woensdag 19 december 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
05-12: Hardloopsprokkels
23-11: Warmathon
16-11: Aggrey Agaba oppermachtig in 51e Mosselloop
13-11: Kustmarathon kan volgend jaar weer terug naar oud parcours
12-11: Levensduur van sporthorloges
10-11: Aggrey Agaba klopt Pleijte en Harmes in Mosselloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 22-12: Natuurloop Axel
za 22-12: 19e Aagtekerke Run
wo 26-12: Kerstloop Dishoek
do 27-12: Snertloop Arnemuiden
za 29-12: Eindejaarscross Axel
za 29-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
ma 31-12: Tankloop Westkapelle
ma 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 05-01: 58e Wallenloop Goes
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 12-01: Steense Rattenloop Sint Jansteen
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen (112)
za 01-12: 26e Inkelcross Kruiningen (149)
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse (588)
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg (138)
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (314)
zo 11-11: 1e Natuurloop Retranchement (60)
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (100)
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen (286)
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse (416)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
16e Kustmarathon
Zoutelande, zaterdag 6 oktober 2018 - Organisatie: Kustmarathon
Marathon >> Zeeuws record staat met 2.12.22 uur vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Willem van SchuerbeeckMerchten2.34.15Mse   16.413  3:39
2  Mohammed OumaarirMarokko2.36.49Mse   16.144  3:43
3  Erwin Harmes (PR 2.29.50)Middelburg2.40.10M35   15.807  3:48
4  Christiaan van BeusichemBarendrecht2.41.47M35   15.649  3:50
5  Erwin Adan (PR 2.30.06)Dynamica2.44.55Mse   15.351  3:55
6  Huub van Noorden (PR 2.31.20)s-Heer Abtskerke2.46.09Mse   15.237  3:56
7  Ralph Wiessner (PR 2.36.14)Vlissingen2.46.27M40   15.210  3:57
8  David BoumanHoogvliet2.48.01Mse   15.068  3:59
9  Tim Pleijte (PR 2.36.12)Vlissingen2.52.25Mse   14.684  4:05
10  Ruud Hoosemans (PR 2.55.54)Vlissingen2.56.46M35   14.322  4:11
11  Jozias Boone (PR 2.56.03)Goes2.57.51M35   14.235  4:13
12  Ykalo FsahaMiddelburg2.58.09Mse   14.211  4:13
13  Ruud ButeijnRotterdam2.58.12M35   14.207  4:13
14  Wouter Daniel de Vries (PR 2.51.49)Zierikzee2.58.18M35   14.199  4:14
15  Tjitte van den Buys (PR 2.50.21)Biggekerke2.58.49M40   14.158  4:14
16  Johan MelaardMiddelharnis3.00.26Mse   14.031  4:17
17  Liselotte van den BergZoeterwoude3.00.38V35   14.016  4:17
18  Niels Goudswaard (PR 2.43.00)Zierikzee3.02.55M45   13.841  4:20
19  David Schrier (PR)Vlissingen3.03.55Mse   13.765  4:22
20  Andries VerheijdenGoirle3.04.24M35   13.729  4:22
21  Nico KrijgsmanKrommenie3.04.38M50   13.712  4:23
22  Boris de Bruijn (PR)Kloetinge3.05.32M35   13.646  4:24
23  Marcel Adriaanse (PR 2.57.46)Middelburg3.06.03M45   13.608  4:25
24  Remko KapHellevoetsluis3.06.11M35   13.598  4:25
25  Hans van LoonVught3.06.21M35   13.586  4:25
26  Andy HuybensBeveren-Waas3.06.22M40   13.585  4:25
27  Monique Verschuure (PR 2.57.03)Yerseke3.06.32V35   13.572  4:25
28  Menno MudTytsjerk3.06.33M40   13.571  4:25
29  Rens de Ridder (debuut)Arnemuiden3.07.45Mse   13.484  4:27
30  Pascal HuppertzNiederzier3.08.49M35   13.408  4:28
31  Bennie ThunkerKampen3.08.55M45   13.401  4:29
32  Gert van der Vinden (PR 2.54.41)Biggekerke3.09.05M50   13.389  4:29
33  Stefan Schrier (PR 3.06.46)Vlissingen3.09.40M35   13.348  4:30
34  Marc GunterRoosendaal3.09.44M50   13.343  4:30
35  Eric WolfertSommelsdijk3.09.53Mse   13.333  4:30
36  Martijn SchakelaarHattem3.09.56M40   13.329  4:30
37  Corné van Belzen (PR 3.08.32)Middelburg3.10.40M40   13.278  4:31
38  Bernd SmolkaHürtgenwald3.11.04M45   13.250  4:32
39  Jeroen MeijerWijk bij Duurstede3.11.12M35   13.241  4:32
40  Micha Janse (PR 2.59.53)Zoutelande3.11.18M40   13.234  4:32
41  Jorim de Boks (PR 2.54.08)Middelburg3.11.41Mse   13.208  4:33
42  Elwin BrouwerAmsterdam3.11.55M40   13.192  4:33
43  Willem de Vos (debuut)Middelburg3.12.38M40   13.143  4:34
44  Adriaan CoppoolseRhoon3.12.59M45   13.119  4:34
45  Peter Balkenende (PR 2.55.50)Goes3.13.18M50   13.097  4:35
46  Jonathan ZuiderwijkGorinchem3.13.51Mse   13.060  4:36
47  Andres StellingEindhoven3.14.05M45   13.044  4:36
48  Melanie SpruytNieuwerkerk aan den IJssel3.14.17V35   13.031  4:36
49  Johan Spruit (PR 3.05.18)Kapelle-Biezelinge3.15.07Mse   12.975  4:37
50  Arno van TriestPutte3.15.17M35   12.964  4:38
51  Rudy van MourikSteenbergen3.15.23M40   12.958  4:38
52  Jan Eiben RoepmanErmelo3.16.28M35   12.886  4:39
53  Samantha Luitwieler (PR)Vlissingen3.16.32Vse   12.882  4:39
54  Emiel Flipse (PR 2.58.48)Vlissingen3.16.46Mse   12.867  4:40
55  Peter van Limbergen (PR 2.50.47)Goes3.16.48M45   12.864  4:40
56  Wim van Sparrentak (PR 2.41.38)Sint Laurens3.16.53M45   12.859  4:40
57  Rudy KapteinBarneveld3.16.58M35   12.853  4:40
58  Johan Karelse (PR 2.56.17)Heinkenszand3.17.03M45   12.848  4:40
59  Koen RendersTilburg3.17.17Mse   12.833  4:41
60  Marco Geldof (PR 2.47.25)Middelburg3.17.45M50   12.803  4:41
61  David de GraafNieuwersluis3.18.04M35   12.782  4:42
62  Monica Sanderse (PR 3.14.09)Vlissingen3.18.34V35   12.750  4:42
63  Hilbert Bredemeijers-Gravenhage3.19.19Mse   12.702  4:43
64  Andre MelissantSommelsdijk3.19.33M45   12.687  4:44
65  Edwin van Alphen (PR 2.58.02)Vlissingen3.19.39M45   12.681  4:44
66  Hans Verhaagen (PR 3.08.54)Goes3.19.49M50   12.670  4:44
67  Edward de Leng (PR 2.49.44)Koudekerke3.20.29M55   12.628  4:45
68  Martijn Blommaert (PR 3.13.48)Middelburg3.20.40Mse   12.616  4:45
69  Sascha KlaesKöln3.21.00M40   12.596  4:46
70  Christian BlauthDüren3.21.22M40   12.573  4:46
71  Marius Besuijen (PR 2.43.21)Middelburg3.21.54M55   12.539  4:47
72  Berry Simonse (PR 3.10.10)Goes3.22.31M45   12.501  4:48
73  Aart Joziasse (PR)Middelburg3.23.14M50   12.457  4:49
74  Arik BurghoutMeeuwen3.23.26Mse   12.445  4:49
75  Kevin DillisStekene3.23.29M35   12.442  4:49
76  Johan van de Woestijne (debuut)Zoutelande3.23.42Mse   12.429  4:50
77  Jeroen AkerboomZaandam3.23.46Mse   12.425  4:50
78  Lion Baas (PR 3.23.22)Vlissingen3.23.47M40   12.423  4:50
79  Michel de Wee (PR 3.17.05)Yerseke3.24.14M45   12.396  4:50
80  René van RavenzwaaijAmsterdam3.24.34M55   12.376  4:51
81  Tim BosmanBergschenhoek3.24.53Mse   12.357  4:51
82  Jaap Wouters (PR)Oostkapelle3.24.59Mse   12.351  4:51
83  Richard BouwensSteenbergen3.25.05M45   12.345  4:52
84  Paola van Gilst (PR 3.09.15)Goes3.25.15V45   12.335  4:52
85  Martijn Kox (PR 3.04.44)Westdorpe3.25.28M40   12.322  4:52
86  Harry van der PloegGouda3.25.35M35   12.315  4:52
87  Peter Meeuwsen (PR 3.09.47)Krabbendijke3.25.54Mse   12.296  4:53
88  Rene Traas (PR 3.05.42)Kapelle-Biezelinge3.25.57M50   12.293  4:53
89  Martijn HienschAmsterdam3.26.00M50   12.290  4:53
90  Kees van der VlietRoosendaal3.26.12M50   12.278  4:53
91  Martijn de Vries (PR 3.17.53)Middelburg3.26.14M35   12.276  4:53
92  Jürgen GerritsenDordrecht3.26.17M50   12.273  4:53
93  Naam OnbekendNetherlands3.26.28Mse   12.262  4:54
94  Patrick van Iersel (PR 3.07.57)Goes3.27.20M50   12.211  4:55
95  Maris JacobsVelden3.27.23M40   12.208  4:55
96  Dick BergmanKampen3.27.38Mse   12.193  4:55
97  John Slabbekoorn (PR 3.04.57)Kapelle-Biezelinge3.27.42M50   12.189  4:55
98  Mirthe Overkamp (PR 3.20.54)Koudekerke3.27.46Vse   12.185  4:55
99  Olivier DeckersBrussel3.27.46M35   12.185  4:55
100  Marlon DeijkersFijnaart3.27.49M40   12.182  4:56
101  Jesse Beijer (debuut)Middelburg3.28.34Mse   12.139  4:57
102  Jan Willem Rietberg (PR 3.12.47)Oost-Souburg3.29.05M40   12.109  4:57
103  Ronald Aarts (PR)Schore3.29.28M55   12.086  4:58
104  Wolter Vos (PR 3.12.42)Middelburg3.29.34M50   12.081  4:58
105  Edwin de La Ruelle (PR 3.00.07)Koewacht3.29.45M50   12.070  4:58
106  Gilles Geschiere (PR 3.13.02)Meliskerke3.29.49M45   12.066  4:58
107  Arnoud Rijk (debuut)Heinkenszand3.29.53Mse   12.062  4:58
108  Henk GuiseRoosendaal3.30.34M50   12.023  4:59
109  Cees Dijkman (PR)Burgh-Haamstede3.30.42M45   12.016  5:00
110  Robert VerhoefBerkel en Rodenrijs3.30.43M35   12.015  5:00
111  Arjan Beije (PR 2.41.30)Burgh-Haamstede3.30.48M45   12.010  5:00
112  Tobias RummlerKihmFrechen3.31.01M55   11.998  5:00
113  Andreas QuantiusKöln3.31.08M45   11.991  5:00
114  Mark van der Kooij (PR 3.15.14)s-Heer Abtskerke3.31.15M35   11.984  5:00
115  Walter PackoletHoboken3.31.20M60   11.980  5:01
116  John van TilburgHoogerheide3.31.33M55   11.967  5:01
117  Sergio Baecke (PR 3.24.02)Middelburg3.32.12M40   11.931  5:02
118  Cor HamelsHendrik-Ido-Ambacht3.32.16M50   11.927  5:02
119  Pieter Wisse (PR 3.24.15)Biggekerke3.32.17M50   11.926  5:02
120  Jürgen Op de BeeckMerksem3.32.22M40   11.921  5:02
121  Colin Harmsen van der Vliet (PR 3.09.34)Tholen3.32.57M35   11.889  5:03
122  Rinus van de Woestijne (PR 3.20.04)Middelburg3.33.01M35   11.885  5:03
123  Jan Louws (PR 3.19.21)Middelburg3.33.17M55   11.870  5:03
124  Frank Hoogstrate (PR 3.28.28)Yerseke3.33.21M40   11.866  5:03
125  Wim SollieWilsum3.33.22M55   11.865  5:03
126  Sjef Goris (PR 3.21.24)Middelburg3.33.32M50   11.856  5:04
127  Gines Aroca SanchezAlcantarilla3.33.42M40   11.847  5:04
128  Johan Elenbaas (debuut)Wilhelminadorp3.33.44M35   11.845  5:04
129  Michel Ridderhof (PR 3.19.10)Middelburg3.33.47M45   11.842  5:04
130  Karel HagemanSon en Breugel3.33.55M35   11.835  5:04
131  Ada Geuze (PR 3.17.39)Middelburg3.33.55V35   11.835  5:04
132  Bram Broesss-Hertogenbosch3.34.06M35   11.825  5:04
133  Hans van RenselaarHattem3.34.22M50   11.810  5:05
134  Anthony van den Berg (PR)Vlissingen3.34.23M50   11.809  5:05
135  Tom Erpelinck (PR 3.27.24)Hengstdijk3.34.35Mse   11.798  5:05
136  Marcel Vervuurt (PR 3.26.58)Middelburg3.35.06M45   11.770  5:06
137  Sander van Doorn (PR 2.56.14)Zaamslag3.35.52M35   11.728  5:07
138  Ward TrutmansNijmegen3.36.16M35   11.706  5:08
139  Jorrit de JongRotterdam3.36.19M40   11.704  5:08
140  Tom Verbeek (debuut)Kwadendamme3.36.23M35   11.700  5:08
141  Danny de Leeuw (debuut)Goes3.36.26Mse   11.697  5:08
142  Jostein Decorte (PR)Wolphaartsdijk3.36.27M40   11.696  5:08
143  Ewald Provoost (PR 3.21.24)Biggekerke3.36.29M45   11.695  5:08
144  Ronald van LoonNieuw-Lekkerland3.36.32M45   11.692  5:08
145  Cris TimmermansKaatsheuvel3.36.41M35   11.684  5:08
146  Gijsbert Elstgeest (PR 3.34.05)s-Heerenhoek3.37.19M45   11.650  5:09
147  Lindert Moerdijk (PR 3.12.18)Arnemuiden3.37.20Mse   11.649  5:09
148  Nelleke Balde (debuut)Grijpskerke3.37.35V35   11.636  5:09
149  Olav NieuwenhuisTegelen3.37.48M40   11.624  5:10
150  Cornelis de SchipperHouten3.37.52Mse   11.620  5:10
151  Fons de Rijcke (PR 3.19.53)Kloosterzande3.37.55M50   11.618  5:10
152  Benny Thuy (PR 2.55.00)Sint Jansteen3.37.56M50   11.617  5:10
153  Frank de RuiterSneek3.38.13M50   11.602  5:10
154  Johan OosterhuisVlissingen3.38.17Mse   11.598  5:10
155  Jeroen KratzEindhoven3.38.19M40   11.596  5:10
156  Geert WaelputKoewacht3.38.34M45   11.583  5:11
157  Elsbeth Haasnoot (PR)Middelburg3.38.35V35   11.582  5:11
158  Mitchell van EgeraatHalsteren3.38.35Mse   11.582  5:11
