donderdag 22 augustus 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
vr 30-08: Track Meeting Utrecht
zo 01-09: 31e Tilburg Ten Miles
za 07-09: Baanwedstrijd Hulst
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
vr 13-09: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 14-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
Recente uitslagen meer uitslagen
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen (290)
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad (104)
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede (109)
di 23-07: 4e Zomerloop Groede (102)
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle (192)
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement (87)
za 13-07: Ronde van Sint Kruis (37)
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

8e Sportvissersloop

Yerseke, woensdag 11 juli 2018 - Organisatie: AV'56
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim van den Broeke (PR 29.53) Dynamica33.08Mse   18.109  3:195.03713
2  Tim Pleijte (PR 30.12) Dynamica33.15Mse   18.045  3:205.01704
3  Erwin Harmes (PR 31.18) Gonzalez Running33.59M35   17.656  3:244.90652
4  Floris Willeboordse (PR 31.40) Gonzalez Running34.16Mse   17.510  3:264.86632
5  Martijn de Kok (PR 32.05) AV'5634.41M35   17.299  3:284.81603
6  Ralph Wiessner (PR 33.47) Dynamica35.04M40   17.110  3:304.75578
7  Bereket Petersen (debuut) AV'5635.51Mse   16.736  3:354.65527
8  Nick van den BleekenHoogerheide36.09M35   16.598  3:374.61508
9  Joeri Versluis (PR 36.05) Dynamica36.36Mse   16.393  3:404.55480
10  Remy Vasseur (PR 33.36) Vlissingen37.25M35   16.036  3:454.45432
11  Jozias Boone (PR 34.11) AV'5637.31M35   15.993  3:454.44427
12  Wim van Sparrentak (PR 34.04) Dynamica37.33M45   15.979  3:454.44425
13  Peter Balkenende (PR 36.33) AV'5637.48M50   15.873  3:474.41411
14  Wilko de Vos (PR 33.54) AV'5637.53M55   15.838  3:474.40406
15  Johan Karelse (PR 35.56) AV'5637.56M45   15.817  3:484.39403
16  Rob van 't Veen (PR 37.11) AV'5638.24M35   15.625  3:504.34378
17  Jan-Willem Roelse (PR 36.31) Gonzalez Running38.26Mse   15.611  3:514.34376
18  Monique Verschuure (PR 36.43) AV'5638.37V35   15.537  3:524.32366
19  Wilco Boogaard (PR 35.52) Dynamica38.44M40   15.491  3:524.30360
20  Marcel Adriaanse (PR)Middelburg38.47M45   15.471  3:534.30357
21  Erik Cappon (PR 34.52) Wielingen38.50M50   15.451  3:534.29355
22  Willem de Korte (PR 35.26) Gonzalez Running38.53Mse   15.431  3:534.29352
23  Peter Meeuwsen (PR 37.06) Krabbendijke39.01Mse   15.378  3:544.27345
24  Rens de Ridder (PR 37.23) Arnemuiden39.03Mse   15.365  3:544.27344
25  Ruud Hoosemans (PR 34.33) Dynamica39.06M35   15.345  3:554.26341
26  Martijn Hoosemans (PR 38.46) Dynamica39.09M35   15.326  3:554.26339
27  John Nieuwenhuize (PR 37.26) AV'5639.20M35   15.254  3:564.24329
28  Jesper Poppe (PR)Middelburg39.42Mse   15.113  3:584.20311
29  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke39.46M35   15.088  3:594.19308
30  Martijn de Vries (PR)Middelburg39.51M35   15.056  3:594.18304
31  Hans QuistSpado40.27Mse   14.833  4:034.12276
32  Edwin van Alphen (PR 35.38) Dynamica40.31M45   14.809  4:034.11273
33  Rian van den Broeke (PR 30.28) Dynamica40.33M55   14.797  4:034.11271
34  Berry Simonse (PR 39.47) AV'5640.36M45   14.778  4:044.11269
35  Jesse Beijer (PR 38.08) Middelburg40.38Mse   14.766  4:044.10267
36  Wolter Vos (PR 39.04) Dynamica40.40M45   14.754  4:044.10266
37  Gijsbert Elstgeest (PR 40.27) AV'5640.42M45   14.742  4:044.10264
38  Adriaan Wattel (PR 38.19) Middelburg40.44Mse   14.730  4:044.09263
39  Jan HoppenbrouwersRijen40.46M35   14.718  4:054.09261
40  Aart Joziasse (PR 37.31) Gonzalez Running40.48M50   14.706  4:054.08260
41  Jan Molendijk (PR 40.47) Krabbendijke40.52Mse   14.682  4:054.08257
42  Tom Verbeek (PR 36.38) AV'5640.57M35   14.652  4:064.07253
43  Patrick van SchiltOlympia41.08M45   14.587  4:074.05245
44  Jonathan Boon (PR 38.55) Gonzalez Running41.12M35   14.563  4:074.05242
