woensdag 24 april 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
08-03: Wie leerde de Zeeuwen hardlopen?
28-02: Langzame lopers zijn ook welkom, maar……..?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 27-04: Koningsloop Oostburg
za 27-04: 44e Omloop van Menheerse Ouddorp
zo 28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen
zo 28-04: 8e Zwaakse Weel loop Kwadendamme
vr 03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee
vr 03-05: Track Meeting Utrecht
di 07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse
za 18-05: Krammer Run Bruinisse
za 18-05: Lenteloop Terneuzen
za 18-05: Ter Specke Bokaal Lisse
za 18-05: 3e Strandloop voor Hoop Zoutelande
zo 19-05: Rondje Voorne Brielle
zo 19-05: 9e Halve van Renesse
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge
za 25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
di 28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet
Recente uitslagen meer uitslagen
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand (123)
za 06-04: 13e Oosterscheldeloop Goes (193)
za 30-03: 25 km van Hulst (152)
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse (120)
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen (59)
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis (306)
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (58)
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle (139)
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement (43)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
10 Miles Philippine
Philippine, zaterdag 29 september 2018 - Organisatie: Scheldesport
16.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Mark VerhageZaamslag59.35Mse   16.313  3:41
2  Liam de MeyRKHAV1.00.50M35   15.978  3:45
3  Sven VermeulenVlissingen1.04.12M40   15.140  3:58
4  Marlon RoelsTerneuzen1.04.37M45   15.043  3:59
5  Ben van VlietTerneuzen1.05.25Mse   14.859  4:02
6  Stefan van Den BroekeAxel1.05.36Mse   14.817  4:03
7  Andy HuibensBeveren1.05.40Mse   14.802  4:03
8  Marnix van den BrandeTerneuzen1.05.49Mse   14.768  4:04
9  Dennis van den BroekeAxel1.05.51Mse   14.761  4:04
10  Bert VerbekeGent1.06.51Mse   14.540  4:08
11  Tim BuysseAssenede1.06.54Mse   14.529  4:08
12  Jordy LeenknechtHulst1.07.50Mse   14.329  4:11
13  Jan vermeulenClinge1.07.57M50   14.305  4:12
14  Christian de MeijerPhilippine1.08.07Mse   14.270  4:12
15  Matti BuysseAssenede1.08.16Mse   14.238  4:13
16  Roland van der ZandenZoelen1.08.18Mse   14.231  4:13
17  Geert WaelputAxel1.08.24M45   14.211  4:13
18  Stijn vermeerschDenderleeuw1.09.03Mse   14.077  4:16
19  Gert HamelinkSteenbergen1.10.08Mse   13.859  4:20
20  Ronald GeertseSerooskerke1.10.22Mse   13.813  4:21
21  Michael den HamerHoek1.11.09Mse   13.661  4:24
22  Dirk PastoorLochristi1.11.12Mse   13.652  4:24
23  Jeroen van Den BroekeTerneuzen1.11.50Mse   13.531  4:26
24  Paul HaertjensBoekhoute1.13.25Mse   13.240  4:32
25  Maurice SteketeeMiddelburg1.14.32M35   13.041  4:36
26  Melissa ten KateTerneuzen1.14.44Vse   13.006  4:37
27  Herman KuijerTerneuzen1.14.47M55   12.998  4:37
28  Frank BoerebachHoek1.15.20Mse   12.903  4:39
29  Geerd De RyckStekene1.17.15Mse   12.583  4:46
30  Walter MurreZaamslag1.17.34Mse   12.531  4:47
31  Rudi de CaluweSas van Gent1.17.44Mse   12.504  4:48
32  Patrick de SutterStekene1.17.45Mse   12.502  4:48
33  Eric De MeulenaereSint-Gillis-Waas1.17.52Mse   12.483  4:48
34  Jaap van der VeenTerneuzen1.18.05M50   12.448  4:49
35  Douwe WortmanAxel1.18.33Mse   12.374  4:51
36  Leon van BavinchovenTerneuzen1.18.50M45   12.330  4:52
37  Berry KnibbelerWestdorpe1.19.08M55   12.283  4:53
38  Patrick PielaatTerneuzen1.19.10Mse   12.278  4:53
39  William BollemanAxel1.19.18Mse   12.257  4:54
40  Tom du PuyIJzendijke1.19.30Mse   12.226  4:54
41  Franky StandaertZelzate1.20.18Mse   12.105  4:57
42  Harold de MaatTerneuzen1.20.36M45   12.060  4:59
43  Johnny DoomsTerneuzen1.20.51M65   12.022  4:59
44  Niek WielandAxel1.21.03M45   11.993  5:00
45  Menno van der ZandenPhilippine1.21.06Mse   11.985  5:00
46  Luc LeynZelzate1.21.20Mse   11.951  5:01
47  Kees van den BerkRoosendaal1.21.42Mse   11.897  5:03
48  Koen KoutstaalHulst1.21.55Mse   11.866  5:03
49  Jack FolkersmaTerneuzen1.23.21Mse   11.662  5:09
50  Frans VerwilligenHulst1.23.23Mse   11.657  5:09
51  Marije BesuijenMiddelburg1.24.05V40   11.560  5:11
52  Jan BoonmanAxel1.25.03Mse   11.429  5:15
53  Piet PijpelinkTerneuzen1.25.18Mse   11.395  5:16
54  Bram GoethalsSchoondijke1.25.49Mse   11.326  5:18
55  Natasja de BooijWalsoorden1.25.56V45   11.311  5:18
56  Age BaltHulst1.26.05Mse   11.291  5:19
57  Philip HaersPhilippine1.26.39Mse   11.218  5:21
58  Geert StandaertAssenede1.27.12Mse   11.147  5:23
59  Wim StrobbeKloosterzande1.27.24Mse   11.121  5:24
60  Marianne KnijffPhilippine1.28.08V55   11.029  5:26
61  Inge BaartKloosterzande1.28.12Vse   11.020  5:27
62  Michel FieretTerneuzen1.28.15Mse   11.014  5:27
63  Paul TaelmanIJzendijke1.29.36Mse   10.848  5:32
64  Lieven de PaepeAalter1.30.41Mse   10.719  5:36
65  Piet BeijerMiddelburg1.31.11M70   10.660  5:38
66  Geert De ZutterMariakerke1.33.17Mse   10.420  5:45
67  Roseline BaertMariakerke1.33.17Vse   10.420  5:45
68  Christian HerteleerBellem1.33.48Mse   10.362  5:47
69  Emanuela BrackeAxel1.34.14Vse   10.315  5:49
70  Els ZweistraTerneuzen1.35.15V60   10.205  5:53
71  Romain BolssensKieldrecht1.46.15Mse   9.148  6:34
72  Ingrid JonesTerneuzen1.46.15Vse   9.148  6:34
73  Levien HamelinkPhilippine1.51.16Mse   8.736  6:52
Mannen: 64 (87.67%) => M35=2 - M40=1 - M45=5 - M50=2 - M55=2 - M65=1 - M70=1 - Mse=50
Vrouwen: 9 (12.33%) => V40=1 - V45=1 - V55=1 - V60=1 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Mark Verhage59:35Liam de Mey1:00:50Sven Vermeulen1:04:12Melissa ten Kate1:14:4473
2017Jordi van Guyse1:01:41Liam de Mey1:02:43Niels Wijkhuis1:08:37Cathy Poppe1:13:1346
2016Bart Bleyaert57:19Sander Post58:56Mark Verhage58:57Cathy Poppe1:11:3864

