woensdag 20 maart 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
18-03: KIKA-KWF Run
08-03: Wie leerde de Zeeuwen hardlopen?
28-02: Langzame lopers zijn ook welkom, maar……..?
25-02: 8e Kapellecross was geslaagd hardloopfeest
22-02: Wat eten we?
15-02: Krijgt Jarocross in Kapelle record deelname?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
zo 24-03: 31e Parelloop Brunssum
za 30-03: 25 km van Hulst
zo 31-03: 14e Venloop
za 06-04: 13e Oosterscheldeloop Goes
zo 07-04: Marathon Rotterdam
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
zo 14-04: Enschede Marathon
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (58)
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen (247)
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen (72)
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen (125)
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (48)
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (141)
za 23-02: Halve Marathon Axel (295)
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (121)
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (184)
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse (117)
za 09-02: Erpelkappersloop Axel (125)
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad (420)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
3e Gaperloop
Gapinge, vrijdag 1 juni 2018 - Organisatie: González Running
10 km >> Zeeuws record staat met 28.20 min. vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Erwin Harmes (PR 31.18)Middelburg32.44M35   18.330  3:16
2  Stefan Schrier (PR)Vlissingen33.49M35   17.743  3:23
3  Adriaan Walhout (PR 34.51)Middelburg34.58M35   17.159  3:30
4  Jozias Boone (PR)Goes36.07M35   16.613  3:37
5  Wim van Sparrentak (PR 34.04)Sint Laurens36.11M45   16.582  3:37
6  Jan-Willem Roelse (PR)Gonzalez Running36.31Mse   16.431  3:39
7  Jorim de Boks (PR 35.00)Middelburg36.58Mse   16.231  3:42
8  Sven Vermeulen (PR 36.39)Vlissingen37.15M40   16.107  3:44
9  Wilco Boogaard (PR 35.52)Middelburg37.27M40   16.021  3:45
10  Tom Verbeek (PR)Kwadendamme37.56Mse   15.817  3:48
11  Micha Janse (PR 38.32)Zoutelande38.38M40   15.531  3:52
12  Arnoud Rijk (PR 38.12)Heinkenszand38.41Mse   15.511  3:52
13  Fred van Es (PR)Domburg38.57M40   15.404  3:54
14  Jonathan Boon (PR 38.55)Oost-Souburg39.29Mse   15.196  3:57
15  Gert van der Vinden (PR 37.38)Biggekerke39.36M50   15.152  3:58
16  Ruben Boutens (PR 38.57)Middelburg39.58Mse   15.013  4:00
17  Dennis Heilbron (PR 37.57)Grijpskerke40.19M40   14.882  4:02
18  Johan Spruit (PR 39.56)Kapelle-Biezelinge40.31Mse   14.809  4:03
19  Floris Jan Koole (PR 33.59)Oostkapelle40.47M45   14.712  4:05
20  Rinus van de Woestijne (PR 38.43)Middelburg40.54M35   14.670  4:05
21  Ewald Provoost (PR 40.51)Biggekerke40.58M40   14.646  4:06
22  Jeroen HollebrandseEtten-Leur41.09M40   14.581  4:07
23  Marcel Sommeijer (PR)Oost-Souburg41.22M45   14.504  4:08
24  Gijsbert Elstgeest (PR 40.42)s-Heerenhoek41.25M45   14.487  4:09
25  Peter van Lit (PR)Middelburg41.31M50   14.452  4:09
26  Lion Baas (PR 41.16)Vlissingen42.07M40   14.246  4:13