45  Rinus van de Woestijne (PR 38.43) Dynamica41.14M35   14.551  4:074.04241
46  Gaelle DespeselHalsteren41.16Vse   14.540  4:084.04240
47  Nicolas DespeselHalsteren41.18Mse   14.528  4:084.04238
48  Johan Spruit (PR 39.56) AV'5641.24Mse   14.493  4:084.03234
49  Patrick van Iersel (PR 39.52) AV'5641.26M50   14.481  4:094.02232
50  Paola van Gilst (PR 40.10) AV'5641.28V45   14.469  4:094.02231
51  Marcel Vervuurt (PR 41.11) Middelburg42.13M45   14.212  4:133.95201
52  Bram Verhage (PR 38.11) Dynamica42.28M55   14.129  4:153.92191
53  Amy van den BroekGilze42.48V35   14.019  4:173.89178
54  Andre Meijers (PR 42.14) AV'5642.56M45   13.975  4:183.88174
55  Bas de Nooijer (PR 37.43) Gonzalez Running42.58Mse   13.964  4:183.88172
56  Lion Baas (PR 40.07) Dynamica43.01M40   13.948  4:183.87171
57  Tim Vervuurt (PR 40.25) Middelburg43.05Mse   13.926  4:193.87168
58  Martin Pruijsers (PR 37.08) Dynamica43.09M45   13.905  4:193.86166
59  Ada Geuze (PR)Middelburg43.13V35   13.884  4:193.86163
60  Wiebe Tolman (PR 41.43) Heinkenszand43.16Mse   13.867  4:203.85162
61  Hein Vermin (PR)Nisse43.18Mse   13.857  4:203.85161
62  Henk Lous (PR 40.07) Dynamica43.23M55   13.830  4:203.84158
63  Jacques GrootSpado43.28M55   13.804  4:213.83155
64  Kees de Rooij (PR 41.21) Yerseke43.31Mse   13.788  4:213.83153
65  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg43.33M35   13.777  4:213.83152
66  Danmar Dees (PR 42.35) AV'5643.35M45   13.767  4:223.82151
67  Theo den Herder (PR 37.27) AV'5643.37M65   13.756  4:223.82150
68  Bram van Keulen (PR 41.06) Meliskerke43.48M45   13.699  4:233.81143
69  Mirthe Overkamp (PR 39.22) Dynamica43.51Vse   13.683  4:233.80142
70  Peter Dekker (PR 39.23) Zoutelande43.58M40   13.647  4:243.79138
71  Rien van VossenOlympia44.01M55   13.631  4:243.79136
72  Jaco Kleinjan (debuut) Goes44.04M45   13.616  4:243.78135
73  Harry Boot (PR)Delta Sport44.06M35   13.605  4:253.78134
74  Kees van OevelenSpado44.09Mse   13.590  4:253.78132
75  Caio de Graaf (PR 42.01) Delta Sport44.26M45   13.503  4:273.75123
76  Fred LuijckKruiningen44.29M45   13.488  4:273.75122
77  Renate de Reus (PR 42.43) Dynamica44.39Vse   13.438  4:283.73117
78  Rinus Paardekooper (PR 42.28) AV'5644.41M55   13.428  4:283.73116
79  Johan Bruijnooge (PR 41.36) Yerseke44.54Mse   13.363  4:293.71109
80  Merijn van den Berg (PR)Middelburg44.57Mse   13.348  4:303.71108
81  Daniel Walhout (PR)Veere44.59M35   13.338  4:303.71107
82  Suzanne van Elsacker (PR 44.53) Gonzalez Running45.03V35   13.319  4:303.70105
83  Michiel Bleijenbergh (PR)Middelburg45.10M35   13.284  4:313.69102
84  Arnoud van de GriendYerseke45.17Mse   13.250  4:323.6899
85  Mark AllemekindersAV'5645.31Mse   13.182  4:333.6692
86  Leon Vermeulen (PR 45.21) Wemeldinge45.33M45   13.172  4:333.6692
87  Albert Karstanje (PR 43.41) Middelburg45.39M60   13.143  4:343.6589
88  Richard de Vlieger (PR 40.27) AV'5645.42M45   13.129  4:343.6588
89  Evelien van Sparrentak (PR 44.36) Sint Laurens45.46V45   13.110  4:353.6486
90  Edgar BakkerGroningen45.57M45   13.058  4:363.6381
91  Dennis de Nooijer (PR 40.59) Vlissingen46.06M45   13.015  4:373.6278
92  Gerard de Nooijer (debuut) Oost-Souburg46.09M45   13.001  4:373.6176
93  Nicky Alderss-Heer Hendrikskinderen46.12Mse   12.987  4:373.6175
94  Ko van Damme (PR 44.55) AV'5646.17M55   12.964  4:383.6073
95  Marco Moerland (PR 44.08) Arnemuiden46.21Mse   12.945  4:383.6072
96  Marc Rommers (PR 40.23) Dynamica46.28M50   12.912  4:393.5969
97  Florence van RijsbergenTHOR46.39V50   12.862  4:403.5765
98  Sico Poortvliet (PR)Middelburg46.43M45   12.843  4:403.5763
99  Piet Ovaa (PR 46.23) Meliskerke46.49M55   12.816  4:413.5661
100  Martin Stroosnijder (PR)Kruiningen46.53M55   12.798  4:413.5560
101  Kees de Visser (PR 43.48) Aagtekerke46.56M50   12.784  4:423.5559
102  Henny Strating (PR 46.14) AV'5646.58V45   12.775  4:423.5558
103  Gerrit Spaans (PR 43.59) AV'5647.01M65   12.761  4:423.5457
104  Johan de Vlieger (PR 35.16) Dynamica47.07M60   12.734  4:433.5455