159  Wendi LinkeVinkel3.38.44V45   11.574  5:11
160  Carsten van OnnaWesel3.38.45M45   11.573  5:11
161  Erik de Kraker (PR 3.18.02)Oost-Souburg3.38.45M45   11.573  5:11
162  Stefan KrischerLangerwehe3.38.49M35   11.570  5:11
163  Danny Huibregtse (PR)Westkapelle3.38.53Mse   11.566  5:11
164  Henry TolVolendam3.39.00Mse   11.560  5:11
165  Jochen MaviusBad Dürkheim3.39.06M55   11.555  5:12
166  Jeroen KortenoevenSteenbergen3.39.36M40   11.529  5:12
167  Jaap van der BokMiddelharnis3.39.51M55   11.516  5:13
168  John - BoutWillemstad3.40.16Mse   11.494  5:13
169  Dick Saarloos (PR 3.19.28)Kapelle-Biezelinge3.40.22M45   11.489  5:13
170  Jan-Willem Roelse (PR)Goes3.41.04Mse   11.452  5:14
171  Mattheo Moerland (PR 3.29.09)Oosterland3.41.04Mse   11.452  5:14
172  Niek KleinhesselinkAalten3.41.07Mse   11.450  5:14
173  Dennis Heilbron (PR 3.12.14)Grijpskerke3.41.20M40   11.438  5:15
174  Al3im PenninkhofIJsselmuiden3.41.21Mse   11.438  5:15
175  Jan DemeulenaereKontich3.41.33M35   11.427  5:15
176  Maarten WeijEde3.41.34M40   11.426  5:15
177  Rens FokkerAlmere3.41.43M45   11.419  5:15
178  Marcus VergroesenCopenhagen3.41.44M 31   11.418  5:15
179  Rein-Jan Elenbaas (PR 3.29.47)Wilhelminadorp3.42.01M35   11.403  5:16
180  André van LeeuwenPijnacker3.42.03M50   11.401  5:16
181  Arend Hendrik Ruijsink (debuut)Goes3.42.14M35   11.392  5:16
182  Rens MaljersMiddelburg3.42.14Mse   11.392  5:16
183  Twan SchermersHardinxveld-Giessendam3.42.14Mse   11.392  5:16
184  René de Visser (PR 3.33.43)Nieuw- en Sint Joosland3.42.20M40   11.387  5:16
185  Arthur KokNederhorst den Berg3.42.24M45   11.384  5:16
186  Peter Dekker (PR 3.16.34)Zoutelande3.42.38M45   11.372  5:17
187  Sjaco de JongZwijndrecht3.42.42M55   11.368  5:17
188  Michel van den Bos (PR)Zierikzee3.42.43M50   11.367  5:17
189  Marco DielemanMiddelharnis3.43.14M45   11.341  5:17
190  Dennis But (PR 3.30.43)Middelburg3.43.18M45   11.338  5:18
191  André van DorpVlaardingen3.43.23M45   11.333  5:18
192  Peter TempelaarHalsteren3.43.23M35   11.333  5:18
193  Harry Boot (PR)Zierikzee3.43.25M35   11.332  5:18
194  Gerrit BaarsScherpenzeel3.43.33M45   11.325  5:18
195  Bart JacobsLint3.43.36M40   11.322  5:18
196  Raymond ArnoldRoosendaal3.43.38M50   11.321  5:18
197  Christiaan van Mourik (PR 3.32.01)Nieuw- en Sint Joosland3.43.39M40   11.320  5:18
198  Guy van Driessche (PR 3.19.20)Graauw3.43.47M45   11.313  5:18
199  Jozias Marijs (debuut)Arnemuiden3.43.54M40   11.307  5:18
200  Geert NulensStevoort3.44.08M50   11.296  5:19
201  Florian de HeusRotterdam3.44.26M45   11.280  5:19
202  Bas de JongBergen op Zoom3.44.33M60   11.275  5:19
203  André SchuilingWaddinxveen3.44.34M45   11.274  5:19
204  Dick KabelRotterdam3.44.34M55   11.274  5:19
205  Henk VermaasRotterdam3.44.38M60   11.270  5:19
206  Allard BruinshoofdDriebergen-Rijsenburg3.44.53M40   11.258  5:20
207  Jeroen Vd Broeke (PR)Terneuzen3.45.00M35   11.252  5:20
208  Mike Oldenmenger (PR)Middelburg3.45.05Mse   11.248  5:20
209  Annet van der Linde (PR 3.22.05)Nisse3.45.09V45   11.245  5:20
210  Bas van BonHouten3.45.11M45   11.243  5:20
211  Danny BarisRhoon3.45.19M40   11.236  5:20
212  Richard PisoWilhelminadorp3.45.20M50   11.235  5:20
213  Erik FokkeVroomshoop3.45.35M40   11.223  5:21
214  Martijn MeijerHellevoetsluis3.45.44M35   11.215  5:21
215  Jonathan Boon (PR)Oost-Souburg3.45.51M35   11.210  5:21
216  Marcel Sommeijer (PR 3.24.15)Oost-Souburg3.45.51M45   11.210  5:21
217  Jacob Holwerda (PR 3.34.37)Dreischor3.45.56M40   11.206  5:21
218  Harro PostemaRotterdam3.45.59M45   11.203  5:21
219  Alexander de Reu (debuut)Goes3.46.01M35   11.201  5:21
220  Dirk NergerBaumgart3.46.04M55   11.199  5:21
221  Arnaud HuismanTeteringen3.46.10M45   11.194  5:22
222  Sebastiaan van BallegooijenGouda3.46.11Mse   11.193  5:22
223  Danny MeeusNijlen3.46.11M55   11.193  5:22
224  Fred EijpeEindhoven3.46.23M55   11.183  5:22
225  Jasper Ravays (PR 3.36.38)Koudekerke3.46.37M35   11.172  5:22
226  Stephen VisserVlissingen3.46.46M40   11.164  5:22
227  Hanco Adriaanse (PR 3.29.23)Aagtekerke3.46.48M45   11.163  5:23
228  Danny VoetsZuidland3.46.52M40   11.159  5:23
229  Raoul van den Hoven (debuut)Middelburg3.46.56Mse   11.156  5:23
230  Petra Kinnegims-Gravenhage3.46.57V35   11.155  5:23
231  Koen de Vries (PR 3.18.07)Vlissingen3.47.04M60   11.150  5:23
232  Ludovic VerHerrgen3.47.11M35   11.144  5:23
233  Herman Kuijer (PR 3.09.49)Terneuzen3.47.12M55   11.143  5:23
234  Gerwin de GrooErmelo3.47.19Mse   11.137  5:23
235  Gideon de BoksRotterdam3.47.33Mse   11.126  5:24
236  Sjaak KuinAndijk3.47.40M40   11.120  5:24
237  Manfred Scheiber (PR 3.40.10)Domburg3.47.44M40   11.117  5:24
238  Robert van der ZandenBrielle3.47.54M40   11.109  5:24
239  Ton van Os (PR 3.18.26)Poortvliet3.47.54M50   11.109  5:24
240  Anna Mirecka (PR)Krabbendijke3.47.56Vse   11.107  5:24
241  Jurjen Swiers (debuut)Vlissingen3.48.00M50   11.104  5:24
242  Marvin BooneYerseke3.48.13Mse   11.093  5:25
243  Martino Harinck (PR 3.37.11)Middelburg3.48.22M45   11.086  5:25
244  Michael den Hamer (PR 3.23.06)Hoek3.48.30M40   11.080  5:25
245  Judith van den BruleNijmegen3.48.56V40   11.059  5:26
246  Michiel RomboutsBreda3.49.01M35   11.055  5:26
247  Kenneth AltingOisterwijk3.49.03M40   11.053  5:26
248  Wouter de BonteKoudekerk aan den Rijn3.49.08Mse   11.049  5:26
249  Olof Hoogesteger (PR 3.24.21)Vlissingen3.49.09M40   11.048  5:26
250  Vicky Wiessner (debuut)Middelburg3.49.10V40   11.047  5:26
251  Angélique Jansen (PR 3.27.04)Middelburg3.49.20V45   11.039  5:26
252  Tonnis van der Tuin (PR 3.24.19)Kattendijke3.49.23M55   11.037  5:26
253  Gert van den EyndenEdegem3.49.25M35   11.035  5:26
254  Peter GuiljamNijkerkerveen3.49.36Mse   11.027  5:26
255  Leo Dalebout (PR 3.29.57)Gapinge3.50.06M55   11.003  5:27
256  Richard van de Wege (PR 3.14.49)Vlissingen3.50.13M45   10.997  5:27
257  Volker GierlingBrüggen3.50.18M50   10.993  5:27
258  Mark RamlerAmsterdam3.50.34M50   10.980  5:28
259  Marcel StamVlaardingen3.50.43M45   10.973  5:28
260  Paul van der HorstGroesbeek3.51.07M50   10.954  5:29
261  Jeroen KleijnKrimpen aan de Lek3.51.10M40   10.952  5:29
262  Niek van Belzen (PR)Middelburg3.51.11M50   10.951  5:29
263  Roel MartensWesterlo3.51.22M40   10.942  5:29
264  Steef Berrevoets (PR 3.35.32)Bruinisse3.51.23M50   10.942  5:29
265  Roland BoussemaereHeist-aan-Zee3.51.29M70   10.937  5:29
266  Cor Kloet (PR 3.44.44)Burgh-Haamstede3.51.32M65   10.934  5:29
267  Jan Pieter de VriesVoorburg3.51.35M35   10.932  5:29
268  Simon LuckettHaarlem3.51.35M55   10.932  5:29
269  Nicky Aalders (PR)s-Heer Hendrikskinderen3.51.45Mse   10.924  5:30
270  Frank van der MarkBilthoven3.51.56M55   10.916  5:30
271  Ivan ArctanderMoordrecht3.51.59M50   10.913  5:30
272  Fred NoorlanderOuderkerk aan den IJssel3.52.03M50   10.910  5:30
273  Kevin BoonMeteren3.52.07Mse   10.907  5:30
274  Rene KleijnendorstBergambacht3.52.15M50   10.901  5:30
275  Dick van der WiltRidderkerk3.52.16M45   10.900  5:30
276  Diederik van BallegooijenVeen3.52.20Mse   10.897  5:30
277  Christian P van DartelMiddelburg3.52.36M35   10.884  5:31
278  Jan Te BrakeAalten3.52.40M55   10.881  5:31
279  Piet den BoerLeiden3.52.41M55   10.880  5:31
280  Stefan NellNiederzier3.52.44M45   10.878  5:31
281  Marcel van Delden (PR 3.19.18)Oost-Souburg3.52.45M50   10.877  5:31
282  Nico GeelhoedKatwijk3.52.52M55   10.872  5:31
283  Herman Pieter PrangsmaOtterlo3.53.08M45   10.859  5:32
284  Reinier van Wouwe (PR 3.46.05)Serooskerke3.53.09M60   10.859  5:32
285  Gert de VriesVeenendaal3.53.11M35   10.857  5:32
286  Arthur van Aartsen (PR 3.18.18)Middelburg3.53.15M40   10.854  5:32
287  Johnny Berk (PR)Kapelle-Biezelinge3.53.16M35   10.853  5:32
288  Hans VanstalleBrecht3.53.19M35   10.851  5:32
289  Jan van ZonBergschenhoek3.53.19M45   10.851  5:32
290  Ferdy OerlemansSteenbergen3.53.39M50   10.835  5:32
291  Richard DreijerDiemen3.54.02M40   10.818  5:33
292  Linda VoetsAmsterdam3.54.03V35   10.817  5:33
293  Tomas BruneelBrecht3.54.07M35   10.814  5:33
294  Nico KoppeBergambacht3.54.11M45   10.811  5:33
295  Gerard MachielseBreda3.54.11M45   10.811  5:33
296  Silvia Treur - de JongMijdrecht3.54.14V45   10.808  5:33
297  Coen ElferinkOlst3.54.20M45   10.804  5:33
298  Frans LindersHoogerheide3.54.36M45   10.792  5:34
299  Esther Noteboom (PR)Heinkenszand3.54.38Vse   10.790  5:34
300  Daniel KannapinnKeulen3.54.40M50   10.788  5:34
301  Lisenka Beenderss-Gravenhage3.54.41V45   10.788  5:34
302  Niels van BakergemMiddelburg3.54.47Mse   10.783  5:34
303  Robin Jonkers (PR 3.49.13)Tholen3.54.55Mse   10.777  5:34
304  Edwin LucassenHoofddorp3.54.59M45   10.774  5:34
305  Arne de Visser (debuut)Aagtekerke3.55.00Mse   10.773  5:34
306  Erik BrandsemaMaurik3.55.01M60   10.772  5:34
307  Arnout van SonAlfter3.55.06M50   10.769  5:34
308  Frank HusslageMiddelburg3.55.06M55   10.769  5:34
309  Jan-Joris Jooss (PR 3.19.03)Goes3.55.09M40   10.766  5:34
310  Frederik Te HennepeWageningen3.55.14M45   10.763  5:34
311  Hans van den KerkhofDordrecht3.55.17M60   10.760  5:35
312  Bauke van Dorst (PR 3.49.21)Middelburg3.55.18Mse   10.759  5:35
313  Dirk KopAmersfoort3.55.18M55   10.759  5:35
314  Nicolas DespeselHalsteren3.55.20Mse   10.758  5:35
315  Irene Vink-Van der PlankDordrecht3.55.25V55   10.754  5:35
316  Andreas MatthesHaan3.55.26M45   10.753  5:35
317  Chris TijmanVeenendaal3.55.33M40   10.748  5:35
318  Coos DiepenbroekLent3.55.40M60   10.743  5:35
319  Thijs de VosZierikzee3.55.44Mse   10.740  5:35
320  Wim Flipse (PR 3.16.45)Terneuzen3.55.44M50   10.740  5:35
321  Jan Kwist (PR 3.39.14)Tholen3.55.49M60   10.736  5:35
322  Robert Sonke (PR)Middelburg3.55.53M45   10.733  5:35
323  Samuel Jobse (debuut)Aagtekerke3.55.54Mse   10.732  5:35
324  Michel Sinke (PR 3.41.03)Middelburg3.55.54M45   10.732  5:35
325  Christian van der Reest (PR 3.14.33)Oudelande3.56.10Mse   10.720  5:36
326  Jeroen SeesinkOuddorp3.56.10Mse   10.720  5:36
327  Erik PetersHolten3.56.10M35   10.720  5:36
328  Bart de De Visser (PR 3.51.42)Serooskerke3.56.14M35   10.717  5:36
329  Jan de RondEderveen3.56.18M50   10.714  5:36
330  Mark BuninghCapelle aan den IJssel3.56.21M40   10.712  5:36
331  Rogier TaalZwijndrecht3.56.25M45   10.709  5:36
332  Rudy CaldersAarschot3.56.26M50   10.708  5:36
333  Michel van den HeuvelKoningshooikt3.56.28M50   10.706  5:36
334  Tjebbe van de KasteeleSteenbergen3.56.50M35   10.690  5:37
335  Wim JochemsLieren3.57.02M45   10.681  5:37
336  Koen BeukemaWaalre3.57.03M40   10.680  5:37
337  Gerwin GuichelaarDelft3.57.09M40   10.676  5:37
338  Piet Moes (PR 3.16.17)Koudekerke3.57.16M65   10.670  5:37
339  Martijn RijberingBreda3.57.18M40   10.669  5:37
340  Peter Wilbrink (PR 3.29.11)Zierikzee3.57.21M55   10.667  5:38
341  Michel van LexmondVlijmen3.57.24M45   10.664  5:38
342  Wim EbischMaasbree3.57.31M65   10.659  5:38
343  Dennis van Antwerpen (PR 3.55.29)Goes3.57.34Mse   10.657  5:38
344  Maarten van der PlasKatwijk3.57.35M35   10.656  5:38
345  Jan SchipperOostvoorne3.57.37M50   10.655  5:38
346  Marc Wijne (PR)Koudekerke3.57.38M45   10.654  5:38
347  Bas Anemaet (PR 3.37.23)Kamperland3.57.46M35   10.648  5:38
348  Rudi Geerses-Gravenhage3.57.48M35   10.646  5:38