27  Robert-Jan Provoost (PR 41.13)Domburg42.28M40   14.129  4:15
28  Leo Janse (PR 39.14)Middelburg42.34M50   14.096  4:15
29  Chery den Exter (PR)Vlissingen42.40M40   14.063  4:16
30  Menno den Dekker (PR 41.25)Terneuzen42.55M40   13.981  4:18
31  Marnix van den Brande (PR 40.05)Terneuzen42.57Mse   13.970  4:18
32  Rick de Smit (PR)Goes43.01Mse   13.948  4:18
33  Martin Pruijsers (PR 37.08)Middelburg43.04M50   13.932  4:18
34  Linda Versluis (PR)Gapinge43.08V50   13.910  4:19
35  Christian Janse (PR 43.15)Aagtekerke43.16Mse   13.867  4:20
36  Nick Paulusse (PR)Oost-Souburg43.20M45   13.846  4:20
37  Frans Bos (PR 40.02) + (ZR Mannen 70)Vlissingen44.09M70   13.590  4:25
38  Sophie Miljoen (PR)Gapinge44.49V40   13.388  4:29
39  Suzanne van Elsacker (PR)Middelburg44.53Vse   13.368  4:29
40  Guillaume de Jonge (PR)Oost-Souburg44.59M40   13.338  4:30
41  Daniel Walhout (PR 44.59)Veere45.01M35   13.328  4:30
42  Lizo Koppejan (PR 44.36)Arnemuiden45.02M45   13.323  4:30
43  Simon Voet (debuut)Koudekerke45.06Mse   13.304  4:31
44  Evelien van Sparrentak (PR 44.36)Sint Laurens45.09V40   13.289  4:31
45  Leon Vermeulen (PR)Wemeldinge45.21M40   13.230  4:32
46  Erwin Clowting (PR)Vlissingen45.33M55   13.172  4:33
47  Leo Dalebout (PR 40.02)Gapinge45.36M55   13.158  4:34
48  Erwin van Schaik (PR 41.40)Middelburg45.38M50   13.148  4:34
49  Marco Dingemanse (PR)Zoutelande45.41M40   13.134  4:34
50  Johan Lorier (PR 42.36)Vlissingen46.03M40   13.029  4:36
51  Mark Bouterse (PR)Kapelle-Biezelinge46.39Mse   12.862  4:40
52  Sandra van de Broek (debuut)Sint Laurens46.47V40   12.825  4:41
53  Arjan Vermeulen (PR 46.46)Veere47.16M50   12.694  4:44
54  Jan-Kees LangeraarVlissingen47.56M60   12.517  4:48
55  Ilona Harten (PR)Oost-Souburg48.05V40   12.478  4:49
56  Jacky Luitwieler (PR 47.35)Oost-Souburg48.12M50   12.448  4:49
57  Martijn HuiszoonKortgene48.25Mse   12.392  4:51
58  Ewoud van den BrandeMiddelburg48.34Mse   12.354  4:51
59  Maurice Eppings (PR)Zoutelande48.43M55   12.316  4:52
60  Ronald van Hercules (PR 48.15)Serooskerke49.05M60   12.224  4:55
61  Jan-Willem OverveldAagtekerke49.12Mse   12.195  4:55
62  Cor Schipper (PR 44.34)Middelburg49.17M60   12.175  4:56
63  Thomas Stuurwold (PR)Zoutelande49.30Mse   12.121  4:57
64  Thomas SlingenbergWestkapelle49.34M40   12.105  4:57
65  John Guequierre (PR 33.40)Middelburg49.41M65   12.076  4:58
66  Jannie de Vries (PR 46.15)Vlissingen49.44V55   12.064  4:58
67  Remi Mesu (PR 48.23)Middelburg49.57Mse   12.012  5:00
68  Marije Besuijen (PR 47.00)Middelburg50.04V35   11.984  5:00
69  Elsbeth Dingemanse (PR)Gapinge50.48V40   11.811  5:05
70  Bram van Eenennaam (PR 48.56)Nieuw- en Sint Joosland50.51Mse   11.799  5:05
71  Michel Meeuwse (PR)Vlissingen50.54M40   11.788  5:05
72  Arnold Eggink (PR 43.40)Gapinge51.01M50   11.761  5:06
73  Renate Moerland (PR)Arnemuiden51.10Vse   11.726  5:07
74  Edwin Boogaard (PR)Zoutelande51.23Mse   11.677  5:08
75  Conno Francke (debuut)Gapinge51.29M50   11.654  5:09
76  Rob van der Zwaag (PR)Veere51.46M50   11.590  5:11