105  Sander RijkYerseke47.20Mse   12.676  4:443.5251
106  Dirk-Jan LukasseRoosendaal47.22M35   12.667  4:443.5250
107  Jos Hoebeke (PR)Spado47.25M45   12.654  4:453.5149
108  Gertjan Bakker (PR 45.10) AV'5647.30M45   12.632  4:453.5147
109  Eric van Remortel (PR 42.18) AV'5647.34M60   12.614  4:453.5046
110  Hans Lievense (PR)Middelburg47.46M45   12.561  4:473.4942
111  Lydia Kleinjan (PR 42.53) Goes47.51Vse   12.539  4:473.4841
112  Mark Boutense (debuut) Kapelle-Biezelinge47.55Mse   12.522  4:483.4840
113  John Overweel (PR 35.33) Dynamica47.59M65   12.504  4:483.4739
114  Merijn KnulstAV'5648.02M35   12.491  4:483.4738
115  Marco van 't Westeinde (PR 43.26) AV'5648.04M45   12.483  4:483.4737
116  Alexander van Keulen (PR)Kloetinge48.08M45   12.465  4:493.4636
117  Ronald Wagenaar (PR)Schore48.11M45   12.452  4:493.4635
118  Rene Goetheer (PR 44.13) Wolphaartsdijk48.19M50   12.418  4:503.4533
119  Remi Mesu (PR)Middelburg48.23Mse   12.401  4:503.4432
120  Leon Bavinchoven (PR 44.17) Terneuzen48.26M45   12.388  4:513.4431
121  Pieter Moelker (PR)Kloetinge48.28M45   12.380  4:513.4431
122  Maarten van Kaam (PR 43.43) Yerseke48.31Mse   12.367  4:513.4430
123  Kim de NooijerGanshoren48.33Vse   12.358  4:513.4329
124  Corina Lievense (PR)Middelburg48.36V45   12.346  4:523.4329
125  Jan Borra (PR 47.53) Biggekerke48.38M35   12.337  4:523.4328
126  Berry Knibbeler (PR 45.30) Scheldesport48.40M55   12.329  4:523.4228
127  Marije Besuijen (PR 47.00) Dynamica48.43V35   12.316  4:523.4227
128  Marike Brusket (PR 48.37) Wilhelminadorp48.45M45   12.308  4:533.4227
129  Dirk van Zweden (debuut) Kapelle-Biezelinge48.47M65   12.299  4:533.4226
130  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica48.50M65   12.287  4:533.4125
131  Niek van Belzen (PR 41.21) Arnemuiden48.52M45   12.278  4:533.4125
132  Ron Dellebeke (PR 33.54) Dynamica48.59M55   12.249  4:543.4023
133  Stefan van den Dries (PR 48.13) AV'5649.06Mse   12.220  4:553.3922
134  Jan Noom (PR 46.21) Scherpenisse49.13Mse   12.191  4:553.3920
135  Arjen Berrevoets (PR 46.08) Kerkwerve49.17M35   12.175  4:563.3820
136  Hans de JongStrijen49.24M55   12.146  4:563.3718
137  Huib Deurloo (debuut) Middelburg49.37M35   12.093  4:583.3616
138  Roos Nieuwdorp (PR 46.01) AV'5649.40Vse   12.081  4:583.3615
139  Arjen Dommisse (PR 47.32) Krabbendijke49.56M35   12.016  5:003.3412
140  Krista Voorham (PR 47.54) Delta Sport50.27V45   11.893  5:033.308
141  Petra Verhulst (PR 47.09) Dynamica51.11V45   11.723  5:073.263
142  Mark Kakes (PR 49.19) AV'5651.15M45   11.707  5:083.253
143  Joost Boonman (PR 47.18) Yerseke51.32M55   11.643  5:093.232
144  Raoul van Hijfte (PR 47.49) Yerseke51.44Mse   11.598  5:103.221
145  Peter Kakes (debuut) Nisse52.00Mse   11.538  5:123.211
146  Annemarie Verschuure (PR 48.01) Kruiningen52.02V40   11.531  5:123.201
147  Johnny ChristiaanseYerseke52.05M55   11.520  5:133.201
148  Marloes Saaman (PR 48.10) AV'5652.07V40   11.513  5:133.201
149  Herman van de Glind (PR 50.37) AV'5652.09M35   11.505  5:133.201
150  Jan van Wingerden (PR 44.47) AV'5652.11M60   11.498  5:133.191
151  Marlou Eckhardt (PR 48.55) AV'5652.13Vse   11.491  5:133.19-
152  John GelukYerseke52.22M35   11.458  5:143.18-
153  Roeland van de VijselYerseke52.29Mse   11.432  5:153.18-
154  Wim Witte (PR 50.09) Borssele52.33M55   11.418  5:153.17-
155  Karin van Noorden (PR 48.36) Vlissingen52.36V45   11.407  5:163.17-
156  Bianca DavidseAV'5652.38V35   11.400  5:163.17-
157  Marijn Traas (PR 45.39) Heinkenszand52.41M35   11.389  5:163.16-
158  Gertjan Poleij (PR 48.48) Kruiningen52.47M45   11.367  5:173.16-
159  Niels Bakker (PR 44.57) Goes52.55Mse   11.339  5:183.15-
160  Arthur Stijns (PR 50.53) Dynamica53.05M65   11.303  5:193.14-
161  Pim van Meerkerk (PR 51.58) Kloetinge53.08Mse   11.292  5:193.14-
162  Jan Euser (PR)Gonzalez Running53.11M65   11.282  5:193.13-
163  Wendy Scholten (debuut) AV'5653.19V35   11.254  5:203.13-
