dinsdag 28 januari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 08-02: Erpelkappersloop Axel
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse
zo 09-02: 43e Groet uit Schoorl Run
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 22-02: Halve Marathon Axel
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen (288)
za 11-01: Berlaerloop Koewacht (105)
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (107)
za 04-01: 59e Wallenloop Goes (163)
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (182)
di 31-12: Tankloop Westkapelle (398)
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (127)
za 28-12: Eindejaarscross Axel (170)
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek (550)
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel (68)
za 21-12: 20e Aagtekerke Run (570)
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen (81)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

35e Bokaalloop

Burgh-Haamstede, woensdag 25 juli 2018 - Organisatie: Delta Sport
10.17 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Erwin HarmesGonzalez Running33.16minM35   18.343  3:165.10-
2  Yunis StitanDelta Sport35.11minMse   17.343  3:284.82+1:55
3  Menno MudLionidas35.25minM35   17.229  3:294.79+2:09
4  Joeri VersluisDynamica36.11minMse   16.864  3:334.68+2:55
5  Laurent van NieuwenhuijzeAV'5636.55minMse   16.529  3:384.59+3:39
6  Jozias BooneAV'5637.38minM35   16.214  3:424.50+4:22
7  Rens de RidderArnemuiden37.48minMse   16.143  3:434.48+4:32
8  Arjan BeijeDelta Sport38.04minM45   16.030  3:454.45+4:48
9  Wilko de VosAV'5638.42minM55   15.767  3:484.38+5:26
10  Monique VerschuureAV'5638.46minV35   15.740  3:494.37+5:30
11  Armand van der SmissenTilburg38.50minM45   15.713  3:494.36+5:34
12  Rob van 't VeenAV'5639.07minM35   15.599  3:514.33+5:51
13  Edwin StolkFlakkee39.16minM40   15.540  3:524.32+6:00
14  Erik KokArnemuiden40.10minM45   15.192  3:574.22+6:54
15  Tom VerbeekAV'5640.21minM35   15.123  3:584.20+7:05
16  Martijn HoosemansDynamica40.37minM35   15.023  4:004.17+7:21
17  Marius BesuijenAV'5640.41minM55   14.999  4:004.17+7:25
18  Monica SanderseDynamica40.44minV35   14.980  4:004.16+7:28
19  Jesper PoppeMiddelburg40.46minMse   14.968  4:014.16+7:30
20  Peter MeeuwsenKrabbendijke40.48minMse   14.956  4:014.15+7:32
21  Eric-Paul BoetersFlakkee41.00minMse   14.883  4:024.13+7:44
22  Edwin van AlphenDynamica41.04minM45   14.859  4:024.13+7:48
23  Adriaan WattelMiddelburg41.05minMse   14.853  4:024.13+7:49
24  Jaap WoutersDynamica41.14minMse   14.799  4:034.11+7:58
25  Aart JoziasseGonzalez Running41.20minM50   14.763  4:044.10+8:04
26  Leonie TonAV'5641.26minV40   14.727  4:044.09+8:10
27  Cees DijkmanBurgh-Haamstede41.30minM45   14.704  4:054.08+8:14
28  Emiel FlipseVlissingen41.39minMse   14.651  4:064.07+8:23
29  Piet van MourikDelta Sport41.42minM50   14.633  4:064.06+8:26
30  Tamara KuijlenAnna Jacobapolder41.49minV35   14.592  4:074.05+8:33
31  Johan SpruitAV'5642.05minMse   14.500  4:084.03+8:49
32  Jesse BeijerMiddelburg42.10minMse   14.471  4:094.02+8:54