77  Arjan de Vrieze (PR)Wolphaartsdijk52.25M40   11.447  5:15
78  Stefan van Hemert (PR 51.29)Middelburg53.00Mse   11.321  5:18
79  Jose Dierickx (PR)Vlissingen53.18V60   11.257  5:20
80  Kees Kuzee (PR 52.42)Middelburg53.32M50   11.208  5:21
81  Corne van Lomwel (PR 44.57)Oost-Souburg53.36M40   11.194  5:22
82  Annabel Marion (debuut)Westkapelle53.39V40   11.184  5:22
83  Harry Kwakkelaar (debuut)Vlissingen53.57M60   11.121  5:24
84  Mirjam Kloet (PR 50.42)Arnemuiden53.59V40   11.115  5:24
85  Evelien van Heemst (PR 50.37)Middelburg54.02V35   11.104  5:24
86  Marian van Dijk (PR 45.39)Middelburg54.09V50   11.080  5:25
87  R LouwsVlissingen54.22M40   11.036  5:26
88  Benny van Norden (debuut)Oost-Souburg54.25M40   11.026  5:27
89  Martijn Blommaert (PR 37.44)Middelburg54.29Mse   11.013  5:27
90  Miranda Kwakkelaar (PR)Middelburg54.31V40   11.006  5:27
91  Ilse Groeneweg (PR)Zoutelande54.37V40   10.986  5:28
92  Rieky de Kock (PR)Zoutelande55.30V40   10.811  5:33
93  Jose van Belzen (PR)Arnemuiden56.14Mse   10.670  5:37
94  Harry Nicolasen (debuut)Goes56.22Mse   10.645  5:38
95  Harry Davidse (PR 54.09)Serooskerke56.28M50   10.626  5:39
96  Jan Jobse (PR 49.11)Serooskerke56.38M65   10.594  5:40
97  Lena Kleingeld (PR 54.00)Vlissingen57.11V60   10.493  5:43
98  Ronnie Ovaa (PR 57.19)Vlissingen57.26M40   10.447  5:45
99  Rob Epker (PR 54.58)Middelburg57.30M50   10.435  5:45
100  Katja de Groes (PR)Vrouwenpolder57.44Vse   10.393  5:46
101  Jacob Luitwieler (PR 54.49)Middelburg59.03M70   10.161  5:54
102  Frederiek Huiszoon (debuut)Middelburg59.17V50   10.121  5:56
103  Willeke Carol (PR)Arnemuiden1.00.04Vse   9.989  6:00
104  Jacco van de Gruiter (PR 58.15)Arnemuiden1.00.13Mse   9.964  6:01
105  Sarijke Aerts (PR 58.55)Middelburg1.00.23V60   9.937  6:02
106  Jan KruitMiddelburg1.00.38M60   9.896  6:04
107  Anja Schroevers (PR 58.35)Arnemuiden1.01.54V50   9.693  6:11
108  Alies HuiszoonKortgene1.02.51V50   9.547  6:17
109  Jorina Oreel (PR 1.01.21)Arnemuiden1.04.05V40   9.363  6:25
Mannen: 83 (76.15%) => M35=6 - M40=22 - M45=6 - M50=13 - M55=3 - M60=5 - M65=2 - M70=2 - Mse=24
Vrouwen: 26 (23.85%) => V35=2 - V40=11 - V50=5 - V55=1 - V60=3 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Erwin Harmes32:44Stefan Schrier33:49Adriaan Walhout34:58Linda Versluis43:08109
2017Erwin Harmes33:25Ronnie Overgaauw36:04Adriaan Walhout37:00Carolien van de Kreeke40:41137
2016Erwin Harmes32:36Adriaan van Keulen36:38Willem de Korte36:39Carolien van de Kreeke39:22127

5 km >> Zeeuws record staat met 15.08 min. vanaf 12-09-2015 op naam van Wouter Jansen <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Floris Willeboordse (PR)Middelburg15.41Mse   19.129  3:08
2  Sergio Harinck (PR)Gonzalez Running16.20Mse   18.367  3:16
3  Thijs Clowting (debuut)Vlissingen18.12Mse   16.484  3:38
4  Pieter WisseRotterdam18.27Mse   16.260  3:41
5  Ronald Geertse (PR)Serooskerke18.37Mse   16.115  3:43
6  Stefan den Hollander (PR)Meliskerke18.48Mse   15.957  3:46
7  Carolien van de Kreeke (debuut)Serooskerke19.01V40   15.776  3:48
8  Giorgio Joziasse (PR)Middelburg19.04Mse   15.734  3:49
