donderdag 20 september 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-09: Tim Pleijte onderbreekt in 12e Kustloop zegereeks Erwin Harmes
04-09: Is mijn training iets voor jou?
01-09: Parcoursrecord voor Tim Pleijte in Kustloop Vrouwenpolder
28-08: Erwin Harmes wint na zoveelste solorace voor derde keer Halve Westenschouwen
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
zo 23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg
za 29-09: Ten Miles Philippine
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 06-10: Clingse Bosloop Kapellebrug
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
zo 07-10: 33e Singelloop Breda
zo 14-10: 35e Marathon Eindhoven
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
Recente uitslagen meer uitslagen
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder (486)
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen (74)
zo 26-08: Lamsorenloop Lamswaarde (27)
zo 26-08: Hardloop3Daagse Ritthem
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen (399)
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (103)
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk (111)
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande (71)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
29e Stratenloop Zoutelande
Zoutelande, woensdag 4 juli 2018 - Organisatie: Dynamica
9.734 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Job de FeijterRKHAV31.56Mse   18.289  3:17
2  Erwin HarmesGonzalez Running32.26M35   18.007  3:20
3  Floris WilleboordseGonzalez Running32.38Mse   17.897  3:21
4  Martijn de KokAV'5633.36M35   17.382  3:27
5  Ralph WiessnerDynamica33.49M40   17.271  3:28
6  Joeri VersluisDynamica34.56Mse   16.719  3:35
7  Laurent van NieuwenhuijzeAV'5635.27Mse   16.475  3:39
8  Rens de RidderArnemuiden35.58Mse   16.238  3:42
9  Jozias BooneAV'5636.16M35   16.104  3:44
10  Wim van SparrentakDynamica36.20M45   16.074  3:44
11  Corne van BelzenDynamica36.41M35   15.921  3:46
12  Remy VasseurVlissingen36.46M35   15.885  3:47
13  Jorim de BoksGonzalez Running36.48Mse   15.871  3:47
14  Wilko de VosAV'5636.51M55   15.849  3:47
15  Peter BalkenendeAV'5636.56M50   15.813  3:48
16  Jan-Willem RoelseGonzalez Running37.22Mse   15.630  3:50
17  Wilco BoogaardDynamica37.26M40   15.602  3:51
18  Rene den HollanderAagtekerke37.34Mse   15.547  3:52
19  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge37.36M50   15.533  3:52
20  Rob van 't VeenAV'5637.38M35   15.519  3:52
21  Willem de KorteGonzalez Running37.42Mse   15.492  3:52
22  Micha JanseDynamica37.48M40   15.451  3:53
23  Monique VerschuureAV'5637.52V35   15.424  3:53
24  Arnoud RijkAV'5638.05Mse   15.336  3:55
25  Arjan BeijeDelta Sport38.19M45   15.242  3:56
26  Danny HuibregtseWestkapelle38.25Mse   15.203  3:57
27  Jesper PoppeMiddelburg38.32Mse   15.157  3:58
28  Bart VerhaegheKapelle-Biezelinge38.35M35   15.137  3:58
29  Tom VerbeekAV'5638.42M35   15.091  3:59
30  Erik KokArnemuiden38.45M45   15.072  3:59
31  Bart de VisserSerooskerke38.48M35   15.053  3:59
32  Jonathan BoonGonzalez Running39.10M35   14.912  4:01
33  Martijn HoosemansDynamica39.13M35   14.893  4:02
34  Jesse BeijerMiddelburg39.25Mse   14.817  4:03
35  Stijn VlemmixVeere39.34M35   14.761  4:04
36  Adriaan WattelMiddelburg39.43Mse   14.705  4:05
37  Edwin van AlphenDynamica39.46M45   14.687  4:05
38  Jan MolendijkKrabbendijke39.54Mse   14.638  4:06
39  Stefan den HollanderMeliskerke40.02Mse   14.589  4:07
40  Jan HoppenbrouwersRijen40.07M35   14.559  4:07
41  Manfred van den BroekeMiddelburg40.09M35   14.546  4:07
42  Gijsbert ElstgeestAV'5640.12M45   14.528  4:08
43  Sjaak BrouwerDynamica40.17M50   14.498  4:08
44  Ewald ProvoostBiggekerke40.30M45   14.421  4:10
45  Johan SpruitAV'5640.32Mse   14.409  4:10
46  Bas de NooijerGonzalez Running40.35Mse   14.391  4:10
47  Aart JoziasseGonzalez Running40.48M50   14.315  4:11
48  Jaap WoutersDynamica40.50Mse   14.303  4:12
