donderdag 20 september 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-09: Tim Pleijte onderbreekt in 12e Kustloop zegereeks Erwin Harmes
04-09: Is mijn training iets voor jou?
01-09: Parcoursrecord voor Tim Pleijte in Kustloop Vrouwenpolder
28-08: Erwin Harmes wint na zoveelste solorace voor derde keer Halve Westenschouwen
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
zo 23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg
za 29-09: Ten Miles Philippine
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 06-10: Clingse Bosloop Kapellebrug
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
zo 07-10: 33e Singelloop Breda
zo 14-10: 35e Marathon Eindhoven
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
Recente uitslagen meer uitslagen
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder (486)
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen (74)
zo 26-08: Lamsorenloop Lamswaarde (27)
zo 26-08: Hardloop3Daagse Ritthem
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen (399)
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (103)
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk (111)
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande (71)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
34e Strandloop
Ouddorp, vrijdag 3 augustus 2018 - Organisatie: Flakkee
10 km
  1 Beusichem Christiaan van   av Flakkee       546 0:36:24   1eH30/39
  2 Fernandes Nixon            PAC              449 0:36:52   2eH30/39
  3 Sint Nicolaas Ricardo      av Flakkee       504 0:38:06   3eH30/39
  4 Bouman David               PAC              429 0:38:25   4eH30/39
  5 Wolfert Eric               av Flakkee       528 0:39:15   1eHse/29
  6 Groot Tom                  av Flakkee       535 0:42:18   5eH30/39
  7 Krol Folkert van der       Energie          542 0:42:49   1eH40/49
  8 Phaff Victor               Pallas'93        563 0:43:00   2eH40/49
  9 Wijk Danny van             Hellevoetsluis   526 0:43:06   3eH40/49
 10 Hoek Robbie van der        R A              554 0:43:10   6eH30/39
 11 Dijk Mattnijs van          Sommelsdijk      606 0:43:26   7eH30/39
 12 Solleveld Gerben           Rotterdam atl    510 0:43:38   8eH30/39
 13 Kesteren Ruben van         Spark            555 0:43:41   2eHse/29
 14 Snoeij Ab                  Pallas'93        560 0:43:46   1eH50/59
 15 Speksnijder Goos           Spark            544 0:43:50   9eH30/39
 16 Walsen Maarten van         Middelharnis     569 0:43:56   3eHse/29
 17 Pollemans Peter            PAC              497 0:44:00  10eH30/39
 18 Bergen Ben van             Pallas'93        573 0:44:03   2eH50/59
 19 Berge Laurey van den       av Flakkee       423 0:44:21   1eDse/29
 20 Maliepaard Ruud            av Flakkee       587 0:44:42  11eH30/39
 21 Huizer Ron                 Spijkenisse      460 0:44:48   3eH50/59
 22 Ton Leonie                 AV'56            517 0:45:31   1eD40/49
 23 Nieuwenboom Erik           Rotterdam Atl    490 0:45:36   4eH40/49
 24 Timmermans Charles         Pallas'93        516 0:45:49   1eH60/99
 25 Boeters Eric-Paul          av Flakkee       427 0:45:58   4eHse/29
 26 Blaauw Erwin               Sparta           539 0:46:02   4eH50/59
 27 Akershoek leo              Stellerunners    419 0:46:14   5eH40/49
 28 Kerkhof Henk               Hoogvliet        585 0:46:22   5eH50/59
 29 Broecke Francois van de    Wielingen        432 0:46:39   6eH50/59