9  Joel Aafjes (PR 16.52)Kortgene19.20Mse   15.517  3:52
10  Mauricio Gonzalez (PR)Vrouwenpolder19.29M55   15.398  3:54
11  Danny de Leeuw (PR 19.52)Goes19.56Mse   15.050  3:59
12  Nelleke Balde (debuut)Grijpskerke20.00Vse   15.000  4:00
13  Marijn Grootjans (PR)Westkapelle20.05Mse   14.938  4:01
14  Pieter Wisse (PR 19.56)Biggekerke20.18M50   14.778  4:04
15  Ryndert van der KolkMiddelburg20.52Mse   14.377  4:10
16  Leendert van de Ven (debuut)Zoutelande21.07M55   14.207  4:13
17  Huub Beelen (PR)Goes21.15M55   14.118  4:15
18  Sico Poortvliet (PR)Middelburg21.33Mse   13.921  4:19
19  Marco Olivier (PR 21.52)Vlissingen22.05M45   13.585  4:25
20  Natalie Sinke (PR 21.10)Vlissingen22.23V40   13.403  4:29
21  Jolanda Francke (debuut)Aagtekerke23.17Vse   12.885  4:39
22  Lisanne LorierVlissingen23.21Vse   12.848  4:40
23  John LangerakBurgum23.24Mse   12.821  4:41
24  Marijn van Bemmel (debuut)Oost-Souburg23.47Mse   12.614  4:45
25  Nicole Wondergem (PR 22.45)Sint Laurens24.14V35   12.380  4:51
26  Bram van BoxelTilburg24.17Mse   12.354  4:51
27  Mara Klaver (debuut)Grijpskerke24.21Vse   12.320  4:52
28  Henrike Blokpoel (PR)Oost-Souburg24.24Vse   12.295  4:53
29  Corrie de SchachtOost-Souburg24.32Vse   12.228  4:54
30  Roy PaauweGapinge24.34Mse   12.212  4:55
31  Marlon Merison (debuut)Biggekerke24.37Mse   12.187  4:55
32  Robin VerhaarWemeldinge24.43Mse   12.138  4:57
33  Aart van Luijk (PR)Middelburg25.10M60   11.921  5:02
34  Maurice Steketee (PR 20.00)Middelburg25.12M35   11.905  5:02
35  Andrej MiljoenGapinge25.46Mse   11.643  5:09
36  Peter Verhaar (debuut)Wemeldinge26.09Mse   11.472  5:14
37  Els Gelok (PR)Vlissingen26.31Vse   11.314  5:18
38  Sjoerd Wassink (PR)Vlissingen26.34Mse   11.292  5:19
39  Helene LouwerseGapinge26.43Vse   11.229  5:21
40  Roosmarijn VersluisMiddelburg26.48Vse   11.194  5:22
41  Laura de Ridder (PR)Middelburg26.51Vse   11.173  5:22
42  Janneke Boutens (PR 26.41)Middelburg27.00Vse   11.111  5:24
43  Maria LorierVlissingen27.10Vse   11.043  5:26
44  Lotte Elstgeest (debuut)s-Heerenhoek27.16Vse   11.002  5:27
45  Chris Melse (debuut)Middelburg27.21Mse   10.969  5:28
46  Ingeborg Coppoolse (PR)Oostkapelle27.35Vse   10.876  5:31
47  Kees Francke (PR)Grijpskerke27.41Mse   10.837  5:32
48  Daisy van de Velde (PR)Oostburg27.43Vse   10.824  5:33
49  Natasja Breijer (debuut)Serooskerke27.45Vse   10.811  5:33
50  Jan Joosse (debuut)Nieuw- en Sint Joosland27.46Vse   10.804  5:33
51  Joost van Garderen (PR)Aagtekerke27.48Mse   10.791  5:34
52  Karin den Dekker (PR)Terneuzen27.51V45   10.772  5:34
53  Wenda Verstraate (debuut)Koudekerke27.52Vse   10.766  5:34
54  Esther Brouwer (debuut)Vlissingen28.05Vse   10.682  5:37
55  Pim KroeseGapinge28.17Mse   10.607  5:39
56  Maarten SoniusWestkapelle28.19Mse   10.594  5:40
57  Kim JoziasseOostkapelle28.21Vse   10.582  5:40
58  Jacques van Putten (debuut)Aagtekerke28.26Mse   10.551  5:41
59  Floor LorierVlissingen29.14Vse   10.262  5:51
60  Danielle van de Ven (PR 28.30)Middelburg29.19Vse   10.233  5:52
61  Tijne VluggenGapinge29.24Vse   10.204  5:53