164  Rene Nijsse (PR 50.47) AV'5653.22M55   11.243  5:203.12-
165  Laura van Nijnatten (PR)Gonzalez Running53.24Vse   11.236  5:203.12-
166  Alexander de Reu (debuut) Goes53.33Mse   11.204  5:213.11-
167  Niels NieuwenhuijzeKruiningen53.35Mse   11.198  5:223.11-
168  Marion Goossen (PR 50.44) Scheldesport53.41V45   11.177  5:223.10-
169  Ellie Spaans (PR 50.56) AV'5653.52V60   11.139  5:233.09-
170  Marielle Simonse (PR 53.38) AV'5653.55V45   11.128  5:243.09-
171  Anita Veldhof (PR 52.54) AV'5654.03V55   11.101  5:243.08-
172  Rainier Zweep (PR 54.00) Kamperland54.07M45   11.087  5:253.08-
173  Camila BertoliniBergen op Zoom54.18Vse   11.050  5:263.07-
174  Roxanne Machielse (PR 48.31) Goes54.26Vse   11.023  5:273.06-
175  Chris van Antwerpen (PR 52.06) AV'5654.28M35   11.016  5:273.06-
176  Imo Jongepier (PR 52.05) Nieuw- en Sint Joosland54.31M65   11.006  5:273.06-
177  Berry HeereboutDynamica54.48M65   10.949  5:293.04-
178  Ilse Traas (PR 49.51) Heinkenszand54.53Vse   10.932  5:293.04-
179  Danny Ars (PR 48.26) Ovezande55.00M55   10.909  5:303.03-
180  Arno PoleyKruiningen55.40M45   10.778  5:342.99-
181  Kevin de Pagter (PR 33.34) Arnemuiden55.43Mse   10.769  5:342.99-
182  Jelco KostenYerseke56.04Mse   10.702  5:362.97-
183  Aart van Luijk (PR 46.28) Dynamica56.13M55   10.673  5:372.96-
184  Niek Hesp (PR 50.54) AV'5656.41M55   10.585  5:402.94-
185  Cherry Strating (PR)Kamperland57.14M45   10.483  5:432.91-
186  Wouter van den Dries (PR 54.03) Heinkenszand58.10M35   10.315  5:492.87-
187  Ronald DekkerAV'5658.29M45   10.259  5:512.85-
188  Janneke Boutens (PR 55.12) Middelburg58.32V55   10.251  5:512.85-
189  Marco Wagenaar (PR 49.34) AV'5658.36M45   10.239  5:522.84-
190  Laura de Ridder (PR 54.20) Middelburg58.56V45   10.181  5:542.83-
191  Katinka SchotanusKloetinge59.05V55   10.155  5:552.82-
192  Chantal de Koning (PR)Colijnsplaat59.12V35   10.135  5:552.82-
193  Marjan BoonAV'5659.15V35   10.127  5:562.81-
194  Antoinette BarbeYerseke1.00.52V35   9.858  6:052.74-
195  Sebastian Nijssen (PR 54.53) Dynamica1.00.56M35   9.847  6:062.74-
196  Denise van KaamYerseke1.02.11Vse   9.649  6:132.68-
197  Arjan de Vrieze (PR 52.25) Wolphaartsdijk1.02.16Mse   9.636  6:142.68-
198  Sarijke Aerts (PR 58.53) Middelburg1.02.19V60   9.628  6:142.67-
199  Marina Mol (PR 59.58) AV'561.02.22V35   9.621  6:142.67-
200  Marcel Mohr (PR 1.00.45) AV'561.02.25M65   9.613  6:152.67-
201  Karin DekKruiningen1.02.32V35   9.595  6:152.67-
202  Jaco van de GruiterArnemuiden1.03.06Mse   9.509  6:192.64-
203  Gisela Nijsse (PR 53.49) AV'561.04.58V55   9.236  6:302.57-
Mannen: 160 (78.82%) => M35=31 - M40=4 - M45=39 - M50=7 - M55=20 - M60=4 - M65=10 - Mse=45
Vrouwen: 43 (21.18%) => V35=12 - V40=2 - V45=10 - V50=1 - V55=4 - V60=2 - Vse=12

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2019Tim Pleijte32:05Ronnie Overgaauw32:19Floris Willeboordse32:42Samantha Luitwieler38:03213
2018Tim van den Broeke33:08Tim Pleijte33:15Erwin Harmes33:59Monique Verschuure38:37203
2017Erwin Adan33:17Huub van Noorden33:43Ronnie Overgaauw34:41Liselotte van de Berg38:27205
2016Tim Pleijte33:36Erwin Harmes33:40Martijn de Kok33:51Monique Verschuure40:32248
2015Tim Pleijte31:34Erwin Harmes32:41Martijn de Kok33:15Monique Verschuure39:58205
2014Erwin Harmes32:11Erwin Adan34:33Martijn de Kok35:34Anjolie Engels38:57195
2013Tim Pleijte32:06Erwin Harmes32:24Martijn de Kok33:41Marianne de Kok38:51184
3.3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Bezuayehu PetersenAV'5611.13Mse   17.652  3:244.90-
2  Jarno KooijmanAV'5612.06Mse   16.364  3:404.55+0:53
3  Tom DeesAV'5614.28JoB   13.687  4:233.80+3:15
4  Jesper SimonseGoes15.52Mse   12.479  4:483.47+4:39
5  Mika RidderhofMiddelburg15.56Vse   12.427  4:503.45+4:43
6  Doreen de VisserAagtekerke17.12Mse   11.512  5:133.20+5:59
7  Mirjam van HijfteYerseke17.30Mse   11.314  5:183.14+6:17
8  Arlando FortuinYerseke17.33Mse   11.282  5:193.13+6:20
9  Stefan StokmanDynamica17.37Mse   11.239  5:203.12+6:24