49  Gaelle DespeselHalsteren40.54Vse   14.280  4:12
50  Vincent de LeeuwOost-Souburg40.56Mse   14.268  4:12
51  Paola van GilstAV'5640.58V45   14.256  4:13
52  Lion BaasDynamica41.01M40   14.239  4:13
53  Tim KramerAV'5641.03Mse   14.228  4:13
54  Andre MeijersAV'5641.06M45   14.210  4:13
55  Mirthe OverkampDynamica41.10Vse   14.187  4:14
56  Bram VerhageDynamica41.12M55   14.176  4:14
57  Rinus van de WoestijneDynamica41.29M35   14.079  4:16
58  Thijs KoopsOost-Souburg41.54Mse   13.939  4:18
59  Martin FranckeMiddelburg42.00M35   13.906  4:19
60  Ada GeuzeMiddelburg42.02V35   13.895  4:19
61  Leo JanseGonzalez Running42.04M45   13.884  4:19
62  Martin PruijsersDynamica42.07M45   13.867  4:20
63  Caio de GraafDelta Sport42.19M45   13.802  4:21
64  Henk LousDynamica42.37M55   13.704  4:23
65  Bram van KeulenMeliskerke42.45M45   13.662  4:24
66  Alexander de ReuGoes42.52Mse   13.625  4:24
67  Theo den HerderAV'5642.54M65   13.614  4:24
68  Danmar DeesAV'5642.57M45   13.598  4:25
69  Tanja PeschHollerath42.59V35   13.588  4:25
70  Linda VersluisGapinge43.00V45   13.582  4:25
71  Marco DielemanMiddelharnis43.03M45   13.567  4:25
72  Rinus PaardekooperAV'5643.07M55   13.546  4:26
73  Nick PaulusseDynamica43.17M45   13.493  4:27
74  Maurice SteketeeMiddelburg43.19M35   13.483  4:27
75  Stefan FeleusWestkapelle43.30M40   13.426  4:28
76  Samuel JobseAagtekerke43.35Mse   13.401  4:29
77  Daniel WalhoutVeere43.40M35   13.375  4:29
78  John OverweelDynamica43.50M65   13.324  4:30
79  Henk LeeftinkDynamica43.56M50   13.294  4:31
80  Co de FeijterDelta Sport43.59M55   13.279  4:31
81  Harry BootDelta Sport44.07M35   13.239  4:32
82  Arthur van AartsenMiddelburg44.20M40   13.174  4:33
83  Nathalie SlabbekoornAV'5644.33Vse   13.110  4:35
84  Florence van RijsbergenTHOR44.35V50   13.100  4:35
85  Henny StratingAV'5644.37V45   13.090  4:35
86  Jos PutVlissingen45.01M50   12.974  4:37
87  Albert KarstanjeMiddelburg45.04M60   12.959  4:38
88  Vicky WiessnerMiddelburg45.14V40   12.912  4:39
89  Peter DekkerZoutelande45.22M40   12.874  4:40
90  Maurice ZwartHelmond45.26M45   12.855  4:40
91  Gerrit SpaansAV'5645.28M65   12.845  4:40
92  Merijn van den BergMiddelburg45.31Mse   12.831  4:41
93  Suzanne van ElsackerGonzalez Running45.33Vse   12.822  4:41
94  Marc RommersDynamica45.38M50   12.799  4:41
95  Kees de VisserAagtekerke45.42M50   12.780  4:42
96  Sico PoortvlietMiddelburg45.45M45   12.766  4:42
97  Dennis BootsgezelVlissingen45.47M35   12.757  4:42
98  Piet OvaaMeliskerke45.49M55   12.747  4:42
99  Edgar BakkerGroningen46.01M45   12.692  4:44
100  Gertjan BakkerAV'5646.05M45   12.674  4:44
101  Marco van 't WesteindeAV'5646.07M45   12.664  4:44
102  Johan de VliegerDynamica46.10M60   12.651  4:45
103  William de JongeNieuwdorp46.12M45   12.642  4:45
104  Nicky Aalderss-Heer Hendrikskinderen46.15Mse   12.628  4:45
105  Steffen HumerAV'5646.18M50   12.614  4:45
106  Robert-Jan ProvoostDomburg46.26M45   12.578  4:46
107  Marco DingemanseGonzalez Running46.28M45   12.569  4:46
108  Jacky LuitwielerDynamica46.38M55   12.524  4:47
109  Marcel JansenJasper Sport47.03M45   12.413  4:50
110  Mark BoutenseKapelle-Biezelinge47.20Mse   12.339  4:52
111  Kim de NooijerGanshoren47.25Vse   12.317  4:52
112  Adrie van BelzenWestkapelle47.34M50   12.278  4:53
113  Peter SanderseZoutelande47.38M55   12.261  4:54
114  Karsten DamOffenbach am M47.43M35   12.240  4:54
115  Wim de JongeAV'5647.48M65   12.218  4:55
116  Wim TabakVlissingen47.52M55   12.201  4:55
117  Stefan van den DriesAV'5647.55Mse   12.189  4:55
118  Rene GoetheerWolphaartsdijk47.56M50   12.184  4:55
119  Natalie SinkeGonzalez Running48.04V40   12.151  4:56
120  Cor SchipperMiddelburg48.09M60   12.130  4:57
121  Ko DavidseOostkapelle48.12Mse   12.117  4:57
122  Andre DavidseMiddelburg48.28M55   12.050  4:59
123  Enrico JoziasseMiddelburg48.30M35   12.042  4:59
124  Sabine GelokKoudekerke48.40Vse   12.001  5:00