62  Petrie Pijnenborg (PR)Veere29.27Vse   10.187  5:53
63  Hans van Sluijs (PR 28.49)Middelburg29.29M65   10.175  5:54
64  Marina JansenKruiningen29.31Vse   10.164  5:54
65  Atina de JongeWemeldinge29.36Vse   10.135  5:55
66  Wilma van de Gruiter (PR 29.32)Arnemuiden29.43Vse   10.095  5:57
67  Mia van Belle (PR) + (ZR Vrouwen 65)Vlissingen29.54V65   10.033  5:59
68  Denise KlapSerooskerke30.06Vse   9.967  6:01
69  Petra CoppoolseSerooskerke30.36Vse   9.804  6:07
70  Annemiek Paulusse (PR 30.06)Oost-Souburg30.39Vse   9.788  6:08
71  Corine MeierMiddelburg30.42Vse   9.772  6:08
72  Jack GillessenMiddelburg31.00Mse   9.677  6:12
73  Jean-Pierre Maas (debuut)Vlissingen31.19Mse   9.580  6:16
74  Nathalie de Later (PR 27.33)Oostkapelle31.26Vse   9.544  6:17
75  Francien de Later (PR 31.00)Middelburg31.55Vse   9.399  6:23
76  Petra KraaijvangerOost-Souburg33.01Vse   9.086  6:36
77  Femke SturmOost-Souburg33.11Vse   9.041  6:38
78  Gijs KroeseGapinge33.13Mse   9.032  6:39
79  Johanna SturmOost-Souburg33.15Vse   9.023  6:39
80  Ilse van Dommelen (PR)Biggekerke33.57Vse   8.837  6:47
81  Josca BoogertGapinge34.23Vse   8.725  6:53
82  Ruud van den BarselaarMiddelburg35.04Mse   8.555  7:01
83  Wendy MohlmanMiddelburg35.07Vse   8.543  7:01
84  Hein-Piet van BoxtelTilburg35.38Mse   8.419  7:08
85  Dennis WilleboordseGapinge39.12Mse   7.653  7:50
86  Lukas WilleboordseGapinge39.15Mse   7.643  7:51
87  Elin GoedhartOost-Souburg40.35Vse   7.392  8:07
88  Helle DingemanseZoutelande43.12Vse   6.944  8:38
89  Kristel DingemanseZoutelande43.13Vse   6.942  8:39
90  Nieky de RoosVlissingen44.47Vse   6.699  8:57
Mannen: 42 (46.67%) => M35=1 - M45=1 - M50=1 - M55=3 - M60=1 - M65=1 - Mse=34
Vrouwen: 48 (53.33%) => V35=1 - V40=2 - V45=1 - V65=1 - Vse=43

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Floris Willeboordse15:41Sergio Harinck16:20Thijs Clowting18:12Carolien van de Kreeke19:0190
2017Sergio Harinck17:15Albert de Bakker17:40Jan Molendijk19:51Maureen Gonzalez23:2497
2016Floris Willeboordse16:52Sergio Harinck17:03Jonathan Boon18:53Paola van de Velde23:0371


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 12.529 seconden nodig om deze lijst met 199 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
26-05-2017 2e GaperloopGapingeGonzález Running0
10-06-2016 GaperloopGapingeGonzález Running1276

 
Laatste reactie:
Jan Roose: KIKA-KWF Run..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-03: Stevensloop Nijmegen (8)
10 km Wouter Jansen (PR 30.21)31.52  Mse
10 km Mark Bouterse (PR 46.39)49.33  Mse
10 km Michelle van Doeselaar (PR 57.51)58.54  V35
10 km Marcel Pelster (PR 48.35)58.55  M35
5 km Wouter Verdurmen (PR)17.28  M35
halve Laurent van Nieuwenhuijze (PR 1.14.03)1.27.40  Mse
halve Rob Jongeneel (PR 1.38.58)1.47.18  M50
halve Jos Put (PR 1.37.17)1.48.45  M55
10-03: Marato Barcelona (6)
10-03: AttilaRun Tilburg (3)
10-03: Halve van Oostvoorne (5)
09-03: Indoorwedstrijd Gent (1)
03-03: Marathon Tokyo (1)
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (7)
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
Atletiek Zeeland © 2019