10  Elise MolAV'5617.44Mse   11.165  5:223.10+6:31
11  Hilde KooleDynamica17.57Mse   11.031  5:263.06+6:44
12  Silvia RijkAV'5618.04Mse   10.959  5:283.04+6:51
13  Rinus SchrijverBergen op Zoom18.09Mse   10.909  5:303.03+6:56
14  Peter van OrsouwOss18.13Mse   10.869  5:313.02+7:00
15  Daisy van de VeldeWielingen18.46Mse   10.551  5:412.93+7:33
16  Annelien BoutensMiddelburg18.49Vse   10.523  5:422.92+7:36
17  Renate van der LindeKrabbendijke18.52Mse   10.495  5:432.92+7:39
18  Vivian GeelhoedNieuwdorp19.01Mse   10.412  5:462.89+7:48
19  Nino van den BergAV'5619.05Mse   10.376  5:472.88+7:52
20  Rianne VerschuureAV'5619.14Mse   10.295  5:502.86+8:01
21  Mariet PekaarYerseke19.26Mse   10.189  5:532.83+8:13
22  Jacqueline MeijersAV'5619.29M45   10.163  5:542.82+8:16
23  Angela BauerGoes19.38Mse   10.085  5:572.80+8:25
24  Wilma van de GruiterArnemuiden19.46Mse   10.017  5:592.78+8:33
25  Liesbet BodeAV'5620.11Mse   9.810  6:072.73+8:58
26  Angela van HeldenYerseke21.05Mse   9.391  6:232.61+9:52
27  Chantal DaaneKrabbendijke21.32Mse   9.195  6:322.55+10:19
28  Heleen de VliegerVlissingen22.07Mse   8.953  6:422.49+10:54
29  Jeannet van GoethemGoes22.23Mse   8.846  6:472.46+11:10
30  Danielle WagenaarGoes22.26Mse   8.826  6:482.45+11:13
31  Lara SlagerYerseke22.48Mse   8.684  6:552.41+11:35
32  Simone PasmanKapelle-Biezelinge23.06Mse   8.571  7:002.38+11:53
33  Christa van de HoestKrabbendijke23.09Mse   8.553  7:012.38+11:56
Mannen: 30 (90.91%) => M45=1 - Mse=29

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.35 seconden nodig om deze lijst met 236 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Jeugdloop
001 Steenblok Koen       AV'56            0976 0:03:31   1eJ11-12 17.061  3.31 min/km
002 Lorier Lisanne       Dynamica         0992 0:03:40   1eM13-14 16.363  3.40 min/km
003 Geense Bowen         AV'56            0905 0:03:43   1eJ13-14 16.143  3.43 min/km
004 Kraker Jasmine de    Dynamica         0973 0:03:48   1eM11-12 15.789  3.47 min/km
005 Salm Michael         Yerseke          0965 0:03:51   1eM09-10 15.584  3.50 min/km
006 Koole Stijn          Dynamica         0987 0:03:53   2eJ11-12 15.450  3.53 min/km
007 Voorde Kyra van de   Dynamica         0978 0:03:55   2eM11-12 15.319  3.55 min/km
008 Boonman Jasper       Dynamica         0983 0:03:58   1eJ09-10 15.126  3.58 min/km
009 Simonse Marit        AV'56            0974 0:04:00   3eM11-12 15.000  4.00 min/km
010 IJzermans Dyero      Spado            0989 0:04:05   3eJ11-12 14.693  4.05 min/km
011 Beljaars Damian      Dynamica         0996 0:04:09   1eJ07-08 14.457  4.09 min/km
012 IJzermans Lyano      Spado            0990 0:04:15   2eJ07-08 14.117  4.15 min/km
013 Boertjes Rody        Yerseke          0966 0:04:22   4eJ11-12 13.740  4.22 min/km
014 Boonman Anouk        Nieuwdorp        0982 0:04:25   4eM11-12 13.584  4.24 min/km
015 Adriaanse Kenji      Middelburg       0971 0:04:28   3eJ07-08 13.432  4.28 min/km
016 Jonge Dylano de      AV'56            0995 0:04:30   2eJ09-10 13.333  4.30 min/km
017 Bustraan Tess        AV'56            0991 0:04:34   2eM09-10 13.138  4.33 min/km
018 Lorier Floor         Vlissingen       0993 0:04:39   3eM09-10 12.903  4.39 min/km
019 Belaert Thomas       Terneuzen        0980 0:04:41   4eJ07-08 12.811  4.41 min/km
020 Berg Matz van den    Goes             0986 0:04:44   3eJ09-10 12.676  4.43 min/km
021 Geelhoed Fien        Nieuwdorp        0970 0:04:46   4eM09-10 12.587  4.46 min/km
022 Verschuure Fayenne   AV'56            0967 0:04:49   5eM09-10 12.456  4.48 min/km
023 Geelhoed Jet         Nieuwdorp        0988 0:04:57   1eM07-08 12.121  4.56 min/km
024 Braal Jan de         Yerseke          0994 0:05:00   5eJ07-08 12.000  5.00 min/km
025 Bel Melvin           Yerseke          0969 0:05:21   6eJ07-08 11.214  5.20 min/km
026 Al-Kibsi Artjom      B o Zoom         0975 0:06:05   4eJ09-10 09.863  6.05 min/km

>>>>>Stratenloopcircuit mannen 2018
>>>>>naam                  vereniging        stn  zou yer wkp bhs vli   ptn