125  Remi MesuMiddelburg48.47Mse   11.972  5:01
126  Eric de VisserGonzalez Running48.48Mse   11.968  5:01
127  Gerben SpruijtMeliskerke48.50Mse   11.960  5:01
128  John GuequierreDynamica48.55M65   11.939  5:02
129  Jan BorraBiggekerke49.05M35   11.899  5:03
130  Mark KakesAV'5649.11M45   11.875  5:03
131  Erik DeijnenMiddelburg49.33M50   11.787  5:05
132  Krista VoorhamDelta Sport49.40V45   11.759  5:06
133  Marije BesuijenDynamica49.56V35   11.696  5:08
134  Arjen DommisseKrabbendijke50.47M35   11.501  5:13
135  Karin van NoordenVlissingen50.50V45   11.489  5:13
136  Kevin de PagterArnemuiden51.10Mse   11.414  5:15
137  Jan EuserGonzalez Running51.26M65   11.355  5:17
138  Arjen de PagterMiddelburg51.41M55   11.300  5:19
139  Christine BalkenendeAV'5651.49V50   11.271  5:19
140  Arthur StijnsDynamica52.07M65   11.206  5:21
141  Marion GoossenScheldesport52.10V45   11.196  5:22
142  Marijn TraasHeinkenszand52.14M35   11.181  5:22
143  Annemarie VerschuureKruiningen52.18V40   11.167  5:22
144  Ellie SpaansAV'5652.21V55   11.156  5:23
145  Marlou EckhardtAV'5652.24Vse   11.146  5:23
146  Berry HeereboutDynamica52.28M65   11.132  5:23
147  Peter KakesNisse52.34M45   11.110  5:24
148  Wim WitteBorssele52.42M55   11.082  5:25
149  Roxanne MachielseGoes52.45Vse   11.072  5:25
150  Willem PosthumusVlissingen53.00M65   11.020  5:27
151  Laura van den NijnattenGonzalez Running53.03V35   11.009  5:27
152  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland53.06M65   10.999  5:27
153  Koen BijlHerwijnen53.21M65   10.947  5:29
154  Marielle SimonseAV'5653.37V45   10.893  5:30
155  Kees DijlWaarde53.40M45   10.883  5:31
156  Harry NicolasenGoes53.44Mse   10.869  5:31
157  Wouter van den DriesHeinkenszand53.55M35   10.832  5:32
158  Rene NijsseAV'5654.15M55   10.766  5:34
159  Aart van LuijkDynamica54.27M55   10.726  5:36
160  Steven DeesWissenkerke54.52M35   10.645  5:38
161  Eugene van der PijlLeidschendam55.09M35   10.590  5:40
162  Esther van SluijsAV'5655.16V40   10.568  5:41
163  Maarten RiemensGrijpskerke55.20Mse   10.555  5:41
164  Alessandra PontesOffenbach am M55.48V35   10.467  5:44
165  Johan RijkeboerMiddelburg56.21M55   10.365  5:47
166  Gerard CosterVlissingen56.36M45   10.319  5:49
167  Jaap LuitwielerDynamica56.43M65   10.298  5:50
168  Niek HespAV'5656.45M55   10.291  5:50
169  Leo DingemanseVlissingen56.53M65   10.267  5:51
170  Marcel GeertsemaOude-Pekela57.59M35   10.073  5:57
171  Marco WagenaarAV'5658.54M45   9.916  6:03
172  Atina de JongeWemeldinge59.10Vse   9.871  6:05
173  Wenda VerstraateGonzalez Running59.22Vse   9.838  6:06
Mannen: 143 (82.66%) => M35=29 - M40=7 - M45=28 - M50=12 - M55=16 - M60=3 - M65=13 - Mse=35
Vrouwen: 30 (17.34%) => V35=6 - V40=4 - V45=7 - V50=2 - V55=1 - Vse=10
3,244 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tom DeesAV'5613.31Mse   13.317  4:30
2  Marco MoerlandArnemuiden13.46Mse   13.075  4:35
3  Julia WisseAagtekerke14.24Vse   12.500  4:48
4  Lotte ElstgeestAV'5616.05Vse   11.192  5:22
5  Doreen de VisserAagtekerke16.20Vse   11.020  5:27
6  Nino van den BergAV'5616.28Mse   10.931  5:29
7  Janneke BoutensMiddelburg17.23Vse   10.355  5:48
8  Sylvia RijkAV'5617.45Vse   10.141  5:55
9  Daisy van den VeldeWielingen18.03Vse   9.972  6:01
10  Vivian GeelhoedNieuwdorp18.20Vse   9.818  6:07
11  Wilma van ZeeAV'5618.36V55   9.677  6:12
12  Jacqueline MeijersAV'5618.57V45   9.499  6:19
13  Hilde KooleDynamica19.12Vse   9.375  6:24
14  Femke van SluijsAV'5619.15Vse   9.351  6:25
15  Femke AmsterdamDynamica19.17Vse   9.334  6:26
16  Annelies de GrootAV'5620.07Vse   8.948  6:42
17  Alice DuijnhouwerAV'5620.09Vse   8.933  6:43
18  Gisela NijsseAV'5620.12Vse   8.911  6:44
19  Heleen de VliegerVlissingen20.49Mse   8.647  6:56
Vrouwen: 15 (78.95%) => V45=1 - V55=1 - Vse=13

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.139 seconden nodig om deze lijst met 192 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Jeugdloop