349  Dwayne RutjesRotterdam3.57.54Mse   10.642  5:38
350  Christian Le SageDongen3.58.08Mse   10.631  5:39
351  Sophie Miljoen (PR)Gapinge3.58.09V40   10.631  5:39
352  Rob van der WerffTiel3.58.14M40   10.627  5:39
353  Johnny WilleboerRoosendaal3.58.17M40   10.625  5:39
354  Nicolas VandeveldeAntwerpen3.58.40Mse   10.608  5:39
355  Astrid VerhageZaamslag3.58.40V35   10.608  5:39
356  Ronald BesselinkWoensdrecht3.58.45Mse   10.604  5:39
357  Peer MaasVeghel3.58.57M50   10.595  5:40
358  Jaapjan Ritsema (PR 2.58.38)Middelburg3.59.01M45   10.592  5:40
359  Corné van Rooijen (PR)Goes3.59.10M35   10.586  5:40
360  René Harinck (PR)Oost-Souburg3.59.12M50   10.584  5:40
361  Pieter van der KooijAmersfoort3.59.22M45   10.577  5:40
362  Erik Damen (debuut)Koudekerke3.59.22Mse   10.577  5:40
363  Bram van Keulen (PR 3.41.52)Meliskerke3.59.45M45   10.560  5:41
364  Thomas ScholzNiederkruechten3.59.48M45   10.558  5:41
365  Peter de VreugdKatwijk3.59.50M40   10.556  5:41
366  Co de Feijter (PR 3.51.22)Zierikzee4.00.00M55   10.549  5:41
367  Inge de KievitZuid4.00.08V35   10.543  5:41
368  Jan HeshofSteenbergen4.00.09M50   10.542  5:41
369  Renda van der KloosterRotterdam4.00.15V40   10.538  5:42
370  David van NeyghemEverberg4.00.16M40   10.537  5:42
371  Emardo de Rijck (PR 3.53.38)Sint Jansteen4.00.19Mse   10.535  5:42
372  Eric van Eijkeren (PR)Wilhelminadorp4.00.20M45   10.534  5:42
373  Hans HavelaarNumansdorp4.00.22M45   10.533  5:42
374  Sander van der AarsenOudenbosch4.00.22M35   10.533  5:42
375  Peter Belfroid (PR 3.27.22)Terneuzen4.00.28M65   10.528  5:42
376  Jeroen de Vries (PR)Schoondijke4.00.33M45   10.525  5:42
377  Antoon UijtdehaagNispen4.00.35M45   10.523  5:42
378  Gerrit BouhuisUtrecht4.00.38M45   10.521  5:42
379  Christian Janse (PR 4.00.52)Aagtekerke4.00.56Mse   10.508  5:43
380  Joost van DrielHeesch4.01.22M35   10.489  5:43
381  Mirjam KloetBezemer4.01.24V45   10.488  5:43
382  Gerrit den BroederRijswijk4.01.26M40   10.486  5:43
383  Johan LelieLint4.01.27M45   10.485  5:43
384  Henk van DijkAlmere4.01.35M45   10.480  5:44
385  Wilco Franken (PR 3.40.34)Kapellebrug4.01.40M45   10.476  5:44
386  Elisabeth den BoerRotterdam4.01.45Vse   10.472  5:44
387  Rudy van GervenTegelen4.01.51V40   10.468  5:44
388  Jos TorremansVosselaar4.01.52M60   10.467  5:44
389  Mark WillemsDruten4.01.52M35   10.467  5:44
390  Claudia KarlCologne4.02.04V50   10.459  5:44
391  Joris van KaamWouw4.02.05M40   10.458  5:44
392  Leendert van de Ven (PR 3.18.23)Zoutelande4.02.05M55   10.458  5:44
393  Rijndert van der KolkMiddelburg4.02.13M45   10.452  5:44
394  Richard BulsSleen4.02.18M45   10.449  5:45
395  Patrick Gauwe (PR)Zuiddorpe4.02.28M50   10.441  5:45
396  Lizette Vd GriendtWaalwijk4.02.30V45   10.440  5:45
397  Faris MouadMiddelburg4.02.47Mse   10.428  5:45
398  Jurriaan BloembergHaarlem4.02.48M40   10.427  5:45
399  Corina BotsDen Dolder4.02.59V45   10.419  5:46
400  Thomas PäthEstorf4.03.21M50   10.404  5:46
401  Francois Vd Broecke (PR 3.42.13)Breskens4.03.24M50   10.401  5:46
402  Maarten van KaamYerseke4.03.25Mse   10.401  5:46
403  Karel KokdriebergenRijsenburg4.03.38M55   10.391  5:46
404  Ricky Dekker (PR)Meliskerke4.03.40Mse   10.390  5:46
405  Nicole LoeveHelmond4.03.44V50   10.387  5:47
406  Danny MulderNijkerk4.03.45Mse   10.386  5:47
407  Willeke den DikkenNijkerk4.03.45V35   10.386  5:47
408  Lianne VerhageNaarden4.03.54V40   10.380  5:47
409  Jelle OosterhofEindhoven4.03.55Mse   10.379  5:47
410  Esther GoedmanLoenen aan de Vecht4.03.56V40   10.379  5:47
411  Iwan DamenSteenbergen4.03.58M45   10.377  5:47
412  Titus Zweinert HormannGroß Gerau4.04.06M50   10.372  5:47
413  Maarten Pouwelse (PR 3.35.32)Westkapelle4.04.08M55   10.370  5:47
414  Erik van Belle (PR 3.36.53)Vlissingen4.04.09M50   10.369  5:47
415  Han MathijssenHaaren4.04.18M50   10.363  5:47
416  Mathias DerksenHalsteren4.04.21M45   10.361  5:47
417  Henny Strating (PR 3.38.14)Kamperland4.04.27V50   10.357  5:48
418  Martin BuckersRotterdam4.04.29M40   10.355  5:48
419  Karel VerbiestKnokke-Heist4.04.29M35   10.355  5:48
420  Thijs van 't Hult Harde4.04.35M45   10.351  5:48
421  Jan van GentOud4.04.38M60   10.349  5:48
422  Kees van der Heijden (PR 4.01.41)Vlissingen4.04.42M55   10.346  5:48
423  Arieeeeeee! de WitDoorn4.04.54Mse   10.338  5:48
424  Simon Voet (debuut)Koudekerke4.04.59Mse   10.334  5:48
425  Rinus ReijngoudtDordrecht4.05.00M55   10.333  5:48
426  Ronald Wagenaar (PR)Schore4.05.02M45   10.332  5:48
427  Nathalie Pakvis (PR)Veere4.05.07V35   10.329  5:49
428  Peter Koster (PR)Krabbendijke4.05.08M35   10.328  5:49
429  Wim de Feijter (PR 3.41.38)Terneuzen4.05.08M45   10.328  5:49
430  Laus de Ridder (PR 3.37.01)Vlissingen4.05.26M55   10.315  5:49
431  Marcel HerberDe Bilt4.05.28M50   10.314  5:49
432  Johan KruigerMeppel4.05.30M50   10.312  5:49
433  Matthias SchwallKarlsruhe4.05.37M45   10.308  5:49
434  André VerburghRhoon4.05.40M50   10.305  5:49
435  Antoinette BriëtEindhoven4.05.47V60   10.301  5:49
436  Johan OrselMeppel4.05.49M50   10.299  5:50
437  Huib de KwantKrimpen aan den IJssel4.05.55M65   10.295  5:50
438  Ray Cornips (PR 3.35.31)Zuidzande4.06.01M50   10.291  5:50
439  Patrick KeulenWaldfeucht4.06.09Mse   10.285  5:50
440  Remco van der VeldenSchiedam4.06.14M45   10.282  5:50
441  Ronald Dees (PR 3.48.31)Vlissingen4.06.20M50   10.278  5:50
442  Anne RindtSon en Breugel4.06.25V60   10.274  5:50
443  Albert de TroijeSteenbergen4.06.26M35   10.273  5:50
444  Berend-Jan BelGeldrop4.06.27M40   10.273  5:50
445  Mark BoereOudewater4.06.29M40   10.271  5:50
446  Kaj de VriesDelft4.06.33M40   10.269  5:51
447  Marco HuijsdensHendrik-Ido-Ambacht4.06.40M45   10.264  5:51
448  Daniëlle JennissenUtrecht4.06.43V35   10.262  5:51
449  Gil CeulemansMortsel4.06.47Mse   10.259  5:51
450  André van HooijdonkEtten-Leur4.06.51M50   10.256  5:51
451  André Polfliet (PR 3.57.07)Oost-Souburg4.06.55Mse   10.253  5:51
452  Marcel van RijswijkZevenbergen4.06.55M55   10.253  5:51
453  Henk BergwerffBerkel en Rodenrijs4.06.56M50   10.253  5:51
454  Gert AnkerGouda4.06.59M35   10.250  5:51
455  Marcella RoksFijnaart4.07.08Vse   10.244  5:51
456  Chris van der HorstStanddaarbuiten4.07.08M50   10.244  5:51
457  Marc de Groote (PR 3.54.47)Middelburg4.07.11M45   10.242  5:51
458  Walter Houtzager (PR 3.33.05)Oost-Souburg4.07.12M45   10.242  5:52
459  Gavin WilliamsArnemuiden4.07.17M45   10.238  5:52
460  André Verdurmen (PR 3.48.27)Kloosterzande4.07.17M50   10.238  5:52
461  Martijn van den BoogaardSpijkenisse4.07.24Mse   10.233  5:52
462  Johan SlagtLeidschendam4.07.27M45   10.231  5:52
463  Joris BressersTilburg4.07.32M35   10.228  5:52
464  Jos Boot (PR 3.26.31)Zoutelande4.07.34M60   10.226  5:52
465  Arno RiethofHaarsteeg4.07.34M40   10.226  5:52
466  Ludo SomersLint4.07.39M50   10.223  5:52
467  Thijs van KeulenKoudekerke4.07.49Mse   10.216  5:52
468  Leon GoorDordrecht4.08.01M55   10.208  5:53
469  Saskia Giljam (debuut)Kapelle-Biezelinge4.08.11Vse   10.201  5:53
470  Peter Rotte (PR)Middelburg4.08.14Mse   10.199  5:53
471  Louis TronchetAlblasserdam4.08.15M35   10.198  5:53
472  Harm KuipersHaarlem4.08.18M50   10.196  5:53
473  Marjolijn Bakker- van HeeswijkNumansdorp4.08.19V40   10.195  5:53
474  Sascha OsterholtLangerwehe4.08.24M35   10.192  5:53
475  Gert Kooiman (PR 3.53.36)Middelburg4.08.25M60   10.191  5:53
476  Patrick van Morrelgem (PR 3.46.39)Sluis4.08.26M35   10.191  5:53
477  Wilfried DuivenvoordenNoordwijkerhout4.08.36M55   10.184  5:54
478  Frank HuckeWuppertal4.08.37M60   10.183  5:54
479  Eelke de Jong (PR)Middelburg4.08.37M35   10.183  5:54
480  Klaas Flikweerts Heer Abtskerke4.08.39M35   10.182  5:54
481  Robert Matthijs (PR 3.18.56)Terneuzen4.08.48M50   10.176  5:54
482  Elmar Sturm (PR 4.07.00)Koudekerke4.08.49M45   10.175  5:54
483  Ruben van BovenNijkerk4.08.58Mse   10.169  5:54
484  Paul Constandse (PR)Middelburg4.08.59M35   10.168  5:54
485  Simon van BovenNijkerk4.09.00M60   10.167  5:54
486  Niels KortenboutRotterdam4.09.09Mse   10.161  5:54
487  René LipsBarendrecht4.09.15M45   10.157  5:54
488  Arnold HilgemanBarendrecht4.09.15Mse   10.157  5:54
489  Daniel SchwarzErkelenz4.09.17M45   10.156  5:54
490  Bart V Noorden (PR 3.20.58)Yerseke4.09.25M50   10.150  5:55
491  Ebe Blaauw (PR 3.29.41)Terneuzen4.09.25M65   10.150  5:55
492  Alex de JongRotterdam4.09.28M45   10.148  5:55
493  Lennart Zweemer (debuut)Goes4.09.28Mse   10.148  5:55
494  Steven SchlessRotterdam4.09.29Mse   10.148  5:55
495  Hans Jan Rijberings-Gravenhage4.09.34M45   10.144  5:55
496  Simone AverySchiedam4.09.35V40   10.144  5:55
497  Willem StruijsAmersfoort4.09.42M50   10.139  5:55
498  Jan KürstenBarweiler4.09.47Mse   10.136  5:55
499  Tom Bostelaar (PR)Oostkapelle4.09.54Mse   10.131  5:55
500  Matthijs van Straten (PR)Vlissingen4.09.58M40   10.128  5:55
501  Peter AkerboomUitgeest4.10.00M60   10.127  5:55
502  Thomas BernardDongen4.10.13M50   10.118  5:56
503  Peter BeuvingBreda4.10.15Mse   10.117  5:56
504  Tom RozenburgVijfhuizen4.10.21M40   10.113  5:56
505  John SmeetsSint Odiliënberg4.10.22M55   10.112  5:56
506  Erik Poppe (PR 3.03.05)Biggekerke4.10.24M50   10.111  5:56
507  Huibert LucasAlblasserdam4.10.26M40   10.109  5:56
508  Ferry Goedhart (PR 4.02.15)Oost-Souburg4.10.29M40   10.107  5:56
509  Cathy MarginetGeraardsbergen4.10.37V40   10.102  5:56
510  Nico BilterijstGeraardsbergen4.10.38M45   10.101  5:56
511  Kevin Kriegers-Gravenhage4.10.39Mse   10.101  5:56
512  Ron BiemansettenLeur4.10.44M55   10.097  5:57
513  Tom NijlandBorculo4.10.46M45   10.096  5:57
514  Dirk Fransen (PR 4.04.47)Zuiddorpe4.10.46M50   10.096  5:57
515  Marnix de WitteDe Koog4.10.48M45   10.094  5:57
516  Paulo Alting Von GeusauUtrecht4.11.11Mse   10.079  5:57
517  Robert van WalsemUtrecht4.11.18M35   10.074  5:57
518  Paul CeuppensLint4.11.18M55   10.074  5:57
519  Hanneke Vliet VlielandBergschenhoek4.11.20V45   10.073  5:57
520  Nico SchelstraeteAdegem4.11.23M50   10.071  5:57
521  Johan VisserLeiden4.11.28Mse   10.068  5:58
522  Wilbert Poppe (PR 3.38.47)Arnemuiden4.11.31Mse   10.066  5:58
523  Ard-Jan Bakker (debuut)Axel4.11.33Mse   10.064  5:58
524  Hans RiezebosKampen4.11.34M50   10.064  5:58
525  Eric PeetersDiest4.11.41M55   10.059  5:58
526  Mariska de Kroo (PR)Nieuw- en Sint Joosland4.11.56V40   10.049  5:58
527  Tony Andrades ChaconMurcia4.11.58M45   10.048  5:58
528  Ruben van ReesRotterdam4.11.59Mse   10.047  5:58
529  Hans van KrimpenRotterdam4.12.01M50   10.046  5:58
530  Michiel Bleijenbergh (PR)Middelburg4.12.03M45   10.044  5:58
531  Peter SanderseZoutelande4.12.05M55   10.043  5:58
532  Niels SanderseZoutelande4.12.06Mse   10.042  5:58
533  Peter HoncoopRijen4.12.09M55   10.040  5:59
534  Robbert BliekRotterdam4.12.10M50   10.040  5:59
535  Jens BrücherRadevormwald4.12.11M55   10.039  5:59
536  Thorsten KreutzerKelmis4.12.17M40   10.035  5:59
537  Silvy MeuwissenHouten4.12.20V50   10.033  5:59
538  Angela Goedman (PR 4.09.08)Zoutelande4.12.20V40   10.033  5:59
539  Geert VercruysseMechelen4.12.21M45   10.032  5:59
540  Marike Brusket (PR 3.42.34)Wilhelminadorp4.12.23V45   10.031  5:59
541  Lennart de Kam (debuut)Arnemuiden4.12.25Mse   10.030  5:59