001  Harmes Erwin          Gonzalez RT       0002  499 498               0997 01e H35/44
002  Kok Martijn de        AV'56             0067  497 496               0993 02e H35/44
003  Wiessner Ralph        Dynamica          0032  496 495               0991 03e H35/44
004  Versluis Joeri        Dynamica          0034  495 492               0987 01e H20/34
005  Boone Jozias          AV'56             0054  492 490               0982 04e H35/44
006  Vasseur Remy          Vlissingen        0016  489 491               0980 05e H35/44
007  Vos Wilko de          AV'56             0048  487 487               0974 01e H55/64
008  Roelse Jan-Willem     Vlissingen        0045  485 484               0969 02e H20/34
009  Veen Rob van 't       AV'56             0070  481 485               0966 06e H35/44
010  Korte Willem de       Gonzalez RT       0064  480 480               0960 03e H20/34
011  Poppe Jesper          Middelburg        0041  475 474               0949 04e H20/34
012  Hoosemans Martijn     Dynamica          0033  469 476               0945 07e H35/44
013  Visser Bart de        Serooskerke       0051  471 473               0944 08e H35/44
014  Alphen Edwin van      Dynamica          0043  465 470               0935 01e H45/54
015  Beijer Jesse          Middelburg        0060  468 467               0935 05e H20/34
016  Verbeek Tom           AV'56             0017  473 460               0933 09e H35/44
017  Wattel Adriaan        Middelburg        0019  466 464               0930 06e H20/34
018  Molendijk Jan         Krabbendijke      0059  464 461               0925 07e H20/34
019  Hoppenbrouwers Jan    Rijen             0024  462 463               0925 10e H35/44
020  Joziasse Aart         Gonzalez RT       0050  455 462               0917 02e H45/54
021  Spruit Johan          AV'56             0037  457 454               0911 08e H20/34
022  Woestijne Rinus vd    Dynamica          0012  446 457               0903 11e H35/44
023  Meijers Andre         AV'56             0057  449 450               0899 03e H45/54
024  Baas Lion             Dynamica          0073  451 448               0899 12e H35/44
025  Verhage Bram          Dynamica          0027  447 451               0898 02e H55/64
026  Pruijsers Martin      Dynamica          0044  442 446               0888 04e H45/54
027  Lous Henk             Dynamica          0010  440 443               0883 03e H55/64
028  Keulen Bram van       Meliskerke        0030  439 437               0876 05e H45/54
029  Steketee Maurice      Middelburg        0035  432 440               0872 13e H35/44
030  Graaf Caio de         DeltaSport        0020  441 430               0871 06e H45/54
031  Paardekooper Rinus    AV'56             0036  434 427               0861 04e H55/64
032  Walhout Daniel        Veere             0028  429 424               0853 14e H35/44
033  Berg Merijn van den   Middelburg        0006  417 425               0842 09e H20/34
034  Rommers Marc          Dynamica          0013  415 411               0826 07e H45/54
035  Spaan Gerrit          AV'56             0029  418 406               0824 01e H65/99
036  Visser Kees de        Aagtekerke        0063  414 407               0821 08e H45/54
037  Ovaa Piet             Meliskerke        0026  411 409               0820 05e H55/64
038  Vlieger Johan de      Dynamica          0038  407 405               0812 06e H55/64
039  Boutense Mark         Kapelle           0046  399 397               0796 10e H20/34
040  Reu Alexander de      Goes              0056  438 352               0790 11e H20/34
041  Mesu Remi             Middelburg        0065  385 390               0775 12e H20/34
042  Dries Stefan van den  AV'56             0007  392 378               0770 13e H20/34
043  Borra Jan             Biggekerke        0025  381 385               0766 15e H35/44
044  Guequierre John       Dynamica          0042  382 381               0763 02e H65/99
045  Kakes Mark            AV'56             0071  380 371               0751 09e H45/54