 30 Fa Adda                    Feniks           448 0:47:07   2eD40/49
 31 Schelvis Rauric            Hoogvliet        576 0:47:42   5eHse/29
 32 Esch Jules van             Spijkenisse      577 0:47:45   6eHse/29
 33 Mourik Bram                Sommelsdijk      488 0:47:52   7eH50/59
 34 Bakker Cornelis            Dirkland         581 0:48:03  12eH30/39
 35 Collignon Sander           Mijnsheerenland  540 0:48:20   6eH40/49
 36 Rinkel Pieter              H I Ambacht      500 0:48:29  13eH30/39
 37 Vette Ruud de              Pallas'93        550 0:48:36   8eH50/59
 38 Klink Sander               Hellevoetsluis   471 0:48:48  14eH30/39
 39 Ihrman Niels               Eindhoven        461 0:48:53  15eH30/39
 40 Gilst Paola van            AV'56            452 0:48:56   3eD40/49
 41 Koole Adriaan              Sommelsdijk      598 0:49:08   7eHse/29
 42 Goedhart Ruud              Rotterdam        597 0:49:11   8eHse/29
 43 Wubben Cees                Naaldwijk        529 0:49:19   2eH60/99
 44 Donkers Marc               O Tonge          603 0:49:33   7eH40/49
 45 Blok Martien               Voorne Atletiek  424 0:49:40   3eH60/99
 46 Bennekom Jan van           Heinenoord       422 0:49:47   9eH50/59
 47 Fluit Michiel              Pallas'93        602 0:49:50  10eH50/59
 48 Dijk Arie van              av Flakkee       445 0:49:58   4eH60/99
 49 Boutens Ruben              Middelburg       574 0:50:07   9eHse/29
 50 Looij Johan                av Flakkee       483 0:50:10  16eH30/39
 51 Karremans A                Diomedon         467 0:50:13  17eH30/39
 52 Schraven Remco             Voorne Atletiek  564 0:50:17  11eH50/59
 53 Smit Jordi                 Middelharnis     506 0:50:24  18eH30/39
 54 Dieleman Marco             Middelharnis     549 0:50:34   8eH40/49
 55 Lugtenbyrg Coran           Nw Tonge         570 0:50:38  19eH30/39
 56 Steketee Maurice           Middelharnis     551 0:50:44  20eH30/39
 57 Akkerman Claudia           Energie          601 0:50:47  12eH50/59
 58 Hoogdalem Augusta van      Fortuna          561 0:51:01   4eD40/49
 59 Buuren Paul van            Capelle ad Yssel 439 0:51:06   9eH40/49
 60 Klaasse Leo                Spijkenisse      470 0:51:12   5eH60/99
 61 Kalken Leon                Melissant        580 0:51:15  10eH40/49
 62 Zwinkels Raw               Tinte            594 0:51:25  11eH40/49
 63 Geesink Jeroen             Rotterdam        605 0:51:28  10eHse/29
 64 Metzenmaekers Edwin        Spark            579 0:51:32  13eH50/59
 65 Termijn Rene               Rotterdam        531 0:51:35  21eH30/39
 66 Kamp Pieter-Frank v d      Delft            590 0:51:38  12eH40/49
 67 Klooster Renda v d         Rotterdam        562 0:51:42  13eH40/49
 68 Wiese Niels                Rotterdam        552 0:51:49  14eH40/49
 69 Eggens Ruud                Ridderkerk       446 0:51:52  22eH30/39
 70 Verkerke  Bram             Gouda            600 0:51:56  23eH30/39
 71 Klooster Johan van der     Barendrecht      473 0:52:39  15eH40/49
 72 Kruis Rene                 R A              559 0:52:42  16eH40/49
 73 Klooster Jack van de       Stellendam       474 0:52:50  11eHse/29
 74 Boer Christian             Barendrecht      426 0:52:54  24eH30/39
 75 Lukasse Dirk-Jan           Roosendaal       484 0:52:59  25eH30/39
 76 McBride Neil               Colijnsplaat     485 0:53:04  26eH30/39