001 Zerbib Raphael       Dynamica         0901 0:06:35   1eJ13-14 13.670  4.23 min/km
002 Graaf Amy de         AV'56            0903 0:06:38   1eM11-12 13.567  4.25 min/km
003 Feleus Milan         Westkapelle      0906 0:06:50   2eJ13-14 13.170  4.33 min/km
004 Geense Bowen         AV'56            0905 0:06:53   3eJ13-14 13.075  4.35 min/km
005 IJzermans Dyero      Spado            0989 0:06:55   1eJ11-12 13.012  4.36 min/km
006 Lorier Lisanne       Dynamica         0992 0:07:01   1eM13-14 12.826  4.40 min/km
007 Koole Stijn          Dynamica         0987 0:07:09   2eJ11-12 12.587  4.46 min/km
008 Simonse Jesper       Goes             0984 0:07:29   4eJ13-14 12.026  4.59 min/km
009 Maranus Femke        Dynamica         0907 0:07:33   2eM11-12 11.920  5.01 min/km
010 Beuns Jens           AV'56            0902 0:07:35   1eJ09-10 11.868  5.03 min/km
011 Feleus Annick        Westkapelle      0908 0:07:36   3eM11-12 11.842  5.03 min/km
012 Luijk Zoe van        AV'56            0998 0:07:38   4eM11-12 11.790  5.05 min/km
013 IJzermans Lyano      Spado            0990 0:07:47   1eJ07-08 11.563  5.11 min/km
014 Beljaars Damian      Dynamica         0996 0:07:57   2eJ07-08 11.320  5.18 min/km
015 Kok Timo             Arnemuiden       0985 0:08:13   3eJ11-12 10.953  5.28 min/km
016 Geijs Quinten        Goes             0904 0:08:21   5eJ13-14 10.778  5.33 min/km
017 Jonge Dylano de      AV'56            0995 0:08:28   2eJ09-10 10.629  5.38 min/km
018 Berg Matz van den    Goes             0986 0:08:38   3eJ09-10 10.424  5.45 min/km
019 Luijk Daan van       AV'56            0997 0:08:40   3eJ07-08 10.384  5.46 min/km
020 Bustraan Tess        AV'56            0991 0:08:58   1eM09-10 10.037  5.58 min/km
021 Geelhoed Jet         Nieuwdorp        0988 0:09:10   1eM07-08 09.818  6.06 min/km
022 Luijk Tess van       AV'56            0999 0:10:30   2eM09-10 08.571  7.00 min/km

opm o.v.v. startnummer binnen 5 dagen naar aeromad@zeelandnet.nl
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
05-07-2017 28e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica0
06-07-2016 27e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1803
05-08-2015 26e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1890
02-07-2014 25e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2719
03-07-2013 24e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2889
04-07-2012 23e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2465
06-07-2011 22e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2653
07-07-2010 21e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2667
01-07-2009 20e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2213
02-07-2008 19e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2057
04-07-2007 18e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica2038
05-07-2006 17e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1346
06-07-2005 16e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1054
07-07-2004 15e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1014
02-07-2003 14e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica870
03-07-2002 13e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica921
04-07-2001 12e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica929
05-07-2000 11e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica893
07-07-1999 10e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica1035
08-07-1998 9e Stratenloop Zoutelande ZoutelandeDynamica843

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
marath Marlon Roels (PR)3.08.07  M45
marath Paola van Gilst (PR)3.09.15  V45
marath Ada Geuze (PR)3.17.39  V35
marath Michel Ridderhof (PR 3.19.10)3.24.00  M45
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: M√ľnster marathon (4)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
18-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018