.42  M45
10 km Nancy Koch (PR)48.12  Vse
10 km Rosette Verkaart (PR)50.09  V40
10 km Jacqueline Meijers (PR)54.04  V45
5 km Andre Meijers (PR)19.43  Mse
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (3)
09-08: Track Meeting Utrecht (2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove (1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag (8)
Atletiek Zeeland © 2019