33  Robert ThoenissenRatheim42.13minM35   14.454  4:094.02+8:57
34  Lion BaasDynamica42.19minM40   14.420  4:104.01+9:03
35  Petra SlootsSpark42.22minV45   14.403  4:104.00+9:06
36  Arnoud RijkAV'5642.24minMse   14.392  4:104.00+9:08
37  Marjolein MenheerePrins Hendrik42.27minV35   14.375  4:103.99+9:11
38  Paola van GilstAV'5642.30minV45   14.358  4:113.99+9:14
39  Erwin AdanDynamica42.38minMse   14.313  4:123.98+9:22
40  Martin PruijsersDynamica42.40minM45   14.302  4:123.97+9:24
41  Alexander de ReuGoes42.43minMse   14.285  4:123.97+9:27
42  Ada GeuzeMiddelburg42.50minV35   14.246  4:133.96+9:34
43  Bas de NooijerBiggekerke42.53minMse   14.229  4:133.95+9:37
44  Sjaak BrouwerDynamica42.57minM50   14.207  4:133.95+9:41
45  Pieter KlemSommelsdijk43.14minM35   14.114  4:153.92+9:58
46  Heino GartnerGermany43.27minM45   14.044  4:163.90+10:11
47  Tom FobbeBarendrecht43.38minMse   13.985  4:173.88+10:22
48  Frans FobbeBarendrecht43.40minM45   13.974  4:183.88+10:24
49  Manuel SterkHurwijnen43.48minM35   13.932  4:183.87+10:32
50  Andre MeijersAV'5644.04minM45   13.847  4:203.85+10:48
51  Henk LousDynamica44.10minM55   13.816  4:213.84+10:54
52  Theo den HerderAV'5644.22minM65   13.754  4:223.82+11:06
53  Annet van der LindeAV'5644.39minV45   13.666  4:233.80+11:23
54  Mirthe OverkampDynamica44.41minVse   13.656  4:243.79+11:25
55  Lennart ZweemerGoes45.00minMse   13.560  4:253.77+11:44
56  Kevin VeerhoekRenesse45.03minMse   13.545  4:263.76+11:47
57  Thijs KoopsOost-Souburg45.05minMse   13.535  4:263.76+11:49
58  Steef BerrevoetsDelta Sport45.15minM45   13.485  4:273.75+11:59
59  Rinus PaardekooperAV'5645.17minM55   13.475  4:273.74+12:01
60  Caio de GraafDelta Sport45.33minM45   13.396  4:293.72+12:17
61  Dennis de NooijerVlissingen45.47minM45   13.328  4:303.70+12:31
62  Arie van DijkFlakkee45.54minM65   13.294  4:313.69+12:38
63  Maurice SteketeeMiddelburg45.57minM35   13.280  4:313.69+12:41
64  Cor de RidderDynamica45.59minM45   13.270  4:313.69+12:43
65  Pieter de MunnikBurgh-Haamstede46.09minM35   13.222  4:323.67+12:53
66  Marco MoerlandArnemuiden46.27minMse   13.137  4:343.65+13:11
67  Mark AlmekindersAV'5646.35minMse   13.099  4:353.64+13:19
68  Gerard de NooijerOost-Souburg46.54minM45   13.011  4:373.61+13:38
69  Henny StratingAV'5646.59minV45   12.988  4:373.61+13:43
70  Florence van RijsbergenTHOR47.03minV50   12.969  4:383.60+13:47
71  Arthur van AartsenDynamica47.06minM40   12.955  4:383.60+13:50
72  Marc RommersDynamica47.32minM50   12.837  4:403.57+14:16
73  Cor KloetDelta Sport47.43minM65   12.788  4:423.55+14:27
74  Gerrit SpaansAV'5648.00minM65   12.713  4:433.53+14:44
75  Kees de VisserAagtekerke48.05minM50   12.690  4:443.53+14:49
76  Piet OvaaMeliskerke48.08minM55   12.677  4:443.52+14:52
77  Emma van MourikDelta Sport48.11minVse   12.664  4:443.52+14:55
78  Peter RotteMiddelburg48.23minMse   12.612  4:453.50+15:07
79  Peter KoopmanKrabbendijke48.37minM45   12.551  4:473.49+15:21
80  Bart van BelleVlissingen48.40minMse   12.538  4:473.48+15:24
81  Mark FrijlinkKloetinge48.49minM35   12.500  4:483.47+15:33