 77 Voogd Edwin                Goedereede       599 0:53:08  17eH40/49
 78 Krouwel Alex               Melissant        575 0:53:11  27eH30/39
 79 Bouman Arno                Giessen          538 0:53:17  14eH50/59
 80 Damme Eva van              Goedereede       444 0:53:21   2eDse/29
 81 Rumpt Marcel van           Pallas'93        536 0:53:34  18eH40/49
 82 Kolloffel Ronald           Waterweg         475 0:53:52   6eH60/99
 83 Heshof Jan                 Steenbergen      456 0:53:57  15eH50/59
 84 Pad-Blanker Yvonne v d     Brugrunners      494 0:54:06   1eD50/99
 85 Oerlemans Ferdy            Steenbergen      491 0:54:19  16eH50/59
 86 Veringmeijer Norbert       Waterweg         558 0:54:33  17eH50/59
 87 Prins Kees                 Sliedrecht       565 0:54:39  28eH30/39
 88 Verhagen Peter             Ouddorp          521 0:54:51  18eH50/59
 89 Wissink Raymond            Hellevoetsluis   527 0:54:54   7eH60/99
 90 Schellevis Bram            Stellerunners    503 0:54:58  19eH50/59
 91 Collignon Antje            Mijnsheerenland  441 0:55:03   1eD30/39
 92 Elleswijk GertJan van      Spijkenisse      543 0:55:44  20eH50/59
 93 Bok Ronald van de          Goedereede       428 0:56:15  19eH40/49
 94 Duin Vincent van           Rotterdam        532 0:56:30  20eH40/49
 95 Flikweert Jaap             Delta Sport      451 0:56:33  21eH50/59
 96 Jansen Andre               Abbendbroek      463 0:56:42   8eH60/99
 97 Flikweert Rian             Dynamica         450 0:56:45   2eD50/99
 98 Leeuwenburg Arjan          Heinenoord       547 0:56:51  22eH50/59
 99 Kooman Cees                Steenbergen      567 0:56:59   9eH60/99
100 Guequierre John            Dynamica         453 0:57:02  10eH60/99
101 Ulfman Jeroen              Stelledam        518 0:57:12  29eH30/39
102 Driel Leen van             Ouddorp          578 0:57:59  30eH30/39
103 Kreemer Anore              Nw Tonge         588 0:58:03  23eH50/59
104 Verwijs Rini               Delta Sport      523 0:58:15  21eH40/49
105 Taale Femke                Sommelsdijk      514 0:58:47   3eDse/29
106 Taale Hans                 Sommelsdijk      515 0:58:50  24eH50/59
107 Nagtegaal Kees             Sommelsdijk      571 0:59:06  25eH50/59
108 Ydema Frank                Energie          591 0:59:25   2eD30/39
109 Knabben Esther             Den Haag         530 0:59:36   5eD40/49
110 Brouwers Annemieke         Waalre           433 0:59:56   3eD50/99
111 Eijk Wouter van            Schipluiden      447 1:00:11  31eH30/39
112 Bodegom Cok van            Stellerunners    425 1:00:21  11eH60/99
113 Zwart Marianne             Helmond          584 1:00:34   6eD40/49
114 Joustra Annet              Stellerunners    465 1:00:48   4eD50/99
115 Winkels Ton                Middelharnis     572 1:00:54  22eH40/49
116 Buren Linda van            Rotterdam        438 1:00:57   7eD40/49
117 Jansen Sonja               Waterweg         557 1:01:02   8eD40/49
118 Prooijen Dick van          LPK              589 1:01:05  12eH60/99
119 Staveren Bas               Zwijndrecht      511 1:01:09  32eH30/39
120 Dijk Jan van               Avanti           533 1:01:18  13eH60/99
121 Dijk Erna van              Avanti           534 1:01:21   5eD50/99
122 Dalen Dave van             Spijkenisse      442 1:01:26  33eH30/39
123 Klijn Timo                 Ouddorp          583 1:01:34  23eH40/49
124 Stijns Arthur              Dynamica         512 1:02:04  14eH60/99