046  Dommisse Arjen        Krabbendijke      0011  378 372               0750 16e H35/44
047  Traas Marijn          Heinkenszand      0052  373 360               0733 17e H35/44
048  Stijns Arthur         Dynamica          0005  374 357               0731 03e H65/99
049  Euser Jan             Gonzalez RT       0009  376 355               0731 04e H65/99
050  Pagter Kevin de       Arnemuiden        0021  377 341               0718 14e H20/34
051  Heerebout Berry       Dynamica          0039  371 345               0716 05e H65/99
052  Luijk Aart van        Dynamica          0018  360 339               0699 07e H55/64
053  Dries Wouter van den  Heinkenszand      0031  362 336               0698 18e H35/44
054  Hesp Niek             AV'56             0008  353 338               0691 08e H55/64
055  Wagenaar Marco        AV'56             0015  350 334               0684 10e H45/54
056  Pleijte Tim           Dynamica          0001      499               0499 15e H20/34
057  Nieuwenhuyze Laurent  AV'56             0022  494                   0494 16e H20/34
058  Meeuwsen Peter        Krabbendijke      0055      479               0479 17e H20/34
059  Beije Arjan           DeltaSport        0074  477                   0477 11e H45/54
060  Wouters Jaap          Dynamica          0072  454                   0454 18e H20/34
061  Bootsgezel Dennis     Vlissingen        0040  412                   0412 19e H35/44
062  Provoost Robert-Jan   Domburg           0066  403                   0403 12e H45/54
063  Jonge Wim de          AV'56             0023  394                   0394 06e H65/99
064  Dellebeke Ron         Dynamica          0047      379               0379 09e H55/64
065  Dijl Kees             Waarde            0049  364                   0364 13e H45/54
066  Dees Steven           Wissenkerke       0058  359                   0359 20e H35/44
067  Rijkeboer Johan       Middelburg        0004  356                   0356 10e H55/64
068  Luitwieler Jacob      Dynamica          0014  354                   0354 07e H65/99

>>>>>Stratenloopcircuit vrouwen 2018
>>>>>naam                  vereniging        stn  zou yer wkp bhs vli   ptn
001  Verschuure Monique    AV'56             0145  500 500               1000 01e D35/44
002  Despesel Gaelle       Halsteren         0143  499 499               0998 01e D20/34
003  Gilst Paola van       AV'56             0134  498 498               0996 01e D45/54
004  Geuze Ada             Middelburg        0137  496 496               0992 02e D35/44
005  Overkamp Mirthe       Dynamica          0133  497 495               0992 02e D20/34
006  Rijsbergen Florence   THOR              0136  492 491               0983 02e D45/54
007  Strating Henny        AV'56             0147  491 490               0981 03e D45/54
008  Besuijen Marije       Dynamica          0130  484 486               0970 03e D35/44
009  Voorham Krista        DeltaSport        0144  485 484               0969 04e D45/54
010  Verschuure Annemarie  Kruiningen        0131  480 482               0962 04e D35/44
011  Eckhardt Marlou       AV'56             0141  478 480               0958 03e D20/34
012  Goossen Marion        Scheldesport      0149  481 475               0956 05e D45/54
013  Spaans Ellie          AV'56             0140  479 474               0953 01e D55/64
014  Machielse Roxanne     Goes              0142  477 470               0947 04e D20/34
015  Reus Renate de        Dynamica          0138      494               0494 05e D20/34
016  Sinke Natalie         Gonzalez RT       0139  487                   0487 05e D35/44
017  Saaman Marloes        AV'56             0146      481               0481 06e D35/44
018  Traas Ilse            Heinkenzand       0132      469               0469 06e D20/34

>>>>>Jeugdcircuit 2018
>>>>>naam                  vereniging        stn  zou yer wkp bhs vli   ptn
001  Geense Bowen          AV'56             0905  497 498               0995 01e J13-14