542  Michel Bouwman (PR 3.49.23)Burgh-Haamstede4.12.27M45   10.029  5:59
543  Bas Daalmans (PR)Goes4.12.31M40   10.026  5:59
544  Maurice Eppings (PR 3.48.50)Zoutelande4.12.31M55   10.026  5:59
545  Mascha HofmeesterBergen op Zoom4.12.45Vse   10.017  5:59
546  Ans DavidsAmsterdam4.12.46V45   10.016  5:59
547  Gertrude van RijnBodegraven4.12.46Vse   10.016  5:59
548  Marieke JochemsLieren4.12.54V45   10.011  6:00
549  Patrick KonEindhoven4.13.07M50   10.002  6:00
550  Axel ZachauViersen4.13.16M40   9.996  6:00
551  Emanuel BrokkeApeldoorn4.13.17M40   9.996  6:00
552  Raoul de RooijWoerden4.13.17M35   9.996  6:00
553  William de Jonge (PR 3.29.05)Nieuwdorp4.13.17M45   9.996  6:00
554  Renata VermeulenDen Helder4.13.26V50   9.990  6:00
555  Jorrit VermeulenHeeswijk Dinther4.13.34M40   9.984  6:01
556  Arco MelissantStellendam4.13.37M35   9.982  6:01
557  Adri Koole (PR 3.04.31)Serooskerke4.13.39M65   9.981  6:01
558  Martien van Es (PR)Middelburg4.13.39M45   9.981  6:01
559  Andre Meijers (PR 3.45.30)Hoedekenskerke4.13.45M45   9.977  6:01
560  Peter KorzeliusHuizen4.13.53M65   9.972  6:01
561  Jochem Bargeman (PR 3.50.32)Middelburg4.14.05M40   9.964  6:01
562  Marco KoddeGoes4.14.07Mse   9.963  6:01
563  Hans Tramper (PR)Goes4.14.10M45   9.961  6:01
564  Andre JansenAbbenbroek4.14.13M60   9.959  6:01
565  Ronald NieuwensteinStavenisse4.14.14M55   9.958  6:02
566  Gert-Jan de Visser (debuut)Aagtekerke4.14.15M45   9.958  6:02
567  Dirk VermeulenHemiksem4.14.16M55   9.957  6:02
568  Johan de Wolf (PR 3.30.38)Vlissingen4.14.19M50   9.955  6:02
569  Thomas QuaedvliegUtrecht4.14.22Mse   9.953  6:02
570  Jan Dominicus (PR)Middelburg4.14.23M50   9.952  6:02
571  Izaäk DekkerMiddelburg4.14.26M50   9.950  6:02
572  Erik Drijdijk (debuut)Middelburg4.14.32M35   9.946  6:02
573  Marc van SonBoxtel4.14.41M45   9.941  6:02
574  Stefan Feleus (PR 4.14.17)Westkapelle4.14.43M40   9.939  6:02
575  Christian VerdaasdonkBreda4.15.00Mse   9.928  6:03
576  Jan-Paul van NesAbcoude4.15.10M50   9.922  6:03
577  Wout CijsouwAmsterdam4.15.12Mse   9.920  6:03
578  Max HaspelsAmsterdam4.15.13Mse   9.920  6:03
579  Saskia Oosterbaan (debuut)Vlissingen4.15.17V40   9.917  6:03
580  David RoellUtrecht4.15.21M55   9.915  6:03
581  Patrick VosKampen4.15.26M45   9.911  6:03
582  Werner den Exter (debuut)Vlissingen4.15.27M45   9.911  6:03
583  Bennie Heijmans (PR 4.12.04)Hulst4.15.29M50   9.909  6:03
584  Marco Wauters (PR 4.08.54)Vogelwaarde4.15.30M45   9.909  6:03
585  Wijnand VetteMiddelburg4.15.34M55   9.906  6:03
586  Leenart van EckZuilichem4.15.41Mse   9.902  6:04
587  Arno van MullemNieuw Namen4.15.46M60   9.898  6:04
588  Daan van DrielTerneuzen4.15.47Mse   9.898  6:04
589  Ruud PinkseUtrecht4.15.52M40   9.895  6:04
590  Roanne BruinLimmen4.15.55Vse   9.893  6:04
591  Alwin OerlemansWoerden4.16.06M50   9.886  6:04
592  Fred van der RoestHilversum4.16.15M50   9.880  6:04
593  Rhinja RutjesAmsterdam4.16.29Vse   9.871  6:05
594  John Compiet (PR 3.50.38)Hulst4.16.34M45   9.868  6:05
595  Norberth KorsmitSint-Oedenrode4.16.43M45   9.862  6:05
596  Martin Steindls-Gravenhage4.16.47M45   9.859  6:05
597  Jacco Houmes (PR)Westkapelle4.16.55M35   9.854  6:05
598  Filip CartonDilbeek4.16.55M40   9.854  6:05
599  Leon de VriesHeerjansdam4.16.56M50   9.854  6:05
600  Jan Willem FransenAmsterdam4.16.56M50   9.854  6:05
601  Natasja de Booij (PR 3.59.53)Walsoorden4.16.58V45   9.852  6:05
602  Dirk-Jan van DijkeRijssen4.17.02Mse   9.850  6:05
603  Carlo BosHazerswoude-Rijndijk4.17.07M35   9.847  6:06
604  Edwin LenaertsGenk4.17.08M50   9.846  6:06
605  Johannes GrootheddeBussum4.17.09Mse   9.845  6:06
606  Rob D'hondtHulst4.17.12M45   9.843  6:06
607  Chris Melse (PR)Middelburg4.17.12M55   9.843  6:06
608  Johan ZeilstraAmsterdam4.17.15M50   9.841  6:06
609  Merel HogewegHilversum4.17.19V35   9.839  6:06
610  Jeroen Franssen (debuut)Vlissingen4.17.20M45   9.838  6:06
611  Patrick HeijkampRotterdam4.17.23Mse   9.836  6:06
612  Jutta SchmitzKöln4.17.28V50   9.833  6:06
613  Daan FlapperAmsterdam4.17.29M50   9.832  6:06
614  Ron NagtzaamPuttershoek4.17.32M50   9.831  6:06
615  Alex Lakké (PR 4.10.03)Goes4.17.37M35   9.827  6:06
616  Wouter KasteleinLeidschendam4.17.42M50   9.824  6:06
617  Wim Dingemanse (PR 3.06.11)Grijpskerke4.17.46M55   9.822  6:07
618  Dennis van de WaartVlissingen4.17.48M35   9.820  6:07
619  Ralf BeckerWaldalgesheim4.17.51M50   9.818  6:07
620  George VeldmanVeenendaal4.17.54M50   9.817  6:07
621  Cees PierikDen Dolder4.17.56M35   9.815  6:07
622  Bob Schmelzer (PR)Middelburg4.17.56Mse   9.815  6:07
623  Dora DirixDonk4.18.05V55   9.810  6:07
624  Lambert LindersHorst4.18.18M55   9.801  6:07
625  Eveline Du ClooBergen op Zoom4.18.19Vse   9.801  6:07
626  Jos Hoebeke (PR 3.34.32)Rilland4.18.19M45   9.801  6:07
627  Elsa DragtBorne4.18.21V35   9.799  6:07
628  Hans WoltersHaarlem4.18.22M55   9.799  6:07
629  Imo Jongepier (PR 4.01.01)Nieuw- en Sint Joosland4.18.23M65   9.798  6:07
630  Bryan Joziasse (debuut)Koudekerke4.18.24Mse   9.798  6:07
631  Marc van Mourik (debuut)Middelburg4.18.32M45   9.793  6:08
632  Alain DalemansGrathem4.18.33Mse   9.792  6:08
633  Tim GrafEssen4.18.37Mse   9.789  6:08
634  Mark GruijtersSoest4.18.38M50   9.789  6:08
635  Chris IsraelSoest4.18.39M50   9.788  6:08
636  Arno PriemSoest4.18.39M55   9.788  6:08
637  Ruurd GietemaRotterdam4.18.48M50   9.782  6:08
638  Kees KarelseKapelle-Biezelinge4.18.48M40   9.782  6:08
639  Kelly BradleyMaasland4.18.55V45   9.778  6:08
640  Merijn Knulst (debuut)Middelburg4.18.55M40   9.778  6:08
641  Stefan SchurenNettetal4.18.59M35   9.776  6:08
642  Edward MensRoosendaal4.19.00M35   9.775  6:08
643  Remy de Bruijn (debuut)Vrouwenpolder4.19.06Mse   9.771  6:08
644  Niels de Waters-Gravenhage4.19.08Mse   9.770  6:08
645  Dick van der ReijdenRotterdam4.19.11M50   9.768  6:09
646  Mika van Belzen (debuut)Oost-Souburg4.19.15Mse   9.765  6:09
647  Alexander Elfrink (PR 3.44.35)Breskens4.19.31M40   9.755  6:09
648  Denise WesterheijdenAmsterdam4.19.36V55   9.752  6:09
649  Dirk van Zweden (PR 4.01.52)Kapelle-Biezelinge4.19.44M65   9.747  6:09
650  Martijn van ZwedenRotterdam4.19.44M35   9.747  6:09
651  Bjorn SchildersHapert4.19.45M35   9.747  6:09
652  Michael HuegenMiddelburg4.19.47Mse   9.745  6:09
653  Esther SweerisRockanje4.19.48V50   9.745  6:09
654  Martine LustBrielle4.19.48V50   9.745  6:09
655  Ruud Wiegerss-Hertogenbosch4.19.49M50   9.744  6:09
656  Christiaan BorsboomRotterdam4.19.51M35   9.743  6:09
657  Martien SlagtHilversum4.19.52M55   9.742  6:10
658  John Jansen (PR 4.13.54)Lewedorp4.19.58M60   9.739  6:10
659  Peter WilmsTilburg4.20.07Mse   9.733  6:10
660  John TreurMijdrecht4.20.14M50   9.729  6:10
661  Marleen van der HorstOost-Souburg4.20.16Vse   9.727  6:10
662  Stefan Mesu (PR 3.52.01)Kapelle-Biezelinge4.20.16M40   9.727  6:10
663  Gerwin Zondervan (PR 3.36.05)Kapelle-Biezelinge4.20.21M50   9.724  6:10
664  SOUFI4.20.31Mse   9.718  6:10
665  Anky KroonZwijndrecht4.20.34V50   9.716  6:11
666  Robert Carol (PR 3.15.57)Middelburg4.20.34M50   9.716  6:11
667  Marcel van DuurenOud4.20.35Mse   9.716  6:11
668  Patrick Krabbe4.20.39M50   9.713  6:11
669  Timmy Jacobs (PR)Nieuw- en Sint Joosland4.20.41Mse   9.712  6:11
670  Jackie Minderhoud (PR)Westkapelle4.20.44M40   9.710  6:11
671  Dimitri TsitsipasMiddelburg4.20.48Mse   9.707  6:11
672  Lars PenneAlkmaar4.20.49M40   9.707  6:11
673  Tonny van CauterenHelmond4.20.55M45   9.703  6:11
674  Adriaan KosterKrimpen aan de Lek4.20.56M50   9.702  6:11
675  Ronald van BovenNijkerk4.21.04Mse   9.698  6:11
676  Stefan SuurmondDelft4.21.06M35   9.696  6:11
677  Frans Daalman (PR 3.32.26)Breskens4.21.19M65   9.688  6:12
678  Wijnte HolElst4.21.31M40   9.681  6:12
679  Sven CartonDilbeek4.21.33M40   9.680  6:12
680  Meta SipkensTilburg4.21.35V50   9.678  6:12
681  Bert de Vos (PR 3.54.46)Zierikzee4.21.46M55   9.672  6:12
682  Elsbeth Dingemanse (PR 4.01.50)Gapinge4.21.46V45   9.672  6:12
683  Jens VerjaalRotterdam4.21.46Mse   9.672  6:12
684  Eelco van HerpLeiden4.21.47M40   9.671  6:12
685  Kenny VandemoorteleGent4.21.47Mse   9.671  6:12
686  Betty van ZoelenHaarlem4.21.53V50   9.667  6:12
687  Ronald DielissenTegelen4.21.56M50   9.665  6:12
688  Jeffrey van den HelderNieuwkoop4.21.59M35   9.664  6:13
689  Ronny DekkerDeventer4.22.06M35   9.659  6:13
690  Rene Paauwe (PR)Kapelle-Biezelinge4.22.07M50   9.659  6:13
691  Jan Schot (PR 3.49.05)middelburg4.22.08M55   9.658  6:13
692  Jan-Frank WalletOud-Vossemeer4.22.10M50   9.657  6:13
693  Martijn van EschBergschenhoek4.22.10Mse   9.657  6:13
694  Edwin Boogaard (debuut)Zoutelande4.22.10M35   9.657  6:13
695  Johan StruijsUlvenhout4.22.11M55   9.656  6:13
696  Vincent JansenSchiedam4.22.12M40   9.656  6:13
697  Reinier van DijkeRotterdam4.22.14Mse   9.654  6:13
698  Ko van Damme (PR 3.26.57)Kwadendamme4.22.17M55   9.653  6:13
699  Arma WondergemHaarlem4.22.18V40   9.652  6:13
700  Tom HardamAmsterdam4.22.19Mse   9.651  6:13
701  Ferdi TilroeKapelle-Biezelinge4.22.33M35   9.643  6:13
702  Jaco BouwerZoeterwoude4.22.34M35   9.642  6:13
703  Henk CouwenbergWaalre4.22.38M55   9.640  6:13
704  Gine Shearlaw-Van IneveldRoosendaal4.22.38V45   9.640  6:13
705  Walter OerlemansLint4.22.38M55   9.640  6:13
706  Rian Flikweert (PR 3.33.44)Middelburg4.22.40V55   9.638  6:14
707  Barend de Lange (PR 3.54.21)Vlissingen4.22.41M40   9.638  6:14
708  Evert de Rijke (debuut)Hoek4.22.45Mse   9.635  6:14
709  Paul van BurenCapelle aan den IJssel4.22.47M45   9.634  6:14
710  Roel VerboomZwijndrecht4.22.48M40   9.634  6:14
711  Sander Heftings-Hertogenbosch4.22.48M50   9.634  6:14
712  Bart RaesKruishoutem4.22.54M35   9.630  6:14
713  Marcel van der Hart (PR)Middelburg4.22.58Mse   9.627  6:14
714  Hans-Peter LigthartAmsterdam4.22.58M50   9.627  6:14
715  Peter WiersmaSteenbergen4.23.08M40   9.621  6:14
716  Kees van der SteltWerkendam4.23.11Mse   9.620  6:14
717  Hans KruijtGouda4.23.12M50   9.619  6:14
718  Jeroen de GrootNieuw-Lekkerland4.23.16M40   9.616  6:14
719  Peter EveraertsRillaar4.23.21M45   9.613  6:14
720  Dennis SmitDeventer4.23.22M40   9.613  6:14
721  Ab van der RoestVeenendaal4.23.24M60   9.612  6:15
722  Ton van EdeDe Klomp4.23.26M60   9.610  6:15
723  Robbert SterkWeesp4.23.27M35   9.610  6:15
724  Jurran SchutBreda4.23.29Mse   9.609  6:15
725  Rui Manuel Soares AguiarHellevoetsluis4.23.36M40   9.604  6:15
726  Ralf SesterHückelhoven4.23.57M55   9.592  6:15
727  Leon van der WendeOude-Tonge4.23.59M45   9.590  6:15
728  Tom SmetsersReuver4.23.59M35   9.590  6:15
729  Ron VrijdagSpijkenisse4.24.01M40   9.589  6:15
730  Neelke EbbenEindhoven4.24.05V35   9.587  6:16
731  Alexander DoornAmersfoort4.24.06M45   9.586  6:16
732  Manu FélixStrombeek4.24.17M50   9.579  6:16
733  Wies Koekkoek (PR 3.43.25)Hulst4.24.31M55   9.571  6:16
734  Dirk Jan LukasseRoosendaal4.24.33M35   9.570  6:16
735  Jarno BostelaarRotterdam4.24.33M35   9.570  6:16
736  Maarten van Verdonk (PR 4.22.25)Vlissingen4.24.39Mse   9.566  6:16
737  Alexander van der LeeVenlo4.24.43M40   9.564  6:16
738  Peter van de KampAmersfoort4.24.47M55   9.561  6:17
739  Irma de LeeuwHilversum4.24.48V50   9.561  6:17
740  Marjon MulderKoudekerke4.24.49Vse   9.560  6:17