125 Versavel Eelco             Melissant        566 1:02:17  34eH30/39
126 Verhoef Afke               Voorne Atletiek  522 1:02:33   6eD50/99
127 Labree Leon                Hellevoetsluis   548 1:02:42  24eH40/49
128 Bruijn Linda de            Hellevoetsluis   435 1:02:46   3eD30/39
129 Ronde Wijnand de           Stellendam       607 1:02:49  12eHse/29
130 Meijde Joey van der        Spijkenisse      537 1:03:10  35eH30/39
131 Snijders Adrie             Hoogvliet        507 1:03:32  15eH60/99
132 Pancan Santo               Zwijndrecht      495 1:03:35  25eH40/49
133 Snijders Johan             Voorne Atletiek  508 1:03:37  26eH50/59
134 Meijer Nicolien            Hellevoetsluis   486 1:03:55   4eD30/39
135 Verheezen Tom              Fortuna          604 1:05:21  27eH50/59
136 Boven Reginald  van        Bergschenhoek    430 1:05:47  28eH50/59
137 Schultz Diana              Abbenbroek       568 1:05:51   5eD30/39
138 Kruithof Judith            Z Beijerland     478 1:06:05   9eD40/49
139 Budding Ron                Vlaardingen      437 1:06:11  29eH50/59
140 Hofd Claude                Spark            459 1:06:35   7eD50/99
141 Wagner Dirk                Middelharnis     586 1:06:52  16eH60/99
142 Veer Mireille v d          Voorne Atletiek  593 1:07:21  10eD40/49
143 Mellink Anneleen           Houten           545 1:07:36   6eD30/39
144 Reus Remco de              Spijkenisse      498 1:08:22  13eHse/29
145 Hanenberg Ilse             Oude Tonge       582 1:09:13   4eDse/29
146 Romijn Dirk                s-Gravendeel     592 1:09:23  17eH60/99
147 Jansen Yunairy             Hellevoetsluis   464 1:09:33   5eDse/29
148 Beijer Janet               Spark            421 1:09:40   8eD50/99
149 Paassen Joke van           Voorne Atletiek  493 1:09:42   9eD50/99
150 Heshof Laila               Steenbergen      457 1:09:45  11eD40/49
151 Berkel Hanneke v           Brielle          596 1:09:53  30eH50/59
152 Koning  Kees               Schiedam         595 1:09:56  31eH50/59
153 Kostense Janetta           Ouddorp          476 1:09:59  12eD40/49
154 Willemsen Diana            Hellevoetsluis   541 1:10:03  10eD50/99
155 Beeckman Reinier           BerkelRodenrijs  420 1:10:32  26eH40/49
156 Visser Lenie de            Schiedam         524 1:11:59  11eD50/99
157 Reus Marco de              Spijkenisse      499 1:13:08  32eH50/59
158 Cazander Annemijn          Rotterdam        440 1:16:44   7eD30/39
159 Rouwen Stefan              Alblasserdam     788 1:16:57  27eH40/49
160 Snoek Liesbeth             Ouddorp          509 1:18:41  13eD40/49
161 Rooij Liza van             Rockanje         556 1:20:00   8eD30/39
162 Kloet-de Oude Arina        Scharendijke     472 1:20:04  14eD40/49
163 Well Melissa van           Rotterdam        525 1:34:26   9eD30/39
164 Hoek-Hofs Emile            Spark            458 1:34:37  10eD30/39

4.5 km
  1 Peeman Maikel              Flakkee          793 0:15:03   1eH 4km
  2 Waardenburg Richard van    Pallas           939 0:16:16   2eH 4km
  3 Stolk Edwin                av Flakkee       931 0:17:12   3eH 4km
  4 Groot Huib                 Leiden Atl       804 0:18:06   4eH 4km
  5 Halleen Gert-Jan           Hilversum        904 0:18:14   5eH 4km
  6 Peeman Maikel              av Flakkee       795 0:18:27   6eH 4km
  7 Postma Dennis              Pallas'93        775 0:18:53   7eH 4km
  8 Hederik Ilvia              Energie          782 0:19:03   1eD 4km