9.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Edwin de la RuelleKoewacht36.27M50   15.638  3:50
2  Martijn KoxWestdorpe39.13M40   14.535  4:08
3  Jos van GrembergheKoewacht41.49Mse   13.631  4:24
4  Stefan van Der EijkAxel41.59Mse   13.577  4:25
5  Huub BeelenGoes43.22M55   13.144  4:34
6  Anoucha BauteKaprijke45.56Vse   12.409  4:50
7  Johnny CapponHeinkenszand46.16Mse   12.320  4:52
8  Stefan van Den DriesHeinkenszand47.57Mse   11.887  5:03
9  Jacques ZamanTerneuzen48.31M55   11.749  5:06
10  Patrick DobbelaarHoek48.50Mse   11.672  5:08
11  Didier Van den BusscheStekene49.18Mse   11.562  5:11
12  Bennie BouterseTerneuzen49.25Mse   11.535  5:12
13  Anthony van WijckHoek49.25Mse   11.535  5:12
14  Corina van de WegePhilippine49.39Vse   11.480  5:14
15  John GuequierreMiddelburg49.57M65   11.411  5:15
16  Leo BrackeAxel49.58Mse   11.408  5:16
17  Leo HoekmaHulst54.24Mse   10.478  5:44
18  Sjaak OosterlingBreskens55.12M65   10.326  5:49
19  Daan DielemanZaamslag55.28Mse   10.276  5:50
20  Tommy DevosHaasdonk58.26Mse   9.755  6:09
21  Marie Jeanne de KeijserBellem1.00.02Vse   9.495  6:19
22  Antoine HaarsVogelwaarde1.00.41Mse   9.393  6:23
23  Lidy JonckerTerneuzen1.04.01Vse   8.904  6:44
24  Aime SamsomSint-Pauwels1.04.45Mse   8.803  6:49
25  Cyriel BuchelerHoboken1.05.27Mse   8.709  6:53
26  Mirco MaeneOostende1.09.35Mse   8.192  7:19
27  Jimmy MaeneOostende1.09.36Mse   8.190  7:20
28  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.09.43Vse   8.176  7:20
Mannen: 23 (82.14%) => M40=1 - M50=1 - M55=2 - M65=2 - Mse=17
Vrouwen: 5 (17.86%) => Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Edwin de la Ruelle36:27Martijn Kox39:13Jos van Gremberghe41:49Anoucha Baute45:5628
2017Edwin de la Ruelle36:38Amor Maertens38:14Henrik Westerweele38:31Wanda Zegers50:4525
2016Chris de Smit36:29Peter Rottier38:26Roland van der Zanden39:45Natasja Booij46:1551


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.247 seconden nodig om deze lijst met 101 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
30-09-2017 10 Miles PhilippinePhilippineScheldesport0
08-10-2016 10 Miles PhilippinePhilippineScheldesport693

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
18-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (10)
14-04: Enschede Marathon (9)
13-04: Parkloop Schoonhoven (1)
07-04: Marathon Bonn (1)
07-04: Marathon Rotterdam (63)
06-04: 10e Wolvenloop Wachtebeke (5)
31-03: 10 van Halsteren (20)
31-03: 14e Venloop (18)
24-03: 31e Parelloop Brunssum (7)
23-03: Wegwedstrijd Naaldwijk (1)
17-03: Stevensloop Nijmegen (8)
17-03: Heuvelland marathon Maastricht (3)
10-03: AttilaRun Tilburg (3)
10-03: Marato Barcelona (6)
10-03: Halve van Oostvoorne (5)
09-03: Indoorwedstrijd Gent (1)
03-03: Marathon Tokyo (1)
Atletiek Zeeland © 2019