82  Fred BastemeijerDelta Sport49.08minM70   12.419  4:503.45+15:52
83  Jan BorraBiggekerke49.16minM35   12.386  4:513.44+16:00
84  Koen KraaijenbrinkRenesse49.19minMse   12.373  4:513.44+16:03
85  John GuequierreDynamica49.22minM65   12.361  4:513.43+16:06
86  Remi MesuMiddelburg49.36minMse   12.302  4:533.42+16:20
87  Johan de VliegerDynamica49.43minM60   12.274  4:533.41+16:27
88  Stefan van den DriesAV'5649.47minMse   12.257  4:543.40+16:31
89  Ron DellebekeDynamica49.48minM55   12.253  4:543.40+16:32
90  Axel SchumacherOchtendung49.50minM35   12.245  4:543.40+16:34
91  Maxwell BayerHuizen50.02minMse   12.196  4:553.39+16:46
92  Arjen BerrevoetsKerkwerve50.42minM35   12.036  4:593.34+17:26
93  Wilco HoogerhuisRenesse50.44minM45   12.028  4:593.34+17:28
94  Mark KakesAV'5650.53minM45   11.992  5:003.33+17:37
95  Natalie SinkeGonzalez Running51.34minV40   11.833  5:043.29+18:18
96  Arjen DommisseKrabbendijke51.51minM35   11.769  5:063.27+18:35
97  Jaap FlikweertDelta Sport51.53minM55   11.761  5:063.27+18:37
98  Geert WeversAVA'7052.07minM55   11.708  5:073.25+18:51
99  Peter den HollanderSerooskerke52.17minM45   11.671  5:083.24+19:01
100  Marloes SaamanAV'5652.33minV40   11.612  5:103.23+19:17
101  Krista VoorhamDelta Sport52.38minV45   11.593  5:113.22+19:22
102  Jaimy SolcerTVR Schiedam52.41minMse   11.582  5:113.22+19:25
103  Bernard van der MeerDelta Sport52.56minM45   11.528  5:123.20+19:40
104  Adrie van BavelDelta Sport52.59minM55   11.517  5:133.20+19:43
105  Roxanne MachielseGoes53.17minVse   11.452  5:143.18+20:01
106  Marije BesuijenDynamica53.20minV35   11.441  5:153.18+20:04
107  Jan EuserGonzalez Running53.33minM65   11.395  5:163.17+20:17
108  Laura van NijnattenGonzalez Running54.10minVse   11.265  5:203.13+20:54
109  Ellie SpaansAV'5654.24minV60   11.217  5:213.12+21:08
110  Marion GoossenScheldesport54.56minV45   11.108  5:243.09+21:40
111  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland55.05minM65   11.078  5:253.08+21:49
112  Kees DijlWaarde55.42minM45   10.955  5:293.04+22:26
113  Jan NoomScherpenisse55.50minMse   10.929  5:293.04+22:34
114  Maurits MeessenSusteren55.52minMse   10.922  5:303.03+22:36
115  Arthur StijnsDynamica56.05minM65   10.880  5:313.02+22:49
116  Cherry StratingKamperland56.51minM45   10.734  5:352.98+23:35
117  Wouter van den DriesHeinkenszand57.03minM35   10.696  5:372.97+23:47
118  Sebastian NijssenMiddelburg58.24minM35   10.449  5:452.90+25:08
119  Cordula BendlageRatheim58.27minV35   10.440  5:452.90+25:11
120  Elroy van der VlistZierikzee58.44minMse   10.389  5:472.89+25:28
121  Willem FaasseGoes1.00.07minMse   10.150  5:552.82+26:51
122  Alex SchaferKloetinge1.00.09minMse   10.145  5:552.82+26:53
123  Marco WagenaarAV'561.01.51minM45   9.866  6:052.74+28:35
124  Jojanneke SchuurmanAV'561.13.31minVse   8.300  7:142.31+40:15
125  Astrid CantonAken1.19.30minV55   7.675  7:492.13+46:14
Mannen: 101 (80.8%) => M35=18 - M40=3 - M45=22 - M50=5 - M55=9 - M60=1 - M65=8 - M70=1 - Mse=34
Vrouwen: 24 (19.2%) => V35=7 - V40=3 - V45=6 - V50=1 - V55=1 - V60=1 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.7 km