  9 Collignon Rogier           Barendercht      807 0:19:06   8eH 4km
 10 Zijl Mrijn van             Oostvoorne       934 0:19:12   9eH 4km
 11 Kromme jeroen              Rotterdam        912 0:19:15  10eH 4km
 12 Munter Mark de             PAC              919 0:19:21  11eH 4km
 13 Hederik Bert               Barendrecht      783 0:19:29  12eH 4km
 14 Osseweijer Jarno           Sommelsdijk      924 0:19:32  13eH 4km
 15 White Thomas               Hellevoetsluis   790 0:19:40  14eH 4km
 16 Visser Lotte de            Energie          770 0:19:45   2eD 4km
 17 Grinwis Mark               Simonshaven      806 0:19:55  15eH 4km
 18 Vermeulen Sandra           TVS'90           938 0:19:59   3eD 4km
 19 Joppe Zedie                av Flakkee       906 0:20:06  16eH 4km
 20 Vroegindeweij Marc         Melissant        799 0:20:11  17eH 4km
 21 Kleijnendorst Frank        H I Ambacht      767 0:20:23  18eH 4km
 22 Bayer Maxell               Huizen           896 0:20:28  19eH 4km
 23 Velde Mark van de          Capelle ad Ysse; 935 0:20:32  20eH 4km
 24 Kerkhof Michael            av Mees          908 0:20:38  21eH 4km
 25 Lange Walter de            Zwijndrecht      914 0:20:49  22eH 4km
 26 Hammer Frank               Mijnsheerenland  792 0:21:04  23eH 4km
 27 Loon Alex van              Spark            553 0:21:39  24eH 4km
 28 Melaard Martijn            O Tonge          917 0:22:00  25eH 4km
 29 Ouzzine Elhoucine          Antwerpen        773 0:22:27  26eH 4km
 30 Velde Andre van de         Veldhoven        936 0:22:36  27eH 4km
 31 Siep Michel                TVS'90           772 0:22:41  28eH 4km
 32 Runderkamp Tom             Breda            814 0:22:47  29eH 4km
 33 Bolnes Jeroen van          Sommelsdijk      933 0:23:04  30eH 4km
 34 Wissen Gerard van          TVHW             781 0:23:16  31eH 4km
 35 Groenewegen Antoinette     Stellerunners    812 0:23:48   4eD 4km
 36 Tieleman Thom              Sommelsdijk      932 0:24:05  32eH 4km
 37 Aalst Michel van           Goedereede       895 0:24:14  33eH 4km
 38 Baans Madelon              Rotterdam        811 0:24:18   5eD 4km
 39 Langstraat Tjeern          Rotterdam        810 0:24:20  34eH 4km
 40 Groot Bert de              av Flakkee       803 0:24:24  35eH 4km
 41 Prinsen Justin             Sommelsdijk      926 0:24:28  36eH 4km
 42 Penning Peter              Hellevoetsluis   774 0:24:40  37eH 4km
 43 Verheijden Marc            Ooltgensplaat    784 0:24:53  38eH 4km
 44 Boer Emilie de             Mijnsheerenland  791 0:25:00   6eD 4km
 45 Klein Adri                 Stellerunners    801 0:25:11  39eH 4km
 46 Boutens Janneke            Middelharnis     805 0:25:22   7eD 4km
 47 Saan Erik                  Hellevoetsluis   780 0:25:24  40eH 4km
 48 Fens Vincent               Pernis           813 0:26:06  41eH 4km
 49 Visser Jamie de            Energie          771 0:26:20  42eH 4km
 50 Terlouw Rico               Middelharnis     785 0:26:35  43eH 4km
 51 Terlauw Marco              Energie          786 0:26:38  44eH 4km
 52 Kasius Inge                Hellevoetsluis   778 0:26:42   8eD 4km
 53 Driel Esther van           Ouddorp          808 0:27:11   9eD 4km
 54 Berghout Roy               Bergschenhoek    897 0:27:15  45eH 4km
 55 Verheijen Daphne           av Flakkee       937 0:27:19  10eD 4km
 56 Biezer Mirjam              Hellevoetsluis   898 0:27:22  11eD 4km