741  Aarnout Huibregtse (PR 3.42.12)Westkapelle4.24.53M60   9.558  6:17
742  Bert LemmensHerten4.24.54M60   9.557  6:17
743  Ruud WellemanSteenbergen4.24.56M35   9.556  6:17
744  Petra RouwUtrecht4.25.00Vse   9.554  6:17
745  Patrick van de Putte (PR 3.55.05)Serooskerke4.25.08Mse   9.549  6:17
746  Peter Schraa (debuut)Middelburg4.25.15M60   9.545  6:17
747  Ellen ZaalDordrecht4.25.17V45   9.543  6:17
748  Ferry KooijmanRotterdam4.25.17Mse   9.543  6:17
749  John van de LaarRhoon4.25.17M50   9.543  6:17
750  Marjan de WaaijRockanje4.25.22V55   9.540  6:17
751  Ronald van Hercules (PR 3.51.40)Serooskerke4.25.24M60   9.539  6:17
752  Remco Kapteijn (PR 3.27.36)Kapelle-Biezelinge4.25.25M45   9.539  6:17
753  Nancy WisotzkiVenlo4.25.25V40   9.539  6:17
754  Jolien Kort (PR 4.12.54)s-Heer Arendskerke4.25.38V40   9.531  6:18
755  Daan van der SarLeimuiden4.25.39M40   9.530  6:18
756  Wendel RontgenAmsterdam4.25.40M40   9.530  6:18
757  Geert MoelkerGouda4.25.48M40   9.525  6:18
758  Marlies de JongStadskanaal4.25.50V40   9.524  6:18
759  Andry ScholWoerden4.25.56Mse   9.520  6:18
760  Anton van Belzen (debuut)Arnemuiden4.25.58Mse   9.519  6:18
761  Twan FrijtersZevenbergen4.26.00M45   9.518  6:18
762  Rieks de RooDronten4.26.00M35   9.518  6:18
763  Roy HendriksenMiddelburg4.26.05M45   9.515  6:18
764  Simone CornelisseMiddelburg4.26.09Vse   9.512  6:18
765  Pieter de Gaaij (PR)Middelburg4.26.16M60   9.508  6:19
766  Jörgen PeerOost-Souburg4.26.21M55   9.505  6:19
767  Mark SlamanAmsterdam4.26.21M55   9.505  6:19
768  Raoul WirtzAmsterdam4.26.22M50   9.505  6:19
769  Jan van OostenGroot4.26.26M55   9.502  6:19
770  Hanno de Hoon (PR 3.19.20)Terneuzen4.26.26M60   9.502  6:19
771  Dore Priester (PR)Middelburg4.26.29Vse   9.500  6:19
772  Jan HoppenbrouwersRijen4.26.53M35   9.486  6:19
773  Patrick KarremansSteenbergen4.27.02M35   9.481  6:20
774  Jolanda Bilderbeek (PR 3.56.32)Kloetinge4.27.04V45   9.480  6:20
775  Ronald Ridderbos (PR)Middelburg4.27.10Mse   9.476  6:20
776  Astrid den BestenLeidschendam4.27.13V55   9.474  6:20
777  Marloes Saaman (PR 4.12.57)Zoutelande4.27.16V35   9.473  6:20
778  Edward Matthew BrickdaleHalifax4.27.19Mse   9.471  6:20
779  Arjan Vermeulen (PR 4.08.26)Veere4.27.28M50   9.465  6:20
780  Lineke van der SneppenBreda4.27.29V35   9.465  6:20
781  Gerard SeverijnenNisse4.27.29Mse   9.465  6:20
782  Marcel BuijsOostvoorne4.27.35Mse   9.461  6:20
783  Renate KlaassenHoek4.27.51V50   9.452  6:21
784  Clement van DammeTerneuzen4.27.51M60   9.452  6:21
785  Leon van den OudenBergen op Zoom4.27.52M40   9.451  6:21
786  Joris WeerlinkBreda4.27.53M35   9.451  6:21
787  Ciska Dijkers (PR 4.14.03)Zoutelande4.27.54V45   9.450  6:21
788  Marko Verkaart (PR 3.44.41)Vlissingen4.27.58M45   9.448  6:21
789  Rob RampBrakel4.28.01M35   9.446  6:21
790  Johan Treurniet (PR 3.47.19)Middelburg4.28.03M45   9.445  6:21
791  Jan-Willem Huiszoon (PR 4.12.09)Arnemuiden4.28.04M45   9.444  6:21
792  Richard VerhoefEmmeloord4.28.07M45   9.443  6:21
793  Yves SaerensMortsel4.28.08M35   9.442  6:21
794  Peter DansenEindhoven4.28.09M45   9.441  6:21
795  Sabine GelokKoudekerke4.28.14Vse   9.438  6:21
796  Harold de Maat (PR 3.51.31)Terneuzen4.28.15M45   9.438  6:21
797  Andrea BruijnesElburg4.28.22V40   9.434  6:22
798  Kees de Visser (PR 4.24.56)Aagtekerke4.28.22M50   9.434  6:22
799  Luuk KoopmanBergen op Zoom4.28.28M50   9.430  6:22
800  Jörg TheelenNettetal4.28.36M50   9.426  6:22
801  Eddy RammelooKnokke-Heist4.28.37M45   9.425  6:22
802  Robin SchuringBerkel en Rodenrijs4.28.41M35   9.423  6:22
803  Adriana KessensEnkhuizen4.28.45V40   9.420  6:22
804  Tanja ArndtMönchengladbach4.28.49V45   9.418  6:22
805  Henk KasbergenMoordrecht4.28.51M50   9.417  6:22
806  Walter Marsilles-Hertogenbosch4.28.52M45   9.416  6:22
807  Michiel KettingBreda4.28.53Mse   9.416  6:22
808  Mirjam Altenas-Gravenhage4.29.02V35   9.410  6:23
809  Dirk WisseKrimpen aan den IJssel4.29.03M50   9.410  6:23
810  Martin VerburghBergen op Zoom4.29.03M45   9.410  6:23
811  Edwin van RoekelArnhem4.29.16M45   9.402  6:23
812  Leentje MattheysesHoboken4.29.18V55   9.401  6:23
813  Vincent BoekhoornVleuten4.29.19M40   9.400  6:23
814  Franka NawrathHerzogenrath4.29.25Vse   9.397  6:23
815  Martin van Ieperen (PR 4.07.38)Kapelle-Biezelinge4.29.26Mse   9.396  6:23
816  Jan Ijzelenberg (PR 4.12.11)Oosterland4.29.34M35   9.392  6:23
817  Roel BertensTilburg4.29.38M55   9.389  6:23
818  Rene Goetheer (PR 4.01.11)Wolphaartsdijk4.29.38M50   9.389  6:23
819  Joop Albronda (PR 4.11.40)Middelburg4.29.41M45   9.388  6:23
820  Caroline Heyehamme4.29.51V40   9.382  6:24
821  MicH4.29.52M35   9.381  6:24
822  Stefan Kodde (debuut)Aagtekerke4.29.54Mse   9.380  6:24
823  Pieter van Klinkens-Hertogenbosch4.29.56M35   9.379  6:24
824  Nous DavidseMiddelburg4.30.03M35   9.375  6:24
825  Marco PetersHellevoetsluis4.30.05M45   9.374  6:24
826  Ria LaskerHoogezand4.30.07V50   9.373  6:24
827  Bianca Davidse (debuut)Goes4.30.08V35   9.372  6:24
828  Guus HagemanMidwoud4.30.16M60   9.367  6:24
829  Toine van GilsDongen4.30.20M50   9.365  6:24
830  Anna BukowinskaKatwijk4.30.21V50   9.365  6:24
831  Richard Koops (PR 3.44.46)Domburg4.30.42Mse   9.352  6:25
832  Adrie van Belzen (PR 4.19.05)Westkapelle4.30.45M50   9.351  6:25
833  Robert GroßKönigswinter4.30.54M45   9.346  6:25
834  Yvonne RitsemaMiddelburg4.30.59Vse   9.343  6:25
835  Rob Roskam (debuut)Zoutelande4.31.00M40   9.342  6:25
836  Edwin KeizerwaardNumansdorp4.31.01M40   9.341  6:25
837  Klaas Marteijn (PR 3.43.05)Arnemuiden4.31.01M50   9.341  6:25
838  Pascal PriemUitgeest4.31.15M40   9.333  6:26
839  Manon DirksenApeldoorn4.31.16Vse   9.333  6:26
840  Jacob de LeurUpplands Väsby4.31.21M45   9.330  6:26
841  Jacco de Koster (debuut)Kapelle-Biezelinge4.31.22Mse   9.329  6:26
842  Graeme Rutjess-Hertogenbosch4.31.23M55   9.329  6:26
843  Raymond MauritzHonselersdijk4.31.27M45   9.327  6:26
844  Jan J Davidse (PR 3.59.29)Oost-Souburg4.31.28M55   9.326  6:26
845  Sven HoogerheideColijnsplaat4.31.28Mse   9.326  6:26
846  Folkert TienkampAssen4.31.30M55   9.325  6:26
847  Bjorn LukkienHaaksbergen4.31.37M40   9.321  6:26
848  Daniëlle SchuurmansNeerpelt4.31.50V45   9.313  6:27
849  Christian VinckeSchwalmtal4.31.55M35   9.311  6:27
850  Marijn Traas (debuut)Heinkenszand4.31.58M35   9.309  6:27
851  Rogier SanderMiddelburg4.31.59M45   9.308  6:27
852  Christophe TaillieuAalter4.32.04M45   9.305  6:27
853  Robert van der Harts-Gravenpolder4.32.06Mse   9.304  6:27
854  Maurice ZwartHelmond4.32.08M50   9.303  6:27
855  Stephan BouwensBergen op Zoom4.32.17M55   9.298  6:27
856  Rob GordijnDelft4.32.20M55   9.296  6:27
857  François BakkerWoerden4.32.23M55   9.295  6:27
858  Dike GrossouwKloetinge4.32.25V45   9.293  6:27
859  Paul de Bruijn (PR 4.31.34)Vlissingen4.32.26M45   9.293  6:27
860  Jan Noom (PR)Scherpenisse4.32.31Mse   9.290  6:28
861  Markus HölterSprockhövel4.32.33M45   9.289  6:28
862  Peter Meijaard (PR 4.09.38)Kloetinge4.32.35M50   9.288  6:28
863  Marco MuschDordrecht4.32.40M50   9.285  6:28
864  Jako SterrenburgAlblasserdam4.32.42M45   9.284  6:28
865  Era PanggabeanHeinkenszand4.32.42V40   9.284  6:28
866  Ilonka de Vlaam (debuut)Zierikzee4.32.42V40   9.284  6:28
867  Kees Verburg (PR 4.18.18)Kamperland4.32.43M60   9.283  6:28
868  Dennis VerduynOostvoorne4.32.47M40   9.281  6:28
869  Wietse Sluimer (PR)Zonnemaire4.32.47M40   9.281  6:28
870  Niels WilleboordseMaarssen4.32.56M40   9.276  6:28
871  Anne LaurentAngleur4.32.59V55   9.274  6:28
872  Cyril Belfroid (PR)Middelburg4.33.03M45   9.272  6:28
873  Sidney MinnaarHouten4.33.03M55   9.272  6:28
874  Gérard de Nooijer (PR)Oost-Souburg4.33.09M45   9.269  6:28
875  Twan Timmermans (PR 4.11.51)Hoofdplaat4.33.10M55   9.268  6:28
876  Peter DittrichStolberg4.33.10M35   9.268  6:28
877  Jan ReitsmaAlmere4.33.11M60   9.267  6:28
878  Christian BedraStolberg4.33.12Mse   9.267  6:28
879  Pieter de BeijerNieuwerkerk aan den IJssel4.33.12M50   9.267  6:28
880  Herman van de Glind (PR 4.24.49)Kloetinge4.33.19M40   9.263  6:29
881  Henry van Klinken (PR)Nieuwerkerk4.33.33M35   9.255  6:29
882  Alex van DijkAxel4.33.38M35   9.252  6:29
883  Joost Boonman (PR 4.24.39)Yerseke4.33.44M55   9.249  6:29
884  Ruud Wissenburgs-Gravenhage4.33.50M45   9.245  6:29
885  Mike KooijmanGoes4.33.54Mse   9.243  6:29
886  Gijs de VisserAagtekerke4.33.54Mse   9.243  6:29
887  Bouwe Postma (PR 4.13.13)Middelburg4.34.05M55   9.237  6:30
888  Maartje SpoelstraOosterhout4.34.08V35   9.235  6:30
889  Johan RodenburgMeppel4.34.12M40   9.233  6:30
890  Jeanet Verhaagen (PR)Goes4.34.14V50   9.232  6:30
891  Remi van Schaik (debuut)Middelburg4.34.22M50   9.227  6:30
892  Evert Hulshout (debuut)Kloosterzande4.34.22M45   9.227  6:30
893  Richard van der SteenDordrecht4.34.26M45   9.225  6:30
894  Pieter den Hollander (PR 4.05.18)Serooskerke4.34.28M50   9.224  6:30
895  Roger GroteclaesSchimmert4.34.30M50   9.223  6:30
896  Iris LabreeHellevoetsluis4.34.44V35   9.215  6:31
897  Frank de VreezeEpen4.34.44M45   9.215  6:31
898  Pieter den Hollander (PR 4.05.18)Serooskerke4.34.50M50   9.212  6:31
899  Ad Tres (PR 4.27.22)Wilhelminadorp4.34.51M55   9.211  6:31
900  Sofie LelegensClinge4.35.01Vse   9.206  6:31
901  Marc van BurgTerneuzen4.35.01Mse   9.206  6:31
902  Erwin Clowting (PR 3.55.50)Vlissingen4.35.03M55   9.205  6:31
903  Erik TheunissenRavenstein4.35.19M45   9.196  6:31
904  Lukas GerichLeverkusen4.35.25Mse   9.192  6:32
905  Stephan Willemstein (PR 4.23.48)Westkapelle4.35.26M35   9.192  6:32
906  Daniel HaardtDuisburg4.35.38M35   9.185  6:32
907  Johan WesterinkKampen4.35.38M50   9.185  6:32
908  Kees-Jan Verstrate (PR)Middelburg4.35.39M35   9.184  6:32
909  Tony PaesmansDilbeek4.35.42M45   9.183  6:32
910  Thorsten EdelerEssen4.35.56M50   9.175  6:32
911  Marco Olivier (debuut)Vlissingen4.35.59M45   9.173  6:32
912  Robertjan ProvoostdOmburg4.36.08M45   9.168  6:33
913  Jeroen Kranendonk (debuut)Zierikzee4.36.09Mse   9.168  6:33
914  Trijnie HeeresEelderwolde4.36.10V65   9.167  6:33
915  George Taal (PR 3.26.04)Oostkapelle4.36.11M65   9.167  6:33
916  Bart van Belle (PR)Vlissingen4.36.12Mse   9.166  6:33
917  Teun NoordhoekNumansdorp4.36.18M65   9.163  6:33
918  Marjan RirihenaMiddelburg4.36.23V40   9.160  6:33
919  Gerda MartensRotterdam4.36.23V55   9.160  6:33
920  Yvonne van der KnaapVlaardingen4.36.27Vse   9.158  6:33
921  Pieter Francke (debuut)Zierikzee4.36.28M45   9.157  6:33
922  Martijn VersteegSpijkenisse4.36.28Mse   9.157  6:33
923  Rebecca Winter (PR)Ovezande4.36.37V50   9.152  6:33
924  Wim Bakker (PR 3.53.24)Terneuzen4.36.41M65   9.150  6:33
925  John van de WateringBergen op Zoom4.36.49M50   9.146  6:34
926  Erik CeulemansMortsel4.37.07M50   9.136  6:34
927  Michael HoffmannNeuss4.37.08M40   9.135  6:34
928  Marian van DammeMeerdonk4.37.08V50   9.135  6:34
929  John Peter KuntzPapendrecht4.37.22M50   9.128  6:34
930  Maaike van der LoopOss4.37.24V40   9.127  6:34
931  Bert van de WerkenRhenen4.37.25M60   9.126  6:34
932  Lars LeineweberSaarburg4.37.26M40   9.125  6:35
933  Manuel KhronisOlne4.37.27M50   9.125  6:35
934  Frenk-Jan Visser (PR 4.14.25)Middelburg4.37.28M50   9.124  6:35