002  Lorier Lisanne        Dynamica          0992  495 499               0994 01e M13-14
003  Koole Stijn           Dynamica          0987  494 495               0989 01e J11-12
004  IJzermans Dyero       Spado             0989  496 491               0987 02e J11-12
005  IJzermans Lyano       Spado             0990  488 489               0977 01e J07-08
006  Beljaars Damian       Dynamica          0996  487 490               0977 02e J07-08
007  Jonge Dylano de       AV'56             0995  484 485               0969 01e J09-10
008  Bustraan Tess         AV'56             0991  481 484               0965 01e M09-10
009  Berg Matz van den     Goes              0986  483 481               0964 02e J09-10
010  Geelhoed Jet          Nieuwdorp         0988  480 478               0958 01e M07-08
011  Zerbib Raphael        Dynamica          0901  500                   0500 02e J13-14
012  Steenblok Koen        AV'56             0976      500               0500 03e J11-12
013  Graaf Amy de          AV'56             0903  499                   0499 01e M11-12
014  Feleus Milan          Westkapelle       0906  498                   0498 03e J13-14
015  Kraker Jasmine de     Dynamica          0973      497               0497 02e M11-12
016  Salm Michael          Yerseke           0965      496               0496 02e M09-10
017  Voorde Kyra van de    Dynamica          0978      494               0494 03e M11-12
018  Simonse Jesper        Goes              0984  493                   0493 04e J13-14
019  Boonman Jasper        Dynamica          0983      493               0493 03e J09-10
020  Maranus Femke         Dynamica          0907  492                   0492 04e M11-12
021  Simonse Marit         AV'56             0974      492               0492 05e M11-12
022  Beuns Jens            AV'56             0902  491                   0491 04e J09-10
023  Feleus Annick         Westkapelle       0908  490                   0490 06e M11-12
024  Luijk Zoe van         AV'56             0998  489                   0489 07e M11-12
025  Boertjes Rody         Yerseke           0966      488               0488 04e J11-12
026  Boonman Anouk         Nieuwdorp         0982      487               0487 08e M11-12
027  Adriaanse Kenji       Middelburg        0971      486               0486 03e J07-08
028  Kok Timo              Arnemuiden        0985  486                   0486 05e J11-12
029  Geijs Quinten         Goes              0904  485                   0485 05e J13-14
030  Lorier Floor          Vlissingen        0993      483               0483 03e M09-10
031  Belaert Thomas        Terneuzen         0980      482               0482 04e J07-08
032  Luijk Daan van        AV'56             0997  482                   0482 05e J07-08
033  Geelhoed Fien         Nieuwdorp         0970      480               0480 04e M09-10
034  Verschuure Fayenne    AV'56             0967      479               0479 05e M09-10
035  Luijk Tess van        AV'56             0999  479                   0479 06e M09-10
036  Braal Jan de          Yerseke           0994      477               0477 06e J07-08
037  Bel Melvin            Yerseke           0969      476               0476 07e J07-08
038  Al-Kibsi Artjom       B o Zoom          0975      475               0475 05e J09-10

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Train Eens Mee Met De M.R.T...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo ( 3)
1500 m Wouter Verstraate (PR)4.08.24  Mse
1500 m Paavo de Leng (PR)4.12.64  JoA
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.23.55  Vse
09-08: Track Meeting Utrecht ( 2)
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.25.51  Vse
800 m Bezuayehu Petersen (PR 1.57.99)1.59.99  JoA
03-08: Memorial Rasschaert Ninove ( 1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem ( 4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag ( 8)
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
Atletiek Zeeland © 2019