2019Tim Pleijte31:53Erwin Harmes32:37Ralph Wiessner33:42Samantha Luitwieler37:0797

10.17 km

2018Erwin Harmes33:16Yunis Stitan35:11Menno Mud35:25Monique Verschuure38:46125
2017Erwin Adan33:34Ronnie Overgaauw34:31Yunis Stitan34:49Leonie Ton40:37187
2016Tim Pleijte32:50Erwin Harmes32:59Martijn de Kok34:55Yasmin Hillebrink38:29172
2015Tim Pleijte32:22Erwin Harmes33:59Martijn de Kok34:43Monique Verschuure40:06194
2014Erwin Harmes32:28Tim Pleijte34:03Martijn de Kok34:35Anjolie Engels37:53163
2013Tim Pleijte32:36Martijn de Kok33:35Erwin Harmes33:45Laurey van den Berge37:52185
2012Tim Pleijte33:24Neal Bouterse33:36Martijn de Kok34:31Anjolie Engels36:55167
2011Tim Pleijte32:06Erwin Harmes33:32Alexandere van de Vooren34:27Anjolie Engels37:22225
2010Michel Schrier32:44Arjan Beije33:52Jesper Francke34:55Anjolie Engels38:28252
2009Tim Pleijte32:34Wim Padmos32:35Fouad Fertoute33:52Anjolie Engels37:58283
2008Christian van Beusichem32:02Wim Padmos33:03Jorit van Malsen33:13Marlies Kort38:01229
2007Peter Jongsma33:41Fouad Fertoute33:49Michel Schrier33:59Marianne de Kok40:12214

6.83 km

2006Morris Wols21:46Willem Lenting22:07Arjan Beije22:16Marianne de Kok26:26122

10.17 km

2005Arjan Beije33:34Niels Koole34:21Theo Rabout34:30Jessica Rosbergen40:13167
2004Wim Padmos32:45Dick van de Broek33:21Arjan Beije33:45Anjolie Engels37:51166
2003Wim Padmos33:36Arjan Beije33:59Theo Rabout34:30Karin Bastian40:19154
2002Arjan Beije32:55Fouad Fertoute33:06Alwin Vermeulen33:11Marlies Kort36:28101
1999Wim Padmos32:55Rachid Ben Meziane33:03Alwin Vermeulen33:15Chantal Koole40:47101
1992Edwin de Leeuw31:52Sepp Vermeulen31:57Dennis Klasen32:07Nellie van Horssen41:41120
3.39 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Jaco KleinjanGoes13.23minMse   15.198  3:574.22-
2  Julia WisseAagtekerke13.59minVse   14.546  4:074.04+0:36
3  Martje van DixhoornKapelle-Biezelinge14.21minVse   14.174  4:143.94+0:58
4  Joke de KosterDelta Sport16.23minV60   12.415  4:503.45+3:00
5  Doreen VisserAagtekerke16.43minVse   12.167  4:563.38+3:20
6  Silvia RijkAV'5616.48minVse   12.107  4:573.36+3:25
7  Hilde KooleDynamica17.54minVse   11.363  5:173.16+4:31
8  Ruth StolkFlakkee19.18minV35   10.539  5:422.93+5:55
9  Daisy van de VeldeWielingen19.29minVse   10.440  5:452.90+6:06
10  Sarijke AertsMiddelburg19.51minV60   10.247  5:512.85+6:28
11  Els van ZwietenDelta Sport20.08minV70   10.103  5:562.81+6:45
12  Bettina BerrevoetsBruinisse21.03minVse   9.663  6:132.68+7:40
13  Tamara MieropScharendijke21.06minVse   9.640  6:132.68+7:43
14  Heleen de VliegerVlissingen21.39minVse   9.395  6:232.61+8:16
15  Mika RidderkerkMiddelburg22.00minMse   9.245  6:292.57+8:37
Vrouwen: 13 (86.67%) => V35=1 - V60=2 - V70=1 - Vse=9

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.359 seconden nodig om deze lijst met 140 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
19-01: Marathon Funchal (1)
marath Renate van Huffel (PR)3.37.01  V40
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
22-12: Kerstloop Barendrecht (6)
15-12: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse (22)
08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam (85)
08-12: Marathon Vientiane (2)
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
Atletiek Zeeland © 2020