935  Corne Nieuwkerk (PR 3.49.51)Koudekerke4.37.30M45   9.123  6:35
936  Jacqueline Kafoe-Quist (PR)Zierikzee4.37.34V45   9.121  6:35
937  Pieter Wielhouwer (PR 4.15.34)Wilhelminadorp4.37.35M45   9.121  6:35
938  Marieke de DoelderVoorburg4.37.37V35   9.119  6:35
939  Marianne Koster (PR)Borssele4.37.41Vse   9.117  6:35
940  Dave PaulVoorburg4.37.42M40   9.117  6:35
941  Gerben HijmanHaarlem4.37.43M40   9.116  6:35
942  Gerhard BrunsveldWestkapelle4.37.46M40   9.114  6:35
943  Petra VerhusltWestkapelle4.37.46V45   9.114  6:35
944  Leo PutRidderkerk4.37.52M45   9.111  6:35
945  Sander PleijteBreda4.37.53Mse   9.111  6:35
946  Tom de RooverWuustwezel4.38.01M40   9.106  6:35
947  Thierry van KeekenPijnacker4.38.03M35   9.105  6:35
948  Hans EekhofMijnsheerenland4.38.05M35   9.104  6:35
949  Jan de Reu (PR 4.14.51)Middelburg4.38.07M55   9.103  6:35
950  Cindy den Hollander (PR 3.53.51)Oost-Souburg4.38.24V40   9.094  6:36
951  Daniella Evers (PR)Middelburg4.38.26V40   9.093  6:36
952  Joop BakkerScherpenzeel4.38.33M60   9.089  6:36
953  Bart DefourWetteren4.38.34M45   9.088  6:36
954  Steven RosiersBrecht4.38.36M35   9.087  6:36
955  Daaf Kooman (PR 4.16.34)Kapelle-Biezelinge4.38.42M50   9.084  6:36
956  Peter DavidseVlissingen4.38.42M50   9.084  6:36
957  John Provoost (PR 3.59.35)Domburg4.38.53M50   9.078  6:37
958  Marcel StrooMiddelburg4.38.59Mse   9.075  6:37
959  Sabijn de CockerMiddelburg4.38.59Vse   9.075  6:37
960  Esther FrankenBergen op Zoom4.39.07V45   9.070  6:37
961  Sjaak RiemensSerooskerke4.39.11M35   9.068  6:37
962  Johan Klompe (PR 3.40.49)Wolphaartsdijk4.39.23M55   9.062  6:37
963  Barry van LeeuwenSteenbergen4.39.27M35   9.060  6:37
964  Joost van der ZandeSteenbergen4.39.27M35   9.060  6:37
965  Hans van ZelstKaatsheuvel4.39.27M55   9.060  6:37
966  Wouter Labrujere (debuut)Nieuw- en Sint Joosland4.39.28M45   9.059  6:37
967  Marian van Dijk (PR 3.32.59)Middelburg4.39.30V50   9.058  6:37
968  Patrick SchipperUtrecht4.39.47M45   9.049  6:38
969  Guilbert van WoerkumVlissingen4.39.49M45   9.048  6:38
970  Andre DreeseAlblasserdam4.39.57M45   9.043  6:38
971  Rebecca van Winkelhof (PR 4.23.21)Middelburg4.40.02Vse   9.041  6:38
972  Silvana Dell'eraRhoon4.40.05V50   9.039  6:38
973  Niels RebersRockanje4.40.10Mse   9.036  6:38
974  Thomas TwellmeyerDüsseldorf4.40.24Mse   9.029  6:39
975  Christian Jobse (debuut)Middelburg4.40.32M40   9.025  6:39
976  Adri MousWoensdrecht4.40.41M55   9.020  6:39
977  Cécil van EnterCulemborg4.40.48M45   9.016  6:39
978  Andrea BlaekerRhede4.40.59Vse   9.010  6:40
979  Anne van Houwelingen (PR 4.31.34)Middelburg4.41.06V45   9.006  6:40
980  Jan Willem SmitsmanOoltgensplaat4.41.06M50   9.006  6:40
981  Tanya WuytsBrecht4.41.08V35   9.005  6:40
982  Jack Folkersma (PR 4.11.14)Terneuzen4.41.15M50   9.002  6:40
983  Raymon van Belzens-Heer Hendrikskinderen4.41.26Mse   8.996  6:40
984  Debbie Soplantila - RözerArnhem4.41.34V35   8.991  6:40
985  Stefan den Hollander (debuut)Meliskerke4.41.37Mse   8.990  6:40
986  Michel Carol (debuut)Arnemuiden4.41.37M40   8.990  6:40
987  André van den Hooven (PR 4.10.22)Oost-Souburg4.41.38M45   8.989  6:40
988  Marco Dingemanse (PR 4.04.22)Zoutelande4.41.40M45   8.988  6:41
989  Florian SauerStolberg4.41.42Mse   8.987  6:41
990  Wendy Scholten (debuut)Goes4.41.43V35   8.987  6:41
991  Marten Bij de Vaate (PR)Kapelle-Biezelinge4.41.45M45   8.986  6:41
992  Piet Pijpelink (PR 4.17.39)Terneuzen4.41.55M50   8.980  6:41
993  Gustaaf PeetersTestelt4.41.55M50   8.980  6:41
994  Ellen van den MaagdenbergVlaardingen4.41.57V50   8.979  6:41
995  Jacco FolkersmaArnhem4.42.01M50   8.977  6:41
996  Andre PruijssersLekkerkerk4.42.03M50   8.976  6:41
997  Erik KoolHerkenbosch4.42.16M45   8.969  6:41
998  Frank de BieMaassluis4.42.35M45   8.959  6:42
999  Elbert Le ClercqHellum4.42.37M45   8.958  6:42
1000  Dimmy Ivens (PR 4.13.12)Schoondijke4.42.41Mse   8.956  6:42
1001  Mark VogelArnhem4.42.42Mse   8.955  6:42
1002  Oliver MorathHuerth4.42.46M45   8.953  6:42
1003  Herman van Hoeve (PR 4.05.59)Vlissingen4.42.47M60   8.953  6:42
1004  Yvonne KlompmakerErmelo4.42.48V45   8.952  6:42
1005  Bram van Hoeve (PR 4.06.40)Terneuzen4.42.48M60   8.952  6:42
1006  Michiel MolierRotterdam4.42.51M45   8.951  6:42
1007  Gilbert van den Berge (debuut)Krabbendijke4.43.02Mse   8.945  6:42
1008  Harm Boer (debuut)Kloetinge4.43.22Mse   8.934  6:43
1009  Caroline Veringa (PR 3.49.30)Middelburg4.43.43V40   8.923  6:43
1010  Mark VeldboomAmersfoort4.43.43Mse   8.923  6:43
1011  Nicole Serrarens (PR 4.12.00)Sint Jansteen4.43.47V45   8.921  6:44
1012  Tim van PeltKoudekerke4.43.54M35   8.918  6:44
1013  Jeroen PenRotterdam4.44.13Mse   8.908  6:44
1014  Kees de FijterBarneveld4.44.18M60   8.905  6:44
1015  Henri KlokBarneveld4.44.21M40   8.903  6:44
1016  Louis BordewijkCapelle aan den IJssel4.44.22M45   8.903  6:44
1017  Marloes Roelse (debuut)Westkapelle4.44.24V35   8.902  6:44
1018  Chris Harincks-Gravenpolder4.44.25Mse   8.901  6:44
1019  Michel MertensSteenbergen4.45.02Mse   8.882  6:45
1020  Daniëlle Mook (PR 4.32.54)Burgh-Haamstede4.45.09V45   8.878  6:45
1021  Arjen Zuidweg (debuut)Yerseke4.45.13Mse   8.876  6:46
1022  Mike ZumanVlissingen4.45.23Mse   8.871  6:46
1023  Rob OudAlkmaar4.45.29M55   8.868  6:46
1024  Kristiaan van RooijenKoudekerke4.45.37Mse   8.864  6:46
1025  Danielle WillemsMaasbracht4.45.39V35   8.863  6:46
1026  Jacco GlerumBleiswijk4.45.45M40   8.860  6:46
1027  Armin RudolphMönchengladbach4.45.48M50   8.858  6:46
1028  Mark Frijlink (debuut)Kloetinge4.45.49M35   8.858  6:46
1029  Johan LooijHerkingen4.45.50M35   8.857  6:46
1030  Koen de GussemAalter4.45.55M45   8.855  6:47
1031  Peter Schouwenaar (PR 3.32.31)Koudekerke4.46.03M50   8.851  6:47
1032  Patrick Harting (PR)Koudekerke4.46.04M45   8.850  6:47
1033  Paul Reijndershechtel-eksel4.46.05M50   8.850  6:47
1034  Erik van Gilst Netherlands4.46.13Mse   8.845  6:47
1035  Brian van Geer (PR 3.51.52)Zierikzee4.46.15M35   8.844  6:47
1036  Sjaak LeendersMaasbree4.46.21M55   8.841  6:47
1037  Oscar BosjeLeiden4.46.31M55   8.836  6:47
1038  Edwin de Vlieger (PR)Scharendijke4.46.32M45   8.836  6:47
1039  Rosette Verkaart (PR)Vlissingen4.46.40V40   8.832  6:48
1040  Wouter GoedegebuureOud-Vossemeer4.46.42M35   8.830  6:48
1041  Neil Mcbride (debuut)Colijnsplaat4.46.45Mse   8.829  6:48
1042  Michael LipsIJzendijke4.46.53M40   8.825  6:48
1043  Uwe LempkenDuisburg4.46.54M55   8.824  6:48
1044  Ronny Tresonie (PR 4.22.09)Sluis4.46.55M35   8.824  6:48
1045  Cees Jan BlaakBarneveld4.47.05Mse   8.819  6:48
1046  Eric van BredaAmersfoort4.47.06M55   8.818  6:48
1047  John NoordermeerWoensdrecht4.47.17M50   8.813  6:49
1048  Evert-Jan van WijkHeemstede4.47.19M45   8.812  6:49
1049  Henri van der LindenEde4.47.20M45   8.811  6:49
1050  Annemieke van AmerongenVught4.47.23V55   8.809  6:49
1051  Simon Beijer (PR 4.30.27)Middelburg4.47.23Mse   8.809  6:49
1052  Jorien van den DoelVlaardingen4.47.38V55   8.802  6:49
1053  Robbert RouwUtrecht4.47.41Mse   8.800  6:49
1054  Jan KaanRilland-Bath4.47.42M60   8.800  6:49
1055  Rainier Zweep (debuut)Kamperland4.47.42M50   8.800  6:49
1056  Simon Wielemaker (PR 4.10.17)Vlissingen4.47.44M40   8.799  6:49
1057  Arjan SchipaanboordCapelle aan den IJssel4.48.02Mse   8.790  6:50
1058  Jurian HageArnemuiden4.48.02Mse   8.790  6:50
1059  Kees van Belzen (PR 4.08.20)Ritthem4.48.11M65   8.785  6:50
1060  Moniek de JongeGoes4.48.13Vse   8.784  6:50
1061  Mark KoksMiddelburg4.48.16M35   8.782  6:50
1062  Jeroen GraussBrakel4.48.33M35   8.774  6:50
1063  Sander de KoeijerBennekom4.48.40M35   8.770  6:50
1064  Klaus GettwertMuelheim4.48.40M45   8.770  6:50
1065  Michael SchenkKrefeld4.48.43M55   8.769  6:51
1066  Mark Bouterse (PR 4.37.28)Kapelle-Biezelinge4.48.49Mse   8.766  6:51
1067  Erwin Lems (debuut)Zierikzee4.48.57M40   8.762  6:51
1068  Paul FeijnenbuikMaartensdijk4.49.06M35   8.757  6:51
1069  James van HoveSpijkenisse4.49.12M55   8.754  6:51
1070  Leonard van NispenUtrecht4.49.32M55   8.744  6:52
1071  Danielle van LammerenOuderkerk aan de Amstel4.49.36V50   8.742  6:52
1072  Roel de JongeRoosendaal4.49.37M35   8.742  6:52
1073  Janin BeyerVoerde4.49.38V45   8.741  6:52
1074  Axel BeyerVoerde4.49.38M45   8.741  6:52
1075  Joyce van KruiselbergenVlissingen4.49.39Vse   8.741  6:52
1076  Andre Kramer (debuut)Yerseke4.49.44M45   8.738  6:52
1077  Till KesslerVoerde4.49.48M40   8.736  6:52
1078  Wouter van BeekVeenendaal4.50.01M40   8.729  6:52
1079  Jan KiewietHooglanderveen4.50.08M50   8.726  6:53
1080  Mascha Eckhardt EckhardtRoosendaal4.50.12V35   8.724  6:53
1081  John de BoerDe Meern4.50.12M50   8.724  6:53
1082  Andre Lous (debuut)Westkapelle4.50.18M50   8.721  6:53
1083  Hans Minnaard (PR 3.50.23)Yerseke4.50.19M55   8.720  6:53
1084  Jacquelien Smit (PR)Heinkenszand4.50.35V45   8.712  6:53
1085  Sabine MinderhoudWestkapelle4.50.38V35   8.711  6:53
1086  Riet Pouwelse (PR 4.22.48)Vrouwenpolder4.50.44V65   8.708  6:53
1087  Nicolette Malcorps (PR 3.38.27)Oost-Souburg4.50.45V35   8.707  6:53
1088  Pieter LuijtenSteenbergen4.50.46M50   8.707  6:53
1089  Corine Janse (PR)Goes4.50.47V40   8.706  6:53
1090  Christopher FieldenNieuwdorp4.50.53M40   8.703  6:54
1091  Paul DerijckHelmond4.51.04M45   8.698  6:54
1092  Bobby de Witte (PR 4.21.20)Westkapelle4.51.08M50   8.696  6:54
1093  Jan JaarsmaVlaardingen4.51.10M55   8.695  6:54
1094  Friederike Slupina BeckWuppertal4.51.11V50   8.695  6:54
1095  Hans CrulRoosendaal4.51.23M65   8.689  6:54
1096  Gerco PonAmersfoort4.51.29M55   8.686  6:54
1097  Jacob Goedhart (PR 4.39.33)Goes4.51.42M40   8.679  6:55
1098  Joey RebergenVeenendaal4.51.46M35   8.677  6:55
1099  Henning SchmitzDuisburg4.51.49M55   8.676  6:55
1100  Jeroen Hage (PR 3.55.01)Middelburg4.51.51M50   8.675  6:55
1101  Martijn Oste (debuut)Ritthem4.52.15M35   8.663  6:56
1102  Kees Dijl (PR 4.37.23)Waarde4.52.17M50   8.662  6:56
1103  Bob van der HulstBreda4.52.32M40   8.654  6:56
1104  Job Hoogesteger (PR)Kapelle-Biezelinge4.52.34Mse   8.653  6:56
1105  Emilie van DijkHeemstede4.52.40V45   8.650  6:56
1106  Bernd LehnertTrier4.52.44M35   8.648  6:56
1107  Bastian NieschlerAach4.52.44M35   8.648  6:56
1108  Fred AdemaAmstelveen4.52.47M45   8.647  6:56
1109  Jolanda van Keulen (PR)Middelburg4.52.49V45   8.646  6:56
1110  Tessa Goorsenberg (debuut)Koudekerke4.53.09Vse   8.636  6:57
1111  Rudi Aantjes (PR 4.47.46)Krabbendijke4.53.15M40   8.633  6:57
1112  Theo VerhaeghWellerlooi4.53.16M55   8.633  6:57
1113  Jan van BelzenVlaardingen4.53.22M40   8.630  6:57
1114  Ron BakkerAlkmaar4.53.51M60   8.616  6:58
1115  Eelco MensMeerle4.53.59M50   8.612  6:58
1116  Marion Goossen (PR 4.12.22)Terneuzen4.54.17V45   8.603  6:58
1117  Mark Weijer (PR 4.21.29)Kapelle-Biezelinge4.54.19M40   8.602  6:59
1118  Oliver FelthausWegberg4.54.21M45   8.601  6:59
1119  Guido SchöberlKempen4.54.31M45   8.596  6:59
1120  Johanna van Cranenburgh (PR)Vrouwenpolder4.54.35V50   8.594  6:59
1121  Jacqueline PistersValkenburg4.54.46V50   8.589  6:59
1122  Ed BolHonselersdijk4.54.53M45   8.585  6:59
1123  Andries NieuwenhuizeZierikzee4.55.05M35   8.580  7:00
1124  Wouter VisserRijswijk4.55.09M45   8.578  7:00