 57 Lange Monique de           Zwijndrecht      913 0:27:25  12eD 4km
 58 Kuil Shannon v d           Stellendam       809 0:27:28  13eD 4km
 59 Groningen Tim van          Dirksland        777 0:28:05  46eH 4km
 60 Groningen Judith van       Dirksland        776 0:28:14  14eD 4km
 61 Visser Peter de            Barendrecht      768 0:28:17  47eH 4km
 62 Nouwens Tamar              av Flakkee       921 0:28:20  15eD 4km
 63 Schijndel Jos van          Bakel            929 0:28:35  48eH 4km
 64 Maletason Kirsten          Barendrecht      787 0:30:05  16eD 4km
 65 Nouwens Ins                Dirksland        920 0:30:19  17eD 4km
 66 Akershoek Ko               Pallas'93        796 0:30:22  49eH 4km
 67 Otto Rina                  Stampersgat      797 0:30:26  18eD 4km
 68 Visser Claudia             Energie          769 0:30:38  19eD 4km
 69 Timmer Hannah              av Flakkee       794 0:30:52  20eD 4km
 70 Nugteren Charlotte         Delft            922 0:31:05  21eD 4km
 71 Kloppenburg Mandy          Spijkenisse      909 0:31:14  22eD 4km
 72 Jong Tessa de              Dirksland        798 0:31:35  23eD 4km
 73 Ham Mieke van              Oosterhout       905 0:32:06  24eD 4km
 74 Paanakker Marie=Louise     Vught            925 0:32:16  25eD 4km
 75 Rouwen Debora              Alblasserdam     789 0:32:19  26eD 4km
 76 Mitrop Tamara              Scharendijke     779 0:32:33  50eH 4km
 77 Wolfert Marian             av Flakkee       940 0:32:42  27eD 4km
 78 Lansbergen Henk            Honselersdijk    916 0:32:55  51eH 4km
 79 Okker Marieke              Sommelsdijk      923 0:33:54  28eD 4km
 80 Sewell Mary-Anne           av Flakkee       930 0:33:59  29eD 4km
 81 Ravesteijn Hennie          B Haamstede      928 0:35:17  52eH 4km
 82 Boven Annemieke van        Bergschenhoek    901 0:36:05  30eD 4km
 83 Bosman Barbara             Hellevoetsluis   899 0:36:15  31eD 4km
 84 Prooijen Sandra van        Hellevoetsluis   927 0:36:18  32eD 4km
 85 Vroegindeweij Anja         Melissant        800 0:37:07  33eD 4km
 86 Kanters Margriet           O Tonge          907 0:40:20  34eD 4km
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
04-08-2017 33e StrandloopOuddorpFlakkee0
05-08-2016 32e StrandloopOuddorpFlakkee701
07-08-2015 31e StrandloopOuddorpFlakkee1373
08-08-2014 30e StrandloopOuddorpFlakkee1144
09-08-2013 29e StrandloopOuddorpFlakkee1817
10-08-2012 28e StrandloopOuddorpFlakkee1830
12-08-2011 27e StrandloopOuddorpFlakkee1925
06-08-2010 26e StrandloopOuddorpFlakkee1937
07-08-2009 25e StrandloopOuddorpFlakkee2234
08-08-2008 24e StrandloopOuddorpFlakkee1751
10-08-2007 23e StrandloopOuddorpFlakkee1772
11-08-2006 22e StrandloopOuddorpFlakkee2351
14-08-2005 21e StrandloopOuddorpFlakkee3425
13-08-2004 20e StrandloopOuddorpFlakkee3022
08-08-2003 19e StrandloopOuddorpFlakkee2790
09-08-2002 18e StrandloopOuddorpFlakkee3058
10-08-2001 17e StrandloopOuddorpFlakkee2305
11-08-2000 16e StrandloopOuddorpFlakkee1411
13-08-1999 15e StrandloopOuddorpFlakkee1351

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
marath Marlon Roels (PR)3.08.07  M45
marath Paola van Gilst (PR)3.09.15  V45
marath Ada Geuze (PR)3.17.39  V35
marath Michel Ridderhof (PR 3.19.10)3.24.00  M45
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: M√ľnster marathon (4)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
18-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018