1125  Noortje OosterhoffVeere4.55.09Vse   8.578  7:00
1126  Carolien KortenoevenSteenbergen4.55.11V40   8.577  7:00
1127  Raf IdeOedelem4.55.11M70   8.577  7:00
1128  Amber MiddelhoekDelft4.55.12Vse   8.576  7:00
1129  Ingmar van Leerzem (PR 4.39.29)Middelburg4.55.13M35   8.576  7:00
1130  Laura GroneckGroningen4.55.15V40   8.575  7:00
1131  Mark-Jan Duinkerke (PR 4.36.24)Wemeldinge4.55.15Mse   8.575  7:00
1132  Petra VerweyNijmegen4.55.21V50   8.572  7:00
1133  Marianne ZwartHelmond4.55.36V45   8.565  7:00
1134  Jasper MellemaRotterdam4.55.37Mse   8.564  7:00
1135  Lennart ReijnierseRotterdam4.55.44Mse   8.561  7:01
1136  Coin SteukNettetal4.55.50M50   8.558  7:01
1137  Herman Abbink (PR 3.43.02)Goes4.55.54M60   8.556  7:01
1138  Ad den Dekker (PR 4.52.36)Kapelle-Biezelinge4.55.55M60   8.555  7:01
1139  Henk van RoekelVeenendaal4.56.04M50   8.551  7:01
1140  Corne van de WielHaaren4.56.08Mse   8.549  7:01
1141  Marinus Dijkhuizen (debuut)Vlissingen4.56.11M45   8.548  7:01
1142  Diana van GentAmersfoort4.56.13V40   8.547  7:01
1143  Albert PelssersHouten4.56.39M60   8.534  7:02
1144  Stefan WörsdörferBergisch gladbach4.56.50M55   8.529  7:02
1145  Stephan ClevesGelsenkirchen4.56.56M45   8.526  7:02
1146  Bo GravesteinSint4.57.04V50   8.522  7:02
1147  Paul Poulard (debuut)Middelburg4.57.07M45   8.521  7:02
1148  Alex van KrevelenDongen4.57.07M45   8.521  7:02
1149  Job LeeuwanghPoortugaal4.57.10M35   8.519  7:03
1150  Wendy Wijnstra (debuut)Kapelle-Biezelinge4.57.18V35   8.516  7:03
1151  Remke van Belzen (debuut)Arnemuiden4.57.24V45   8.513  7:03
1152  André de Koning (PR 4.27.20)Goes4.57.31M65   8.509  7:03
1153  Maria Vierthaler (PR)Vlissingen4.57.44V40   8.503  7:03
1154  Wim Witte (PR)Borssele4.57.45M60   8.503  7:03
1155  Ane van de VeldeNoordgouwe4.57.47M55   8.502  7:03
1156  Saskia Dieleman (PR)Middelburg4.57.48V40   8.501  7:03
1157  Chantal NachtegaalHeikant4.57.59V55   8.496  7:04
1158  Rien van WeeleHeinkenszand4.58.00M50   8.496  7:04
1159  Maurice SchenninkGoes4.58.02M35   8.495  7:04
1160  Karen KoleGoes4.58.02Vse   8.495  7:04
1161  Robert SierhuisCapelle aan den IJssel4.58.05M45   8.493  7:04
1162  Monica Kesteloo (PR 4.49.22)Vlissingen4.58.15V50   8.489  7:04
1163  Henk van der ZandeBergen op Zoom4.58.27M50   8.483  7:04
1164  Henk van der Poel (PR 3.17.37)Westkapelle4.58.45M60   8.474  7:05
1165  Mathias TeuscherKoeln4.59.08M50   8.463  7:05
1166  Jeroen KuijlenMierlo4.59.08M50   8.463  7:05
1167  Jacqueline Willemsen (debuut)Middelburg4.59.15Vse   8.460  7:06
1168  Leo Goedegebure (PR 4.48.09)s-Heer Arendskerke4.59.17M55   8.459  7:06
1169  Theo WubsAmsterdam4.59.19M60   8.458  7:06
1170  Jolanda Markx (PR 4.33.39)Oost-Souburg4.59.20V35   8.458  7:06
1171  Jean-Antoin van de RijzeHuijbergen4.59.21M45   8.457  7:06
1172  Yvonne BekMaassluis4.59.22V55   8.457  7:06
1173  Ronald Melaard (PR 3.45.37)Oost-Souburg4.59.23M45   8.456  7:06
1174  Frans van ZijderveldZuid4.59.27M50   8.454  7:06
1175  Arco van BurenNieuw-Lekkerland4.59.34Mse   8.451  7:06
1176  Maarten van den BroekWaddinxveen4.59.34M65   8.451  7:06
1177  Andreas BreuerErftstadt4.59.51M45   8.443  7:06
1178  Peter MakurathAn der Bröckerei4.59.54M50   8.442  7:06
1179  Antoine GijzelWemeldinge5.00.03M40   8.438  7:07
1180  Wim-Paul Lievense (PR 4.59.39)Middelburg5.00.03M40   8.438  7:07
1181  Mary Kerkhove (debuut)Vlissingen5.00.04V45   8.437  7:07
1182  Leo JacobsDen Bosch5.00.23M60   8.428  7:07
1183  Jochem JacobsHeerlen5.00.23M35   8.428  7:07
1184  Chantal van de Guchte- KoomanRenesse5.00.32V40   8.424  7:07
1185  Gerben SpruijtMeliskerke5.00.44Mse   8.418  7:08
1186  Cor KoelemanAmsterdam5.00.44M55   8.418  7:08
1187  Peter van OoijenHaren5.01.04M60   8.409  7:08
1188  Rosemarijn SlootbeekSchin op Geul5.01.18Vse   8.403  7:08
1189  Martin van OordtBodegraven5.01.25M55   8.399  7:09
1190  Carla BoschAmsterdam5.01.26V35   8.399  7:09
1191  Pieter LagacieRumbeke5.01.31M35   8.397  7:09
1192  Ralf BruchVoerde5.01.37M55   8.394  7:09
1193  Gerke van VlietOosterhout5.01.46M50   8.390  7:09
1194  Jos van den BoomgaardMiddelburg5.01.48M45   8.389  7:09
1195  Kiram KegelBergen op Zoom5.01.52M40   8.387  7:09
1196  Jacco Nieboer (PR 4.12.24)Vrouwenpolder5.01.55M50   8.385  7:09
1197  Monika KnobelBrücher-Radevormwald5.01.58V55   8.384  7:09
1198  Ron SlotZaltbommel5.02.09M50   8.379  7:10
1199  Frank de KoeijerVlissingen5.02.17M40   8.375  7:10
1200  Edwin van de WouwOost-Souburg5.02.23M50   8.372  7:10
1201  Robert Eerland (PR 4.28.10)Oost-Souburg5.02.45M50   8.362  7:11
1202  Sonja VerstraetenVeldhoven5.02.59V45   8.356  7:11
1203  Noleen Schraa (PR 4.46.15)Vlissingen5.03.13V45   8.349  7:11
1204  Jan HermkesVelden5.03.20M50   8.346  7:11
1205  Fedor Hamelink (PR 4.48.06)Goes5.03.23M50   8.345  7:11
1206  Laura Schreutelkamp (debuut)Zierikzee5.03.23Vse   8.345  7:11
1207  Imka de Ridder-Van RooijenWestkapelle5.03.23V45   8.345  7:11
1208  Ronald KoorenMaarssen5.03.26M45   8.344  7:11
1209  Lau AkkermansAmsterdam5.03.26Mse   8.344  7:11
1210  Jan Willem van der Hart Nieuw- en Sint Joosland5.03.32M40   8.341  7:12
1211  Anniek de Rijck - SerrarensSint Jansteen5.03.43V50   8.336  7:12
1212  Jürgen GrunKempen5.03.45M50   8.335  7:12
1213  Gert Jan Marinisse (PR 4.13.52)Oost-Souburg5.04.01M50   8.328  7:12
1214  Ronald BrouwerSerooskerke5.04.01M35   8.328  7:12
1215  Semmi de MeijVlissingen5.04.15Mse   8.321  7:13
1216  Bart van KalkerenDordrecht5.04.17M50   8.320  7:13
1217  Astrid van TrichtDordrecht5.04.18V55   8.320  7:13
1218  Udo Johannes KurzhoeferMönchengladbach5.04.21M60   8.318  7:13
1219  Anne TeunissenRotterdam5.04.29Vse   8.315  7:13
1220  Sjaco AalbersNieuwleusden5.04.43M60   8.308  7:13
1221  Sjoerd MulderEelderwolde5.04.53M40   8.304  7:14
1222  Gert-Jan KoffemanHeukelum5.05.01Mse   8.300  7:14
1223  Ron VeenhofValkenswaard5.05.19M55   8.292  7:14
1224  Rianne Kok (debuut)Wemeldinge5.05.34V45   8.285  7:15
1225  Carsten OffermannAachen5.05.36M35   8.284  7:15
1226  Jeanette GazzahAlkmaar5.05.36V45   8.284  7:15
1227  Stephan Schouten (PR 4.17.54)Vlissingen5.05.49Mse   8.278  7:15
1228  Paul NaessensVogelwaarde5.05.51M50   8.278  7:15
1229  Robert van VuurenSliedrecht5.05.56M40   8.275  7:15
1230  Esther van Sluijs-Kole (PR 4.23.19)Kloetinge5.05.58V40   8.274  7:15
1231  Cherry Strating (debuut)Kamperland5.06.14M50   8.267  7:15
1232  Danny Dijke (PR 4.10.07)Oost-Souburg5.06.28M35   8.261  7:16
1233  Peter Kakes (debuut)Nisse5.06.29Mse   8.260  7:16
1234  Rene NijsseWolphaartsdijk5.06.41M55   8.255  7:16
1235  Rob Bourgonje (PR)Driewegen5.06.41M55   8.255  7:16
1236  Jessica Maas (debuut)Zoutelande5.06.57V35   8.248  7:16
1237  Suzanne Geschiere (PR 4.21.20)Middelburg5.07.07V50   8.243  7:17
1238  Martin de JongSchiedam5.07.12M50   8.241  7:17
1239  John Kommer (PR 3.25.31)Zierikzee5.07.27M45   8.235  7:17
1240  Jan Jobse (PR 4.29.46)Serooskerke5.07.32M65   8.232  7:17
1241  Hester de Broekert (debuut)Koudekerke5.07.49Vse   8.225  7:18
1242  Hans van GinnekenDordrecht5.08.04M55   8.218  7:18
1243  Arjan van SighemRotterdam5.08.16M40   8.213  7:18
1244  Raymon RüterRidderkerk5.08.23M35   8.210  7:19
1245  Annikki Isabel SchweihofenChemnitz5.08.27Vse   8.208  7:19
1246  Ludger KobalzSiegen5.08.40M65   8.202  7:19
1247  Johan de KeyserSchoten5.08.42M50   8.201  7:19
1248  Arwin GeschiereOostkapelle5.08.46Mse   8.199  7:19
1249  Robbert Eijsker (debuut)Zierikzee5.08.53M45   8.196  7:19
1250  Pj VerhoefKatwijk5.09.27M45   8.181  7:20
1251  Michel KramerSpijkenisse5.09.27M35   8.181  7:20
1252  Christian NoftzHerzogenrath5.09.31M45   8.180  7:20
1253  Chris GreenwayWaddinxveen5.09.35M65   8.178  7:20
1254  Kars WoltersOdoorn5.09.39M60   8.176  7:20
1255  Gera van BovenNijkerk5.09.51V60   8.171  7:21
1256  Annet BoomEersel5.09.54V60   8.169  7:21
1257  Annemarie BroekhuijsenVeldhoven5.09.57V65   8.168  7:21
1258  Andy SpoldersStraelen5.09.59M55   8.167  7:21
1259  Martin MarxHerkenbosch5.10.09M55   8.163  7:21
1260  Erwin van ZandvlietSlagharen5.10.15Mse   8.160  7:21
1261  André StruijkDen Helder5.11.00M50   8.141  7:22
1262  Annemarie SlabbekoornEtten-Leur5.11.04V35   8.139  7:22
1263  Johan LagendijkNieuw-Lekkerland5.11.07M35   8.137  7:22
1264  Eline MeerOostkapelle5.11.14Vse   8.134  7:23
1265  Lucienne SigmondOost-Souburg5.11.27V55   8.129  7:23
1266  Mart Jan Delzenne (PR 4.29.08)Krabbendijke5.11.49M40   8.119  7:23
1267  Ron Brusket (PR 4.26.37)Wilhelminadorp5.11.50M45   8.119  7:23
1268  Rene Moerland (PR 4.04.54)Yerseke5.11.51M40   8.118  7:23
1269  Mirjam Verhulst (PR)Wolphaartsdijk5.11.52V35   8.118  7:23
1270  Gemma VerbruggenBoxtel5.11.55V50   8.117  7:24
1271  Christine MoermanUtrecht5.12.07Vse   8.111  7:24
1272  Jose van AdrichemDe Lier5.12.08V60   8.111  7:24
1273  Eric Cevaal (PR 4.54.00)Oost-Souburg5.12.09Mse   8.111  7:24
1274  Bert Doedel (PR 5.10.11)Middelburg5.12.26M45   8.103  7:24
1275  Lottie KasteleinCulemborg5.12.26V40   8.103  7:24
1276  Rafael Andreas JendruschWindeck5.12.32M40   8.101  7:24
1277  Melvin Schot (debuut)Vlissingen5.12.35Mse   8.099  7:24
1278  Angelique van der Post (debuut)Heinkenszand5.12.44V40   8.095  7:25
1279  Gerard OverdijkRoermond5.13.14M50   8.082  7:25
1280  Marcel BalVlissingen5.13.26M45   8.077  7:26
1281  Marleen Huson (PR 4.23.15)Oost-Souburg5.13.50V60   8.067  7:26
1282  Wim Vroegop (PR 3.31.48)Scherpenisse5.13.55M55   8.065  7:26
1283  Sanne VinkGroningen5.14.09V35   8.059  7:27
1284  Jan van den BroekGeldermalsen5.14.24M60   8.052  7:27
1285  Rik RademakersHouten5.14.33M45   8.049  7:27
1286  Martijn Ruissen (PR 5.08.44)Wolphaartsdijk5.14.38Mse   8.047  7:27
1287  Suzanne PasmansZennewijnen5.14.41V55   8.045  7:27
1288  Marieke TonBlaricum5.14.56V40   8.039  7:28
1289  Mathijs TonHaarlem5.14.57M35   8.038  7:28
1290  Karin van Noorden (PR 4.36.19)Vlissingen5.14.58V45   8.038  7:28
1291  Debby PoulsNieuw-Vossemeer5.15.12V45   8.032  7:28
1292  Henry van der GraafArnhem5.15.21M50   8.028  7:28
1293  Sjaak SchipperGroningen5.15.27M70   8.026  7:29
1294  Patrici KloonenUlvenhout5.15.28V45   8.025  7:29
1295  Rob van der PasUlvenhout5.15.29M55   8.025  7:29
1296  Richard de Vlaam (debuut)Zierikzee5.15.41M40   8.020  7:29
1297  Peter Op Het VeldtSteyl5.15.43M35   8.019  7:29
1298  Bas de Neef van de KetterijVlissingen5.15.43M35   8.019  7:29
1299  Frans Kolijn (PR 3.17.48)Oost-Souburg5.15.53M50   8.015  7:29
1300  Mandala LeliveldArnhem5.16.04Vse   8.010  7:29
1301  Remi Mesu (debuut)Middelburg5.16.10Mse   8.007  7:30
1302  Ron VersteegAmersfoort5.16.20M45   8.003  7:30
1303  Harold van der PolAmersfoort5.16.21M45   8.003  7:30
1304  Steven WuytsGierle5.16.28M35   8.000  7:30
1305  Cat de Meyerwaasmunster5.16.29V45   7.999  7:30
1306  Dorien van der HelmSint-Niklaas5.16.30V45   7.999  7:30
1307  Ton VersluisWerkendam5.16.44M45   7.993  7:30
1308  Dennis MeulenbergHalsteren5.16.48M40   7.991  7:30
1309  Arjen Dommisse (debuut)Krabbendijke5.16.51M35   7.990  7:31
1310  Joost SchoutenRotterdam5.17.16M40   7.980  7:31
1311  Anton van LammerenOuderkerk aan de Amstel5.17.17M55   7.979  7:31
1312  Rens Davidse (PR)Middelburg5.17.50M50   7.965  7:32
1313  Roos Maris SpekmanRoosendaal5.17.56Vse   7.963  7:32
1314  Michel de KrakerCapelle aan den IJssel5.18.18M50   7.954  7:33
1315  Peter de HoonHoogerheide5.18.27M60   7.950  7:33
1316  Remco PastoorUtrecht5.18.33M35   7.948  7:33
1317  Joost SmuldersTilburg5.18.41Mse   7.944  7:33
1318  Jan Minnaard (PR 3.56.40)Yerseke5.18.41M50   7.944  7:33
1319  Jolanda Schot (PR 4.36.17)Zierikzee5.18.45V45   7.943  7:33
1320  Ad Roovers (PR 4.52.30)Hulst5.18.46M55   7.942  7:33
1321  John Remijnse (PR 4.46.48)Kapelle-Biezelinge5.18.47M50   7.942  7:33
1322  Dietmar BeckWuppertal5.18.53M55   7.939  7:33
1323  Sylvester de JongeVlijmen5.18.58Mse   7.937  7:34
1324  Ulrike PlönesStraelen5.19.13V50   7.931  7:34
1325  Eric Hoondert (PR 4.59.34)Kloetinge5.19.30M50   7.924  7:34
1326  Jürgen DiekmannWillebadessen5.19.47M50   7.917  7:35
1327  Johan BoucherieVlissingen5.19.53M40   7.914  7:35
1328  Remco van de WaartBergen op Zoom5.19.59M40   7.912  7:35
1329  Arno Melaard (PR 5.05.58)Middelburg5.20.07M40   7.909  7:35
1330  Jakko van Belzen (PR 5.11.29)Westkapelle5.20.08Mse   7.908  7:35
1331  Kees-Jan de Vos (debuut)Aagtekerke5.20.08Mse   7.908  7:35
1332  Ko de Visser (debuut)Schore5.20.14M60   7.906  7:35
1333  Jennifer DittrichStolberg5.20.17V40   7.905  7:35
1334  Arjan van den BergeEllewoutsdijk5.20.47M35   7.892  7:36
1335  Wilma Filius (PR)Ritthem5.21.13V45   7.882  7:37
1336  Rian Basting (PR 3.51.31)Middelburg5.21.21V45   7.878  7:37
1337  Arjan de Vrieze (debuut)Wolphaartsdijk5.21.30M40   7.875  7:37
1338  Henk BosVlissingen5.21.33M60   7.873  7:37
1339  Theodoor BraaksmaMiddelburg5.21.35M60   7.873  7:37
1340  Annette StraussBocholt5.22.36V50   7.848  7:39
1341  Patrick den OudenHeerlen5.23.23M35   7.829  7:40
1342  Jolanda Kolijn (debuut)Oost-Souburg5.23.34V50   7.824  7:40
1343  Lenie de VisserSchiedam5.23.45V60   7.820  7:40
1344  Michel JansenVeghel5.23.53M55   7.817  7:41
1345  Robin KuijsVlaardingen5.24.16M40   7.807  7:41
1346  Dheza AguilarVlaardingen5.24.17Vse   7.807  7:41
1347  Robin BastiaanseGrijpskerke5.24.26Mse   7.803  7:41
1348  Wim Wilmspaal (Beringen5.24.56M50   7.791  7:42
1349  Kees HonkoopWerkendam5.25.28M40   7.779  7:43
1350  Angelique Goverde (debuut)Middelburg5.25.54Vse   7.768  7:43
1351  Rene Janse (PR 4.50.19)Axel5.25.55M60   7.768  7:43
1352  Ferrie KoffemanGorinchem5.25.58M40   7.767  7:44
1353  Roos WesterweelKattendijke5.26.07V35   7.763  7:44
1354  Willem Brouwer (PR 3.37.54)Middelburg5.26.10M65   7.762  7:44
1355  Arjan van DijkAmersfoort5.26.10M40   7.762  7:44
1356  Barba MelensAmsterdam5.26.25V35   7.756  7:44
1357  R. LouwsVlissingen5.26.34M45   7.752  7:44
1358  Benny van Norden (debuut)Oost-Souburg5.26.35M45   7.752  7:44
1359  David de LooffRoosendaal5.26.52Mse   7.745  7:45
1360  Helmut LeyDuisburg5.26.55M70   7.744  7:45
1361  Remke den Bremers-Gravenhage5.27.07V60   7.739  7:45
1362  Arjan FranseNieuwdorp5.28.05Mse   7.717  7:47
1363  Anouk de Hamer (PR 5.12.49)Nieuwdorp5.28.05Vse   7.717  7:47
1364  John Sonnevijlle (PR 5.07.18)Vlissingen5.28.34M55   7.705  7:47
1365  Lucien de Boer (PR 4.42.16)Zierikzee5.28.56M45   7.697  7:48
1366  Thijs van der Zanden (PR 5.18.32)Kapelle-Biezelinge5.29.04Mse   7.694  7:48
1367  Tono Wondergem (PR 5.07.10)Westkapelle5.29.10M55   7.691  7:48
1368  Thomas BergEschweiler5.29.39Mse   7.680  7:49
1369  Richard KoehorstHoogeveen5.30.14M50   7.666  7:50
1370  Liesbeth KoehorstHoogeveen5.30.14V50   7.666  7:50
1371  Jan Willem Bakker Nieuwerkerk5.30.23Mse   7.663  7:50
1372  Arwin Schot (PR 4.39.18)Zierikzee5.31.18M50   7.642  7:51
1373  Mark Kakes (PR 4.20.24)Wolphaartsdijk5.31.33M45   7.636  7:51
1374  Piet Acda (PR 5.18.44)Goes5.31.37M60   7.634  7:52
1375  Dirk van HerckLint5.32.51M55   7.606  7:53
1376  Julian MaijersKoudekerke5.32.53M35   7.605  7:53
1377  Corné Haverhals (debuut)Heinkenszand5.32.53M40   7.605  7:53
1378  Nicolien MeijerHellevoetsluis5.33.27V35   7.592  7:54
1379  Jens – TingaElsene5.33.29M35   7.592  7:54
1380  Bastian BergKöln5.33.34Mse   7.590  7:54
1381  John VerhoevenWoudrichem5.34.24M45   7.571  7:56
1382  Jaap de KamAmstelveen5.34.26M65   7.570  7:56
1383  Peter Castel (debuut)Goes5.34.47M55   7.562  7:56
1384  Jordi Castel (PR 4.55.00)Goes5.34.47Mse   7.562  7:56
1385  Sylvia DijkmansSchiedam5.35.49V55   7.539  7:58
1386  Jochem HarinckBergambacht5.36.01M35   7.534  7:58
1387  Ann SeynaeveWingene5.36.27V45   7.525  7:58
1388  Arianne van Rijswijk-DutmanVlissingen5.36.36V55   7.521  7:59
1389  Ard Zitman (debuut)Oost-Souburg5.36.40M50   7.520  7:59
1390  Rene KohlerNumansdorp5.37.09M50   7.509  7:59
1391  Sandra BaudermannSimmerath5.37.13V45   7.508  8:00
1392  Oliver BeerSprockhövel5.37.36M45   7.499  8:00
1393  Jeroen HooijerBaarn5.37.36M50   7.499  8:00
1394  Marcel de LaatSchijndel5.37.40M50   7.498  8:00
1395  Frederiek Huiszoon (PR 4.53.24)Middelburg5.37.52V55   7.493  8:00
1396  Alies Huissoon (debuut)Kortgene5.37.53V55   7.493  8:00
1397  Kees Geertse (PR 4.12.17)Meliskerke5.38.06M60   7.488  8:01
1398  Arjen MinderhoudWestkapelle5.38.14Mse   7.485  8:01
1399  Angelo LeeggangersRaamsdonksveer5.39.41M50   7.453  8:03
1400  Angela van der HeijdenRaamsdonksveer5.39.41V45   7.453  8:03
1401  Paul van der LeijHerkingen5.40.19M40   7.439  8:04
1402  Henny RoomerNieuw-Lekkerland5.40.40M55   7.432  8:04
1403  Nick RoomerAlblasserdam5.40.40Mse   7.432  8:04
1404  Dick Hilberdink (PR 5.00.52)Vlissingen5.40.51M50   7.428  8:05
1405  Jan van Schagen (PR 4.17.38)Goes5.41.11M65   7.420  8:05
1406  Jonas van StekelenburgHeemstede5.41.25M45   7.415  8:05
1407  Maarten van Kalsbeek (debuut)Middelburg5.41.34Mse   7.412  8:06
1408  Veroni Meijer (debuut)Middelburg5.42.04V35   7.401  8:06
1409  Frank van Houweling (PR 2.56.43)Goes5.42.10M40   7.399  8:07
1410  Cees van Belzen (PR 4.33.51)Vlissingen5.42.42M55   7.388  8:07
1411  Rainer AlbrechtRatingen5.43.57M55   7.361  8:09
1412  Freddie MelaardMiddelburg5.44.05M40   7.358  8:09
1413  Rens Baaijens (PR 5.27.32)Goes5.44.05Mse   7.358  8:09
1414  Roswita VerboeketDüsseldorf5.44.19V40   7.353  8:10
1415  Jack VerberneWaalre5.44.37M55   7.346  8:10
1416  Vincent van der Veen (PR 5.31.56)Veere5.44.56M35   7.340  8:10
1417  Dimitri OckeBergen op Zoom5.45.31Mse   7.327  8:11
1418  Roxanne Machielse (PR 4.47.11)Goes5.46.27Vse   7.308  8:13
1419  Willem FaasseKamperland5.46.27Mse   7.308  8:13
1420  Jonne TijssenVeenendaal5.47.10M40   7.292  8:14
1421  P CloothN5.47.13M50   7.291  8:14
1422  Joost Sanderse (debuut)s-Heer Hendrikskinderen5.47.18Mse   7.290  8:14
1423  Pascal Rena5.47.39M50   7.282  8:14
1424  Dylan HuiszoonMiddelburg5.48.14Mse   7.270  8:15
1425  Wesley KroonSerooskerke5.48.44Mse   7.260  8:16
1426  Ronald van der BurgSchiedam5.50.00M60   7.233  8:18
1427  Jolanda Bleecke-ElferinkSchwanewede5.51.15V50   7.208  8:19
1428  Jan Boot (debuut)Zierikzee5.52.28M55   7.183  8:21
1429  Henk ten HaveVelden5.52.41M65   7.178  8:22
1430  Dietmar GeppertBergisch Gladbach5.54.04M50   7.150  8:23
1431  Jeroen NeveZevenbergen5.55.26M45   7.123  8:25
1432  Amar Koendan PandayGoes5.56.33M35   7.101  8:27
1433  Frank de BruinRosmalen5.56.34M35   7.100  8:27
1434  Wolfgang Schäfer (debuut)Kloetinge5.57.33M65   7.081  8:28
1435  Esther van der HeijdenTilburg5.57.45V45   7.077  8:29
1436  Rody Geschiere (PR 5.52.31)Middelburg6.02.46M40   6.979  8:36

Warning: A non-numeric value encountered in /home/vhosting/r/vhost0024451/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/weduitslag.php on line 776
Mannen: 1181 (82.24%) => M35=165 - M40=160 - M45=216 - M50=206 - M55=123 - M60=58 - M65=26 - M70=4 - Mse=223
Vrouwen: 254 (17.69%) => V35=43 - V40=41 - V45=55 - V50=36 - V55=21 - V60=8 - V65=3 - Vse=47

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Willem van Schuerbeeck2:34:15Mohammed Oumaarir2:36:49Erwin Harmes2:40:10Liselotte van den Berg3:00:381436
2017Maciek Miereczko2:43:46Mohammed Oumaarir2:44:18Erwin Harmes2:45:13Melanie Spruyt3:17:081431
2016Tim Pleijte2:36:12Huub van Noorden2:42:05Mohamed Oumaarir2:42:41Radka Churanova3:05:301363
2015Hamid El Mouaziz2:29:50Mohamed Oumaarir2:31:40Erwin Harmes2:37:42Miriam van Reijen2:55:281493
2014Hamid El Mouaziz2:32:58Sebastien Schletterer2:33:34Dieter Brouckaert2:40:18Agnes Schipper3:07:221404
2013Huub van Noorden2:40:51Anthony Pochet2:42:03Remy Vasseur2:43:30Anjolie Engels3:11:321383
2012Hicham El Barouki2:29:55Nouredine Athamna2:34:43Anthony Pochet2:39:07Marlies Kort3:01:341413
2011Rik Wolswinkel2:50:07Remy Vasseur2:52:39Huub van Noorden2:52:58Ilonka van den Hengel3:16:351141
2010Nouredine Athamna2:33:50Sébastien Schletterer2:35:16Jos op 't Hoog2:47:33Ilonka van den Hengel3:13:301045
2009Sébastien Schletterer2:55:38Miquel van Tongeren2:56:12Bert Flier2:56:57Leonie Ton3:44:13853
2008Sébastien Schletterer2:46:54Bart de Berge2:47:16Niels Koole2:48:47Irma Heeren3:10:48861
2007Jan van der Marel2:40:25Wim Padmos2:42:45Theo Rabout2:50:18Petra Knops3:28:23795
2006Jan van der Marel2:51:40Niels Koole2:51:53Miquel van Tongeren2:55:31Martine Lust3:27:29552
2005Jan van der Marel2:48:01Niels Koole2:56:59Wouter Hamelink3:00:51Martine Lust3:34:36510
2004Sebastien Schletterer2:46:50Wim Padmos2:47:32Theo Rabout2:51:58Marlies Kort3:03:14402
2003Pieter Heggen2:55:57Frank Wiebes3:00:07Franky Beljaars3:00:13Edith Gerards3:33:44359


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.519 seconden nodig om deze lijst met 1436 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
07-10-2017 15e KustmarathonZoutelandeKustmarathon0
01-10-2016 14e KustmarathonZoutelandeKustmarathon2563
03-10-2015 13e KustmarathonZoutelandeKustmarathon4108
04-10-2014 12e KustmarathonZoutelandeKustmarathon5516
05-10-2013 11e KustmarathonZoutelandeKustmarathon7775
06-10-2012 10e KustmarathonZoutelandeKustmarathon7076
01-10-2011 9e KustmarathonZoutelandeKustmarathon10268
02-10-2010 8e KustmarathonZoutelandeKustmarathon6623
03-10-2009 7e KustmarathonZoutelandeKustmarathon4819
04-10-2008 6e KustmarathonZoutelandeKustmarathon3589
06-10-2007 5e KustmarathonZoutelandeKustmarathon2531
07-10-2006 4e KustmarathonZoutelandeKustmarathon4017
01-10-2005 3e KustmarathonZoutelandeKustmarathon2281
02-10-2004 2e KustmarathonZoutelandeKustmarathon2323
04-10-2003 1e KustmarathonZoutelandeKustmarathon2475

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Warmathon..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse (15)
14-12: Kanjerloop Goes (37)
09-12: Marathon Malaga (2)
09-12: 30e Bruggenloop Rotterdam (86)
02-12: Surpriseloop Halsteren (6)
25-11: Halve Marathon Tarragona (1)
25-11: Tis (voor) Niks Loop Geldrop (2)
18-11: Marathon Kasterlee (3)
18-11: Kievitloop Bergen op Zoom (6)
18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen (79)
17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (140)
11-11: Istanbul Marathon (3)
04-11: New York City Marathon (2)
04-11: 13e Drechtstadloop Dordrecht (10)
28-10: Marathon Ljubljana (7)
28-10: Brussels Marathon (1)
28-10: Ghent Marathon Gent (5)
28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur (61)
21-10: 43e Amsterdam Marathon (26)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
Recente video(s)
26e Inkelcross
26e Inkelcross in Evenement van de week
Tim van den Broeke na 26e Inkelcross
Atletiek Zeeland © 2018